Uitslagen Athletics Champs (AC) Indoor Tilburg 18 februari 2018

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Anne Heijnen AV Sprint Team 07 MPA1 5,7 7,2 4,40 1,05 154 29
Anouk van Es AV Spiridon Team 02 MPA1 6,5 8,1 DNS 1,00 63 48
Bart Korevaar AV Attila Team 05 JPA2 5,9 7,9 6,30 1,10 141 129
Bas van der Made Scorpio Team 02 JPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Benthe Leermakers Taxandria Team 01 MPA1 6,0 8,0 4,30 1,00 119 119
Boris Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 7,5 6,10 1,00 136 0
Britt van Nieuwburg AV Attila Team 05 MPA1 5,0 8,0 4,70 DNS 129 129
Cato Stolk Taxandria Team 01 MPA2 5,7 7,5 3,90 1,10 149 149
Daniek van Loon DAK Team 09 MPA2 6,1 8,0 6,30 1,05 147 147
Darko Kuijs AV Attila Team 05 JPA1 5,1 7,7 6,10 1,00 160 160
Demi de Vaan Taxandria Team 01 MPA1 5,6 6,9 4,70 1,10 177 177
Dirk Lorkeers AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,6 9,40 1,35 263 263
Djayla Hoek AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 7,0 5,90 1,10 190 190
Djurre Zwerver AV Attila Team 03 JPA1 5,6 7,7 4,40 0,95 116 116
Elien Smits DAK Team 09 MPA2 6,1 8,3 5,90 1,05 137 129
Elyse Schoonen AV Attila Team 03 MPA1 6,3 8,4 3,80 0,95 89 68
Emma van Kan AV Sprint Team 06 MPA1 6,3 10,2 3,00 0,90 66 23
Emma van der Pas AV Sprint Team 06 MPA2 5,4 7,8 4,80 1,00 152 152
Esther van Os AV Attila Team 05 MPA1 6,1 7,8 4,90 1,10 140 113
Esther Cornelissen DAK Team 09 MPA1 6,1 8,0 3,50 0,95 98 40
Eva Maessen AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,6 5,10 1,05 153 47
Fabian Huisman AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 8,8 4,50 0,95 90 26
Faylinn Jansen Scorpio Team 02 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Fenna Mallens AV Sprint Team 07 MPA1 5,4 7,7 4,50 0,95 143 55
Fenna Winkel AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,6 6,20 1,15 182 120
Fenne van Heist DAK Team 09 MPA1 6,1 7,3 4,50 1,05 138 138
Fiene Schout AV Sprint Team 06 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Finn Ardon AV Attila Team 03 JPA1 5,8 7,6 5,40 1,00 127 127
Flore Slikker Taxandria Team 01 MPA1 5,8 8,1 4,10 1,00 121 121
Guusje Peijs AV Attila Team 05 MPA1 6,2 8,2 3,20 0,90 81 0
Harvey Garnett-Gray AV Sprint Team 04 JPA2 5,5 7,8 4,90 0,95 123 83
Ilias Oueddan AV Sprint Team 04 JPA1 5,9 7,7 5,20 0,85 103 42
Ilja van Nuland AV Sprint Team 06 MPA2 5,9 8,5 4,70 1,00 118 118
Ilse van Beers Taxandria Team 01 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Jelle Kreeft AV Spiridon Team 02 JPA1 6,2 7,6 7,50 1,00 139 139
Jesse van Gestel AV Attila Team 03 JPA2 5,6 7,5 5,70 1,00 139 139
Jurre Sjaardema AV Sprint Team 04 JPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Kilan Goddijn AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,5 8,30 1,30 245 245
Laura Janssen AV Spiridon Team 02 MPA1 5,8 8,2 3,80 1,05 123 113
