Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 7,54 2:11,53 16,41 3,23 1476
2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,41 2:15,65 20,03 2,96 1465
3 Casper Holterhues Altis 8,26 2:20,65 17,45 2,76 1194
4 Guus van de Burgwal Altis 7,47 2:27,92 8,52 3,02 1171
5 Rens Arends VAV 8,34 2:18,36 13,03 2,58 1094
6 Jonas Cressent Altis 7,92 2:25,02 11,21 2,66 1092
7 Lucas Hendrickx Triathlon 7,87 2:23,59 8,25 2,84 1088
8 Sebastian Redel Altis 8,27 2:46,56 15,30 2,77 985
9 Levi Lambers VAV 8,45 2:31,29 11,89 2,67 975
10 Nout Kroeze Altis 8,22 2:47,09 17,31 2,51 969
11 Thijs van der Wal Altis 8,29 2:36,86 13,13 2,47 944
12 Biem de Man VAV 8,36 2:30,68 7,09 2,53 866
13 Simon Broek Triathlon 8,39 2:34,16 7,97 2,45 842
14 Abe van Stralen Altis 7,91 2:52,33 8,92 2,50 840
15 Akram Pinard Altis 8,19 2:41,64 9,35 2,37 838
16 Hidde Heijerman Altis 8,54 3:04,22 14,89 2,61 811
17 Olivier Zwaal Altis 8,59 2:44,28 10,00 2,47 794
18 Bart Jansen Triathlon 8,74 2:42,44 9,19 2,58 789
19 Mick Lablans Triathlon 8,33 2:56,34 7,39 2,45 707
20 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,89 DNS 7,92 2,29 662
21 Brent Holwerda Triathlon 8,70 2:44,28 7,25 2,18 661
22 Timo Blom Triathlon 8,67 DNS 9,47 2,40 593
23 Finn Tebbens Altis 8,90 3:12,26 9,77 2,05 520
24 Thorsten Bouwens Triathlon 9,19 2:48,31 4,19 1,95 444
25 Floris van den Berg Altis DNS DNS DNS DNS 0
25 Nanne Langemeijer Altis DNS DNS DNS DNS 0
25 Tobias Brinker AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
25 Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
25 Mads Smit AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,41 --- 466
2 Guus van de Burgwal Altis 7,47 --- 454
3 Ole van der Grinten Altis 7,54 --- 440
4 Lucas Hendrickx Triathlon 7,87 --- 380
5 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,89 --- 377
6 Abe van Stralen Altis 7,91 --- 373
7 Jonas Cressent Altis 7,92 --- 371
8 Akram Pinard Altis 8,19 --- 326
9 Nout Kroeze Altis 8,22 --- 322
10 Casper Holterhues Altis 8,26 --- 315
11 Sebastian Redel Altis 8,27 --- 314
12 Thijs van der Wal Altis 8,29 --- 310
13 Mick Lablans Triathlon 8,33 --- 304
14 Rens Arends VAV 8,34 --- 303
15 Biem de Man VAV 8,36 --- 299
16 Simon Broek Triathlon 8,39 --- 295
17 Levi Lambers VAV 8,45 --- 286
18 Hidde Heijerman Altis 8,54 --- 272
19 Olivier Zwaal Altis 8,59 --- 265
20 Timo Blom Triathlon 8,67 --- 253
21 Brent Holwerda Triathlon 8,70 --- 249
22 Bart Jansen Triathlon 8,74 --- 243
23 Finn Tebbens Altis 8,90 --- 221
24 Thorsten Bouwens Triathlon 9,19 --- 182
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 2:11,53 --- 408
2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 2:15,65 --- 371
3 Rens Arends VAV 2:18,36 --- 348
4 Casper Holterhues Altis 2:20,65 --- 329
5 Lucas Hendrickx Triathlon 2:23,59 --- 306
6 Jonas Cressent Altis 2:25,02 --- 295
7 Guus van de Burgwal Altis 2:27,92 --- 273
8 Biem de Man VAV 2:30,68 --- 253
9 Levi Lambers VAV 2:31,29 --- 249
10 Simon Broek Triathlon 2:34,16 --- 229
11 Thijs van der Wal Altis 2:36,86 --- 211
12 Akram Pinard Altis 2:41,64 --- 181
