Uitslagen NK Indoor Masters 2018

Mannen 35 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ronnie KR Sentamu AV PEC 1910 7,47 12,32*
2 Dennis de Groot HLLS 7,48 7,49
3 Bart Oomen AV Sprint 7,58 11,87*
4 Frank Hilberts Hollandia 7,60 7,41
5 Ewout Pieters Haag 7,76 7,57
6 Lennart Teunissen Altis 7,85 7,59
7 Stijn te Hennepe Leiden 7,94 8,01
8 Rob Kraneveld DAK 8,14 8,04



Mannen 35 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Dennis de Groot HLLS 23,79Q 24,01
2 Ricardo Rivers Ciko `66 24,29Q 23,63
3 Lennart Teunissen Altis 24,57q 23,95
4 Richard Achterberg VAV 24,69q 23,73
5 Stijn te Hennepe Leiden 25,72q 25,28
6 Rob Kraneveld DAK 26,38q 25,48
7 Niels Sitters BAV 26,68 27,20
Bart Oomen AV Sprint DQ 24,72
Ronnie KR Sentamu AV PEC 1910 DQ 24,26



Mannen 35 - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Dennis de Groot HLLS 23,52 23,79
2 Ricardo Rivers Ciko `66 23,92 24,29
3 Lennart Teunissen Altis 24,69 24,57
4 Richard Achterberg VAV 25,00 24,69
5 Stijn te Hennepe Leiden 26,09 25,72
6 Rob Kraneveld DAK 26,63 26,38



Mannen 35 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Wolters Phanos 51,10 49,53
2 Ricardo Rivers Ciko `66 54,63 52,33
Niels Sitters BAV DQ 27:20,00



Mannen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Job Dusch Helden 2:00,79 1:59,06
Maarten van Rhijn AV De Keien DQ 2:05,56



Mannen 35 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Guido Engelen De Liemers 4:32,60 4:17,31
2 Chris de Smit RK HAV 4:47,62 4:32,13
Rink Hallmann Pallas `67 DNF 4:25,44



Mannen 35 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Harm-Jan Martens HAC `63 9:25,92 9:09,39
2 Bas van Summeren AV De Keien 9:54,06 9:52,00



Mannen 35 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Arnout Smit AV34 8,97 9,05
2 Gurmukh Singh Sahans Haag 9,44 9,52



Mannen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik van Vreumingen Haag 15,55 16,18 16,77 17,15 16,45 16,51 17,15 17,29
2 Ruben van Ameijden Fortius 11,64 X X 12,19 12,12 X 12,19 13,39



Mannen 35 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,77 14,00 13,73 13,65 X 13,57 14,00 14,58
2 Arnout Smit AV34 11,65 12,06 10,87 12,25 11,90 - 12,25 11,99



Mannen 35 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.973.223.323.37ResOBP
1 Gurmukh Singh Sahans Haag XO O XXO XXX 3,32 3,30



Mannen 35 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lennart Teunissen Altis 6,21 6,21 X 6,13 X X 6,21 6,43
2 Arnout Smit AV34 5,70 5,56 X 5,87 6,12 5,94 6,12 5,97
3 Frank Hilberts Hollandia 5,65 5,72 5,71 5,67 5,78 X 5,78 6,19
4 Gurmukh Singh Sahans Haag 5,30 X 5,55 5,42 5,50 X 5,55 6,05



Mannen 40 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tunde Leidsman Maastricht 7,43Q 7,38
2 Justin Francois Groene Ster 7,75Q 11,55*
3 Jasper Leuven Fit 7,84Q 7,97
3 Bart van Oppen THOR 7,84Q 12,36*
5 Quinten Stern AC TION 7,88q 7,49
6 Philippe Scheepers AV Attila 8,15Q 7,92
7 Freek Nijbacker HLLM 8,23Q 8,26
8 Rodney Odriscoll Voorne 8,34q 7,81
9 Roald van der Laan Spado 8,71 13,46*



Mannen 40 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Tunde Leidsman Maastricht 7,24 7,43
2 Quinten Stern AC TION 7,45 7,88
3 Justin Francois Groene Ster 7,52 7,75
4 Bart van Oppen THOR 7,84 7,84
5 Jasper Leuven Fit 7,91 7,84
6 Philippe Scheepers AV Attila 7,99 8,15
7 Freek Nijbacker HLLM 8,26 8,23
8 Rodney Odriscoll Voorne 8,30 8,34



Mannen 40 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten Stern AC TION 23,48 23,55
2 Ezra Hendriks Ciko `66 24,32 24,01
3 Johannes Engels AV34 24,56 24,16
4 Rodney Odriscoll Voorne 25,71 24,91
5 Jacques Wang GVAC 25,85 26,07
Jasper Leuven Fit DQ 26,49