Levi Ruedisueli AV Sprint Team 04 JPA2 5,6 7,3 5,30 1,10 151 151
Lieve van Bueren AV Sprint Team 06 MPA2 5,7 8,9 3,20 1,05 112 112
Lotte Damen AV Sprint Team 06 MPA1 6,1 10,0 3,60 0,90 79 79
Luuk Verbeek AV Sprint Team 08 JPA1 6,2 7,7 4,90 0,95 102 0
Lynn van Beers AV Attila Team 03 MPA1 6,0 9,6 3,20 0,85 72 31
Marit Geurts DAK Team 09 MPA2 6,4 8,0 5,20 1,00 117 99
Marlieke van Elderen Taxandria Team 01 MPA1 6,5 9,8 3,80 0,95 76 0
Max Verschoor DAK Team 09 JPA1 6,4 8,6 4,30 0,90 73 0
Maxim Rhebo AV Sprint Team 04 JPA1 6,3 7,7 4,40 0,85 83 16
Mees Biemans AV Attila Team 05 JPA1 5,5 7,6 5,10 0,95 129 129
Merlijn Pellis AV Sprint Team 08 JPA2 5,7 6,9 5,20 1,15 163 121
Micah Boom DAK Team 09 JPA2 5,9 8,5 4,40 0,95 95 30
Mika Christiaansen AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 7,6 4,50 0,85 108 58
Mila Broekhuijsen Scorpio Team 02 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Mila Strooper AV Attila Team 03 MPA2 5,6 7,3 7,50 1,25 227 227
Myrthe Belt AV Sprint Team 06 MPA1 6,2 7,5 3,40 0,85 90 73
Naimah de Wind AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,4 4,20 1,00 140 0
Niels Kunnen AV Attila Team 05 JPA1 6,2 9,2 4,10 0,85 66 0
Puck van Gils AV Sprint Team 07 MPA1 5,1 8,2 4,40 1,00 155 69
Pukk Korsten AV Attila Team 05 MPA1 5,6 7,8 4,20 0,95 128 92
Roan Stoot AV Sprint Team 04 JPA2 6,0 8,6 4,60 0,90 87 0
Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 07 MPA2 5,7 7,3 5,10 1,10 168 126
Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 07 MPA2 5,5 7,2 6,00 1,10 190 190
Ruben van Toor AV Sprint Team 04 JPA1 7,0 10,6 4,90 DNS 43 39
Salah al d... Aanannaz AV Spiridon Team 02 JPA1 5,8 7,8 4,70 0,95 110 84
Sam Hofmans AV Sprint Team 07 MPA2 5,6 6,8 5,00 1,10 184 138
Sarah van der Veeken AV Spiridon Team 02 MPA1 6,4 9,0 3,70 0,90 72 0
Senna Laureijssen AV Spiridon Team 02 MPA2 5,5 7,3 6,10 1,20 205 205
Siebe Brzozowski Taxandria Team 01 JPA1 5,6 7,9 4,50 1,00 119 119
Siem Dieleman AV Sprint Team 04 JPA1 5,6 7,4 4,80 1,05 137 99
Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 08 JPA2 5,3 6,9 7,40 1,25 217 217
Stan van Gestel DAK Team 09 JPA2 6,1 7,7 5,20 1,00 114 90
Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA2 5,8 7,6 6,80 1,05 149 60
Thomas Klunder AV Sprint Team 08 JPA1 6,0 7,3 5,60 1,00 129 23
Tijmen Rotte AV Sprint Team 08 JPA1 6,3 7,7 6,00 1,00 117 0
Tijn Janssens AV Sprint Team 08 JPA1 5,8 8,3 6,80 1,05 138 131
Tom Keijzers AV Sprint Team 04 JPA2 5,8 7,9 4,30 1,00 110 32
Veerle de Jong AV Attila Team 03 MPA1 DNS DNS DNS DNS 0 0
Wilbert van den Burg AV Spiridon Team 02 JPA1 5,7 7,7 5,20 1,00 127 127
William Vernimmen AV Sprint Team 04 JPA2 5,7 7,3 5,10 1,00 133 133



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 0 --- 0
1 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 --- 0
1 Team 08 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:02,0 878
1 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 2:03,8 978
