Uitslagen ASICS NK Indoor Junioren 2018

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,09Q 6,90
2 Isayah Boers Phanos 7,14Q 7,00
3 Milo Zech...allebroek Leiden 7,18Q 7,15
3 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,18Q 7,20
5 Jordan Knops Voorne 7,19Q 7,06
6 Onyema Adigida Phanos 7,20Q 7,04
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,20Q 7,28
8 Levi Hazes AV 1923 7,21Q 7,01
9 Remly Vry Phanos 7,22Q 7,16
10 Rafael Raap PAC 7,23Q 7,23
11 Danu Mulyo AC TION 7,24Q 7,31
12 Wislet de Hair Spado 7,29Q 7,24
13 Kevin Deur AV Sparta 7,31Q 7,33
13 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31Q 7,19
15 Wesley van der Holst PAC 7,36Q 7,38
16 Rick Mombarg AV Argo 7,37q 7,44
16 Levi Casilio Fortius 7,37Q 7,29
18 Olav Donker PH 7,38q 7,43
18 Justin Verheul SPOB 7,38Q 7,21
20 Jan Polman Nijmegen 7,40Q 7,37
21 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,43q 7,35
22 Kristian Mos Heerenveen 7,44q 7,34
23 Ruben Heijnen Zeeland 7,45 7,45
24 Alberto Biswane Olympus `70 7,46 7,48
25 Joppe Stokvis Altis 7,47Q 7,33
26 Skip Renders GACH 7,51 7,49
26 Ole van der Horst Eindhoven 7,51Q 7,42
28 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,52 7,33
28 Jelen Franjic AV Sprint 7,52 7,53
30 Tim van der Kooi AC TION 7,54 7,52
31 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,55 7,51
31 Mark Roosien AV Hylas 7,55 7,43
31 David Thommassen AV Sprint 7,55 7,48
34 Jarin van der Kooi AV Impala 7,57 7,44
35 Synnargio Ignatia DEM 7,58 7,50
35 Tiemen Pulles DVTR 7,58 7,45
37 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,59 7,51
38 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,77 7,44



Jongens Junior A - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Levi Hazes AV 1923 7,03Q 7,21
2 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,04Q 7,09
3 Isayah Boers Phanos 7,05Q 7,14
4 Onyema Adigida Phanos 7,06Q 7,20
5 Remly Vry Phanos 7,08Q 7,22
6 Jordan Knops Voorne 7,10Q 7,19
7 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,11q 7,18
8 Milo Zech...allebroek Leiden 7,13q 7,18
9 Mischa Lips ARV Ilion 7,24 7,20
9 Rafael Raap PAC 7,24 7,23
11 Wislet de Hair Spado 7,26 7,29
12 Kevin Deur AV Sparta 7,27 7,31
12 Danu Mulyo AC TION 7,27 7,24
14 Justin Verheul SPOB 7,29 7,38
15 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31 7,31
16 Wesley van der Holst PAC 7,34 7,36
17 Olav Donker PH 7,37 7,38
17 Rick Mombarg AV Argo 7,37 7,37
17 Jan Polman Nijmegen 7,37 7,40
20 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,38 7,43
21 Kristian Mos Heerenveen 7,42 7,44
22 Levi Casilio Fortius 7,51 7,37
23 Ole van der Horst Eindhoven 7,61 7,51
Joppe Stokvis Altis DNF 7,47



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 6,93 7,06
2 Isayah Boers Phanos 7,01 7,05
3 Jordan Knops Voorne 7,03 7,10
4 Levi Hazes AV 1923 7,03 7,03
5 Remly Vry Phanos 7,14 7,08
6 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,16 7,11
7 Milo Zech...allebroek Leiden 7,18 7,13
Shaquille Haverkamp Rotterdam DNS 7,04



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 22,00Q 21,76
2 Onyema Adigida Phanos 22,57Q 21,76
3 Lauri Hulleman DVTR 22,62Q 22,24
4 Sil Negenman KAV Holland 22,81Q 22,68
5 Thom Clemens HLLS 22,94q 23,38
6 Mischa Lips ARV Ilion 23,26q 23,21
7 Justin Verheul SPOB 23,36 24,08
8 Tino Claessens Haag 23,38 23,56
9 Kristian Mos Heerenveen 23,38 23,08
10 Skip Renders GACH 23,41 23,78
11 Mark Roosien AV Hylas 23,42 23,53
12 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,62 23,54
13 Daniël Versteeg Clytoneus 23,71 23,31
14 Jasper Rou VAV 23,80 23,66
15 Twan Duvigneau AL73 23,84 23,81
16 Stijn van Nierop DAK 23,95 24,10
17 David Thommassen AV Sprint 24,14 23,87
18 Daan Schuurman AV `47 24,36 23,57
19 Martijn Geerts AV Sparta 24,38 23,66
Robin Spoor AV Sparta DQ 23,42
Jan Polman Nijmegen DQ 22,94



