Uitslagen NK Masters 2018

Mannen Masters 35+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Thomas Reijnders Altis 11,40Q +1.2 m/s11,32
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,68Q +1.2 m/s---
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,71Q +0.3 m/s11,80
4 Bart Oomen AV Sprint 11,95q +1.2 m/s11,87
5 Lennert Elands ATOP 12,12Q +0.3 m/s11,82
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,50q +1.2 m/s12,37
7 Menno Rodenburg LGAS 12,51 +0.3 m/s12,77
8 Siddhi Imming AV Trias 12,74 +0.3 m/s12,60



Mannen Masters 35+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Thomas Reijnders Altis 11,34 +0.4 m/s11,40
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,63 +0.4 m/s11,68
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,67 +0.4 m/s11,71
4 Bart Oomen AV Sprint 11,69 +0.4 m/s11,95
5 Lennert Elands ATOP 12,08 +0.4 m/s12,12
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,48 +0.4 m/s12,50



Mannen Masters 35+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,19Q -0.3 m/s---
2 Thomas Reijnders Altis 23,31Q -0.3 m/s23,37
3 Vincent Kerssies AC TION 23,95Q -0.8 m/s---
4 Michiel Rietveld AV Passaat 24,09q -0.3 m/s23,74
5 Ricardo Rivers Ciko `66 24,13Q -0.8 m/s23,63
6 Dennis de Groot HLLS 24,25q -0.8 m/s23,52
7 Lennert Elands ATOP 24,59 -0.3 m/s23,83
8 Thierry Kortekaas AV Phoenix 24,69 -0.3 m/s25,31
9 Job van Asperen AV De Keien 24,75 -0.8 m/s24,74
10 Stijn te Hennepe Leiden 25,37 -0.8 m/s25,28



Mannen Masters 35+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Thomas Reijnders Altis 23,14 +0.0 m/s23,31
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,57 +0.0 m/s23,19
3 Vincent Kerssies AC TION 23,66 +0.0 m/s23,95
4 Michiel Rietveld AV Passaat 23,73 +0.0 m/s24,09
5 Ricardo Rivers Ciko `66 23,93 +0.0 m/s24,13
6 Dennis de Groot HLLS 24,21 +0.0 m/s24,25



Mannen Masters 35+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 52,44 52,33
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 53,26 53,25
3 Martin Breunissen DVTR 54,43 52,78
4 Lennert Elands ATOP 55,22 54,07
5 Siddhi Imming AV Trias 1:03,07 59,80



Mannen Masters 35+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jozua van Leerdam CAV Energie 2:02,27 2:00,96
2 Job Dusch Helden 2:02,59 1:59,06
3 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:02,72 2:02,14
4 Martin Breunissen DVTR 2:03,87 2:04,66
5 Maarten van Rhijn AV De Keien 2:05,51 2:05,56
6 Guido Engelen De Liemers 2:06,17 2:05,00
7 Reinier Stroo HLLS 2:07,13 2:04,58
8 Daniël Hoenderdos SAV 2:18,36 2:12,00



Mannen Masters 35+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Engels PH 4:13,69 4:02,75
2 Ard Vlooswijk AV34 4:17,19 4:14,14
3 Chris de Smit RK HAV 4:29,70 4:32,13
4 Martijn Potappel Spado 4:37,06 4:48,94
5 Matthijs v... Wetering AV Gouda 4:47,02 4:50,67



Mannen Masters 35+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:22,69 15:27,75
2 Wynfrith Meijwes Haag 15:42,91 15:53,48
3 Leonard Tersteeg AV Phoenix 16:20,74 ---
4 Joshua Groen Triathlon 17:13,18 16:41,03
Anton Costeris FRSL DNF 17:14,11



Mannen Masters 35+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Aken Haag 34:25,66 32:43,00
2 Bas van Summeren AV De Keien 37:55,41 ---
3 Erwin Koens Rotterdam 40:09,52 38:21,29
Peter Eshuis AVGM DNF 37:00,57



Mannen Masters 35+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 16,60 -0.4 m/s16,68
2 Matthijs de Groot AV NOVA 16,91 -0.4 m/s17,03
3 Gurmukh Singh Sahans Haag 17,30 -0.4 m/s---
Lennert Elands ATOP DNF ---



Mannen Masters 35+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bart Van der Zanden Eindhoven 56,84 56,88
2 Lennart Teunissen Altis 1:00,51 59,84
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:02,93 1:02,23
4 Daniël Hoenderdos SAV 1:07,35 1:06,00
Lennert Elands ATOP DNF 1:00,51



Mannen Masters 35+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Patrick Stastra RHV 10:43,05 11:13,29



Mannen Masters 35+ - 5000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 35+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Groot AV Lycurgus 43,56 46,36 41,72 44,47 44,45 44,49 46,36 ---
2 Gurmukh Singh Sahans Haag X 30,43 30,40 30,01 31,92 32,73 32,73 ---
3 Sander Thomas AL73 28,09 28,48 29,75 29,02 28,35 27,32 29,75 32,42



Mannen Masters 35+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mickel van Eekeren Spado 9,11 9,17 9,87 9,11 9,05 8,35 9,87 9,74



Mannen Masters 35+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Thomas AL73 8,79 8,78 8,72 X 8,35 8,43 8,79 ---



