Uitslagen NK Masters 2018

Mannen Masters 35+ - 100 meter

# Naam 100m QOBP
1 Thomas Reijnders Altis 11,40 +1.2 m/sQ11,32 Gemeld
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,68 +1.2 m/sQ--- Gemeld
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,71 +0.3 m/sQ11,80 Gemeld
4 Bart Oomen AV Sprint 11,95 +1.2 m/sq11,87 Gemeld
5 Lennert Elands ATOP 12,12 +0.3 m/sQ11,82 Gemeld
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,50 +1.2 m/sq12,37 Gemeld
7 Menno Rodenburg LGAS 12,51 +0.3 m/s-12,77 Gemeld
8 Siddhi Imming AV Trias 12,74 +0.3 m/s-12,60 Gemeld
Dennis de Groot HLLS --- -11,58 Niet gemeld



Mannen Masters 35+ - 100 meter finale

# Naam 100m_f Qm
1 Thomas Reijnders Altis 11,34 +0.4 m/s11,40 Gemeld
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,63 +0.4 m/s11,68 Gemeld
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,67 +0.4 m/s11,71 Gemeld
4 Bart Oomen AV Sprint 11,69 +0.4 m/s11,95 Gemeld
5 Lennert Elands ATOP 12,08 +0.4 m/s12,12 Gemeld
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,48 +0.4 m/s12,50 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 200 meter

# Naam 200m QOBP
1 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,19 -0.3 m/sQ--- Gemeld
2 Thomas Reijnders Altis 23,31 -0.3 m/sQ23,37 Gemeld
3 Vincent Kerssies AC TION 23,95 -0.8 m/sQ--- Gemeld
4 Michiel Rietveld AV Passaat 24,09 -0.3 m/sq23,74 Gemeld
5 Ricardo Rivers Ciko `66 24,13 -0.8 m/sQ23,63 Gemeld
6 Dennis de Groot HLLS 24,25 -0.8 m/sq23,52 Gemeld
7 Lennert Elands ATOP 24,59 -0.3 m/s-23,83 Gemeld
8 Thierry Kortekaas AV Phoenix 24,69 -0.3 m/s-25,31 Gemeld
9 Job van Asperen AV De Keien 24,75 -0.8 m/s-24,74 Gemeld
10 Stijn te Hennepe Leiden 25,37 -0.8 m/s-25,28 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 200 meter finale

# Naam 200m_f Qm
1 Thomas Reijnders Altis 23,14 +0.0 m/s23,31 Gemeld
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,57 +0.0 m/s23,19 Gemeld
3 Vincent Kerssies AC TION 23,66 +0.0 m/s23,95 Gemeld
4 Michiel Rietveld AV Passaat 23,73 +0.0 m/s24,09 Gemeld
5 Ricardo Rivers Ciko `66 23,93 +0.0 m/s24,13 Gemeld
6 Dennis de Groot HLLS 24,21 +0.0 m/s24,25 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 52,44 52,33 Gemeld
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 53,26 53,25 Gemeld
3 Martin Breunissen DVTR 54,43 52,78 Gemeld
4 Lennert Elands ATOP 55,22 54,07 Gemeld
5 Siddhi Imming AV Trias 1:03,07 59,80 Gemeld
Jozua van Leerdam CAV Energie --- 54,10 Afgemeld



Mannen Masters 35+ - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Jozua van Leerdam CAV Energie 2:02,27 2:00,96 Gemeld
2 Job Dusch Helden 2:02,59 1:59,06 Gemeld
3 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:02,72 2:02,14 Gemeld
4 Martin Breunissen DVTR 2:03,87 2:04,66 Gemeld
5 Maarten van Rhijn AV De Keien 2:05,51 2:05,56 Gemeld
6 Guido Engelen De Liemers 2:06,17 2:05,00 Gemeld
7 Reinier Stroo HLLS 2:07,13 2:04,58 Gemeld
8 Daniël Hoenderdos SAV 2:18,36 2:12,00 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Jeroen Engels PH 4:13,69 4:02,75 Gemeld
2 Ard Vlooswijk AV34 4:17,19 4:14,14 Gemeld
3 Chris de Smit RK HAV 4:29,70 4:32,13 Gemeld
4 Martijn Potappel Spado 4:37,06 4:48,94 Gemeld
5 Matthijs v... Wetering AV Gouda 4:47,02 4:50,67 Gemeld
Vincent Sokolowski U-Track --- 4:11,74 Afgemeld



Mannen Masters 35+ - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:22,69 15:27,75 Gemeld
2 Wynfrith Meijwes Haag 15:42,91 15:53,48 Gemeld
3 Leonard Tersteeg AV Phoenix 16:20,74 --- Gemeld
4 Joshua Groen Triathlon 17:13,18 16:41,03 Gemeld
Anton Costeris FRSL DNF 17:14,11 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 10000 meter

# Naam 10000mOBP
1 Jeroen van Aken Haag 34:25,66 32:43,00 Gemeld
2 Bas van Summeren AV De Keien 37:55,41 --- Gemeld
3 Erwin Koens Rotterdam 40:09,52 38:21,29 Gemeld
Peter Eshuis AVGM DNF 37:00,57 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Lennart Teunissen Altis 16,60 -0.4 m/s16,68 Gemeld
2 Matthijs de Groot AV NOVA 16,91 -0.4 m/s17,03 Gemeld
3 Gurmukh Singh Sahans Haag 17,30 -0.4 m/s--- Gemeld
Lennert Elands ATOP DNF --- Gemeld



