Uitslagen Avondwedstrijd ARV Achilles

Jongens Junioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Pastoor JJB - AV Sprint 11,54 +1.7 m/s11,73
2 Sam Versluijs JJB - Spado 12,08 +2.6 m/s12,23
3 Raymond de Bruijn JJA - ACHL 12,14 +1.7 m/s12,14
4 Marvin Lamers JJB - Spado 12,16 +2.6 m/s12,23
5 Matthijs Verbeek JJB - Spado 12,24 +2.6 m/s12,45
6 Jip Haest JJB - Spado 12,42 +2.5 m/s12,90
7 Ramon Biondina JJB - Spado 12,74 +2.6 m/s12,80



Jongens Junioren - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sam Versluijs JJB - Spado 25,23 +3.1 m/s25,08 538
2 Marvin Lamers JJB - Spado 25,26 +3.1 m/s25,03 535



Jongens Junioren - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen Alderden JJA - AV Aalsmeer 2:05,39 2:02,00
2 Ruben Baljon JJB - ACHL 2:19,22 2:15,32
3 Steven Vriends JJC - DAK 2:29,75 2:28,68



Jongens Junioren - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sebastiaan Martinot JJB - TLVL 10:20,88 10:39,49 500
2 Tobias Martinot JJB - TLVL 10:24,66 10:53,48 489
3 Ravi Mohunlol JJB - ACHL 11:28,02 10:30,00 330



Jongens Junioren - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 51,76 50,45
2 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 34,77 31,76
3 Levi Verver JJA - AV Fortuna 33,46 34,08
Mattijs Mols JJA - AV Attila NM 47,68



Jongens Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mattijs Mols JJA - AV Attila 16,57 16,57
2 Koen Zandvliet JJC - Scorpio 11,84 11,84
3 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 11,06 10,52
4 Levi Verver JJA - AV Fortuna 9,95 10,29



Jongens Junioren - Discuswerpen 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junioren - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Abel Maas JJB - AV Sprint 1,70 1,70
2 Ivo de Wit JJB - Spado 1,55 1,60



Jongens Junioren - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joep Bovee JJC - Spado 3,10 3,20
2 Stef van Westerhuis JJA - Groene Ster 3,05 2,91
3 Steyn Mulder JJB - ACHL 2,65 ---
4 Kaj Hoornweg JJC - Spado 2,60 2,60
5 Koen Castelijns JJB - ACHL 2,20 ---
6 Sven Mouws JJB - ACHL 2,10 ---
Jip Haest JJB - Spado DNS 3,90



Jongens Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Pastoor JJB - AV Sprint 6,30 ---
2 Raymond de Bruijn JJA - ACHL 5,45 ---
3 Ramon Biondina JJB - Spado 5,40 ---
4 Marvin Lamers JJB - Spado 5,36 ---
5 Steven Vriends JJC - DAK 4,91 4,62
6 Ivo de Wit JJB - Spado 4,50 4,61
Jelle Evers JJA - Spado DNS ---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 11,66 +1.7 m/s11,70
1 Bart Oomen AV Sprint 11,66 +1.7 m/s12,02
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,68 +1.7 m/s11,80
4 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 13,10 +2.6 m/s12,80



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
Michiel Rietveld AV Passaat DNF 23,74



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster 2:18,88 2:15,00
2 Wim van Haperen RREL 4:00,74 3:30,00



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Kees Lazeroms ACHL 10:29,77 11:00,00
2 Ad van Beek RREL 11:23,27 11:30,00
3 Corné van Beek ACHL 11:27,75 11:55,00
4 Rob Luijkx ACHL 11:47,02 12:00,00
5 Ruud Mom Eindhoven 12:19,14 12:15,00
6 Rabin Mohunlol RREL 13:13,47 12:45,00
7 Rini Verhoeven ACHL 13:33,00 13:30,00
8 Wim Meijer ACHL 15:12,21 ---
Kees Van de Riet ACHL DNS 10:58,00
Wilbert Touw ACHL DNS 10:30,00
Bertus van Eekelen ACHL DNS 14:58,00
Kees van de Sande ACHL DNF 13:30,00
Kees de Hoon ACHL DNF 12:20,00
Justin Francois Groene Ster DNF 13:15,00



