Uitslagen Paaswedstrijd voor alle categorieën

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,42 11,51
2 Jair Melfor AV Fortuna 12,00 ---
3 Devi Robbemond AV Fortuna 12,27 ---
4 Bram Van Dorst AV Fortuna 12,39 ---
5 Luka Dries AV Fortuna 12,61 ---
6 Koen Klunder AV Fortuna 12,65 ---
7 Cicero Voois AV Fortuna 12,85 ---
7 Javier Rodriguez AV Fortuna 12,85 ---
Rico Nicolaas AV Fortuna DNS ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jair Melfor AV Fortuna 24,78 ---
2 Javier Rodriguez AV Fortuna 26,12 ---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 51,17 51,56
2 Jort van der Voorden AV Fortuna 55,66 55,05
3 Luka Dries AV Fortuna 1:01,97 ---
4 Cicero Voois AV Fortuna 1:03,93 ---
Rico Nicolaas AV Fortuna DNS ---



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Bram Van Dorst AV Fortuna 18,71 +0.0 m/s---
2 Luka Dries AV Fortuna 21,58 +0.0 m/s---



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fortuna 1 AV Fortuna - JJA 4 48,28 2
2 Fortuna 2 AV Fortuna - JJA 4 50,82 1



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Devi Robbemond AV Fortuna 31,56 ---
2 Levi Verver AV Fortuna 28,95 ---
3 Cicero Voois AV Fortuna 25,09 ---
4 Pim Brederode AV Fortuna 19,07 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Devi Robbemond AV Fortuna 11,16 ---
2 Levi Verver AV Fortuna 9,99 ---
3 Cicero Voois AV Fortuna 9,70 ---
4 Pim Brederode AV Fortuna 7,97 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jort van der Voorden AV Fortuna 5,67 5,97
2 Bram Van Dorst AV Fortuna 5,07 ---
3 Pim Brederode AV Fortuna 4,84 ---
4 Cicero Voois AV Fortuna 4,83 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin van Opstal SPOB 11,80 11,82
2 Kay Djoehari AV Fortuna 12,32 12,70
3 Thomas Bruijs AV Fortuna 12,63 ---
4 Quirijn van Gulik AV Fortuna 12,73 ---
5 Daan Verlinden AV Fortuna 12,90 ---
6 Mailly Geertruida AV Fortuna 13,03 ---
7 Pepijn Geurts AV Fortuna 13,33 ---
Jasper Van Amerongen SPOB DNS 12,13



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tobias Steevensz AV Passaat 23,97 ---
2 Thomas Bruijs AV Fortuna 25,92 ---
3 Quirijn van Gulik AV Fortuna 26,15 ---
4 Mailly Geertruida AV Fortuna 26,73 ---
Jasper Van Amerongen SPOB DNS 24,35



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Kay Djoehari AV Fortuna 58,17 58,21
2 Aion van der Lecq Leiden 59,72 ---
3 Luuk Jochems AV Fortuna 1:00,83 ---
4 Thomas Bruijs AV Fortuna 1:01,99 ---
5 Mailly Geertruida AV Fortuna 1:06,22 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Verlinden AV Fortuna 2:19,14 2:16,16
2 Jeroen Cox AV Fortuna 2:25,49 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBP
1 Luuk Jochems AV Fortuna 17,04 ---