Mannen Masters 35+ - 400 meter horden

# Naam 400mHOBP
1 Bart Van der Zanden Eindhoven 56,84 56,88 Gemeld
2 Lennart Teunissen Altis 1:00,51 59,84 Gemeld
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:02,93 1:02,23 Gemeld
4 Daniël Hoenderdos SAV 1:07,35 1:06,00 Gemeld
Lennert Elands ATOP DNF 1:00,51 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 3000 meter steeple

# Naam 3000m SCOBP
1 Patrick Stastra RHV 10:43,05 11:13,29 Gemeld



Mannen Masters 35+ - 5000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Patrick Groot AV Lycurgus 46,36 --- Gemeld
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 32,73 --- Gemeld
3 Sander Thomas AL73 29,75 32,42 Gemeld
Ruben van Ameijden Fortius --- 40,92 Afgemeld



Mannen Masters 35+ - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 Mickel van Eekeren Spado 9,87 9,74 Gemeld



Mannen Masters 35+ - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sander Thomas AL73 8,79 --- Gemeld
Ruben van Ameijden Fortius --- 13,91 Afgemeld



Mannen Masters 35+ - Kogelslingeren

# Naam KogelslOBP
1 Mickel van Eekeren Spado 31,23 33,10 Gemeld



Mannen Masters 35+ - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Daan Meyer AV34 74,56 --- Gemeld



Mannen Masters 35+ - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jeroen Engels PH 1,78 1,75 Gemeld



Mannen Masters 35+ - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,54 +1.3 m/s14,21 Gemeld
2 Lennert Elands ATOP 11,39 -0.5 m/s--- Gemeld



Mannen Masters 35+ - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Ronald Meijer Altis 4,41 --- Gemeld
2 Maikel Schouten Haag 4,01 4,01 Gemeld
3 Gurmukh Singh Sahans Haag 3,01 --- Gemeld



Mannen Masters 35+ - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Lennart Teunissen Altis 6,20 -0.5 m/s6,43 Gemeld
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,49 -0.8 m/s--- Gemeld
3 Stijn te Hennepe Leiden 4,56 +0.2 m/s4,66 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 100 meter

# Naam 100m QOBP
1 Justin Francois Groene Ster 12,47 -0.2 m/sQ11,55 Gemeld
2 Bart van Oppen THOR 12,56 -0.1 m/sQ12,36 Gemeld
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,61 -0.1 m/sQ12,23 Gemeld
4 Jasper Leuven Fit 12,61 -0.2 m/sQ12,53 Gemeld
5 Rob Kraneveld DAK 12,73 -0.1 m/sq12,55 Gemeld
6 Freek Nijbacker HLLM 12,74 -0.1 m/sq12,67 Gemeld
7 Maikel van Gemert Haag 12,90 -0.2 m/s-12,42 Gemeld
8 Roald Van der Laan Spado 13,56 -0.2 m/s-13,11 Gemeld
Jacques Wang GVAC --- -12,50 Niet gemeld
Quinten Stern AC TION --- -11,73 Afgemeld



Mannen Masters 40+ - 100 meter finale

# Naam 100m_f Qm
1 Justin Francois Groene Ster 11,52 +1.2 m/s12,47 Gemeld
2 Bart van Oppen THOR 12,33 +1.2 m/s12,56 Gemeld
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,41 +1.2 m/s12,61 Gemeld
4 Jasper Leuven Fit 12,53 +1.2 m/s12,61 Gemeld
5 Freek Nijbacker HLLM 12,84 +1.2 m/s12,74 Gemeld
6 Rob Kraneveld DAK 13,81 +1.2 m/s12,73 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Johannes Engels AV34 24,45 -0.5 m/s24,16 Gemeld
2 Rodney ODriscoll Voorne 25,17 -0.5 m/s24,84 Gemeld
3 Freek Nijbacker HLLM 25,55 -0.5 m/s25,50 Gemeld
4 Rob Kraneveld DAK 26,00 -0.5 m/s25,18 Gemeld
Maikel van Gemert Haag DQ 25,04 Gemeld
Quinten Stern AC TION --- 23,48 Afgemeld



Mannen Masters 40+ - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 51,85 52,21 Gemeld
2 Johannes Engels AV34 53,21 52,85 Gemeld
3 Marijn van...er Putten HLLM 53,24 53,48 Gemeld
4 Rodney ODriscoll Voorne 57,18 55,64 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Edwin van Laar LGPK 2:10,86 2:09,84 Gemeld
2 Dolf van de Voort PAC 2:23,24 2:15,98 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Sven Hagen AV Edam 4:18,14 4:22,11 Gemeld
2 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,59 4:20,50 Gemeld
3 Rutger Huisman AV Statina 4:22,69 4:25,21 Gemeld
4 Jeen Nauta Start `78 4:27,45 --- Gemeld
5 Ron Koster Helden 4:31,91 --- Gemeld
6 Dolf van de Voort PAC 4:50,86 4:42,78 Gemeld
7 Geert Moelker AV Gouda 4:53,28 5:04,68 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Edwin Wissema De Liemers 15:47,41 15:46,53 Gemeld
2 Said Kanfaoui SC Reeuwijk 16:09,62 16:00,00 Gemeld
3 Joan School GVAC 16:17,48 16:14,82 Gemeld
4 Ron Koster Helden 17:12,66 --- Gemeld
Sjoerd Veenma Altis --- --- Afgemeld



