• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Vortex
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Mae van den Berg Leiden 8,75 +0.8 m/s8,90
    2 Felicia Felter PAC 8,75 +0.8 m/s8,79
    3 Nehissa Hendriks AV 1923 8,85 +0.8 m/s8,80
    4 Evy Wessels Fortius 8,94 +0.8 m/s8,89
    5 Ruby Jansen MPM 9,04 +0.8 m/s8,80
    6 Milou Keulstra AVGM 9,11 +0.8 m/s9,00
    7 Floortje Lusthof Olympus `70 9,23 +0.6 m/s9,18
    8 Lisa Navarro Climax 9,36 +0.6 m/s9,14
    9 Tessa Evelein HLLS 9,37 +0.6 m/s9,42
    10 Ròbin Martha PAC 9,38 +0.6 m/s9,20
    11 Esmee Stok CAV Energie 9,43 +0.2 m/s9,45
    12 Sterre Groosman Pijnenburg 9,47 +0.2 m/s9,45
    13 Frederique Jaspers AV 1923 9,51 +0.0 m/s9,86
    14 Fenne Bijlhouwer Spado 9,57 -0.7 m/s9,62
    15 Joy Cashoek KAV Holland 9,59 -0.7 m/s9,64
    16 Britt de Graaf DEM 9,63 +0.6 m/s9,40
    17 Berrit Roex Triathlon 9,64 +0.2 m/s9,51
    18 Merel Tieman PAC 9,67 +0.2 m/s9,47
    19 Jackie Vissers HLLS 9,75 +0.2 m/s9,58
    19 Esmée Aartsen VAV 9,75 -0.7 m/s9,82
    21 Pauline Koger AV `40 9,76 -0.7 m/s9,71
    22 Fenna van der Kooij Altis 9,79 +0.6 m/s9,36
    23 Lotte Moolenaar AV Wijchen 9,83 +0.0 m/s9,90
    24 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 9,86 +0.0 m/s9,87
    25 Dilara Oktay Pijnenburg 9,87 +0.2 m/s9,58
    25 Maud te Pas AV Zuidwal 9,87 -0.7 m/s9,67
    27 Mara Schouw Pijnenburg 9,89 +0.0 m/s9,94
    28 Ilse Johannes AAC 9,97 +0.0 m/s9,97
    29 Sterre van Ewijk AV 1923 9,99 +0.0 m/s9,97
    30 Inte van Kralingen GACH 10,09 +0.0 m/s10,04
    31 Jinte Jonker Triathlon 10,17 +0.0 m/s10,17
    32 Kyra van der Meer Triathlon 10,33 +0.0 m/s10,15
    33 Madelief Rave AAC 10,43 +0.0 m/s10,45
    34 Carmen Marzio AV 1923 10,58 +0.7 m/s10,50
    35 Pearl Verbeeten CAV Energie 10,86 +0.7 m/s10,46
    36 Kira Bremer AV Hera 11,05 +0.7 m/s11,01
    37 Ilana Akkerman Pijnenburg 11,11 +0.7 m/s10,50
    38 Floor Leeflang AV Zuidwal 11,57 +0.7 m/s11,57
    39 Mette Storm Pijnenburg 12,16 +0.7 m/s12,15
    Isa Ong Leiden DNS 9,75
    Naëll Huijsmans Isala `96 DNS 10,27

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Sophie Eikendal Ciko `66 3:12,96 3:19,18
    2 Lotte Aerts AVGM 3:23,27 3:27,62
    3 Ruby Jansen MPM 3:25,27 3:22,56
    4 Britt de Graaf DEM 3:26,09 3:32,70
    5 Kiara Sluijpers AVON 3:28,66 3:30,85
    6 Maud te Pas AV Zuidwal 3:30,87 3:31,33
    7 Nehissa Hendriks AV 1923 3:31,60 3:25,71
    8 Floortje Lusthof Olympus `70 3:31,90 3:35,90
    9 Jolie Baerveldt AVON 3:32,80 3:43,00
    10 Sterre Groosman Pijnenburg 3:35,32 3:44,05
    11 Fenna van der Kooij Altis 3:36,44 3:46,35
    12 Frederique Jaspers AV 1923 3:37,06 3:52,00
    13 Melissa van Keulen VAV 3:37,66 3:39,50
    14 Julia Velt GACH 3:37,79 3:34,46
