Uitslagen 60 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,09Q 6,90
2 Isayah Boers Phanos 7,14Q 7,00
3 Milo Zech...allebroek Leiden 7,18Q 7,15
3 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,18Q 7,20
5 Jordan Knops Voorne 7,19Q 7,06
6 Onyema Adigida Phanos 7,20Q 7,04
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,20Q 7,28
8 Levi Hazes AV 1923 7,21Q 7,01
9 Remly Vry Phanos 7,22Q 7,16
10 Rafael Raap PAC 7,23Q 7,23
11 Danu Mulyo AC TION 7,24Q 7,31
12 Wislet de Hair Spado 7,29Q 7,24
13 Kevin Deur AV Sparta 7,31Q 7,33
13 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31Q 7,19
15 Wesley van der Holst PAC 7,36Q 7,38
16 Rick Mombarg AV Argo 7,37q 7,44
16 Levi Casilio Fortius 7,37Q 7,29
18 Olav Donker PH 7,38q 7,43
18 Justin Verheul SPOB 7,38Q 7,21
20 Jan Polman Nijmegen 7,40Q 7,37
21 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,43q 7,35
22 Kristian Mos Heerenveen 7,44q 7,34
23 Ruben Heijnen Zeeland 7,45 7,45
24 Alberto Biswane Olympus `70 7,46 7,48
25 Joppe Stokvis Altis 7,47Q 7,33
26 Skip Renders GACH 7,51 7,49
26 Ole van der Horst Eindhoven 7,51Q 7,42
28 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta 7,52 7,33
28 Jelen Franjic AV Sprint 7,52 7,53
30 Tim van der Kooi AC TION 7,54 7,52
31 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,55 7,51
31 Mark Roosien AV Hylas 7,55 7,43
31 David Thommassen AV Sprint 7,55 7,48
34 Jarin van der Kooi AV Impala 7,57 7,44
35 Synnargio Ignatia DEM 7,58 7,50
35 Tiemen Pulles DVTR 7,58 7,45
37 Danilo Ogunseri Nijmegen 7,59 7,51
38 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,77 7,44

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Levi Hazes AV 1923 7,03Q 7,21
2 Shaquille Haverkamp Rotterdam 7,04Q 7,09
3 Isayah Boers Phanos 7,05Q 7,14
4 Onyema Adigida Phanos 7,06Q 7,20
5 Remly Vry Phanos 7,08Q 7,22
6 Jordan Knops Voorne 7,10Q 7,19
7 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,11q 7,18
8 Milo Zech...allebroek Leiden 7,13q 7,18
9 Mischa Lips ARV Ilion 7,24 7,20
9 Rafael Raap PAC 7,24 7,23
11 Wislet de Hair Spado 7,26 7,29
12 Kevin Deur AV Sparta 7,27 7,31
12 Danu Mulyo AC TION 7,27 7,24
14 Justin Verheul SPOB 7,29 7,38
15 Stan Ritzer Flevo Delta 7,31 7,31
16 Wesley van der Holst PAC 7,34 7,36
17 Olav Donker PH 7,37 7,38
17 Rick Mombarg AV Argo 7,37 7,37
17 Jan Polman Nijmegen 7,37 7,40
20 Pierre ten Holder AV PEC 1910 7,38 7,43
21 Kristian Mos Heerenveen 7,42 7,44
22 Levi Casilio Fortius 7,51 7,37
23 Ole van der Horst Eindhoven 7,61 7,51
Joppe Stokvis Altis DNF 7,47

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,04 22,57
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,61 22,00
3 Lauri Hulleman DVTR 22,77 22,62
4 Sil Negenman KAV Holland 23,09 22,81
5 Thom Clemens HLLS 23,42 22,94
Mischa Lips ARV Ilion DNS 23,26

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 48,63Q 47,40
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,43Q 49,98
3 Maurik de Groot Haag 50,66Q 51,30
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,84q 49,72
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan 51,03Q 50,46
6 Niels Kok Flevo Delta 51,15q 51,11
7 Martin Oonincx Spado 51,24 51,38
8 Tino Claessens Haag 51,36 52,74
9 Stijn van Nierop DAK 51,61 51,65
10 Mattias Nab AAV `36 52,01 52,77
11 Mika Taag KAV Holland 52,62 51,44
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,64 52,52
13 Gerwin De Haan Heerenveen 52,94 52,88
14 Yvar - Schoorlemmer MPM 52,98 53,07
15 Hidde Leenders AV Oss `78 53,24 51,53
16 Tijn Pronk KAV Holland 53,43 55,11
17 Tim van der Kooi AC TION 53,45 56,47
18 Hidde Zeestraten Castricum 53,85 54,62
19 Rens Hoogendorp GVAC 54,14 53,54
20 Daan Molleman AV Suomi 54,90 55,19
21 Luc Giele Voorne 56,33 53,25
Joshua Groen Leiden DQ 53,91

