Uitslagen 100 meter Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 12,28Q +0.0 m/s11,76
2 Martien de Haas AV34 12,42Q +0.0 m/s12,36
3 Andre van Wort NEAV 12,47q +0.0 m/s12,50
4 Pierre Lommen AV Cifla 12,49Q -0.2 m/s11,90
5 Robert Moen DEM 12,78Q -0.2 m/s12,04
6 Patrick Schoo U-Track 13,18q -0.2 m/s---
7 Rob Langezaal HLLS 13,21 -0.2 m/s12,85
8 Okke van der Maas Fit 13,48 +0.0 m/s12,99
9 Erik van Daalen SC Antilope 13,77 +0.0 m/s13,40
10 Ronald Rasenberg Delta Sport 14,11 -0.2 m/s13,51
11 Frank Jansen AV Sparta 29,19 -0.2 m/s12,90

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam Res Qm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,91 +0.0 m/s12,28
2 Robert Moen DEM 12,05 +0.0 m/s12,78
3 Martien de Haas AV34 12,44 +0.0 m/s12,42
4 Andre van Wort NEAV 12,46 +0.0 m/s12,47
5 Patrick Schoo U-Track 13,11 +0.0 m/s13,18
6 Pierre Lommen AV Cifla 14,28 +0.0 m/s12,49

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Robert Moen DEM 26,02Q -0.9 m/s24,44
2 Ben Bakker DEM 26,09Q -0.9 m/s25,91
3 Martien de Haas AV34 26,17Q -0.3 m/s25,17
4 Hans Vlak AAV `36 26,80q -0.9 m/s25,91
5 Andre van Wort NEAV 26,83Q -0.3 m/s25,49
6 Okke van der Maas Fit 27,20q -0.3 m/s26,86
7 Erik van Daalen SC Antilope 27,70 -0.3 m/s---

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam Res Qm
1 Robert Moen DEM 24,63 -1.2 m/s26,02
2 Andre van Wort NEAV 25,83 -1.2 m/s26,83
3 Ben Bakker DEM 26,24 -1.2 m/s26,09
4 Hans Vlak AAV `36 26,86 -1.2 m/s26,80
5 Okke van der Maas Fit 27,10 -1.2 m/s27,20

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Ben Bakker DEM 59,37Q 57,08
2 Bert Boer DVTR 1:02,62Q 58,00
3 Erik van Daalen SC Antilope 1:03,46q ---
4 Bart van Rookhuizen DEM 1:03,78Q 56,84
5 Eric Pols AV Gouda 1:03,82Q 1:03,67
6 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:05,03q 1:03,96
7 Johan Fokkinga Phanos 1:05,99 1:05,81

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam ResQm
1 Ben Bakker DEM 58,35 59,37
2 Bart van Rookhuizen DEM 58,53 1:03,78
3 Bert Boer DVTR 58,66 1:02,62
4 Erik van Daalen SC Antilope 1:01,81 1:03,46
5 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:02,48 1:05,03
6 Eric Pols AV Gouda 1:04,54 1:03,82

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Ronald Wiering AV Zaanland 2:18,37 2:11,60
2 Ton Bosgoed SAV 2:23,32 ---

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 4:30,26 4:33,88
2 Jan Zijderlaan Avantri 4:45,82 4:41,27
3 Doede Terluin AV NOP 5:00,04 5:15,00

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 16:14,76 16:37,00
2 Rachid Mohammadi AV Atos 16:26,81 16:49,00
3 Rene Wiering LGAS 16:45,30 18:09,00
4 Peter Mijsberg AV De Keien 16:52,23 16:50,00
5 Frank Reintjes De Liemers 16:54,56 17:17,00
6 Nils van Elzelingen AV Veluwe 18:12,45 ---
7 Ben van Bergen Pallas `93 18:47,17 18:28,00

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Toon Heeren ACHL 34:01,35 33:29,00
2 Robert Willemse Rotterdam 34:05,45 35:32,00
3 Richard va...osterhout Rucphen `90 35:18,13 34:11,00
4 Peter Mijsberg AV De Keien 35:33,85 35:59,00
5 Ton Bosgoed SAV 38:02,76 37:23,00
6 Peter Bosgoed ARO `88 38:05,97 37:04,00
7 Erik Klooster AV Passaat 38:10,91 36:20,51
8 Wim Ritsema AV Gelre 38:11,89 37:11,00

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam Res OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 14,46 +0.0 m/s---
2 Andre van Wort NEAV 14,91 +0.0 m/s15,10
3 Wan Bakx AC TION 15,18 +0.0 m/s15,69
4 Jos Warmerdam Fit 16,76 +0.0 m/s18,75
5 Patrick Schoo U-Track 18,78 +0.0 m/s---

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:09,75 1:09,64

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Peter Mijsberg AV De Keien 11:16,18 10:50,29

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 50+

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:42,67 23:32,00
2 Freek Dekker RWV 30:50,27 31:53,00

