Uitslagen Next Generation Athletics (NGA)

Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ward Leunckens Belgie 1:53,23 1:51,20
2 Brian Versluis Nederland 1:53,69 1:52,60
3 Sam Kraaijeveld AV Passaat 1:55,75 1:55,17
4 Jens van Gelderen Nederland 1:55,91 1:55,80
5 Thomas Kwint Groningen 1:56,48 1:56,43
6 Brik van Dusseldorp Atledo 1:58,85 1:59,47
7 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 1:59,07 1:59,10
8 Luuk Nusselder AV Argo 1:59,26 1:57,23
9 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 2:00,78 1:59,17
10 Hassan Mahamed Delta Sport 2:00,95 2:03,17
11 Rijk Nabuurs De Liemers 2:05,39 2:05,18
12 Djoao Lobles Castricum 2:06,41 1:50,72
13 Raphaël ...bbelstein PH 2:07,52 2:04,15
14 Rowan Beun AV Unitas 2:08,24 2:06,97
15 Cas van Kaauwen AV Cifla 2:10,21 2:11,64



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Georgios Miliaras Griekenland 3:45,56 3:48,61
2 Abdirahman Mohamed AV Cifla 3:54,72 4:10,72
3 Max Polak PAC 3:54,83 3:56,29
4 Stan Schipperen Scorpio 3:57,22 3:55,86
5 Victor van der Wel PAC 4:06,73 4:02,36
6 Anday Tekle Eritrea 4:23,72 4:23,03
Aimane Benchellal PAC DNS 4:04,48
Abdikhani Mohamed AV Cifla DNF 3:58,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Illian Martens AV Cifla 14:50,30 14:30,00
2 Abdiniini Hassan AV Cifla 15:05,65 14:30,22
3 Koen Frenken AV Unitas 17:13,29 17:01,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ibrahim abdi Ali Hanzesport 4:01,16 4:03,77
2 Jort Benz CAV Energie 4:01,64 4:03,77
3 Jesse Fokkenrood U-Track 4:03,53 4:04,47
4 Jarreau S...jkerbuijk THOR 4:05,12 4:04,20
5 Mojalefa Kloprogge U-Track 4:05,79 4:08,51
6 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:06,89 4:07,24
7 Farhaan abdi Ali Hanzesport 4:07,43 4:15,00
8 Tijmen Bouw AV34 4:08,22 4:19,20
9 Teun ter Haar Nijmegen 4:08,73 4:18,37
10 Ids van Korven RTE 4:10,22 4:16,03
11 Joep Vermeulen AV Cifla 4:14,58 4:21,35
12 Pablo Velt AV Atverni 4:15,60 4:24,08
13 Mirto Canters AV Cifla 4:19,14 4:18,84
14 Fraon Bischoff AV Unitas 4:21,03 4:22,00
Luuk Verbaandert Eindhoven DNS 4:24,90



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Paassen Nederland 16:17,82 17:16,00



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Stefan Nillessen AV Cifla 2:05,16 2:07,70
2 Ernson van den Bos THOR 2:07,02 2:07,06
3 Niels Laros Scorpio 2:07,19 2:10,83
4 Pjotr Dolfsma VRT 2:11,18 2:13,09
5 Jip Janissen VRT 2:12,14 2:15,11
6 Ditchano ...jkerbuijk THOR 2:17,12 2:19,30
7 Tim Schüssel Nijmegen 2:17,31 2:18,94
8 Jeroen Paymans AV Cifla 2:19,49 2:40,00
9 Rens van Beek AV Cifla 2:26,53 3:10,28