Mannen Masters 40+ - 10000 meter

# Naam 10000mOBP
1 Joan School GVAC 34:41,31 34:05,11 Gemeld
Rene de Lange KOPL --- 33:18,00 Afgemeld



Mannen Masters 40+ - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Justin Francois Groene Ster 15,33 -0.6 m/s15,91 Gemeld
2 Sander van Gelderen AV Wijchen 16,77 -0.6 m/s16,11 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 400 meter horden

# Naam 400mHOBP
1 Justin Francois Groene Ster 58,20 --- Gemeld



Mannen Masters 40+ - 3000 meter steeple

# Naam 3000m SCOBP
1 Rens de Bok RHV 11:17,85 11:06,36 Gemeld



Mannen Masters 40+ - 5000m Snelwandelen

# Naam 5snelwOBP
1 Rick Liesting DVTR 21:35,97 21:27,00 Gemeld
2 Rob Tersteeg RWV 23:16,91 24:23,08 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 43,33 46,71 Gemeld
2 Robert Florusse Fortius 33,77 34,47 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 Jeroen Vis PAC 13,35 12,75 Gemeld
2 Corné Bolders SV Diomedon 10,74 10,40 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Wieger Jan de Wit AV Impala 13,80 13,93 Gemeld
2 Justin Francois Groene Ster 11,67 12,62 Gemeld
3 Robert Florusse Fortius 11,65 12,05 Gemeld
4 Wilco Verwijmeren ACHL 7,97 8,23 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Kogelslingeren

# Naam KogelslOBP
1 Jeroen Vis PAC 39,56 43,39 Gemeld
2 Corné Bolders SV Diomedon 29,76 33,83 Gemeld
3 Wilco Verwijmeren ACHL 17,68 --- Gemeld



Mannen Masters 40+ - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Martijn Beerens AV Sprint 52,27 47,01 Gemeld
2 Paul de Graauw Spado 52,04 51,33 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Justin Francois Groene Ster 1,70 1,73 Gemeld
2 Jasper Leuven Fit 1,44 1,55 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Jasper Leuven Fit 10,78 +0.3 m/s10,42 Gemeld



Mannen Masters 40+ - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 40+ - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Justin Francois Groene Ster 5,66 +0.3 m/s6,52 Gemeld
2 Philippe Scheepers AV Attila 5,40 +0.3 m/s--- Gemeld
3 Jasper Leuven Fit 5,07 +0.3 m/s5,37 Gemeld



Mannen Masters 45+ - 100 meter

# Naam 100m QOBP
1 Elliot Oti PH 12,23 -0.9 m/sQ11,94 Gemeld
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,33 +0.2 m/sQ12,50 Gemeld
3 Bart Roth U-Track 12,52 -0.9 m/sQ12,55 Gemeld
4 Cees-Jan Berman AV `56 12,52 +0.2 m/sQ12,18 Gemeld
5 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,58 +0.2 m/sq--- Gemeld
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 12,67 +0.2 m/sq13,03 Gemeld
7 Gerard van Dijk Fortius 12,87 -0.9 m/s-12,53 Gemeld
8 Gianni Orsini AV Gouda 12,89 +0.2 m/s-13,01 Gemeld
9 Joris van Zoelen U-Track 13,06 -0.9 m/s-13,06 Gemeld
10 Ronald van Rijswijk AV34 13,40 -0.9 m/s-13,40 Gemeld
11 Kik van Swol AV Hylas 14,41 +0.2 m/s---- Gemeld
Marco Tuppert SPOB --- -13,43 Niet gemeld



Mannen Masters 45+ - 100 meter finale

# Naam 100m_f Qm
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,00 +1.6 m/s12,33 Gemeld
2 Elliot Oti PH 12,00 +1.6 m/s12,23 Gemeld
3 Bart Roth U-Track 12,38 +1.6 m/s12,52 Gemeld
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,39 +1.6 m/s12,58 Gemeld
5 Cees-Jan Berman AV `56 13,06 +1.6 m/s12,52 Gemeld
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 14,19 +1.6 m/s12,67 Gemeld



Mannen Masters 45+ - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,08 -1.0 m/s24,00 Gemeld
2 Elliot Oti PH 24,64 -1.0 m/s24,41 Gemeld
3 Bart Roth U-Track 24,94 -1.0 m/s25,54 Gemeld
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,52 -1.0 m/s--- Gemeld
5 Joris van Zoelen U-Track 25,96 -1.0 m/s--- Gemeld
Marco Tuppert SPOB --- 28,84 Niet gemeld
Fulvio Scarano AV `40 --- 25,18 Afgemeld
Erik Langeveld DEM --- 25,54 Afgemeld
Cees-Jan Berman AV `56 --- 24,73 Afgemeld