Mannen 40 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 54,34Q 52,21
2 Johannes Engels AV34 54,89q 53,51
3 Joeri Voltman AV Argo 54,95q 56,45
4 Rudi Meinen AVA `70 55,88q 56,23
5 Marijn van...er Putten HLLM 56,49Q 52,32
6 Rodney Odriscoll Voorne 57,96q 55,59
Ramses Feenstra ARV Ilion DQ 56,41



Mannen 40 - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 52,57 54,34
2 Joeri Voltman AV Argo 53,19 54,95
3 Marijn van...er Putten HLLM 53,48 56,49
4 Johannes Engels AV34 53,54 54,89
5 Rudi Meinen AVA `70 56,09 55,88
6 Rodney Odriscoll Voorne 57,83 57,96



Mannen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Löschner Triathlon 1:58,35 1:57,74
2 Marijn van...er Putten HLLM 2:03,22 1:58,13
3 Edwin van Laar LGPK 2:10,56 2:08,27
4 Paul de Vries Fit 2:29,52 2:20,81



Mannen 40 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Hagen AV Edam 4:22,11 4:18,89
2 Rutger Huisman AV Statina 4:23,20 4:25,21
3 Joan School GVAC 4:26,70 4:23,06
4 Dolf van de Voort PAC 4:52,24 4:42,78
5 Paul de Vries Fit 5:06,26 4:58,07



Mannen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tony de Groot AV Marvel 9:20,32 9:39,69
2 Joan School GVAC 9:21,84 9:17,31
3 Sven Hagen AV Edam 9:30,33 10:47,88
4 Dolf van de Voort PAC 10:36,40 10:08,12



Mannen 40 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster 8,52 8,90
2 Lars Janssen AV Phoenix 8,95 8,94



Mannen 40 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan de Wit AV Impala 12,27 12,73 13,37 12,80 13,35 X 13,37 14,34
2 Ruud Dekker AV Trias 10,36 10,18 10,56 10,56 10,53 10,04 10,56 11,80



Mannen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.561.621.681.711.74ResOBP
1 Justin Francois Groene Ster O O XO XXO XXX 1,71 1,73



Mannen 40 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Christian Huijsman PAC X 10,51 10,71 X 10,40 10,56 10,71 11,22



Mannen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frank Koopmans AV PEC 1910 6,07 X 6,08 X 6,28 6,16 6,28 6,33
2 Lars Janssen AV Phoenix 6,21 6,23 X 6,04 X X 6,23 6,52
3 Justin Francois Groene Ster 6,04 6,06 5,91 6,10 5,95 6,02 6,10 6,52
4 Jasper Leuven Fit 5,30 5,15 5,37 X X X 5,37 5,42



Mannen 45 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos 7,64Q 7,70
2 Elliot Oti PH 7,69Q 7,63
3 Cees-Jan Berman AV `56 7,81Q 7,72
4 Richard van Delft GACH 7,82Q 7,76
5 Klaas Dijkstra Groningen 7,88Q 7,73
6 Gerard Faaij Avantri 7,96Q 7,98
7 Bart Roth U-Track 8,18q 8,30
8 Bert Boer DVTR 8,29q 13,30*
9 Joris van Zoelen U-Track 8,30 8,29
10 Patrick Ikink AVA `70 8,37 8,17



Mannen 45 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Elliot Oti PH 7,61 7,69
2 Cees-Jan Berman AV `56 7,76 7,81
3 Klaas Dijkstra Groningen 7,81 7,88
4 Jeremy Robbemond AV Athlos 7,84 7,64
5 Richard van Delft GACH 7,88 7,82
6 Bart Roth U-Track 8,09 8,18
7 Bert Boer DVTR 8,26 8,29
Gerard Faaij Avantri DQ 7,96



Mannen 45 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Elliot Oti PH 24,88Q 24,37
2 Henk van Dijk AV Hera 25,36Q 24,57
3 Richard van Delft GACH 25,54q 24,39
4 Erwin Van Heiningen AV34 26,16q 25,63
5 Owen Thomas Voorne 28,32q 27,36
Joris van Zoelen U-Track DQ 26,26
Bart Roth U-Track DQ 26,20
Klaas Dijkstra Groningen DQ 24,45



Mannen 45 - 200 meter finale

# Naam ResQm
1 Elliot Oti PH 24,64 24,88
2 Richard van Delft GACH 25,13 25,54
3 Henk van Dijk AV Hera 25,71 25,36
4 Erwin Van Heiningen AV34 26,19 26,16
5 Owen Thomas Voorne 28,65 28,32