Jongens Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin van Opstal SPOB 34,61 42,70
2 Mathieu van Opstal SPOB 26,15 32,75
3 Aion van der Lecq Leiden 23,19 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mathieu van Opstal SPOB 13,33 ---
2 Robin van Opstal SPOB 12,47 12,55
3 Aion van der Lecq Leiden 9,80 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mathieu van Opstal SPOB 5,47 5,56
2 Quirijn van Gulik AV Fortuna 4,92 ---
3 Aion van der Lecq Leiden 4,72 ---
4 Pepijn Geurts AV Fortuna 4,31 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marijn Sloot AV Fortuna 12,48 ---
2 Taron Punt PAC 12,64 ---
3 Thomas Hordijk AV Fortuna 13,36 ---
4 Thomas Leenders AV Fortuna 13,81 ---
5 Rens Altorf De Spartaan 13,87 ---
6 Jelle Van Kuik AV Fortuna 14,87 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jesper Ponstein PAC 2:24,61 2:27,99
2 Rens Altorf De Spartaan 2:32,30 2:37,28
3 Thomas Leenders AV Fortuna 2:32,84 ---
4 Stan van Tilburg AV Gouda 2:36,76 ---
5 Jelle Van Kuik AV Fortuna 2:37,30 ---
6 Pascal Doornhein PAC 2:38,29 2:41,70
Bart Adriaanse Voorne DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Marijn Sloot AV Fortuna 16,65 +0.0 m/s---
2 Frank Ruegg AV Gouda 17,25 +0.0 m/s---
3 Ronin van der Holst PAC 17,54 +0.0 m/s---
4 Thomas Hordijk AV Fortuna 18,69 +0.0 m/s---
Pascal Doornhein PAC DQ 21,98



Jongens Junior C - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kristian Munning SPOB 27,70 34,09
2 Bart Adriaanse Voorne 24,36 ---
3 Stan van Tilburg AV Gouda 20,85 ---
4 Thomas Leenders AV Fortuna 18,98 ---
Taron Punt PAC DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Taron Punt PAC 10,74 ---
2 Frank Ruegg AV Gouda 8,81 ---
3 Bart Adriaanse Voorne 7,04 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marijn Sloot AV Fortuna 5,13 ---
2 Stan van Tilburg AV Gouda 4,77 ---
3 Thomas Leenders AV Fortuna 4,49 ---
4 Frank Ruegg AV Gouda 4,46 ---
5 Rens Altorf De Spartaan 4,20 ---
6 Ronin van der Holst PAC 4,00 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Aiden Bareman Voorne 10,71 ---
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,72 ---
3 Bryan Duff AV Sparta 10,76 ---
4 Jari Langelaan De Spartaan 10,77 ---
5 Layi Oniwinde AV Sparta 10,99 ---
6 Wesley Monster Voorne 11,25 11,62
7 Vincent Franken De Spartaan 11,45 11,61
8 Ryan Bootsma De Spartaan 11,47 ---
9 Merlijn Warmenhoven Voorne 11,53 11,63
10 Faith Abu AV Sparta 11,67 ---
11 Ridzerd Punt PAC 11,68 ---
12 Jerry Woe CAV Energie 11,88 ---
13 Tim van Tilburg AV Gouda 11,96 ---
14 Symen Grimbergen De Spartaan 12,08 ---
14 Leif Jaspers PAC 12,08 13,00
16 Finn van der Maas Fit 12,09 ---
17 Barend Van de Donk PAC 12,18 ---
18 Sven Hurkmans Fortius 12,25 ---
19 Valentino ...enarduzzi AV Fortuna 12,43 ---
20 Arjuno Orsini AV Gouda 12,55 ---
21 Youri Feijt De Spartaan 12,56 ---
22 Matthijs de Jong PAC 12,68 ---
23 Jamie de Koning CAV Energie 12,69 ---
24 Finn Leukel De Spartaan 12,71 ---
25 Amine Ben Amar AV Gouda 13,16 ---
26 Guido van der Maas AV Gouda 13,52 ---
27 Rens de Jong PAC 14,09 ---
Jozuah Revierre CAV Energie DNS ---
Micha Hendriks Rotterdam DNS 11,01
Mike Wennekes De Liemers DNS 11,90
Thomas van Roosmalen Fortius DNS ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Duinkerken De Spartaan 3:10,91 3:10,00
2 Levi de Bruijn PAC 3:19,51 ---
3 Matthias Treurniet AV Fortuna 3:27,54 ---
4 Miguel De la Fuente PAC 3:27,65 ---
5 Finn van der Maas Fit 3:29,97 ---
6 Leif Jaspers PAC 3:31,41 3.31:7,07
7 Tim van Tilburg AV Gouda 3:33,39 ---
8 Freek Bosveld Fortius 3:37,87 ---
9 Jari Langelaan De Spartaan 3:39,52 ---
10 Youri Feijt De Spartaan 3:47,79 ---
11 Guido van der Maas AV Gouda 3:55,70 ---
12 Luuk Pieterse De Spartaan 3:57,14 4:10,00
13 Ryan Bootsma De Spartaan 3:58,32 ---
14 Vincent Franken De Spartaan 3:58,54 3:26,11
15 Tim Philipse De Spartaan 3:58,61 ---
16 Thijs Starink AV Fortuna 3:59,03 ---
17 Merlijn Warmenhoven Voorne 4:11,55 4:03,50
Matthijs de Jong PAC DNS ---
Amine Ben Amar AV Gouda DNS ---
Daan van Dessel DJA DNS ---
Wesley Monster Voorne DNS ---
Mike Wennekes De Liemers DNS 3:23,07
Thomas van Roosmalen Fortius DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Levi de Bruijn PAC 13,45 ---
2 Vincent Franken De Spartaan 15,55 15,85
3 Jari Langelaan De Spartaan 15,96 ---
4 Symen Grimbergen De Spartaan 16,36 ---
5 Nick Duinkerken De Spartaan 16,91 ---
6 Tim Philipse De Spartaan 16,96 ---
7 Ryan Bootsma De Spartaan 17,06 ---
8 Brett van Os AV Fortuna 18,33 ---
9 Amine Ben Amar AV Gouda 19,24 ---
10 Thijs Starink AV Fortuna 19,40 ---
Matthias Treurniet AV Fortuna DQ ---
Oscar Doornhein PAC DNS 17,49
Mike Wennekes De Liemers DNS 15,49