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 40,89 40,49 42,73 X 43,95 X 43,95 44,67
2 Corné Jacobs Scopias 39,09 41,76 X 37,71 41,00 40,97 41,76 42,65
3 Marco Bronswijk Olympus `70 X 30,00 32,42 38,28 X 38,86 38,86 39,73
4 Ed Martens Hollandia 35,67 37,46 36,08 38,49 37,45 36,96 38,49 39,33
5 Nico Wilbrink Flevo Delta 30,56 34,88 X 30,18 32,15 23,26 34,88 33,21
6 Ton Dreuning Flevo Delta 30,51 27,88 30,88 X X X 30,88 33,93
7 Hans Braker AV Gouda X 28,27 X X 28,42 29,20 29,20 31,89
8 Ronald Rasenberg Delta Sport 24,65 23,70 24,20 X 23,72 24,38 24,65 32,74

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien Groningen 15,81 17,50 17,19 X 17,84 17,42 17,84 17,21
2 Erwin Suvaal Rotterdam X 15,80 17,06 16,54 15,41 X 17,06 16,47
3 Marco Bronswijk Olympus `70 15,89 16,24 16,57 16,03 16,40 16,08 16,57 16,17

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia X 14,32 14,27 X X X 14,32 14,57
2 Corné Jacobs Scopias 10,89 11,26 11,63 11,65 12,00 12,33 12,33 12,27
3 Marco Bronswijk Olympus `70 12,06 11,85 X X 12,01 12,06 12,06 12,09
4 Alex Verver AV Fortuna 10,41 11,30 11,08 11,76 11,89 11,75 11,89 12,20
5 Ton Dreuning Flevo Delta 11,49 11,01 11,49 10,84 11,05 11,35 11,49 11,73
6 Ed Martens Hollandia 10,66 10,98 10,82 10,50 10,64 10,62 10,98 11,61

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Heerlien Groningen X X 49,35 X X X 49,35 50,30
2 Erwin Suvaal Rotterdam 43,17 45,47 44,61 45,41 47,32 45,44 47,32 46,66
3 Marco Bronswijk Olympus `70 44,26 X 46,57 X X 46,06 46,57 41,59
4 Carel van der Werf AV Phoenix 33,43 X 31,01 34,23 X 33,67 34,23 38,18
5 Ton Dreuning Flevo Delta 24,71 29,65 29,23 X X 29,44 29,65 31,04
6 Hans Braker AV Gouda 24,91 23,75 X 25,27 22,80 25,02 25,27 27,71

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Eugene Lommen AV De Keien 53,12 58,09 - 54,04 - X 58,09 54,69
2 Jurgen Roordink Haag 46,96 45,66 46,53 48,64 44,66 48,05 48,64 51,65
3 Paul Wolters AV Impala 43,50 46,60 43,80 43,77 41,93 47,56 47,56 52,55
4 Edwin Schimmel Altis 39,20 38,15 37,03 36,78 36,50 - 39,20 42,50
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 29,29 31,09 33,15 34,86 32,49 30,98 34,86 41,58
6 Nando Goormachtigh Clytoneus 31,19 31,97 32,53 30,53 29,90 X 32,53 30,45

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam 1.301.351.381.411.471.501.561.591.62ResOBP
1 Patrick Schoo U-Track O O XO XO O XXX 1,59 1,65
2 Marcus Treep HLLM O O - XXX 1,56 ---
3 André van der Pijl Olympus `70 O O O XXX 1,38 1,40

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marcus Treep HLLM 10,82 10,67 X 10,62 - 10,82 -0.2 m/s---
2 Roel Carati Maastricht 10,23 10,18 10,00 9,86 9,82 9,68 10,23 +0.0 m/s---
3 Manfred Mooijer AV Edam 10,05 9,81 9,89 - - 10,05 +0.2 m/s10,08
4 Ronald Rasenberg Delta Sport 8,50 8,54 8,62 8,58 8,57 8,58 8,62 +0.7 m/s9,40
5 Bram Kreijkamp Fit 7,66 7,95 7,98 X 7,90 7,86 7,98 +0.1 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam 3.313.413.61ResOBP
1 Jos Warmerdam Fit O XXX 3,31 3,41
Marc Suvaal Rotterdam XXX NM 3,80

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 50+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 5,98 5,93 4,34 6,00 6,00 +0.6 m/s---
2 Marcus Treep HLLM 5,58 5,56 X 5,46 3,81 5,73 5,73 -0.5 m/s---
3 Wan Bakx AC TION 5,48 5,57 5,57 5,43 5,56 5,57 -0.5 m/s5,19
4 Eric de Jonge AV Phoenix 4,79 X 4,88 4,88 -0.6 m/s5,44
5 Roel Carati Maastricht 4,57 4,72 4,70 4,67 4,79 4,62 4,79 -0.4 m/s---
6 Jos Warmerdam Fit 4,66 4,69 4,61 4,69 +0.8 m/s4,85