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maikel Potkamp De Gemzen 3:11,13 3:09,58
2 Rik Janissen VRT 3:18,22 3:23,38
3 Yvo van den IJssel De Liemers 3:20,91 ---
4 Senna Huisman Nijmegen 3:28,03 ---
5 Stan Hovens VRT 3:28,80 ---
6 Aram Bakker Nijmegen 3:29,46 ---
7 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:38,25 ---
8 Siebe Sesink Nijmegen 3:46,30 ---
9 Eef Wijkmans AV Astylos 3:52,83 ---
10 Yannick Peeters Nijmegen 3:55,18 ---
11 Joris Lensen Nijmegen 3:58,78 ---
12 Mascud Mahammed Nijmegen 4:35,72 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Famke Heinst De Liemers 2:09,66 2:09,33
2 Anne Konijnenburg AV Oss `78 2:12,22 2:11,62
3 Britt Roos HAC `63 2:13,17 2:12,84
4 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,12 2:18,80
5 Danique Verdellen Scopias 2:23,36 2:17,34
6 Amber van Mourik MPM 2:36,36 2:33,14



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Josina Papenfuss Duitsland 4:26,37 4:31,15
2 Luzan Janssen RTE 4:29,65 4:33,39
3 Iris Velting HAC `63 4:37,97 4:38,64
4 Lotte van der Pol HAAS 4:38,80 4:40,00
5 Tess van Randtwijk AV34 4:42,58 4:50,34
6 Bregje Sloot De Liemers 4:44,49 4:51,24
Yara Schoenmakers RTE DNS 4:44,97



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Elise Van Raemdonck Belgie 17:46,67 17:33,57
2 Evelien Kuiper Groningen 18:49,49 18:37,00



Meisjes Junior A - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Marije Hijman PAC 10:33,90 10:39,27



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes Nederland 4:28,23 4:30,07
Shirin van Anrooij AV `56 DNS 4:30,89



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bridget Konings Ciko `66 2:23,34 2:23,35
2 Bo Spoor RTE 2:26,40 2:26,20
3 Bieke Schipperen Scorpio 2:27,13 2:23,79
4 Elke Wijkmans AV Astylos 2:30,05 2:34,00
5 Esra de Bruin Nijmegen 2:35,04 2:41,20
6 Britte Wulterkens Nijmegen 2:35,05 2:32,50
7 Nova Ijsveld Nederland 2:36,33 ---
8 Sativa Wenker Ciko `66 2:36,59 2:40,97
9 Wies Polman Nijmegen 2:44,34 2:57,72



Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ezra Bakker Nijmegen 3:28,67 ---
2 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:39,18 ---
3 Jillian Eken Nijmegen 3:41,75 ---
4 Félice Lensen Nijmegen 3:52,22 ---
5 Alyn Venhuizen Nijmegen 3:58,20 ---
6 Giada Engelen Nijmegen 4:12,32 ---



Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Isis Levels Scopias 3:13,16 3:17,70
2 Anniek Vissers Onbekend 3:15,34 3:15,97
3 Sophie Eikendal Ciko `66 3:15,95 3:19,18
4 Demi Konings Ciko `66 3:24,17 3:15,91



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Spencer AU 1:48,23 1:47,76
2 James Bownes GBR 1:48,36 1:46,40
3 Tony van Diepen Nederland 1:48,39 1:48,03
4 Hannes J Naude Zuid-Afrika 1:48,99 1:49,42
5 Lars van Hoeven Heerenveen 1:50,18 1:51,05
6 Joeri Slagter Nederland 1:50,54 1:50,18
7 Wilfred van Holst Nederland 1:51,16 1:49,00
8 Robin Ruijter PH 1:52,28 1:51,94
9 Ryan Clarke Nederland 1:52,56 1:50,90
10 Yunis abu Stitan Haag 1:54,14 1:53,81
11 Twan Pormes AV Zaanland 1:54,79 1:52,99
12 Branco van Minnen MPM 1:56,83 1:56,60
13 Benjamin Manuel Rotterdam 1:57,03 1:56,26
14 Koen Van de Meijden Rotterdam 1:57,45 1:56,41
15 Lasse Wiggemans DVTR 1:57,47 1:53,03
16 Thymon Houben AV Unitas 1:58,79 1:56,08
17 Tom Benerink MPM 1:59,60 1:57,44
18 Tim Verbeek AV Cifla 2:00,27 1:55,00
19 Charlon Sumter Nederland 2:00,43 1:59,65
20 Michel Riemersma Triathlon 2:00,67 1:59,74
21 Mervin van der Horst Triathlon 2:01,59 2:02,33
22 Ralf Looze Phanos 2:03,53 1:59,53
23 Him de Looper AV Zeewolde 2:07,38 2:10,04
24 Essi Darvishi Iran 2:09,13 2:03,00
25 Gebreselasie Habtom AV Cifla 2:10,92 2:04,00
Puk van Gool AV Attila DNS 1:57,74
Josh Pütz Duitsland DNS 1:52,80
Jesper Arts HAAS PH DNF 1:52,51
Olaf van d...Berg HAAS PH DNF 1:58,29