Mannen Masters 45+ - 400 meter

# Naam 400mQOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,92 Q51,83 Gemeld
2 Erwin Le Blansch Hollandia 58,67 Q57,63 Gemeld
3 Robin van de Mast Altis 59,31 q56,82 Gemeld
4 Fulvio Scarano AV `40 59,48 Q55,57 Gemeld
5 Richard Janssens AV Lycurgus 59,49 Q53,17 Gemeld
6 Ronald van Rijswijk AV34 59,53 q58,87 Gemeld
7 Owen Thomas Voorne 1:01,52 -59,70 Gemeld
8 Willem-Jan Buter SCSP 1:02,05 -57,76 Gemeld



Mannen Masters 45+ - 400 meter finale

# Naam 400m_fQm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 52,86 57,92 Gemeld
2 Richard Janssens AV Lycurgus 55,71 59,49 Gemeld
3 Fulvio Scarano AV `40 57,27 59,48 Gemeld
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,46 58,67 Gemeld
5 Robin van de Mast Altis 1:00,26 59,31 Gemeld
Ronald van Rijswijk AV34 DNS 59,53 Afgemeld



Mannen Masters 45+ - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:07,27 2:01,32 Gemeld
2 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:08,26 2:08,96 Gemeld
3 Tycho Schol Pallas `67 2:10,53 2:06,84 Gemeld
4 Robin van de Mast Altis 2:11,75 2:11,40 Gemeld
5 Ron Legemaate ARV Ilion 2:14,21 2:15,16 Gemeld
6 Jeroen Vels AV NOP 2:14,96 2:11,48 Gemeld



Mannen Masters 45+ - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,59 4:07,77 Gemeld
2 Patrick Smit Pallas `67 4:18,71 4:23,17 Gemeld
3 Patrick Kwist Rotterdam 4:20,85 --- Gemeld
4 Dennis Lambalk AV Edam 4:41,35 4:59,96 Gemeld
5 Jeroen Vels AV NOP 4:45,55 4:37,55 Gemeld
6 Cees Kuijt Leiden 4:51,23 --- Gemeld



Mannen Masters 45+ - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:46,48 15:21,70 Gemeld
2 Patrick Kwist Rotterdam 15:49,39 --- Gemeld
3 Ruud Beerepoot AV Hera 16:05,04 16:15,03 Gemeld
4 Marcel Adema AV Lionitas 16:31,15 16:26,00 Gemeld
5 Michiel Otten Leiden 16:37,43 16:25,03 Gemeld



Mannen Masters 45+ - 10000 meter

# Naam 10000mOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 32:52,36 --- Gemeld
2 Peter van der Velden Eindhoven 33:42,22 33:28,33 Gemeld
3 Pip Tesselaar AV Hera 34:33,66 33:41,37 Gemeld
4 Michiel Otten Leiden 36:52,61 35:57,00 Gemeld
Bernard te Boekhorst AV Phoenix --- --- Afgemeld
Mohamed Mohammadi AAC --- --- Afgemeld



Mannen Masters 45+ - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,53 -0.6 m/s16,57 Gemeld
2 Zeger Knipmeijer Altis 22,24 -0.6 m/s21,95 Gemeld
Bart Steehouwer Almere `81 --- 16,67 Afgemeld



Mannen Masters 45+ - 400 meter horden

# Naam 400mHOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,45 56,21 Gemeld
2 Leo Van der Aa AV Fortuna 1:06,31 1:10,46 Gemeld
3 Zeger Knipmeijer Altis 1:13,83 1:15,16 Gemeld



Mannen Masters 45+ - 3000 meter steeple

# Naam 3000m SCOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:23,71 11:22,37 Gemeld
Paco Lama...d Vrolijk Haag DNF --- Gemeld



Mannen Masters 45+ - 5000m Snelwandelen

# Naam 5snelwOBP
1 Paul Jansen DAK 25:12,16 26:30,30 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Ruben van Balen AC TION 39,79 39,36 Gemeld
2 Martin Wijand AAC 37,22 37,74 Gemeld
3 Rob Zwijnenburg Avantri 33,54 35,94 Gemeld
4 Kik van Swol AV Hylas 32,88 32,51 Gemeld
5 Marco Fokke Spado 26,46 27,11 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 Martin Wijand AAC 14,19 15,44 Gemeld
2 Harald Gijtenbeek Altis 10,49 11,01 Gemeld
3 Pascal Geursen AV Suomi 9,19 10,67 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Hans Lolkema Heerenveen 14,26 15,59 Gemeld
2 Kik van Swol AV Hylas 12,29 12,16 Gemeld
3 Ruben van Balen AC TION 12,14 12,38 Gemeld
4 Rob Zwijnenburg Avantri 10,87 11,54 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Kogelslingeren

# Naam KogelslOBP
1 Martin Wijand AAC 46,33 50,45 Gemeld
2 Harald Gijtenbeek Altis 31,93 37,33 Gemeld
3 Pascal Geursen AV Suomi 30,39 29,26 Gemeld
4 Rob Zwijnenburg Avantri 28,84 34,44 Gemeld
5 Marco Fokke Spado 26,10 25,75 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 61,44 62,53 Gemeld
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 55,24 55,37 Gemeld
3 Kik van Swol AV Hylas 48,32 46,71 Gemeld
4 Marco Fokke Spado 40,57 38,07 Gemeld
5 Pascal Geursen AV Suomi 39,36 39,02 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 1,76 1,74 Gemeld
2 Tom Alkim HLLS 1,56 1,66 Gemeld
Michiel Heerema AV Gouda --- 1,65 Afgemeld