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sparta Sprinters AV Sparta - JJD 4 44,40 2
2 Fortuna vooruit AV Fortuna - JJD 0 50,85 1



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Alje Stip De Spartaan 26,52 ---
2 Vincent Franken De Spartaan 24,15 19,46
3 Aiden Bareman Voorne 23,98 ---
4 Barend Van de Donk PAC 20,27 ---
5 Ridzerd Punt PAC 18,87 ---
6 Freek Bosveld Fortius 17,55 ---
7 Brett van Os AV Fortuna 15,92 ---
8 Tim Philipse De Spartaan 14,18 ---
9 Finn Leukel De Spartaan 14,06 ---
10 Youri Feijt De Spartaan 13,90 ---
11 Thijs Starink AV Fortuna 13,78 ---
12 Luuk Pieterse De Spartaan 12,86 ---
Mike Wennekes De Liemers DNS ---
Sven Hurkmans Fortius DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 9,98 ---
2 Vincent Franken De Spartaan 8,80 8,48
3 Levi de Bruijn PAC 8,71 ---
4 Alje Stip De Spartaan 8,68 ---
5 Layi Oniwinde AV Sparta 8,66 ---
6 Faith Abu AV Sparta 7,96 ---
7 Wesley Monster Voorne 7,95 ---
8 Nick Duinkerken De Spartaan 7,81 ---
9 Brett van Os AV Fortuna 7,29 ---
10 Freek Bosveld Fortius 7,15 ---
11 Barend Van de Donk PAC 6,79 ---
12 Matthias Treurniet AV Fortuna 6,65 ---
13 Finn Leukel De Spartaan 6,44 ---
14 Luuk Pieterse De Spartaan 6,33 5,58
15 Merlijn Warmenhoven Voorne 6,32 6,58
16 Finn van der Maas Fit 6,25 ---
17 Jamie de Koning CAV Energie 5,94 ---
18 Ryan Bootsma De Spartaan 5,88 ---
19 Valentino ...enarduzzi AV Fortuna 5,83 ---
20 Thijs Starink AV Fortuna 5,79 ---
21 Jerry Woe CAV Energie 5,56 ---
Jozuah Revierre CAV Energie DNS ---
Ridzerd Punt PAC DNS ---
Arjuno Orsini AV Gouda DNS ---
Mike Wennekes De Liemers DNS ---
Sven Hurkmans Fortius DNS ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Aiden Bareman Voorne 4,68 ---
2 Layi Oniwinde AV Sparta 4,57 ---
3 Bryan Duff AV Sparta 4,37 ---
4 Alje Stip De Spartaan 4,31 ---
5 Nick Duinkerken De Spartaan 4,10 ---
6 Ryan Bootsma De Spartaan 4,08 ---
7 Levi de Bruijn PAC 4,07 ---
8 Finn van der Maas Fit 3,98 ---
9 Tim van Tilburg AV Gouda 3,86 ---
10 Symen Grimbergen De Spartaan 3,84 ---
11 Merlijn Warmenhoven Voorne 3,82 4,25
12 Angelo de Nooijer AV Sparta 3,79 ---
12 Matthias Treurniet AV Fortuna 3,79 ---
12 Jerry Woe CAV Energie 3,79 ---
12 Tim Philipse De Spartaan 3,79 ---
16 Vincent Franken De Spartaan 3,72 4,13
17 Sven Hurkmans Fortius 3,61 ---
18 Faith Abu AV Sparta 3,52 ---
19 Wesley Monster Voorne 3,49 ---
20 Youri Feijt De Spartaan 3,40 ---
21 Matthijs de Jong PAC 3,37 ---
22 Valentino ...enarduzzi AV Fortuna 3,35 ---
22 Finn Leukel De Spartaan 3,35 ---
24 Oscar Doornhein PAC 3,28 3,76
25 Arjuno Orsini AV Gouda 3,25 ---
26 Brett van Os AV Fortuna 3,24 ---
27 Jamie de Koning CAV Energie 3,13 ---
28 Guido van der Maas AV Gouda 2,78 ---
Jozuah Revierre CAV Energie DNS ---
Rens de Jong PAC DNS ---
Daan van Dessel DJA DNS ---
Micha Hendriks Rotterdam DNS 4,49
Mike Wennekes De Liemers DNS ---