Mannen Masters 35+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mickel van Eekeren Spado X 30,07 30,41 31,23 30,73 30,34 31,23 33,10



Mannen Masters 35+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Meyer AV34 66,74 71,08 74,56 69,44 68,59 69,83 74,56 ---



Mannen Masters 35+ - Hoogspringen

# Naam 1.501.591.651.701.741.781.82ResOBP
1 Jeroen Engels PH O O O O XO XXO XXX 1,78 1,75



Mannen Masters 35+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,34 13,12 13,54 13,19 13,18 13,14 13,54 +1.3 m/s14,21
2 Lennert Elands ATOP 11,25 X X X 11,39 11,09 11,39 -0.5 m/s---



Mannen Masters 35+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.013.213.613.814.014.064.214.314.414.51ResOBP
1 Ronald Meijer Altis XO - XO XO XXO XXX 4,41 ---
2 Maikel Schouten Haag O XXO XXO XXX 4,01 4,01
3 Gurmukh Singh Sahans Haag O XXX 3,01 ---



Mannen Masters 35+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 6,05 6,20 X X - X 6,20 -0.5 m/s6,43
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,36 5,49 X 5,26 X X 5,49 -0.8 m/s---
3 Stijn te Hennepe Leiden 4,37 4,30 4,33 4,31 4,56 4,50 4,56 +0.2 m/s4,66



Mannen Masters 40+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 12,47Q -0.2 m/s11,55
2 Bart van Oppen THOR 12,56Q -0.1 m/s12,36
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,61Q -0.1 m/s12,23
4 Jasper Leuven Fit 12,61Q -0.2 m/s12,53
5 Rob Kraneveld DAK 12,73q -0.1 m/s12,55
6 Freek Nijbacker HLLM 12,74q -0.1 m/s12,67
7 Maikel van Gemert Haag 12,90 -0.2 m/s12,42
8 Roald Van der Laan Spado 13,56 -0.2 m/s13,11



Mannen Masters 40+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Justin Francois Groene Ster 11,52 +1.2 m/s12,47
2 Bart van Oppen THOR 12,33 +1.2 m/s12,56
3 Rodney ODriscoll Voorne 12,41 +1.2 m/s12,61
4 Jasper Leuven Fit 12,53 +1.2 m/s12,61
5 Freek Nijbacker HLLM 12,84 +1.2 m/s12,74
6 Rob Kraneveld DAK 13,81 +1.2 m/s12,73



Mannen Masters 40+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Johannes Engels AV34 24,45 -0.5 m/s24,16
2 Rodney ODriscoll Voorne 25,17 -0.5 m/s24,84
3 Freek Nijbacker HLLM 25,55 -0.5 m/s25,50
4 Rob Kraneveld DAK 26,00 -0.5 m/s25,18
Maikel van Gemert Haag DQ 25,04



Mannen Masters 40+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 51,85 52,21
2 Johannes Engels AV34 53,21 52,85
3 Marijn van...er Putten HLLM 53,24 53,48
4 Rodney ODriscoll Voorne 57,18 55,64



Mannen Masters 40+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin van Laar LGPK 2:10,86 2:09,84
2 Dolf van de Voort PAC 2:23,24 2:15,98



Mannen Masters 40+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Hagen AV Edam 4:18,14 4:22,11
2 Martijn Jorritsma AV NOVA 4:20,59 4:20,50
3 Rutger Huisman AV Statina 4:22,69 4:25,21
4 Jeen Nauta Start `78 4:27,45 ---
5 Ron Koster Helden 4:31,91 ---
6 Dolf van de Voort PAC 4:50,86 4:42,78
7 Geert Moelker AV Gouda 4:53,28 5:04,68



Mannen Masters 40+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin Wissema De Liemers 15:47,41 15:46,53
2 Said Kanfaoui SC Reeuwijk 16:09,62 16:00,00
3 Joan School GVAC 16:17,48 16:14,82
4 Ron Koster Helden 17:12,66 ---



Mannen Masters 40+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Joan School GVAC 34:41,31 34:05,11



Mannen Masters 40+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 15,33 -0.6 m/s15,91
2 Sander van Gelderen AV Wijchen 16,77 -0.6 m/s16,11



Mannen Masters 40+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster 58,20 ---



Mannen Masters 40+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Rens de Bok RHV 11:17,85 11:06,36



Mannen Masters 40+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Rick Liesting DVTR 21:35,97 21:27,00
2 Rob Tersteeg RWV 23:16,91 24:23,08



Mannen Masters 40+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Geertsma AV Lycurgus 41,68 41,80 41,80 42,76 43,33 X 43,33 46,71
2 Robert Florusse Fortius 30,53 X X 32,21 33,77 32,75 33,77 34,47



Mannen Masters 40+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC X 11,82 12,58 12,38 12,47 13,35 13,35 12,75
2 Corné Bolders SV Diomedon X 10,23 9,83 10,46 X 10,74 10,74 10,40



Mannen Masters 40+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wieger Jan de Wit AV Impala 13,40 X 13,80 13,80 13,37 13,56 13,80 13,93
2 Justin Francois Groene Ster 11,44 11,41 11,42 - 11,50 11,67 11,67 12,62
3 Robert Florusse Fortius 10,87 X 11,24 X X 11,65 11,65 12,05
4 Wilco Verwijmeren ACHL 7,47 7,79 7,97 7,48 7,43 7,29 7,97 8,23



