Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Eline Gerritsen VAV 9,84 4:01,58 6,40 1,25 1866
2 Fenna van der Kooij Altis 9,83 3:48,59 5,54 1,20 1843
3 Marit Elkerbout Altis 10,23 3:42,04 5,81 1,15 1797
4 Faisa Nicolaas Altis 9,84 4:05,29 5,55 1,15 1723
5 Mara Arends VAV 10,30 4:08,78 5,31 1,10 1585
6 Esmée Aartsen VAV 9,82 4:15,69 5,16 1,00 1544
7 Robin de Bruin Altis 9,88 DNS 6,61 1,15 1392
8 Danne Mossink Altis 9,53 DNS 5,01 1,20 1385
9 Kyra van der Meer Triathlon 10,15 DNS 7,76 1,10 1379
10 Kim van der Wal Altis 10,01 4:25,84 3,17 1,05 1361
11 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 10,73 4:26,07 4,39 1,05 1352
12 Bente Rutten Altis 9,97 DNS 6,82 1,05 1317
13 Madelief van Leur Altis 9,78 DNS 4,28 1,20 1292
14 Berrit Roex Triathlon 9,80 DNS 6,26 1,00 1273
15 Lara van 't Klooster Triathlon 10,13 DNS 4,58 1,15 1222
16 Marame Attaf VAV 11,29 4:35,01 4,45 1,00 1215
17 Carmen Lijzenga Triathlon 10,17 DNS 4,69 1,10 1188
18 Jolie Minnée Triathlon 10,53 DNS 4,98 1,10 1157
19 Jinte Jonker Triathlon 10,17 DNS 5,07 1,00 1140
20 Anna Brae...ristensen Altis 10,01 DNS 4,19 1,05 1139
21 Quinn Uffels Altis 10,52 DNS 4,70 1,10 1138
22 Femke Wybenga Altis 10,80 5:04,46 3,60 1,00 1115
23 Melissa Zaaijer VAV 10,79 DNS 4,58 1,10 1094
24 Asanay Malik Altis 11,18 DNS 5,06 1,10 1077
25 Sanne Budding VAV 10,92 DNS 5,47 1,00 1063
26 Ana van der Sande Altis 10,96 4:42,58 3,54 0,80 1013
27 Eva Van Der Linden Triathlon 11,14 DNS 4,45 0,95 930
28 Brecht van den Bos Triathlon 11,02 DNS 3,84 0,95 899
29 Damaris van Berkel AV Zeewolde 12,12 5:36,44 4,77 0,90 887
30 Sasha Smink Triathlon 11,39 DNS 4,28 0,95 886
31 Imke van der Spoel Altis DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Danne Mossink Altis 9,53 --- 554
2 Madelief van Leur Altis 9,78 --- 513
3 Berrit Roex Triathlon 9,80 --- 509
4 Esmée Aartsen VAV 9,82 9,90 506
5 Fenna van der Kooij Altis 9,83 --- 505
6 Faisa Nicolaas Altis 9,84 --- 503
7 Eline Gerritsen VAV 9,84 9,58 503
8 Robin de Bruin Altis 9,88 --- 497
9 Bente Rutten Altis 9,97 --- 483
10 Kim van der Wal Altis 10,01 --- 476
11 Anna Brae...ristensen Altis 10,01 --- 476
12 Lara van 't Klooster Triathlon 10,13 --- 458
13 Kyra van der Meer Triathlon 10,15 --- 455
14 Jinte Jonker Triathlon 10,17 --- 452
15 Carmen Lijzenga Triathlon 10,17 --- 452
16 Marit Elkerbout Altis 10,23 --- 443
17 Mara Arends VAV 10,30 9,93 433
18 Quinn Uffels Altis 10,52 --- 402
19 Jolie Minnée Triathlon 10,53 --- 401
20 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 10,73 --- 373
21 Melissa Zaaijer VAV 10,79 --- 366
22 Femke Wybenga Altis 10,80 --- 364
23 Sanne Budding VAV 10,92 10,49 349
24 Ana van der Sande Altis 10,96 --- 343
25 Brecht van den Bos Triathlon 11,02 --- 336
26 Eva Van Der Linden Triathlon 11,14 --- 321
27 Asanay Malik Altis 11,18 --- 316
28 Marame Attaf VAV 11,29 --- 302
29 Sasha Smink Triathlon 11,39 --- 290
30 Damaris van Berkel AV Zeewolde 12,12 --- 209
Imke van der Spoel Altis DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marit Elkerbout Altis 3:42,04 --- 508
2 Fenna van der Kooij Altis 3:48,59 --- 472
3 Eline Gerritsen VAV 4:01,58 3:51,03 407
4 Faisa Nicolaas Altis 4:05,29 --- 390
5 Mara Arends VAV 4:08,78 3:59,00 374
6 Esmée Aartsen VAV 4:15,69 3:52,30 344
7 Kim van der Wal Altis 4:25,84 --- 303
8 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 4:26,07 --- 302
9 Marame Attaf VAV 4:35,01 --- 268
10 Ana van der Sande Altis 4:42,58 --- 241
11 Femke Wybenga Altis 5:04,46 --- 171
12 Damaris van Berkel AV Zeewolde 5:36,44 --- 84
Brecht van den Bos Triathlon DNS --- 0
Carmen Lijzenga Triathlon DNS --- 0