13 Bart Jansen Triathlon 2:42,44 --- 176
14 Brent Holwerda Triathlon 2:44,28 --- 165
15 Olivier Zwaal Altis 2:44,28 --- 165
16 Sebastian Redel Altis 2:46,56 --- 152
17 Nout Kroeze Altis 2:47,09 --- 149
18 Thorsten Bouwens Triathlon 2:48,31 --- 142
19 Abe van Stralen Altis 2:52,33 --- 119
20 Mick Lablans Triathlon 2:56,34 --- 98
21 Hidde Heijerman Altis 3:04,22 --- 59
22 Finn Tebbens Altis 3:12,26 --- 23
Timo Blom Triathlon DNS --- 0
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Bas Vastenburg AV Zeewolde DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasper van Schaik AV Zeewolde 20,03 --- 318
2 Casper Holterhues Altis 17,45 --- 280
3 Nout Kroeze Altis 17,31 --- 278
4 Ole van der Grinten Altis 16,41 --- 264
5 Sebastian Redel Altis 15,30 --- 247
6 Hidde Heijerman Altis 14,89 --- 240
7 Thijs van der Wal Altis 13,13 --- 211
8 Rens Arends VAV 13,03 --- 209
9 Levi Lambers VAV 11,89 --- 188
10 Jonas Cressent Altis 11,21 --- 176
11 Olivier Zwaal Altis 10,00 --- 152
12 Finn Tebbens Altis 9,77 --- 148
13 Timo Blom Triathlon 9,47 --- 142
14 Akram Pinard Altis 9,35 --- 139
15 Bart Jansen Triathlon 9,19 --- 136
16 Abe van Stralen Altis 8,92 --- 130
17 Guus van de Burgwal Altis 8,52 --- 122
18 Lucas Hendrickx Triathlon 8,25 --- 116
19 Simon Broek Triathlon 7,97 --- 110
20 Bas Vastenburg AV Zeewolde 7,92 --- 109
21 Mick Lablans Triathlon 7,39 --- 97
22 Brent Holwerda Triathlon 7,25 --- 93
23 Biem de Man VAV 7,09 --- 90
24 Thorsten Bouwens Triathlon 4,19 --- 12
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 3,23 --- 364
2 Guus van de Burgwal Altis 3,02 --- 322
3 Jasper van Schaik AV Zeewolde 2,96 --- 310
4 Lucas Hendrickx Triathlon 2,84 --- 286
5 Sebastian Redel Altis 2,77 --- 272
6 Casper Holterhues Altis 2,76 --- 270
7 Levi Lambers VAV 2,67 --- 252
8 Jonas Cressent Altis 2,66 --- 250
9 Hidde Heijerman Altis 2,61 --- 240
10 Bart Jansen Triathlon 2,58 --- 234
10 Rens Arends VAV 2,58 --- 234
12 Biem de Man VAV 2,53 --- 224
13 Nout Kroeze Altis 2,51 --- 220
14 Abe van Stralen Altis 2,50 --- 218
15 Olivier Zwaal Altis 2,47 --- 212
15 Thijs van der Wal Altis 2,47 --- 212
17 Mick Lablans Triathlon 2,45 --- 208
17 Simon Broek Triathlon 2,45 --- 208
19 Timo Blom Triathlon 2,40 --- 198
20 Akram Pinard Altis 2,37 --- 192
21 Bas Vastenburg AV Zeewolde 2,29 --- 176
22 Brent Holwerda Triathlon 2,18 --- 154
23 Finn Tebbens Altis 2,05 --- 128
24 Thorsten Bouwens Triathlon 1,95 --- 108
Floris van den Berg Altis DNS --- 0
Nanne Langemeijer Altis DNS --- 0
Jelmer Dekker AV Zeewolde DNS --- 0
Mads Smit AV Zeewolde DNS --- 0
Tobias Brinker AV Zeewolde DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 Altis 5364 [+/-]
2 AV Triathlon 3739 [+/-]
3 VAV 2935 [+/-]
4 AV Zeewolde 2460 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 29,65 431
2 AV Zeewolde JPC AV Zeewolde - JPC 4 31,90 333
3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 32,14 324
4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 32,21 321
5 JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 32,41 313
6 Combi PupC AV Triathlon AV Triathlon - JPC 0 37,08 154