Uitslagen 1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 2

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Niels Karel Altis 9,56 3:45,83 26,53 3,82 1921
2 Dim Petrusma Altis 9,69 3:41,99 24,80 3,67 1868
3 Markus Lamper VAV 10,09 3:45,84 28,46 3,40 1775
4 Johannes Hegeman AV Nijkerk 10,43 3:35,93 26,80 3,26 1734
5 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 10,07 3:44,35 22,87 3,36 1709
6 Loek Scholten Triathlon 10,05 4:06,79 25,04 3,76 1708
7 Tijn van de Grijp Altis 10,49 3:51,72 27,38 3,50 1693
8 Tim van de Burgwal Altis 10,00 3:44,95 15,50 3,70 1678
9 Mick Frerix Triathlon 9,81 4:10,83 22,26 3,48 1635
10 Stijn Kroeze Altis 9,89 4:12,48 24,47 3,29 1606
11 Job Mulder VAV 10,01 3:57,17 16,09 3,45 1572
12 Joris Lamaker Altis 10,37 3:55,99 22,39 3,20 1565
13 Quin van de Klok AV Zeewolde 10,40 4:11,90 25,36 3,36 1558
14 Mike Kragten Altis 10,75 4:06,48 27,94 3,25 1543
15 Sijmen van der Harst Altis 10,75 4:19,74 29,42 3,35 1523
16 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 10,12 4:10,33 21,63 3,17 1519
17 Jaron Hamoen AV Zeewolde 10,71 4:09,35 23,85 3,36 1507
18 David Knuth Altis 9,53 4:30,80 16,97 3,32 1493
19 Finn Hart AV Zeewolde 10,45 4:17,54 18,49 3,26 1414
20 Dejene Mulder VAV 10,28 4:29,88 20,83 3,01 1372
21 Ole Hamberg Triathlon 11,21 4:23,63 23,04 2,98 1296
22 Bjorn Klein AV Zeewolde 11,17 4:09,06 16,10 2,98 1264
23 Justin van Dam AV Zeewolde 10,90 4:15,12 16,07 2,92 1258
24 Rik Willemse AV Nijkerk 10,37 DNS 30,27 3,26 1240
25 Teun Heijerman Altis 11,63 4:42,40 23,78 3,08 1207
26 Redwan el Khayyar VAV 11,68 4:11,55 17,01 2,89 1189
27 Quentin Landskroon Altis 10,60 4:23,18 10,16 2,99 1176
28 Jeppe Meesters Altis 11,43 4:18,47 18,25 2,60 1148
29 Fedde Van Den Bos Triathlon 11,15 4:21,80 11,17 2,96 1124
30 Jonathan v... Bokhorst Altis 11,50 4:15,45 11,17 3,03 1122
31 Jop van den Hoorn Triathlon 10,53 DNS 24,04 3,08 1107
32 Joël van de Munt VAV 11,74 4:25,19 14,84 2,82 1076
33 Senna V.d. Brandt Altis 11,53 4:48,71 19,26 2,75 1069
34 Stijn Dijkslag VAV 10,92 4:38,68 9,03 2,81 1017
35 Alain Tourne Triathlon 11,29 5:13,30 13,19 3,03 983
36 Tom Westdijk Altis 11,33 4:36,72 10,56 2,55 951
37 Tijs Schoonhoven VAV 11,91 5:44,94 16,47 2,84 847
38 Thom Scholte Altis 10,88 DNS 11,15 2,70 787
39 Hidde Verdegaal Altis 11,81 DNF 8,12 3,14 702
40 Jurre Schoenmakers Altis 11,40 DNS 8,68 2,81 694
41 Luuk Harmsen Altis 11,71 DNS 9,43 2,31 575
42 Pierre Verhoosel Triathlon 11,83 DNS 13,04 1,79 525
43 Dagne Mulder VAV 13,47 5:34,15 4,57 2,29 371
44 Luuk van Burgsteden Triathlon DNS DNS DNS DNS 0
44 Daan Keijzer AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 37,10 566
2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 39,07 485