Mannen Masters 40+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeroen Vis PAC X 35,88 39,31 36,03 36,56 39,56 39,56 43,39
2 Corné Bolders SV Diomedon 28,21 X X 29,76 X 29,32 29,76 33,83
3 Wilco Verwijmeren ACHL 15,60 16,76 17,68 14,24 15,72 X 17,68 ---



Mannen Masters 40+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martijn Beerens AV Sprint 50,69 50,92 52,27 50,19 47,28 48,89 52,27 47,01
2 Paul de Graauw Spado 50,79 49,04 49,05 52,04 50,31 47,66 52,04 51,33



Mannen Masters 40+ - Hoogspringen

# Naam 1.411.441.471.591.651.701.741.76ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster O XO XO XX- X 1,70 1,73
2 Jasper Leuven Fit O O XXX 1,44 1,55



Mannen Masters 40+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jasper Leuven Fit 9,91 10,68 10,74 X 10,03 10,78 10,78 +0.3 m/s10,42



Mannen Masters 40+ - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 40+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Justin Francois Groene Ster 5,66 5,43 5,52 4,30 - 5,63 5,66 +0.3 m/s6,52
2 Philippe Scheepers AV Attila 4,88 5,03 5,20 5,26 5,40 4,66 5,40 +0.3 m/s---
3 Jasper Leuven Fit 4,83 4,82 4,68 4,92 5,00 5,07 5,07 +0.3 m/s5,37



Mannen Masters 45+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti PH 12,23Q -0.9 m/s11,94
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,33Q +0.2 m/s12,50
3 Bart Roth U-Track 12,52Q -0.9 m/s12,55
4 Cees-Jan Berman AV `56 12,52Q +0.2 m/s12,18
5 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,58q +0.2 m/s---
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 12,67q +0.2 m/s13,03
7 Gerard van Dijk Fortius 12,87 -0.9 m/s12,53
8 Gianni Orsini AV Gouda 12,89 +0.2 m/s13,01
9 Joris van Zoelen U-Track 13,06 -0.9 m/s13,06
10 Ronald van Rijswijk AV34 13,40 -0.9 m/s13,40
11 Kik van Swol AV Hylas 14,41 +0.2 m/s---



Mannen Masters 45+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,00 +1.6 m/s12,33
2 Elliot Oti PH 12,00 +1.6 m/s12,23
3 Bart Roth U-Track 12,38 +1.6 m/s12,52
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,39 +1.6 m/s12,58
5 Cees-Jan Berman AV `56 13,06 +1.6 m/s12,52
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 14,19 +1.6 m/s12,67



Mannen Masters 45+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,08 -1.0 m/s24,00
2 Elliot Oti PH 24,64 -1.0 m/s24,41
3 Bart Roth U-Track 24,94 -1.0 m/s25,54
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,52 -1.0 m/s---
5 Joris van Zoelen U-Track 25,96 -1.0 m/s---



Mannen Masters 45+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,92Q 51,83
2 Erwin Le Blansch Hollandia 58,67Q 57,63
3 Robin van de Mast Altis 59,31q 56,82
4 Fulvio Scarano AV `40 59,48Q 55,57
5 Richard Janssens AV Lycurgus 59,49Q 53,17
6 Ronald van Rijswijk AV34 59,53q 58,87
7 Owen Thomas Voorne 1:01,52 59,70
8 Willem-Jan Buter SCSP 1:02,05 57,76



Mannen Masters 45+ - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 52,86 57,92
2 Richard Janssens AV Lycurgus 55,71 59,49
3 Fulvio Scarano AV `40 57,27 59,48
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,46 58,67
5 Robin van de Mast Altis 1:00,26 59,31



Mannen Masters 45+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:07,27 2:01,32
2 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:08,26 2:08,96
3 Tycho Schol Pallas `67 2:10,53 2:06,84
4 Robin van de Mast Altis 2:11,75 2:11,40
5 Ron Legemaate ARV Ilion 2:14,21 2:15,16
6 Jeroen Vels AV NOP 2:14,96 2:11,48



Mannen Masters 45+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,59 4:07,77
2 Patrick Smit Pallas `67 4:18,71 4:23,17
3 Patrick Kwist Rotterdam 4:20,85 ---
4 Dennis Lambalk AV Edam 4:41,35 4:59,96
5 Jeroen Vels AV NOP 4:45,55 4:37,55
6 Cees Kuijt Leiden 4:51,23 ---



Mannen Masters 45+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:46,48 15:21,70
2 Patrick Kwist Rotterdam 15:49,39 ---
3 Ruud Beerepoot AV Hera 16:05,04 16:15,03
4 Marcel Adema AV Lionitas 16:31,15 16:26,00
5 Michiel Otten Leiden 16:37,43 16:25,03



Mannen Masters 45+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 32:52,36 ---
2 Peter van der Velden Eindhoven 33:42,22 33:28,33
3 Pip Tesselaar AV Hera 34:33,66 33:41,37
4 Michiel Otten Leiden 36:52,61 35:57,00



Mannen Masters 45+ - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,53 -0.6 m/s16,57
2 Zeger Knipmeijer Altis 22,24 -0.6 m/s21,95



Mannen Masters 45+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,45 56,21
2 Leo Van der Aa AV Fortuna 1:06,31 1:10,46
3 Zeger Knipmeijer Altis 1:13,83 1:15,16