Mannen 45 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Richard Janssens AV Lycurgus 56,33Q 53,91
2 Richard van Delft GACH 56,89q 54,41
3 Henk van Dijk AV Hera 57,86Q 53,85
4 Robin van de Mast Altis 58,11q 56,82
5 Erwin Le Blansch Hollandia 58,36q 57,63
6 Ronald van Rijswijk AV34 58,87q 57,77
7 Bert Boer DVTR 59,97 58,00
8 Patrick Ikink AVA `70 1:00,09 58,60
9 Owen Thomas Voorne 1:02,95 1:00,32
10 Zeger Knipmeijer Altis 1:05,98 1:09,88



Mannen 45 - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Richard Janssens AV Lycurgus 55,47 56,33
2 Richard van Delft GACH 56,49 56,89
3 Henk van Dijk AV Hera 57,16 57,86
4 Robin van de Mast Altis 57,86 58,11
5 Ronald van Rijswijk AV34 59,41 58,87
6 Erwin Le Blansch Hollandia 59,43 58,36



Mannen 45 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:08,96 2:10,37
2 Robin van de Mast Altis 2:13,22 2:11,40
3 Ron Legemaate ARV Ilion 2:14,28 2:17,51
Ronald Weevers PH DQ 2:05,45



Mannen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Kwist Rotterdam 4:24,50 4:17,77
2 Ronald Weevers PH 4:25,69 4:24,02
3 Martin Stolk Pijnenburg 4:34,60 4:32,97
4 Cees Kuijt Leiden 4:58,12 4:53,99



Mannen 45 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 9:12,41 8:59,62
2 Ruud Beerepoot AV Hera 9:16,67 16:45,15
3 Patrick Kwist Rotterdam 9:22,49 9:12,19



Mannen 45 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 9,15 16,67*
2 Gerard Faaij Avantri 9,24 9,69
3 Jeremy Robbemond AV Athlos 9,81 20,12*
4 Zeger Knipmeijer Altis 12,07 12,13



Mannen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hans Lolkema Heerenveen 14,02 14,14 14,72 X X 13,23 14,72 15,59
2 Marc Elsbeek Eindhoven 11,78 11,28 11,55 11,76 12,05 11,87 12,05 12,56
3 Kik van Swol AV Hylas X 11,70 10,33 11,74 11,53 11,73 11,74 12,16
4 Erwin Bökenkamp AV Edam 10,17 11,10 11,12 11,16 10,94 11,58 11,58 11,83
5 Rob Zwijnenburg Avantri 10,76 9,86 10,69 X 10,64 10,57 10,76 11,54



Mannen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.501.561.591.621.651.681.711.741.77ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos O O O O XO XXX 1,74 1,69
2 Bart Steehouwer Almere `81 O O O XXO O XXX 1,65 1,60



Mannen 45 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frank Bossers Spado 10,94 10,97 - 10,94 10,52 - 10,97 11,24
2 Roel Carati Maastricht 9,28 9,81 9,77 9,84 10,04 9,73 10,04 10,95



Mannen 45 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.523.623.723.824.02ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O - XO O XXX 3,82 3,90
2 Remco Mallens AV Sprint XXO O XXX 3,72 3,90



Mannen 45 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 5,26 5,56 5,43 5,44 X 5,56 5,66
2 Roland Hartjes Ciko `66 5,40 5,31 X X 5,10 5,06 5,40 5,20
3 Gerard Faaij Avantri 5,32 X 5,37 5,38 5,22 X 5,38 5,26
4 Roel Carati Maastricht 4,78 4,70 4,66 4,43 4,60 4,69 4,78 5,28



Mannen 50 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 7,55 7,46
2 Andre van Wort NEAV 7,92 7,88
3 Erdal Beltan AV34 8,23 8,26
4 Marcus Treep HLLM 8,24 8,17
5 Erik Jan Langkamp DVTR 8,63 8,72
6 Herman Kreijkes AV Rijssen 9,05 8,80



Mannen 50 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Plat AV PEC 1910 25,62 25,49
2 Martien de Haas AV34 25,86 26,00
3 Dolf Smid AAV `36 26,43 26,15
4 Erik Jan Langkamp DVTR 27,86 27,87
5 Erdal Beltan AV34 28,11 28,27
Ben Bakker DEM DQ 26,04



Mannen 50 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 57,04 57,26
2 Ben Bakker DEM 57,82 57,08
3 Carel Claassen ATOP 59,20 58,09
4 Herman Kreijkes AV Rijssen 1:09,26 1:05,03
Stef Riemens BB lopers DQ 1:01,91



