Uitslagen 60 meter Meisjes Junior A

# Naam 60mQOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,66 Q7,53 Gemeld
2 Gwen Reuver AAC 7,68 Q7,82 Gemeld
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,82 Q7,72 Gemeld
4 Janine Verhaar PAC 7,85 Q7,83 Gemeld
5 Manon Schoop AV NOP 7,86 Q7,91 Gemeld
6 Zoë Meyer AV Sprint 7,88 Q7,92 Gemeld
7 Marijke Esselink AVA `70 7,94 Q7,93 Gemeld
8 Eva Vonk AV Sprint 7,98 Q7,95 Gemeld
9 Janna Doumpas Eindhoven 7,99 Q7,88 Gemeld
10 Charlie van Gorkum Rotterdam 8,00 Q7,95 Gemeld
11 Suzanne Van Eijck Spado 8,02 Q8,02 Gemeld
12 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,05 Q7,98 Gemeld
13 Beau Winnubst AAC 8,06 q7,98 Gemeld
14 Maeve Zuijlen AV Unitas 8,08 q8,17 Gemeld
15 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,09 q8,01 Gemeld
16 Fréderique Post AV Gouda 8,15 q8,15 Gemeld
17 Laura Karamowa Phanos 8,18 -8,30 Gemeld
17 Sarah Dekker AV Trias 8,18 -8,25 Gemeld
17 Danique de Haan DVTR 8,18 -8,17 Gemeld
20 Lynn van Zijl DVTR 8,21 -8,16 Gemeld
21 Casey de Graaff SPOB 8,23 -8,29 Gemeld
22 Merle Van Elzakker Spado 8,26 -8,15 Gemeld
22 Merel Wevers AV34 8,26 -8,27 Gemeld
24 Robin Hassing AV Fortuna 8,35 -8,31 Gemeld
25 Tamara Graat Almere `81 8,43 -8,41 Gemeld
26 Carlijn Helder Clytoneus 8,50 -8,31 Gemeld
27 Marlous Hagemann Haag 8,53 -8,48 Gemeld
28 Justine Fleming GACH 8,55 -8,54 Gemeld
29 Dorine Huisman AV Atverni 8,79 -8,75 Gemeld
30 Linde Buruma GACH 8,82 -8,94 Gemeld
31 Desirée van Beest AV Atverni 8,86 -8,84 Gemeld
32 Michelle van Dorth AV Hylas 9,31 -8,87 Gemeld
Annerice Bakker Phanos --- -8,51 Afgemeld
Kyara Tjin-A-Lim Leiden --- -8,11 Afgemeld
Fréderique Post AV Gouda --- -8,15 Afgemeld
Fréderique Post AV Gouda --- -8,15 Afgemeld

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior A

# Naam 60m_hfQQm
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,61 Q7,66 Gemeld
2 Gwen Reuver AAC 7,67 Q7,68 Gemeld
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,71 Q7,82 Gemeld
4 Zoë Meyer AV Sprint 7,84 Q7,88 Gemeld
5 Manon Schoop AV NOP 7,85 Q7,86 Gemeld
6 Janine Verhaar PAC 7,89 Q7,85 Gemeld
7 Janna Doumpas Eindhoven 7,90 Q7,99 Gemeld
8 Eva Vonk AV Sprint 7,95 -7,98 Gemeld
9 Marijke Esselink AVA `70 7,99 Q7,94 Gemeld
10 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,02 -8,05 Gemeld
11 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,05 -8,09 Gemeld
12 Charlie van Gorkum Rotterdam 8,06 -8,00 Gemeld
13 Beau Winnubst AAC 8,16 -8,06 Gemeld
13 Maeve Zuijlen AV Unitas 8,16 -8,08 Gemeld
15 Fréderique Post AV Gouda 8,18 -8,15 Gemeld
16 Suzanne Van Eijck Spado 8,22 -8,02 Gemeld

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 60m_fQm
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,63 7,61 Gemeld
2 Gwen Reuver AAC 7,68 7,67 Gemeld
3 Andrea Bouma De Spartaan 7,77 7,71 Gemeld
4 Janine Verhaar PAC 7,83 7,89 Gemeld
5 Zoë Meyer AV Sprint 7,85 7,84 Gemeld
6 Manon Schoop AV NOP 7,86 7,85 Gemeld
7 Janna Doumpas Eindhoven 7,92 7,90 Gemeld
8 Marijke Esselink AVA `70 7,94 7,99 Gemeld