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Isaac Kimeli Belgie 3:37,96 3:36,00
2 Tarik Moukrime Belgie 3:39,39 3:35,00
3 Amine Khadiri Cyprus 3:39,56 3:40,00
4 Robin Hendrix Belgie 3:39,62 3:40,00
5 Andreas Dimitrakis Griekenland 3:40,14 3:39,00
5 Jamal Hairane Qatar 3:40,14 3:37,00
7 Richard Douma Nederland 3:40,19 3:35,80
8 Jerry Motsau Zuid-Afrika 3:40,24 3:36,70
9 Mike Foppen AV Cifla 3:40,94 3:42,90
10 Musaab Adam Ali Qatar 3:42,43 3:39,00
11 Matt Ramsden Australië 3:42,69 3:39,40
12 Elmar Engholm Zweden 3:42,87 3:42,10
13 Robin van Riel Nederland 3:43,20 3:42,00
14 Yorben Ruiter PAC 3:43,82 3:44,88
15 Archie Davis GBR 3:44,01 3:43,09
16 Clemens Bleistein Duitsland 3:44,11 3:41,00
17 Philip Seseman GBR 3:44,13 3:41,00
18 Bram Anderiessen Nederland 3:44,67 3:45,68
19 Yimer Getahun Israël 3:45,38 3:41,00
20 Jurjen Polderman Nederland 3:46,53 3:43,80
21 Necho Tayachew Israël 3:47,15 3:45,00
22 Tim van den Broeke DNMC 3:49,27 3:47,93
23 Daan Reintjes De Liemers 3:51,87 3:50,16
24 Tom de Gelder Olympus `70 3:52,55 3:53,87
25 Ruben Sansom Maastricht 3:54,83 3:57,90
26 Bob te Lindert AV Argo 3:54,92 3:54,89
27 Martin Heuschen Duitsland 3:55,15 3:51,63
28 Arjen van der Logt AV Phoenix 3:55,87 3:54,50
29 Marco Müller Duitsland 3:56,19 3:52,35
30 Tom de Leeuw Almere `81 3:57,68 3:56,61
31 Casper van...er Putten ASTX 3:59,29 3:55,98
32 Maarten Hindriks Groningen 3:59,46 3:57,60
33 Tim Verbaandert Nederland 4:01,31 3:57,00
34 Arne te Nijenhuis MPM 4:01,93 4:06,34
35 Fabian ten Kate VTLS 4:05,37 3:58,89
Rik Heijnen Helden DNS 4:07,59
Tim Verbaandert Eindhoven DNS 3:53,51
Marco Otten HAAS DNS 4:02,73
Radoine Amehdy Marokko DNS 3:45,00
Ali Hamadi Belgie --- 3:38,60
Laurens S...aert HAAS Belgie --- 3:48,55
Youri Pessy HAAS Nederland --- 3:52,69
Vincent Hazeleger Nederland --- 3:40,49
Reinout W...gers HAAS Nederland --- ---
Bram Rouwen Hanzesport --- 3:57,22



