• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Vortex
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Manne Baan Leiden 8,62 +0.3 m/s8,68
    2 Jim Putter DJA 8,63 +0.3 m/s8,57
    3 Fabio Valle AV 1923 8,74 +0.3 m/s8,90
    4 Tijmen de Beer GACH 8,75 +0.3 m/s8,76
    5 Quinten de Vos PAC 8,95 +0.3 m/s8,86
    6 Mostafa Al-Bayati NEAV 8,99 +0.3 m/s9,03
    7 Ivar Schiltmans PAC 9,12 +0.3 m/s9,18
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,18 +0.3 m/s9,00
    9 Maurits Groeneveld KAV Holland 9,27 -0.1 m/s9,33
    10 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,30 +0.3 m/s8,84
    11 Teun Merckx Almere `81 9,31 -0.1 m/s9,30
    12 Richard de Kort Leiden 9,34 -0.1 m/s9,34
    13 Daan Wijnand KAV Holland 9,35 +0.3 m/s9,20
    13 Joep den Dulk Leiden 9,35 -0.1 m/s9,35
    15 Mart Bijker Heerenveen 9,44 +0.0 m/s9,50
    16 Ilya Nauta Heerenveen 9,49 +0.3 m/s9,10
    17 Beer Timmer HLLS 9,51 +0.0 m/s9,41
    18 Carsten Schouten ARV Ilion 9,54 +0.0 m/s9,55
    19 Kian Sanches AV Hera 9,55 -0.1 m/s9,34
    20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,57 +0.0 m/s9,45
    21 Bram Verhoeven Climax 9,58 +0.3 m/s10,00
    22 Yvo van den IJssel De Liemers 9,62 +0.3 m/s9,27
    23 Ties Oosting AV Trias 9,66 -0.1 m/s9,33
    24 Bram Jansen ARV Ilion 9,68 +0.0 m/s9,55
    25 Sennen Has AV Hera 9,69 +0.3 m/s9,69
    25 Emir Bektesevic Eindhoven 9,69 +0.3 m/s10,00
    27 Max Veerbeek Nijmegen 9,72 +0.5 m/s10,14
    28 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,74 +0.0 m/s9,38
    29 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 9,95 +0.3 m/s10,06
    29 Maxim van Dorp Fortius 9,95 +0.3 m/s9,59
    31 Marco van Gelder PH 10,08 +0.3 m/s10,11
    32 Cas Battem AV Hera 10,33 +0.5 m/s10,21
    33 Keano Smits AV Zeewolde 10,45 +0.5 m/s10,70
    34 Timo Kieft Pijnenburg 10,74 +0.5 m/s10,70
    35 Mees Hirsch Pijnenburg 10,82 +0.5 m/s10,47
    36 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 11,06 +0.5 m/s11,00

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:11,97 3:15,66
    2 Yvo van den IJssel De Liemers 3:15,86 3:16,67
    3 Sam van Keulen Nijmegen 3:18,90 3:26,35
    4 Quinten de Vos PAC 3:19,71 3:15,12
    5 Ruben Eefting HAC `63 3:20,75 3:25,99
    6 Teun Merckx Almere `81 3:21,54 3:27,95
    7 Ivar Schiltmans PAC 3:22,61 3:22,15
    8 Davey Ouwehand Rijnsoever 3:22,91 3:21,59
    9 Joep den Dulk Leiden 3:26,36 3:25,49
    10 William van Triest Clytoneus 3:27,18 3:24,27
    11 Mart Bijker Heerenveen 3:29,15 3:35,30
    12 Mostafa Al-Bayati NEAV 3:29,28 3:29,89
    13 Tymen Zwaga De Liemers 3:30,05 3:39,22
    14 Koray Yandi Almere `81 3:31,81 3:41,45
    15 Max Veerbeek Nijmegen 3:32,32 3:43,88
    16 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 3:33,31 3:37,20
    17 Ilya Nauta Heerenveen 3:35,10 3:42,89
    18 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:39,01 3:32,52
    19 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 3:43,48 4:00,63
    20 Marco van Gelder PH 3:43,95 3:47,60
    21 Thijmen van der Burg AV Hera 3:47,31 3:39,14
    22 Maxim van Dorp Fortius 3:51,34 3:49,85
    23 Zeb van Elk AV `40 3:54,78 3:45,83
    24 Bram Verhoeven Climax 3:57,45 4:10,00
    25 Tim Verhagen HLLS 3:57,94 3:52,52
    26 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 4:11,05 4:01,90
    27 Timo Kieft Pijnenburg 4:11,68 4:09,93
    28 Quinn Jager Pijnenburg 4:27,47 4:05,62
    Ties Oosting AV Trias DNS 3:26,00
    Niels Bitter GACH DNS 3:40,56
    Noah Schoonhoven AV Atverni DNS 3:24,48

