• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Vortex
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Renske van der Maas Fit 9,07 +0.3 m/s9,19
    2 Maud de Jong AV 1923 9,39 +0.3 m/s9,43
    3 Mila Aukema Groningen 9,41 -0.2 m/s9,53
    4 Liv Pennock Climax 9,43 +0.3 m/s9,46
    5 Lieke Jans ATOP 9,48 +0.3 m/s9,46
    6 Naomi Zirschkij SAV 9,50 -0.2 m/s9,68
    7 Ellemeike Visser Heerenveen 9,58 -0.2 m/s9,65
    8 Jelincy Nijlhof Almere `81 9,68 +0.3 m/s9,78
    9 Fieke Sportel Groningen 9,73 -0.2 m/s9,52
    10 Jaydee Broersma AV Athlos 9,76 +0.3 m/s9,20
    11 Amy Damen Swift 9,78 -0.2 m/s9,50
    12 Eliza Huizinga Groningen 9,79 +0.3 m/s9,76
    13 Saskia De Jong De Liemers 9,92 -0.2 m/s9,70
    14 Tunde Janosi Almere `81 10,00 +0.3 m/s10,23
    15 Iris Rietvelt Pijnenburg 10,02 +0.3 m/s9,99
    16 Léonie Couzy AAC 10,08 +0.3 m/s10,07
    17 Elin van Dijken AKU 10,12 +0.1 m/s10,23
    17 Valerie Savelsberg Eindhoven 10,12 +0.4 m/s10,50
    19 Romy Bendanon Triathlon 10,13 +0.3 m/s9,94
    20 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 10,14 +0.3 m/s9,43
    21 Yara Achterberg VAV 10,17 +0.3 m/s9,83
    21 Lieke Boshuizen AAA 10,17 +0.3 m/s10,08
    23 Tess Kuijer AV Zuidwal 10,25 +0.1 m/s10,30
    24 Mette van der Veen Pijnenburg 10,33 +0.1 m/s10,30
    25 Judith Sjenitzer Pijnenburg 10,34 +0.3 m/s10,20
    26 Sofie van Wouwe ATH 10,58 +0.3 m/s10,00
    27 Aimée Pillen Pijnenburg 10,69 +0.4 m/s11,18
    28 Nieke Westerveen Atledo 10,77 +0.1 m/s10,45
    29 Anne van Blokland Pijnenburg 10,87 +0.4 m/s10,60
    30 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 10,93 +0.4 m/s10,80
    31 Valerie Verbree AAC 10,94 +0.1 m/s10,30
    32 Matilda Evoli Almere `81 10,95 -0.2 m/s11,45
    33 Erin Ghiani Almere `81 10,99 -0.2 m/s11,26
    34 Marrit Jelgerhuis Triathlon 11,02 +0.4 m/s10,84
    35 Valentina Akyüz Almere `81 11,39 -0.2 m/s11,37
    36 Fenne Boudewijns Pijnenburg 11,67 -0.2 m/s11,70
    37 Renske Versteeg Pijnenburg 12,04 -0.2 m/s11,70
    Meike Huistra Heerenveen DNS 9,72

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Maud de Jong AV 1923 3:28,37 3:31,70
    2 Anouk Langstraat ATH 3:31,26 3:39,45
    3 Zoë Van Gils Rotterdam 3:35,21 3:33,10
    4 Iris Rietvelt Pijnenburg 3:38,08 3:42,10
    5 Eliza Huizinga Groningen 3:40,90 3:40,93
    6 Lieke Jans ATOP 3:43,78 3:50,55
    7 Eva Blokland AV Passaat 3:43,99 3:43,56
    8 Romy Bendanon Triathlon 3:44,86 3:50,35
    9 Ellemeike Visser Heerenveen 3:45,52 4:11,00
    10 Naomi Zirschkij SAV 3:45,78 3:57,83
    11 Noortje Zwaal Altis 3:47,01 3:43,18
    12 Zoey de Vries AV Impala 3:51,42 3:54,24
    13 Elin van Dijken AKU 3:52,64 3:54,80
    14 Rosalie te...uggencate AV Hera 3:52,67 3:45,92
    15 Valerie Savelsberg Eindhoven 3:54,62 4:00,00
    16 Saskia De Jong De Liemers 3:55,63 3:50,37
    17 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 3:56,13 3:55,28
    18 Sofie van Wouwe ATH 4:02,41 3:50,97
    19 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:05,99 4:01,98
    20 Mette van der Veen Pijnenburg 4:08,94 4:09,12
    21 Renske Versteeg Pijnenburg 4:13,83 4:17,91
    22 Matilda Evoli Almere `81 4:19,46 4:20,00
    Inaya Yahyaoui Almere `81 DNS 3:54,39

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Mila Aukema Groningen 10,72 +1.1 m/s11,50
    2 Zoë Van Gils Rotterdam 10,79 +1.1 m/s11,52
    3 Liv Pennock Climax 10,80 +0.0 m/s10,95
    4 Eliza Huizinga Groningen 10,94 +0.0 m/s11,26
    5 Renske van der Maas Fit 11,10 +0.0 m/s11,11
    6 Lieke Jans ATOP 11,13 +0.0 m/s10,60
    7 Toni Ligeon ARV Ilion 11,27 +1.1 m/s11,35
    8 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 11,52 +0.3 m/s13,35
    9 Amy Damen Swift 12,10 +1.1 m/s11,50
    10 Yara Achterberg VAV 12,11 +0.0 m/s11,33
    11 Mette van der Veen Pijnenburg 12,61 +0.3 m/s12,30
    12 Léonie Couzy AAC 12,65 +0.3 m/s12,40
    13 Sofie van Wouwe ATH 12,84 +0.3 m/s11,70
    14 Saskia De Jong De Liemers 13,00 +1.1 m/s11,38
    15 Fenne Boudewijns Pijnenburg 13,99 +0.3 m/s14,00