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Chala Regassa Ethiopië 13:25,27 ---
2 Alfred Ngeno Kenia 13:26,53 13:19,38
3 Bernard Kipkemoi Kenia 13:29,13 13:33,00
4 Moses Koech Kenia 13:29,89 13:15,00
5 Kevin Kibet Oeganda 13:31,93 14:29,40
6 Samson Amare Eritrea 13:47,40 13:49,00
7 Ben Conner GBR 13:49,02 13:29,90
8 Abhishek Pal India 13:54,80 13:50,10
9 Nicholas Kosimbei Kenia 13:54,81 13:17,08
10 Jonny Davies GBR 13:57,03 13:23,00
11 Amanuel Gergis Zweden 14:02,06 13:48,00
12 Arttu Vattulainen Finland 14:04,56 13:53,00
13 Andy Heyes GBR 14:04,98 13:46,00
14 Victor Kiplangat Oeganda 14:13,40 14:01,58
15 Zerom Gebrihiwet Eritrea 14:18,74 14:13,00
16 Alex Brecker GBR 14:33,17 14:07,00
17 Luuk Maas Nederland 14:34,78 14:01,00
18 Siboniso Soldaka Zuid-Afrika 14:40,03 14:12,00
19 Wesley Mols AV Cifla 14:40,28 14:30,00
20 Sven Schoonebeek AV Zaanland 14:43,78 14:55,02
21 Björn Koreman Leiden 14:46,48 14:51,94
22 Jorrit Cleij AV Cifla 14:48,62 14:23,85
23 Rik Goethals Triathlon 14:49,86 14:53,34
24 Tom Hendrikse AAC `61 14:49,97 14:59,75
25 Roel Wijmenga AV Unitas 14:54,82 14:54,56
26 Stijn van Geene Phanos 15:01,16 15:24,53
27 Daniele Giardiello Italië 15:01,36 15:28,29
28 Arne Mulder Nederland 15:04,28 14:55,63
29 Marco van Etten Rotterdam 15:04,71 14:59,00
30 Wilbert van Vliet VRT 15:25,75 14:56,28
31 Erik Leusink HAC `63 15:25,96 14:58,31
32 Jordy Kloet AV Argo 15:27,40 15:57,89
33 Yoram Polak PAC 15:28,93 15:24,79
34 Paul Geertsma AV Lionitas 15:31,31 15:30,78
35 Sten Stoltenborg Nederland 15:31,93 14:55,66
36 Piet Wiersma AV Jahn II 15:32,90 15:48,30
37 Sami Tesfaldet AV Cifla 15:34,38 15:27,00
38 Rob Vijver Nederland 15:34,53 15:39,00
39 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:39,29 15:50,00
40 Rick Heutinck AV Argo 16:37,76 16:22,00
41 Michiel Kallenberg AV Cifla 16:45,36 15:54,69
42 Dirk Evers AV Spiridon 17:01,84 16:44,17
43 Asterix E...y beesten Nederland 11.54:54,00 ---
44 Team NGA Nederland 11.57:35,00 ---
45 't Haasje Nederland 12.03:59,00 ---
46 AV Wijchen Nederland 12.17:2,00 ---
Marc Cinjee LGAS DNS 15:52,90
Marcel Fehr Duitsland DNS 13:31,00
Niels Baljet Rotterdam DNF 15:00,00
Tim Janssen AV Cifla DNF 16:03,00
Markos Gkourlias Griekenland DNF 14:23,00
Youri Pessy HAAS Nederland DNF ---
Sam Cherop HAAS Oeganda DNF 13:54,03
Gianluca Assorgia AV 1923 --- 14:51,58
Eduard Grob GACH --- 14:57,87
Wouter Dilling HAAS AV Cifla --- 14:30,00
Thijs Nijhuis Denemarken --- 13:43,00
Thomas Cremers NTB --- 15:22,68