3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 39,83 456
4 JpA1 Team 1 AV Triathlon - JPA1 4 40,12 446
5 De VAV Jongens 3 VAV - JPA1 4 40,33 438
6 JpA1 Team 2 AV Triathlon - JPA1 4 42,15 375
7 De VAV Jongens 2 VAV - JPA1 4 43,52 330
8 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 43,93 318
9 Altis JPA1 team 4 Altis - JPA1 4 45,40 274



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Jelle van ...r Heijden Altis 9,37 3:35,85 6,59 1,25 2093
2 Arvin Bronder Altis 9,13 4:05,14 6,91 1,20 1964
3 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,60 3:34,13 6,52 1,05 1913
4 Kingston Schuld Altis 9,50 5:04,58 6,65 1,35 1773
5 Maes van der Steeg Triathlon 9,70 4:24,58 7,17 1,15 1761
6 Jente van Geest Altis 10,00 3:56,44 5,48 1,15 1735
7 Brigt Van Apeldoorn Triathlon 10,27 4:05,58 6,34 1,15 1706
8 Daen Bovenkerk Altis 10,15 4:02,67 6,38 1,05 1665
9 Benjamin Götte Triathlon 10,11 3:59,38 4,75 1,10 1619
10 Thijs Kempe Altis 10,11 3:56,39 5,32 1,00 1598
11 Bas Willemsen VAV 10,23 4:19,17 6,00 1,05 1557
12 Jochem Klein Altis 10,35 3:51,98 4,82 1,00 1552
13 Guus Boorsma Altis 9,21 DNF 5,87 1,10 1424
14 Keano Smits AV Zeewolde 10,70 4:13,05 5,05 1,00 1419
15 Navajo Nahumury Altis 10,24 4:53,33 5,43 1,05 1396
16 Sem van der Graaf Altis 10,45 5:08,73 5,36 1,15 1387
17 Bowie Baars Triathlon 11,41 4:11,17 5,62 1,00 1375
18 Roemer de Jong Triathlon 10,58 DNS 7,78 1,15 1355
19 Fynn Jacops AV Zeewolde 10,57 4:33,17 5,07 0,95 1322
20 Jesse Cools Altis 10,45 DNF 5,97 1,20 1305
21 Siem van Tuyl Altis 10,83 4:06,29 4,04 0,90 1286
22 Stijn Wink Altis 10,52 DNS 6,27 1,15 1277
23 Teun Lip Triathlon 10,40 DNS 6,28 1,00 1184
24 Levi Bras Altis 10,60 DNS 4,87 1,15 1175
25 Mike van Otterlo VAV 11,00 4:29,85 3,76 0,90 1145
26 Lars Bergmann Triathlon 10,96 DNS 5,94 1,00 1087
27 Tijmen Wagenveld VAV 11,37 4:42,19 4,60 0,85 1080
28 Jochem van den Berg AV Zeewolde 11,36 5:01,48 4,37 0,95 1077
29 Arjan van Ruiswijk VAV 12,29 4:33,48 3,92 1,00 1071
30 Satria Jansen Triathlon 11,23 DNS 4,69 1,00 972
31 Bart Jansen Altis 10,75 DNS 4,26 0,95 966
32 Pepijn Holm Triathlon 11,30 DNS 4,73 DNS 624
33 Jens Werner Triathlon 13,47 DNS 3,30 0,80 492
34 Brett van Zijtveld Altis DNS DNS DNS DNS 0
34 Wessel Schuller Triathlon DNS DNS DNS DNS 0
34 Florian Bergh VAV DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 37,27 559
2 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 37,86 534
3 JpA2 team 1 AV Triathlon - JPA2 4 38,84 494
4 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 39,09 485
5 AV Zeewolde JPA2 AV Zeewolde - JPA2 4 40,32 438
6 JpA2 team 2 AV Triathlon - JPA2 4 44,04 314
7 De VAV Jongens 1 VAV - JPA2 4 DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Henry Nicolaas Altis 6,87 3:39,71 6,27 3,49 1941