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam 200mQOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 25,33 Q23,89 Gemeld
2 Janine Verhaar PAC 25,42 Q25,99 Gemeld
3 Gwen Reuver AAC 25,56 Q25,22 Gemeld
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,63 Q25,24 Gemeld
5 Fréderique Post AV Gouda 25,90 q26,78 Gemeld
6 Suzanne Van Eijck Spado 25,90 q25,51 Gemeld
7 Lynn van Zijl DVTR 26,03 -26,25 Gemeld
8 Laura Karamowa Phanos 26,26 -26,92 Gemeld
9 Sarah Dekker AV Trias 26,50 -26,60 Gemeld
10 Merel Wevers AV34 26,56 -25,71 Gemeld
11 Danique de Haan DVTR 26,73 -26,69 Gemeld
12 Marlous Hagemann Haag 26,83 -27,33 Gemeld
13 Robin Hassing AV Fortuna 26,88 -27,16 Gemeld
14 Shanna Mol AV Lycurgus 27,10 -26,48 Gemeld
15 Anouk Hellingh AV Lycurgus 27,21 -27,07 Gemeld
16 Carlijn Helder Clytoneus 27,83 -27,80 Gemeld
17 Justine Fleming GACH 28,15 -26,82 Gemeld
18 Casey de Graaff SPOB 28,28 -27,44 Gemeld
19 Susan Wouda MPM 29,49 -29,55 Gemeld
Dorine Huisman AV Atverni DQ -29,01 Gemeld
Kimberley Booij De Spartaan DQ -25,98 Gemeld
Janna Doumpas Eindhoven DQ -26,31 Gemeld
Desirée van Beest AV Atverni --- -29,33 Afgemeld
Michelle van Dorth AV Hylas --- -28,77 Afgemeld
Charlie van Gorkum Rotterdam --- -25,94 Afgemeld
Roos van Zwam Ciko `66 --- -25,97 Afgemeld
Fréderique Post AV Gouda --- -26,78 Afgemeld
Fréderique Post AV Gouda --- -26,78 Afgemeld

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 200m_fQm
1 Andrea Bouma De Spartaan 24,64 25,33 Gemeld
2 Janine Verhaar PAC 24,93 25,42 Gemeld
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,20 25,63 Gemeld
4 Suzanne Van Eijck Spado 25,48 25,90 Gemeld
5 Gwen Reuver AAC 25,59 25,56 Gemeld
6 Fréderique Post AV Gouda 26,74 25,90 Gemeld

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam 400mQOBP
1 Femke Bol Altis 55,77 Q54,47 Gemeld
2 Jonne Walstra AV Atos 57,85 Q58,34 Gemeld
3 Bregje Sloot De Liemers 58,18 q57,31 Gemeld
4 Britta de Haan ARV Ilion 58,48 q59,83 Gemeld
5 Roos van Zwam Ciko `66 58,65 Q57,00 Gemeld
6 Femke Frijters DJA 59,14 Q58,75 Gemeld
7 Feline Molenaar Avantri 59,86 -1:01,14 Gemeld
8 Lotte van Stijn De Spartaan 59,94 -59,04 Gemeld
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:00,09 -59,19 Gemeld
10 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:00,56 -59,75 Gemeld
11 Blanca van Haaren Fit 1:01,14 -1:01,80 Gemeld
12 Janna van Burik Haag 1:01,51 -1:01,48 Gemeld
13 Leonie Wierenga SAV 1:01,96 -59,90 Gemeld
14 Gabriëlle Opmeer PAC 1:02,17 -1:03,00 Gemeld
15 Sanne Cornelissen AL73 1:02,31 -1:03,42 Gemeld
16 Isabel Hooijman AKU 1:03,81 -1:02,31 Gemeld
17 Puck Van Wiltenburg PAC 1:05,27 -1:03,46 Gemeld
18 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 1:08,04 -1:07,42 Gemeld
19 Susan Wouda MPM 1:08,16 -1:09,26 Gemeld
20 Kirsten Damstra Groningen 1:08,79 -1:09,36 Gemeld
Laura Karamowa Phanos DQ -59,76 Gemeld
Febora Ridder Castricum DQ -1:04,41 Gemeld
Eden Göbbels GACH DQ -1:03,82 Gemeld
Ilse Kamphuis Castricum --- -1:00,83 Afgemeld
Lisa Wijmans U-Track --- -1:04,65 Afgemeld