Mannen Masters 45+ - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Michiel Heerema AV Gouda 11,33 -0.9 m/s--- Gemeld
2 Frank Bossers Spado 10,52 -0.4 m/s--- Gemeld



Mannen Masters 45+ - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 3,61 3,90 Gemeld



Mannen Masters 45+ - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 5,69 +0.0 m/s6,21 Gemeld
2 Gerard Faaij Avantri 5,34 +0.5 m/s5,38 Gemeld
3 Hugo Bakker Fortius 4,76 +0.8 m/s5,46 Gemeld
Michiel Heerema AV Gouda --- 5,31 Afgemeld



Mannen Masters 50+ - 100 meter

# Naam 100m QOBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 12,28 +0.0 m/sQ11,76 Gemeld
2 Martien de Haas AV34 12,42 +0.0 m/sQ12,36 Gemeld
3 Andre van Wort NEAV 12,47 +0.0 m/sq12,50 Gemeld
4 Pierre Lommen AV Cifla 12,49 -0.2 m/sQ11,90 Gemeld
5 Robert Moen DEM 12,78 -0.2 m/sQ12,04 Gemeld
6 Patrick Schoo U-Track 13,18 -0.2 m/sq--- Gemeld
7 Rob Langezaal HLLS 13,21 -0.2 m/s-12,85 Gemeld
8 Okke van der Maas Fit 13,48 +0.0 m/s-12,99 Gemeld
9 Erik van Daalen SC Antilope 13,77 +0.0 m/s-13,40 Gemeld
10 Ronald Rasenberg Delta Sport 14,11 -0.2 m/s-13,51 Gemeld
11 Frank Jansen AV Sparta 29,19 -0.2 m/s-12,90 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 100 meter finale

# Naam 100m_f Qm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,91 +0.0 m/s12,28 Gemeld
2 Robert Moen DEM 12,05 +0.0 m/s12,78 Gemeld
3 Martien de Haas AV34 12,44 +0.0 m/s12,42 Gemeld
4 Andre van Wort NEAV 12,46 +0.0 m/s12,47 Gemeld
5 Patrick Schoo U-Track 13,11 +0.0 m/s13,18 Gemeld
6 Pierre Lommen AV Cifla 14,28 +0.0 m/s12,49 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 200 meter

# Naam 200m QOBP
1 Robert Moen DEM 26,02 -0.9 m/sQ24,44 Gemeld
2 Ben Bakker DEM 26,09 -0.9 m/sQ25,91 Gemeld
3 Martien de Haas AV34 26,17 -0.3 m/sQ25,17 Gemeld
4 Hans Vlak AAV `36 26,80 -0.9 m/sq25,91 Gemeld
5 Andre van Wort NEAV 26,83 -0.3 m/sQ25,49 Gemeld
6 Okke van der Maas Fit 27,20 -0.3 m/sq26,86 Gemeld
7 Erik van Daalen SC Antilope 27,70 -0.3 m/s---- Gemeld
Frank Jansen AV Sparta --- -26,60 Afgemeld
Pierre Lommen AV Cifla --- -24,70 Afgemeld
Bert Boer DVTR --- ---- Afgemeld



Mannen Masters 50+ - 200 meter finale

# Naam 200m_f Qm
1 Robert Moen DEM 24,63 -1.2 m/s26,02 Gemeld
2 Andre van Wort NEAV 25,83 -1.2 m/s26,83 Gemeld
3 Ben Bakker DEM 26,24 -1.2 m/s26,09 Gemeld
4 Hans Vlak AAV `36 26,86 -1.2 m/s26,80 Gemeld
5 Okke van der Maas Fit 27,10 -1.2 m/s27,20 Gemeld
Martien de Haas AV34 DNS 26,17 Afgemeld



Mannen Masters 50+ - 400 meter

# Naam 400mQOBP
1 Ben Bakker DEM 59,37 Q57,08 Gemeld
2 Bert Boer DVTR 1:02,62 Q58,00 Gemeld
3 Erik van Daalen SC Antilope 1:03,46 q--- Gemeld
4 Bart van Rookhuizen DEM 1:03,78 Q56,84 Gemeld
5 Eric Pols AV Gouda 1:03,82 Q1:03,67 Gemeld
6 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:05,03 q1:03,96 Gemeld
7 Johan Fokkinga Phanos 1:05,99 -1:05,81 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 400 meter finale

# Naam 400m_fQm
1 Ben Bakker DEM 58,35 59,37 Gemeld
2 Bart van Rookhuizen DEM 58,53 1:03,78 Gemeld
3 Bert Boer DVTR 58,66 1:02,62 Gemeld
4 Erik van Daalen SC Antilope 1:01,81 1:03,46 Gemeld
5 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:02,48 1:05,03 Gemeld
6 Eric Pols AV Gouda 1:04,54 1:03,82 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Ronald Wiering AV Zaanland 2:18,37 2:11,60 Gemeld
2 Ton Bosgoed SAV 2:23,32 --- Gemeld



