# Team Leden Punten
1 Netherlands Boys U18 - JJB 27 193
2 AV'23 Boys AV 1923 - JJB 4 21
2 Haag Atletiek Boys Haag Atletiek - JJB 4 21
4 Haarlemmermeer Boys AV Haarlemmermeer - JJB 4 17
5 Hera Boys AV Hera - JJB 4 7
6 Belgium Boys U18 - JJB 0 0
6 Germany Boys U18 - JJB 0 0

Uitslagen 100 meter Boys U18

# Naam Team Res OBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 Netherlands Boys U18 10,92 +1.5 m/s11,25
2 Isiah Emanuelson PAC Netherlands Boys U18 11,08 +1.5 m/s11,08
3 Nsikak Ekpo Haag Haag Atletiek Boys 11,13 +1.5 m/s11,36
4 Gino van Wijk AV Lycurgus Netherlands Boys U18 11,21 +1.5 m/s11,28
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,23 +1.5 m/s11,41
6 Koen Hoedjes AV Hera Netherlands Boys U18 11,33 +1.5 m/s11,21
7 Brett Duff AV Sparta 11,42 +0.9 m/s11,98
8 Marnix van der Burg Leiden 11,43 +1.5 m/s11,43
9 Damian Felter PAC Netherlands Boys U18 11,44 +1.5 m/s11,54
10 Jonathan Pronk Haag Haag Atletiek Boys 11,58 +0.1 m/s11,66
10 Jesse van Heijningen AV34 11,58 +0.9 m/s12,20
12 D'Sean Holaman SPWS 11,62 +0.1 m/s11,76
13 Romello Christiaan AV Hera Hera Boys 11,65 +0.1 m/s11,63
14 Xavi Mo-Ajok Spark 11,72 +0.1 m/s11,81
15 Raoul van de Laar NEAV 11,76 +0.1 m/s11,70
16 Benjamin Coolen Haag Netherlands Boys U18 11,78 +0.1 m/s11,71
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 11,92 +0.1 m/s11,97
18 Daan Lunding AV 1923 AV'23 Boys 11,97 +0.1 m/s11,71
19 Winjaris Windster AAC 12,00 +4.3 m/s12,27
20 Julian Erkelens AV Passaat 12,04 +0.9 m/s11,99
21 Bart van Zandwijk AV Atverni 12,16 +0.9 m/s12,26
22 Julian Krijnen AV Zuidwal 12,22 +0.9 m/s12,27
23 Yoeri Verburg HLLM Haarlemmermeer Boys 12,28 +0.9 m/s12,21
24 Sam Versluijs Spado 12,31 +0.9 m/s12,23
25 Luka Bakrac AV 1923 AV'23 Boys 12,34 +4.3 m/s12,40
26 Jasper Scheerder AV Atos 12,36 +4.3 m/s12,62
27 Sion Meijers AAC 12,50 +0.9 m/s12,12
28 Maurits Dekker Leiden 12,54 +4.3 m/s12,89
28 Timo van der Stoep DEM 12,54 +4.3 m/s12,66
30 Marijn Bindels AV Atos 12,55 +4.3 m/s13,00
Justin Ravensbergen HLLM Haarlemmermeer Boys DNS 12,77

Uitslagen 200 meter Boys U18

# Naam Team Res OBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 Netherlands Boys U18 22,32 +1.6 m/s22,50
2 Isiah Emanuelson PAC Netherlands Boys U18 22,52 +1.6 m/s22,58
3 Gino van Wijk AV Lycurgus Netherlands Boys U18 22,57 +1.6 m/s22,38
4 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,71 +1.6 m/s22,94
5 Mark Heiden PAC Netherlands Boys U18 22,73 +0.0 m/s23,57
6 Marnix van der Burg Leiden 22,90 +1.6 m/s22,78
7 Nsikak Ekpo Haag Haag Atletiek Boys 23,03 +0.0 m/s23,57
8 Romello Christiaan AV Hera Hera Boys 23,26 +1.6 m/s23,13
9 Lars Adriaanse Haag 23,54 +1.6 m/s23,35
10 Jesse van Heijningen AV34 23,94 +1.1 m/s25,47
11 Julian Erkelens AV Passaat 24,34 +0.0 m/s24,06
12 Jelle Kriek AV Zuidwal 24,39 +0.0 m/s24,27
13 Thomas Weijers HLLM Haarlemmermeer Boys 24,44 +0.0 m/s24,40
14 Yoeri Verburg HLLM Haarlemmermeer Boys 24,83 +0.0 m/s25,04
15 Jasper Scheerder AV Atos 25,51 +1.1 m/s26,11
16 Timo van der Stoep DEM 25,60 +1.1 m/s25,97
17 Alex Bakker Castricum 26,05 +1.1 m/s25,69
18 Maurits Dekker Leiden 26,12 +1.1 m/s26,33
19 Max Gruisinga AV Hera Hera Boys 26,25 +1.1 m/s---