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 400m_fQm
1 Femke Bol Altis 54,93 55,77 Gemeld
2 Jonne Walstra AV Atos 56,95 57,85 Gemeld
3 Femke Frijters DJA 57,02 59,14 Gemeld
4 Bregje Sloot De Liemers 57,17 58,18 Gemeld
5 Roos van Zwam Ciko `66 57,82 58,65 Gemeld
6 Britta de Haan ARV Ilion 58,42 58,48 Gemeld

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam 800mQOBP
1 Vera Lurvink PH 2:18,18 Q2:14,93 Gemeld
2 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:18,42 Q2:14,93 Gemeld
3 Danique Gimbrère Groningen 2:19,96 q2:17,24 Gemeld
4 Anouk Prop Spado 2:20,81 Q2:13,60 Gemeld
5 Aylan Menick AV Atverni 2:21,19 Q2:18,76 Gemeld
6 Ilse Kamphuis Castricum 2:22,07 q2:15,15 Gemeld
7 Fanny Spikman Groningen 2:22,33 -2:24,10 Gemeld
8 Evi Van Bladel ACW `66 2:22,80 -2:24,81 Gemeld
9 Nora Winter AV Lycurgus 2:25,23 -2:25,27 Gemeld
10 Sanne van Beek PAC 2:30,96 -2:34,30 Gemeld
Febora Ridder Castricum --- -2:24,47 Afgemeld
Jasmijn van Iersel PAC --- -2:20,58 Afgemeld
Roos Hop Rotterdam --- -2:13,97 Afgemeld

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 800m_fQm
1 Anouk Prop Spado 2:19,22 2:20,81 Gemeld
2 Vera Lurvink PH 2:19,74 2:18,18 Gemeld
3 Ilse Kamphuis Castricum 2:20,01 2:22,07 Gemeld
4 Aylan Menick AV Atverni 2:20,05 2:21,19 Gemeld
5 Danique Gimbrère Groningen 2:22,11 2:19,96 Gemeld
6 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:23,76 2:18,42 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam 1500mOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 4:37,98 4:30,89 Gemeld
2 Lydia van Dijk KAV Holland 4:39,17 4:37,01 Gemeld
3 Anouk van Gils Spado 4:47,29 4:44,65 Gemeld
4 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 4:48,21 4:37,46 Gemeld
5 Noor Kuilboer AV Hera 4:49,94 5:23,75 Gemeld
6 Irene Bijman Isala `96 4:59,57 5:02,67 Gemeld
Ynte Biemans AV Atverni --- 4:51,39 Afgemeld

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

# Naam 3000mOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 10:06,57 9:52,90 Gemeld
2 Sophie Dielissen VRT 10:11,64 10:06,63 Gemeld
3 Ynte Biemans AV Atverni 10:25,89 10:12,44 Gemeld
4 Evelien Kuiper Groningen 10:41,59 10:22,69 Gemeld
5 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 11:33,65 10:46,67 Gemeld
Iris Velting HAC `63 --- 10:37,63 Afgemeld

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior A

# Naam 60mHQOBP
1 Marijke Esselink AVA `70 8,81 Q8,79 Gemeld
2 Manon Schoop AV NOP 8,89 Q8,92 Gemeld
3 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,89 Q8,89 Gemeld
4 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,92 Q8,95 Gemeld
5 Rianne Beuling AV NOP 9,02 Q8,95 Gemeld
6 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,14 Q9,24 Gemeld
7 Marijntje Huige Spado 9,30 q9,48 Gemeld
8 Femke Frijters DJA 9,41 q9,05 Gemeld
9 Danique de Haan DVTR 9,46 -9,37 Gemeld
10 Pien Kuiper Haag 9,59 -9,71 Gemeld
11 Shanna Mol AV Lycurgus 9,83 -10,14 Gemeld
12 Sanne van Drunen Almere `81 9,87 -10,03 Gemeld
13 Sterre Weber GACH 9,95 -9,93 Gemeld
14 Amina Schellekens Phanos 10,03 -10,13 Gemeld
Annerice Bakker Phanos --- -9,79 Afgemeld
Dewi Lafontaine Haag --- -8,97 Afgemeld
Anouk Schoute AV Lycurgus --- -9,36 Afgewezen