6 Team 05 (Team-est) AV Attila - JPA2 8 2:10,7 750
7 Team 01 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:17,4 658
8 Team 03 (Team-est) AV Attila - JPA2 7 2:19,0 636
9 Team 09 (Team-est) DAK - JPA2 8 2:20,0 623
10 Team 02 (Team-est) - JPA2 10 2:21,4 605
11 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:22,5 591
11 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:23,0 672



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 30m30mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Amy van Gestel AV Attila Team 17 MPB 6,2 8,9 3,50 0,65 118 41
Bas Willems AV Attila Team 17 JPC 6,9 8,9 3,50 0,70 114 0
Bob ten Wolde AV Sprint Team 19 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
Bram van Wagtendonk AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,5 3,50 0,85 151 91
Bregje Br...schneider DAK Team 20 MPB 7,1 8,8 2,50 0,60 76 0
Bregje te Wolde AV Sprint Team 13 MPC 6,5 8,7 2,00 0,70 124 93
Charlotte Paijmans Taxandria Team 21 MPB 6,8 8,5 3,50 0,65 106 106
David Kok AV Sprint Team 13 JPC 5,9 7,4 5,00 0,85 221 221
Edy Moree AV Attila Team 16 MPB 6,7 8,5 3,00 0,75 114 0
Elin de Koeijer AV Attila Team 16 MPC 6,5 8,3 3,00 0,65 141 97
Ferre Florijn Scorpio Team 18 JPC 7,0 9,1 3,00 0,65 96 67
Fleur Bouman AV Attila Team 17 MPC 7,1 9,2 3,00 0,65 107 0
Gijs Versteden AV Attila Team 17 JPC 6,0 7,5 7,00 0,80 241 241
Gijs van d... Heijkant Taxandria Team 14 JPC 7,0 8,1 2,50 0,75 117 96
Gijs van den Hurk AV Sprint Team 19 JPB 6,4 8,4 4,00 0,85 139 56
Guusje Vergunst Scorpio Team 18 MPC DNS DNS DNS DNS 0 0
Ilian Strooper AV Attila Team 16 JPMini 6,2 8,3 6,00 0,80 269 269
Irene Koch AV Sprint Team 13 MPC 6,7 9,2 2,50 0,70 119 25
Iris Aerts AV Sprint Team 13 MPC 7,2 9,9 2,00 0,65 80 0
Isa Laro AV Attila Team 16 MPC 6,5 9,3 2,50 0,80 142 110
Ise Roozen Taxandria Team 14 MPC 6,8 8,8 3,00 0,70 130 130
Ize Keller AV Attila Team 17 MPB 6,6 8,6 4,50 0,75 137 60
Jelke van Heist DAK Team 20 MPMini 6,5 7,7 3,00 0,60 190 190
Jelte Zwerver AV Attila Team 17 JPMini 6,5 9,4 4,00 0,75 182 176
Jill Hess Taxandria Team 21 MPC 6,9 9,1 3,00 0,65 114 114
Joeri Kamphuis DAK Team 20 JPB 5,8 6,3 5,00 0,80 204 204
Jonas den Heijer AV Sprint Team 13 JPC 6,0 6,9 5,00 0,90 237 237
Julian Smulders AV Attila Team 16 JPB 6,1 7,8 5,00 0,90 176 136
Katja Houtepen AV Sprint Team 19 MPB 6,1 7,2 5,00 0,85 200 200
Keisha Jansen Scorpio Team 18 MPC 6,0 7,6 4,50 0,70 213 213
Koen Gestel DAK Team 20 JPB 7,7 8,5 4,50 0,65 93 44
Lara Kleysen AV Sprint Team 19 MPB 6,8 8,8 3,50 0,60 97 0
Lenthe Lieveld Taxandria Team 14 MPMini 6,3 7,6 4,00 0,80 269 269
Lieke Verschoor DAK Team 20 MPC 6,6 8,1 2,50 0,70 140 115
Linne Broekman Taxandria Team 14 MPC 6,8 9,1 3,00 0,70 125 73
Loes van Hooijdonk AV Sprint Team 13 MPC 6,4 7,6 2,50 0,80 177 177
Luuk van Gestel DAK Team 20 JPC 7,0 8,5 2,50 0,65 96 38
