Uitslagen 100 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam 100m OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 13,33 +0.9 m/s13,28 Gemeld
2 Laura Zwaan Phanos 13,38 +0.9 m/s13,47 Gemeld
3 Janneke Visser Scorpio 13,49 +0.9 m/s13,64 Gemeld
4 Melina Congiu Groningen 13,70 +0.9 m/s13,87 Gemeld
Wendy Visser Phanos --- --- Afgemeld

Uitslagen 200 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam 200m OBP
1 Laura Zwaan Phanos 27,42 +0.5 m/s27,57 Gemeld
2 Janneke Visser Scorpio 27,75 +0.5 m/s27,66 Gemeld
Wendy Visser Phanos --- --- Afgemeld

Uitslagen 400 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam 400mOBP
1 Linda Reus-Bakker SAV 1:01,32 1:00,72 Gemeld
2 Marieke Jonker AV Suomi 1:05,03 1:04,77 Gemeld
3 Janneke Visser Scorpio 1:05,94 1:03,41 Gemeld
4 Anne Griffioen AV Fortuna 1:10,47 1:09,35 Gemeld
Elena Luijendijk AV Fortuna --- --- Afgemeld

Uitslagen 800 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam 800mOBP
1 Linda Reus-Bakker SAV 2:20,50 2:24,01 Gemeld
2 Linda Ooms Hanzesport 2:21,64 2:22,10 Gemeld
3 Yvonne Meijer ACO 2:22,72 2:25,61 Gemeld
4 Jacolien Ruizendaal AV NOP 2:27,34 2:24,22 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam 1500mOBP
1 Yvonne Meijer ACO 4:48,29 4:52,38 Gemeld
2 Jacolien Ruizendaal AV NOP 5:00,01 4:57,77 Gemeld
Hester Lingsma Rotterdam --- 5:18,72 Afgemeld

Uitslagen 5000 meter Vrouwen Masters 35+

# Naam 5000mOBP
1 Saskia de ...-van Vugt AV Phoenix 17:40,52 --- Gemeld

Uitslagen 10000 meter Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden Vrouwen Masters 35+

# Naam 100mH OBP
1 Melina Congiu Groningen 17,70 +0.8 m/s18,46 Gemeld
2 Janneke Visser Scorpio 18,32 +0.8 m/s--- Gemeld
3 Anne Griffioen AV Fortuna 20,32 +0.8 m/s19,42 Gemeld
Wendy Visser Phanos --- --- Afgemeld

Uitslagen 400 meter horden Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 2000 meter steeple Vrouwen Masters 35+

# Naam 2000m SCOBP
Eefje Ottevanger Eindhoven --- 7:37,55 Afgemeld
Hester Lingsma Rotterdam --- 8:00,00 Afgemeld

Uitslagen 3000m Snelwandelen Vrouwen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Vrouwen Masters 35+

# Naam DiscusOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 30,97 33,28 Gemeld
2 Ingrid Wo...- de Haan AVGM 30,65 31,96 Gemeld
3 Desiree de Haan Fit 30,34 29,99 Gemeld
4 Ilona Zeilmaker AV Suomi 28,17 29,14 Gemeld
5 Simone Veth AV Passaat 26,42 27,73 Gemeld

Uitslagen Gewichtwerpen Vrouwen Masters 35+

# Naam GewichtOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 11,23 9,54 Gemeld
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi 10,26 10,02 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Vrouwen Masters 35+

# Naam KogelOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 10,68 10,23 Gemeld
2 Simone Veth AV Passaat 10,18 10,38 Gemeld
3 Desiree de Haan Fit 10,10 9,94 Gemeld
4 Ilona Zeilmaker AV Suomi 9,95 10,23 Gemeld

Uitslagen Kogelslingeren Vrouwen Masters 35+

# Naam KogelslOBP
1 Wendy Koolhaas Groningen 63,04 62,48 Gemeld
2 Femke Hollander AV PEC 1910 48,32 50,95 Gemeld
3 Simone Veth AV Passaat 34,29 36,02 Gemeld
4 Ilona Zeilmaker AV Suomi 31,60 28,22 Gemeld
5 Ciska Bosma SV Noordkop 29,27 31,21 Gemeld
6 Miranda van der Mey PAC 27,99 27,67 Gemeld

Uitslagen Speerwerpen Vrouwen Masters 35+

# Naam SpeerOBP
1 Margreet Takken Climax 34,84 37,27 Gemeld
2 Ilona Zeilmaker AV Suomi 31,62 35,08 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Vrouwen Masters 35+

# Naam HoogOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 1,52 1,51 Gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Vrouwen Masters 35+

# Naam HSS OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,68 -0.3 m/s10,43 Gemeld
2 Elena Luijendijk AV Fortuna 10,60 +0.3 m/s--- Gemeld
3 Wendy Visser Phanos 10,46 +0.5 m/s--- Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Vrouwen Masters 35+

# Naam PolshoogOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix 3,41 3,40 Gemeld

Uitslagen Verspringen Vrouwen Masters 35+

# Naam Ver OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 5,20 -0.8 m/s5,29 Gemeld
Wendy Visser Phanos --- --- Afgemeld