Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,68Q 7,63
2 Kato Leusink GACH 7,86Q 7,91
3 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,89Q 7,82
4 Rosella van Keulen VAV 7,96Q 8,03
5 Miro Vlasman Phanos 7,97Q 8,03
6 Kadidja Sangare AAV `36 7,99Q 7,95
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 7,99Q 8,00
8 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,04Q 8,05
9 Rikst Slot Heerenveen 8,05Q 8,00
10 Sanne Haagsma HRRR 8,06Q 8,10
11 Coos Veldpaus HLLS 8,07Q 8,25
12 Anduella Kwasiba AV Jahn II 8,08Q 8,04
13 Lara Weghorst Leiden 8,10Q 8,13
14 Simi Pater U-Track 8,13Q 8,02
15 Grace-Ann Pronk Haag 8,15Q 8,17
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15Q 8,12
15 Suzan Plat AV PEC 1910 8,15Q 8,19
15 Iris Veldt Groningen 8,15Q 8,22
19 Xiorèse Romero AV Trias 8,16Q 8,22
20 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,18q 8,23
21 Afra Jiya AV Lycurgus 8,23q 8,17
22 Puck Harms GACH 8,34q 8,41
22 Megan Broekhuis DVTR 8,34Q 8,19
24 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,37q 8,48
25 Trijntje v... Elzakker Spado 8,39 8,24
25 Danara Dew... Stoppels Groningen 8,39 8,36
27 Dilay Yandi GACH 8,41 8,35
28 Laura Schnell HLLS 8,42 8,41
29 Silke van der Zwaag HRRR 8,43 8,54
30 Luca van Loon AV `40 8,44 8,43
30 Doortje van der Mark Ciko `66 8,44 8,54
32 Hedda van Dort Haag 8,48 8,44
33 Maaike Heida Clytoneus 8,50 8,40
34 Nikki Taag KAV Holland 8,56 8,56
34 Britt Marijnissen AV Sprint 8,56 8,53
36 Hanna van der Zalm PH 8,61 8,48
37 Suzan Schippers MPM 8,63 8,52
Nketia Seedo U-Track DQ 7,35

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,66Q 7,68
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,87Q 7,89
3 Sheenai Muntslag AV Sprint 7,89Q 7,99
4 Kato Leusink GACH 7,91Q 7,86
5 Kadidja Sangare AAV `36 7,92Q 7,99
6 Miro Vlasman Phanos 7,98q 7,97
6 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,98Q 8,08
8 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,00q 8,04
9 Rosella van Keulen VAV 8,02 7,96
10 Xiorèse Romero AV Trias 8,07 8,16
10 Rikst Slot Heerenveen 8,07 8,05
12 Sanne Haagsma HRRR 8,09 8,06
13 Lara Weghorst Leiden 8,11 8,10
13 Iris Veldt Groningen 8,11 8,15
15 Afra Jiya AV Lycurgus 8,15 8,23
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15 8,15
17 Suzan Plat AV PEC 1910 8,19 8,15
18 Simi Pater U-Track 8,20 8,13
19 Grace-Ann Pronk Haag 8,24 8,15
20 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,26 8,18
21 Megan Broekhuis DVTR 8,35 8,34
22 Sarah van Ekeris KAV Holland 8,42 8,37
23 Puck Harms GACH 8,50 8,34
Coos Veldpaus HLLS DQ 8,07

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 25,23Q 24,48
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 25,87Q 24,10
3 Anouk Rensink AV Unitas 25,88Q 25,56
4 Miro Vlasman Phanos 25,91Q 25,95
5 Silke Vonk AV Sprint 26,18q 26,83
6 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,27q 26,31
7 Robina Negenman KAV Holland 26,30 25,98
8 Valéria Montijn CAV Energie 26,51 26,22
9 Sanne Haagsma HRRR 26,53 26,94
10 Emy Guikema Groningen 26,80 26,72
11 Grace-Ann Pronk Haag 26,82 26,96
12 Maureen Louws AV NOP 26,97 26,30
13 Simi Pater U-Track 26,99 26,95
14 Xiorèse Romero AV Trias 26,99 26,46
15 Megan de Ruiter Phanos 27,01 26,26
16 Maaike Geerling HAC `63 27,30 27,79
17 Doortje van der Mark Ciko `66 27,36 27,10
18 Eline Dalderop GACH 27,46 27,30
19 Iris Veldt Groningen 27,78 27,76
20 Denise van der Linde SPOB 28,97 28,90
21 Lotte Poelman Castricum 29,10 28,68
Sienna Klous AV Lycurgus DQ 28,14
Amy Walraven Altis DQ 27,73
Brecht van der Vliet Groningen DQ 27,39