Jongens Junior A - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,04 22,57
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,61 22,00
3 Lauri Hulleman DVTR 22,77 22,62
4 Sil Negenman KAV Holland 23,09 22,81
5 Thom Clemens HLLS 23,42 22,94
Mischa Lips ARV Ilion DNS 23,26



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 48,63Q 47,40
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,43Q 49,98
3 Maurik de Groot Haag 50,66Q 51,30
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,84q 49,72
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan 51,03Q 50,46
6 Niels Kok Flevo Delta 51,15q 51,11
7 Martin Oonincx Spado 51,24 51,38
8 Tino Claessens Haag 51,36 52,74
9 Stijn van Nierop DAK 51,61 51,65
10 Mattias Nab AAV `36 52,01 52,77
11 Mika Taag KAV Holland 52,62 51,44
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,64 52,52
13 Gerwin De Haan Heerenveen 52,94 52,88
14 Yvar - Schoorlemmer MPM 52,98 53,07
15 Hidde Leenders AV Oss `78 53,24 51,53
16 Tijn Pronk KAV Holland 53,43 55,11
17 Tim van der Kooi AC TION 53,45 56,47
18 Hidde Zeestraten Castricum 53,85 54,62
19 Rens Hoogendorp GVAC 54,14 53,54
20 Daan Molleman AV Suomi 54,90 55,19
21 Luc Giele Voorne 56,33 53,25
Joshua Groen Leiden DQ 53,91



Jongens Junior A - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Ramsey Angela PAC 48,20 48,63
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,50 50,43
3 Jurgen van der Zwet De Spartaan 50,06 51,03
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,07 50,84
5 Maurik de Groot Haag 50,28 50,66
6 Niels Kok Flevo Delta 51,04 51,15



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Aron Koning AV De Keien 1:57,56Q 1:57,72
2 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,10Q 1:58,24
3 Timo Stegink Castricum 1:58,50q 1:59,53
4 Thomas Kwint Groningen 1:58,61q 1:58,17
5 Brian Versluis AV Atverni 1:59,30Q 1:54,35
6 Hugo Roelofsen Castricum 1:59,48 1:57,97
7 Lars van Hoeven Heerenveen 2:01,98Q 1:55,02
8 Thomas Bovenberg Leiden 2:03,22 2:07,91
9 Mats Heine Castricum 2:03,29 2:02,41
10 Jelle De Roon Atledo 2:04,04 1:57,79
11 Stein Overtoom Startbaan 2:04,07 2:03,94
12 Brent Cuijpers PH 2:04,57 2:03,96
13 Eric Stuiver Start `78 2:04,84 2:03,71
14 Jorg Schellekens AV Attila 2:06,27 2:03,81
15 Thomas Albers AV `40 2:06,44 2:01,01
16 Rowan Beun AV Unitas 2:06,97 2:07,00
17 Pepijn Janssen GACH 2:10,25 2:08,37
18 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:10,49 2:13,35
19 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:10,97 2:15,47
20 Tijn Pronk KAV Holland 2:11,21 2:10,73
21 Sven van der Pas Scorpio 2:13,38 2:08,45
Tonnie de Benis AVGM DQ 2:08,66



Jongens Junior A - 800 meter finale

# Naam ResQm
1 Lars van Hoeven Heerenveen 1:51,90 2:01,98
2 Brian Versluis AV Atverni 1:53,72 1:59,30
3 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:55,76 1:58,10
4 Thomas Kwint Groningen 1:56,91 1:58,61
5 Timo Stegink Castricum 1:57,54 1:58,50
Aron Koning AV De Keien DQ 1:57,56



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 4:12,33Q 3:45,85
2 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:13,85Q 4:02,31
3 Victor van der Wel PAC 4:13,94Q 4:02,36
4 Justin Lam Almere `81 4:14,26q 4:15,80
5 Robin Van Riel AV Attila 4:17,19Q 4:01,08
6 Cain Rutgers Phanos 4:17,37Q 3:59,30
7 Reinder Prince Triathlon 4:17,47Q 4:08,71
8 Koen Grandiek Castricum 4:17,84q 4:12,54
9 Thijs Houbiers Leiden 4:19,16q 4:10,50
10 Youri Driessen VRT 4:19,19 4:21,53
11 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:21,59 4:17,14
12 Luc Beuckens AV NOP 4:23,66 4:20,14
13 Jens Gerrits AV Wijchen 4:23,99 4:27,52
14 Tijmen Hoedjes Castricum 4:39,53 4:21,36



