Uitslagen Keistad Baancompetitie 2000 m

Jongens Junior A - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Gian Oerlemans Triathlon 5:54,94 ---



Jongens Junior B - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Yafet Yewhanes Triathlon 5:58,56 ---
2 Daniël Vink U-Track 6:34,66 ---
3 Faas van der Ven Triathlon 6:55,63 ---



Jongens Junior C - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 6:16,98 ---
2 Jarik van de Mast Altis 6:30,46 ---
3 Stijn Verheij U-Track 6:45,39 ---
4 Lennert Berentsen Altis 6:50,10 ---
5 Sven Druijff Triathlon 6:53,42 ---
6 Rick van der Meer AV Zeewolde 6:56,91 ---
7 Jibbe Teeuwisse Triathlon 6:57,79 ---
8 Mark Hollestelle Triathlon 6:59,54 ---
9 Oscar Meijer Altis 7:07,63 ---
10 Pier van der Ploeg Triathlon 7:10,86 ---
11 Jonah Broer Triathlon 7:24,75 ---
12 Jouke Westerhof AV Zeewolde 7:34,90 ---
13 Nathan Oerlemans Altis 7:35,46 ---
14 Koen Bijlsma Altis 7:45,15 ---
15 Justin Lagadeau Altis 7:59,84 ---
16 Koen Overbeek Altis 8:36,66 ---



Jongens Junior D - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Post Altis 6:50,63 ---
2 Senna Kampinga AV Zeewolde 6:53,95 ---
3 Joris IJzinga Altis 7:22,47 ---
4 Rhune van Doorn Triathlon 7:23,28 ---
5 Niels Hulsman Altis 7:27,89 ---
6 Thom van der Leest Altis 7:29,09 ---
7 Jip van der Kieft Altis 7:30,49 ---
8 Mathijs Kwakman Pijnenburg 7:35,09 ---
9 Rogier Groeneweg Altis 7:43,07 ---
10 Philip Walraven Altis 7:52,78 ---



Masters mannen - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Bernard te Boekhorst AV Phoenix 6:00,83 ---
2 Herbert Jansen AV Athlos 6:04,46 ---
3 Emile Dercksen AV Athlos 6:10,68 ---
4 Robin van de Mast Altis 6:26,29 ---
5 Robert Jan de Kraker Altis 6:31,88 ---
6 Richard Clevett AV Zuidwal 6:32,31 ---
7 Paul Brundel Altis 6:32,66 ---
8 Marco Janssen Pijnenburg 6:35,48 ---
9 Edwin de Vos Onbekend 6:38,40 ---
10 Jack van der Walle U-Track 6:39,37 ---
11 Zeger Knops Triathlon 6:39,77 ---
12 Martin Stolk Pijnenburg 6:43,51 ---
13 Co Post Altis 6:45,07 ---
14 Erik den Oude Pijnenburg 6:46,24 ---
15 Wim Ritsema AV Gelre 6:49,11 ---
16 Henk Ruiter Triathlon 6:49,75 ---
17 Klaas Noordhof AV Nijkerk 6:50,17 ---
18 Jos Pol Altis 6:51,38 ---
19 Paul de Brie SPLS 6:51,52 ---
20 Zeger Knipmeijer Altis 6:52,67 ---
21 Jaap Stijlaart Triathlon 6:53,69 ---
22 Maurits de Ruiter GACH 6:53,84 ---
23 Vincent Sloterwijk Altis 6:57,90 ---
24 Bas van der Heijden LGPK 6:58,44 ---
25 Gosse-Jaco...Sprietsma AV Zeewolde 7:00,68 ---
26 Cees Stolwijk Altis 7:01,86 ---
27 Jantinus Ziengs Triathlon 7:08,15 ---
28 Bernd de Bruijn Altis 7:09,04 ---
29 Wouter Groeneweg Altis 7:09,12 ---
30 Luc Kepers Altis 7:12,96 ---
31 Rob Schuurman AV Nijkerk 7:16,15 ---
32 Peter Verbeek NTB 7:20,80 ---
33 Hans Pieterse Altis 7:26,19 ---
34 Jerroen Kemper Altis 7:28,43 ---
35 Hans Marsman AV Veluwe 7:29,55 ---
36 Jos Frowein Altis 7:33,58 ---
37 David van der Meer AV Zeewolde 7:33,86 ---
38 Berry Pees Start `78 7:34,00 ---
39 Erwin Roex Triathlon 7:36,80 ---
40 Niels Morpey Altis 7:39,49 ---
41 Bart Meijer Altis 7:41,74 ---
42 Hans Rawee Triathlon 7:43,01 ---
43 Wim Oudejans AV Nijkerk 8:07,85 ---
44 Albert de Vries Climax 8:11,24 ---
45 Rafael Moushrefi Altis 8:16,41 ---
46 Joop Aalbers Triathlon 8:22,37 ---
47 Ron van Megen Altis 8:31,60 ---
48 Cees de Vries Triathlon 8:37,29 ---
49 Robin Robbemond Altis 8:46,57 ---
50 Richard van Klooster Triathlon 8:53,76 ---
51 Frits Bakker Schut Triathlon 9:48,01 ---