2 Daan Beeks Altis 7,53 3:53,93 5,43 3,23 1621
3 Lucas van Lien AV Zeewolde 7,36 4:09,04 5,25 2,92 1509
4 Taeke Doevendans Triathlon 7,28 4:15,38 4,33 3,18 1485
5 Pelle de Raad Altis 7,30 4:03,17 3,70 3,07 1466
6 Samuel Post Altis 7,47 4:02,30 4,80 2,75 1453
7 Laurens Kuiper VAV 7,59 4:00,51 3,96 3,04 1435
8 Niek Grandia VAV 7,38 4:22,92 3,52 3,37 1410
9 Julian Krist AV Zeewolde 7,39 4:31,53 4,27 3,13 1385
10 Damian Verweij AV Zeewolde 7,73 4:09,32 4,21 2,87 1354
11 Jens van de Wetering Triathlon 7,44 4:21,02 3,65 2,92 1326
12 Hielke van Gelder Altis 7,84 4:21,14 4,13 2,97 1297
13 GIjs Langendijk AV Zeewolde 7,80 4:31,12 4,57 2,50 1203
14 Rolan Iking Altis 7,67 4:06,89 3,12 2,38 1191
15 Mees Schaafsma VAV 7,15 DNS 4,13 3,29 1174
16 Mels van Stratum Triathlon 7,80 4:25,12 3,04 2,80 1167
17 Matthias Maasse AV Zeewolde 7,94 4:09,78 2,61 2,60 1129
18 Oscar Jongema AV Zeewolde 8,08 4:41,80 3,54 2,68 1075
19 Matías F...s Wentink Triathlon 8,16 4:24,04 3,40 2,46 1073
20 Niek Lippinkhof AV Zeewolde 7,91 5:10,18 3,56 2,79 1038
21 Ruben Baartmans Altis 7,30 DNS 3,95 2,77 1026
22 Rens Adolfs AV Nijkerk 8,00 5:00,74 3,36 2,74 1025
23 Axel Davelaar VAV 8,21 5:00,45 3,56 2,81 1021
24 Kas Kaspers VAV 8,04 4:55,88 3,59 2,53 1009
25 Sep van Diepen Triathlon 8,33 4:41,72 3,26 2,59 994
26 Liu Spijker Triathlon 8,12 4:28,24 2,57 2,47 992
27 Maarten Koop Altis 7,63 DNS 3,93 2,82 969
28 Mees Blijenberg Triathlon 8,38 5:13,49 4,24 2,60 965
29 Robin Versteeg AV Zeewolde 8,66 4:35,70 3,31 2,48 949
30 Lars Budding VAV 7,84 DNS 4,14 2,79 941
31 Bas van der Schriek Altis 7,96 DNS 5,03 2,56 938
32 Milan Veldhuysen VAV 8,56 4:52,56 3,34 2,38 888
33 Finn de Haan AV Nijkerk 8,16 4:39,18 2,75 2,04 876
34 Damian Scholten Triathlon 8,13 4:40,42 2,35 2,18 866
35 Roan Versteegen Altis 7,84 DNS 2,54 2,84 817
36 Tom Stoss Triathlon 7,92 DNS 3,66 2,34 800
37 David Lou...Kooijmans Altis 7,95 DNS 3,54 2,21 759
38 Nils Medema Altis 8,12 DNS 3,68 2,03 707
39 Onno Hoekstra Triathlon 9,12 5:39,93 3,43 2,26 662
40 Mats Beverwijk Triathlon 9,15 DNS 2,89 2,22 528
41 Tobias Hilhorst Triathlon 9,84 5:53,66 2,39 1,95 389
42 Menno Tolen Altis DNS DNS DNS DNS 0
42 Floris Valkonet Triathlon DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 27,58 535
2 VAV Jongens Pupil B VAV - JPB 0 28,64 480
3 JpB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 29,11 457
4 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 29,44 441
5 Altis JPB team 3 Altis - JPB 4 29,85 422
6 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 4 30,03 413
7 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 4 30,13 409
8 JpB Team 2 AV Triathlon - JPB 4 31,15 364



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 7,54 2:11,53 16,41 3,23 1476