Jongens Junior A - 1500 meter finale

# Naam ResQm
1 Bram Anderiessen AKU 3:47,83 4:12,33
2 Robin Van Riel AV Attila 3:52,38 4:17,19
3 Cain Rutgers Phanos 4:04,28 4:17,37
4 Victor van der Wel PAC 4:05,21 4:13,94
5 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:05,89 4:13,85
6 Thijs Houbiers Leiden 4:07,89 4:19,16
7 Justin Lam Almere `81 4:09,12 4:14,26
8 Reinder Prince Triathlon 4:09,62 4:17,47
9 Koen Grandiek Castricum 4:15,35 4:17,84



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 9:28,91 8:30,47
2 Abdiniini Hassan AV Cifla 9:30,39 9:11,58
3 Daan van der Velden Eindhoven 9:33,43 9:34,86
4 Thijs Borcheld Groningen 9:36,11 8:43,01
5 Jaïr van Winkel Atledo 9:54,64 9:22,44
6 Boudewijn Welkzijn Phanos 9:58,39 9:56,89



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander Koops SPWS 8,04Q 8,11
2 Dave Wesselink AV Trias 8,06Q 7,92
3 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,23Q 8,19
4 Jay Beelen AV Trias 8,29Q 8,31
5 Yslain Verwaal PAC 8,35Q 8,16
6 Jarno de Groot Flevo Delta 8,38Q 8,47
7 Sil Negenman KAV Holland 8,47q 8,46
8 Joppe Stokvis Altis 8,51q 8,55
9 Rick van de Noort AAV `36 8,72 8,82
10 Gerwin De Haan Heerenveen 8,93 8,76
11 Wesley van der Holst PAC 8,94 9,24
12 Marijn Kriegsman Altis 9,05 8,91
13 Stefan Pol U-Track 9,18 9,17
14 Luc Giele Voorne 9,30 9,21
15 Bjorn Schats GVAC 9,48 9,05
Mika Taag KAV Holland DNS 8,59



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Dave Wesselink AV Trias 7,89 8,06
2 Sander Koops SPWS 7,96 8,04
3 Jay Beelen AV Trias 8,21 8,29
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,22 8,23
5 Yslain Verwaal PAC 8,32 8,35
6 Jarno de Groot Flevo Delta 8,41 8,38
7 Joppe Stokvis Altis 8,47 8,51
8 Sil Negenman KAV Holland 8,58 8,47



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,37 16,11 16,60 16,98 17,42 17,43 17,43 15,55
2 Rein van Houwelingen Typhoon 13,56 13,88 14,24 13,98 14,69 14,40 14,69 14,02
3 Ruud Louter AV `56 13,91 13,70 14,67 14,14 13,75 X 14,67 14,12
4 Jelle de Jong AV Lycurgus 13,98 13,41 13,82 13,33 13,71 13,53 13,98 13,99
5 Thijs Meershoek AV Sparta 12,39 12,88 13,36 13,09 13,20 13,79 13,79 12,51
6 Joris Pals AV Feniks 12,67 12,70 13,31 12,68 12,89 13,36 13,36 12,73
7 Sytze Bram de Witte HRRR 12,83 13,10 13,11 12,35 12,86 13,02 13,11 13,22
8 Daan Schuurman AV `47 X 11,85 12,53 X X 12,84 12,84 12,18
9 Jarin van der Kooi AV Impala 11,83 11,16 12,29 12,29 12,64
10 Jorg Kroon PH 12,15 12,11 12,04 12,15 11,96
11 Gerwin De Haan Heerenveen 11,75 11,96 12,08 12,08 12,93
12 Lars Woudenberg AV34 11,80 12,00 12,02 12,02 12,34
13 Merijn Nolet PH 10,81 10,56 11,62 11,62 14,02
14 Lars Boertien CAV Energie 11,57 10,97 11,04 11,57 11,32
15 Devi Robbemond AV Fortuna 11,17 10,95 11,34 11,34 11,32
16 Cicero Voois AV Fortuna 10,34 9,70 9,63 10,34 10,28
Shaquille ...manuelson PAC X X X NM 16,03