Luuk van de Wiel Taxandria Team 21 JPC 6,3 8,1 4,00 0,75 162 162
Madelief Koopman Taxandria Team 21 MPMini 7,0 9,2 2,50 0,60 120 120
Marlo Leipzig Scorpio Team 18 JPB 6,7 8,3 5,00 0,70 128 128
Mats van Nunen AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,2 5,50 0,85 183 92
Max Crutzen AV Sprint Team 13 JPC DNS DNS DNS DNS 0 0
Merel Kramer AV Sprint Team 19 MPB 6,9 8,7 3,50 0,75 114 0
Merijn van Dongen Scorpio Team 18 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
Milan van Beurden DAK Team 20 JPB 6,8 7,6 3,00 0,75 116 92
Milou van den Broek AV Attila Team 17 MPB 6,2 7,2 6,00 0,80 204 163
Milou van Nigtevegt AV Attila Team 17 MPB 6,1 7,5 5,50 0,75 188 141
Niek van Delft DAK Team 20 JPB 6,9 8,3 3,00 0,60 85 0
Noah Jacobs Scorpio Team 18 JPB 6,3 7,5 4,00 0,70 138 138
Reinout Koopman Taxandria Team 21 JPC 7,7 9,8 2,50 0,55 54 0
Sare van Wijk Taxandria Team 14 MPC 7,2 9,3 2,50 0,70 103 77
Sem van Ravestijn DAK Team 20 JPC DNS DNS DNS DNS 0 0
Senne van de Rest AV Sprint Team 19 JPB 5,9 6,9 4,50 0,85 187 143
Sil van Opstal AV Sprint Team 19 MPB 6,2 7,6 4,50 0,85 180 180
Stijn Verhoeven AV Sprint Team 13 JPC 6,6 8,3 2,50 0,65 110 19
Stijn Knippels DAK Team 20 JPC 7,1 8,6 3,50 0,60 100 37
Susan Cornelissen DAK Team 20 MPC 7,0 8,0 2,50 0,55 107 78
Tessa van Drunen AV Attila Team 16 MPC 6,4 8,2 3,00 0,80 172 172
Teun Schoenmakers Taxandria Team 14 JPMini 6,3 7,8 4,50 0,70 224 224
Thijmen van Hulten AV Attila Team 17 JPMini 6,4 8,2 4,50 0,90 250 250
Thijs Boerdijk AV Attila Team 16 JPC 6,3 7,3 5,00 0,85 209 209
Thijs van Loon DAK Team 20 JPC 7,9 9,6 2,50 0,60 59 0
Thom Pelkmans AV Sprint Team 13 JPC 6,0 7,3 4,50 0,90 219 219
Tom Verhoeven AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,9 4,50 0,85 157 44
Tom Weevers Scorpio Team 18 JPB 6,3 8,0 4,50 0,70 136 99
Tygo van der Schoof Scorpio Team 18 JPC 6,2 8,7 3,00 0,75 139 110
Uma Bholansingh Taxandria Team 21 MPB 5,7 6,8 5,00 0,80 216 216
Vive van Wijk Taxandria Team 14 MPB DNS DNS DNS DNS 0 0
Wald Verkroost AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,8 4,00 0,70 132 0
Wende Visscher AV Sprint Team 19 MPB 6,3 8,4 3,00 0,80 135 38
Yannick Frumau AV Sprint Team 19 JPB 6,3 7,3 5,50 0,80 174 90



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 22 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 23 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 24 (Team-est) - JPB 0 --- 0
1 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 2:22,2 695
6 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 9 2:27,8 638
7 Team 16 (Team-est) AV Attila - JPB 7 2:28,5 631
8 Team 20 (Team-est) DAK - JPB 12 2:29,4 622
8 Team 13 (Team-est) AV Sprint - JPC 9 2:32,5 711
10 Team 14 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 7 2:33,1 586
11 Team 18 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:37,7 543
12 Team 21 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 6 2:44,1 485