2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,41 2:15,65 20,03 2,96 1465
3 Casper Holterhues Altis 8,26 2:20,65 17,45 2,76 1194
4 Guus van de Burgwal Altis 7,47 2:27,92 8,52 3,02 1171
5 Rens Arends VAV 8,34 2:18,36 13,03 2,58 1094
6 Jonas Cressent Altis 7,92 2:25,02 11,21 2,66 1092
7 Lucas Hendrickx Triathlon 7,87 2:23,59 8,25 2,84 1088
8 Sebastian Redel Altis 8,27 2:46,56 15,30 2,77 985
9 Levi Lambers VAV 8,45 2:31,29 11,89 2,67 975
10 Nout Kroeze Altis 8,22 2:47,09 17,31 2,51 969
11 Thijs van der Wal Altis 8,29 2:36,86 13,13 2,47 944
12 Biem de Man VAV 8,36 2:30,68 7,09 2,53 866
13 Simon Broek Triathlon 8,39 2:34,16 7,97 2,45 842
14 Abe van Stralen Altis 7,91 2:52,33 8,92 2,50 840
15 Akram Pinard Altis 8,19 2:41,64 9,35 2,37 838
16 Hidde Heijerman Altis 8,54 3:04,22 14,89 2,61 811
17 Olivier Zwaal Altis 8,59 2:44,28 10,00 2,47 794
18 Bart Jansen Triathlon 8,74 2:42,44 9,19 2,58 789
19 Mick Lablans Triathlon 8,33 2:56,34 7,39 2,45 707
20 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,89 DNS 7,92 2,29 662
21 Brent Holwerda Triathlon 8,70 2:44,28 7,25 2,18 661
22 Timo Blom Triathlon 8,67 DNS 9,47 2,40 593
23 Finn Tebbens Altis 8,90 3:12,26 9,77 2,05 520
24 Thorsten Bouwens Triathlon 9,19 2:48,31 4,19 1,95 444
25 Floris van den Berg Altis DNS DNS DNS DNS 0
25 Nanne Langemeijer Altis DNS DNS DNS DNS 0
25 Tobias Brinker AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
25 Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
25 Mads Smit AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 29,65 431
2 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 31,90 333
3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 32,14 324
4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 32,21 321
5 JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 32,41 313
6 Combi PupC AV Triathlon AV Triathlon - JPC 0 37,08 154



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Thijmen Versteeg AV Zeewolde 8,43 2:29,59 10,25 2,35 895
2 Joris Hazeleger VAV 8,22 2:27,76 4,68 2,64 869
3 Dhedde van Doorn Triathlon 8,53 2:29,35 10,92 2,19 863
4 Timo van Lien AV Zeewolde 8,28 2:49,67 9,91 2,38 791
5 Niels Bakker Triathlon 8,88 2:53,17 12,98 2,39 743
6 Max van Ree VAV 8,39 DNS 7,29 2,67 641
7 Floris Smulders AV Zeewolde 9,07 3:32,87 9,99 2,00 468



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Noortje Zwaal Altis 9,92 3:43,18 23,21 3,53 1777
2 Linde Zijlstra Altis 9,56 3:48,93 17,26 3,80 1775
3 Dyone van Aller AV Nijkerk 10,12 3:49,98 20,21 3,40 1643
4 Donna van Lokhorst Altis 9,80 3:49,42 14,52 3,37 1603
5 Eva Wagemakers Altis 9,96 4:06,03 16,22 3,72 1594
6 Nikki Vroemen Altis 10,10 4:13,04 21,47 3,39 1552
7 Iris van Eerde AV Zeewolde 9,68 4:08,49 16,44 3,23 1533
8 Jade Broer Triathlon 10,27 4:05,78 16,44 3,33 1475