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Quinten de Vos PAC 10,29 +0.3 m/s11,00
    2 Ilya Nauta Heerenveen 10,41 -0.2 m/s10,20
    3 Carsten Schouten ARV Ilion 10,57 -0.2 m/s10,78
    4 Niels Bitter GACH 10,67 +0.2 m/s11,50
    5 Beer Timmer HLLS 10,71 +0.2 m/s12,27
    6 Richard de Kort Leiden 10,91 +0.3 m/s10,96
    7 Toon Hulman DVTR 11,08 -0.2 m/s10,70
    8 Sennen Has AV Hera 11,23 -0.2 m/s10,22
    9 William van Triest Clytoneus 11,42 +0.2 m/s11,65
    10 Joeri Appelo SAV 11,52 +0.3 m/s10,80
    11 Maxim van Dorp Fortius 11,78 +0.2 m/s12,34
    12 Ivar Martens ARV Ilion 12,13 +0.3 m/s10,89
    13 Tim Verhagen HLLS 12,18 +0.3 m/s11,17
    14 Cas Battem AV Hera 12,53 +0.2 m/s15,00
    Manne Baan Leiden DNS 10,03

    Uitslagen Vortexwerpen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Tion Hilgeman AV Zuidwal 48,42 40,58
    2 Casper de Winter ARV Ilion 45,86 41,50
    3 Patrick Hees AV 1923 42,92 39,50
    4 Niels Bitter GACH 42,09 33,09
    5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 40,09 38,00
    6 Tymen Zwaga De Liemers 37,37 36,86
    7 Toon Hulman DVTR 35,41 40,50
    8 Zeb van Elk AV `40 35,25 37,61
    9 Sam van Keulen Nijmegen 33,31 33,05
    10 Joeri Appelo SAV 33,24 31,57
    11 Jesse Cools Altis 32,65 29,81
    12 Siebe Sesink Nijmegen 31,82 30,86
    13 Maarten Arnoldus Pijnenburg 31,09 27,28
    14 Ivar Martens ARV Ilion 30,60 31,00
    15 Jessy Struijs SAV 29,81 31,47
    16 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 28,83 27,54
    17 William van Triest Clytoneus 27,80 30,76
    18 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 27,67 21,42
    19 Tim Verhagen HLLS 26,84 31,29
    20 Thijmen van der Burg AV Hera 26,32 22,00
    21 Koray Yandi Almere `81 22,69 24,23
    22 Lucas Karelsen Pijnenburg 18,72 15,70
    23 Teije Benschop Pijnenburg 18,70 18,67
    24 Quinn Jager Pijnenburg 16,28 13,29