Uitslagen 4 x 100m Boys U18

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Netherlands Boys U18 (4x100m) - JJB 4 42,95 7
2 Haag Atletiek Boys (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 44,02 6
3 AV'23 Boys (4x100m) AV 1923 - JJB 4 45,91 5
4 Hera Boys (4x100m) AV Hera - JJB 4 46,99 4
5 Haarlemmermeer Boys (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJB 4 48,91 3
6 Belgium Boys U18 (4x100m) - JJB 0 DNS 0
6 Germany Boys U18 (4x100m) - JJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Boys U18

# Naam Team P1P2P3P4ResOBP
1 David Schepp Duitsland 57,20 63,78 65,40 X 65,40 62,09
2 Jeroen Maas Spado Netherlands Boys U18 59,37 55,67 53,72 47,72 59,37 59,41
3 Diede Mieras AV 1923 44,04 53,71 45,54 48,43 53,71 47,21
4 Thomas Knoop Typhoon Netherlands Boys U18 49,96 45,25 48,95 52,05 52,05 53,09
5 Brend Baak AV PEC 1910 41,68 48,27 45,73 45,60 48,27 ---
6 Nigel van Varik AV Unitas 45,03 45,67 46,51 43,38 46,51 48,36
7 Mats Merkelbach PH 45,23 42,39 41,21 41,20 45,23 47,15
8 Freek Moll AV Jahn II 43,21 41,37 38,55 35,76 43,21 ---
9 Jeroen van het Hof AV Edam 38,42 40,43 42,57 X 42,57 37,98
10 Robin van der Stege Flevo Delta X 30,85 38,07 32,25 38,07 41,46
11 Julian ten Hove Isala `96 36,20 33,56 35,14 X 36,20 38,12
12 Sam van Dijk AV Lycurgus 35,40 35,77 33,42 35,18 35,77 37,26
13 Julian Roman AV Zuidwal 35,73 33,79 31,89 - 35,73 33,45
14 Bram van Alebeek Nijmegen 35,03 X X 33,37 35,03 ---
15 Hugo Jansen Clytoneus X 32,77 29,76 X 32,77 40,48
Jan Etgeton Duitsland - DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Boys U18

# Naam Team P1P2P3P4ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Hera Netherlands Boys U18 45,82 38,51 38,77 47,02 47,02 44,86
2 David Schepp Duitsland 46,61 45,05 X 36,52 46,61 43,32
3 Daan Schade Flevo Delta Netherlands Boys U18 46,41 43,08 41,53 43,84 46,41 44,76
4 Koen Hoedjes AV Hera Netherlands Boys U18 - - 44,32 45,25 45,25 39,12
5 Matyas Kerekgyarto Swift X 33,28 42,01 44,42 44,42 39,29
6 Teun de Koning AV Lycurgus Netherlands Boys U18 X 41,84 38,37 X 41,84 41,66
7 Thomas Knoop Typhoon Netherlands Boys U18 40,57 31,76 41,03 39,86 41,03 38,32
8 Mats Merkelbach PH X 36,67 36,87 X 36,87 35,71
9 Sam van Dijk AV Lycurgus 36,53 31,29 X 30,55 36,53 ---
10 Nigel van Varik AV Unitas 36,29 X X 35,97 36,29 37,16
11 Hein Pieters AAC 35,67 35,16 X X 35,67 35,24
12 Bram van Alebeek Nijmegen X 23,76 21,44 24,29 24,29 ---

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Boys U18

# Naam Team P1P2P3P4ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta Netherlands Boys U18 X 15,18 15,79 15,07 15,79 14,92
2 Koen Hoedjes AV Hera Netherlands Boys U18 13,28 14,48 14,82 14,53 14,82 14,45
3 Matyas Kerekgyarto Swift 13,36 X 14,72 14,56 14,72 13,41
4 Sebastiaan Bonte AV Hera Netherlands Boys U18 13,93 14,13 14,62 14,42 14,62 13,90
5 Teun de Koning AV Lycurgus Netherlands Boys U18 13,01 12,75 X 12,91 13,01 13,62
6 Sonny Meijers AAC 8,93 8,39 11,85 10,29 11,85 11,80
7 Benjamin van Altena Phanos 10,50 11,18 11,51 10,26 11,51 11,51
8 Piter Nijboer AV Impala 10,83 10,72 10,98 10,97 10,98 10,93
Ferrie Hamer Haag Netherlands Boys U18 - DNS 12,75
Sam de Paauw Haag - DNS 9,97