    15 Fenne Bijlhouwer Spado 3:40,80 3:45,39
    16 Marit Elkerbout Altis 3:43,55 3:42,04
    17 Mara Schouw Pijnenburg 3:44,48 3:54,24
    18 Jackie Vissers HLLS 3:47,52 3:42,42
    19 Eline Gerritsen Climax 3:51,62 3:51,03
    20 Esmée Aartsen VAV 3:52,90 3:52,32
    21 Doris Thomas AV 1923 3:55,05 3:50,71
    22 Madelief Rave AAC 3:57,82 3:52,82
    23 Anne Jongedijk AV 1923 3:59,16 3:59,14
    24 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 4:00,46 4:06,61
    25 Sterre van Ewijk AV 1923 4:03,07 4:08,83
    26 Lara van 't Klooster Triathlon 4:05,74 3:58,80
    27 Carmen Schipper Pijnenburg 4:06,97 4:03,16
    28 Femke Veldkamp AV Wijchen 4:08,30 3:59,75
    29 Sofie Verhoeven Climax 4:12,99 4:27,00
    30 Caitlin Verhaar Pijnenburg 4:19,88 4:12,64
    Carmen Marzio AV 1923 DNS 4:08,15
    Ròbin Martha PAC DNS 3:32,74
    Naëll Huijsmans Isala `96 DNS 3:45,40
    Novi Hermus Fortius DNS 3:39,03
    Evie de Roos Fit DNF 3:23,33
    Julia Dokter Groningen DNF 3:24,20

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Julia Dokter Groningen 9,81 +0.1 m/s10,30
    2 Milou Keulstra AVGM 10,39 +0.1 m/s9,70
    3 Mae van den Berg Leiden 10,60 +0.1 m/s10,54
    4 Nehissa Hendriks AV 1923 10,67 +0.1 m/s10,35
    5 Karlijn Jansz Leiden 10,75 +0.3 m/s10,77
    5 Eline Gerritsen Climax 10,75 +0.1 m/s10,20
    7 Esmée Aartsen VAV 10,76 +0.0 m/s11,52
    8 Isa Ong Leiden 10,78 +0.3 m/s11,06
    8 Lisa Navarro Climax 10,78 +0.1 m/s10,20
    10 Ròbin Martha PAC 10,80 +0.0 m/s12,10
    10 Lotte Moolenaar AV Wijchen 10,80 +0.3 m/s10,60
    12 Merel Tieman PAC 11,07 +0.2 m/s12,47
    13 Mara Schouw Pijnenburg 11,14 +0.0 m/s12,01
    14 Julia Velt GACH 11,20 -0.2 m/s12,33
    15 Dilara Oktay Pijnenburg 11,32 -0.2 m/s12,38
    16 Doris Thomas AV 1923 11,39 +0.0 m/s11,07
    17 Sterre Groosman Pijnenburg 11,54 -0.2 m/s12,24
    18 Fenna van der Kooij Altis 11,55 -0.2 m/s12,29
    19 Anne Jongedijk AV 1923 11,82 +0.3 m/s10,69
    20 Ilse Johannes AAC 11,84 +0.3 m/s10,97
    21 Tessa Evelein HLLS 11,85 +0.4 m/s13,24
    21 Melissa van Keulen VAV 11,85 +0.0 m/s12,20
    23 Jinte Jonker Triathlon 11,90 +0.4 m/s13,17
    24 Berrit Roex Triathlon 12,05 +0.2 m/s12,51
    25 Jolie Minnee Triathlon 12,08 +0.2 m/s13,00
    26 Carmen Marzio AV 1923 12,11 +0.4 m/s13,50
    27 Lara van 't Klooster Triathlon 12,22 +0.2 m/s12,97
    28 Caya Mets Pijnenburg 12,66 +0.4 m/s14,12
    29 Carmen Schipper Pijnenburg 12,81 +0.4 m/s13,16
    30 Sofie Verhoeven Climax 13,20 +0.2 m/s12,50
    Naëll Huijsmans Isala `96 DNS 12,41

    Uitslagen Vortexwerpen Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Anneloes v... Erkelens Fit 34,64 34,61
    2 Karlijn Greeve GACH 33,37 24,75
    3 Milou Keulstra AVGM 32,68 35,50