Eva Van Der Linden Triathlon DNS --- 0
Jinte Jonker Triathlon DNS --- 0
Jolie Minnée Triathlon DNS --- 0
Kyra van der Meer Triathlon DNS --- 0
Lara van 't Klooster Triathlon DNS --- 0
Sasha Smink Triathlon DNS --- 0
Berrit Roex Triathlon DNS --- 0
Anna Brae...ristensen Altis DNS --- 0
Asanay Malik Altis DNS --- 0
Bente Rutten Altis DNS --- 0
Danne Mossink Altis DNS --- 0
Imke van der Spoel Altis DNS --- 0
Madelief van Leur Altis DNS --- 0
Quinn Uffels Altis DNS --- 0
Robin de Bruin Altis DNS --- 0
Melissa Zaaijer VAV DNS --- 0
Sanne Budding VAV DNS 4:29,80 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kyra van der Meer Triathlon 7,76 --- 508
2 Bente Rutten Altis 6,82 --- 455
3 Robin de Bruin Altis 6,61 --- 443
4 Eline Gerritsen VAV 6,40 5,90 430
5 Berrit Roex Triathlon 6,26 --- 422
6 Marit Elkerbout Altis 5,81 --- 394
7 Faisa Nicolaas Altis 5,55 --- 378
8 Fenna van der Kooij Altis 5,54 --- 377
9 Sanne Budding VAV 5,47 --- 372
10 Mara Arends VAV 5,31 --- 362
11 Esmée Aartsen VAV 5,16 --- 352
12 Jinte Jonker Triathlon 5,07 --- 346
13 Asanay Malik Altis 5,06 --- 345
14 Danne Mossink Altis 5,01 --- 342
15 Jolie Minnée Triathlon 4,98 --- 340
16 Damaris van Berkel AV Zeewolde 4,77 --- 325
17 Quinn Uffels Altis 4,70 --- 320
18 Carmen Lijzenga Triathlon 4,69 --- 320
19 Lara van 't Klooster Triathlon 4,58 --- 312
19 Melissa Zaaijer VAV 4,58 --- 312
21 Eva Van Der Linden Triathlon 4,45 --- 303
21 Marame Attaf VAV 4,45 --- 303
23 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 4,39 --- 298
24 Sasha Smink Triathlon 4,28 --- 290
24 Madelief van Leur Altis 4,28 --- 290
26 Anna Brae...ristensen Altis 4,19 --- 284
27 Brecht van den Bos Triathlon 3,84 --- 257
28 Femke Wybenga Altis 3,60 --- 238
29 Ana van der Sande Altis 3,54 --- 233
30 Kim van der Wal Altis 3,17 --- 203
Imke van der Spoel Altis DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Eline Gerritsen VAV 1,25 1,20 526
2 Danne Mossink Altis 1,20 --- 489
2 Fenna van der Kooij Altis 1,20 --- 489
2 Madelief van Leur Altis 1,20 --- 489
5 Lara van 't Klooster Triathlon 1,15 --- 452
5 Faisa Nicolaas Altis 1,15 --- 452
5 Marit Elkerbout Altis 1,15 --- 452
5 Robin de Bruin Altis 1,15 --- 452
9 Carmen Lijzenga Triathlon 1,10 --- 416
9 Jolie Minnée Triathlon 1,10 --- 416
9 Kyra van der Meer Triathlon 1,10 --- 416
9 Asanay Malik Altis 1,10 --- 416
9 Quinn Uffels Altis 1,10 --- 416
9 Mara Arends VAV 1,10 --- 416
9 Melissa Zaaijer VAV 1,10 --- 416
16 Anna Brae...ristensen Altis 1,05 --- 379
16 Bente Rutten Altis 1,05 --- 379
16 Kim van der Wal Altis 1,05 --- 379
16 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 1,05 --- 379
20 Jinte Jonker Triathlon 1,00 --- 342
20 Berrit Roex Triathlon 1,00 --- 342
20 Femke Wybenga Altis 1,00 --- 342
20 Esmée Aartsen VAV 1,00 --- 342
20 Marame Attaf VAV 1,00 --- 342
20 Sanne Budding VAV 1,00 --- 342
26 Brecht van den Bos Triathlon 0,95 --- 306
26 Eva Van Der Linden Triathlon 0,95 --- 306
26 Sasha Smink Triathlon 0,95 --- 306
29 Damaris van Berkel AV Zeewolde 0,90 --- 269
30 Ana van der Sande Altis 0,80 --- 196
Imke van der Spoel Altis DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnKogelPtnHoogPtn Punten
1 Altis 7345 [+/-]
2 VAV 6668 [+/-]
3 AV Triathlon 5577 [+/-]
4 AV Zeewolde 2239 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 36,54 590
2 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 37,08 567
3 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,31 515
4 De VAV Meisjes VAV - MPA2 4 39,79 458
5 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 40,03 449
6 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 40,70 425