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.751.801.851.901.941.982.012.04ResOBP
1 Jaden Bernabela Haag O - XO O XXX 2,01 2,04
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXO O O XXX 2,01 1,94
3 Sander Smits AVGM O O O XXX 1,90 2,00
4 Lars Woudenberg AV34 O XO O O XXX 1,90 1,79
5 Jeroen Poiesz PAC O XO XO XXX 1,90 1,96
6 Martijn Kroes AV NOVA O O XXX 1,85 2,00
7 Joppe Stokvis Altis XXO O XXX 1,85 1,88
8 Tim de Wit Spado O O XO XXX 1,85 1,85
8 Finn Garritsen AV Argo O O XO XXX 1,85 1,89
10 Julian Sas Almere `81 O O XXO XXX 1,85 1,90
10 Guido Persoon Olympus `70 O O XXO XXX 1,85 1,90
12 Arjen De Kock Spado O XO XXX 1,80 1,85
13 Jelle Schijfsma Startbaan XO XO XXX 1,80 1,85
14 Jasper Slingerland Eindhoven O XXX 1,75 1,90
Sven Smeman AV Impala XXX NM 1,75



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,11 13,79 X 13,01 - 13,46 13,79 13,78
2 Martijn Geerts AV Sparta 13,06 13,08 13,06 13,12 X 13,58 13,58 12,97
3 Sander Koops SPWS 11,80 X 13,00 13,17 13,18 12,16 13,18 13,76
4 Joshua Wegman Leiden X 13,15 12,91 X 11,46 12,69 13,15 13,53
5 Guido Persoon Olympus `70 12,63 12,97 12,92 12,89 12,91 13,09 13,09 12,76
6 Jarin van der Kooi AV Impala 12,73 11,67 12,85 X 12,06 12,85 12,31
7 Thomas Petsch PH 12,24 12,23 X X 12,21 12,17 12,24 12,24



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
1 Glenn Kunst Haag O X- X- O - 4,70 4,70
2 Scott Boon Flevo Delta XO O O O - XXX 4,60 4,50
3 Philip van de Beek Phanos O O O XXX 4,35 4,50
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXX 4,35 4,40
5 Rick Hollestelle Altis O XO O XXX 4,35 4,50
6 Siem ter Braake GACH O O XO XXX 4,35 4,50
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus O XXO XXO XXX 4,20 4,10
8 Gerwin De Haan Heerenveen O XXX 4,00 4,20
9 Arjen De Kock Spado O XO XXX 4,00 4,14
10 Bjorn Sloot AL73 XXO XXX 4,00 4,30
Daan Spiljard PAC XXX NM 4,30
Jakob Pütz PH XXX NM 4,70



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lauri Hulleman DVTR 6,92 X 6,79 6,77 7,17 X 7,17 7,01
2 Scott Boon Flevo Delta 7,09 7,00 6,90 7,07 X X 7,09 7,06
3 Jaden Bernabela Haag 6,96 6,93 6,69 X 6,81 7,09 7,09 6,88
4 Rafael Raap PAC 6,50 6,78 6,90 6,64 6,89 6,79 6,90 7,39
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,86 6,87 6,59 6,74 X 6,61 6,87 6,87
6 Joppe Stokvis Altis 6,33 6,53 6,55 X X 6,64 6,64 6,72
7 Julian Sas Almere `81 6,48 6,46 6,33 6,26 6,31 X 6,48 6,71
8 Melle van der Stoel AV34 6,35 5,91 6,19 6,21 6,09 5,99 6,35 6,33
9 Daan Hoomoedt PAC 6,05 6,14 6,34 6,34 6,37
10 Olav Donker PH 4,50 6,18 6,33 6,33 6,60
11 Skip Renders GACH X 6,30 X 6,30 6,28
12 Daan Schuurman AV `47 X 5,96 6,26 6,26 6,09
13 Marijn Kriegsman Altis 6,01 5,91 X 6,01 6,10
14 Joshua Wegman Leiden X X 5,95 5,95 6,38
15 Mika Taag KAV Holland 5,39 5,77 - 5,77 6,00



