Uitslagen 100 meter Mannen Masters 35+

# Naam 100m QOBP
1 Thomas Reijnders Altis 11,40 +1.2 m/sQ11,32 Gemeld
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,68 +1.2 m/sQ--- Gemeld
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,71 +0.3 m/sQ11,80 Gemeld
4 Bart Oomen AV Sprint 11,95 +1.2 m/sq11,87 Gemeld
5 Lennert Elands ATOP 12,12 +0.3 m/sQ11,82 Gemeld
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,50 +1.2 m/sq12,37 Gemeld
7 Menno Rodenburg LGAS 12,51 +0.3 m/s-12,77 Gemeld
8 Siddhi Imming AV Trias 12,74 +0.3 m/s-12,60 Gemeld
Dennis de Groot HLLS --- -11,58 Niet gemeld

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 35+

# Naam 100m_f Qm
1 Thomas Reijnders Altis 11,34 +0.4 m/s11,40 Gemeld
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,63 +0.4 m/s11,68 Gemeld
3 Michiel Rietveld AV Passaat 11,67 +0.4 m/s11,71 Gemeld
4 Bart Oomen AV Sprint 11,69 +0.4 m/s11,95 Gemeld
5 Lennert Elands ATOP 12,08 +0.4 m/s12,12 Gemeld
6 Stijn te Hennepe Leiden 12,48 +0.4 m/s12,50 Gemeld

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 35+

# Naam 200m QOBP
1 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,19 -0.3 m/sQ--- Gemeld
2 Thomas Reijnders Altis 23,31 -0.3 m/sQ23,37 Gemeld
3 Vincent Kerssies AC TION 23,95 -0.8 m/sQ--- Gemeld
4 Michiel Rietveld AV Passaat 24,09 -0.3 m/sq23,74 Gemeld
5 Ricardo Rivers Ciko `66 24,13 -0.8 m/sQ23,63 Gemeld
6 Dennis de Groot HLLS 24,25 -0.8 m/sq23,52 Gemeld
7 Lennert Elands ATOP 24,59 -0.3 m/s-23,83 Gemeld
8 Thierry Kortekaas AV Phoenix 24,69 -0.3 m/s-25,31 Gemeld
9 Job van Asperen AV De Keien 24,75 -0.8 m/s-24,74 Gemeld
10 Stijn te Hennepe Leiden 25,37 -0.8 m/s-25,28 Gemeld

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 35+

# Naam 200m_f Qm
1 Thomas Reijnders Altis 23,14 +0.0 m/s23,31 Gemeld
2 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 23,57 +0.0 m/s23,19 Gemeld
3 Vincent Kerssies AC TION 23,66 +0.0 m/s23,95 Gemeld
4 Michiel Rietveld AV Passaat 23,73 +0.0 m/s24,09 Gemeld
5 Ricardo Rivers Ciko `66 23,93 +0.0 m/s24,13 Gemeld
6 Dennis de Groot HLLS 24,21 +0.0 m/s24,25 Gemeld

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 35+

# Naam 400mOBP
1 Ricardo Rivers Ciko `66 52,44 52,33 Gemeld
2 Peter Jan Laverman AV Hylas 53,26 53,25 Gemeld
3 Martin Breunissen DVTR 54,43 52,78 Gemeld
4 Lennert Elands ATOP 55,22 54,07 Gemeld
5 Siddhi Imming AV Trias 1:03,07 59,80 Gemeld
Jozua van Leerdam CAV Energie --- 54,10 Afgemeld

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 35+

# Naam 800mOBP
1 Jozua van Leerdam CAV Energie 2:02,27 2:00,96 Gemeld
2 Job Dusch Helden 2:02,59 1:59,06 Gemeld
3 Peter Jan Laverman AV Hylas 2:02,72 2:02,14 Gemeld
4 Martin Breunissen DVTR 2:03,87 2:04,66 Gemeld
5 Maarten van Rhijn AV De Keien 2:05,51 2:05,56 Gemeld
6 Guido Engelen De Liemers 2:06,17 2:05,00 Gemeld
7 Reinier Stroo HLLS 2:07,13 2:04,58 Gemeld
8 Daniël Hoenderdos SAV 2:18,36 2:12,00 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 35+