Mannen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marc van Gils Eindhoven 2:07,24 2:04,52
2 Peter Poppe Rotterdam 2:07,66 2:04,78
3 Koen Joosse Eindhoven 2:07,70 2:15,44
4 Jurgen van Berkum Fortius 2:08,10 2:08,76
5 Carel Claassen ATOP 2:15,49 2:17,59
6 Peter Mijsberg AV De Keien 2:21,35 2:19,52



Mannen 50 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Joosse Eindhoven 4:24,19 4:30,69
2 Jan Zijderlaan Avantri 4:31,75 4:37,83
3 Rachid Mohammadi AV Atos 4:32,83 4:35,76
4 Frank Reintjes De Liemers 4:33,72 4:38,70
5 Stef Riemens BB lopers 4:54,77 4:58,89



Mannen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rachid Mohammadi AV Atos 9:20,59 9:36,25
2 Peter Mijsberg AV De Keien 9:46,14 9:50,45
3 Jan Zijderlaan Avantri 9:55,95 9:53,91



Mannen 50 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 8,93 8,94
2 Jurgen van Berkum Fortius 9,07 8,95
3 Andre van Wort NEAV 9,15 9,05



Mannen 50 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 14:07,27 14:11,20
2 Freek Dekker RWV 19:06,90 18:43,00



Mannen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 13,36 13,80 X X 13,63 X 13,80 13,29
2 Alex Verver AV Fortuna 11,64 11,58 12,20 11,48 12,02 11,60 12,20 12,74
3 Ben van Sark Haaksbergen 11,83 X 11,75 11,21 11,60 11,39 11,83 12,53
4 Ed Martens Hollandia X 10,94 11,10 X 11,42 10,90 11,42 11,61
5 Ton Dreuning Flevo Delta 10,64 X 11,05 X 11,17 11,28 11,28 11,73



Mannen 50 - Hoogspringen

# Naam 1.501.591.621.651.681.71ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius O O O O XXX 1,68 1,70
2 Marcus Treep HLLM O XXO O XXO O XXX 1,68 1,65



Mannen 50 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marcus Treep HLLM 11,08 - - 11,28 - - 11,28 11,27



Mannen 50 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.522.572.623.724.02ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam O XXX 3,72 4,10
2 Jeroen Oosterwegel DVTR XXO O XXX 2,57 2,66



Mannen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius X 6,00 5,89 X 4,34 5,95 6,00 6,00
2 Marcus Treep HLLM 5,49 5,46 - 5,14 - 5,64 5,64 5,52
3 Wan Bakx AC TION 5,64 - 5,34 5,32 4,02 5,31 5,64 5,76
4 Jan Plat AV PEC 1910 5,20 5,25 5,47 5,28 X 5,40 5,47 5,63
5 Andre van Wort NEAV 5,18 5,03 5,15 4,78 5,00 X 5,18 5,11



Mannen 55 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Pesch AV Zuidwal 8,21 8,29
2 Klaas Jan Woudsma GACH 8,29 8,45
3 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 8,46 8,15
4 Arnjan Bakker AV Trias 8,50 8,56
5 Uli Flücht NEAV 8,59 8,53
6 Jacques Zaman SCSP 8,61 13,50*
Ron Eijkenboom AV34 DNF 8,46



Mannen 55 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Bert van Lith PH 26,15 26,11
2 Kay Schaafsma AV Sprint 26,50 25,64
3 Jacques Zaman SCSP 27,69 27,74
4 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 28,26 27,14
5 Peter Pesch AV Zuidwal 29,22 28,17
Klaas Jan Woudsma GACH DQ 29,62



Mannen 55 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Bert van Lith PH 58,23 57,90
2 Jacques Zaman SCSP 1:00,11 59,77
3 Corné Haast Spado 1:00,57 1:01,81



Mannen 55 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cock Dorst Pallas `93 2:22,96 2:15,01
2 Marco Eskes ACWA 2:26,30 2:13,87
3 Rob van de Graaf HAC `63 2:26,67 2:21,15



Mannen 55 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Henri Havinga AV `40 4:38,02 4:39,95
2 Cock Dorst Pallas `93 4:40,77 4:34,75
3 Corné Haast Spado 4:43,20 4:40,15
4 Willem De Ruijter Altis 4:51,40 4:54,24
5 Rob van de Graaf HAC `63 4:53,04 4:49,47



Mannen 55 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Henri Havinga AV `40 10:14,06 9:53,20
2 Rob van de Graaf HAC `63 10:27,77 10:15,14
3 Willem De Ruijter Altis 10:31,00 10:52,14
4 Frans Deenen ATV Venray 10:32,76 10:36,00
5 Arjen Akkermans AV Edam 10:49,39 10:39,00



Mannen 55 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Arnjan Bakker AV Trias 14,39 10,51



