Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,09
2 Sven Jansons Altis 7,15Q 7,16
3 Pim van Bakel PH 7,19Q 7,34
4 Nsikak Ekpo Haag 7,23Q 7,10
5 Isiah Emanuelson PAC 7,24Q 7,15
6 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,28Q 7,28
6 Lars Hogendoorn Altis 7,28Q 7,29
8 Koen Hoedjes AV Hera 7,29Q 7,31
9 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,34Q 7,46
10 Damian Felter PAC 7,35Q 7,28
11 Romello Christiaan AV Hera 7,37Q 7,38
12 Julian Jansen AV NOP 7,38Q 7,29
12 Brett Duff AV Sparta 7,38Q 7,36
12 Stephan Van der Jagt AV `47 7,38Q 7,51
15 Marnix van der Burg Leiden 7,41Q 7,47
15 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,41Q 7,37
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,41q 7,46
18 Gabriël ...rnelissen GACH 7,42Q 7,35
18 Benjamin Coolen Haag 7,42Q 7,54
20 Riq de Wit Eindhoven 7,45q 7,28
21 Benjamin van Altena Phanos 7,46Q 7,42
21 DSean Holaman SPWS 7,46Q 7,48
23 Maël Kramer AV Hylas 7,48q 7,49
23 Dushently Isenia PAC 7,48q 7,56
25 Indy Wekker U-Track 7,53 7,56
26 Casper Decates Nijmegen 7,54 7,42
27 Lars Mackenbach AV Sprint 7,57 7,65
28 Jasper Van Amerongen SPOB 7,59 7,67
29 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,64 7,57
30 Pim Weghorst MPM 7,66 7,64
31 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,67 7,56
31 Timo den Hollander GVAC 7,67 7,59
31 Quinten van der Elst Fortius 7,67 7,61
34 Bart Van Zandwijk AV Atverni 7,68 7,67
35 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,69 7,61
36 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,76 7,65
36 Youri Fransen GACH 7,76 7,71
38 Bas Westerbroek AV34 7,79 7,75
Jonathan Pronk Haag DQ 7,43
Noah Chokri Rotterdam DQ 7,23

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,04Q 7,04
2 Isiah Emanuelson PAC 7,17Q 7,24
3 Sven Jansons Altis 7,19Q 7,15
3 Nsikak Ekpo Haag 7,19Q 7,23
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,22q 7,28
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,22Q 7,29
7 Pim van Bakel PH 7,23Q 7,19
8 Lars Hogendoorn Altis 7,30q 7,28
9 Damian Felter PAC 7,33 7,35
10 Brett Duff AV Sparta 7,39 7,38
10 Stephan Van der Jagt AV `47 7,39 7,38
12 Riq de Wit Eindhoven 7,40 7,45
13 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,42 7,34
13 DSean Holaman SPWS 7,42 7,46
15 Sharif Omoyele Rotterdam 7,43 7,41
16 Julian Jansen AV NOP 7,44 7,38
16 Romello Christiaan AV Hera 7,44 7,37
18 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,45 7,41
19 Marnix van der Burg Leiden 7,46 7,41
20 Benjamin van Altena Phanos 7,47 7,46
21 Benjamin Coolen Haag 7,48 7,42
22 Gabriël ...rnelissen GACH 7,53 7,42
23 Dushently Isenia PAC 7,56 7,48
24 Maël Kramer AV Hylas 7,57 7,48

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 6,98 7,04
2 Sven Jansons Altis 7,12 7,19
3 Nsikak Ekpo Haag 7,21 7,19
4 Pim van Bakel PH 7,22 7,23
5 Isiah Emanuelson PAC 7,23 7,17
6 Gino Van Wijk AV Lycurgus 7,25 7,22
7 Lars Hogendoorn Altis 7,31 7,30
8 Koen Hoedjes AV Hera 7,32 7,22