Mannen Masters 50+ - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 4:30,26 4:33,88 Gemeld
2 Jan Zijderlaan Avantri 4:45,82 4:41,27 Gemeld
3 Doede Terluin AV NOP 5:00,04 5:15,00 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 16:14,76 16:37,00 Gemeld
2 Rachid Mohammadi AV Atos 16:26,81 16:49,00 Gemeld
3 Rene Wiering LGAS 16:45,30 18:09,00 Gemeld
4 Peter Mijsberg AV De Keien 16:52,23 16:50,00 Gemeld
5 Frank Reintjes De Liemers 16:54,56 17:17,00 Gemeld
6 Nils van Elzelingen AV Veluwe 18:12,45 --- Gemeld
7 Ben van Bergen Pallas `93 18:47,17 18:28,00 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 10000 meter

# Naam 10000mOBP
1 Toon Heeren ACHL 34:01,35 33:29,00 Gemeld
2 Robert Willemse Rotterdam 34:05,45 35:32,00 Gemeld
3 Richard va...osterhout Rucphen `90 35:18,13 34:11,00 Gemeld
4 Peter Mijsberg AV De Keien 35:33,85 35:59,00 Gemeld
5 Ton Bosgoed SAV 38:02,76 37:23,00 Gemeld
6 Peter Bosgoed ARO `88 38:05,97 37:04,00 Gemeld
7 Erik Klooster AV Passaat 38:10,91 36:20,51 Gemeld
8 Wim Ritsema AV Gelre 38:11,89 37:11,00 Gemeld
Jan Zijderlaan Avantri --- 36:15,00 Afgemeld



Mannen Masters 50+ - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 14,46 +0.0 m/s--- Gemeld
2 Andre van Wort NEAV 14,91 +0.0 m/s15,10 Gemeld
3 Wan Bakx AC TION 15,18 +0.0 m/s15,69 Gemeld
4 Jos Warmerdam Fit 16,76 +0.0 m/s18,75 Gemeld
5 Patrick Schoo U-Track 18,78 +0.0 m/s--- Gemeld



Mannen Masters 50+ - 400 meter horden

# Naam 400mHOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:09,75 1:09,64 Gemeld
Bart van Rookhuizen DEM --- 1:00,30 Afgemeld



Mannen Masters 50+ - 3000 meter steeple

# Naam 3000m SCOBP
1 Peter Mijsberg AV De Keien 11:16,18 10:50,29 Gemeld



Mannen Masters 50+ - 5000m Snelwandelen

# Naam 5snelwOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:42,67 23:32,00 Gemeld
2 Freek Dekker RWV 30:50,27 31:53,00 Gemeld



Mannen Masters 50+ - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 43,95 44,67 Gemeld
2 Corné Jacobs Scopias 41,76 42,65 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 38,86 39,73 Gemeld
4 Ed Martens Hollandia 38,49 39,33 Gemeld
5 Nico Wilbrink Flevo Delta 34,88 33,21 Gemeld
6 Ton Dreuning Flevo Delta 30,88 33,93 Gemeld
7 Hans Braker AV Gouda 29,20 31,89 Gemeld
8 Ronald Rasenberg Delta Sport 24,65 32,74 Gemeld
Bram Kreijkamp Fit --- 28,95 Afgewezen



Mannen Masters 50+ - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 Onno Heerlien Groningen 17,84 17,21 Gemeld
2 Erwin Suvaal Rotterdam 17,06 16,47 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 16,57 16,17 Gemeld



Mannen Masters 50+ - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 14,32 14,57 Gemeld
2 Corné Jacobs Scopias 12,33 12,27 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 12,06 12,09 Gemeld
4 Alex Verver AV Fortuna 11,89 12,20 Gemeld
5 Ton Dreuning Flevo Delta 11,49 11,73 Gemeld
6 Ed Martens Hollandia 10,98 11,61 Gemeld



Mannen Masters 50+ - Kogelslingeren

# Naam KogelslOBP
1 Onno Heerlien Groningen 49,35 50,30 Gemeld
2 Erwin Suvaal Rotterdam 47,32 46,66 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 46,57 41,59 Gemeld
4 Carel van der Werf AV Phoenix 34,23 38,18 Gemeld
5 Ton Dreuning Flevo Delta 29,65 31,04 Gemeld
6 Hans Braker AV Gouda 25,27 27,71 Gemeld



Mannen Masters 50+ - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Eugene Lommen AV De Keien 58,09 54,69 Gemeld
2 Jurgen Roordink Haag 48,64 51,65 Gemeld
3 Paul Wolters AV Impala 47,56 52,55 Gemeld
4 Edwin Schimmel Altis 39,20 42,50 Gemeld
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 34,86 41,58 Gemeld
6 Nando Goormachtigh Clytoneus 32,53 30,45 Gemeld



Mannen Masters 50+ - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Patrick Schoo U-Track 1,59 1,65 Gemeld
2 Marcus Treep HLLM 1,56 --- Gemeld
3 André van der Pijl Olympus `70 1,38 1,40 Gemeld
Rik Verharen PH --- 1,66 Afgemeld



Mannen Masters 50+ - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Marcus Treep HLLM 10,82 -0.2 m/s--- Gemeld
2 Roel Carati Maastricht 10,23 +0.0 m/s--- Gemeld
3 Manfred Mooijer AV Edam 10,05 +0.2 m/s10,08 Gemeld
4 Ronald Rasenberg Delta Sport 8,62 +0.7 m/s9,40 Gemeld
5 Bram Kreijkamp Fit 7,98 +0.1 m/s--- Gemeld