    4 Merel Tieman PAC 30,37 23,93
    5 Florien van Kesteren GACH 27,65 22,21
    6 Lotte Moolenaar AV Wijchen 27,00 30,50
    7 Isa Ong Leiden 26,77 29,50
    7 Elianne Hopman ARV Ilion 26,77 27,00
    9 Kyra van der Meer Triathlon 26,62 23,79
    10 Sophie van der Sande Eindhoven 25,65 28,50
    11 Iris Loonstra HLLS 25,17 25,68
    12 Joy Cashoek KAV Holland 24,47 27,00
    13 Tessa Evelein HLLS 23,17 20,00
    14 Hanne Pinxterhuis HLLS 22,52 23,25
    15 Inte van Kralingen GACH 21,71 21,42
    16 Ilana Akkerman Pijnenburg 21,15 19,58
    17 Sabine Renaud GACH 20,19 20,22
    18 Pearl Verbeeten CAV Energie 17,19 18,23
    19 Jolie Minnee Triathlon 16,97 15,45
    20 Berrit Roex Triathlon 16,66 16,73
    21 Floor Leeflang AV Zuidwal 15,03 13,99
    22 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 14,48 14,15
    23 Kira Bremer AV Hera 14,33 9,50
    24 Dilara Oktay Pijnenburg 13,93 11,49
    25 Caya Mets Pijnenburg 13,88 12,87
    26 Jinte Jonker Triathlon 13,33 10,25
    27 Esmee Kramer Pijnenburg 11,05 10,75

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Ruby Jansen MPM 8,30 8,31
    2 Iris Loonstra HLLS 7,90 8,31
    3 Jolie Baerveldt AVON 7,75 8,24
    4 Floortje Lusthof Olympus `70 7,71 7,91
    5 Lotte Aerts AVGM 7,69 8,50
    6 Fenne Bijlhouwer Spado 7,52 7,27
    7 Kyra van der Meer Triathlon 7,19 7,76
    8 Inte van Kralingen GACH 7,02 6,20
    9 Elianne Hopman ARV Ilion 6,89 7,00
    10 Femke Veldkamp AV Wijchen 6,82 6,87
    11 Karlijn Greeve GACH 6,75 5,97
    12 Esmee Stok CAV Energie 6,64 5,99
    13 Sabine Renaud GACH 6,36 5,60
    14 Hanne Pinxterhuis HLLS 6,22 6,30
    15 Sophie van der Sande Eindhoven 5,98 5,80
    16 Caitlin Verhaar Pijnenburg 5,94 6,05
    17 Florien van Kesteren GACH 5,90 5,52
    18 Kira Bremer AV Hera 5,71 5,05
    19 Floor Leeflang AV Zuidwal 5,69 5,63
    20 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 5,68 5,63
    21 Ilana Akkerman Pijnenburg 5,55 5,55
    22 Pearl Verbeeten CAV Energie 5,36 5,14
    23 Sterre van Ewijk AV 1923 5,29 5,69
    24 Mette Storm Pijnenburg 5,06 4,22
    25 Joy Cashoek KAV Holland 4,91 5,10
    26 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 4,78 5,61
    27 Esmee Kramer Pijnenburg 4,06 4,33

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Julia Dokter Groningen 1,40 1,55
    2 Iris Loonstra HLLS 1,30 1,30
    3 Anneloes v... Erkelens Fit 1,30 1,36
    4 Isabelle V...n Aardweg Clytoneus 1,30 1,35
    5 Karlijn Jansz Leiden 1,25 1,30
    5 Kiara Sluijpers AVON 1,25 1,30
    7 Florien van Kesteren GACH 1,25 1,20
    8 Imke van der Spoel Altis 1,25 1,19
    9 Anne Jongedijk AV 1923 1,25 1,10
    10 Elianne Hopman ARV Ilion 1,20 1,26
    10 Sabine Renaud GACH 1,20 1,25