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,95 25,23
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,79 25,87
3 Miro Vlasman Phanos 25,55 25,91
4 Anouk Rensink AV Unitas 25,72 25,88
5 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,50 26,27
6 Silke Vonk AV Sprint 26,58 26,18

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 58,73Q 57,15
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 59,04Q 58,54
3 Nina Franke PH 59,76q 59,17
4 Demi Boom PH 1:00,20Q 59,83
5 Sophia Mulder AV34 1:00,37q 1:00,04
6 Eline Dalderop GACH 1:00,58 1:00,26
7 Suzanne Libbers Groningen 1:00,69Q 57,27
8 Britt Roos HAC `63 1:00,93 1:02,45
9 Anna Oosterwegel DVTR 1:01,09 1:01,73
10 Tiba Miran Groningen 1:01,64 1:05,05
11 Quinty Sanders HAC 1:01,96 1:03,56
12 Noortje Huitema Groningen 1:02,07 1:03,03
13 Sophie van den Berg AV NOP 1:02,34 1:03,99
14 Joyce Menick HLLM 1:04,08 1:04,43
15 Amber Aarssen AV Fortuna 1:04,52 1:04,63
16 Esther van der Pijl Haag 1:04,71 1:03,64
17 Sheralda Bottse NEAV 1:05,09 1:06,02
18 Sanne Diepen PH 1:05,22 1:05,85
19 Myrthe Kouwenberg PH 1:07,18 1:04,19
20 Madelief Vaessen Swift 1:08,18 1:06,85
Esther Lievers Leiden DQ 1:02,72
Ella Mosselman SAV DQ 1:04,36

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Suzanne Libbers Groningen 56,82 1:00,69
2 Eva Nijdam Scorpio 57,23 58,73
3 Mara Cotterink AV Lycurgus 57,99 59,04
4 Nina Franke PH 59,24 59,76
5 Demi Boom PH 59,50 1:00,20
6 Sophia Mulder AV34 59,74 1:00,37

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 2:20,82Q 2:14,55
2 Tamar Veltman Almere `81 2:21,73q 2:16,86
3 Amina Maatoug Leiden 2:22,04Q 2:15,06
4 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:23,32Q 2:11,62
5 Lotte van Schaik AV Atverni 2:23,36q 2:18,75
6 Yasmine Abbes AV Cifla 2:24,17Q 2:14,73
7 Manon Stringa AV Atverni 2:24,32 2:20,29
8 Wendy de Jong Fit 2:24,35 2:29,45
9 Ella Mosselman SAV 2:25,77 2:27,56
10 Dorte Heideman MPM 2:27,49 2:22,94
11 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:28,39 2:29,52
12 Tessa Beugelink AAC 2:29,10 2:30,30
13 Joyce de Jong Fit 2:30,15 2:29,17
14 Mette Oosterink GACH 2:30,69 2:25,22
15 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:30,81 2:23,99
16 Bieke Schipperen Scorpio 2:31,48 2:23,79
17 Milou Oplaat AV Rijssen 2:31,50 2:29,38
18 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:31,84 2:27,83
19 Bobet Kloosterman Leiden 2:32,00 2:29,73
20 Suzet Doornheim GACH 2:32,96 2:32,08
21 Sanne Diepen PH 2:33,05 2:25,94
22 Jane Wanten Swift 2:39,62 2:36,23

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Amina Maatoug Leiden 2:13,42 2:22,04
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:15,55 2:23,32
3 Yasmine Abbes AV Cifla 2:15,68 2:24,17
4 Sarah Peerik Hanzesport 2:17,20 2:20,82
5 Lotte van Schaik AV Atverni 2:19,03 2:23,36
6 Tamar Veltman Almere `81 2:26,19 2:21,73