Thomas van Roosmalen Fortius DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Gyani Biekram Rotterdam 8,98 3:42,80 27,79 3,90 2073
2 Jop Gründmann AAV `36 9,70 3:49,59 34,07 3,71 1942
3 Riley Groenbast AV Feniks 9,64 3:38,12 24,43 3,86 1933
4 Finn van der Kwast PAC 9,42 3:43,64 23,01 3,68 1884
5 Hidde Peter Leiden 9,55 3:57,62 22,83 3,82 1814
6 Sam Boelen AV Fortuna 9,52 4:07,36 21,55 3,92 1776
7 Troy Michilsen AV Fortuna 9,83 3:55,94 22,90 3,73 1761
8 Luuk Bosveld Fortius 10,22 3:53,62 18,08 3,65 1629
9 Mitchel Monster Voorne 10,69 4:11,95 23,44 3,33 1487
10 Lars de Roode AV Fortuna 10,24 4:34,53 19,78 2,99 1342
11 Luuk van Tiggelen AV Fortuna 11,01 4:13,44 18,95 3,14 1339
12 Youri van der Linden GACH 9,97 DNS 21,58 3,88 1316
13 Ian Rodenburg AV Fortuna 11,11 4:22,78 17,51 2,70 1178
14 Max Stellenaar AV Fortuna 11,86 4:41,53 17,05 2,43 960
15 Teun van der Mey PAC 11,03 4:43,20 10,48 2,51 956
16 Lucas van Dopperen AV Atverni DNS DNS DNS DNS 0
16 Ruben van Roosmalen Fortius DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Davey Ouwehand Rijnsoever 9,06 3:34,96 22,74 4,26 2111
2 Florian Bloemheuvel De Spartaan 9,80 3:53,87 28,84 3,70 1843
3 Otto Fuhring AV Fortuna 9,70 3:58,70 26,88 3,74 1820
4 Leon Sloot AV Fortuna 9,51 4:14,94 32,84 3,35 1768
5 Maxim van Dorp Fortius 9,59 4:07,27 22,39 3,72 1737
6 Felix Gunnewegh AV Fortuna 10,53 4:16,01 18,91 3,15 1394
7 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,66 DNS DNS 3,16 882
8 Figo van den Berg AV Fortuna 12,61 5:50,18 17,88 2,42 701
9 Jesper Hurkmans Fortius 10,25 DNS DNS DNS 441
10 Steven Waasdorp Startbaan DNS DNS DNS DNS 0
10 Jim Putter DJA DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,76 3:40,83 33,40 4,07 2135
2 Thijs van der Vegt Delta Sport 7,29 3:59,60 22,28 3,33 1640
3 Ramon Vaandrager CAV Energie 7,09 3:49,86 13,16 3,07 1541
4 Yuri Scholte GACH 7,43 4:49,61 21,93 2,91 1323
5 Eef Wijkmans AV Astylos 7,56 4:21,32 16,01 2,92 1318
6 Eron van Dijk PAC 6,97 4:54,58 8,37 2,99 1194
7 Christian de Haan AV Fortuna 7,49 4:43,42 12,62 2,86 1180
8 Jesse Haars AV Fortuna 7,87 4:28,61 10,49 2,87 1126
9 Alex Vijfvinkel AV Fortuna 8,46 4:40,03 16,18 2,35 983
10 Bruce Levenswaard AV Fortuna 8,55 4:56,77 11,37 2,46 854
11 Ryan Waasdorp Startbaan DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,99 2:19,65 24,20 3,45 1672
2 Daimy van Beek AV Fortuna 7,49 2:12,22 24,78 3,20 1591
3 Rens de Zwart ARV Ilion 7,56 2:34,04 18,76 3,19 1323
4 Manuel Heij AV Fortuna 7,66 2:31,03 18,74 3,05 1296
5 Koen Kemper ARV Ilion 7,77 2:20,78 13,96 2,62 1193
6 Davy Votel ARV Ilion 7,41 2:32,41 11,95 2,81 1177
7 Ingmar Griffioen AV Fortuna 8,41 2:23,50 18,89 2,53 1124
8 Gijs Wassink AV Fortuna 7,98 2:28,27 14,26 2,63 1105
9 Thom Verweij AV Fortuna 7,89 2:21,14 8,53 2,62 1066
10 Nils van der Kwast PAC 8,06 2:29,99 10,78 2,40 972
11 Scott Ham AV Fortuna 8,42 2:36,41 9,36 2,31 823



