Uitslagen 100 meter Mannen Masters 45+

# Naam 100m QOBP
1 Elliot Oti PH 12,23 -0.9 m/sQ11,94 Gemeld
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,33 +0.2 m/sQ12,50 Gemeld
3 Bart Roth U-Track 12,52 -0.9 m/sQ12,55 Gemeld
4 Cees-Jan Berman AV `56 12,52 +0.2 m/sQ12,18 Gemeld
5 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,58 +0.2 m/sq--- Gemeld
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 12,67 +0.2 m/sq13,03 Gemeld
7 Gerard van Dijk Fortius 12,87 -0.9 m/s-12,53 Gemeld
8 Gianni Orsini AV Gouda 12,89 +0.2 m/s-13,01 Gemeld
9 Joris van Zoelen U-Track 13,06 -0.9 m/s-13,06 Gemeld
10 Ronald van Rijswijk AV34 13,40 -0.9 m/s-13,40 Gemeld
11 Kik van Swol AV Hylas 14,41 +0.2 m/s---- Gemeld
Marco Tuppert SPOB --- -13,43 Niet gemeld

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam 100m_f Qm
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,00 +1.6 m/s12,33 Gemeld
2 Elliot Oti PH 12,00 +1.6 m/s12,23 Gemeld
3 Bart Roth U-Track 12,38 +1.6 m/s12,52 Gemeld
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 12,39 +1.6 m/s12,58 Gemeld
5 Cees-Jan Berman AV `56 13,06 +1.6 m/s12,52 Gemeld
6 Leo Van der Aa AV Fortuna 14,19 +1.6 m/s12,67 Gemeld

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 45+

# Naam 200m OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,08 -1.0 m/s24,00 Gemeld
2 Elliot Oti PH 24,64 -1.0 m/s24,41 Gemeld
3 Bart Roth U-Track 24,94 -1.0 m/s25,54 Gemeld
4 Jordi Mim...ero Palop Haag 25,52 -1.0 m/s--- Gemeld
5 Joris van Zoelen U-Track 25,96 -1.0 m/s--- Gemeld
Marco Tuppert SPOB --- 28,84 Niet gemeld
Fulvio Scarano AV `40 --- 25,18 Afgemeld
Erik Langeveld DEM --- 25,54 Afgemeld
Cees-Jan Berman AV `56 --- 24,73 Afgemeld

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 45+

# Naam 400mQOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,92 Q51,83 Gemeld
2 Erwin Le Blansch Hollandia 58,67 Q57,63 Gemeld
3 Robin van de Mast Altis 59,31 q56,82 Gemeld
4 Fulvio Scarano AV `40 59,48 Q55,57 Gemeld
5 Richard Janssens AV Lycurgus 59,49 Q53,17 Gemeld
6 Ronald van Rijswijk AV34 59,53 q58,87 Gemeld
7 Owen Thomas Voorne 1:01,52 -59,70 Gemeld
8 Willem-Jan Buter SCSP 1:02,05 -57,76 Gemeld

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam 400m_fQm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 52,86 57,92 Gemeld
2 Richard Janssens AV Lycurgus 55,71 59,49 Gemeld
3 Fulvio Scarano AV `40 57,27 59,48 Gemeld
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,46 58,67 Gemeld
5 Robin van de Mast Altis 1:00,26 59,31 Gemeld
Ronald van Rijswijk AV34 DNS 59,53 Afgemeld

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 45+

# Naam 800mOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 2:07,27 2:01,32 Gemeld
2 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:08,26 2:08,96 Gemeld
3 Tycho Schol Pallas `67 2:10,53 2:06,84 Gemeld
4 Robin van de Mast Altis 2:11,75 2:11,40 Gemeld
5 Ron Legemaate ARV Ilion 2:14,21 2:15,16 Gemeld
6 Jeroen Vels AV NOP 2:14,96 2:11,48 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 45+

# Naam 1500mOBP
1 Arthur van Dijk Olympus `70 4:17,59 4:07,77 Gemeld
2 Patrick Smit Pallas `67 4:18,71 4:23,17 Gemeld
3 Patrick Kwist Rotterdam 4:20,85 --- Gemeld
4 Dennis Lambalk AV Edam 4:41,35 4:59,96 Gemeld
5 Jeroen Vels AV NOP 4:45,55 4:37,55 Gemeld
6 Cees Kuijt Leiden 4:51,23 --- Gemeld