9 Romy Bendanon Triathlon 10,34 3:56,40 15,80 3,21 1474
10 Mette Wiggers Triathlon 10,15 4:24,52 19,56 3,37 1466
11 Rosalie Kriek AV Zeewolde 10,17 4:26,75 14,75 3,51 1409
12 Yara Achterberg VAV 9,98 4:18,04 13,58 3,13 1377
13 Milana Oortjes AV Nijkerk 10,71 4:02,12 16,85 2,93 1356
14 Juno Kapelle Triathlon 10,60 4:25,57 14,61 3,24 1297
15 Lois Rijnders Altis 10,93 4:44,91 21,66 3,05 1248
16 Roos Verblauw Altis 11,57 3:55,78 14,62 2,88 1235
17 Karlijn Mossink Altis 10,62 4:22,36 8,64 3,03 1152
18 Noa Schut Altis 11,29 4:15,24 13,96 2,73 1137
19 Salomé Thevenard Altis 11,20 4:39,29 14,80 3,04 1130
20 Fenna Miedema Altis 10,85 4:57,00 17,44 2,87 1123
21 Yfke van der Meer Altis 11,58 4:14,20 11,95 2,91 1108
22 Esmee Staal Altis 10,77 DNF 18,08 3,34 1044
23 Marrit Jelgerhuis Triathlon 11,12 4:53,42 14,25 2,78 1032
24 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 11,57 4:37,69 11,42 2,64 954
25 Amber Phielix VAV 11,68 4:48,06 9,42 2,97 932
26 Fé van der Weij Altis 12,06 4:25,89 8,65 2,80 921
27 Anouk Bakker Triathlon 12,04 5:06,54 13,72 2,67 855
28 Meinou de Jong Triathlon 11,19 DNS 13,42 2,96 841
29 Leah van Loenen VAV 12,09 4:41,69 11,66 2,15 788
30 Clarice va...er Zanden Altis 12,32 5:34,36 13,79 2,65 748
31 Mayke van Lieshout Triathlon 11,54 DNS 11,45 2,68 707
32 Isolde Bisschop Triathlon 12,06 DNS 12,18 2,58 644
33 Neala Don Altis 12,45 DNS 9,86 2,35 514
34 Julia Vastenburg AV Zeewolde 13,27 DNS 9,00 1,64 277
35 Mette van der Kolk Altis DNS DNS DNS DNS 0
35 Nico de Haan Triathlon DNS DNS DNS DNS 0
35 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 4 38,01 528
2 MpA1 team 1 AV Triathlon - MPA1 4 39,77 459
3 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 4 42,71 356
4 AV Zeewolde MPA1 AV Zeewolde - MPA1 4 42,92 349
5 MpA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 44,62 297
6 Altis MPA1 team 4 Altis - MPA1 4 48,72 185
7 Altis MPA1 team 3 Altis - MPA1 4 DQ 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Eline Gerritsen VAV 9,84 4:01,58 6,40 1,25 1866
2 Fenna van der Kooij Altis 9,83 3:48,59 5,54 1,20 1843
3 Marit Elkerbout Altis 10,23 3:42,04 5,81 1,15 1797
4 Faisa Nicolaas Altis 9,84 4:05,29 5,55 1,15 1723
5 Mara Arends VAV 10,30 4:08,78 5,31 1,10 1585
6 Esmée Aartsen VAV 9,82 4:15,69 5,16 1,00 1544
7 Robin de Bruin Altis 9,88 DNS 6,61 1,15 1392
8 Danne Mossink Altis 9,53 DNS 5,01 1,20 1385
9 Kyra van der Meer Triathlon 10,15 DNS 7,76 1,10 1379
10 Kim van der Wal Altis 10,01 4:25,84 3,17 1,05 1361
11 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 10,73 4:26,07 4,39 1,05 1352
12 Bente Rutten Altis 9,97 DNS 6,82 1,05 1317
13 Madelief van Leur Altis 9,78 DNS 4,28 1,20 1292
14 Berrit Roex Triathlon 9,80 DNS 6,26 1,00 1273