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Anna Hightower Ciko `66 4:36,21 4:57,33
2 Sara Schouten AV Atverni 4:40,48 4:55,06
3 Lieve Eising AV Lycurgus 4:42,30 4:58,00
4 Yara Schoenmakers RTE 4:45,63 4:55,69
5 Joyce de Jong Fit 4:47,88 4:54,32
6 Jenda de Boer HRRR 4:57,99 4:58,01
7 Sanne Schouten AV Atverni 4:58,86 5:01,21
8 Marta Moreno Leiden 4:59,85 5:02,61
9 Esra Zijderlaan AV Atverni 5:07,81 4:57,88

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Manjorie Janssen AV Cifla 9:53,55 10:07,97
2 Shirin van Anrooij AV `56 10:09,15 9:50,09
3 Tess van Randtwijk AV34 10:22,99 10:21,80
4 Anna Eikendal Ciko `66 10:45,01 10:02,41
5 Isa Leen Olympus `70 10:45,56 10:47,27
6 Laura van Langen SAV 10:46,19 10:27,06
7 Anne Geijtenbeek U-Track 11:23,21 11:06,42

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,35Q 8,32
2 Kato Leusink GACH 8,56Q 8,92
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,76Q 8,78
4 Nienke Madderom AV Trias 8,87Q 8,79
5 Yara Linnekamp HLLS 8,88q 9,06
6 Ruth Vogels Rotterdam 8,95Q 8,92
7 Anouk Schoop AV NOP 8,98Q 9,00
8 Vera Derksema Groningen 9,02q 8,94
9 Amy Hasselton Spado 9,03 9,16
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,05 8,83
11 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 9,12 8,94
12 Robina Negenman KAV Holland 9,12 9,14
13 Britt Weerman Groningen 9,15 9,27
14 Nina Franke PH 9,16 9,09
15 Nikki Boon Flevo Delta 9,28 9,32
16 Mette van der Meer Flevo Delta 9,32 9,33
17 Megan Broekhuis DVTR 9,32 9,15
18 Sarah van Beilen AV PEC 1910 9,35 9,40
19 Sarah Kortland Typhoon 9,39 9,05
20 Silke Vonk AV Sprint 9,41 9,20
21 Anna Oosterwegel DVTR 9,45 9,26
22 Sophie van den Berg AV NOP 9,46 9,43
23 Eveline de Jong De Spartaan 9,48 9,49
24 Terri Talan Heerenveen 9,69 9,49

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 15,88 15,97 16,28 16,63 16,37 X 16,63 16,53
2 Nikki Boon Flevo Delta 13,27 14,65 12,95 X X 14,41 14,65 14,20
3 Janneke Pluimes Scorpio 12,23 13,12 12,29 14,40 X 14,34 14,40 13,67
4 Bridget Janssen PAC 12,20 12,66 13,81 12,54 13,13 13,53 13,81 14,18
5 Tessa Smits AV Sprint 12,21 13,39 13,45 13,02 13,73 13,07 13,73 12,62
6 Joyce van Welie PAC 11,86 11,61 12,25 11,54 12,52 12,05 12,52 13,08
7 Danara Dew... Stoppels Groningen 11,75 10,90 12,47 11,06 12,33 11,46 12,47 13,27
8 Rosa Kuin AV Hera X 12,35 11,55 11,52 12,37 X 12,37 12,45
9 Puck Harms GACH 11,49 12,00 11,11 12,00 11,74
10 Fabiënne Müller AV Lycurgus 11,53 11,64 11,84 11,84 12,62
11 Robina Negenman KAV Holland 11,64 11,32 11,58 11,64 11,92
12 Lotte Haest Spado 11,60 11,31 11,49 11,60 12,58
13 Kahlan Veen Heerenveen X 11,56 11,53 11,56 12,23
14 Silke van der Zwaag HRRR 11,06 10,62 11,08 11,08 11,39
15 Eva Nijdam Scorpio 11,07 10,82 10,50 11,07 12,26
16 Milou Kaestner HLLM 10,40 X 10,95 10,95 12,39
17 Bowien Snepvangers DJA 10,60 10,49 10,91 10,91 11,49
18 Vivian Kip OSM `75 9,98 10,42 10,89 10,89 11,38