# Naam 1500mOBP
1 Jeroen Engels PH 4:13,69 4:02,75 Gemeld
2 Ard Vlooswijk AV34 4:17,19 4:14,14 Gemeld
3 Chris de Smit RK HAV 4:29,70 4:32,13 Gemeld
4 Martijn Potappel Spado 4:37,06 4:48,94 Gemeld
5 Matthijs v... Wetering AV Gouda 4:47,02 4:50,67 Gemeld
Vincent Sokolowski U-Track --- 4:11,74 Afgemeld

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 35+

# Naam 5000mOBP
1 Jeroen Kramer AV Zaanland 15:22,69 15:27,75 Gemeld
2 Wynfrith Meijwes Haag 15:42,91 15:53,48 Gemeld
3 Leonard Tersteeg AV Phoenix 16:20,74 --- Gemeld
4 Joshua Groen Triathlon 17:13,18 16:41,03 Gemeld
Anton Costeris FRSL DNF 17:14,11 Gemeld

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 35+

# Naam 10000mOBP
1 Jeroen van Aken Haag 34:25,66 32:43,00 Gemeld
2 Bas van Summeren AV De Keien 37:55,41 --- Gemeld
3 Erwin Koens Rotterdam 40:09,52 38:21,29 Gemeld
Peter Eshuis AVGM DNF 37:00,57 Gemeld

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 35+

# Naam 110mH OBP
1 Lennart Teunissen Altis 16,60 -0.4 m/s16,68 Gemeld
2 Matthijs de Groot AV NOVA 16,91 -0.4 m/s17,03 Gemeld
3 Gurmukh Singh Sahans Haag 17,30 -0.4 m/s--- Gemeld
Lennert Elands ATOP DNF --- Gemeld

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 35+

# Naam 400mHOBP
1 Bart Van der Zanden Eindhoven 56,84 56,88 Gemeld
2 Lennart Teunissen Altis 1:00,51 59,84 Gemeld
3 Matthijs de Groot AV NOVA 1:02,93 1:02,23 Gemeld
4 Daniël Hoenderdos SAV 1:07,35 1:06,00 Gemeld
Lennert Elands ATOP DNF 1:00,51 Gemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 35+

# Naam 3000m SCOBP
1 Patrick Stastra RHV 10:43,05 11:13,29 Gemeld

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 35+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 35+

# Naam DiscusOBP
1 Patrick Groot AV Lycurgus 46,36 --- Gemeld
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 32,73 --- Gemeld
3 Sander Thomas AL73 29,75 32,42 Gemeld
Ruben van Ameijden Fortius --- 40,92 Afgemeld

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 35+

# Naam GewichtOBP
1 Mickel van Eekeren Spado 9,87 9,74 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 35+

# Naam KogelOBP
1 Sander Thomas AL73 8,79 --- Gemeld
Ruben van Ameijden Fortius --- 13,91 Afgemeld

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 35+

# Naam KogelslOBP
1 Mickel van Eekeren Spado 31,23 33,10 Gemeld

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 35+

# Naam SpeerOBP
1 Daan Meyer AV34 74,56 --- Gemeld

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 35+

# Naam HoogOBP
1 Jeroen Engels PH 1,78 1,75 Gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 35+

# Naam HSS OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,54 +1.3 m/s14,21 Gemeld
2 Lennert Elands ATOP 11,39 -0.5 m/s--- Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 35+

# Naam PolshoogOBP
1 Ronald Meijer Altis 4,41 --- Gemeld
2 Maikel Schouten Haag 4,01 4,01 Gemeld
3 Gurmukh Singh Sahans Haag 3,01 --- Gemeld

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 35+

# Naam Ver OBP
1 Lennart Teunissen Altis 6,20 -0.5 m/s6,43 Gemeld
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,49 -0.8 m/s--- Gemeld
3 Stijn te Hennepe Leiden 4,56 +0.2 m/s4,66 Gemeld