15 Lara van 't Klooster Triathlon 10,13 DNS 4,58 1,15 1222
16 Marame Attaf VAV 11,29 4:35,01 4,45 1,00 1215
17 Carmen Lijzenga Triathlon 10,17 DNS 4,69 1,10 1188
18 Jolie Minnée Triathlon 10,53 DNS 4,98 1,10 1157
19 Jinte Jonker Triathlon 10,17 DNS 5,07 1,00 1140
20 Anna Brae...ristensen Altis 10,01 DNS 4,19 1,05 1139
21 Quinn Uffels Altis 10,52 DNS 4,70 1,10 1138
22 Femke Wybenga Altis 10,80 5:04,46 3,60 1,00 1115
23 Melissa Zaaijer VAV 10,79 DNS 4,58 1,10 1094
24 Asanay Malik Altis 11,18 DNS 5,06 1,10 1077
25 Sanne Budding VAV 10,92 DNS 5,47 1,00 1063
26 Ana van der Sande Altis 10,96 4:42,58 3,54 0,80 1013
27 Eva Van Der Linden Triathlon 11,14 DNS 4,45 0,95 930
28 Brecht van den Bos Triathlon 11,02 DNS 3,84 0,95 899
29 Damaris van Berkel AV Zeewolde 12,12 5:36,44 4,77 0,90 887
30 Sasha Smink Triathlon 11,39 DNS 4,28 0,95 886
31 Imke van der Spoel Altis DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 36,54 590
2 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 37,08 567
3 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,31 515
4 De VAV Meisjes VAV - MPA2 4 39,79 458
5 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 40,03 449
6 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 40,70 425



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Maysam Attaf VAV 7,34 4:03,40 3,92 3,03 1466
2 Josephine Willemsen VAV 7,19 4:38,53 3,82 3,05 1349
3 Anniek Mateman Triathlon 7,74 4:10,21 2,84 2,94 1251
4 Eline van Bruxvoort Triathlon 7,73 5:04,25 4,81 3,05 1232
5 Isa Devick Altis 7,41 4:44,41 3,35 2,97 1231
6 Thiebe van Doorn Triathlon 7,83 4:33,76 4,11 2,71 1198
7 Lotus Veltman Altis 7,93 4:23,14 3,13 2,99 1198
8 Linn Peters AV Nijkerk 7,66 4:28,01 2,96 2,80 1175
9 Loïs den Bakker AV Zeewolde 7,63 4:32,24 2,94 2,86 1174
10 Alicia Colet AV Zeewolde 7,98 4:21,95 3,16 2,82 1163
11 Bodine Roza Altis 8,23 4:20,07 3,51 2,80 1155
12 Caithlyn v... der Wiel Altis 7,35 DNS 4,18 3,18 1115
13 Roos Kempe Altis 8,20 4:23,30 3,31 2,72 1115
14 Floor van Drumpt Altis 7,70 4:30,12 2,64 2,68 1107
15 Lies Vogelzang Triathlon 8,10 4:39,83 3,44 2,86 1107
16 Julia Clayton Triathlon 7,85 4:48,30 3,50 2,71 1095
17 Lynn Kruidenier VAV 8,35 4:29,01 3,72 2,37 1031
18 Kate van Heusden Altis 7,71 DNS 3,48 2,94 944
19 Ella Cools Altis 7,94 DNS 2,95 3,13 896
20 Kim Riezebos AV Zeewolde 8,91 5:20,69 4,41 2,67 895
21 Gwen Dassen Altis 8,91 4:41,79 2,12 2,49 783
22 Alissa Stellingwerf VAV 8,66 4:52,21 2,42 2,20 756
23 Aniek Groothedde VAV DNS 4:50,20 2,88 2,62 634
24 Maureen Smedema Triathlon 8,15 DNS 2,98 DNS 519
25 Jenthe Pater Triathlon DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPB team 1 Altis - MPB 4 28,74 475
2 MpB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 29,08 458
