Uitslagen Jumping Weekend

Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Thomas Petsch PH 12,24 12,22



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Bjorn Sloot AL73 4,30 4,25
2 Mattias Nab AAV `36 4,15 4,00
3 Daan Spiljard PAC 4,00 4,30
4 Luca Janssen AV Wijchen 3,15 3,00
Jakob Pütz PH DNS 4,60



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Maurits van der Ziel VAV 5,79 5,84
2 Brian Kortekaas AAV `36 4,96 5,95
Olav Donker PH DNS 6,82



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Jermo Harper ARV Ilion 12,10 11,90
2 Maarten Debeij Eindhoven 11,42 11,68



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 3,95 3,60
2 Tom de Pater VAV 3,65 3,61
2 Samuel de Hoog PH 3,65 3,30
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 3,55 3,60
5 David Cairo Phanos 2,95 2,95
6 Maarten Debeij Eindhoven 2,85 2,47
6 Floris Nolet PH 2,85 2,80
8 Joris Abelen AV Wijchen 2,75 2,80
8 Jim van Keulen Nijmegen 2,75 2,40
10 Janik Sillen Nijmegen 2,55 2,70
Anton Ediagbonya Ciko `66 NM 3,50



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 6,54 6,51
2 David Cairo Phanos 6,14 6,11
3 Maarten Debeij Eindhoven 5,91 6,06
4 Ton van Mameren Altis 5,69 5,73
5 Koen van Dijk AV Statina 5,38 5,54



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,22 11,22
2 Laurien Theunissen AV Unitas 10,93 11,27
3 Beau Winnubst AAC 10,21 10,00



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Pien Meijs HAAS 3,15 3,15
2 Lianne Daan De Spartaan 2,55 2,80



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Beau Winnubst AAC 5,31 5,58
2 Jinke van der Sluis AAC 5,24 5,74
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,09 5,35
Roos van Zwam Ciko `66 DNS 5,20



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Eline Dalderop GACH 10,51 10,71
2 Margo Schippers AV Rijssen 10,42 11,04
3 Elisanne Buunk AVA `70 10,09 9,95
4 Terri Talan Heerenveen 10,06 9,85
5 Floor Alessie AV Attila 10,05 10,28
6 Noor Stapel Nijmegen 9,52 9,48
Sarah van der Stam AVGM DNS 9,74



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint 3,30 3,35
2 Samar Ahmed HLLS 3,15 3,10
3 Marjolein Klaren MPM 2,85 2,75
4 Kim de Pater VAV 2,15 2,00



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Kadidja Sangare AAV `36 5,41 5,49
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 4,97 5,03
3 Eline Dalderop GACH 4,87 5,02
4 Margo Schippers AV Rijssen 4,75 5,17
5 Terri Talan Heerenveen 4,69 5,12
6 Mila Wacht AAV `36 4,57 4,79
7 Noor Stapel Nijmegen 4,48 4,86
8 Hanna van der Zalm PH 4,13 4,89



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
Hent van Schoten PH DNS 13,76



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Timo de Water ARV Ilion 5,00 5,21
2 Alex Van Zutphen AAV `36 4,90 4,80
2 Koen Koenders PH 4,90 4,90
4 Sam Kranse PAC 4,70 4,82
5 Koen Stapel ARV Ilion 4,45 4,90
6 André Faesen AV Attila 4,30 4,46
6 Robin Scholten AV Wijchen 4,30 4,00
8 Dennis Coehoorn AC TION 4,15 4,10
9 Trystan de Weerdt AAV `36 4,00 4,25
9 Kevin van Zundert AV Sprint 4,00 4,51
9 Wouter Nieuwhof Ciko `66 4,00 4,10
12 Jerome Brunink MPM 3,95 3,80
13 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 3,55 3,43
14 Matthijs Ruoff Phanos 3,45 3,50
15 Daan Gielen PH 3,20 3,00
Nils Stok PAC NM 4,31
Just van Hal PH NM 3,91
Niels Verheugd AV Sprint DNS 4,26
Lars van der Pluijm MPM DNS 4,15



Senioren mannen - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Jan Janssen PH 7,11 6,88
2 Glenn van Hamond AV Attila 6,68 6,90
3 Just van Hal PH 6,00 6,17
4 Daan Gielen PH 5,68 5,89
5 Arno Kapteijns PH 5,66 5,70
6 Bart Boonstra AV Statina 5,13 5,49
Shaquille Brahm AV Atverni DNS 6,53



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam HSSOBP
1 Maureen Herremans PH 12,05 12,25
2 Meruska Eduarda Rotterdam 11,89 12,23
3 Louise Taatgen AV Impala 11,44 12,31
4 Elena Luijendijk AV Fortuna 10,63 10,40



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Killiana Heymans PAC 4,15 4,32
2 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion 4,00 4,11
3 Robin Wingbermühle Rotterdam 3,80 4,22
4 Sterre De Booy ARV Ilion 3,75 3,80
5 Yvonne Blok AAC 2,80 3,00
6 Marloes Oosterwegel DVTR 2,65 2,70
7 Linda van de Poel AV Atos 2,25 1,80
8 Sasja Willems AV Wijchen 2,15 2,10
Eva Jaarsma AV Lycurgus NM 3,72
Jonne Dommerholt Eindhoven DNS 3,81
Melinde Boland Rotterdam --- 3,41



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam VerOBP
1 Meruska Eduarda Rotterdam 5,38 5,84
2 Sabrine Vels Nijmegen 5,31 5,79
3 Shardiela Eisden Rotterdam 5,18 5,31
4 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus 4,95 5,37
5 Natalie Puper AV Atverni 4,85 5,92
6 Elena Luijendijk AV Fortuna 4,37 4,55
7 Marlou Klaver Nijmegen 4,26 4,42
Suzanne Janssens AV Passaat DNS 5,13