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Erik de Haan THOR 36,14 34,55
2 Erwin van Hooij THOR 33,30 33,24
3 Cees van Blerck Scorpio 32,77 35,45
4 Justus van Nierop DAK 24,04 ---
5 Wilco Verwijmeren ACHL 15,80 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Cees van Blerck Scorpio 10,89 11,40
2 Wilco Verwijmeren ACHL 7,68 ---



Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Erik de Haan THOR 33,75 34,55
2 Erwin van Hooij THOR 33,40 33,24



Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Wilco Verwijmeren ACHL 7,63 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Ruud Jacobs Groene Ster DNS 2,90



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Evi van der Zee SV Diomedon 15,67 +2.2 m/s---
2 Wilma Linders DAK 15,90 +2.2 m/s15,51
3 Erica van Nierop DAK 17,82 +2.2 m/s---



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Evi van der Zee SV Diomedon 32,94 +3.3 m/s---



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Annelisa Jorritsma ARV Ilion 2:41,95 2:37,00



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jose van der Linden ACHL 12:11,92 12:15,00
2 Karin de Wild ACHL 13:20,94 13:45,00
3 Ellen den Arend ACHL 14:05,48 14:30,00
4 Anita van Dorst ACHL 14:06,42 14:30,00
5 Jacqueline Meijer ACHL 16:07,37 16:00,00



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Yvonne van Arendonk THOR 24,79 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Yvonne van Arendonk THOR 9,91 ---
2 Wilma Linders DAK 7,35 ---



Masters vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Merle Van Elzakker MJA - Spado 13,13 +2.5 m/s13,12 653
2 Vera van As MJA - Groene Ster 14,02 +2.5 m/s13,92 505
3 Ankie Vermeeren MJB - DJA 14,22 +2.5 m/s14,15 474
4 Lalenur Kilic MJB - ACHL 14,26 +2.5 m/s14,25 468
5 Lara van der Klugt MJB - THOR 14,49 +2.2 m/s--- 434



Meisjes Junioren - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tessa Smits MJB - AV Sprint 27,50 +1.9 m/s27,87 647
2 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 27,54 +1.9 m/s26,03 644
3 Merle Van Elzakker MJA - Spado 27,86 +3.3 m/s--- 622
4 Anne van Nierop MJB - DAK 28,81 +3.3 m/s28,75 557
5 Ankie Vermeeren MJB - DJA 29,52 +3.3 m/s28,67 511
6 Vera van As MJA - Groene Ster 29,61 +1.9 m/s28,00 506



Meisjes Junioren - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle Maris MJA - Groene Ster 2:41,91 2:43,76
2 Kaylee Damen MJC - ACHL 3:09,52 2:55,00



Meisjes Junioren - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nienke van Dok MJB - AV Aalsmeer 10:51,52 10:30,00 661



Meisjes Junioren - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 17,58 18,13



Meisjes Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bowien Snepvangers MJB - DJA 10,55 ---
2 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 9,63 ---
3 Femke Frijters MJA - PAC 8,60 ---
4 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 8,12 ---



Meisjes Junioren - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junioren - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL 7,74 ---



Meisjes Junioren - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nienke Voorheijen MJA - THOR 1,45 ---
2 Femke Frijters MJA - PAC 1,35 1,45
3 Kaylee Damen MJC - ACHL 1,25 ---



Meisjes Junioren - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte Haest MJC - Spado 3,00 3,26
2 Cindy Jansen MJC - Spado 2,80 2,50
3 Kim van Merode MJA - Spado 2,40 2,46
4 Daphne Lambregts MJC - Spado 2,30 2,51
5 Kim Holling MJA - Groene Ster 2,10 2,31