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.75ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O O O O O XXX 1,72 1,65
2 Britt Weerman Groningen O XO O XO O XXX 1,68 1,70
3 Annabelle Emmen AV Spiridon O O O XO XXX 1,68 1,68
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XXX 1,68 1,69
5 Zoë Sedney ARV Ilion O O XO XO XXX 1,68 1,71
6 Kadidja Sangare AAV `36 O O O XXX 1,64 1,64
7 Fenna Achterberg VAV O O XO O XXX 1,64 1,60
8 Sofie Dokter Groningen XO XO O XXX 1,64 1,70
9 Diede van der Meer Flevo Delta O O XO XXO XXX 1,64 1,70
10 Claudy Nouws THOR O O O XXX 1,60 1,60
10 Jonne Siebrand Isala `96 O O O XXX 1,60 1,60
12 Suzan Plat AV PEC 1910 O O XO XXX 1,60 1,65
13 Eveline de Jong De Spartaan O O XXO XXX 1,60 1,64
14 Inez Bouwen AV Lycurgus O O XXX 1,55 1,61
15 Anouk Schoop AV NOP XO XO XXX 1,55 1,62

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,44 11,20 11,32 10,90 10,95 X 11,44 11,64
2 Nikki Boon Flevo Delta 10,82 11,06 11,02 10,66 11,20 11,18 11,20 11,65
3 Kellynsia Leerdam U-Track 11,16 11,04 10,45 10,53 10,80 10,80 11,16 10,93
4 Eline Dalderop GACH 10,36 X 10,58 10,97 11,09 11,03 11,09 10,71
5 Femke Jonker AV Hera 9,97 10,10 10,44 10,63 10,43 10,40 10,63 10,18
6 Julia van Dijk JSPR 10,23 10,32 10,30 10,55 10,24 9,75 10,55 10,96
7 Margo Schippers AV Rijssen 10,51 10,43 10,53 10,54 X 10,50 10,54 11,04
8 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,15 10,31 10,31 10,06 X 10,17 10,31 10,59
9 Elisanne Buunk AVA `70 9,99 X 9,87 9,99 10,09
10 Terri Talan Heerenveen X X 9,46 9,46 10,06

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.503.553.65ResOBP
1 Thyra van Diemen ARV Ilion O O O O O XXX 3,55 3,62
2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion XO - O XO XXX 3,40 3,55
3 Karlijn Schouten Fortius O O XXO XO X- XX 3,40 3,45
4 Kristina Tergau PAC XO XO XO O XXX 3,30 3,35
5 Otte Wienese GACH O XO XXX 3,15 3,35
5 Fleur van der Linden AV Sprint XO 3,15 3,35
7 Samar Ahmed HLLS O O XXO XXX 3,15 3,17
8 Lotte Haest Spado O XO XXX 3,00 3,26
9 Marjolein Klaren MPM O O XXX 2,80 2,95
10 Kira van den Ham HLLS XO O XXX 2,80 2,90
11 Sterre Bal Haag O XO XXX 2,60 2,80
Mette van der Meer Flevo Delta XXX NM 3,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,39 5,55 5,69 X 5,36 X 5,69 5,46
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,41 5,42 5,50 5,58 X 5,46 5,58 5,54
3 Kadidja Sangare AAV `36 5,03 5,49 5,57 5,38 5,45 5,49 5,57 5,49
4 Yara Linnekamp HLLS X X 5,52 5,15 X X 5,52 5,36
5 Anouk Schoop AV NOP 4,48 4,85 5,48 5,04 4,97 5,45 5,48 5,35
6 Amy Hasselton Spado 5,17 5,33 5,43 5,38 5,47 X 5,47 5,48
7 Sofie Dokter Groningen X 5,22 5,37 5,31 X 5,16 5,37 5,58
8 Nikki Taag KAV Holland 5,30 5,07 5,16 X 5,20 X 5,30 5,20
9 Rikst Slot Heerenveen 5,19 4,97 5,24 5,24 5,37
10 Lara Weghorst Leiden 4,97 5,12 5,06 5,12 5,34
11 Suzan Plat AV PEC 1910 5,03 5,12 X 5,12 5,40
12 Nikki Boon Flevo Delta 5,08 X 5,07 5,08 5,60
13 Louiza Kruiswijk AV Atverni 4,99 2,90 X 4,99 5,49
14 Danara Dew... Stoppels Groningen 4,98 X X 4,98 5,29
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 4,76 4,88 4,78 4,88 5,20
16 Eveline de Jong De Spartaan X 4,86 X 4,86 5,23