Uitslagen Openingswedstrijd AV Attila

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Stijn van Nierop DAK 17,86 +0.7 m/s18,23
2 Lars Boertien CAV Energie 19,05 +0.0 m/s19,00



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Stijn van Nierop DAK 38,00 37,72
2 Lars Boertien CAV Energie 40,71 42,50
3 Sander Verweij Taxandria 44,99 ---
Dor Kalef Israël DNS 36,00



Jongens Junior A - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Sander Verweij Taxandria 4:51,97 ---
Elon Abergel Israël DNS 3:54,00



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Sander Verweij Taxandria 19,97 m/s---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,57 17,43



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint 56,63 57,52
2 Youri Sheppard Spado 46,78 ---
3 Lars Boertien CAV Energie 31,68 35,00



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Olle Van der Walle AV Attila 17,57 +0.7 m/s17,50
2 Lars Mackenbach AV Sprint 17,73 -0.6 m/s---
3 Quinten van der Elst Fortius 17,74 +0.7 m/s18,25
4 Duane van Dijkhuizen Fortius 18,45 +0.0 m/s19,02
5 Julian van Jeveren Scorpio 18,93 -0.3 m/s---
6 Ruben van de Boel AV Attila 19,38 -0.3 m/s---
7 Ivar De Koning Fortius 19,85 -1.5 m/s---
8 Thom Schipperen Scorpio 19,94 +0.0 m/s18,98
9 Daan Verhoeven AV Attila 20,78 -1.5 m/s---
Jens Peeters Eindhoven DNS 18,50



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Quinten van der Elst Fortius 37,69 38,87
2 Olle Van der Walle AV Attila 38,35 37,00
3 Lars Mackenbach AV Sprint 38,56 ---
4 Ivar De Koning Fortius 42,27 ---
5 Julian van Jeveren Scorpio 43,62 ---
Jens Peeters Eindhoven DNS 38,00
Thom Schipperen Scorpio DNS 43,50



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam 600mOBP
Ian de Juncker AV Attila DNF ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4:43,46 4:27,60
2 Lars Schellekens AV Attila 4:50,08 4:53,50
3 Jasper Mol AV Sprint 4:56,23 ---
4 Ian de Juncker AV Attila 4:57,93 4:53,50



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Floris van Dijk Typhoon 16,66 m/s---
1 Lars Mackenbach AV Sprint 16,66 m/s16,90
Thom Schipperen Scorpio DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Jeroen Maas Spado 54,29 59,41
2 Tijn Blom AV Sprint 31,60 ---
3 Floris van Dijk Typhoon 30,43 ---
4 Ruben van de Boel AV Attila 27,26 32,06
Nigel van Varik AV Unitas DNS 46,32
Jens Peeters Eindhoven DNS ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Tijn Blom AV Sprint 1,65 ---
Nigel van Varik AV Unitas DNS 1,70



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Julian van Jeveren Scorpio 5,04 m/s---
2 Ruben van de Boel AV Attila 5,03 m/s5,19
3 Tijn Blom AV Sprint 5,02 m/s---
4 Daan Verhoeven AV Attila 4,44 m/s---
Nigel van Varik AV Unitas DNS ---



Jongens Junior C1 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Jaco Delissen AV Attila 18,87 -1.5 m/s---
2 Ouren Röttjers DAK 19,48 -0.3 m/s---
3 Rick Damen AV Attila 21,88 -0.6 m/s---
4 Jules Karremans AV Attila 22,42 -1.2 m/s23,72



Jongens Junior C1 - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 41,36 ---
2 Marijn Hoondert Taxandria 47,47 ---



Jongens Junior C1 - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Marijn Hoondert Taxandria 4:58,43 ---
2 Cas van Gorp Taxandria 5:05,22 5:24,11
3 Guus Guikink AV Sprint 6:25,14 ---
4 Yorick Brethouwer Scorpio 8:28,50 5:20,00



Jongens Junior C1 - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 15,19 -1.5 m/s---



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Jaco Delissen AV Attila 30,24 29,99
2 Stijn Hendriks Scorpio 26,29 ---
3 Yorick Brethouwer Scorpio 25,28 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Rick Damen AV Attila 1,25 1,45



Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 5,45 m/s---
2 Jaco Delissen AV Attila 5,31 m/s5,02
3 Ouren Röttjers DAK 5,08 m/s---
4 Rick Damen AV Attila 4,18 m/s---



Jongens Junior C2 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 David van Warmerdam Eindhoven 19,14 -1.5 m/s---
2 Arend Eijk Eindhoven 19,22 -1.5 m/s---
3 Max Munsters Eindhoven 19,46 +0.0 m/s20,18
4 Chuck Pols Scorpio 20,57 -0.6 m/s---



Jongens Junior C2 - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Olivier Pessers AV Attila 46,28 ---



Jongens Junior C2 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Arend Eijk Eindhoven 1:40,03 ---



Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Koen Tilman AV Sprint 5:09,09 ---
2 Tijn van Aalst AV Attila 5:14,05 ---



Jongens Junior C2 - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Chuck Pols Scorpio 17,30 -1.5 m/s17,22
2 Christian Maas Taxandria 19,65 -1.5 m/s---



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 16,13 13,30
2 Chuck Pols Scorpio 12,10 12,04
3 Arend Eijk Eindhoven 11,20 ---
4 David van Warmerdam Eindhoven 8,96 ---
5 Kevin van Loon DAK 8,00 ---
6 Christian Maas Taxandria 7,82 ---
Finn de Graaf AV Attila DNS 10,02



Jongens Junior C2 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Robbert Maas Spado 44,34 41,47
2 Chuck Pols Scorpio 37,48 38,22
3 Kevin van Loon DAK 26,10 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Finn de Graaf AV Attila 1,65 1,80
2 Olivier Pessers AV Attila 1,45 ---
3 Chuck Pols Scorpio 1,45 1,50



Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Joep Bovee Spado 3,00 ---



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Finn de Graaf AV Attila 5,72 m/s5,93
2 Olivier Pessers AV Attila 4,61 m/s---



Jongens Junior D1 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Gijs Schoenmakers Taxandria 22,69 -0.6 m/s---
2 Wout Harmsen Eindhoven 23,95 -0.5 m/s---
3 Tim Versteijnen AV Attila 24,47 -0.5 m/s---
4 Milan van Rooij AV Attila 30,10 -0.5 m/s---



Jongens Junior D1 - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Gijs Schoenmakers Taxandria 53,02 ---
2 Koen van Weerden DAK 55,00 ---
3 Thijs Picokrie AV Attila 1.00:0,12 ---
Jamie de Koning CAV Energie DNS ---



Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Wout Harmsen Eindhoven 2:00,33 ---



Jongens Junior D1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Tim Versteijnen AV Attila 6:16,65 ---
2 Koen van Weerden DAK 6:22,43 ---
3 Thijs Picokrie AV Attila 6:41,99 ---



Jongens Junior D1 - 80 meter horden

# Naam 80mH OBP
1 Ryan Heeren AV Spiridon 14,94 -0.2 m/s---
2 Jozuah Revierre CAV Energie 16,42 -0.2 m/s---
3 Orlando Louwers AVGM 16,92 -0.2 m/s---
4 David van Laerhoven Taxandria 17,78 -0.2 m/s---
5 Tim Versteijnen AV Attila 18,98 -0.2 m/s---
6 Milan van Rooij AV Attila 20,80 -0.2 m/s---
Quin Spieker GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jozuah Revierre CAV Energie 8,88 8,74
Quin Spieker GACH DNS ---
Jamie de Koning CAV Energie DNS ---
Tristen Strooper AV Attila DNS ---



Jongens Junior D1 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Ryan Heeren AV Spiridon 24,90 ---
2 Tristen Strooper AV Attila 23,71 ---
3 Tobias van Opstal Eindhoven 20,64 19,15
4 Lucas Otten AV Attila 16,55 ---
5 Luuk De Winter AV Attila 12,13 ---
6 David van Laerhoven Taxandria 11,58 ---
Quin Spieker GACH DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Ryan Heeren AV Spiridon 1,45 1,45
2 Orlando Louwers AVGM 1,40 ---
3 Tobias van Opstal Eindhoven 1,30 1,30
4 Wout Harmsen Eindhoven 1,30 ---
5 Lucas Otten AV Attila 1,25 ---
6 Tim Versteijnen AV Attila 1,25 ---
7 Luuk De Winter AV Attila 1,00 ---
Jamie de Koning CAV Energie DNS ---
Tristen Strooper AV Attila DNS ---



Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Orlando Louwers AVGM 3,90 m/s---
2 Jozuah Revierre CAV Energie 3,77 m/s4,50
3 Gijs Schoenmakers Taxandria 3,69 m/s---
4 Wout Harmsen Eindhoven 3,59 m/s---
5 Lucas Otten AV Attila 3,55 m/s---
6 Thijs Picokrie AV Attila 3,05 m/s---
7 Luuk De Winter AV Attila 2,85 m/s---



Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 20,52 -0.2 m/s20,54
Ryan Jansen Scorpio DNS ---



Jongens Junior D2 - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D2 - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D2 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D2 - 80 meter horden

# Naam 80mH OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 13,27 -0.2 m/s14,15



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Ryan Jansen Scorpio 11,29 ---
2 Alex de Liefde Eindhoven 6,61 ---
Jeffrey Rijkhals DNMC DNS 10,19



Jongens Junior D2 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Ryan Jansen Scorpio 37,90 ---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 37,57 32,33
3 Pim Nuijten Spado 34,76 ---
4 Alex de Liefde Eindhoven 14,23 ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 1,45 1,50



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,69 m/s4,92



Jongens Specials Junioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Colin Bressers Atledo 14,23 +0.6 m/s---
2 Thomas de Laat AV Attila 16,96 +0.6 m/s---



Jongens Specials Junioren - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Colin Bressers Atledo 1:48,64 ---
2 Thomas de Laat AV Attila 3:51,56 ---



Jongens Specials Junioren - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Thomas de Laat AV Attila 5,50 ---
2 Colin Bressers Atledo 5,15 ---



Jongens Specials Junioren - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Thomas de Laat AV Attila 4,04 m/s---
2 Colin Bressers Atledo 3,94 m/s---



Jongens Specials Senioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Rob van de Heuvel AV Attila 14,61 +0.6 m/s---
2 Jos Rolsma AV Attila 14,92 +0.6 m/s---
3 Jorrit Heijkant Atledo 15,87 +0.6 m/s---
4 Tom Schoeters Gloria 21,92 +0.6 m/s---
5 David Joore AV Attila 24,93 +0.6 m/s---



Jongens Specials Senioren - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Rob van de Heuvel AV Attila 2:04,10 ---
2 Jorrit Heijkant Atledo 2:07,94 ---
3 Jos Rolsma AV Attila 2:11,63 ---
4 Tom Schoeters Gloria 2:47,03 ---
5 David Joore AV Attila 3:03,58 ---



Jongens Specials Senioren - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Rob van de Heuvel AV Attila 6,43 ---
2 Jos Rolsma AV Attila 6,01 ---
3 David Joore AV Attila 4,51 ---
4 Tom Schoeters Gloria 4,40 ---
5 Jorrit Heijkant Atledo 4,29 ---



Jongens Specials Senioren - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jorrit Heijkant Atledo 3,80 m/s---
2 Jos Rolsma AV Attila 3,79 m/s---
3 Rob van de Heuvel AV Attila 3,59 m/s---
4 David Joore AV Attila 2,05 m/s---
5 Tom Schoeters Gloria 1,82 m/s---



Masters mannen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Gerard van...roekhoven Atledo 22,05 -1.7 m/s---
2 Frank Pols Atledo 22,23 -0.2 m/s20,85
3 Hens Koreman Atledo 24,40 -1.0 m/s---
4 Christiaan Mettrop Spark 25,62 -1.0 m/s---
Toine van Beckhoven AV Attila DNS 18,30
Rob Kraneveld DAK DNS ---



Masters mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Renzo Mariani Belgie 47,59 ---
2 Christiaan Mettrop Spark 59,07 ---
Frank Pols Atledo DNS 47,89
Gerard van...roekhoven Atledo DNS ---
Toine van Beckhoven AV Attila DNS 38,50



Masters mannen - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Ard-Jan Moerdijk Atledo 1:48,28 1:47,47
2 Renzo Mariani Belgie 1:50,14 ---
3 Hens Koreman Atledo 2:02,89 ---
Toine van Beckhoven AV Attila DNS 1,34



Masters mannen - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Joep van Gorp Taxandria 5:29,31 5:32,47
2 Peter Kramer Atledo 5:33,99 5:32,60