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Jessy Struijs SAV 9,75 9,28
    2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 9,45 9,68
    3 Jim Putter DJA 9,41 9,52
    4 Patrick Hees AV 1923 9,01 9,16
    5 Ties Oosting AV Trias 8,78 9,06
    6 Tion Hilgeman AV Zuidwal 8,77 8,79
    7 Kian Sanches AV Hera 8,52 8,97
    8 Casper de Winter ARV Ilion 8,47 8,60
    9 Tijmen de Beer GACH 8,42 8,21
    10 Niels Bitter GACH 8,09 7,53
    11 Joeri Appelo SAV 8,05 8,51
    12 Ilya Nauta Heerenveen 7,88 7,60
    13 Tymen Zwaga De Liemers 7,85 7,67
    14 Mostafa Al-Bayati NEAV 7,68 7,98
    15 Beer Timmer HLLS 7,63 7,23
    16 Maxim van Dorp Fortius 7,59 7,11
    17 Toon Hulman DVTR 7,18 7,60
    18 William van Triest Clytoneus 6,94 6,58
    19 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 6,81 6,68
    20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 6,60 6,60
    21 Fabio Valle AV 1923 6,57 ---
    22 Koen Bruin AV Phoenix 6,42 6,64
    23 Tim Verhagen HLLS 6,25 6,83
    24 Teije Benschop Pijnenburg 6,03 5,90
    25 Sennen Has AV Hera 5,99 6,76
    26 Yvo van den IJssel De Liemers 5,89 6,14
    27 Thijmen van der Burg AV Hera 5,78 5,90
    28 Emir Bektesevic Eindhoven 5,63 6,50
    29 Keano Smits AV Zeewolde 5,53 5,29
    30 Cas Battem AV Hera 5,34 7,75
    31 Mees Hirsch Pijnenburg 5,14 5,16
    32 Bram Verhoeven Climax 4,76 5,00
    33 Quinn Jager Pijnenburg 4,60 4,52

    Uitslagen Verspringen Jongens Pupil A2

    # Naam Res OBP
    1 Manne Baan Leiden 4,72 4,41
    2 Jim Putter DJA 4,48 4,54
    3 Mostafa Al-Bayati NEAV 4,44 4,36
    4 Tijmen de Beer GACH 4,37 4,51
    5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 4,30 4,15
    6 Ties Oosting AV Trias 4,20 4,59
    7 Maurits Groeneveld KAV Holland 4,14 4,23
    8 Teun Merckx Almere `81 4,12 4,10
    9 Kian Sanches AV Hera 4,08 4,05
    9 Davey Ouwehand Rijnsoever 4,08 4,30
    11 Daan Wijnand KAV Holland 4,05 4,30
    12 Fabio Valle AV 1923 4,00 4,11
    12 Ivar Schiltmans PAC 4,00 4,15
    12 Siebe Sesink Nijmegen 4,00 3,86
    15 Bram Jansen ARV Ilion 3,98 3,90
    16 Casper de Winter ARV Ilion 3,94 3,97
    17 Koray Yandi Almere `81 3,79 3,62
    18 Abel Kovacs-Borbas ATH 3,78 4,05
    19 Abel Molenaar Leiden 3,74 3,30
    20 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,70 3,76
    21 Yvo van den IJssel De Liemers 3,65 3,70
    22 Marco van Gelder PH 3,64 3,44
    23 Emir Bektesevic Eindhoven 3,63 3,53
    24 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 3,38 3,22
    25 Maarten Arnoldus Pijnenburg 3,35 3,38
    26 Hugo van 't Klooster Pijnenburg 3,32 3,45
    27 Keano Smits AV Zeewolde 3,28 3,11
    28 Bram Verhoeven Climax 3,27 3,50
    29 Thijmen van der Burg AV Hera 3,24 3,29
    30 Teije Benschop Pijnenburg 3,23 3,24
    31 Mees Hirsch Pijnenburg 2,95 3,10
    32 Timo Kieft Pijnenburg 2,86 2,96
    33 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 2,85 3,38
    34 Lucas Karelsen Pijnenburg 2,60 2,93
    Tion Hilgeman AV Zuidwal DNS 4,14