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,09
2 Sven Jansons Altis 7,15Q 7,16
3 Pim van Bakel PH 7,19Q 7,34
4 Nsikak Ekpo Haag 7,23Q 7,10
5 Isiah Emanuelson PAC 7,24Q 7,15
6 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,28Q 7,28
6 Lars Hogendoorn Altis 7,28Q 7,29
8 Koen Hoedjes AV Hera 7,29Q 7,31
9 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,34Q 7,46
10 Damian Felter PAC 7,35Q 7,28
11 Romello Christiaan AV Hera 7,37Q 7,38
12 Julian Jansen AV NOP 7,38Q 7,29
12 Brett Duff AV Sparta 7,38Q 7,36
12 Stephan Van der Jagt AV `47 7,38Q 7,51
15 Marnix van der Burg Leiden 7,41Q 7,47
15 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,41Q 7,37
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,41q 7,46
18 Gabriël ...rnelissen GACH 7,42Q 7,35
18 Benjamin Coolen Haag 7,42Q 7,54
20 Riq de Wit Eindhoven 7,45q 7,28
21 Benjamin van Altena Phanos 7,46Q 7,42
21 DSean Holaman SPWS 7,46Q 7,48
23 Maël Kramer AV Hylas 7,48q 7,49
23 Dushently Isenia PAC 7,48q 7,56
25 Indy Wekker U-Track 7,53 7,56
26 Casper Decates Nijmegen 7,54 7,42
27 Lars Mackenbach AV Sprint 7,57 7,65
28 Jasper Van Amerongen SPOB 7,59 7,67
29 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,64 7,57
30 Pim Weghorst MPM 7,66 7,64
31 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,67 7,56
31 Timo den Hollander GVAC 7,67 7,59
31 Quinten van der Elst Fortius 7,67 7,61
34 Bart Van Zandwijk AV Atverni 7,68 7,67
35 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,69 7,61
36 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,76 7,65
36 Youri Fransen GACH 7,76 7,71
38 Bas Westerbroek AV34 7,79 7,75
Jonathan Pronk Haag DQ 7,43
Noah Chokri Rotterdam DQ 7,23



Jongens Junior B - 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,04
2 Isiah Emanuelson PAC 7,17Q 7,24
3 Sven Jansons Altis 7,19Q 7,15
3 Nsikak Ekpo Haag 7,19Q 7,23
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,22q 7,28
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,22Q 7,29
7 Pim van Bakel PH 7,23Q 7,19
8 Lars Hogendoorn Altis 7,30q 7,28
9 Damian Felter PAC 7,33 7,35
10 Brett Duff AV Sparta 7,39 7,38
10 Stephan Van der Jagt AV `47 7,39 7,38
12 Riq de Wit Eindhoven 7,40 7,45
13 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,42 7,34
13 DSean Holaman SPWS 7,42 7,46
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,43 7,41
16 Julian Jansen AV NOP 7,44 7,38
16 Romello Christiaan AV Hera 7,44 7,37
18 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,45 7,41
19 Marnix van der Burg Leiden 7,46 7,41
20 Benjamin van Altena Phanos 7,47 7,46
21 Benjamin Coolen Haag 7,48 7,42
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,53 7,42
23 Dushently Isenia PAC 7,56 7,48
24 Maël Kramer AV Hylas 7,57 7,48



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 6,98 7,04
2 Sven Jansons Altis 7,12 7,19
3 Nsikak Ekpo Haag 7,21 7,19
4 Pim van Bakel PH 7,22 7,23
5 Isiah Emanuelson PAC 7,23 7,17
6 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,25 7,22
7 Lars Hogendoorn Altis 7,31 7,30
8 Koen Hoedjes AV Hera 7,32 7,22



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Pim van Bakel PH 22,28Q 22,58
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,50Q 22,81
3 Isiah Emanuelson PAC 22,71q 23,13
4 Marnix van der Burg Leiden 22,78Q 23,07
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 22,79Q 23,94
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,94q 23,47
7 Romello Christiaan AV Hera 23,13 23,60
8 Kosheen Miran Groningen 23,24 22,74
9 Nsikak Ekpo Haag 23,51 23,42
10 Noah Chokri Rotterdam 23,56 22,78
11 Jochem Ribberink AV Gouda 23,57 24,10
12 Gabriël ...rnelissen GACH 23,68 22,60
13 Jonathan Pronk Haag 23,72 24,29
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan 23,78 24,28
15 Pim Weghorst MPM 23,85 24,77
16 Lars Mackenbach AV Sprint 24,00 24,55
17 Ishan Baidjoe PAC 24,45 24,19
18 Julian Erkelens AV Passaat 24,86 24,06
19 Thomas Weijers HLLM 24,88 24,75
20 Thimo Henraat AV Feniks 25,02 24,99
Lars Hogendoorn Altis DQ 23,18
Quinten van Ommen ATOP DQ 23,47
Riq de Wit Eindhoven DQ 24,01
Jasper Van Amerongen SPOB DQ 25,01



Jongens Junior B - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Pim van Bakel PH 22,15 22,28
2 Gino Van Wijk AV Lycurgus 22,38 22,79
3 Marnix van der Burg Leiden 22,66 22,78
4 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 23,21 22,94
5 Isiah Emanuelson PAC 23,23 22,71
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DQ 22,50