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Frank Pols Atledo 8,95 10,14
2 Jeroen Munsters Eindhoven 8,91 ---
3 Gerard van...roekhoven Atledo 7,93 ---
4 Justus van Nierop DAK 7,89 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Paul de Graauw Spado 51,33 ---
2 Roald Van der Laan Spado 28,61 ---
3 Frank Pols Atledo 20,48 28,24
4 Hens Koreman Atledo 19,44 21,80
5 Marcel Boertien CAV Energie 16,38 ---
Gerard van...roekhoven Atledo DNS ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Gerard van...roekhoven Atledo 4,10 m/s---
2 Frank Pols Atledo 3,90 m/s4,62
3 Hens Koreman Atledo 3,49 m/s3,67



Masters vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Frauke van Boekel Typhoon 1:46,78 1,50



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Yvonne van...nk-Swaans THOR 10,36 ---
2 Erica van Nierop DAK 5,68 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Bieneke Bauling Eindhoven 26,72 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
Erica van Nierop DAK DNS ---



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Jolien Stuijk AV Attila 20,28 -0.2 m/s21,20
1 Silke Peeters Eindhoven 20,28 +0.0 m/s20,40
3 Lisa van Boekel Taxandria 22,24 -1.7 m/s21,70



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Silke Peeters Eindhoven 43,53 43,02
2 Emese Vossenaar PH 47,68 ---
3 Bente Smagge AV Attila 47,73 47,79
4 Lisa van Boekel Taxandria 50,27 47,40



Meisjes Junior A - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Bente Smagge AV Attila 1:47,19 1:48,63



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Lotte Bakx THOR 5:12,35 5:02,11
2 Hanna Kloek AV Sprint 5:50,03 5:28,92



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Silke Peeters Eindhoven 16,86 +1.1 m/s16,50
2 Nienke Voorheijen THOR 17,95 +1.1 m/s---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Emma van Arendonk Spado 10,68 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Emma van Arendonk Spado 41,63 46,21
2 Susan Bekkers AV Attila 33,48 ---
3 Nanne Gelderblom AV `56 30,32 ---
4 Natasja van Beurden AV Attila 26,04 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jolien Stuijk AV Attila 1,50 1,60
2 Nienke Voorheijen THOR 1,50 1,50
3 Iris Voorheijen THOR 1,45 1,50



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Aukje Meeuwesen AV Attila 1,80 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 19,43 +0.0 m/s19,17
2 Pien Korstanje AV Attila 20,50 -0.2 m/s20,75
3 Jule Roelings AV Attila 22,07 -1.7 m/s---
4 Luka van Gennip Taxandria 22,88 -0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Emma Voets AV Attila 49,04 ---
2 Marieke Verschure AV Attila 51,35 ---
3 Mirabelle ...chuurmans AVV 51,50 ---



Meisjes Junior B - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Willemijn Fuite AV Attila 5:05,73 5:10,02
2 Neeltje Lodiers THOR 5:47,00 5:50,00
3 Luka van Gennip Taxandria 5:57,77 ---
4 Simone de Lange AV Sprint 6:01,36 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 11,98 11,50



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 36,30 33,00
2 Amy Hasselton Spado 33,41 36,62
3 Evy Van den Bossche Belgie 33,23 31,15
4 Hana Van den Bulck Belgie 29,94 30,88
5 Valéria Montijn CAV Energie 29,09 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 1,55 1,50
Jule Roelings AV Attila DNS 1,50



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Amy Hasselton Spado 5,37 m/s5,48
2 Marieke Verschure AV Attila 3,98 m/s---



Meisjes Junior C1 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 20,65 -0.2 m/s21,44
2 Barbara Karremans AV Attila 21,26 -1.2 m/s22,25
3 Fenna Gelderblom AV `56 21,90 -1.5 m/s---
4 Lianka Wit Hollandia 22,14 -1.2 m/s22,25
5 Anna Bijl Reusel `69 22,51 -0.3 m/s---
6 Liv Snijtsheuvel Taxandria 23,48 -0.3 m/s---
7 Bridget van Rooij AV Attila 23,59 -0.5 m/s---
8 Michelle Draad Taxandria 24,32 -0.6 m/s---
9 Marjolijn Wolfs Taxandria 25,52 -0.5 m/s---