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Ramsey Angela PAC 48,20 48,63
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,50 50,43
3 Jurgen van der Zwet De Spartaan 50,06 51,03
4 Tunji Abisoye Ciko `66 50,07 50,84
5 Maurik de Groot Haag 50,28 50,66
6 Niels Kok Flevo Delta 51,04 51,15

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Aron Koning AV De Keien 1:57,56Q 1:57,72
2 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,10Q 1:58,24
3 Timo Stegink Castricum 1:58,50q 1:59,53
4 Thomas Kwint Groningen 1:58,61q 1:58,17
5 Brian Versluis AV Atverni 1:59,30Q 1:54,35
6 Hugo Roelofsen Castricum 1:59,48 1:57,97
7 Lars van Hoeven Heerenveen 2:01,98Q 1:55,02
8 Thomas Bovenberg Leiden 2:03,22 2:07,91
9 Mats Heine Castricum 2:03,29 2:02,41
10 Jelle De Roon Atledo 2:04,04 1:57,79
11 Stein Overtoom Startbaan 2:04,07 2:03,94
12 Brent Cuijpers PH 2:04,57 2:03,96
13 Eric Stuiver Start `78 2:04,84 2:03,71
14 Jorg Schellekens AV Attila 2:06,27 2:03,81
15 Thomas Albers AV `40 2:06,44 2:01,01
16 Rowan Beun AV Unitas 2:06,97 2:07,00
17 Pepijn Janssen GACH 2:10,25 2:08,37
18 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:10,49 2:13,35
19 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:10,97 2:15,47
20 Tijn Pronk KAV Holland 2:11,21 2:10,73
21 Sven van der Pas Scorpio 2:13,38 2:08,45
Tonnie de Benis AVGM DQ 2:08,66

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Lars van Hoeven Heerenveen 1:51,90 2:01,98
2 Brian Versluis AV Atverni 1:53,72 1:59,30
3 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:55,76 1:58,10
4 Thomas Kwint Groningen 1:56,91 1:58,61
5 Timo Stegink Castricum 1:57,54 1:58,50
Aron Koning AV De Keien DQ 1:57,56

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Bram Anderiessen AKU 3:47,83 4:12,33
2 Robin Van Riel AV Attila 3:52,38 4:17,19
3 Cain Rutgers Phanos 4:04,28 4:17,37
4 Victor van der Wel PAC 4:05,21 4:13,94
5 Abdikhani Mohamed AV Cifla 4:05,89 4:13,85
6 Thijs Houbiers Leiden 4:07,89 4:19,16
7 Justin Lam Almere `81 4:09,12 4:14,26
8 Reinder Prince Triathlon 4:09,62 4:17,47
9 Koen Grandiek Castricum 4:15,35 4:17,84

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 9:28,91 8:30,47
2 Abdiniini Hassan AV Cifla 9:30,39 9:11,58
3 Daan van der Velden Eindhoven 9:33,43 9:34,86
4 Thijs Borcheld Groningen 9:36,11 8:43,01
5 Jaïr van Winkel Atledo 9:54,64 9:22,44
6 Boudewijn Welkzijn Phanos 9:58,39 9:56,89

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Dave Wesselink AV Trias 7,89 8,06
2 Sander Koops SPWS 7,96 8,04
3 Jay Beelen AV Trias 8,21 8,29
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,22 8,23
5 Yslain Verwaal PAC 8,32 8,35
6 Jarno de Groot Flevo Delta 8,41 8,38
7 Joppe Stokvis Altis 8,47 8,51
8 Sil Negenman KAV Holland 8,58 8,47

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,37 16,11 16,60 16,98 17,42 17,43 17,43 15,55
2 Rein van Houwelingen Typhoon 13,56 13,88 14,24 13,98 14,69 14,40 14,69 14,02
3 Ruud Louter AV `56 13,91 13,70 14,67 14,14 13,75 X 14,67 14,12
4 Jelle de Jong AV Lycurgus 13,98 13,41 13,82 13,33 13,71 13,53 13,98 13,99
5 Thijs Meershoek AV Sparta 12,39 12,88 13,36 13,09 13,20 13,79 13,79 12,51
6 Joris Pals AV Feniks 12,67 12,70 13,31 12,68 12,89 13,36 13,36 12,73
7 Sytze Bram de Witte HRRR 12,83 13,10 13,11 12,35 12,86 13,02 13,11 13,22
8 Daan Schuurman AV `47 X 11,85 12,53 X X 12,84 12,84 12,18
9 Jarin van der Kooi AV Impala 11,83 11,16 12,29 12,29 12,64
10 Jorg Kroon PH 12,15 12,11 12,04 12,15 11,96
11 Gerwin De Haan Heerenveen 11,75 11,96 12,08 12,08 12,93
12 Lars Woudenberg AV34 11,80 12,00 12,02 12,02 12,34
13 Merijn Nolet PH 10,81 10,56 11,62 11,62 14,02
14 Lars Boertien CAV Energie 11,57 10,97 11,04 11,57 11,32
15 Devi Robbemond AV Fortuna 11,17 10,95 11,34 11,34 11,32
16 Cicero Voois AV Fortuna 10,34 9,70 9,63 10,34 10,28
Shaquille ...manuelson PAC X X X NM 16,03