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Kosheen Miran Groningen 51,02Q 51,38
2 Ezra Verboom HLLM 52,36Q 51,14
3 Henrik Kok Altis 52,50Q 52,18
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan 52,55q 53,89
5 Ruben Koning AV Gouda 52,59q 54,27
6 Ishan Baidjoe PAC 52,74 53,34
7 Stephan Van der Jagt AV `47 52,78Q 52,24
8 Jasper Oskam AV 1923 52,87 53,24
9 Robin Boersma AV NOP 53,02 54,88
10 Tibo Visser Fortius 53,25 55,82
11 Lars Adriaanse Haag 53,58 52,46
12 Michiel va...der Groen DEM 53,99 54,95
13 Menno van den Broek AV Sprint 54,25 54,84
14 Thimo Henraat AV Feniks 54,39 55,86
15 Pim Weghorst MPM 54,65 55,22
16 Thomas Weijers HLLM 54,80 55,56
17 Mats Beentjes DEM 55,08 56,56
18 Jelle Kriek AV Zuidwal 55,19 53,68
19 Joris Abelen AV Wijchen 55,39 55,83
Dre Pinas DEM DQ 52,75
Dylan Langeveld DEM DQ 56,11



Jongens Junior B - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Ezra Verboom HLLM 49,78 52,36
2 Henrik Kok Altis 50,29 52,50
3 Kosheen Miran Groningen 50,34 51,02
4 Stephan Van der Jagt AV `47 52,10 52,78
5 Ruben Koning AV Gouda 52,82 52,59
6 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,73 52,55



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tibo Visser Fortius 2:00,36Q 2:01,08
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:00,86q 1:59,34
3 Djoao Lobles SV Noordkop 2:03,12Q 1:52,67
4 Lars Philipsen AV Hera 2:03,33Q 2:03,81
5 Noah Baltus SAV 2:03,78Q 1:57,59
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:04,28q 1:59,56
7 Manolito Musters AAC `61 2:04,43 2:04,19
8 Jelle Timmerman Clytoneus 2:04,58 2:04,03
9 Jochem van Dijk DKEV 2:04,71 2:02,49
10 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:05,05 2:05,15
11 Luca van Diepen AV Hylas 2:05,56 2:07,50
12 Jens Peeters Eindhoven 2:05,74 1:58,01
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:05,92 2:06,30
14 Jeff Tesselaar AV Hera 2:06,30 2:06,95
15 Hakim Riadi AAV SISU 2:06,76 2:07,77
16 Jasper van Zaanen AV34 2:06,82 2:04,45
17 Raphael Dobbelstein PH 2:08,24 2:04,15
18 Indigo Tjan AV Gouda 2:09,53 2:03,86
19 Lex van Honschoten KAV Holland 2:09,63 2:04,67
20 Thijs Zoon Flevo Delta 2:10,46 2:07,59
21 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:12,80 2:08,98
22 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:14,06 2:09,62
23 Daan Woldring AV 1923 2:14,24 2:07,10
24 Björn Rossel AVA `70 2:15,45 2:08,29



Jongens Junior B - 800 meter finale

# Naam ResQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:58,35 2:03,12
2 Noah Baltus SAV 1:59,68 2:03,78
3 Lars Philipsen AV Hera 1:59,89 2:03,33
4 Tibo Visser Fortius 2:00,18 2:00,36
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:01,16 2:00,86
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:01,45 2:04,28



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Schipperen Scorpio 4:12,48Q 3:59,02
2 Jesse Fokkenrood U-Track 4:13,22Q 4:16,11
3 Kjell de Groot Flevo Delta 4:15,35Q 4:24,70
4 Max van Groeningen GACH 4:16,63q 4:15,96
5 Bezuayehu Petersen AV `56 4:18,70Q 4:07,06
6 Teun ter Haar Nijmegen 4:18,87Q 4:18,37
7 Wybe Sesink AV Cifla 4:18,94Q 4:15,20
8 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:19,19q 4:10,72
9 Viggo Parol Triathlon 4:20,70q 4:16,74
10 Max Muller AV Wijchen 4:23,43 4:20,50
11 Kick Castricum Castricum 4:23,97 4:28,03
12 Friso Lyppens Haag 4:24,86 4:20,94
13 Mirto Canters AV Cifla 4:25,70 4:17,75
14 Joep Vermeulen AV Cifla 4:25,90 4:21,35
15 Robert de Graaf AV `56 4:29,63 4:36,50
16 Angelo Visser NEAV 4:31,49 4:27,57