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Pim van Bakel PH 22,28Q 22,58
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,50Q 22,81
3 Isiah Emanuelson PAC 22,71q 23,13
4 Marnix van der Burg Leiden 22,78Q 23,07
5 Gino Van Wijk AV Lycurgus 22,79Q 23,94
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,94q 23,47
7 Romello Christiaan AV Hera 23,13 23,60
8 Kosheen Miran Groningen 23,24 22,74
9 Nsikak Ekpo Haag 23,51 23,42
10 Noah Chokri Rotterdam 23,56 22,78
11 Jochem Ribberink AV Gouda 23,57 24,10
12 Gabriël ...rnelissen GACH 23,68 22,60
13 Jonathan Pronk Haag 23,72 24,29
14 Bas Meeuwenoord De Spartaan 23,78 24,28
15 Pim Weghorst MPM 23,85 24,77
16 Lars Mackenbach AV Sprint 24,00 24,55
17 Ishan Baidjoe PAC 24,45 24,19
18 Julian Erkelens AV Passaat 24,86 24,06
19 Thomas Weijers HLLM 24,88 24,75
20 Thimo Henraat AV Feniks 25,02 24,99
Lars Hogendoorn Altis DQ 23,18
Quinten van Ommen ATOP DQ 23,47
Riq de Wit Eindhoven DQ 24,01
Jasper Van Amerongen SPOB DQ 25,01

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Pim van Bakel PH 22,15 22,28
2 Gino Van Wijk AV Lycurgus 22,38 22,79
3 Marnix van der Burg Leiden 22,66 22,78
4 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 23,21 22,94
5 Isiah Emanuelson PAC 23,23 22,71
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DQ 22,50

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Ezra Verboom HLLM 49,78 52,36
2 Henrik Kok Altis 50,29 52,50
3 Kosheen Miran Groningen 50,34 51,02
4 Stephan Van der Jagt AV `47 52,10 52,78
5 Ruben Koning AV Gouda 52,82 52,59
6 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,73 52,55

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Tibo Visser Fortius 2:00,36Q 2:01,08
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:00,86q 1:59,34
3 Djoao Lobles SV Noordkop 2:03,12Q 1:52,67
4 Lars Philipsen AV Hera 2:03,33Q 2:03,81
5 Noah Baltus SAV 2:03,78Q 1:57,59
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:04,28q 1:59,56
7 Manolito Musters AAC `61 2:04,43 2:04,19
8 Jelle Timmerman Clytoneus 2:04,58 2:04,03
9 Jochem van Dijk DKEV 2:04,71 2:02,49
10 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 2:05,05 2:05,15
11 Luca van Diepen AV Hylas 2:05,56 2:07,50
12 Jens Peeters Eindhoven 2:05,74 1:58,01
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:05,92 2:06,30
14 Jeff Tesselaar AV Hera 2:06,30 2:06,95
15 Hakim Riadi AAV SISU 2:06,76 2:07,77
16 Jasper van Zaanen AV34 2:06,82 2:04,45
17 Raphael Dobbelstein PH 2:08,24 2:04,15
18 Indigo Tjan AV Gouda 2:09,53 2:03,86
19 Lex van Honschoten KAV Holland 2:09,63 2:04,67
20 Thijs Zoon Flevo Delta 2:10,46 2:07,59
21 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:12,80 2:08,98
22 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:14,06 2:09,62
23 Daan Woldring AV 1923 2:14,24 2:07,10
24 Björn Rossel AVA `70 2:15,45 2:08,29

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:58,35 2:03,12
2 Noah Baltus SAV 1:59,68 2:03,78
3 Lars Philipsen AV Hera 1:59,89 2:03,33
4 Tibo Visser Fortius 2:00,18 2:00,36
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:01,16 2:00,86
6 Brik van Dusseldorp Atledo 2:01,45 2:04,28