Mannen Masters 45+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:23,71 11:22,37
Paco Lama...d Vrolijk Haag DNF ---



Mannen Masters 45+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Paul Jansen DAK 25:12,16 26:30,30



Mannen Masters 45+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben van Balen AC TION 39,79 38,56 39,38 37,87 39,79 39,36
2 Martin Wijand AAC 32,93 34,24 32,63 34,63 37,22 37,06 37,22 37,74
3 Rob Zwijnenburg Avantri 29,70 30,58 31,14 32,15 29,93 33,54 33,54 35,94
4 Kik van Swol AV Hylas 27,47 X X 26,83 32,88 X 32,88 32,51
5 Marco Fokke Spado 25,17 25,25 X 24,53 23,45 26,46 26,46 27,11



Mannen Masters 45+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC 10,95 13,93 13,87 14,19 X 13,67 14,19 15,44
2 Harald Gijtenbeek Altis X 8,86 10,49 X X 9,75 10,49 11,01
3 Pascal Geursen AV Suomi 9,19 X 9,07 X X X 9,19 10,67



Mannen Masters 45+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hans Lolkema Heerenveen X 14,26 13,94 14,10 13,90 14,20 14,26 15,59
2 Kik van Swol AV Hylas - 11,12 12,29 11,81 11,95 12,10 12,29 12,16
3 Ruben van Balen AC TION 11,84 12,14 X 11,49 11,47 11,53 12,14 12,38
4 Rob Zwijnenburg Avantri 10,32 10,68 10,26 10,87 10,75 10,68 10,87 11,54



Mannen Masters 45+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC X 44,14 X 45,03 45,62 46,33 46,33 50,45
2 Harald Gijtenbeek Altis 27,10 30,76 31,93 30,65 30,55 31,14 31,93 37,33
3 Pascal Geursen AV Suomi 27,32 30,39 30,05 30,12 28,23 29,86 30,39 29,26
4 Rob Zwijnenburg Avantri 27,59 28,12 X 27,09 28,84 28,13 28,84 34,44
5 Marco Fokke Spado 26,10 24,99 25,96 22,07 23,08 23,22 26,10 25,75



Mannen Masters 45+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS X 54,61 58,08 X 55,69 61,44 61,44 62,53
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 47,13 53,14 49,44 48,85 52,94 55,24 55,24 55,37
3 Kik van Swol AV Hylas 44,77 47,29 48,32 46,07 42,95 44,42 48,32 46,71
4 Marco Fokke Spado 38,18 40,57 39,21 37,92 38,35 37,69 40,57 38,07
5 Pascal Geursen AV Suomi 38,63 34,67 36,25 39,36 36,48 39,08 39,36 39,02



Mannen Masters 45+ - Hoogspringen

# Naam 1.501.561.621.681.721.761.80ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos XO O O O XXX 1,76 1,74
2 Tom Alkim HLLS O O XXX 1,56 1,66



Mannen Masters 45+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Michiel Heerema AV Gouda 10,79 11,33 - - - 11,33 -0.9 m/s---
2 Frank Bossers Spado 10,52 10,31 - - - 10,52 -0.4 m/s---



Mannen Masters 45+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.614.01ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O XXX 3,61 3,90



Mannen Masters 45+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix X 5,69 5,47 X - 5,69 +0.0 m/s6,21
2 Gerard Faaij Avantri 5,20 5,34 X 5,24 5,34 5,21 5,34 +0.5 m/s5,38
3 Hugo Bakker Fortius 4,76 - - - - 4,76 +0.8 m/s5,46



Mannen Masters 50+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 12,28Q +0.0 m/s11,76
2 Martien de Haas AV34 12,42Q +0.0 m/s12,36
3 Andre van Wort NEAV 12,47q +0.0 m/s12,50
4 Pierre Lommen AV Cifla 12,49Q -0.2 m/s11,90
5 Robert Moen DEM 12,78Q -0.2 m/s12,04
6 Patrick Schoo U-Track 13,18q -0.2 m/s---
7 Rob Langezaal HLLS 13,21 -0.2 m/s12,85
8 Okke van der Maas Fit 13,48 +0.0 m/s12,99
9 Erik van Daalen SC Antilope 13,77 +0.0 m/s13,40
10 Ronald Rasenberg Delta Sport 14,11 -0.2 m/s13,51
11 Frank Jansen AV Sparta 29,19 -0.2 m/s12,90



Mannen Masters 50+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,91 +0.0 m/s12,28
2 Robert Moen DEM 12,05 +0.0 m/s12,78
3 Martien de Haas AV34 12,44 +0.0 m/s12,42
4 Andre van Wort NEAV 12,46 +0.0 m/s12,47
5 Patrick Schoo U-Track 13,11 +0.0 m/s13,18
6 Pierre Lommen AV Cifla 14,28 +0.0 m/s12,49



Mannen Masters 50+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Robert Moen DEM 26,02Q -0.9 m/s24,44
2 Ben Bakker DEM 26,09Q -0.9 m/s25,91
3 Martien de Haas AV34 26,17Q -0.3 m/s25,17
4 Hans Vlak AAV `36 26,80q -0.9 m/s25,91
5 Andre van Wort NEAV 26,83Q -0.3 m/s25,49
6 Okke van der Maas Fit 27,20q -0.3 m/s26,86
7 Erik van Daalen SC Antilope 27,70 -0.3 m/s---



