Uitslagen 100 meter Mannen Masters 65+

# Naam 100m OBP
1 Ko Florusse Fortius 13,69 +0.4 m/s13,79 Gemeld
2 Anne Lenis AV Hera 14,23 +0.4 m/s14,00 Gemeld
3 Paul Streep PAC 15,28 +0.4 m/s--- Gemeld
4 Franz van Barneveld Altis 15,38 +0.4 m/s15,33 Gemeld

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 65+

# Naam 200m OBP
1 Wim Threels GACH 27,17 -0.2 m/s--- Gemeld
2 Anne Lenis AV Hera 28,91 -0.2 m/s28,91 Gemeld
3 Piet van Wijngaarden Avantri 30,83 -0.2 m/s--- Gemeld
4 Franz van Barneveld Altis 31,69 -0.2 m/s31,68 Gemeld
Frans Marcelissen Helden --- 27,63 Afgemeld
Ko Florusse Fortius --- 29,35 Afgemeld

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 65+

# Naam 400mOBP
1 Wim Threels GACH 1:00,63 --- Gemeld
2 Paul Boer AC TION 1:10,78 1:08,63 Gemeld
Piet van Wijngaarden Avantri --- --- Afgemeld
Frans Marcelissen Helden --- 1:03,56 Afgemeld

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 65+

# Naam 800mOBP
1 Cees Meijer SAV 2:39,22 2:30,69 Gemeld
2 Piet van Wijngaarden Avantri 2:44,75 --- Gemeld

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 65+

# Naam 1500mOBP
1 Cees Meijer SAV 5:33,73 5:22,19 Gemeld
2 Paul Streep PAC 5:36,48 5:28,02 Gemeld
3 Auke Postma AV Lionitas 5:38,73 5:25,00 Gemeld

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 65+

# Naam 5000mOBP
1 Cees Stolwijk Altis 19:23,61 18:45,00 Gemeld
2 Auke Postma AV Lionitas 19:48,85 20:26,00 Gemeld
3 Egbert Zijlstra SPWS 19:51,41 20:04,00 Gemeld
4 Cees de Vries Triathlon 23:17,32 22:54,76 Gemeld

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 65+

# Naam 10000mOBP
1 Cees Stolwijk Altis 39:37,97 39:26,00 Gemeld
2 Auke Postma AV Lionitas 41:36,12 39:41,00 Gemeld
3 Egbert Zijlstra SPWS 41:37,31 39:39,00 Gemeld
4 Chrisje Schrauwen Rucphen `90 41:48,31 41:45,00 Gemeld
5 Dic van Hummel Startbaan 45:37,58 43:16,00 Gemeld
6 Teun Noordhoek SPOB 48:32,97 45:26,00 Gemeld

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 65+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 300 meter horden Mannen Masters 65+

# Naam 300mHOBP
1 Paul Boer AC TION 57,43 55,00 Gemeld

Uitslagen 2000 meter steeple Mannen Masters 65+

# Naam 2000m SCOBP
1 Jan Kreuk SAV 8:22,42 8:09,16 Gemeld

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 65+

# Naam 5snelwOBP
1 Hans van Wakeren AV Unitas 31:30,98 31:12,12 Gemeld
2 Fred Rohner AV Unitas 32:24,82 32:40,16 Gemeld
3 Harry Bijnen DAK 33:58,66 32:31,00 Gemeld
4 Aad van Leeuwen AV NOP 35:14,60 35:22,08 Gemeld

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 65+

# Naam DiscusOBP
1 Jan van Hooft Swift 40,43 45,32 Gemeld
2 Jack Dekker DEM 39,53 --- Gemeld
3 Henk van Bakel Scopias 38,84 38,99 Gemeld
4 Martin Regtop AC TION 38,76 34,36 Gemeld

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 65+

# Naam GewichtOBP
1 Jack Dekker DEM 12,92 --- Gemeld
2 Martin Regtop AC TION 12,78 12,26 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 65+

# Naam KogelOBP
1 Martin Regtop AC TION 11,42 9,21 Gemeld
2 Jack Dekker DEM 11,40 --- Gemeld
3 Henk van Bakel Scopias 10,54 10,49 Gemeld

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 65+

# Naam KogelslOBP
1 Martin Regtop AC TION 35,70 38,57 Gemeld
2 Jack Dekker DEM 32,74 --- Gemeld

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 65+

# Naam SpeerOBP
1 Wim Threels GACH 41,77 --- Gemeld
2 Jack Dekker DEM 28,04 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 65+

# Naam HoogOBP
1 Paul Boer AC TION 1,32 1,33 Gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 65+

# Naam HSS OBP
1 Paul Boer AC TION 8,50 +0.2 m/s8,67 Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 65+

# Naam PolshoogOBP
1 Michel van Osch Haag 2,71 2,90 Gemeld
Marc van Vliet Castricum NM 3,20 Gemeld

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 65+

# Naam Ver OBP
1 Paul Boer AC TION 4,05 +0.3 m/s3,90 Gemeld