Mannen Masters 50+ - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Jos Warmerdam Fit 3,31 3,41 Gemeld
Marc Suvaal Rotterdam NM 3,80 Gemeld



Mannen Masters 50+ - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 6,00 +0.6 m/s--- Gemeld
2 Marcus Treep HLLM 5,73 -0.5 m/s--- Gemeld
3 Wan Bakx AC TION 5,57 -0.5 m/s5,19 Gemeld
4 Eric de Jonge AV Phoenix 4,88 -0.6 m/s5,44 Gemeld
5 Roel Carati Maastricht 4,79 -0.4 m/s--- Gemeld
6 Jos Warmerdam Fit 4,69 +0.8 m/s4,85 Gemeld
Andre van Wort NEAV --- 5,26 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 100 meter

# Naam 100m QOBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,78 +0.4 m/sQ12,42 Gemeld
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,92 +0.8 m/sQ12,80 Gemeld
3 Klaas Jan Woudsma GACH 13,08 +0.4 m/sQ--- Gemeld
4 Eric Roeske HLLS 13,10 +0.8 m/sQ12,68 Gemeld
5 Peter Pesch AV Zuidwal 13,32 +0.8 m/sq13,40 Gemeld
6 Arnjan Bakker AV Trias 13,53 +0.4 m/sq13,54 Gemeld
7 Jacques Zaman SCSP 13,59 +0.8 m/s-13,50 Gemeld
8 Uli Flücht NEAV 13,66 +0.4 m/s-13,26 Gemeld
9 Rene Verkerke AV Gouda 13,67 +0.4 m/s-13,13 Gemeld
10 Gert Velthuizen Spark 15,90 +0.8 m/s---- Gemeld
Bretton Randall Haag --- -14,71 Niet gemeld



Mannen Masters 55+ - 100 meter finale

# Naam 100m_f Qm
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,87 -1.8 m/s12,78 Gemeld
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,90 -1.8 m/s12,92 Gemeld
3 Eric Roeske HLLS 13,02 -1.8 m/s13,10 Gemeld
4 Klaas Jan Woudsma GACH 13,41 -1.8 m/s13,08 Gemeld
5 Arnjan Bakker AV Trias 13,73 -1.8 m/s13,53 Gemeld
Peter Pesch AV Zuidwal DNS 13,32 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 200 meter

# Naam 200m QOBP
1 Dolf Smid AAV `36 26,46 -0.9 m/sQ26,10 Gemeld
2 Kay Schaafsma AV Sprint 26,62 -2.8 m/sQ25,64 Gemeld
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,33 -0.9 m/sQ26,22 Gemeld
4 Klaas Jan Woudsma GACH 27,60 -2.8 m/sQ--- Gemeld
5 Rene Verkerke AV Gouda 27,63 -0.9 m/sq27,28 Gemeld
6 Jacques Zaman SCSP 27,99 -2.8 m/sq27,24 Gemeld
7 Lesley Angela PAC 28,25 -0.9 m/s---- Gemeld
8 Uli Flücht NEAV 28,54 -2.8 m/s-27,22 Gemeld
Bretton Randall Haag --- -30,01 Niet gemeld
Peter Pesch AV Zuidwal --- -30,18 Afgemeld
Bert van Lith PH --- -26,11 Afgemeld
Fokke Draaijer AV Lionitas --- -29,61 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 200 meter finale

# Naam 200m_f Qm
1 Dolf Smid AAV `36 26,54 -0.9 m/s26,46 Gemeld
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 26,57 -0.9 m/s27,33 Gemeld
3 Rene Verkerke AV Gouda 28,11 -0.9 m/s27,63 Gemeld
4 Jacques Zaman SCSP 28,45 -0.9 m/s27,99 Gemeld
Kay Schaafsma AV Sprint DQ 26,62 Gemeld
Klaas Jan Woudsma GACH DNS 27,60 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 400 meter

# Naam 400mQOBP
1 Dolf Smid AAV `36 59,41 Q56,89 Gemeld
2 Carel Claassen ATOP 59,59 Q59,02 Gemeld
3 Jacques Zaman SCSP 1:00,97 q59,77 Gemeld
4 Falco Rademaker Eindhoven 1:01,58 Q57,46 Gemeld
5 Bert van Lith PH 1:02,59 Q57,90 Gemeld
6 Huub Huikeshoven AV Atos 1:02,86 q--- Gemeld
7 Lesley Angela PAC 1:03,82 ---- Gemeld
8 Vinco David DGLA 1:05,14 -1:03,19 Gemeld
Eric Roeske HLLS --- -58,17 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 400 meter finale

# Naam 400m_fQm
1 Dolf Smid AAV `36 57,55 59,41 Gemeld
2 Falco Rademaker Eindhoven 58,72 1:01,58 Gemeld
3 Carel Claassen ATOP 58,96 59,59 Gemeld
4 Bert van Lith PH 1:00,30 1:02,59 Gemeld
5 Jacques Zaman SCSP 1:03,63 1:00,97 Gemeld
Huub Huikeshoven AV Atos DNS 1:02,86 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Falco Rademaker Eindhoven 2:16,69 2:13,59 Gemeld
2 Cock Dorst Pallas `93 2:17,12 2:15,01 Gemeld
3 Carel Claassen ATOP 2:17,30 2:19,66 Gemeld
4 Corné Haast Spado 2:31,24 2:15,42 Gemeld
5 Wim Tinke CAV Energie 2:32,91 2:30,54 Gemeld
6 Louis Helsloot LGPK 2:41,89 --- Gemeld