Mannen 55 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Hub Kaenen RWV 18:18,78 16:22,31



Mannen 55 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Milco Braak AAV `36 13,36 12,69 12,99 13,01 13,23 13,63 13,63 12,80
2 Henk Jan Blom Hollandia 12,29 12,74 12,11 12,14 12,85 12,34 12,85 13,26
3 Albert van der Mee AV Sprint 10,61 10,78 10,69 10,95 10,82 10,59 10,95 11,22
4 Eric van der Linden Spado 9,13 8,80 X X 8,99 8,23 9,13 9,88



Mannen 55 - Hoogspringen

# Naam 1.501.561.591.62ResOBP
1 Jan Miltenburg Maastricht O O O XXX 1,59 1,57



Mannen 55 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.622.722.82ResOBP
1 Ruud Jacobs Groene Ster XO O XXX 2,72 2,76



Mannen 55 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Uli Flücht NEAV 4,37 X 4,46 X 4,51 4,49 4,51 4,70



Mannen 60 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Wieles Typhoon 8,07 8,02
2 Tjerk Vos SV Noordkop 8,28 8,40
3 Juul Acton U-Track 8,58 8,48
4 Twan Bongers AV De Keien 8,90 13,50*
5 Kees Justus Vogel AAV `36 8,95 8,68
6 Kees Meijer NEAV 9,34 8,98
7 Han Holtslag DAK 10,59 12,00



Mannen 60 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Wieles Typhoon 26,09 25,50
2 Tjerk Vos SV Noordkop 26,13 26,71
3 Marcel Scholten Altis 28,14 27,56
4 Twan Bongers AV De Keien 28,67 30,42



Mannen 60 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop 1:01,49 1:02,54
2 Twan Bongers AV De Keien 1:05,89 1:13,00



Mannen 60 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk Wigmans De Gemzen 2:52,08 2:46,66
Jaap Stijlaart Triathlon DQ 2:23,99



Mannen 60 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 5:01,94 4:52,25



Mannen 60 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 10:30,87 10:21,44
2 Pieter van de Wiel Hollandia 10:35,86 10:51,80



Mannen 60 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kees Meijer NEAV 10,71 10,81
2 Twan Bongers AV De Keien 11,91 11,80



Mannen 60 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Jan Cornelis AV Holten 16:23,12 15:35,50
2 Boetje Huliselan OLAT 17:30,02 16:59,71
3 Han Holtslag DAK 19:15,82 17,59



Mannen 60 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Roosen KAV Holland 12,20 X X 11,62 12,22 12,72 12,72 12,21
2 Gerrit Verdoes avVN 10,89 11,15 11,28 10,98 11,43 X 11,43 12,25
3 Twan Bongers AV De Keien 8,13 7,56 7,82 7,33 7,58 7,69 8,13 8,21



Mannen 60 - Hoogspringen

# Naam 1.201.231.261.291.321.351.38ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien O O O XO O XO XXX 1,35 1,30



Mannen 60 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien 6,94 7,35 X 7,04 7,51 7,94 7,94 7,80



Mannen 60 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.122.32ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien O O 2,32 2,26



Mannen 60 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kees Meijer NEAV 4,26 4,25 4,29 X 4,23 4,42 4,42 4,65
2 Tjerk Vos SV Noordkop 4,16 4,12 4,19 4,13 4,27 4,32 4,32 4,43
3 Twan Bongers AV De Keien 3,80 X X X 3,88 4,12 4,12 4,09
4 Kees Justus Vogel AAV `36 3,99 3,97 3,93 4,04 X 3,82 4,04 4,44



Mannen 65 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ko Florusse Fortius 8,40 8,47
2 Franz van Barneveld Altis 10,18 14,97*



Mannen 65 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 27,46 29,08
2 Paul Boer AC TION 29,96 30,09
3 Franz van Barneveld Altis 32,10 30,43



Mannen 65 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 1:00,33 1:01,67
2 Paul Boer AC TION 1:08,74 1:07,88



Mannen 65 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 2:25,89 2:34,92
2 Cees Meijer SAV 2:34,31 2:34,56
Cees Weeda AV Veluwe DQ 2:46,00



Mannen 65 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Paul Streep PAC 5:22,30 5:28,02
2 Cees Meijer SAV 5:22,76 5:18,46



Mannen 65 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Kreuk SAV 11:39,77 11:37,21



Mannen 65 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Hans van Wakeren AV Unitas 18:51,34 18:39,20
2 Harry Bijnen DAK 19:52,45 19:33,60
3 Aad van Leeuwen AV NOP 19:55,31 20:17,39