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Stan Schipperen Scorpio 4:06,82 4:12,48
2 Bezuayehu Petersen AV `56 4:07,52 4:18,70
3 Jesse Fokkenrood U-Track 4:10,61 4:13,22
4 Abdirahman Mohamed AV Cifla 4:17,65 4:19,19
5 Kjell de Groot Flevo Delta 4:17,81 4:15,35
6 Max van Groeningen GACH 4:18,58 4:16,63
7 Teun ter Haar Nijmegen 4:19,19 4:18,87
8 Wybe Sesink AV Cifla 4:19,29 4:18,94
9 Viggo Parol Triathlon 4:32,45 4:20,70

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Sven Jansons Altis 8,00Q 7,97
2 Mark Heiden PAC 8,16Q 8,16
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,19Q 8,51
4 Marnix Kolkman AV Edam 8,28Q 8,37
5 Robin Boersma AV NOP 8,33Q 8,41
6 Mees Kappert AV Salland 8,39Q 8,39
7 Timme Koster AV Trias 8,40q 8,74
8 Julian Jansen AV NOP 8,43q 8,31
9 Ferrie Hamer Haag 8,43 8,81
10 Ezra Verboom HLLM 8,47 8,40
11 Benjamin Coolen Haag 8,50 8,58
12 Casper Decates Nijmegen 8,65 8,43
13 Peter de Kruyff HLLS 8,66 8,83
14 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,70 8,69
15 Chevano Ogunseri Nijmegen 8,72 8,95
16 Luc Blank GACH 8,82 8,59
17 Bas Meester Hollandia 8,84 8,82
18 Benjamin van Altena Phanos 8,86 8,84
19 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,87 8,84
20 Tobias van Ee GACH 8,87 8,82
21 Jip Haest Spado 8,93 9,02
Maël Kramer AV Hylas DQ 8,54
Sharif Omoyele Rotterdam DQ 8,45

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Sven Jansons Altis 7,92 8,00
2 Mark Heiden PAC 8,10 8,16
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,17 8,19
4 Robin Boersma AV NOP 8,41 8,33
5 Marnix Kolkman AV Edam 8,46 8,28
6 Julian Jansen AV NOP 8,48 8,43
7 Mees Kappert AV Salland 8,50 8,39
8 Timme Koster AV Trias 8,52 8,40

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 13,77 14,02 14,43 14,92 X 14,75 14,92 14,74
2 Koen Hoedjes AV Hera 13,82 14,41 13,91 13,83 14,27 14,18 14,41 14,45
3 Noah Lauwers AV `56 14,04 13,69 13,52 14,17 14,12 14,30 14,30 14,62
4 Ruben Rolvink Olympus `70 13,45 13,43 13,76 12,42 13,56 X 13,76 11,40
5 Teun de Koning AV Lycurgus 12,89 13,11 9,55 13,07 12,73 13,62 13,62 12,33
6 Bram van der Laan GACH 13,07 12,92 13,50 12,53 X X 13,50 13,27
7 Benjamin Coolen Haag 13,42 11,96 12,92 12,76 12,71 12,87 13,42 12,62
8 Tim de Greef Altis 10,91 12,32 12,87 12,68 12,24 11,60 12,87 13,10
9 Marten Prince Altis 12,59 12,72 11,47 12,72 12,49
10 Mathieu van Opstal SPOB 11,65 12,60 12,71 12,71 13,28
11 Lars Adriaanse Haag X 12,05 12,68 12,68 13,06
12 Thies Coenen Swift 11,44 12,08 12,47 12,47 13,42
13 Mats Merkelbach PH 11,20 11,94 11,95 11,95 12,85
14 Matyas Kerekgyarto Swift X 10,23 11,75 11,75 13,02
15 Marnix Wilting AC TION 11,45 11,61 11,51 11,61 11,12
16 Yannick De Burbure Fortius 11,47 11,56 11,52 11,56 11,83
17 Dylan Langeveld DEM 11,54 11,13 X 11,54 12,70
18 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10,88 10,98 11,15 11,15 11,58

