• Meerkamp
  • 35m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A regio

    # Naam 35mKogelHoogPunten totaal
    1 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 6,17 7,61 1,25 1626
    2 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,08 6,49 1,30 1622
    3 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 6,34 7,32 1,25 1568
    4 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 6,49 7,01 1,25 1515
    5 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,15 6,07 1,20 1504
    6 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,25 6,86 1,15 1490
    7 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 5,96 6,02 1,10 1479
    8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,43 6,21 1,10 1372
    9 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 6,23 5,55 1,05 1342
    10 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,55 6,08 1,10 1336
    11 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 6,47 5,48 1,10 1316
    12 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 6,25 4,66 1,10 1314
    13 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,02 7,23 1,10 1305
    14 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 6,46 4,56 1,15 1293
    15 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,86 6,43 1,10 1290
    16 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 6,51 5,52 1,05 1273
    17 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 6,51 4,62 1,10 1249
    18 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 6,20 4,54 0,95 1208
    19 Eva den Boer MPA1 - Atledo 6,76 4,92 1,05 1178
    20 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 7,13 5,47 1,10 1176
    21 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 6,80 4,48 1,05 1138
    22 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 6,85 4,75 0,95 1074
    23 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 6,52 4,25 0,85 1036
    24 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 6,68 4,30 0,85 1004
    25 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 7,05 3,83 0,85 892
    26 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 7,77 3,95 0,85 774
    27 Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS NM DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Meisjes Pupil A regio

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 5,96 5,93 656
    2 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,08 6,16 624
    3 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,15 6,06 605
    4 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 6,17 6,17 600
    5 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 6,20 --- 593
    6 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 6,23 6,32 585
    7 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 6,25 6,33 580
    7 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,25 6,20 580
    9 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 6,34 6,37 558
    10 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,43 6,46 537
    11 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 6,46 6,44 530
    12 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 6,47 6,30 527
    13 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 6,49 6,56 523
    14 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 6,51 --- 518
    14 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 6,51 6,41 518
    16 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 6,52 6,69 516
    17 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,55 6,73 509
    18 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 6,68 6,69 480
    19 Eva den Boer MPA1 - Atledo 6,76 6,95 463
    20 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 6,80 6,85 454
    21 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 6,85 7,10 444
    22 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,86 6,82 442
    23 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,02 6,60 410
    24 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 7,05 7,11 404
    25 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 7,13 6,91 388
    26 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 7,77 --- 276
    Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS 6,95 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A regio

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 7,61 --- 500
    2 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 7,32 --- 484
    3 Daniek van Loon MPA2 - DAK 7,23 --- 479
    4 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 7,01 --- 466
    5 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 6,86 6,70 458
    6 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 6,49 --- 436
    7 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 6,43 --- 432
    8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 6,21 --- 419
    9 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 6,08 --- 411
    10 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 6,07 --- 410
    11 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 6,02 6,64 407
    12 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 5,55 --- 378
    13 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 5,52 --- 376
    14 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 5,48 --- 373
    15 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 5,47 --- 372
    16 Eva den Boer MPA1 - Atledo 4,92 --- 336
    17 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 4,75 --- 324
    18 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 4,66 --- 318
    19 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 4,62 --- 315
    20 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 4,56 --- 311
    21 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 4,54 --- 309
    22 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 4,48 --- 305
    23 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 4,30 --- 292
    24 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 4,25 --- 288
    25 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 3,95 --- 266
    26 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 3,83 --- 256
    Femke Jacobs MPA2 - Gloria NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A regio

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Senna Laureijssen MPA2 - AV Spiridon 1,30 1,25 562
    2 Iris Loonstra MPA2 - HLLS 1,25 --- 526
    2 Mila Strooper MPA2 - AV Attila 1,25 --- 526
    2 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 1,25 --- 526
    5 Eva Blokland MPA1 - AV Passaat 1,20 --- 489
    6 Nieke Westerveen MPA1 - Atledo 1,15 --- 452
    6 Fenne Bijlhouwer MPA2 - Spado 1,15 --- 452
    8 Florien Pinxteren MPA1 - Gloria 1,10 --- 416
    8 Faylinn Jansen MPA1 - Scorpio 1,10 --- 416
    8 Demi De Vaan MPA1 - Taxandria 1,10 --- 416
    8 Amber van Gurp MPA2 - AV Attila 1,10 --- 416
    8 Anna Timmers MPA2 - AV Spiridon 1,10 --- 416
    8 Djayla Hoek MPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
    8 Fenna Winkel MPA2 - AV Sprint 1,10 --- 416
    8 Mirthe van Zon MPA2 - DAK 1,10 1,10 416
    8 Daniek van Loon MPA2 - DAK 1,10 --- 416
    17 Eva den Boer MPA1 - Atledo 1,05 --- 379
    17 Ghislaine Schalk MPA2 - AV Spiridon 1,05 --- 379
    17 Jelske Schets MPA2 - Scorpio 1,05 --- 379
    17 Lena Prachkovskiy MPA2 - Scorpio 1,05 --- 379
    21 Erin Rullens MPA1 - AV Spiridon 0,95 --- 306
    21 Sietske Kuppens MPA1 - Scorpio 0,95 --- 306
    23 Mila Broekhuijsen MPA1 - Scorpio 0,85 --- 232
    23 Benthe Leermakers MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
    23 Marlieke van Elderen MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
    23 Flore Slikker MPA1 - Taxandria 0,85 --- 232
    Femke Jacobs MPA2 - Gloria DNS --- 0