Meisjes Junior C1 - 300 meter

# Naam 300mOBP
Noa Snijders Eindhoven DNS ---



Meisjes Junior C1 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Anna Bijl Reusel `69 1:57,19 ---
2 Barbara Karremans AV Attila 2:00,99 2:05,77
Noa Snijders Eindhoven DNS 1:52,96



Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Anne de Jong Atledo 5:05,53 5:07,84
2 Anna Bijl Reusel `69 5:35,38 5:45,00
3 Lieke Vreugdenhil AV Statina 6:04,81 5:45,00



Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

# Naam 80mH OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 13,09 -1.8 m/s---
2 Lianka Wit Hollandia 14,61 -1.8 m/s---
3 Anna Bijl Reusel `69 17,30 -1.8 m/s---



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 8,31 ---
2 Jill van Gurp AV Attila 7,75 ---
3 Lianka Wit Hollandia 7,67 8,13
4 Susan Korevaar AV Attila 7,18 ---
5 Anna Bijl Reusel `69 6,36 ---



Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 28,29 ---
2 Hanna van Baast AV Attila 26,91 ---
3 Lianka Wit Hollandia 23,27 ---
4 Liv Snijtsheuvel Taxandria 15,46 ---
5 Marjolijn Wolfs Taxandria 9,77 ---
6 Michelle Draad Taxandria 9,55 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 1,45 1,60
2 Susan Korevaar AV Attila 1,35 1,40
3 Jill van Gurp AV Attila 1,30 1,35
Noa Snijders Eindhoven DNS ---



Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Fleur Boender Eindhoven 4,17 m/s4,34
2 Lianka Wit Hollandia 4,15 m/s4,21
3 Susan Korevaar AV Attila 3,73 m/s4,30
4 Bridget van Rooij AV Attila 3,47 m/s---
5 Michelle Draad Taxandria 3,27 m/s---
6 Marjolijn Wolfs Taxandria 2,99 m/s---



Meisjes Junior C2 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Anne van Nierop DAK 21,16 -0.2 m/s20,70
2 Laura van Langen SAV 21,40 -0.3 m/s---
3 Kirsten Peeters Eindhoven 22,06 -0.3 m/s---
4 Fenne Severijns AV Attila 22,42 -0.3 m/s---
5 Tara Verhagen Taxandria 22,67 -1.7 m/s---
6 Julia Brekelmans Taxandria 22,91 -1.7 m/s---
7 Fanny Kieboom AV Attila 24,44 -0.5 m/s---
8 Emma De Haas AV Attila 27,39 -1.7 m/s---



Meisjes Junior C2 - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Laura van Langen SAV 45,31 ---
2 Romy van Rijswijk THOR 50,14 ---
Emma De Haas AV Attila DNS ---



Meisjes Junior C2 - 600 meter

# Naam 600mOBP
Emma De Haas AV Attila DNS ---



Meisjes Junior C2 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
Emma De Haas AV Attila DNS ---



Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kirsten Peeters Eindhoven 9,80 10,15
2 Imke Mentink Taxandria 7,68 ---
3 Marloes Smits Taxandria 5,50 ---



Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Kirsten Peeters Eindhoven 33,71 30,15
2 Renske Nuijten Spado 19,36 ---
3 Imke Mentink Taxandria 16,76 ---
4 Marloes Smits Taxandria 10,98 ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Naomi van Opstal Eindhoven 4,30 m/s---
2 Fenne Severijns AV Attila 3,97 m/s---
3 Fanny Kieboom AV Attila 3,59 m/s---



Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Marieke Walschaers Belgie 22,73 -1.0 m/s---
2 Renee Lebbink Taxandria 23,69 -1.0 m/s---
3 Femke Paquay Belgie 24,23 -1.0 m/s---
4 Emma Ardon AV Attila 24,95 -1.0 m/s---
5 Bente Meijer AV Attila 25,18 -1.0 m/s---



Meisjes Junior D1 - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Ifelunwa Igwala AV Attila 2:22,58 ---
2 Inge Kribbe AV Attila 2:24,51 ---



Meisjes Junior D1 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Femke Paquay Belgie 5:53,92 5:30,00