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Elaijh Groenbast AV Feniks 8,27 2:38,86 13,77 2,47 946
2 Fedde de Jong PAC 8,35 2:50,21 12,95 2,06 769
3 Dion van Beek AV Fortuna 10,19 3:14,34 5,90 1,63 185



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Vis M40 - PAC 12,75 ---
2 Gert Velthuizen M55 - Spark 15,51 ---
3 Peter van ...der Drift M60 - De Spartaan 15,71 ---
Martin van Breet M40 - AV Sparta DNS ---
Tyrone Forrester M50 - AV Fortuna DNS ---
Victor de Nijs M65 - AV Fortuna DNS ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Vis M40 - PAC 26,64 ---
2 Tyrone Forrester M50 - AV Fortuna 27,72 ---
3 Melvin Smith M50 - AV Fortuna 27,80 ---
4 Peter van ...der Drift M60 - De Spartaan 33,46 ---
Martin van Breet M40 - AV Sparta DNS ---
Victor de Nijs M65 - AV Fortuna DNS ---



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Vis M40 - PAC 1:02,72 ---
2 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 1:04,41 ---
3 Tyrone Forrester M50 - AV Fortuna 1:07,10 ---
4 Peter van ...der Drift M60 - De Spartaan 1:18,89 ---
Melvin Smith M50 - AV Fortuna DNS ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cas Wijkmans M50 - AV Astylos 2:44,81 ---
2 Jeroen Vis M40 - PAC 3:04,55 ---



Masters Mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeroen Vis M40 - PAC 21,51 +0.0 m/s--- 1