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.701.751.801.851.891.931.961.992.042.07ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O XXO XO O XXX 2,04 2,03
2 Robin Beks Eindhoven O O O O XXO O XXX 1,96 1,95
3 Joost Sinke Spado O O XO XO XO XXX 1,93 1,90
4 Tijmen van Hal PH O XO O O XXX 1,85 1,85
5 Maarten Debeij Eindhoven XXO O O XXX 1,85 1,90
6 Boas Okken Groningen O O O XO XXX 1,85 1,81
7 Jeroen van het Hof AV Edam O O XXO XXO 1,85 1,80
8 Peter de Kruyff HLLS O O XXX 1,75 1,84
9 Jermo Harper ARV Ilion XXO XXO XXX 1,75 1,80
10 Alexander Schrage PAC O XXX 1,70 1,85
11 Tim Klein DJA XXO XXX 1,70 1,85
11 Sven Kolk Spado XXO XXX 1,70 1,80
Sander Van Tuijl AV Passaat XXX NM 1,77

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fabian Biondina Spado 13,55 13,77 13,70 13,32 - X 13,77 13,69
2 Brett Duff AV Sparta 13,27 13,14 X X X X 13,27 12,75
3 Ton van Mameren Altis 12,98 12,81 - 12,85 12,89 12,96 12,98 12,36
4 Jasper Kraamer Phanos 12,32 12,70 X 12,30 X 12,37 12,70 12,44
5 Floris Nolet PH 12,42 X X X 12,66 X 12,66 12,74
6 Bram van der Laan GACH X 11,58 12,11 12,07 12,05 X 12,11 12,24
7 Jermo Harper ARV Ilion 11,62 12,08 X 11,95 11,89 12,00 12,08 12,10

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam 3.203.403.603.753.904.004.104.154.204.254.354.514.68ResOBP
1 Marnix Kolkman AV Edam O - XXO XO XXX 4,51 4,50
2 Neal Ott De Spartaan O O O XO XXO O XXO XXX 4,20 3,95
3 Benjamin Coolen Haag O XO XXO XXO - XXX 4,15 4,21
4 Youri Fransen GACH O O XO O XXX 3,90 3,70
4 Duane van Dijkhuizen Fortius XO O O XXX 3,90 4,11
6 Tobias van Ee GACH O O O XO XXX 3,90 3,70
7 Jip Haest Spado O O XO O XO XXX 3,90 3,65
8 Sjoerd Pastoor AV Sprint O O XXO XXX 3,75 3,60
9 Yoram Vriezen GACH O O XO XXX 3,60 3,75
10 Thijmen Hakenkruger GACH O XO XO XXX 3,60 3,51
11 Tom de Pater VAV O O XXX 3,40 3,65
Sam de Paauw Haag XXX --- 3,85

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Jansons Altis 6,48 6,58 6,66 X 6,87 6,88 6,88 7,12
2 Jonathan Pronk Haag 6,53 X 6,40 6,49 6,61 X 6,61 6,41
3 Damian Felter PAC 6,37 6,37 6,47 6,59 6,42 6,43 6,59 6,72
4 Julian Jansen AV NOP X 6,05 6,28 6,20 6,46 2,73 6,46 6,52
5 Indy Wekker U-Track 6,28 6,24 6,23 6,28 6,31 6,23 6,31 6,38
6 Fabian Biondina Spado X X 6,29 X X X 6,29 6,48
7 David Cairo Phanos 6,07 X 6,20 5,76 X 3,73 6,20 6,14
8 Brett Duff AV Sparta 5,83 6,15 5,71 5,85 X 2,89 6,15 6,06
9 Julian Erkelens AV Passaat 5,90 5,99 6,09 6,09 6,17
10 Peter de Kruyff HLLS 5,77 5,88 6,05 6,05 6,11
11 Owen Beuckens AV PEC 1910 6,02 5,84 5,91 6,02 5,92
12 Floris Nolet PH X X 5,98 5,98 6,32
13 Bram van der Laan GACH X 5,91 5,90 5,91 6,11
14 Ferrie Hamer Haag 5,77 5,69 5,83 5,83 6,00
15 DSean Holaman SPWS 4,95 4,94 5,11 5,11 5,82