Mannen Masters 50+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Robert Moen DEM 24,63 -1.2 m/s26,02
2 Andre van Wort NEAV 25,83 -1.2 m/s26,83
3 Ben Bakker DEM 26,24 -1.2 m/s26,09
4 Hans Vlak AAV `36 26,86 -1.2 m/s26,80
5 Okke van der Maas Fit 27,10 -1.2 m/s27,20



Mannen Masters 50+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ben Bakker DEM 59,37Q 57,08
2 Bert Boer DVTR 1:02,62Q 58,00
3 Erik van Daalen SC Antilope 1:03,46q ---
4 Bart van Rookhuizen DEM 1:03,78Q 56,84
5 Eric Pols AV Gouda 1:03,82Q 1:03,67
6 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:05,03q 1:03,96
7 Johan Fokkinga Phanos 1:05,99 1:05,81



Mannen Masters 50+ - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Ben Bakker DEM 58,35 59,37
2 Bart van Rookhuizen DEM 58,53 1:03,78
3 Bert Boer DVTR 58,66 1:02,62
4 Erik van Daalen SC Antilope 1:01,81 1:03,46
5 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:02,48 1:05,03
6 Eric Pols AV Gouda 1:04,54 1:03,82



Mannen Masters 50+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Wiering AV Zaanland 2:18,37 2:11,60
2 Ton Bosgoed SAV 2:23,32 ---



Mannen Masters 50+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 4:30,26 4:33,88
2 Jan Zijderlaan Avantri 4:45,82 4:41,27
3 Doede Terluin AV NOP 5:00,04 5:15,00



Mannen Masters 50+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 16:14,76 16:37,00
2 Rachid Mohammadi AV Atos 16:26,81 16:49,00
3 Rene Wiering LGAS 16:45,30 18:09,00
4 Peter Mijsberg AV De Keien 16:52,23 16:50,00
5 Frank Reintjes De Liemers 16:54,56 17:17,00
6 Nils van Elzelingen AV Veluwe 18:12,45 ---
7 Ben van Bergen Pallas `93 18:47,17 18:28,00



Mannen Masters 50+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Toon Heeren ACHL 34:01,35 33:29,00
2 Robert Willemse Rotterdam 34:05,45 35:32,00
3 Richard va...osterhout Rucphen `90 35:18,13 34:11,00
4 Peter Mijsberg AV De Keien 35:33,85 35:59,00
5 Ton Bosgoed SAV 38:02,76 37:23,00
6 Peter Bosgoed ARO `88 38:05,97 37:04,00
7 Erik Klooster AV Passaat 38:10,91 36:20,51
8 Wim Ritsema AV Gelre 38:11,89 37:11,00



Mannen Masters 50+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 14,46 +0.0 m/s---
2 Andre van Wort NEAV 14,91 +0.0 m/s15,10
3 Wan Bakx AC TION 15,18 +0.0 m/s15,69
4 Jos Warmerdam Fit 16,76 +0.0 m/s18,75
5 Patrick Schoo U-Track 18,78 +0.0 m/s---



Mannen Masters 50+ - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:09,75 1:09,64



Mannen Masters 50+ - 3000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Peter Mijsberg AV De Keien 11:16,18 10:50,29



Mannen Masters 50+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:42,67 23:32,00
2 Freek Dekker RWV 30:50,27 31:53,00



Mannen Masters 50+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 40,89 40,49 42,73 X 43,95 X 43,95 44,67
2 Corné Jacobs Scopias 39,09 41,76 X 37,71 41,00 40,97 41,76 42,65
3 Marco Bronswijk Olympus `70 X 30,00 32,42 38,28 X 38,86 38,86 39,73
4 Ed Martens Hollandia 35,67 37,46 36,08 38,49 37,45 36,96 38,49 39,33
5 Nico Wilbrink Flevo Delta 30,56 34,88 X 30,18 32,15 23,26 34,88 33,21
6 Ton Dreuning Flevo Delta 30,51 27,88 30,88 X X X 30,88 33,93
7 Hans Braker AV Gouda X 28,27 X X 28,42 29,20 29,20 31,89
8 Ronald Rasenberg Delta Sport 24,65 23,70 24,20 X 23,72 24,38 24,65 32,74



Mannen Masters 50+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien Groningen 15,81 17,50 17,19 X 17,84 17,42 17,84 17,21
2 Erwin Suvaal Rotterdam X 15,80 17,06 16,54 15,41 X 17,06 16,47
3 Marco Bronswijk Olympus `70 15,89 16,24 16,57 16,03 16,40 16,08 16,57 16,17



Mannen Masters 50+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia X 14,32 14,27 X X X 14,32 14,57
2 Corné Jacobs Scopias 10,89 11,26 11,63 11,65 12,00 12,33 12,33 12,27
3 Marco Bronswijk Olympus `70 12,06 11,85 X X 12,01 12,06 12,06 12,09
4 Alex Verver AV Fortuna 10,41 11,30 11,08 11,76 11,89 11,75 11,89 12,20
5 Ton Dreuning Flevo Delta 11,49 11,01 11,49 10,84 11,05 11,35 11,49 11,73
6 Ed Martens Hollandia 10,66 10,98 10,82 10,50 10,64 10,62 10,98 11,61