Mannen Masters 55+ - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Cock Dorst Pallas `93 4:41,82 4:34,75 Gemeld
2 Henri Havinga AV `40 4:43,60 4:41,12 Gemeld
3 Janpieter Baars AV Aalsmeer 4:53,79 4:39,58 Gemeld
4 Maurits de Ruiter GACH 4:54,74 --- Gemeld
5 Hans Bos Rotterdam 4:57,47 4:47,36 Gemeld
6 Wim Tinke CAV Energie 5:02,30 4:59,58 Gemeld
7 Marco Eskes ACWA 5:03,24 4:51,67 Gemeld
8 Willem de Ruijter Altis 5:09,01 4:51,00 Gemeld



Mannen Masters 55+ - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Willem De Graaf Olympus `70 17:39,94 17:30,00 Gemeld
2 Rob van de Graaf LGPK 18:01,16 17:51,00 Gemeld
3 Marco Jans AV Cifla 18:17,05 17:59,00 Gemeld
4 Jacob van der Meulen Groningen 18:44,64 --- Gemeld
5 Maurits de Ruiter GACH 20:13,98 --- Gemeld
6 Rob van Heerden avVN 20:55,49 --- Gemeld



Mannen Masters 55+ - 10000 meter

# Naam 10000mOBP
1 Henri Havinga AV `40 36:59,97 37:53,10 Gemeld
2 Rob van de Graaf LGPK 37:51,30 36:33,00 Gemeld
3 Riny van Brienen HLLS 38:06,18 37:49,00 Gemeld
4 Frans Deenen ATV Venray 38:32,75 --- Gemeld
5 Maurits de Ruiter GACH 38:36,28 --- Gemeld
6 Louis Helsloot LGPK 41:05,23 --- Gemeld
Jacob van der Meulen Groningen DNF --- Gemeld
Marco Jans AV Cifla --- 37:32,00 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Huub Huikeshoven AV Atos 15,90 -1.3 m/s--- Gemeld
2 Arnjan Bakker AV Trias 17,67 -1.3 m/s17,94 Gemeld
Uli Flücht NEAV --- 19,81 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 400 meter horden

# Naam 400mHOBP
Falco Rademaker Eindhoven --- 1:09,22 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - 5000m Snelwandelen

# Naam 5snelwOBP
1 Gerard Wildeman DAK 28:09,37 --- Gemeld
2 Gerrit Riezebos RWV 29:14,21 28:51,57 Gemeld
3 Hub Kaenen RWV 29:18,20 27:29,54 Gemeld



Mannen Masters 55+ - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia 49,06 --- Gemeld
2 Milco Braak AAV `36 43,25 41,62 Gemeld
3 Albert van der Mee AV Sprint 40,51 34,80 Gemeld
4 Cees van Blerck Scorpio 34,92 35,45 Gemeld
5 Rene van Houwelingen AV Suomi 24,26 --- Gemeld



Mannen Masters 55+ - Gewichtwerpen

# Naam GewichtOBP
1 John Stegman Rotterdam 15,15 15,24 Gemeld
2 Albert van der Mee AV Sprint 14,63 11,85 Gemeld
3 Milco Braak AAV `36 13,89 12,93 Gemeld



Mannen Masters 55+ - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Milco Braak AAV `36 13,00 12,61 Gemeld
2 Albert van der Mee AV Sprint 11,92 11,63 Gemeld
3 Cees van Blerck Scorpio 10,65 11,40 Gemeld
4 Rene van Houwelingen AV Suomi 9,59 9,73 Gemeld



Mannen Masters 55+ - Kogelslingeren

# Naam KogelslOBP
1 John Stegman Rotterdam 41,80 44,01 Gemeld
2 Milco Braak AAV `36 37,00 32,20 Gemeld
3 Cees van Blerck Scorpio 29,85 32,38 Gemeld
Albert van der Mee AV Sprint NM 33,24 Gemeld



Mannen Masters 55+ - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Paul de Vries Haag 52,98 48,08 Gemeld
2 Hans van Dijk AV Weert 40,65 44,55 Gemeld
3 Albert van der Mee AV Sprint 37,80 34,69 Gemeld
4 Rene van Houwelingen AV Suomi 28,36 26,82 Gemeld



Mannen Masters 55+ - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Fokke Draaijer AV Lionitas 1,41 1,45 Gemeld
2 Uli Flücht NEAV 1,35 1,44 Gemeld
Jan Miltenburg Maastricht --- 1,59 Afgemeld



Mannen Masters 55+ - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Gert Velthuizen Spark 8,24 -0.3 m/s--- Gemeld



Mannen Masters 55+ - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Huub Huikeshoven AV Atos 2,61 --- Gemeld
2 Uli Flücht NEAV 2,41 2,50 Gemeld



Mannen Masters 55+ - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Uli Flücht NEAV 4,69 +0.9 m/s4,70 Gemeld
2 Rene Verkerke AV Gouda 4,46 -0.6 m/s--- Gemeld
3 Gert Velthuizen Spark 3,94 +0.8 m/s--- Gemeld
4