Uitslagen Int. Indoor Werpwedstrijd voor Junioren, Senioren en Masters

Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Robbie Smulders PH 6,42 6,37



Masters Mannen - Gewichtwerpen

# Naam Categorie GewichtOBP
1 Onno Heerlien Groningen M50 15,95 17,71
2 Erwin Suvaal Rotterdam M50 15,85 16,57
3 Peter Gieghase Belgie M50 15,15 15,47
4 Georges Bobbaers Belgie M60 13,93 15,80
5 Dirk Jan Giskes AV NOVA M60 13,74 14,49
6 Rene Peeters Atledo M50 13,26 15,49
7 Martin Wijand AAC M45 13,20 15,44
8 Albert van der Mee AV Sprint M55 13,13 15,44
9 Stephane Tonizzo Luxemburg M45 12,96 14,31
10 Peter Oor AV Edam M50 12,23 13,00
11 Fabrizio Mancini AV Phoenix M50 12,06 9,77
12 Erwin Bökenkamp AV Edam M45 10,95 11,55
13 Harald Gijtenbeek Altis M45 10,46 11,46
14 Hector Buyle SCSP M50 10,24 13,65
15 Frederik Houben Belgie M35 9,76 9,83
16 Jozef Van de reijd Belgie M60 8,69 7,44
John Stegman Rotterdam M55 NM 15,00
Bas Meijer AV Zuidwal M40 DNS 6,42
Marco Bronswijk Olympus `70 M50 DNS 16,85



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Axel Hermanns Duitsland M70 12,65 13,10
2 Erwin Bökenkamp AV Edam M45 11,53 11,85
3 Torsten Lange Duitsland M70 11,03 11,40
4 Fabrizio Mancini AV Phoenix M50 10,97 10,95
5 Albert van der Mee AV Sprint M55 10,78 11,93
6 Rene Peeters Atledo M50 10,42 11,50
7 Peter Oor AV Edam M50 9,50 10,50
8 Roel Carati Maastricht M45 9,19 9,13
9 Hector Buyle SCSP M50 7,73 10,17
10 Jozef Van de reijd Belgie M60 5,23 5,41
Bas Meijer AV Zuidwal M40 DNS 7,92
Harald Gijtenbeek Altis M45 DNS 9,57
Marco Bronswijk Olympus `70 M50 DNS 11,98



Masters Vrouwen - Gewichtwerpen

# Naam Categorie GewichtOBP
1 Wendy Koolhaas Groningen V35 17,82 18,58
2 Gonny Mik Groningen V50 15,66 17,11
3 Mireille ...o-Kosmala Luxemburg V45 14,52 14,72
4 Annie van Anholt AV Attila V70 13,81 14,67
5 Kathleen Dewolf SCSP V50 13,09 14,08
6 Ingrid van Dijk GACH V55 12,40 14,20
7 Ingrid Vos Belgie V50 12,17 13,35
8 Wendy Bruninx Belgie V35 11,45 12,13
9 Marianne ...ts - Duif AV Edam V50 9,34 9,00
10 Jacqueline Thijssen GVAC V50 9,27 9,23
11 Annette KOHL Luxemburg V50 8,67 9,47
12 Diana Boelen Belgie V45 8,34 8,25



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Wendy Koolhaas Groningen V35 13,43 12,52
2 Kathleen Dewolf SCSP V50 10,59 10,68
3 Marianne ...ts - Duif AV Edam V50 8,96 9,00
4 Ingrid Vos Belgie V50 8,94 9,06
5 Annette KOHL Luxemburg V50 8,06 8,26
6 Annie van Anholt AV Attila V70 7,89 8,56
7 Jacqueline Thijssen GVAC V50 7,36 7,74
8 Diana Boelen Belgie V45 7,00 7,00



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Manon Lutt AV Caesar 9,70 12,37



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 11,84 11,70



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Aprill Verkoyen Belgie 11,45 10,67
2 Zoë Theelen AV Unitas 7,81 7,84



Senioren mannen - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 Stef Vanbroekhoven Belgie 16,33 17,32
2 Luuk Vos Leiden 16,27 14,20
3 Dennis Hemelaar AAC 16,07 14,60
4 Kobe Gieghase Belgie 13,67 18,53
5 Geert Bruninx Belgie 11,95 13,34
Joannes van Steen SCSP DNS 10,50
Etiènne Orbons AV Unitas DNS 16,39



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Patrick Cronie AAC 18,69 19,00
2 Mathijs Damsteegt Haag 17,97 18,87
3 Erik Cadée PH 17,47 18,82
4 Tom Corstjens AV Unitas 16,23 16,86
5 Paul Olofsen SAV 15,80 15,91
6 Sven Poelmann AAC 14,97 16,12
7 Dennis Hemelaar AAC 14,47 14,40
8 Sander Maes AV Unitas 13,40 13,54
9 Joannes van Steen SCSP 13,24 13,94



Senioren vrouwen - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 Carolijn Damen Rotterdam 13,07 13,14



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Melissa Boekelman PH 17,42 18,66
2 Benthe Konig Ciko `66 15,05 15,90
3 Keeley Heijdeman AAC 13,22 13,86
4 Carolijn Damen Rotterdam 10,34 10,03
Paulien Vervaet SCSP DNS 8,12