    12 Karlijn Greeve GACH 1,20 1,20
    12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 1,20 1,20
    12 Jolie Baerveldt AVON 1,20 1,20
    15 Femke Veldkamp AV Wijchen 1,20 1,20
    16 Lara van 't Klooster Triathlon 1,15 1,15
    16 Marit Elkerbout Altis 1,15 1,15
    18 Eline Gerritsen Climax 1,15 1,25
    19 Jolie Minnee Triathlon 1,15 1,15
    19 Sophie van der Sande Eindhoven 1,15 1,15
    21 Doris Thomas AV 1923 1,10 1,10
    21 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 1,10 1,10
    23 Caitlin Verhaar Pijnenburg 1,05 1,05
    24 Sofie Verhoeven Climax 1,05 1,00
    25 Carmen Schipper Pijnenburg 1,00 0,90
    26 Esmee Kramer Pijnenburg 0,95 0,95

    Uitslagen Verspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Ruby Jansen MPM 4,50 4,69
    2 Julia Dokter Groningen 4,45 4,50
    3 Nehissa Hendriks AV 1923 4,25 4,20
    3 Felicia Felter PAC 4,25 4,45
    5 Evy Wessels Fortius 4,20 4,33
    6 Femke Veldkamp AV Wijchen 4,09 3,90
    7 Milou Keulstra AVGM 4,06 4,03
    8 Ròbin Martha PAC 4,01 4,20
    9 Iris Loonstra HLLS 3,99 4,01
    10 Eline Gerritsen Climax 3,98 4,22
    11 Berrit Roex Triathlon 3,92 3,93
    12 Jolie Baerveldt AVON 3,91 3,86
    13 Tessa Evelein HLLS 3,90 3,80
    13 Fenne Bijlhouwer Spado 3,90 3,76
    15 Floortje Lusthof Olympus `70 3,83 4,02
    16 Sterre Groosman Pijnenburg 3,78 3,85
    17 Elianne Hopman ARV Ilion 3,74 3,68
    18 Esmee Stok CAV Energie 3,73 3,90
    19 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,70 3,72
    20 Karlijn Jansz Leiden 3,65 3,80
    20 Anneloes v... Erkelens Fit 3,65 4,04
    20 Esmée Aartsen VAV 3,65 3,79
    23 Lisa Navarro Climax 3,64 3,81
    24 Hanne Pinxterhuis HLLS 3,63 3,46
    25 Mara Schouw Pijnenburg 3,58 3,71
    26 Sterre van Ewijk AV 1923 3,55 3,65
    27 Doris Thomas AV 1923 3,54 3,64
    28 Lotte Moolenaar AV Wijchen 3,53 3,24
    29 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 3,52 3,69
    30 Karlijn Greeve GACH 3,47 3,22
    31 Anne Jongedijk AV 1923 3,45 3,67
    32 Lotte van ... Coterlet Pijnenburg 3,36 3,42
    33 Jinte Jonker Triathlon 3,35 3,31
    34 Fenna van der Kooij Altis 3,33 3,62
    35 Caya Mets Pijnenburg 3,32 3,20
    36 Pauline Koger AV `40 3,31 3,44
    37 Jolie Minnee Triathlon 3,30 3,62
    38 Kyra van der Meer Triathlon 3,28 3,55
    39 Dilara Oktay Pijnenburg 3,21 3,44
    40 Caitlin Verhaar Pijnenburg 3,13 3,15
    41 Carmen Schipper Pijnenburg 3,06 3,01
    42 Esmee Kramer Pijnenburg 3,04 3,10
    43 Pearl Verbeeten CAV Energie 3,02 3,44
    44 Madelief Rave AAC 2,98 3,35
    45 Carmen Marzio AV 1923 2,86 3,26
    46 Kira Bremer AV Hera 2,84 2,82
    47 Ilana Akkerman Pijnenburg 2,79 3,09
    48 Mette Storm Pijnenburg 2,63 2,79
    Naëll Huijsmans Isala `96 DNS 3,20