Uitslagen Jumping Weekend

Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Thomas Petsch PH 12,23 11,96 12,24 12,03 12,24 12,22



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bjorn Sloot AL73 4,30 4,25
2 Mattias Nab AAV `36 4,15 4,00
3 Daan Spiljard PAC 4,00 4,30
4 Luca Janssen AV Wijchen 3,15 3,00
Jakob Pütz PH DNS 4,60



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Maurits van der Ziel VAV 5,71 5,79 5,53 5,72 5,55 5,52 5,79 5,84
2 Brian Kortekaas AAV `36 X 4,96 3,56 - - - 4,96 5,95
Olav Donker PH - - - - - - DNS 6,82



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jermo Harper ARV Ilion 12,07 X 11,98 12,10 12,10 11,90
2 Maarten Debeij Eindhoven X 11,42 11,41 X 11,42 11,68



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 3,95 3,60
2 Tom de Pater VAV 3,65 3,61
2 Samuel de Hoog PH 3,65 3,30
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 3,55 3,60
5 David Cairo Phanos 2,95 2,95
6 Maarten Debeij Eindhoven 2,85 2,47
6 Floris Nolet PH 2,85 2,80
8 Joris Abelen AV Wijchen 2,75 2,80
8 Jim van Keulen Nijmegen 2,75 2,40
10 Janik Sillen Nijmegen 2,55 2,70
Anton Ediagbonya Ciko `66 NM 3,50



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 6,39 6,29 6,41 X 6,31 6,54 6,54 6,51
2 David Cairo Phanos 5,87 6,02 3,96 5,95 6,14 6,05 6,14 6,11
3 Maarten Debeij Eindhoven 5,54 5,68 5,77 5,91 5,81 5,69 5,91 6,06
4 Ton van Mameren Altis 5,69 5,69 5,36 5,68 X 5,53 5,69 5,73
5 Koen van Dijk AV Statina 5,38 5,37 5,10 - - - 5,38 5,54



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,12 11,12 11,22 10,69 11,22 11,22
2 Laurien Theunissen AV Unitas 10,77 10,93 10,81 9,87 10,93 11,27
3 Beau Winnubst AAC X X X 10,21 10,21 10,00



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Pien Meijs HAAS 3,15 3,15
2 Lianne Daan De Spartaan 2,55 2,80



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Beau Winnubst AAC 5,30 5,23 5,31 5,02 - - 5,31 5,58
2 Jinke van der Sluis AAC X 5,24 4,91 X 4,87 X 5,24 5,74
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,00 4,93 5,02 5,09 3,32 X 5,09 5,35
Roos van Zwam Ciko `66 - - - - - - DNS 5,20



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Eline Dalderop GACH X 10,51 10,35 X 10,51 10,71
2 Margo Schippers AV Rijssen 10,38 10,09 10,42 10,36 10,42 11,04
3 Elisanne Buunk AVA `70 9,90 10,09 X 9,68 10,09 9,95
4 Terri Talan Heerenveen X 10,06 X X 10,06 9,85
5 Floor Alessie AV Attila 9,90 9,69 10,05 9,92 10,05 10,28
6 Noor Stapel Nijmegen X 9,52 9,25 X 9,52 9,48
Sarah van der Stam AVGM - - - - DNS 9,74



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint 3,30 3,35
2 Samar Ahmed HLLS 3,15 3,10
3 Marjolein Klaren MPM 2,85 2,75
4 Kim de Pater VAV 2,15 2,00



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 X 5,36 5,30 5,30 5,41 5,37 5,41 5,49
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 4,74 4,97 4,82 4,64 4,82 4,85 4,97 5,03
3 Eline Dalderop GACH X 4,77 4,87 - - - 4,87 5,02
4 Margo Schippers AV Rijssen 4,73 4,75 4,69 - - - 4,75 5,17
5 Terri Talan Heerenveen 4,69 4,45 4,05 - - - 4,69 5,12
6 Mila Wacht AAV `36 4,45 4,57 4,55 - - - 4,57 4,79
7 Noor Stapel Nijmegen 4,48 4,17 4,22 - - - 4,48 4,86
8 Hanna van der Zalm PH 4,13 X X - - - 4,13 4,89