3 Altis MPB team 2 Altis - MPB 4 29,66 431
4 VAV Meisjes Pupil B VAV - MPB 0 30,36 399



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Stella Paulusma Triathlon 7,23 2:26,15 13,63 3,05 1335
2 Eva Buitenkamp Altis 7,37 2:38,98 15,88 3,10 1266
3 Alana Dijkman Altis 7,54 2:16,87 7,41 2,97 1210
4 Carina Pastoor AV Zeewolde 7,76 2:32,08 17,31 2,77 1193
5 Elske Dunnink Altis 8,11 2:22,11 12,97 2,72 1126
6 Nune Olde Dubbelink Altis 8,04 2:33,24 9,81 2,76 1005
7 Emily Bronder Altis 7,75 2:44,65 8,95 2,89 991
8 Darlene Krijtenburg Altis 7,70 2:38,02 7,19 2,80 985
9 Marije Kars AV Zeewolde 7,87 2:32,12 7,96 2,60 970
10 Zoë Schut VAV 8,28 2:28,60 10,50 2,52 964
11 Hannah Abrahamse VAV 8,06 2:36,98 8,33 2,63 920
12 Hanne van der Meer Altis 8,00 2:36,08 8,75 2,46 911
13 Jasmijn va...r Heijden Altis 8,18 2:51,77 10,08 2,69 860
14 Itske van der Ploeg Triathlon 8,01 2:48,25 9,25 2,51 855
15 Iris Kooistra Altis 7,97 2:56,09 7,65 2,68 818
16 Hiske Eshuis Triathlon 7,93 2:56,01 6,19 2,68 791
17 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 8,42 2:38,49 7,43 2,42 790
18 Melissa van Duijn Altis 8,24 2:53,59 8,87 2,46 770
19 Linde de Rooy Triathlon 8,11 2:44,12 5,30 2,30 727
20 Neva Kapelle Triathlon 7,97 DNF 7,47 2,45 669
21 Rosalie Meints AV Zeewolde 8,57 3:00,04 8,77 2,25 642
22 Nova Lin Schepers Triathlon 8,27 3:27,05 8,80 2,36 632
23 Hilje Nauta VAV 9,09 2:44,80 6,71 2,21 597
24 Milou van Bruxvoort Triathlon 9,26 2:58,14 7,79 2,31 548
25 Jet Schmits Triathlon 8,44 DNF 7,38 2,09 519
26 Puck van Bladel Triathlon 8,49 2:54,11 3,21 1,98 504
27 Alouise Spies Altis 8,58 DNS 5,78 2,28 497
28 Floor van den Berg VAV 9,08 3:07,54 6,28 2,03 435
29 Keeva Don Altis DNS DNS DNS DNS 0
29 Lisa Verblauw Altis DNS DNS DNS DNS 0
29 Jozefien Hubregtse VAV DNS DNS DNS DNS 0
29 Sophie van Zuthpen VAV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 29,13 456
2 MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 30,95 373
3 Altis MPC team 3 combi Altis - MPC 4 31,17 363
4 AV Zeewolde MPC AV Zeewolde - MPC 4 32,18 322
5 VAV Meisjes Pupil C VAV - MPC 0 32,87 295
6 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 33,75 263
7 MPC Team 2 AV Triathlon - MPC 4 34,48 237



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Luna Meinten AV Zeewolde 8,23 2:34,52 10,08 2,38 895
2 Rinke Scholten Triathlon 8,53 2:28,12 8,24 2,38 856
3 Noortje Boswinkel Triathlon 8,32 2:36,50 9,02 1,95 760
4 Evi Visser Triathlon 9,09 2:47,60 8,88 2,31 650
5 Maud Langendijk AV Zeewolde 8,29 2:55,34 7,55 1,98 627
6 Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 8,96 3:06,05 5,30 2,15 456
7 Femke Jongema AV Zeewolde 9,10 3:01,10 4,32 2,12 426
8 Julia Kruidenier VAV 9,59 2:54,40 5,62 2,07 426
9 Eden Duine AV Nijkerk 9,06 DNS DNS 2,15 347