Uitslagen 100 meter Mannen Masters 50+

# Naam 100m QOBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 12,28 +0.0 m/sQ11,76 Gemeld
2 Martien de Haas AV34 12,42 +0.0 m/sQ12,36 Gemeld
3 Andre van Wort NEAV 12,47 +0.0 m/sq12,50 Gemeld
4 Pierre Lommen AV Cifla 12,49 -0.2 m/sQ11,90 Gemeld
5 Robert Moen DEM 12,78 -0.2 m/sQ12,04 Gemeld
6 Patrick Schoo U-Track 13,18 -0.2 m/sq--- Gemeld
7 Rob Langezaal HLLS 13,21 -0.2 m/s-12,85 Gemeld
8 Okke van der Maas Fit 13,48 +0.0 m/s-12,99 Gemeld
9 Erik van Daalen SC Antilope 13,77 +0.0 m/s-13,40 Gemeld
10 Ronald Rasenberg Delta Sport 14,11 -0.2 m/s-13,51 Gemeld
11 Frank Jansen AV Sparta 29,19 -0.2 m/s-12,90 Gemeld

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam 100m_f Qm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 11,91 +0.0 m/s12,28 Gemeld
2 Robert Moen DEM 12,05 +0.0 m/s12,78 Gemeld
3 Martien de Haas AV34 12,44 +0.0 m/s12,42 Gemeld
4 Andre van Wort NEAV 12,46 +0.0 m/s12,47 Gemeld
5 Patrick Schoo U-Track 13,11 +0.0 m/s13,18 Gemeld
6 Pierre Lommen AV Cifla 14,28 +0.0 m/s12,49 Gemeld

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 50+

# Naam 200m QOBP
1 Robert Moen DEM 26,02 -0.9 m/sQ24,44 Gemeld
2 Ben Bakker DEM 26,09 -0.9 m/sQ25,91 Gemeld
3 Martien de Haas AV34 26,17 -0.3 m/sQ25,17 Gemeld
4 Hans Vlak AAV `36 26,80 -0.9 m/sq25,91 Gemeld
5 Andre van Wort NEAV 26,83 -0.3 m/sQ25,49 Gemeld
6 Okke van der Maas Fit 27,20 -0.3 m/sq26,86 Gemeld
7 Erik van Daalen SC Antilope 27,70 -0.3 m/s---- Gemeld
Frank Jansen AV Sparta --- -26,60 Afgemeld
Pierre Lommen AV Cifla --- -24,70 Afgemeld
Bert Boer DVTR --- ---- Afgemeld

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam 200m_f Qm
1 Robert Moen DEM 24,63 -1.2 m/s26,02 Gemeld
2 Andre van Wort NEAV 25,83 -1.2 m/s26,83 Gemeld
3 Ben Bakker DEM 26,24 -1.2 m/s26,09 Gemeld
4 Hans Vlak AAV `36 26,86 -1.2 m/s26,80 Gemeld
5 Okke van der Maas Fit 27,10 -1.2 m/s27,20 Gemeld
Martien de Haas AV34 DNS 26,17 Afgemeld

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 50+

# Naam 400mQOBP
1 Ben Bakker DEM 59,37 Q57,08 Gemeld
2 Bert Boer DVTR 1:02,62 Q58,00 Gemeld
3 Erik van Daalen SC Antilope 1:03,46 q--- Gemeld
4 Bart van Rookhuizen DEM 1:03,78 Q56,84 Gemeld
5 Eric Pols AV Gouda 1:03,82 Q1:03,67 Gemeld
6 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:05,03 q1:03,96 Gemeld
7 Johan Fokkinga Phanos 1:05,99 -1:05,81 Gemeld

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 50+

# Naam 400m_fQm
1 Ben Bakker DEM 58,35 59,37 Gemeld
2 Bart van Rookhuizen DEM 58,53 1:03,78 Gemeld
3 Bert Boer DVTR 58,66 1:02,62 Gemeld
4 Erik van Daalen SC Antilope 1:01,81 1:03,46 Gemeld
5 Leo Olsthoorn Olympus `70 1:02,48 1:05,03 Gemeld
6 Eric Pols AV Gouda 1:04,54 1:03,82 Gemeld

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 50+

# Naam 800mOBP
1 Ronald Wiering AV Zaanland 2:18,37 2:11,60 Gemeld
2 Ton Bosgoed SAV 2:23,32 --- Gemeld

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 50+

# Naam 1500mOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 4:30,26 4:33,88 Gemeld
2 Jan Zijderlaan Avantri 4:45,82 4:41,27 Gemeld
3 Doede Terluin AV NOP 5:00,04 5:15,00 Gemeld

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 50+

# Naam 5000mOBP
1 Robert Willemse Rotterdam 16:14,76 16:37,00 Gemeld
2 Rachid Mohammadi AV Atos 16:26,81 16:49,00 Gemeld
3 Rene Wiering LGAS 16:45,30 18:09,00 Gemeld
4 Peter Mijsberg AV De Keien 16:52,23 16:50,00 Gemeld
5 Frank Reintjes De Liemers 16:54,56 17:17,00 Gemeld
6 Nils van Elzelingen AV Veluwe 18:12,45 --- Gemeld
7 Ben van Bergen Pallas `93 18:47,17 18:28,00 Gemeld

