Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Stella Paulusma Triathlon 7,23 2:26,15 13,63 3,05 1335
2 Eva Buitenkamp Altis 7,37 2:38,98 15,88 3,10 1266
3 Alana Dijkman Altis 7,54 2:16,87 7,41 2,97 1210
4 Carina Pastoor AV Zeewolde 7,76 2:32,08 17,31 2,77 1193
5 Elske Dunnink Altis 8,11 2:22,11 12,97 2,72 1126
6 Nune Olde Dubbelink Altis 8,04 2:33,24 9,81 2,76 1005
7 Emily Bronder Altis 7,75 2:44,65 8,95 2,89 991
8 Darlene Krijtenburg Altis 7,70 2:38,02 7,19 2,80 985
9 Marije Kars AV Zeewolde 7,87 2:32,12 7,96 2,60 970
10 Zoë Schut VAV 8,28 2:28,60 10,50 2,52 964
11 Hannah Abrahamse VAV 8,06 2:36,98 8,33 2,63 920
12 Hanne van der Meer Altis 8,00 2:36,08 8,75 2,46 911
13 Jasmijn va...r Heijden Altis 8,18 2:51,77 10,08 2,69 860
14 Itske van der Ploeg Triathlon 8,01 2:48,25 9,25 2,51 855
15 Iris Kooistra Altis 7,97 2:56,09 7,65 2,68 818
16 Hiske Eshuis Triathlon 7,93 2:56,01 6,19 2,68 791
17 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 8,42 2:38,49 7,43 2,42 790
18 Melissa van Duijn Altis 8,24 2:53,59 8,87 2,46 770
19 Linde de Rooy Triathlon 8,11 2:44,12 5,30 2,30 727
20 Neva Kapelle Triathlon 7,97 DNF 7,47 2,45 669
21 Rosalie Meints AV Zeewolde 8,57 3:00,04 8,77 2,25 642
22 Nova Lin Schepers Triathlon 8,27 3:27,05 8,80 2,36 632
23 Hilje Nauta VAV 9,09 2:44,80 6,71 2,21 597
24 Milou van Bruxvoort Triathlon 9,26 2:58,14 7,79 2,31 548
25 Jet Schmits Triathlon 8,44 DNF 7,38 2,09 519
26 Puck van Bladel Triathlon 8,49 2:54,11 3,21 1,98 504
27 Alouise Spies Altis 8,58 DNS 5,78 2,28 497
28 Floor van den Berg VAV 9,08 3:07,54 6,28 2,03 435
29 Keeva Don Altis DNS DNS DNS DNS 0
29 Lisa Verblauw Altis DNS DNS DNS DNS 0
29 Jozefien Hubregtse VAV DNS DNS DNS DNS 0
29 Sophie van Zuthpen VAV DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Stella Paulusma Triathlon 7,23 --- 502
2 Eva Buitenkamp Altis 7,37 --- 474
3 Alana Dijkman Altis 7,54 --- 440
4 Darlene Krijtenburg Altis 7,70 --- 411
5 Emily Bronder Altis 7,75 --- 401
6 Carina Pastoor AV Zeewolde 7,76 --- 400
7 Marije Kars AV Zeewolde 7,87 --- 380
8 Hiske Eshuis Triathlon 7,93 --- 370
9 Neva Kapelle Triathlon 7,97 --- 363
9 Iris Kooistra Altis 7,97 --- 363
11 Hanne van der Meer Altis 8,00 --- 358
12 Itske van der Ploeg Triathlon 8,01 --- 356
13 Nune Olde Dubbelink Altis 8,04 --- 351
14 Hannah Abrahamse VAV 8,06 --- 348
15 Linde de Rooy Triathlon 8,11 --- 339
15 Elske Dunnink Altis 8,11 --- 339
17 Jasmijn va...r Heijden Altis 8,18 --- 328
18 Melissa van Duijn Altis 8,24 --- 318
19 Nova Lin Schepers Triathlon 8,27 --- 314
20 Zoë Schut VAV 8,28 --- 312
21 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 8,42 --- 290
22 Jet Schmits Triathlon 8,44 --- 287
23 Puck van Bladel Triathlon 8,49 --- 280
24 Rosalie Meints AV Zeewolde 8,57 --- 268
25 Alouise Spies Altis 8,58 --- 266
26 Floor van den Berg VAV 9,08 --- 197
27 Hilje Nauta VAV 9,09 --- 195
28 Milou van Bruxvoort Triathlon 9,26 --- 173
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Alana Dijkman Altis 2:16,87 --- 361
2 Elske Dunnink Altis 2:22,11 --- 317
3 Stella Paulusma Triathlon 2:26,15 --- 286
4 Zoë Schut VAV 2:28,60 --- 268
5 Carina Pastoor AV Zeewolde 2:32,08 --- 243
6 Marije Kars AV Zeewolde 2:32,12 --- 243
7 Nune Olde Dubbelink Altis 2:33,24 --- 235
8 Hanne van der Meer Altis 2:36,08 --- 216
9 Hannah Abrahamse VAV 2:36,98 --- 210
10 Darlene Krijtenburg Altis 2:38,02 --- 204
11 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 2:38,49 --- 201
12 Eva Buitenkamp Altis 2:38,98 --- 198
13 Linde de Rooy Triathlon 2:44,12 --- 166
14 Emily Bronder Altis 2:44,65 --- 163
15 Hilje Nauta VAV 2:44,80 --- 162