Mannen 65 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jack Dekker DEM 9,90 X 10,76 11,25 11,24 10,99 11,25 11,81
2 Theo Brusche Leiden 11,08 X 11,02 11,23 10,76 10,52 11,23 10,74
3 Martin Regtop AC TION X X 9,94 10,77 10,49 10,39 10,77 12,29
4 Ruud van de Ven Eindhoven 10,50 10,43 X X 10,42 10,16 10,50 10,90



Mannen 65 - Hoogspringen

# Naam 1.291.321.351.381.411.471.501.531.561.59ResOBP
1 Wim Threels GACH O O O O O XXX 1,56 1,54
2 Paul Boer AC TION O O O O XXX 1,38 1,42



Mannen 65 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Paul Boer AC TION 7,69 7,89 8,43 8,43 8,62



Mannen 65 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.622.722.823.023.073.123.22ResOBP
1 Marc van Vliet Castricum O O O O O XXX 3,12 3,00
2 Michel van Osch Haag O - XXX 2,62 2,86



Mannen 65 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Ties Groningen 8,67 8,57
2 Jelle van der Schaaf AV Hylas 8,89 8,99
3 Roelf Akkerman DEM 9,38 9,25
4 Onno Waalewijn Phanos 10,48 9,87



Mannen 70 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Ties Groningen 28,95 28,35
2 Jelle van der Schaaf AV Hylas 29,27 29,25
3 Onno Waalewijn Phanos 35,28 33,48



Mannen 70 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jelle van der Schaaf AV Hylas 1:07,18 1:06,74



Mannen 70 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Robert de Smet AV Atverni 12:34,98 12:00,92



Mannen 70 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Frans van Boven THOR 12,40 11,94
Onno Waalewijn Phanos DNF 12,05



Mannen 70 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Gerrit Tigchelaar DEM 23:57,07 ---



Mannen 70 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Cor Nijhoff AV Atverni 11,30 10,76 10,74 11,05 11,55 11,73 11,73 11,78



Mannen 70 - Hoogspringen

# Naam 1.111.141.171.201.231.261.291.321.351.381.41ResOBP
1 René Hondelink AV34 O O XO XO XXO XXX 1,38 1,38
2 Frans van Boven THOR O O O O XXX 1,20 1,21
3 Onno Waalewijn Phanos XO XXX 1,20 1,30



Mannen 70 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 7,23 X X X X X 7,23 8,88
2 Frans van Boven THOR 6,51 6,61 6,61 6,79 6,56 X 6,79 6,54



Mannen 70 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Waalewijn Phanos 3,52 3,59 3,56 3,47 3,40 3,32 3,59 4,05
2 René Hondelink AV34 X X 3,43 X 3,57 X 3,57 3,90



Mannen 75 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Chris Mettrop Spark 10,30 10,34



Mannen 75 - 200 meter

# Naam ResOBP
Chris Mettrop Spark DQ 38,67



Mannen 75 - 400 meter

# Naam ResOBP
Chris Mettrop Spark DNF 1:22,16



Mannen 75 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Oosterom LGPK 6:38,60 6:36,07



Mannen 75 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frits Martens Hollandia X 7,93 9,19 X 9,85 9,54 9,85 10,59
2 Kees Jagers GACH 8,91 8,80 8,81 8,69 8,81 8,11 8,91 8,14



Mannen 75 - Hoogspringen

# Naam 1.171.201.231.26ResOBP
1 Kees Jagers GACH O O O XXX 1,23 1,25



Mannen 75 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Bauke te Nijenhuis RWV 21:46,42 21:14,43



Mannen 80 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Fokker AV Atverni 10,61 10,48 10,67 10,85 11,19 10,44 11,19 11,44



Mannen 80 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joop van den Brink M85 - Fortius 7,75 6,47 8,25 7,24 8,00 8,50 8,50 8,28



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 8,38 8,37
2 Melina Congiu Groningen 8,64 8,66
3 Maartje Van Erkelens Voorne 8,69 8,66
4 Elena Luijendijk AV Fortuna 8,76 8,67



Vrouwen 35 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Janneke Visser Scorpio 29,10 27,66
2 Anne Griffioen AV Fortuna 30,93 30,53



Vrouwen 35 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 2:27,02 2:25,61



Vrouwen 35 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Saskia de ...-van Vugt AV Phoenix 10:13,20 10:54,35
2 Yvonne Meijer ACO 10:46,59 10:35,28



Vrouwen 35 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 9,49 9,45
2 Melina Congiu Groningen 10,89 10,79



Vrouwen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 9,81 9,99 10,61 9,98 10,36 10,58 10,61 10,27
2 Desiree de Haan Fit 9,87 9,79 9,70 X 9,46 9,43 9,87 9,93
3 Ilona Zeilmaker AV Suomi 9,86 9,49 9,37 9,39 9,45 9,01 9,86 10,23
4 Simone Veth AV Passaat 9,52 9,51 9,64 9,79 9,47 X 9,79 10,60