Masters vrouwen - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Mariska van der Vat Triathlon 8:00,31 ---
2 Janny van de Berkt Triathlon 8:11,38 ---
3 Karin Knopper Triathlon 8:18,81 ---
4 Jolijn Mulders Pijnenburg 8:25,37 ---
5 Bernadette de Boer Altis 10:38,02 ---



Meisjes Junior B - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Anne Geytenbeek U-Track 7:15,80 ---
2 Noor Schepers Altis 8:29,01 ---



Meisjes Junior C - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Kroon Altis 7:29,47 ---
2 Britt Jager Altis 7:39,90 ---
3 Marlot Groeneweg Altis 7:45,27 ---
4 Myrthe Vernooij Altis 7:59,38 ---
5 Hanna Latour Triathlon 8:14,04 ---



Meisjes Junior D - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Selina Franken AV Zeewolde 6:35,30 ---
2 Laila Yahyaoui Almere `81 7:02,57 ---
3 Loes Kempe Altis 7:06,09 ---
4 Evi Falkena Flevo Delta 7:08,43 ---
5 Jikke van der Ploeg Triathlon 7:08,64 ---
6 Merle van Logtestijn Pijnenburg 7:36,26 ---
7 Katya Stappers Altis 7:54,77 ---
8 Jelke Steenbeek Altis 8:12,79 ---
9 Jasmijn Post Altis 8:28,74 ---
10 Emma Swaanen Altis 8:41,79 ---
11 Renée van de Mast Altis 8:55,63 ---



Senioren mannen - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Verboom Pijnenburg 5:52,10 ---
2 Thomas Luttikhold U-Track 5:52,61 ---
3 Marnix Langeveld Pijnenburg 5:58,80 ---
4 Martijn va...der Wardt Triathlon 6:03,80 ---
5 Edo van de Burgwal Altis 6:22,32 ---
6 Wilberd de Groot Triathlon 6:28,24 ---
7 Wouter van Rossum AV Waterweg 6:30,90 ---
8 Daan Dekker U-Track 6:34,05 ---
9 Bart Aalderink Altis 6:35,97 ---
10 Niels Regelink AV Gelre 6:39,25 ---
11 Walter Roza Altis 6:43,95 ---
12 Gerard de Graaf Altis 6:53,30 ---
13 Maarten Dekker U-Track 6:58,31 ---



Senioren vrouwen - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Sietske Altena Triathlon 7:08,36 ---
2 Annabelle Kraanen Pijnenburg 7:31,40 ---
3 Josien van der Velde U-Track 8:06,63 ---