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam 1.751.801.851.901.941.982.012.04ResOBP
1 Jaden Bernabela Haag O - XO O XXX 2,01 2,04
2 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXO O O XXX 2,01 1,94
3 Sander Smits AVGM O O O XXX 1,90 2,00
4 Lars Woudenberg AV34 O XO O O XXX 1,90 1,79
5 Jeroen Poiesz PAC O XO XO XXX 1,90 1,96
6 Martijn Kroes AV NOVA O O XXX 1,85 2,00
7 Joppe Stokvis Altis XXO O XXX 1,85 1,88
8 Tim de Wit Spado O O XO XXX 1,85 1,85
8 Finn Garritsen AV Argo O O XO XXX 1,85 1,89
10 Julian Sas Almere `81 O O XXO XXX 1,85 1,90
10 Guido Persoon Olympus `70 O O XXO XXX 1,85 1,90
12 Arjen De Kock Spado O XO XXX 1,80 1,85
13 Jelle Schijfsma Startbaan XO XO XXX 1,80 1,85
14 Jasper Slingerland Eindhoven O XXX 1,75 1,90
Sven Smeman AV Impala XXX NM 1,75

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,11 13,79 X 13,01 - 13,46 13,79 13,78
2 Martijn Geerts AV Sparta 13,06 13,08 13,06 13,12 X 13,58 13,58 12,97
3 Sander Koops SPWS 11,80 X 13,00 13,17 13,18 12,16 13,18 13,76
4 Joshua Wegman Leiden X 13,15 12,91 X 11,46 12,69 13,15 13,53
5 Guido Persoon Olympus `70 12,63 12,97 12,92 12,89 12,91 13,09 13,09 12,76
6 Jarin van der Kooi AV Impala 12,73 11,67 12,85 X 12,06 12,85 12,31
7 Thomas Petsch PH 12,24 12,23 X X 12,21 12,17 12,24 12,24

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam 3.804.004.204.354.504.604.704.75ResOBP
1 Glenn Kunst Haag O X- X- O - 4,70 4,70
2 Scott Boon Flevo Delta XO O O O - XXX 4,60 4,50
3 Philip van de Beek Phanos O O O XXX 4,35 4,50
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion O O O XXX 4,35 4,40
5 Rick Hollestelle Altis O XO O XXX 4,35 4,50
6 Siem ter Braake GACH O O XO XXX 4,35 4,50
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus O XXO XXO XXX 4,20 4,10
8 Gerwin De Haan Heerenveen O XXX 4,00 4,20
9 Arjen De Kock Spado O XO XXX 4,00 4,14
10 Bjorn Sloot AL73 XXO XXX 4,00 4,30
Daan Spiljard PAC XXX NM 4,30
Jakob Pütz PH XXX NM 4,70

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lauri Hulleman DVTR 6,92 X 6,79 6,77 7,17 X 7,17 7,01
2 Scott Boon Flevo Delta 7,09 7,00 6,90 7,07 X X 7,09 7,06
3 Jaden Bernabela Haag 6,96 6,93 6,69 X 6,81 7,09 7,09 6,88
4 Rafael Raap PAC 6,50 6,78 6,90 6,64 6,89 6,79 6,90 7,39
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,86 6,87 6,59 6,74 X 6,61 6,87 6,87
6 Joppe Stokvis Altis 6,33 6,53 6,55 X X 6,64 6,64 6,72
7 Julian Sas Almere `81 6,48 6,46 6,33 6,26 6,31 X 6,48 6,71
8 Melle van der Stoel AV34 6,35 5,91 6,19 6,21 6,09 5,99 6,35 6,33
9 Daan Hoomoedt PAC 6,05 6,14 6,34 6,34 6,37
10 Olav Donker PH 4,50 6,18 6,33 6,33 6,60
11 Skip Renders GACH X 6,30 X 6,30 6,28
12 Daan Schuurman AV `47 X 5,96 6,26 6,26 6,09
13 Marijn Kriegsman Altis 6,01 5,91 X 6,01 6,10
14 Joshua Wegman Leiden X X 5,95 5,95 6,38
15 Mika Taag KAV Holland 5,39 5,77 - 5,77 6,00