Mannen Masters 50+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien Groningen X X 49,35 X X X 49,35 50,30
2 Erwin Suvaal Rotterdam 43,17 45,47 44,61 45,41 47,32 45,44 47,32 46,66
3 Marco Bronswijk Olympus `70 44,26 X 46,57 X X 46,06 46,57 41,59
4 Carel van der Werf AV Phoenix 33,43 X 31,01 34,23 X 33,67 34,23 38,18
5 Ton Dreuning Flevo Delta 24,71 29,65 29,23 X X 29,44 29,65 31,04
6 Hans Braker AV Gouda 24,91 23,75 X 25,27 22,80 25,02 25,27 27,71



Mannen Masters 50+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Eugene Lommen AV De Keien 53,12 58,09 - 54,04 - X 58,09 54,69
2 Jurgen Roordink Haag 46,96 45,66 46,53 48,64 44,66 48,05 48,64 51,65
3 Paul Wolters AV Impala 43,50 46,60 43,80 43,77 41,93 47,56 47,56 52,55
4 Edwin Schimmel Altis 39,20 38,15 37,03 36,78 36,50 - 39,20 42,50
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 29,29 31,09 33,15 34,86 32,49 30,98 34,86 41,58
6 Nando Goormachtigh Clytoneus 31,19 31,97 32,53 30,53 29,90 X 32,53 30,45



Mannen Masters 50+ - Hoogspringen

# Naam 1.301.351.381.411.471.501.561.591.62ResOBP
1 Patrick Schoo U-Track O O XO XO O XXX 1,59 1,65
2 Marcus Treep HLLM O O - XXX 1,56 ---
3 André van der Pijl Olympus `70 O O O XXX 1,38 1,40



Mannen Masters 50+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marcus Treep HLLM 10,82 10,67 X 10,62 - 10,82 -0.2 m/s---
2 Roel Carati Maastricht 10,23 10,18 10,00 9,86 9,82 9,68 10,23 +0.0 m/s---
3 Manfred Mooijer AV Edam 10,05 9,81 9,89 - - 10,05 +0.2 m/s10,08
4 Ronald Rasenberg Delta Sport 8,50 8,54 8,62 8,58 8,57 8,58 8,62 +0.7 m/s9,40
5 Bram Kreijkamp Fit 7,66 7,95 7,98 X 7,90 7,86 7,98 +0.1 m/s---



Mannen Masters 50+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.313.413.61ResOBP
1 Jos Warmerdam Fit O XXX 3,31 3,41
Marc Suvaal Rotterdam XXX NM 3,80



Mannen Masters 50+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 5,98 5,93 4,34 6,00 6,00 +0.6 m/s---
2 Marcus Treep HLLM 5,58 5,56 X 5,46 3,81 5,73 5,73 -0.5 m/s---
3 Wan Bakx AC TION 5,48 5,57 5,57 5,43 5,56 5,57 -0.5 m/s5,19
4 Eric de Jonge AV Phoenix 4,79 X 4,88 4,88 -0.6 m/s5,44
5 Roel Carati Maastricht 4,57 4,72 4,70 4,67 4,79 4,62 4,79 -0.4 m/s---
6 Jos Warmerdam Fit 4,66 4,69 4,61 4,69 +0.8 m/s4,85



Mannen Masters 55+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,78Q +0.4 m/s12,42
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,92Q +0.8 m/s12,80
3 Klaas Jan Woudsma GACH 13,08Q +0.4 m/s---
4 Eric Roeske HLLS 13,10Q +0.8 m/s12,68
5 Peter Pesch AV Zuidwal 13,32q +0.8 m/s13,40
6 Arnjan Bakker AV Trias 13,53q +0.4 m/s13,54
7 Jacques Zaman SCSP 13,59 +0.8 m/s13,50
8 Uli Flücht NEAV 13,66 +0.4 m/s13,26
9 Rene Verkerke AV Gouda 13,67 +0.4 m/s13,13
10 Gert Velthuizen Spark 15,90 +0.8 m/s---



Mannen Masters 55+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Kay Schaafsma AV Sprint 12,87 -1.8 m/s12,78
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 12,90 -1.8 m/s12,92
3 Eric Roeske HLLS 13,02 -1.8 m/s13,10
4 Klaas Jan Woudsma GACH 13,41 -1.8 m/s13,08
5 Arnjan Bakker AV Trias 13,73 -1.8 m/s13,53



Mannen Masters 55+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Dolf Smid AAV `36 26,46Q -0.9 m/s26,10
2 Kay Schaafsma AV Sprint 26,62Q -2.8 m/s25,64
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 27,33Q -0.9 m/s26,22
4 Klaas Jan Woudsma GACH 27,60Q -2.8 m/s---
5 Rene Verkerke AV Gouda 27,63q -0.9 m/s27,28
6 Jacques Zaman SCSP 27,99q -2.8 m/s27,24
7 Lesley Angela PAC 28,25 -0.9 m/s---
8 Uli Flücht NEAV 28,54 -2.8 m/s27,22



Mannen Masters 55+ - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Dolf Smid AAV `36 26,54 -0.9 m/s26,46
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 26,57 -0.9 m/s27,33
3 Rene Verkerke AV Gouda 28,11 -0.9 m/s27,63
4 Jacques Zaman SCSP 28,45 -0.9 m/s27,99
Kay Schaafsma AV Sprint DQ 26,62