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior A

# Naam 60mH_fQm
1 Marijke Esselink AVA `70 8,74 8,81 Gemeld
2 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,81 8,92 Gemeld
3 Manon Schoop AV NOP 8,83 8,89 Gemeld
4 Janneke Lemmerzaal Leiden 8,91 8,89 Gemeld
5 Rianne Beuling AV NOP 9,12 9,02 Gemeld
6 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,23 9,14 Gemeld
7 Marijntje Huige Spado 9,54 9,30 Gemeld
Femke Frijters DJA DNS 9,41 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam KogelOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 17,05 16,89 Gemeld
2 Jessica Schilder AV Hera 15,68 16,24 Gemeld
3 Anneloes Wonink Groningen 13,00 13,14 Gemeld
4 Jenny Tchedjo U-Track 12,73 12,94 Gemeld
5 Jacqueline Muts Phanos 12,59 13,32 Gemeld
6 Marjolein Bolten DAV Kronos 11,43 11,81 Gemeld
7 Lynn van Zijl DVTR 11,13 11,44 Gemeld
8 Racquelle Biezen AV 1923 10,97 10,96 Gemeld
9 Misha Hollaar AV Fortuna 9,82 10,19 Gemeld
10 Lichelle Scholing MPM 9,47 9,59 Gemeld
11 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,35 9,04 Gemeld
12 Noa Knip Spartacus 8,79 8,68 Gemeld
Maxime Beverwijk PH --- 10,91 Afgemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam HoogOBP
1 Manon Schoop AV NOP 1,75 1,74 Gemeld
2 Ilse Kuijf ARV Ilion 1,72 1,70 Gemeld
3 Marijke Esselink AVA `70 1,72 1,70 Gemeld
4 Nicole Etman PAC 1,68 1,74 Gemeld
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 1,68 1,69 Gemeld
6 Wouke van t Klooster Pijnenburg 1,68 1,68 Gemeld
7 Esmay Meinders AV NOP 1,64 1,68 Gemeld
8 Marijntje Huige Spado 1,60 1,65 Gemeld
9 Nicole Schellekens ARV Ilion 1,55 1,65 Gemeld
10 Britt Gerdes Leiden 1,55 1,60 Gemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam HSSOBP
1 Britta de Haan ARV Ilion 11,79 12,07 Gemeld
2 Judeska Sheppard Rotterdam 11,57 11,69 Gemeld
3 Edikan Ekpo Haag 11,56 11,60 Gemeld
4 Laurien Theunissen AV Unitas 11,15 11,27 Gemeld
5 Sophie Jebose AAC 10,79 11,32 Gemeld
6 Beau Winnubst AAC 10,77 10,21 Gemeld
7 Sanne van Drunen Almere `81 10,63 10,90 Gemeld
8 Amina Schellekens Phanos 10,62 10,46 Gemeld
9 Naseya Weinchard AV 1923 10,04 10,71 Gemeld
10 Nienke Voorheijen THOR 9,99 10,22 Gemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam PolshoogOBP
1 Saskia van der Boor Fortius 3,60 3,50 Gemeld
2 Annebel Jaarsma AV Lycurgus 3,30 3,50 Gemeld
2 Sophie Jebose AAC 3,30 3,30 Gemeld
4 Mirte Kok PAC 3,30 3,50 Gemeld
5 Anja Bekema VTLS 3,00 3,10 Gemeld
6 Wendy van Nes AV Atos 2,80 2,70 Gemeld
7 Lianne Daan De Spartaan 2,80 2,80 Gemeld

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam VerOBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 6,06 5,71 Gemeld
2 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,79 5,78 Gemeld
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,47 5,09 Gemeld
4 Jinke van der Sluis AAC 5,22 5,74 Gemeld
5 Danique de Haan DVTR 5,15 5,21 Gemeld
6 Beau Winnubst AAC 5,12 5,58 Gemeld
7 Lynn van Zijl DVTR 5,07 5,22 Gemeld
8 Edikan Ekpo Haag 5,05 5,36 Gemeld
9 Michelle van Dorth AV Hylas 4,76 5,07 Gemeld
10 Susan Wouda MPM 4,48 4,77 Gemeld
Amina Schellekens Phanos NM 5,00 Gemeld
Annerice Bakker Phanos --- 5,05 Niet gemeld
Naseya Weinchard AV 1923 --- 5,17 Afgemeld
Dewi Lafontaine Haag --- 5,50 Afgemeld
Roos van Zwam Ciko `66 --- 5,20 Afgemeld