Vrouwen 35 - Hoogspringen

# Naam 1.411.441.50ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus O O XXX 1,44 1,48



Vrouwen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 11,22 10,70 X 10,78 11,06 11,13 11,22 11,34
2 Elena Luijendijk AV Fortuna X 10,58 10,58 10,61 10,56 X 10,61 10,40
3 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,12 10,41 10,19 10,24 10,04 X 10,41 10,43



Vrouwen 35 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.173.273.373.50ResOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix XO O XXO XXX 3,37 3,40



Vrouwen 35 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 5,07 5,02 5,25 5,13 5,16 5,19 5,25 5,15
2 Wendy Visser Phanos 4,99 5,06 5,24 4,99 X X 5,24 5,24
3 Elena Luijendijk AV Fortuna 4,46 X 4,40 4,47 4,52 4,56 4,56 4,55
4 Anne Griffioen AV Fortuna X 3,96 3,91 4,02 4,10 4,11 4,11 4,38



Vrouwen 40 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,18 8,21
2 Elleke Steenbergen DVTR 8,26 8,24
3 Eefje Swi...an Mourik HAC 8,35 8,36
4 Pascale Schure AV Phoenix 8,56 8,53
5 Liesbeth van Rossum Rotterdam 8,67 13,77*



Vrouwen 40 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Elleke Steenbergen DVTR 26,97 27,49
2 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 27,17 27,72
3 Pascale Schure AV Phoenix 28,35 28,03
4 Marije Plaum KAV Holland 28,77 25,12
5 Monique Le Blansch Hollandia 31,31 31,04



Vrouwen 40 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 1:03,75 1:01,80
2 Marije Plaum KAV Holland 1:07,26 57,62
3 Linda de Vos PAC 1:07,87 1:05,92



Vrouwen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 2:37,51 ---



Vrouwen 40 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 5:22,87 ---



Vrouwen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 11:58,74 ---



Vrouwen 40 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Eefje Swi...an Mourik HAC 9,58 9,29
2 Karin Schröder AC TION 10,69 14,54*



Vrouwen 40 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monique Heijns AV34 10,35 10,62 10,71 10,17 11,03 10,42 11,03 9,74



Vrouwen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.351.411.44ResOBP
1 Marjolijn Jongens Start `78 O O XXX 1,41 1,50



Vrouwen 40 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elleke Steenbergen DVTR 4,51 4,83 5,05 4,57 5,05 5,15



Vrouwen 45 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Iris Steverink AV Phoenix 8,72 8,85
2 Mirjam Olsthoorn AV `40 9,72 10,25
3 Renilde Van Boven DAK 10,03 15,80*



Vrouwen 45 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Iris Steverink AV Phoenix 29,28 29,80
2 Linda van Berkel AV `40 30,15 30,15
Mirjam Olsthoorn AV `40 DQ 30,49



Vrouwen 45 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Yildiz Kurt Startbaan 1:12,72 1:11,57



Vrouwen 45 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yildiz Kurt Startbaan 5:51,67 5:57,37



Vrouwen 45 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 10,55 10,85
2 Renilde Van Boven DAK 12,07 11,83



Vrouwen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hanneke Vasse Groningen 9,26 9,85 9,95 9,57 9,68 9,69 9,95 10,74
2 Evelien va...wanenburg Fortius 9,20 9,20 9,32 9,25 9,31 8,94 9,32 10,09
3 Mirjam Olsthoorn AV `40 5,28 5,43 5,22 5,58 5,35 5,21 5,58 6,07



Vrouwen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.231.261.411.471.501.53ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 O XO O XXX 1,50 1,48
2 Renilde Van Boven DAK O XXX 1,23 1,35



Vrouwen 45 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 X 4,23 X 4,31 4,37 4,43 4,43 4,41



Vrouwen 50 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Valerie Klostermann PAC 8,82 8,64
2 Denise van...en-Morris GACH 9,33 9,11
3 Mariet Hefting HLLS 9,60 15,39*
4 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 9,71 9,42
5 Wilma Linders DAK 9,99 9,82
6 Jeanneke Bruning AV34 10,55 10,16
7 Erica van Nierop DAK 10,59 10,77



Vrouwen 50 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Valerie Klostermann PAC 29,62 27,82
2 Denise van...en-Morris GACH 29,82 28,90
3 Marlou Klaver Nijmegen 30,25 29,69
4 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 32,02 30,53
5 Jeanneke Bruning AV34 36,23 35,37
Mariet Hefting HLLS DQ 32,34