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 45+

# Naam 5000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 15:46,48 15:21,70 Gemeld
2 Patrick Kwist Rotterdam 15:49,39 --- Gemeld
3 Ruud Beerepoot AV Hera 16:05,04 16:15,03 Gemeld
4 Marcel Adema AV Lionitas 16:31,15 16:26,00 Gemeld
5 Michiel Otten Leiden 16:37,43 16:25,03 Gemeld

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 45+

# Naam 10000mOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 32:52,36 --- Gemeld
2 Peter van der Velden Eindhoven 33:42,22 33:28,33 Gemeld
3 Pip Tesselaar AV Hera 34:33,66 33:41,37 Gemeld
4 Michiel Otten Leiden 36:52,61 35:57,00 Gemeld
Bernard te Boekhorst AV Phoenix --- --- Afgemeld
Mohamed Mohammadi AAC --- --- Afgemeld

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam 110mH OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,53 -0.6 m/s16,57 Gemeld
2 Zeger Knipmeijer Altis 22,24 -0.6 m/s21,95 Gemeld
Bart Steehouwer Almere `81 --- 16,67 Afgemeld

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam 400mHOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,45 56,21 Gemeld
2 Leo Van der Aa AV Fortuna 1:06,31 1:10,46 Gemeld
3 Zeger Knipmeijer Altis 1:13,83 1:15,16 Gemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 45+

# Naam 3000m SCOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:23,71 11:22,37 Gemeld
Paco Lama...d Vrolijk Haag DNF --- Gemeld

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 45+

# Naam 5snelwOBP
1 Paul Jansen DAK 25:12,16 26:30,30 Gemeld

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 45+

# Naam DiscusOBP
1 Ruben van Balen AC TION 39,79 39,36 Gemeld
2 Martin Wijand AAC 37,22 37,74 Gemeld
3 Rob Zwijnenburg Avantri 33,54 35,94 Gemeld
4 Kik van Swol AV Hylas 32,88 32,51 Gemeld
5 Marco Fokke Spado 26,46 27,11 Gemeld

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 45+

# Naam GewichtOBP
1 Martin Wijand AAC 14,19 15,44 Gemeld
2 Harald Gijtenbeek Altis 10,49 11,01 Gemeld
3 Pascal Geursen AV Suomi 9,19 10,67 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 45+

# Naam KogelOBP
1 Hans Lolkema Heerenveen 14,26 15,59 Gemeld
2 Kik van Swol AV Hylas 12,29 12,16 Gemeld
3 Ruben van Balen AC TION 12,14 12,38 Gemeld
4 Rob Zwijnenburg Avantri 10,87 11,54 Gemeld

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 45+

# Naam KogelslOBP
1 Martin Wijand AAC 46,33 50,45 Gemeld
2 Harald Gijtenbeek Altis 31,93 37,33 Gemeld
3 Pascal Geursen AV Suomi 30,39 29,26 Gemeld
4 Rob Zwijnenburg Avantri 28,84 34,44 Gemeld
5 Marco Fokke Spado 26,10 25,75 Gemeld

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 45+

# Naam SpeerOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 61,44 62,53 Gemeld
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 55,24 55,37 Gemeld
3 Kik van Swol AV Hylas 48,32 46,71 Gemeld
4 Marco Fokke Spado 40,57 38,07 Gemeld
5 Pascal Geursen AV Suomi 39,36 39,02 Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam HoogOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 1,76 1,74 Gemeld
2 Tom Alkim HLLS 1,56 1,66 Gemeld
Michiel Heerema AV Gouda --- 1,65 Afgemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 45+

# Naam HSS OBP
1 Michiel Heerema AV Gouda 11,33 -0.9 m/s--- Gemeld
2 Frank Bossers Spado 10,52 -0.4 m/s--- Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam PolshoogOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 3,61 3,90 Gemeld

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 45+

# Naam Ver OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 5,69 +0.0 m/s6,21 Gemeld
2 Gerard Faaij Avantri 5,34 +0.5 m/s5,38 Gemeld
3 Hugo Bakker Fortius 4,76 +0.8 m/s5,46 Gemeld
Michiel Heerema AV Gouda --- 5,31 Afgemeld