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Wol...Verstegen Nederland 2:00,86 2:00,00
2 Kore Tola Oeganda 2:01,09 2:00,60
3 Ellie Baker GBR 2:02,02 2:03,87
4 Winnie Nanyondo Oeganda 2:03,47 1:58,60
5 Irene Baldesarri Italië 2:04,60 2:02,00
6 Suzanne Voorrips Nederland 2:06,21 2:02,00
7 Sharon Trienes AV Unitas 2:09,51 2:09,40
8 Laura Hansen Duitsland 2:10,23 2:07,57
9 Christina Zwirner Duitsland 2:10,24 2:06,00
10 Marissa Damink ASTX 2:10,31 2:07,81
11 Kayla De Bondt Australië 2:10,57 2:07,00
12 Roos Blokhuis AV Passaat 2:10,85 2:09,87
13 Annemarie Slangewal Altis 2:13,19 2:11,92
14 Karlijn van Es PAC 2:14,65 2:11,23
15 Corinde van Es PAC 2:20,06 2:12,67
Philippa Millage GBR DNS 2:05,00
Riet Vanf...eren HAAS Belgie DNF 2:06,28



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Birri Abera Ethiopië 4:14,46 4:11,00
2 Britt Ummels Nederland 4:15,74 4:17,00
3 Giulia Aprile Italië 4:21,90 4:16,23
4 Dagmar Smid AAV `36 4:22,46 4:21,82
5 Julie Fr... Mathisen Noorwegen 4:24,01 4:23,77
6 Anna Hightower Ciko `66 4:27,39 4:30,87
7 Anna Eikendal Nederland 4:39,26 4:36,50
8 Ellen Jansen Groningen 4:44,40 4:39,76
9 Fleur Baljet HRRR 4:47,32 4:40,00
10 Larissa Mars VTLS 5:01,48 4:56,65
Sofie van Accom Belgie DNS 4:07,00
Karin van ...izen HAAS Nederland DNF ---
Charlene ...omas HAAS GBR --- ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Melissa Courtney GBR 15:16,51 15:28,95
2 Eilish McColgan GBR 15:17,01 14:48,49
3 Joyline Cherotisch Kenia 15:17,83 ---
4 Melissa Duncan Australië 15:18,43 15:48,00
5 Stephannie Twell GBR 15:18,77 15:32,00
6 Susan Krumins Nederland 15:22,70 14:51,25
7 Camille Buscomb NZL 15:24,68 16:02,00
8 Sarah Chelangat Oeganda 15:29,25 16:09,99
9 Andrea Seccafien Canada 15:34,14 15:08,00
10 Caterina Granz Duitsland 15:46,64 16:24,00
11 Louise Carton Belgie 16:01,91 15:23,82
12 Julia Van Velthoven Nederland 16:04,77 16:10,00
13 Valeria Roffino Italië 16:11,06 16:10,00
14 Jasmijn Lau Nederland 16:16,64 16:25,00
15 Sanne Mustonen Zweden 16:28,13 16:29,64
16 Bo Ummels Nederland 16:45,08 16:18,00
17 Diane van Es Nederland 16:45,95 16:10,00
18 Marije Peters Nederland 17:14,40 17:19,00
Sara van Grunsven TRR DNS 18:18,00
Tara Palm HAAS Australië DNF 15:52,36
Lysanne W...kens HAAS Nederland DNF ---
Anna Gehring Duitsland --- 15:52,82



Senioren vrouwen - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Irene van ...r Reijken Rotterdam 10:04,68 10:19,38
2 Jasmijn Bakker Nederland 10:06,48 10:19,66
3 Lea Meyer Duitsland 10:14,97 9:58,16
4 Veerle Bakker Nederland 10:24,27 10:01,46
5 Lotte Krause Nederland 10:29,01 10:16,00
Victoria Salvadores Spanje DNS 10:22,00
Silvia Ogionni Italië DNS 9:59,00