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Eva Blokland AV Passaat 7,44 7,37
    2 Inez Keun Groningen 7,31 7,40
    3 Jaydee Broersma AV Athlos 7,10 6,75
    4 Jelincy Nijlhof Almere `81 7,03 6,13
    5 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 7,00 7,09
    6 Toni Ligeon ARV Ilion 6,92 6,90
    7 Carmen Van Soest GACH 6,77 7,46
    8 Mila Aukema Groningen 6,64 6,70
    9 Renske van der Maas Fit 6,21 5,90
    10 Fieke Sportel Groningen 6,12 6,00
    11 Rosalie te...uggencate AV Hera 6,07 6,22
    12 Tess Kuijer AV Zuidwal 6,05 5,84
    13 Meike Huistra Heerenveen 5,92 6,20
    14 Maud de Jong AV 1923 5,87 5,93
    15 Judith Sjenitzer Pijnenburg 5,58 5,30
    16 Valerie Verbree AAC 5,37 5,40
    17 Marrit Jelgerhuis Triathlon 5,17 4,40
    18 Yara Keers Fit 5,12 5,51
    19 Saskia De Jong De Liemers 5,05 4,86
    20 Romy Bendanon Triathlon 5,00 5,27
    21 Mette van der Veen Pijnenburg 4,75 4,45
    22 Ellemeike Visser Heerenveen 4,73 4,78
    23 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 4,70 4,66
    24 Marit Kleijnen Pijnenburg 4,65 5,52
    25 Léonie Couzy AAC 4,62 4,65
    26 Nieke Westerveen Atledo 4,57 5,22
    27 Iris Rietvelt Pijnenburg 4,56 4,70
    28 Clara Boor AAC 4,40 4,00
    29 Fenne Boudewijns Pijnenburg 4,31 4,72
    30 Aimée Pillen Pijnenburg 4,26 3,28
    31 Anne van Blokland Pijnenburg 4,13 4,47
    32 Renske Versteeg Pijnenburg 3,08 2,50
    Rachel Cross Almere `81 DNS 5,90

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Eva Blokland AV Passaat 1,30 1,25
    2 Meike Huistra Heerenveen 1,30 1,25
    3 Jaydee Broersma AV Athlos 1,25 1,30
    4 Fieke Sportel Groningen 1,20 1,25
    5 Tess Kuijer AV Zuidwal 1,20 1,20
    6 Maud de Jong AV 1923 1,20 1,21
    7 Nieke Westerveen Atledo 1,15 1,18
    8 Elin van Dijken AKU 1,10 1,15
    8 Ellemeike Visser Heerenveen 1,10 1,15
    10 Romy Bendanon Triathlon 1,10 1,20
    10 Judith Sjenitzer Pijnenburg 1,10 1,15
    12 Naomi Zirschkij SAV 1,10 1,25
    13 Valerie Savelsberg Eindhoven 1,10 1,10
    14 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 1,05 1,11
    14 Anouk Langstraat ATH 1,05 1,10
    16 Yara Keers Fit 1,05 1,15
    16 Lieke Boshuizen AAA 1,05 1,10
    18 Carmen Van Soest GACH 1,05 1,20
    19 Valerie Verbree AAC 1,00 1,00
    19 Marrit Jelgerhuis Triathlon 1,00 1,00
    21 Marit Kleijnen Pijnenburg 1,00 1,00
    22 Clara Boor AAC 0,95 0,90
    23 Anne van Blokland Pijnenburg 0,90 1,00
    24 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 0,85 0,90
    Rachel Cross Almere `81 DNS 1,07

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBP
    1 Renske van der Maas Fit 4,14 4,30
    2 Meike Huistra Heerenveen 4,04 3,91
    3 Jaydee Broersma AV Athlos 4,03 3,80
    4 Liv Pennock Climax 3,89 4,14
    5 Mila Aukema Groningen 3,77 3,45
    6 Carmen Van Soest GACH 3,70 3,93
    6 Fieke Sportel Groningen 3,70 3,85
    8 Inez Keun Groningen 3,67 3,45
    9 Yara Keers Fit 3,62 3,62
    10 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 3,61 3,80
    11 Amy Damen Swift 3,57 3,50
    12 Nieke Westerveen Atledo 3,53 3,44
    13 Toni Ligeon ARV Ilion 3,40 3,39
    14 Tunde Janosi Almere `81 3,38 3,65
    15 Léonie Couzy AAC 3,34 3,16
    16 Valerie Verbree AAC 3,16 3,34
    17 Yara Achterberg VAV 3,12 3,31
    18 Aimée Pillen Pijnenburg 3,06 3,08
    19 Marit Kleijnen Pijnenburg 3,02 3,21
    20 Lieke Boshuizen AAA 2,96 3,28
    21 Judith Sjenitzer Pijnenburg 2,92 3,13
    22 Anne van Blokland Pijnenburg 2,77 2,87
    23 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 2,67 3,15
    24 Valentina Akyüz Almere `81 2,62 2,73
    25 Nena Verdonk AV Phoenix 2,54 2,85
    Rachel Cross Almere `81 DNS 3,36