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
Hent van Schoten PH - - - - DNS 13,76



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Timo de Water ARV Ilion 5,00 5,21
2 Alex Van Zutphen AAV `36 4,90 4,80
2 Koen Koenders PH 4,90 4,90
4 Sam Kranse PAC 4,70 4,82
5 Koen Stapel ARV Ilion 4,45 4,90
6 André Faesen AV Attila 4,30 4,46
6 Robin Scholten AV Wijchen 4,30 4,00
8 Dennis Coehoorn AC TION 4,15 4,10
9 Trystan de Weerdt AAV `36 4,00 4,25
9 Kevin van Zundert AV Sprint 4,00 4,51
9 Wouter Nieuwhof Ciko `66 4,00 4,10
12 Jerome Brunink MPM 3,95 3,80
13 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 3,55 3,43
14 Matthijs Ruoff Phanos 3,45 3,50
15 Daan Gielen PH 3,20 3,00
Nils Stok PAC NM 4,31
Just van Hal PH NM 3,91
Niels Verheugd AV Sprint DNS 4,26
Lars van der Pluijm MPM DNS 4,15



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan Janssen PH X X 6,92 7,11 5,40 X 7,11 6,88
2 Glenn van Hamond AV Attila 6,43 6,36 6,49 6,44 6,60 6,68 6,68 6,90
3 Just van Hal PH 5,93 6,00 5,83 5,91 X 5,80 6,00 6,17
4 Daan Gielen PH 5,46 5,52 5,68 - - - 5,68 5,89
5 Arno Kapteijns PH 5,66 5,47 5,63 - - - 5,66 5,70
6 Bart Boonstra AV Statina 3,87 5,13 4,96 - - - 5,13 5,49
Shaquille Brahm AV Atverni - - - - - - DNS 6,53



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Maureen Herremans PH 11,85 12,05 X 11,95 12,05 12,25
2 Meruska Eduarda Rotterdam 11,76 11,82 11,89 11,87 11,89 12,23
3 Louise Taatgen AV Impala 11,30 11,36 11,22 11,44 11,44 12,31
4 Elena Luijendijk AV Fortuna 10,46 10,63 X 10,44 10,63 10,40



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Killiana Heymans PAC 4,15 4,32
2 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion 4,00 4,11
3 Robin Wingbermühle Rotterdam 3,80 4,22
4 Sterre De Booy ARV Ilion 3,75 3,80
5 Yvonne Blok AAC 2,80 3,00
6 Marloes Oosterwegel DVTR 2,65 2,70
7 Linda van de Poel AV Atos 2,25 1,80
8 Sasja Willems AV Wijchen 2,15 2,10
Eva Jaarsma AV Lycurgus NM 3,72
Jonne Dommerholt Eindhoven DNS 3,81
Melinde Boland Rotterdam --- 3,41



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Meruska Eduarda Rotterdam 5,20 X 5,01 5,24 5,35 5,38 5,38 5,84
2 Sabrine Vels Nijmegen 5,19 5,26 5,31 5,22 X 5,22 5,31 5,79
3 Shardiela Eisden Rotterdam 4,95 4,93 4,82 5,05 5,15 5,18 5,18 5,31
4 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus X 4,88 4,95 - - - 4,95 5,37
5 Natalie Puper AV Atverni X 4,85 X - - - 4,85 5,92
6 Elena Luijendijk AV Fortuna 4,25 4,25 4,37 - - - 4,37 4,55
7 Marlou Klaver Nijmegen 4,26 4,24 4,14 - - - 4,26 4,42
Suzanne Janssens AV Passaat - - - - - - DNS 5,13