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 50+

# Naam 10000mOBP
1 Toon Heeren ACHL 34:01,35 33:29,00 Gemeld
2 Robert Willemse Rotterdam 34:05,45 35:32,00 Gemeld
3 Richard va...osterhout Rucphen `90 35:18,13 34:11,00 Gemeld
4 Peter Mijsberg AV De Keien 35:33,85 35:59,00 Gemeld
5 Ton Bosgoed SAV 38:02,76 37:23,00 Gemeld
6 Peter Bosgoed ARO `88 38:05,97 37:04,00 Gemeld
7 Erik Klooster AV Passaat 38:10,91 36:20,51 Gemeld
8 Wim Ritsema AV Gelre 38:11,89 37:11,00 Gemeld
Jan Zijderlaan Avantri --- 36:15,00 Afgemeld

Uitslagen 100 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam 100mH OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 14,46 +0.0 m/s--- Gemeld
2 Andre van Wort NEAV 14,91 +0.0 m/s15,10 Gemeld
3 Wan Bakx AC TION 15,18 +0.0 m/s15,69 Gemeld
4 Jos Warmerdam Fit 16,76 +0.0 m/s18,75 Gemeld
5 Patrick Schoo U-Track 18,78 +0.0 m/s--- Gemeld

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 50+

# Naam 400mHOBP
1 Manfred Mooijer AV Edam 1:09,75 1:09,64 Gemeld
Bart van Rookhuizen DEM --- 1:00,30 Afgemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 50+

# Naam 3000m SCOBP
1 Peter Mijsberg AV De Keien 11:16,18 10:50,29 Gemeld

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 50+

# Naam 5snelwOBP
1 Remco de Bruin De Lat 23:42,67 23:32,00 Gemeld
2 Freek Dekker RWV 30:50,27 31:53,00 Gemeld

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 50+

# Naam DiscusOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 43,95 44,67 Gemeld
2 Corné Jacobs Scopias 41,76 42,65 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 38,86 39,73 Gemeld
4 Ed Martens Hollandia 38,49 39,33 Gemeld
5 Nico Wilbrink Flevo Delta 34,88 33,21 Gemeld
6 Ton Dreuning Flevo Delta 30,88 33,93 Gemeld
7 Hans Braker AV Gouda 29,20 31,89 Gemeld
8 Ronald Rasenberg Delta Sport 24,65 32,74 Gemeld
Bram Kreijkamp Fit --- 28,95 Afgewezen

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 50+

# Naam GewichtOBP
1 Onno Heerlien Groningen 17,84 17,21 Gemeld
2 Erwin Suvaal Rotterdam 17,06 16,47 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 16,57 16,17 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 50+

# Naam KogelOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 14,32 14,57 Gemeld
2 Corné Jacobs Scopias 12,33 12,27 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 12,06 12,09 Gemeld
4 Alex Verver AV Fortuna 11,89 12,20 Gemeld
5 Ton Dreuning Flevo Delta 11,49 11,73 Gemeld
6 Ed Martens Hollandia 10,98 11,61 Gemeld

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 50+

# Naam KogelslOBP
1 Onno Heerlien Groningen 49,35 50,30 Gemeld
2 Erwin Suvaal Rotterdam 47,32 46,66 Gemeld
3 Marco Bronswijk Olympus `70 46,57 41,59 Gemeld
4 Carel van der Werf AV Phoenix 34,23 38,18 Gemeld
5 Ton Dreuning Flevo Delta 29,65 31,04 Gemeld
6 Hans Braker AV Gouda 25,27 27,71 Gemeld

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 50+

# Naam SpeerOBP
1 Eugene Lommen AV De Keien 58,09 54,69 Gemeld
2 Jurgen Roordink Haag 48,64 51,65 Gemeld
3 Paul Wolters AV Impala 47,56 52,55 Gemeld
4 Edwin Schimmel Altis 39,20 42,50 Gemeld
5 Ronald Rasenberg Delta Sport 34,86 41,58 Gemeld
6 Nando Goormachtigh Clytoneus 32,53 30,45 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam HoogOBP
1 Patrick Schoo U-Track 1,59 1,65 Gemeld
2 Marcus Treep HLLM 1,56 --- Gemeld
3 André van der Pijl Olympus `70 1,38 1,40 Gemeld
Rik Verharen PH --- 1,66 Afgemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 50+

# Naam HSS OBP
1 Marcus Treep HLLM 10,82 -0.2 m/s--- Gemeld
2 Roel Carati Maastricht 10,23 +0.0 m/s--- Gemeld
3 Manfred Mooijer AV Edam 10,05 +0.2 m/s10,08 Gemeld
4 Ronald Rasenberg Delta Sport 8,62 +0.7 m/s9,40 Gemeld
5 Bram Kreijkamp Fit 7,98 +0.1 m/s--- Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 50+

# Naam PolshoogOBP
1 Jos Warmerdam Fit 3,31 3,41 Gemeld
Marc Suvaal Rotterdam NM 3,80 Gemeld

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 50+

# Naam Ver OBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 6,00 +0.6 m/s--- Gemeld
2 Marcus Treep HLLM 5,73 -0.5 m/s--- Gemeld
3 Wan Bakx AC TION 5,57 -0.5 m/s5,19 Gemeld
4 Eric de Jonge AV Phoenix 4,88 -0.6 m/s5,44 Gemeld
5 Roel Carati Maastricht 4,79 -0.4 m/s--- Gemeld
6 Jos Warmerdam Fit 4,69 +0.8 m/s4,85 Gemeld
Andre van Wort NEAV --- 5,26 Afgemeld