Jongens Junior B - 1500 meter finale

# Naam ResQm
1 Stan Schipperen Scorpio 4:06,82 4:12,48
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:07,52 4:18,70
3 Jesse Fokkenrood U-Track 4:10,61 4:13,22
4 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:17,65 4:19,19
5 Kjell de Groot Flevo Delta 4:17,81 4:15,35
6 Max van Groeningen GACH 4:18,58 4:16,63
7 Teun ter Haar Nijmegen 4:19,19 4:18,87
8 Wybe Sesink AV Cifla 4:19,29 4:18,94
9 Viggo Parol Triathlon 4:32,45 4:20,70



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA 8:49,66 8:56,40
2 Bereket Petersen AV `56 9:00,05 8:56,34
3 Tijmen Bouw AV34 9:00,61 9:45,27
4 Ilias El Khattabi Rotterdam 9:04,93 9:25,50
5 Luuk Verbaandert Eindhoven 9:21,98 9:35,27
6 Marlon van Zijl CAV Energie 9:22,30 9:25,73
7 Haico Boer CAV Energie 9:36,86 9:17,72
8 Pablo Velt AV Atverni 9:38,15 9:47,13
9 Ruben Talstra AV Impala 9:54,50 9:26,09
10 Mike de Dood AV Lycurgus 10:04,12 10:21,75
11 Daniël Van Ginkel Leiden 10:20,29 10:46,94
12 Rob van Limpt HLLM 10:20,68 10:48,00



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sven Jansons Altis 8,00Q 7,97
2 Mark Heiden PAC 8,16Q 8,16
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,19Q 8,51
4 Marnix Kolkman AV Edam 8,28Q 8,37
5 Robin Boersma AV NOP 8,33Q 8,41
6 Mees Kappert AV Salland 8,39Q 8,39
7 Timme Koster AV Trias 8,40q 8,74
8 Julian Jansen AV NOP 8,43q 8,31
9 Ferrie Hamer Haag 8,43 8,81
10 Ezra Verboom HLLM 8,47 8,40
11 Benjamin Coolen Haag 8,50 8,58
12 Casper Decates Nijmegen 8,65 8,43
13 Peter de Kruyff HLLS 8,66 8,83
14 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,70 8,69
15 Chevano Ogunseri Nijmegen 8,72 8,95
16 Luc Blank GACH 8,82 8,59
17 Bas Meester Hollandia 8,84 8,82
18 Benjamin van Altena Phanos 8,86 8,84
19 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,87 8,84
20 Tobias van Ee GACH 8,87 8,82
21 Jip Haest Spado 8,93 9,02
Maël Kramer AV Hylas DQ 8,54
Sharif Omoyele Rotterdam DQ 8,45



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Sven Jansons Altis 7,92 8,00
2 Mark Heiden PAC 8,10 8,16
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,17 8,19
4 Robin Boersma AV NOP 8,41 8,33
5 Marnix Kolkman AV Edam 8,46 8,28
6 Julian Jansen AV NOP 8,48 8,43
7 Mees Kappert AV Salland 8,50 8,39
8 Timme Koster AV Trias 8,52 8,40



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 13,77 14,02 14,43 14,92 X 14,75 14,92 14,74
2 Koen Hoedjes AV Hera 13,82 14,41 13,91 13,83 14,27 14,18 14,41 14,45
3 Noah Lauwers AV `56 14,04 13,69 13,52 14,17 14,12 14,30 14,30 14,62
4 Ruben Rolvink Olympus `70 13,45 13,43 13,76 12,42 13,56 X 13,76 11,40
5 Teun de Koning AV Lycurgus 12,89 13,11 9,55 13,07 12,73 13,62 13,62 12,33
6 Bram van der Laan GACH 13,07 12,92 13,50 12,53 X X 13,50 13,27
7 Benjamin Coolen Haag 13,42 11,96 12,92 12,76 12,71 12,87 13,42 12,62
8 Tim de Greef Altis 10,91 12,32 12,87 12,68 12,24 11,60 12,87 13,10
9 Marten Prince Altis 12,59 12,72 11,47 12,72 12,49
10 Mathieu van Opstal SPOB 11,65 12,60 12,71 12,71 13,28
11 Lars Adriaanse Haag X 12,05 12,68 12,68 13,06
12 Thies Coenen Swift 11,44 12,08 12,47 12,47 13,42
13 Mats Merkelbach PH 11,20 11,94 11,95 11,95 12,85
14 Matyas Kerekgyarto Swift X 10,23 11,75 11,75 13,02
15 Marnix Wilting AC TION 11,45 11,61 11,51 11,61 11,12
16 Yannick De Burbure Fortius 11,47 11,56 11,52 11,56 11,83
17 Dylan Langeveld DEM 11,54 11,13 X 11,54 12,70
18 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10,88 10,98 11,15 11,15 11,58