Meisjes Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Femke Frijters MJA - PAC 5,16 5,30
2 Nienke Voorheijen MJA - THOR 4,88 ---
3 Tessa Smits MJB - AV Sprint 4,65 4,63
4 Lalenur Kilic MJB - ACHL 4,34 ---
5 Anne van Nierop MJB - DAK 4,30 ---
6 Kaylee Damen MJC - ACHL 4,06 ---
7 Ankie Vermeeren MJB - DJA 3,96 4,25



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Germain Hoek AV Sprint 11,70 +1.7 m/s12,07



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stephan Sweep DJA 23,84 +3.1 m/s24,15
2 Germain Hoek AV Sprint 24,16 +3.1 m/s24,57



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mitchell Franken Spado 2:01,48 1:57,64
2 Rick Lambregts ACHL 2:02,96 2:00,00



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Staps RREL 9:55,77 9:39,13
2 Mitchell v...denaarden TLVL 10:13,65 10:30,00
3 Wessel Roks RREL 10:24,14 10:00,00
4 Jeffrey Faes ACHL 10:36,84 9:50,00
5 Koen Starmans ACHL 11:53,22 12:45,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Timo in 't Hout PAC 43,42 39,90
2 Michael Ketting AV Fortuna 35,64 35,61
3 Mark de Rond AV Sprint 35,10 36,95
4 Steff van de Poel AV Sprint 34,69 27,41
5 Albert van der Mee AV Sprint 32,06 43,87
Michael Monden CAV Energie DNS 29,54
Stephan Wapperom ACHL DNS 44,21



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Timo in 't Hout PAC 13,06 14,90
2 Robin van der Sanden ACHL 10,78 10,78
3 Albert van der Mee AV Sprint 10,50 12,31
4 Mark de Rond AV Sprint 10,36 10,51
5 Michael Ketting AV Fortuna 10,04 10,34
6 Steff van de Poel AV Sprint 9,80 ---



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mark de Rond AV Sprint 36,82 36,95
2 Michael Ketting AV Fortuna 35,16 35,61
Michael Monden CAV Energie DNS 29,54
Stephan Wapperom ACHL DNS 44,21



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Robin van der Sanden ACHL 1,85 1,90
Steff van de Poel AV Sprint NM 1,90



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alex Heijnemans ACHL 3,60 3,90
2 Richard Kalis DJA 2,60 3,20
Joost Ketel ACHL DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 12,77 +2.6 m/s12,73
2 Sabine Monden DJA 13,47 +2.5 m/s13,65
3 Anne van Alphen ST90 13,54 +2.2 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Laura van Haaften Spado 26,46 +1.9 m/s26,24
2 Anne van Alphen ST90 27,66 +1.9 m/s28,11



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marjon van...er Wansem TLVL 11:49,49 12:00,00
2 Anouk Kerstens OLMP 11:49,56 12:00,00
3 Tessa Mom Eindhoven 12:19,66 12:15,00
4 Angela van Haaften Groene Ster 12:40,87 13:15,00
5 Indy Nebbeling AV Spiridon 13:11,24 13:31,66
6 Nicole Goossens ACHL 13:57,20 14:00,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Evi van Hooij THOR 30,51 30,99
2 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam 25,76 ---
3 Linda van der Sanden ACHL 24,34 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sabine Monden DJA 10,33 11,00
2 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam 9,37 ---
3 Evi van Hooij THOR 9,23 10,08
4 Linda van der Sanden ACHL 8,57 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam 9,15 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sabine Monden DJA 1,55 1,60
2 Sanne Schellekens DJA 1,45 1,54



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Linda van der Sanden ACHL 5,05 ---
2 Sanne Schellekens DJA 4,69 4,66
3 Evi van Hooij THOR 4,46 ---