Uitslagen Nijmegen Meeting

Jongens Junior A - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Danilo Ogunseri Nijmegen 11,66 -0.4 m/s11,77
2 Lovell Lynch Nijmegen 12,15 -0.4 m/s11,99
3 Bram Hupkens Ciko `66 13,07 +0.5 m/s12,78



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Danilo Ogunseri Nijmegen 23,52 +0.2 m/s23,32
2 Thimo Shillcock Nijmegen 24,18 +0.2 m/s24,12
3 Lovell Lynch Nijmegen 24,45 +0.2 m/s24,61
4 Bram Hupkens Ciko `66 27,30 +0.2 m/s27,16



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jelle de Roon Atledo 52,97 52,84
2 Thimo Shillcock Nijmegen 53,56 54,85



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nart Pistorius DAV Kronos 2:07,60 2:07,53
Thomas Kwint Groningen DNF 1:53,61



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Stijn van den Bosch Nijmegen 4:28,82 ---
2 Jens Gerrits AV Wijchen 4:30,15 4:22,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaïr van Winkel Atledo 16:14,97 16:26,01



Jongens Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 0.00ResOBP
1 Sander Smits AVGM 1,65 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Jeroen Wijnhoven Nijmegen 30,87 10,45 31,16 1311
2 Lars Rennings Nijmegen 24,08 8,34 23,81 948
3 Martijn Wijnhoven Nijmegen NM 7,82 30,20 658



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Levi Janssen Nijmegen 12,75 +0.8 m/s12,80
2 Steven Zollinger Nijmegen 12,99 +0.5 m/s12,78
3 Koen Van Berkum Nijmegen 13,04 +1.4 m/s---
4 Nils Burkhardt Duitsland 15,23 +1.4 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pim van Bakel PH 22,50 +0.2 m/s22,15
2 Levi Janssen Nijmegen 26,50 +1.6 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Levi Janssen Nijmegen 57,26 ---
2 Koen Van Berkum Nijmegen 59,82 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Veenstra Groningen 2:04,71 2:01,00
2 Kep Schouenberg Scopias 2:08,37 2:02,00
3 Hannes Schulz Duitsland 2:12,02 2:02,98
4 Joshua Jachmann Duitsland 2:20,85 2:08,40
5 Nils Burkhardt Duitsland 2:45,81 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Pjotr Dolfsma VRT 4:31,79 4:34,00
Luc Krawczyk Scopias DNS 4:22,00



Jongens Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bram van Alebeek Nijmegen 40,67 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 0.00ResOBP
1 Sven Kolk Spado 1,70 1,80



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jim van Keulen Nijmegen 2,90 ---
2 Bram van Alebeek Nijmegen 2,60 ---
3 Jon Rijnsburger Nijmegen 2,50 ---
4 Steven Zollinger Nijmegen 2,20 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jim van Keulen Nijmegen 5,17 -0.9 m/s---



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Martien van Weert DAK 32,46 8,82 36,23 1350
2 Leon Graven Nijmegen 28,65 8,86 26,59 1139
3 Eric Arts Nijmegen 23,63 9,93 28,79 1137
4 Rensco Weijers DAK 22,77 9,10 23,77 998



Masters Mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ernst van Raaij Nijmegen 29,46 +0.8 m/s29,00



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tom Ketelaer Duitsland 58,98 1:00,00
2 Peter Navarro Climax 1:01,75 1:02,99



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van Lieverloo Nijmegen 2:14,92 2:12,22
2 Erwin van Heiningen AV34 2:17,45 2:15,96
3 Eke Eijgelaar Nijmegen 2:35,26 ---
4 Carl Sas AV Cifla 3:08,95 3:02,20



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Christian Bakker AV Cifla 4:32,84 4:30,00
2 Caspar Wijkmans AV Astylos 5:22,73 ---



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:01,16 15:54,69
Tim Van Os AV Cifla DNS 17:29,00



Masters Mannen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood Nijmegen 35,68 39,85
2 Arno Hissink PAC 29,94 ---
3 Jeroen van...er Linden DAK 23,20 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood Nijmegen 11,92 12,68
2 Arno Hissink PAC 9,29 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van...er Linden DAK 24,82 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Simone van Langen Nijmegen 18,03 8,21 18,63 971
2 Brigitte Muller DAK 14,52 7,18 18,33 832
3 Anja Klun...önberger Nijmegen NM NM 21,50 342