Uitslagen Kogelslingeren 5 kilogram Boys U18

# Naam Team P1P2P3P4ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta Netherlands Boys U18 X X 49,83 56,42 56,42 55,65
2 Teun de Koning AV Lycurgus Netherlands Boys U18 X 41,32 47,36 44,43 47,36 49,17
3 Orry Willems Belgie 44,00 45,23 X 46,13 46,13 52,58
4 Matyas Kerekgyarto Swift 39,47 X X 45,04 45,04 ---
5 Floris Smink AC TION 40,42 X 42,12 44,33 44,33 38,15
6 Piter Nijboer AV Impala X X X 38,49 38,49 31,55
7 Mats Beentjes DEM X X X 30,45 30,45 34,61

Uitslagen Hoogspringen Boys U18

# Naam Team 1.501.551.601.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.05ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias Netherlands Boys U18 O O XO - XXO O XXX 2,01 2,04
2 Ole Willems Duitsland O O O O XO O XXX 1,92 1,90
3 Elias Jelinek Duitsland O O O XO XXX 1,86 1,92
4 Jeroen van het Hof AV Edam XO O XXX 1,74 1,85
5 Casper Peterse AV Trias O XO O O XXX 1,65 1,75
6 Yoeri Verburg HLLM Haarlemmermeer Boys O XO O XXX 1,60 1,57
Joost Sinke Spado Netherlands Boys U18 XXX DNS 1,93
Boas Okken Groningen - - - - quit DNS 1,85

Uitslagen Hink-stap-springen Boys U18

# Naam Team P1P2P3P4Res OBP
1 Frank Seppenwoolde ATNY Netherlands Boys U18 11,08 11,17 11,03 11,44 11,44 +4.0 m/s11,80
2 Boas Okken Groningen 11,07 X 11,22 11,40 11,40 +1.9 m/s11,43
Brett Duff AV Sparta Netherlands Boys U18 - - - - DNS 13,15

Uitslagen Polsstokhoogspringen Boys U18

# Naam Team 2.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.21ResOBP
1 Owen Beuckens AV PEC 1910 XXO O XO O XO XXX 4,10 4,00
2 Neal Ott De Spartaan Netherlands Boys U18 O XXO O O O XXX 4,00 4,20
3 Benjamin Coolen Haag Netherlands Boys U18 XXO - XO XX- 4,00 4,21
4 Sam de Paauw Haag O - O O XO XXX 3,90 3,85
5 Dylan Langeveld DEM Netherlands Boys U18 O XXO XXO O O O XXX 3,80 3,70
6 Jip Haest Spado O O - XO XXO XXX 3,80 3,90
7 Casper Peterse AV Trias XO O O O O XXO XXO O XXO XXX 3,60 2,50
8 Benjamin van Altena Phanos O O XO O XXO XXX 3,20 3,00
Ferrie Hamer Haag Netherlands Boys U18 DNS 3,40

Uitslagen Verspringen Boys U18

# Naam Team P1P2P3P4Res OBP
1 Noah Chokri Rotterdam Netherlands Boys U18 6,39 6,32 X 6,62 6,62 +0.3 m/s6,82
2 Fabian Biondina Spado 6,21 6,34 6,13 6,48 6,48 +1.3 m/s6,48
3 Jonathan Pronk Haag Haag Atletiek Boys 5,84 6,29 5,93 6,28 6,29 +2.0 m/s6,61
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen X 5,46 5,76 6,16 6,16 +2.3 m/s5,83
5 Julian Erkelens AV Passaat 6,11 6,15 6,00 5,99 6,15 +0.0 m/s6,17
6 Brett Duff AV Sparta 6,03 6,05 X 6,07 6,07 +1.7 m/s6,15
7 Job Geerds AV 1923 AV'23 Boys 5,81 5,91 6,06 X 6,06 +2.4 m/s5,96
8 Damian Felter PAC Netherlands Boys U18 6,04 - - 6,04 -0.4 m/s6,72
9 Jeff Tesselaar AV Hera Hera Boys 5,70 5,92 5,78 5,88 5,92 +0.9 m/s5,94
10 Lars Adriaanse Haag 5,77 5,80 5,74 X 5,80 +0.9 m/s6,04
11 D'Sean Holaman SPWS 5,28 5,58 5,78 5,60 5,78 +0.7 m/s6,25
12 Frank Seppenwoolde ATNY Netherlands Boys U18 5,66 5,67 X 5,20 5,67 +0.3 m/s5,53
13 Xavi Mo-Ajok Spark 5,45 5,54 X 5,60 5,60 +1.9 m/s5,86
14 Max Duijs AV Zuidwal 5,56 X 5,13 X 5,56 +0.7 m/s5,35
15 Jelle Schaap DEM 5,54 5,22 5,32 5,33 5,54 +2.1 m/s5,73
16 Winjaris Windster AAC X 5,12 5,20 4,98 5,20 +2.0 m/s6,12
Sil de Jong Heerenveen - DNS 5,39