Uitslagen 200 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Jan Plat AV PEC 1910 25,62 25,49
2 Martien de Haas AV34 25,86 26,00
3 Dolf Smid AAV `36 26,43 26,15
4 Erik Jan Langkamp DVTR 27,86 27,87
5 Erdal Beltan AV34 28,11 28,27
Ben Bakker DEM DQ 26,04

Uitslagen 400 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 57,04 57,26
2 Ben Bakker DEM 57,82 57,08
3 Carel Claassen ATOP 59,20 58,09
4 Herman Kreijkes AV Rijssen 1:09,26 1:05,03
Stef Riemens BB lopers DQ 1:01,91

Uitslagen 800 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Marc van Gils Eindhoven 2:07,24 2:04,52
2 Peter Poppe Rotterdam 2:07,66 2:04,78
3 Koen Joosse Eindhoven 2:07,70 2:15,44
4 Jurgen van Berkum Fortius 2:08,10 2:08,76
5 Carel Claassen ATOP 2:15,49 2:17,59
6 Peter Mijsberg AV De Keien 2:21,35 2:19,52

Uitslagen 1500 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Koen Joosse Eindhoven 4:24,19 4:30,69
2 Jan Zijderlaan Avantri 4:31,75 4:37,83
3 Rachid Mohammadi AV Atos 4:32,83 4:35,76
4 Frank Reintjes De Liemers 4:33,72 4:38,70
5 Stef Riemens BB lopers 4:54,77 4:58,89

Uitslagen 3000 meter Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Rachid Mohammadi AV Atos 9:20,59 9:36,25
2 Peter Mijsberg AV De Keien 9:46,14 9:50,45
3 Jan Zijderlaan Avantri 9:55,95 9:53,91

Uitslagen 60 meter horden Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 8,93 8,94
2 Jurgen van Berkum Fortius 9,07 8,95
3 Andre van Wort NEAV 9,15 9,05

Uitslagen 3000m Snelwandelen Mannen 50

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 14:07,27 14:11,20
2 Freek Dekker RWV 19:06,90 18:43,00

Uitslagen Kogelstoten Mannen 50

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Iwan Groothuijse Hollandia 13,36 13,80 X X 13,63 X 13,80 13,29
2 Alex Verver AV Fortuna 11,64 11,58 12,20 11,48 12,02 11,60 12,20 12,74
3 Ben van Sark Haaksbergen 11,83 X 11,75 11,21 11,60 11,39 11,83 12,53
4 Ed Martens Hollandia X 10,94 11,10 X 11,42 10,90 11,42 11,61
5 Ton Dreuning Flevo Delta 10,64 X 11,05 X 11,17 11,28 11,28 11,73

Uitslagen Hoogspringen Mannen 50

# Naam 1.501.591.621.651.681.71ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius O O O O XXX 1,68 1,70
2 Marcus Treep HLLM O XXO O XXO O XXX 1,68 1,65

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen 50

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marcus Treep HLLM 11,08 - - 11,28 - - 11,28 11,27

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen 50

# Naam 2.522.572.623.724.02ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam O XXX 3,72 4,10
2 Jeroen Oosterwegel DVTR XXO O XXX 2,57 2,66

Uitslagen Verspringen Mannen 50

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius X 6,00 5,89 X 4,34 5,95 6,00 6,00
2 Marcus Treep HLLM 5,49 5,46 - 5,14 - 5,64 5,64 5,52
3 Wan Bakx AC TION 5,64 - 5,34 5,32 4,02 5,31 5,64 5,76
4 Jan Plat AV PEC 1910 5,20 5,25 5,47 5,28 X 5,40 5,47 5,63
5 Andre van Wort NEAV 5,18 5,03 5,15 4,78 5,00 X 5,18 5,11