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Monica Elsinga Nijmegen 16,17 +1.4 m/s16,15



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Carla Verstappen Nijmegen 32,36 +1.6 m/s31,47



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Judith Van Winkel Atledo 5:29,66 5:36,34



Masters Vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Margreeth Hissink PAC 18,63 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Margreeth Hissink PAC 6,47 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Monica Elsinga Nijmegen 3,54 -1.2 m/s---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Rinke Spierings Nijmegen 24,09 8,02 23,88 1114



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Annabelle Minnaar HLLS 13,60 +0.8 m/s13,50



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Annabelle Minnaar HLLS 28,62 +0.8 m/s28,00



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Cornelissen AL73 1:03,45 1:02,31



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
Danique Verdellen Scopias DNS 2:17,34



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anne van Heeckeren VRT 4:59,18 4:56,82
Sophie Dielissen VRT DNS 4:33,00



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam 0.00ResOBP
1 Bente Scholman SPWS 1,40 1,50
Emma Van de Valk AVGM --- 1,45



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Pien Meijs HAAS 3,10 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Imke Verstraaten AV Wijchen 17,03 7,26 25,70 972
2 Merel Buijs AV Wijchen NM 7,05 20,78 641



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Paula Opgenhoff Duitsland 12,62 +0.5 m/s12,67
2 Lianne Holtermann Ciko `66 12,98 +0.8 m/s13,07
3 Iris Reurink De Gemzen 13,33 +0.8 m/s13,26
4 Lina Marie Kaets Duitsland 13,51 +0.8 m/s13,05
5 Milou Dirks PH 13,56 +0.8 m/s---
6 Selina Leck Duitsland 13,99 +0.8 m/s---
7 Melanie Bollendonk Duitsland 14,45 +0.8 m/s---
8 Nadine van...en Hoogen PH 14,79 +0.8 m/s---
9 Maike Lü...Glanemann Duitsland 14,98 +0.8 m/s---
Pauline Jockweg Duitsland DNS 12,56



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Paula Opgenhoff Duitsland 26,24 +1.6 m/s---
2 Lianne Holtermann Ciko `66 26,57 +0.2 m/s26,00
3 Iris Reurink De Gemzen 27,86 +0.8 m/s27,28
4 Sara Mina Saberi Groningen 27,94 +0.8 m/s28,50
5 Nastia Kimel Nijmegen 28,71 +1.6 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Suzanne Libbers Groningen 1:00,28 56,52
2 Anna Oosterwegel DVTR 1:01,29 1:00,57
3 Jisze Diemer Climax 1:02,22 1:03,00
4 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,27 1:02,00
5 Evelyn Navarro Climax 1:03,10 1:03,00



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura van Langen SAV 4:52,84 4:41,71
2 Jill Wanten Swift 5:22,04 5:05,02
3 Elke Wijkmans AV Astylos 5:22,50 5:24,00



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Julia Baum Duitsland 1:13,32 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 10,93 11,60
2 Lina Marie Kaets Duitsland 9,05 ---
3 Milou Dirks PH 8,80 ---
4 Nadine van...en Hoogen PH 8,63 ---
5 Julika Peters Duitsland 7,88 ---
6 Selina Leck Duitsland 6,26 ---
7 Melanie Bollendonk Duitsland 5,42 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Linde Augustinus De Gemzen 31,28 31,28 ---
2 Marjolein Klaren MPM 24,37 24,37 30,00



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam 0.00ResOBP
1 Julika Peters Duitsland 1,40 ---
1 Melanie Bollendonk Duitsland 1,40 ---
3 Linde Augustinus De Gemzen 1,35 ---
4 Maike Lü...Glanemann Duitsland 1,10 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marjolein Klaren MPM 2,90 3,00
2 Roos Spierings Nijmegen 2,10 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Noor Stapel Nijmegen 4,71 -1.8 m/s4,86
2 Lina Marie Kaets Duitsland 4,56 -1.0 m/s5,21
3 Julia Baum Duitsland 4,51 -4.0 m/s---
4 Julika Peters Duitsland 4,16 -2.3 m/s---
5 Roos Spierings Nijmegen 4,00 -0.2 m/s---
6 Selina Leck Duitsland 3,84 -1.7 m/s---
7 Melanie Bollendonk Duitsland 3,77 -1.6 m/s---
8 Paula Opgenhoff Duitsland 3,57 -2.6 m/s5,12
Pauline Jockweg Duitsland DNS 5,79