16 Itske van der Ploeg Triathlon 2:48,25 --- 142
17 Jasmijn va...r Heijden Altis 2:51,77 --- 122
18 Melissa van Duijn Altis 2:53,59 --- 113
19 Puck van Bladel Triathlon 2:54,11 --- 110
20 Hiske Eshuis Triathlon 2:56,01 --- 100
21 Iris Kooistra Altis 2:56,09 --- 99
22 Milou van Bruxvoort Triathlon 2:58,14 --- 89
23 Rosalie Meints AV Zeewolde 3:00,04 --- 79
24 Floor van den Berg VAV 3:07,54 --- 44
25 Nova Lin Schepers Triathlon 3:27,05 --- 0
Alouise Spies Altis DNS --- 0
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0
Jet Schmits Triathlon DNF --- 0
Neva Kapelle Triathlon DNF --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Carina Pastoor AV Zeewolde 17,31 --- 278
2 Eva Buitenkamp Altis 15,88 --- 256
3 Stella Paulusma Triathlon 13,63 --- 219
4 Elske Dunnink Altis 12,97 --- 208
5 Zoë Schut VAV 10,50 --- 162
6 Jasmijn va...r Heijden Altis 10,08 --- 154
7 Nune Olde Dubbelink Altis 9,81 --- 149
8 Itske van der Ploeg Triathlon 9,25 --- 137
9 Emily Bronder Altis 8,95 --- 131
10 Melissa van Duijn Altis 8,87 --- 129
11 Nova Lin Schepers Triathlon 8,80 --- 128
12 Rosalie Meints AV Zeewolde 8,77 --- 127
13 Hanne van der Meer Altis 8,75 --- 127
14 Hannah Abrahamse VAV 8,33 --- 118
15 Marije Kars AV Zeewolde 7,96 --- 109
16 Milou van Bruxvoort Triathlon 7,79 --- 106
17 Iris Kooistra Altis 7,65 --- 102
18 Neva Kapelle Triathlon 7,47 --- 98
19 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 7,43 --- 97
20 Alana Dijkman Altis 7,41 --- 97
21 Jet Schmits Triathlon 7,38 --- 96
22 Darlene Krijtenburg Altis 7,19 --- 92
23 Hilje Nauta VAV 6,71 --- 80
24 Floor van den Berg VAV 6,28 --- 70
25 Hiske Eshuis Triathlon 6,19 --- 67
26 Alouise Spies Altis 5,78 --- 57
27 Linde de Rooy Triathlon 5,30 --- 44
28 Puck van Bladel Triathlon 3,21 --- 0
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Eva Buitenkamp Altis 3,10 --- 338
2 Stella Paulusma Triathlon 3,05 --- 328
3 Alana Dijkman Altis 2,97 --- 312
4 Emily Bronder Altis 2,89 --- 296
5 Darlene Krijtenburg Altis 2,80 --- 278
6 Carina Pastoor AV Zeewolde 2,77 --- 272
7 Nune Olde Dubbelink Altis 2,76 --- 270
8 Elske Dunnink Altis 2,72 --- 262
9 Jasmijn va...r Heijden Altis 2,69 --- 256
10 Hiske Eshuis Triathlon 2,68 --- 254
10 Iris Kooistra Altis 2,68 --- 254
12 Hannah Abrahamse VAV 2,63 --- 244
13 Marije Kars AV Zeewolde 2,60 --- 238
14 Zoë Schut VAV 2,52 --- 222
15 Itske van der Ploeg Triathlon 2,51 --- 220
16 Hanne van der Meer Altis 2,46 --- 210
16 Melissa van Duijn Altis 2,46 --- 210
18 Neva Kapelle Triathlon 2,45 --- 208
19 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 2,42 --- 202
20 Nova Lin Schepers Triathlon 2,36 --- 190
21 Milou van Bruxvoort Triathlon 2,31 --- 180
22 Linde de Rooy Triathlon 2,30 --- 178
23 Alouise Spies Altis 2,28 --- 174
24 Rosalie Meints AV Zeewolde 2,25 --- 168
25 Hilje Nauta VAV 2,21 --- 160
26 Jet Schmits Triathlon 2,09 --- 136
27 Floor van den Berg VAV 2,03 --- 124
28 Puck van Bladel Triathlon 1,98 --- 114
Keeva Don Altis DNS --- 0
Lisa Verblauw Altis DNS --- 0
Jozefien Hubregtse VAV DNS --- 0
Sophie van Zuthpen VAV DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 Altis 5063 [+/-]
2 AV Triathlon 4081 [+/-]
3 AV Zeewolde 3917 [+/-]
4 VAV 3211 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 29,13 456
2 MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 30,95 373
3 Altis MPC team 3 combi Altis - MPC 4 31,17 363
4 AV Zeewolde MPC AV Zeewolde - MPC 4 32,18 322
5 VAV Meisjes Pupil C VAV - MPC 0 32,87 295
6 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 33,75 263
7 MPC Team 2 AV Triathlon - MPC 4 34,48 237