Uitslagen 60 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,66Q 7,53
2 Gwen Reuver AAC 7,68Q 7,82
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,82Q 7,72
4 Janine Verhaar PAC 7,85Q 7,83
5 Manon Schoop AV NOP 7,86Q 7,91
6 Zoë Meyer AV Sprint 7,88Q 7,92
7 Marijke Esselink AVA `70 7,94Q 7,93
8 Eva Vonk AV Sprint 7,98Q 7,95
9 Janna Doumpas Eindhoven 7,99Q 7,88
10 Charlie van Gorkum Rotterdam 8,00Q 7,95
11 Suzanne Van Eijck Spado 8,02Q 8,02
12 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,05Q 7,98
13 Beau Winnubst AAC 8,06q 7,98
14 Maeve Zuijlen AV Unitas 8,08q 8,17
15 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,09q 8,01
16 Fréderique Post AV Gouda 8,15q 8,15
17 Laura Karamowa Phanos 8,18 8,30
17 Sarah Dekker AV Trias 8,18 8,25
17 Danique de Haan DVTR 8,18 8,17
20 Lynn van Zijl DVTR 8,21 8,16
21 Casey de Graaff SPOB 8,23 8,29
22 Merle Van Elzakker Spado 8,26 8,15
22 Merel Wevers AV34 8,26 8,27
24 Robin Hassing AV Fortuna 8,35 8,31
25 Tamara Graat Almere `81 8,43 8,41
26 Carlijn Helder Clytoneus 8,50 8,31
27 Marlous Hagemann Haag 8,53 8,48
28 Justine Fleming GACH 8,55 8,54
29 Dorine Huisman AV Atverni 8,79 8,75
30 Linde Buruma GACH 8,82 8,94
31 Desirée van Beest AV Atverni 8,86 8,84
32 Michelle van Dorth AV Hylas 9,31 8,87

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 25,33Q 23,89
2 Janine Verhaar PAC 25,42Q 25,99
3 Gwen Reuver AAC 25,56Q 25,22
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,63Q 25,24
5 Fréderique Post AV Gouda 25,90q 26,78
6 Suzanne Van Eijck Spado 25,90q 25,51
7 Lynn van Zijl DVTR 26,03 26,25
8 Laura Karamowa Phanos 26,26 26,92
9 Sarah Dekker AV Trias 26,50 26,60
10 Merel Wevers AV34 26,56 25,71
11 Danique de Haan DVTR 26,73 26,69
12 Marlous Hagemann Haag 26,83 27,33
13 Robin Hassing AV Fortuna 26,88 27,16
14 Shanna Mol AV Lycurgus 27,10 26,48
15 Anouk Hellingh AV Lycurgus 27,21 27,07
16 Carlijn Helder Clytoneus 27,83 27,80
17 Justine Fleming GACH 28,15 26,82
18 Casey de Graaff SPOB 28,28 27,44
19 Susan Wouda MPM 29,49 29,55
Dorine Huisman AV Atverni DQ 29,01
Kimberley Booij De Spartaan DQ 25,98
Janna Doumpas Eindhoven DQ 26,31

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Andrea Bouma De Spartaan 24,64 25,33
2 Janine Verhaar PAC 24,93 25,42
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,20 25,63
4 Suzanne Van Eijck Spado 25,48 25,90
5 Gwen Reuver AAC 25,59 25,56
6 Fréderique Post AV Gouda 26,74 25,90

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Altis 55,77Q 54,47
2 Jonne Walstra AV Atos 57,85Q 58,34
3 Bregje Sloot De Liemers 58,18q 57,31
4 Britta de Haan ARV Ilion 58,48q 59,83
5 Roos van Zwam Ciko `66 58,65Q 57,00
6 Femke Frijters DJA 59,14Q 58,75
7 Feline Molenaar Avantri 59,86 1:01,14
8 Lotte van Stijn De Spartaan 59,94 59,04
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:00,09 59,19
10 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:00,56 59,75
11 Blanca van Haaren Fit 1:01,14 1:01,80
12 Janna van Burik Haag 1:01,51 1:01,48
13 Leonie Wierenga SAV 1:01,96 59,90
14 Gabriëlle Opmeer PAC 1:02,17 1:03,00
15 Sanne Cornelissen AL73 1:02,31 1:03,42
16 Isabel Hooijman AKU 1:03,81 1:02,31
17 Puck Van Wiltenburg PAC 1:05,27 1:03,46
18 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 1:08,04 1:07,42
19 Susan Wouda MPM 1:08,16 1:09,26
20 Kirsten Damstra Groningen 1:08,79 1:09,36
Laura Karamowa Phanos DQ 59,76
Febora Ridder Castricum DQ 1:04,41
Eden Göbbels GACH DQ 1:03,82

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Femke Bol Altis 54,93 55,77
2 Jonne Walstra AV Atos 56,95 57,85
3 Femke Frijters DJA 57,02 59,14
4 Bregje Sloot De Liemers 57,17 58,18
5 Roos van Zwam Ciko `66 57,82 58,65
6 Britta de Haan ARV Ilion 58,42 58,48

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Vera Lurvink PH 2:18,18Q 2:14,93
2 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:18,42Q 2:14,93
3 Danique Gimbrère Groningen 2:19,96q 2:17,24
4 Anouk Prop Spado 2:20,81Q 2:13,60
5 Aylan Menick AV Atverni 2:21,19Q 2:18,76
6 Ilse Kamphuis Castricum 2:22,07q 2:15,15
7 Fanny Spikman Groningen 2:22,33 2:24,10
8 Evi Van Bladel ACW `66 2:22,80 2:24,81
9 Nora Winter AV Lycurgus 2:25,23 2:25,27
10 Sanne van Beek PAC 2:30,96 2:34,30