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam DiscusKogelSpeerPunten totaal
1 Jitse Spierings Nijmegen 28,30 9,76 46,46 1438
2 Cas Maass...den Brink Nijmegen 27,28 7,78 35,69 1144
3 Simon Spierings Nijmegen 28,23 8,24 29,89 1109
4 Kick Hofman Nijmegen 26,59 7,19 19,74 874
5 Harald Bust Utrecht NM NM 49,03 574



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs Koers HLLS 11,34 -0.4 m/s11,48
2 Delano Van Orsouw Nijmegen 11,35 -0.4 m/s11,39
3 Dani Nivillac Nijmegen 11,45 -0.4 m/s11,11
4 John van Viersen HAAS 11,58 -0.4 m/s10,92
5 Jitse Spierings Nijmegen 12,08 +1.4 m/s---
6 Daan de Grauw HAAS 12,20 +1.4 m/s---
7 Martijn Flipsen Atledo 12,54 +0.5 m/s12,48
8 Cas Maass...den Brink Nijmegen 12,54 +0.8 m/s---
9 Simon Spierings Nijmegen 13,03 +1.4 m/s---
Ton Winkelmolen Leudal DNS 12,03



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Delano Van Orsouw Nijmegen 23,17 +0.2 m/s23,05
2 Ruzjairo St Jago Nijmegen 23,27 +0.2 m/s23,25
3 Dani Nivillac Nijmegen 23,48 +0.2 m/s22,98
4 John van Viersen HAAS 23,54 +0.2 m/s21,97
5 Nadim van Minnen HAAS 24,01 +0.2 m/s25,00
6 Daan de Grauw HAAS 24,88 +1.6 m/s---
7 Jordy Luijten Nijmegen 26,24 +1.6 m/s---
Ton Winkelmolen Leudal DNS 24,42



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Remco Bos DVTR 50,92 50,05
2 Wouter Olthof VTLS 52,85 51,49
3 Stan Heijnen SPWS 52,87 52,61
4 Ferry van Dipten Climax 53,17 52,50
5 Jorick Nijenhuis VTLS 54,02 52,80
6 Pim Tolmeijer Ciko `66 54,99 ---
7 Daan de Grauw HAAS 55,96 ---
8 Lars Biemans HAAS 57,15 54,23
9 Jordy Luijten Nijmegen 58,78 57,97
Bram Elevelt HAAS DNS 51,00



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marco Otten HAAS 1:54,15 1:53,61
2 Terry Ringlever AV Fortuna 1:57,39 1:56,94
3 Branco van Minnen MPM 1:57,83 1:56,60
4 Neal Bouterse PH 1:58,35 1:52,61
5 Tom Benerink MPM 2:00,42 1:57,44
6 NIklas Podszus Duitsland 2:04,54 1:58,52
7 David Smit Nijmegen 2:06,89 2:00,00
8 Daan Pistorius TRTL 2:09,33 2:06,00
9 Christiaan... der Gaag TRTL 2:11,45 2:09,12
10 Bas Langhout Nijmegen 2:13,07 2:07,66
11 Gebreselasie Habtom AV Cifla 2:14,68 2:10,00
12 Ids Biemans HAAS 2:17,00 2:10,71



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Manuel Rotterdam 4:05,86 4:02,94
2 Joost de Kleuver Climax 4:26,63 4:16,74
3 Jeroen Driessen AV Wijchen 4:30,48 4:22,00
4 Eddy Groen Hanzesport 5:32,68 5:30,00
5 Tobias Silverentand Hanzesport 6:02,49 5:30,00
Sam van der Schot Phanos DNS ---
Luc van Ginneken HAAS DNS ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bryle Anderson HAAS 14:57,97 ---
2 Kamiel Jacobs HAAS 15:21,73 15:18,23
3 Ties van den Hurk HAAS 15:25,87 ---
4 Marco Otten HAAS 16:06,63 15:30,00
5 Luuk Wijering HAAS 16:09,44 15:59,06
6 David Timp HAAS 16:28,18 16:07,23
7 Mathijs Weijkamp AL73 16:28,42 16:10,00
8 Sebastiaan Gremmen HAAS 16:51,70 16:30,00
9 Pim Elferink AV Cifla 17:15,95 17:25,00
Daniele Giardiello Phanos DNS ---
Maarten Zeegers Maastricht DNS 15:33,00
Sami van Lent AV Cifla DNS ---
Milan van der Meer HAAS DNS 15:55,55
Rienk Davelaar Voorthuizen DNS 16:07,32