Vrouwen 50 - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Denise van...en-Morris GACH 1:09,84 1:07,19
2 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 1:13,86 1:13,73



Vrouwen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Altis 2:38,95 2:39,66



Vrouwen 50 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Altis 5:23,78 5:18,65
2 Mirjam de Boer SAV 5:36,46 5:28,00



Vrouwen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Altis 11:18,17 11:26,34
2 Florence v...ijsbergen THOR 12:05,56 12:25,15
3 Margot van der Ven Groene Ster 12:47,74 12:42,13



Vrouwen 50 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Denise van...en-Morris GACH 11,26 11,31
2 Marlou Klaver Nijmegen 11,53 11,64



Vrouwen 50 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Freya Muller Hollandia 11,29 10,67 11,72 X X 10,97 11,72 12,05
2 Mirjam Ab...-de Groot AV Edam 11,33 10,65 11,22 10,98 10,95 10,83 11,33 11,60
3 Madeleine Peeters Rotterdam 8,57 9,67 9,05 9,65 10,06 9,81 10,06 10,14
4 Joyce de Wit Rotterdam 6,34 6,18 6,45 6,37 6,16 6,26 6,45 7,01



Vrouwen 50 - Hoogspringen

# Naam 1.231.291.321.351.411.44ResOBP
1 Monique S...van Dorst THOR O XO XXX 1,41 1,51
2 Marlou Klaver Nijmegen O O XO XXX 1,32 1,40



Vrouwen 50 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marlou Klaver Nijmegen 4,10 3,53 4,05 4,03 - 4,05 4,10 4,42
2 Denise van...en-Morris GACH 3,68 3,76 3,79 4,07 3,95 4,04 4,07 4,07
3 Jeanneke Bruning AV34 3,29 3,42 3,37 3,20 X 3,29 3,42 3,65



Vrouwen 55 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen AV34 9,73 9,47



Vrouwen 55 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen AV34 32,41 31,25
2 Nel van der Meijs AV Fortuna 34,62 32,63



Vrouwen 55 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeanine van Overveld THOR 12:53,31 12:27,32



Vrouwen 55 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH 10,91 11,17



Vrouwen 55 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mariët Voskamp Hanzesport 9,98 10,29 10,17 10,46 10,37 10,24 10,46 10,34
2 Jannet van Noord AV Lycurgus 10,41 10,39 X X X 10,20 10,41 10,18
3 Ingrid van Dijk GACH 9,60 9,76 9,83 9,63 9,53 9,68 9,83 10,15
4 Alma Hollen AV34 9,08 9,09 9,52 8,95 9,34 8,50 9,52 9,91
5 Hanny Ebb...k Tukkers AC TION 8,89 8,77 8,91 8,25 8,48 8,30 8,91 9,36



Vrouwen 55 - Hoogspringen

# Naam 1.171.201.231.261.29ResOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH O O O O XXX 1,26 1,25



Vrouwen 55 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Alma Hollen AV34 8,42 - 8,42 7,45



Vrouwen 55 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.722.822.923.023.07ResOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH O O O O XXX 3,02 3,01



Vrouwen 55 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH 4,02 3,98 3,97 3,87 4,10 X 4,10 4,24
2 Alma Hollen AV34 X 3,77 3,90 3,92 3,92 3,97
3 Nel van der Meijs AV Fortuna 2,93 3,77 3,57 3,73 3,33 3,49 3,77 3,79



Vrouwen 60 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tilly Jacobs AV34 9,05 8,96
2 Joke Torb...der Koogh Fortius 9,96 15,35*



Vrouwen 60 - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Joke Torb...der Koogh Fortius 33,52 31,58



Vrouwen 60 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Anja Akkerman-Smits DEM 11,37 11,37
2 Rina Groenendijk AV `47 11,43 11,28



Vrouwen 60 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 11,22 11,64 10,74 11,10 11,11 10,72 11,64 11,04
2 Anje de Lang AV34 6,88 6,62 6,86 7,14 6,83 7,55 7,55 7,69



Vrouwen 60 - Hoogspringen

# Naam 1.111.141.171.201.231.261.29ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 O O O O O O XXX 1,26 1,27
2 Anja Akkerman-Smits DEM O O O O O XXX 1,23 1,25



Vrouwen 60 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 7,96 8,08 - 8,50 8,50 8,22



Vrouwen 60 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anja Akkerman-Smits DEM X X 3,47 3,73 3,88 3,60 3,88 3,75
2 Rina Groenendijk AV `47 3,57 3,62 3,59 3,70 3,70 3,62 3,70 3,83



Vrouwen 65 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Weia Reinboud HLLS 8,27 8,80 8,15