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam 60mH OBP
1 Ifelunwa Igwala AV Attila 13,69 -1.2 m/s---
2 Marieke Walschaers Belgie 13,96 -1.2 m/s---
3 Emma Ardon AV Attila 13,99 -1.0 m/s---
4 Bente Meijer AV Attila 14,00 -1.0 m/s---
5 Renee Lebbink Taxandria 14,17 -1.2 m/s---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Daniek van Loon DAK 7,63 ---
2 Amber Wil...penninckx Belgie 7,15 7,58
3 Marieke Walschaers Belgie 6,17 ---



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Daniek van Loon DAK 16,95 ---
2 Amber Wil...penninckx Belgie 16,63 ---
3 Femke Paquay Belgie 14,33 ---
Marieke Walschaers Belgie NM ---
Ifelunwa Igwala AV Attila DNS ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Inge Kribbe AV Attila 1,00 ---
Femke Paquay Belgie DNS ---



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Marieke Walschaers Belgie 4,04 m/s4,08
2 Femke Paquay Belgie 3,85 m/s---
3 Amber Wil...penninckx Belgie 3,80 m/s3,75
4 Ifelunwa Igwala AV Attila 3,56 m/s---
5 Inge Kribbe AV Attila 2,74 m/s---



Meisjes Junior D2 - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 21,10 -0.2 m/s20,71
2 Evelyn Navarro Climax 21,26 -1.2 m/s21,60
3 Debora van Langen SAV 21,45 -0.5 m/s---
4 Yana van Aarle Eindhoven 21,63 -1.2 m/s21,86
5 Sam De Vaan Taxandria 21,87 -1.0 m/s---
6 Brittany Cools THOR 22,92 -1.2 m/s21,56
7 Anouk van Jeveren Scorpio 23,21 -1.2 m/s23,79
8 Yvette Hendriksen AV Attila 24,40 -0.5 m/s---
9 Ayaan Omer ige Taxandria 26,67 -1.7 m/s---



Meisjes Junior D2 - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Debora van Langen SAV 46,30 ---
2 Evelyn Navarro Climax 46,83 ---
3 Brittany Cools THOR 48,42 47,82



Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Roos de Jong Atledo 1:55,20 1:56,67
2 Valerie Chu AV Weert 2:00,17 ---
3 Nienke Blom AV Sprint 2:02,26 ---



Meisjes Junior D2 - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Nienke Blom AV Sprint 5:44,76 ---
Iris Verschure AV Attila DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam 60mH OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 10,40 -1.0 m/s10,17
2 Yana van Aarle Eindhoven 11,94 -1.0 m/s11,76
3 Valerie Chu AV Weert 12,62 -1.2 m/s---
4 Yvette Hendriksen AV Attila 13,52 -1.0 m/s---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 11,59 10,42
2 Valerie Chu AV Weert 9,23 ---



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Valerie Chu AV Weert 25,12 ---
2 Alysa Sheppard Spado 24,45 ---
3 Anouk van Jeveren Scorpio 22,77 20,93
4 Debora van Langen SAV 18,56 ---
5 Evelyn Navarro Climax 18,34 19,11
6 Nienke Blom AV Sprint 17,98 ---
Iris Verschure AV Attila DNS ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 1,50 1,40



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,76 m/s4,45
2 Sam De Vaan Taxandria 4,35 m/s4,61
3 Anouk van Jeveren Scorpio 4,29 m/s4,33
4 Valerie Chu AV Weert 4,17 m/s---
5 Yana van Aarle Eindhoven 4,06 m/s4,03
6 Brittany Cools THOR 4,00 m/s4,17
7 Yvette Hendriksen AV Attila 3,78 m/s---
8 Ayaan Omer ige Taxandria 2,87 m/s---
Iris Verschure AV Attila DNS ---



Meisjes Specials Senioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Ilham Lamine AV Attila 21,40 +0.6 m/s---
2 Noortje Aerts AV Attila 24,25 +0.6 m/s---



Meisjes Specials Senioren - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Ilham Lamine AV Attila 3:29,40 ---
2 Noortje Aerts AV Attila 4:02,71 ---



Meisjes Specials Senioren - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Noortje Aerts AV Attila 4,03 ---
2 Ilham Lamine AV Attila 3,89 ---