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maarten Ottenhoff Amsterdam 54,25 53,90
2 Glenn Boessen AV Unitas 55,46 54,45
3 Stefan De Vries AAC 57,76 55,39
4 Rik Hanswijk Climax 58,73 56,57



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Niels Lambers KAV Holland 30,42 33,11
2 Ko Stoffelen HAAS 25,51 30,00
3 Wiene Bakker HAAS 25,40 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martijn Flipsen Atledo 10,01 10,71



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dennis Coehoorn AC TION 41,58 43,26
2 Martijn Flipsen Atledo 41,33 44,27
3 Wiene Bakker HAAS 35,56 ---
4 Twan Wildeboer DAV Kronos 19,88 ---
Andrew Kooijman HLLS NM ---
Elmar Koster PAC NM ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 0.00ResOBP
1 Martijn Flipsen Atledo 1,65 1,75



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wouter Nieuwhof Ciko `66 4,20 ---
2 Dennis Coehoorn AC TION 4,00 4,15
3 Robin Scholten AV Wijchen 3,80 ---
4 Coen Buiting HAAS 3,00 3,50
Twan Wildeboer DAV Kronos NM 2,70



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Twan Evers AV Wijchen 6,36 -2.2 m/s6,52
2 Stan Heijnen SPWS 5,15 -1.9 m/s---



Senioren vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lianne van Krieken PH 12,19 -0.4 m/s12,00
2 Sandra Kleuskens HAAS 12,76 +0.8 m/s---
3 Sabrine Vels Nijmegen 12,81 +0.5 m/s12,22
4 Jimmerly Pinas Nijmegen 13,03 +0.8 m/s12,84
5 Moniek Riemersma HAAS 13,07 +0.5 m/s12,57
6 Krista Smit HAAS 13,44 +0.8 m/s13,25
7 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 14,14 +1.4 m/s13,84



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lianne van Krieken PH 25,09 +0.2 m/s24,90
2 Eva Mollema VTLS 26,64 +0.2 m/s26,01
3 Moniek Riemersma HAAS 27,22 +0.2 m/s25,96
4 Krista Smit HAAS 28,18 +0.8 m/s27,92
5 Lotte Woittiez Nijmegen 29,20 +0.8 m/s30,30
Marloes Oosterwegel DVTR DNS ---
Ilona Bosma VTLS DNS 26,66
Noor Oude Egberink Nijmegen DNS 27,97



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tessa Strijp AV 1923 59,32 59,39
2 Eva Mollema VTLS 1:00,03 1:00,26
3 Ilona Bosma VTLS 1:00,95 59,22
4 Sophie de Groot HAAS 1:01,84 1:01,37
5 Margo Heurman HAAS 1:04,24 1:04,13



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Hesp NTB 6:09,33 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 An Lenders VRT 18:14,19 17:55,00



Senioren vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jill Emmerzaal Nijmegen 46,98 ---
2 Dominique Verheijen De Gemzen 38,78 ---
3 Anne van Suijdam Nijmegen 27,23 ---
4 Ryan Heesbeen Nijmegen 26,47 27,00
5 Annemarie Luykx De Gemzen 20,90 ---
6 Anne Celin... Huiskamp TRTL 19,24 20,06
Bibi Lotte...der Horst AAC NM ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Benthe Konig Ciko `66 14,44 15,96
2 Zillah Cornelissen Nijmegen 11,00 ---
3 Maureen Wissing AL73 10,12 ---
4 Annemarie Luykx De Gemzen 9,01 ---
5 Sophie de Groot HAAS 7,61 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Zillah Cornelissen Nijmegen 36,06 ---
2 Sanne Golembiewski HAAS 30,89 ---
3 Maureen Wissing AL73 29,54 ---
4 Ryan Heesbeen Nijmegen 25,13 26,00
5 Dionne Sloot HAAS 24,13 28,55



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marloes Oosterwegel DVTR 2,90 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sabrine Vels Nijmegen 5,43 -2.4 m/s5,57
2 Sandra Kleuskens HAAS 5,27 -2.0 m/s---
3 Dominique Verheijen De Gemzen 5,25 -2.5 m/s---
4 Sophie de Groot HAAS 4,69 -1.2 m/s---