Mannen Masters 55+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 59,41Q 56,89
2 Carel Claassen ATOP 59,59Q 59,02
3 Jacques Zaman SCSP 1:00,97q 59,77
4 Falco Rademaker Eindhoven 1:01,58Q 57,46
5 Bert van Lith PH 1:02,59Q 57,90
6 Huub Huikeshoven AV Atos 1:02,86q ---
7 Lesley Angela PAC 1:03,82 ---
8 Vinco David DGLA 1:05,14 1:03,19



Mannen Masters 55+ - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Dolf Smid AAV `36 57,55 59,41
2 Falco Rademaker Eindhoven 58,72 1:01,58
3 Carel Claassen ATOP 58,96 59,59
4 Bert van Lith PH 1:00,30 1:02,59
5 Jacques Zaman SCSP 1:03,63 1:00,97



Mannen Masters 55+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Falco Rademaker Eindhoven 2:16,69 2:13,59
2 Cock Dorst Pallas `93 2:17,12 2:15,01
3 Carel Claassen ATOP 2:17,30 2:19,66
4 Corné Haast Spado 2:31,24 2:15,42
5 Wim Tinke CAV Energie 2:32,91 2:30,54
6 Louis Helsloot LGPK 2:41,89 ---



Mannen Masters 55+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Cock Dorst Pallas `93 4:41,82 4:34,75
2 Henri Havinga AV `40 4:43,60 4:41,12
3 Janpieter Baars AV Aalsmeer 4:53,79 4:39,58
4 Maurits de Ruiter GACH 4:54,74 ---
5 Hans Bos Rotterdam 4:57,47 4:47,36
6 Wim Tinke CAV Energie 5:02,30 4:59,58
7 Marco Eskes ACWA 5:03,24 4:51,67
8 Willem de Ruijter Altis 5:09,01 4:51,00



Mannen Masters 55+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Willem De Graaf Olympus `70 17:39,94 17:30,00
2 Rob van de Graaf LGPK 18:01,16 17:51,00
3 Marco Jans AV Cifla 18:17,05 17:59,00
4 Jacob van der Meulen Groningen 18:44,64 ---
5 Maurits de Ruiter GACH 20:13,98 ---
6 Rob van Heerden avVN 20:55,49 ---



Mannen Masters 55+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Henri Havinga AV `40 36:59,97 37:53,10
2 Rob van de Graaf LGPK 37:51,30 36:33,00
3 Riny van Brienen HLLS 38:06,18 37:49,00
4 Frans Deenen ATV Venray 38:32,75 ---
5 Maurits de Ruiter GACH 38:36,28 ---
6 Louis Helsloot LGPK 41:05,23 ---
Jacob van der Meulen Groningen DNF ---



Mannen Masters 55+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Huub Huikeshoven AV Atos 15,90 -1.3 m/s---
2 Arnjan Bakker AV Trias 17,67 -1.3 m/s17,94



Mannen Masters 55+ - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - 3000 meter steeple

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen Masters 55+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Gerard Wildeman DAK 28:09,37 ---
2 Gerrit Riezebos RWV 29:14,21 28:51,57
3 Hub Kaenen RWV 29:18,20 27:29,54



Mannen Masters 55+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Henk Jan Blom Hollandia X 46,52 46,00 X 49,06 44,55 49,06 ---
2 Milco Braak AAV `36 X 43,25 42,70 42,52 40,90 41,08 43,25 41,62
3 Albert van der Mee AV Sprint X X 40,51 39,98 X 39,43 40,51 34,80
4 Cees van Blerck Scorpio 29,18 33,75 32,44 32,70 X 34,92 34,92 35,45
5 Rene van Houwelingen AV Suomi X 24,26 X 21,93 19,15 X 24,26 ---



Mannen Masters 55+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 John Stegman Rotterdam 14,20 14,80 15,08 14,14 15,15 14,81 15,15 15,24
2 Albert van der Mee AV Sprint 13,83 14,21 X X X 14,63 14,63 11,85
3 Milco Braak AAV `36 X 12,86 X X 12,14 13,89 13,89 12,93



Mannen Masters 55+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milco Braak AAV `36 12,15 12,73 13,00 12,44 12,06 12,80 13,00 12,61
2 Albert van der Mee AV Sprint 11,85 11,48 11,67 11,90 11,92 11,80 11,92 11,63
3 Cees van Blerck Scorpio 10,65 10,17 10,37 10,32 9,54 9,53 10,65 11,40
4 Rene van Houwelingen AV Suomi 9,57 9,59 9,33 9,40 8,99 9,33 9,59 9,73



Mannen Masters 55+ - Kogelslingeren

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 John Stegman Rotterdam 41,50 X X X 41,80 X 41,80 44,01
2 Milco Braak AAV `36 33,43 34,09 35,93 X 35,63 37,00 37,00 32,20
3 Cees van Blerck Scorpio 29,09 X 28,54 29,85 28,79 X 29,85 32,38
Albert van der Mee AV Sprint X X X X X X NM 33,24



Mannen Masters 55+ - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Paul de Vries Haag X 47,12 47,65 52,98 48,21 48,75 52,98 48,08
2 Hans van Dijk AV Weert 38,82 39,00 37,93 37,01 40,36 40,65 40,65 44,55
3 Albert van der Mee AV Sprint 27,74 31,98 35,15 37,80 35,51 33,23 37,80 34,69
4 Rene van Houwelingen AV Suomi 27,28 22,50 27,59 22,47 28,36 28,04 28,36 26,82