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Anouk Prop Spado 2:19,22 2:20,81
2 Vera Lurvink PH 2:19,74 2:18,18
3 Ilse Kamphuis Castricum 2:20,01 2:22,07
4 Aylan Menick AV Atverni 2:20,05 2:21,19
5 Danique Gimbrère Groningen 2:22,11 2:19,96
6 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:23,76 2:18,42

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 4:37,98 4:30,89
2 Lydia van Dijk KAV Holland 4:39,17 4:37,01
3 Anouk van Gils Spado 4:47,29 4:44,65
4 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 4:48,21 4:37,46
5 Noor Kuilboer AV Hera 4:49,94 5:23,75
6 Irene Bijman Isala `96 4:59,57 5:02,67

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 10:06,57 9:52,90
2 Sophie Dielissen VRT 10:11,64 10:06,63
3 Ynte Biemans AV Atverni 10:25,89 10:12,44
4 Evelien Kuiper Groningen 10:41,59 10:22,69
5 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 11:33,65 10:46,67

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen X X 16,03 16,93 17,05 X 17,05 16,89
2 Jessica Schilder AV Hera 14,33 14,13 15,68 14,81 15,13 X 15,68 16,24
3 Anneloes Wonink Groningen 12,31 11,96 12,61 X 12,03 13,00 13,00 13,14
4 Jenny Tchedjo U-Track 12,07 12,44 12,05 12,03 11,85 12,73 12,73 12,94
5 Jacqueline Muts Phanos 12,09 12,17 12,58 12,15 12,59 X 12,59 13,32
6 Marjolein Bolten DAV Kronos 11,08 11,07 11,43 X 11,31 10,79 11,43 11,81
7 Lynn van Zijl DVTR 10,96 10,43 X 11,13 10,57 10,81 11,13 11,44
8 Racquelle Biezen AV 1923 10,45 10,97 10,83 10,29 10,46 10,41 10,97 10,96
9 Misha Hollaar AV Fortuna 9,47 9,41 9,82 9,82 10,19
10 Lichelle Scholing MPM 8,76 8,83 9,47 9,47 9,59
11 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,35 8,91 8,87 9,35 9,04
12 Noa Knip Spartacus 8,34 X 8,79 8,79 8,68

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.78ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP O O O O XXX 1,75 1,74
2 Ilse Kuijf ARV Ilion O O XO O XXX 1,72 1,70
3 Marijke Esselink AVA `70 XO XXO XO XXX 1,72 1,70
4 Nicole Etman PAC O O XXX 1,68 1,74
4 Marjolein Bolten DAV Kronos O O O O XXX 1,68 1,69
6 Wouke van t Klooster Pijnenburg O O XO XXX 1,68 1,68
7 Esmay Meinders AV NOP O O XO XXX 1,64 1,68
8 Marijntje Huige Spado O XO XO XXX 1,60 1,65
9 Nicole Schellekens ARV Ilion O XXX 1,55 1,65
10 Britt Gerdes Leiden O XO XXX 1,55 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 11,59 11,58 - 11,75 11,70 11,79 11,79 12,07
2 Judeska Sheppard Rotterdam 11,51 11,57 11,50 11,45 X 11,52 11,57 11,69
3 Edikan Ekpo Haag 11,42 X X X 11,56 11,46 11,56 11,60
4 Laurien Theunissen AV Unitas 10,12 10,98 11,12 11,01 11,15 11,12 11,15 11,27
5 Sophie Jebose AAC 10,34 X 10,50 10,77 10,79 X 10,79 11,32
6 Beau Winnubst AAC 10,11 10,34 10,77 10,60 10,75 10,65 10,77 10,21
7 Sanne van Drunen Almere `81 10,44 10,36 10,15 10,24 10,39 10,63 10,63 10,90
8 Amina Schellekens Phanos 10,36 10,62 10,47 10,37 10,33 10,58 10,62 10,46
9 Naseya Weinchard AV 1923 X 9,74 10,04 10,04 10,71
10 Nienke Voorheijen THOR 9,94 9,93 9,99 9,99 10,22

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 2.402.602.803.003.153.303.403.513.603.70ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius O O O O XO XO XXX 3,60 3,50
2 Annebel Jaarsma AV Lycurgus O O XXX 3,30 3,50
2 Sophie Jebose AAC O O O XXX 3,30 3,30
4 Mirte Kok PAC XO XO O XXX 3,30 3,50
5 Anja Bekema VTLS XO O XXO XXX 3,00 3,10
6 Wendy van Nes AV Atos XO O O XXX 2,80 2,70
7 Lianne Daan De Spartaan O O XXO XXX 2,80 2,80

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,83 5,86 5,78 5,75 X 6,06 6,06 5,71
2 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,68 5,79 5,72 5,66 X X 5,79 5,78
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,21 5,22 5,25 5,26 5,47 5,38 5,47 5,09
4 Jinke van der Sluis AAC 5,22 5,16 4,94 X 5,07 5,05 5,22 5,74
5 Danique de Haan DVTR 5,15 5,10 4,93 5,01 5,03 5,07 5,15 5,21
6 Beau Winnubst AAC 5,12 5,06 4,71 X 4,94 X 5,12 5,58
7 Lynn van Zijl DVTR 5,07 4,74 5,01 4,92 5,05 3,05 5,07 5,22
8 Edikan Ekpo Haag 4,92 5,05 4,95 X 4,64 X 5,05 5,36
9 Michelle van Dorth AV Hylas 4,76 4,71 4,60 4,76 5,07
10 Susan Wouda MPM 4,45 4,48 X 4,48 4,77
Amina Schellekens Phanos X X X NM 5,00