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.701.751.801.851.891.931.961.992.042.07ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O XXO XO O XXX 2,04 2,03
2 Robin Beks Eindhoven O O O O XXO O XXX 1,96 1,95
3 Joost Sinke Spado O O XO XO XO XXX 1,93 1,90
4 Tijmen van Hal PH O XO O O XXX 1,85 1,85
5 Maarten Debeij Eindhoven XXO O O XXX 1,85 1,90
6 Boas Okken Groningen O O O XO XXX 1,85 1,81
7 Jeroen van het Hof AV Edam O O XXO XXO 1,85 1,80
8 Peter de Kruyff HLLS O O XXX 1,75 1,84
9 Jermo Harper ARV Ilion XXO XXO XXX 1,75 1,80
10 Alexander Schrage PAC O XXX 1,70 1,85
11 Tim Klein DJA XXO XXX 1,70 1,85
11 Sven Kolk Spado XXO XXX 1,70 1,80
Sander Van Tuijl AV Passaat XXX NM 1,77



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fabian Biondina Spado 13,55 13,77 13,70 13,32 - X 13,77 13,69
2 Brett Duff AV Sparta 13,27 13,14 X X X X 13,27 12,75
3 Ton van Mameren Altis 12,98 12,81 - 12,85 12,89 12,96 12,98 12,36
4 Jasper Kraamer Phanos 12,32 12,70 X 12,30 X 12,37 12,70 12,44
5 Floris Nolet PH 12,42 X X X 12,66 X 12,66 12,74
6 Bram van der Laan GACH X 11,58 12,11 12,07 12,05 X 12,11 12,24
7 Jermo Harper ARV Ilion 11,62 12,08 X 11,95 11,89 12,00 12,08 12,10



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.203.403.603.753.904.004.104.154.204.254.354.514.68ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam O - XXO XO XXX 4,51 4,50
2 Neal Ott De Spartaan O O O XO XXO O XXO XXX 4,20 3,95
3 Benjamin Coolen Haag O XO XXO XXO - XXX 4,15 4,21
4 Youri Fransen GACH O O XO O XXX 3,90 3,70
4 Duane van Dijkhuizen Fortius XO O O XXX 3,90 4,11
6 Tobias van Ee GACH O O O XO XXX 3,90 3,70
7 Jip Haest Spado O O XO O XO XXX 3,90 3,65
8 Sjoerd Pastoor AV Sprint O O XXO XXX 3,75 3,60
9 Yoram Vriezen GACH O O XO XXX 3,60 3,75
10 Thijmen Hakenkruger GACH O XO XO XXX 3,60 3,51
11 Tom de Pater VAV O O XXX 3,40 3,65
Sam de Paauw Haag XXX --- 3,85



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Jansons Altis 6,48 6,58 6,66 X 6,87 6,88 6,88 7,12
2 Jonathan Pronk Haag 6,53 X 6,40 6,49 6,61 X 6,61 6,41
3 Damian Felter PAC 6,37 6,37 6,47 6,59 6,42 6,43 6,59 6,72
4 Julian Jansen AV NOP X 6,05 6,28 6,20 6,46 2,73 6,46 6,52
5 Indy Wekker U-Track 6,28 6,24 6,23 6,28 6,31 6,23 6,31 6,38
6 Fabian Biondina Spado X X 6,29 X X X 6,29 6,48
7 David Cairo Phanos 6,07 X 6,20 5,76 X 3,73 6,20 6,14
8 Brett Duff AV Sparta 5,83 6,15 5,71 5,85 X 2,89 6,15 6,06
9 Julian Erkelens AV Passaat 5,90 5,99 6,09 6,09 6,17
10 Peter de Kruyff HLLS 5,77 5,88 6,05 6,05 6,11
11 Owen Beuckens AV PEC 1910 6,02 5,84 5,91 6,02 5,92
12 Floris Nolet PH X X 5,98 5,98 6,32
13 Bram van der Laan GACH X 5,91 5,90 5,91 6,11
14 Ferrie Hamer Haag 5,77 5,69 5,83 5,83 6,00
15 DSean Holaman SPWS 4,95 4,94 5,11 5,11 5,82



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,66Q 7,53
2 Gwen Reuver AAC 7,68Q 7,82
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,82Q 7,72
4 Janine Verhaar PAC 7,85Q 7,83
5 Manon Schoop AV NOP 7,86Q 7,91
6 Zoë Meyer AV Sprint 7,88Q 7,92
7 Marijke Esselink AVA `70 7,94Q