Mannen Masters 55+ - Hoogspringen

# Naam 1.201.261.321.351.381.411.44ResOBP
1 Fokke Draaijer AV Lionitas O O O XXX 1,41 1,45
2 Uli Flücht NEAV O O XXO XO XXX 1,35 1,44



Mannen Masters 55+ - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Gert Velthuizen Spark 8,16 X 7,84 7,96 7,91 8,24 8,24 -0.3 m/s---



Mannen Masters 55+ - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.112.212.312.412.512.612.71ResOBP
1 Huub Huikeshoven AV Atos XO XO XO XXX 2,61 ---
2 Uli Flücht NEAV O O XO O XXX 2,41 2,50



Mannen Masters 55+ - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Uli Flücht NEAV 4,62 4,55 4,69 4,38 4,14 X 4,69 +0.9 m/s4,70
2 Rene Verkerke AV Gouda 3,74 3,96 4,32 4,31 4,26 4,46 4,46 -0.6 m/s---
3 Gert Velthuizen Spark 3,58 3,75 3,90 X 3,94 X 3,94 +0.8 m/s---
4 Klaas Jan Woudsma GACH 3,59 3,86 3,47 3,61 3,86 -0.7 m/s---



Mannen Masters 60+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ruud Wieles Typhoon 12,69Q -0.1 m/s12,58
2 Justus van Nierop DAK 13,70Q +0.0 m/s---
3 Twan Bongers AV De Keien 14,19Q +0.0 m/s---
4 Gerard van...roekhoven Atledo 14,22q +0.0 m/s13,80
5 Andre Lassooij GACH 14,24Q -0.1 m/s---
6 Kees Justus Vogel AAV `36 14,99q -0.1 m/s---
7 Peter van der Drift De Spartaan 15,39 -0.1 m/s---



Mannen Masters 60+ - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Ruud Wieles Typhoon 12,74 +1.4 m/s12,69
2 Justus van Nierop DAK 13,20 +1.4 m/s13,70
3 Twan Bongers AV De Keien 13,66 +1.4 m/s14,19
4 Andre Lassooij GACH 13,97 +1.4 m/s14,24
5 Gerard van...roekhoven Atledo 14,21 +1.4 m/s14,22
6 Kees Justus Vogel AAV `36 14,64 +1.4 m/s14,99



Mannen Masters 60+ - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ruud Wieles Typhoon 26,37 -1.1 m/s25,50
2 Justus van Nierop DAK 27,82 -1.1 m/s---
3 Twan Bongers AV De Keien 28,46 -1.1 m/s---
4 Andre Lassooij GACH 29,75 -1.1 m/s---
5 Peter van der Drift De Spartaan 31,79 -1.1 m/s---



Mannen Masters 60+ - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap van Mannekes AV Gouda 1:08,33 1:05,06
2 Theo List WRNG 1:44,67 1:36,38



Mannen Masters 60+ - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap van Mannekes AV Gouda 2:35,67 2:30,42
2 Dirk Wigmans De Gemzen 2:59,04 2:46,66
3 Theo List WRNG 4:00,25 4:02,96



Mannen Masters 60+ - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 5:07,57 4:54,61
2 Ruud Woord THOR 5:19,68 5:03,67
Gerards Smit AV Statina DNF 5:10,07



Mannen Masters 60+ - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Johan Neve KAV Holland 18:37,98 18:07,74
2 Ruud Woord THOR 18:43,90 18:39,00
3 Cor Hoebeke KOPL 20:39,32 20:00,00
4 Ron van Megen Altis 22:55,24 21:22,50



Mannen Masters 60+ - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 40:55,82 37:58,23
2 Cor Hoebeke KOPL 41:03,75 40:12,00



Mannen Masters 60+ - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Twan Bongers AV De Keien 19,97 +0.8 m/s---



Mannen Masters 60+ - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien 51,53 ---
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA 56,38 54,59
3 Kees Justus Vogel AAV `36 1:03,88 ---



Mannen Masters 60+ - 2000 meter steeple

# Naam ResOBP
1 Jaap Vlaming AV NOP 8:18,86 ---
2 Nico Verstraten Helden 8:50,64 ---



Mannen Masters 60+ - 5000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Boetje Huliselan OLAT 29:56,06 ---
2 Han Holtslag DAK 30:12,52 30:13,00



Mannen Masters 60+ - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Henk Heijligers GVAC 42,31 40,20 43,65 42,24 44,40 42,50 44,40 41,01
2 Tony Pracht Leiden 33,71 X 37,18 X X 35,46 37,18 40,57
3 Wim Roosen KAV Holland 30,89 34,71 X 32,32 X 34,71 35,44
4 Hans de Vries SAV 32,93 X X X 29,41 31,50 32,93 38,13
5 Dirk Wigmans De Gemzen 21,11 18,11 X 22,09 X 21,20 22,09 20,79



Mannen Masters 60+ - Gewichtwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter van Noort De Spartaan 19,06 20,43 18,96 18,96 X 18,81 20,43 21,50
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA 13,72 13,52 X 14,26 12,54 14,26 12,36
3 Hans de Vries SAV 10,20 X 11,51 10,70 X X 11,51 13,28



Mannen Masters 60+ - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6R