Meisjes Specials Senioren - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Ilham Lamine AV Attila 1,67 m/s---
2 Noortje Aerts AV Attila 1,63 m/s---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Rafael Bouts U-Track 17,34 +0.7 m/s17,50
2 Benno Snepvangers Atledo 17,49 +0.7 m/s18,00
3 Bram van Hastenberg U-Track 17,59 +0.7 m/s17,48
4 Antoine va...er Sanden DAK 18,19 +0.7 m/s18,23
5 Glenn Pols Atledo 19,26 -1.2 m/s---
Martijn Flipsen Atledo DNS ---
Niels Beks AV Attila DNS 17,13



Senioren mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Benno Snepvangers Atledo 36,38 36,00
2 Bram van Hastenberg U-Track 36,39 36,00
3 Rafael Bouts U-Track 36,62 36,00
4 André Faesen AV Attila 37,13 36,46
5 Puk van Gool AV Attila 37,50 37,50
6 Geert de Gouw DAK 38,40 ---
7 Antoine va...er Sanden DAK 39,71 37,72
8 Tijke Wentink AV Attila 40,37 ---
Hanad Van Haren U-Track DNS 38,00



Senioren mannen - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Puk van Gool AV Attila 1:26,21 1:24,00
2 Bram van Hastenberg U-Track 1:29,02 1:25,00
3 Tijke Wentink AV Attila 1:31,04 ---
Hanad Van Haren U-Track DNS 1:27,00
Martijn Flipsen Atledo DNS 1:31,00
Benno Snepvangers Atledo DNS 1:23,56



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Ahmed Abubakar DAK 4:23,60 ---
2 Tijke Wentink AV Attila 4:27,73 ---
3 Martijn Flipsen Atledo 4:39,23 4:21,00
Eran Lurie Israël DNS 3:59,00



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Cas van Eersel AV Sprint 10,81 ---
2 Glenn Pols Atledo 10,46 11,74
3 Steff van de Poel AV Sprint 10,16 ---
4 Martijn Flipsen Atledo 10,02 10,42
5 Manuel Sanchez U-Track 8,49 ---
6 Rob Jongenelen AVV 6,35 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Dimitri Jonkers AV Sprint 65,64 62,87
2 Dries Meeusen Belgie 59,87 60,82
3 Nils Utens Belgie 44,81 45,17
4 André Faesen AV Attila 42,24 ---
5 Glenn Pols Atledo 40,37 44,50
6 Martijn Flipsen Atledo 39,59 41,84
7 Thomas Eisenga Spado 38,23 ---
8 Sam Zijlmans AV Sprint 36,73 ---
9 Manuel Sanchez U-Track 35,06 ---
Steff van de Poel AV Sprint DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Vincent Staat AV Attila 1,90 1,90
2 Geert de Gouw DAK 1,75 1,80
3 Olaf Tuerlings DAK 1,70 1,85



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Kevin van Zundert AV Sprint 4,40 4,51
2 André Faesen AV Attila 4,40 ---
3 Steff van de Poel AV Sprint 3,50 ---
4 Cas van Eersel AV Sprint 3,30 ---
5 Manuel Sanchez U-Track 3,20 ---
Sam Zijlmans AV Sprint NM ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Benno Snepvangers Atledo 6,04 m/s6,00
2 Manuel Sanchez U-Track 4,73 m/s---
Martijn Flipsen Atledo DNS 6,15



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Daphne van Zandvoort DAK 20,65 -0.2 m/s20,75
2 Judith Kas AV Phoenix 22,68 -1.5 m/s---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Daphne van Zandvoort DAK 43,38 43,88
2 Eni van Bree AV Attila 44,93 ---



Senioren vrouwen - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Judi Becx AV Attila 1:48,97 1:52,00
2 Eni van Bree AV Attila 1:54,46 ---
Judith Kas AV Phoenix DNS ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Judi Becx AV Attila 5:33,49 5:35,00



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Mariëlle Jonkers AV Sprint 18,18 +1.1 m/s---
Judith Kas AV Phoenix DNS 18,50
Veerle van Loon THOR DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 10,68 ---
2 Judith Kas AV Phoenix 9,05 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Judith Kas AV Phoenix 25,50 ---
Carlijn va...en Heuvel AV Attila DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Veerle van Loon THOR 1,45 1,55



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Judith Kas AV Phoenix 4,16 m/s---
Naomi Pisahov Israël DNS 5,50