Masters Mannen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters Mannen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gert Velthuizen M55 - Spark 19,21 --- 2
Victor de Nijs M65 - AV Fortuna DNS --- 0



Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Hans Braker M50 - AV Gouda 29,26 28,42 1



Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jeroen Vis M40 - PAC 20,90 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
Victor de Nijs M65 - AV Fortuna DNS --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Alex Verver M50 - AV Fortuna 11,91 --- 2
2 Hans Braker M50 - AV Gouda 8,89 9,00 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jeroen Vis M40 - PAC 10,31 --- 1



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeroen Vis M40 - PAC 4,12 ---
2 Gert Velthuizen M55 - Spark 3,66 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
Mariska Planken V45 - AV Fortuna DNS ---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Denise van...en-Morris V50 - GACH 30,86 ---
2 Anne Griffioen V35 - AV Fortuna 31,06 30,50
Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna DNS ---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
Denise van...en-Morris V50 - GACH DNS ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna 3:12,05 3:01,50



Masters Vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anne Griffioen V35 - AV Fortuna 20,54 --- 1



Masters Vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters Vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 16,89 --- 1



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 6,45 --- 2
Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna DNS --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mariska Planken V45 - AV Fortuna 2,17 ---
Anne Griffioen V35 - AV Fortuna DNS ---
Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 12,83 13,14
2 Misha Hollaar AV Fortuna 14,27 ---
Lotte Kortstee AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 26,49 26,63
Lotte Kortstee AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Enid Duut PAC 47,12 47,01 51,00 51,00 51,80



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Misha Hollaar AV Fortuna 9,19 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Misha Hollaar AV Fortuna 4,33 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Verheezen AV Fortuna 15,32 ---
2 Merdie Manzambi AV Fortuna 15,35 ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
Valéria Montijn CAV Energie DNS 26,70



Meisjes Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amber Aarssen AV Fortuna 2:44,10 2:27,25



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Merdie Manzambi AV Fortuna 20,00 ---
2 Joyce Verheezen AV Fortuna 20,31 ---



Meisjes Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
Valéria Montijn CAV Energie DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
Valéria Montijn CAV Energie DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 10,75 ---
2 Sacha Goedhart AV Gouda 11,34 ---
3 Shanna Haars AV Fortuna 11,47 ---
4 Felicity Bareman Voorne 11,95 ---
5 Noa de Roode AV Fortuna 12,25 ---
6 Mandy van der Meer AV Fortuna 12,34 ---
7 Elke Wijkmans AV Astylos 12,54 ---
8 Marieke Verlinden AV Fortuna 12,61 ---
Jade Vrij Phanos DNS ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 2:32,97 ---
2 Lotte van Lieshout CAV Energie 2:40,12 ---
3 Elke Wijkmans AV Astylos 2:41,26 2:42,53
4 Parel van Nieuwkoop CAV Energie 2:41,80 2:41,19
5 Mandy Duinkerken De Spartaan 2:47,17 2:40,58
6 Mandy van der Meer AV Fortuna 3:00,06 ---
7 Tessa de Wit De Spartaan 3:23,33 ---
Marieke Verlinden AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 12,46 ---
2 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 14,04 ---
3 Mandy Duinkerken De Spartaan 14,85 15,20
4 Roxy Ramars De Spartaan 17,04 13,78
5 Noa de Roode AV Fortuna 17,40 ---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Tessa de Wit De Spartaan 22,12 ---
2 Mandy Duinkerken De Spartaan 19,04 ---
3 Felicity Bareman Voorne 17,94 ---
Marit Speerstra PAC DNS ---
Merel Pijnenburg PAC DNS ---
Hagar Bruil PAC DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Hagar Bruil PAC 10,07 ---
2 Shanna Haars AV Fortuna 8,96 ---
3 Tessa de Wit De Spartaan 8,75 ---
4 Roxy Ramars De Spartaan 8,73 11,45
5 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 6,00 ---
Marit Speerstra PAC DNS ---
Merel Pijnenburg PAC DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 4,33 ---
2 Mandy Duinkerken De Spartaan 4,24 ---
3 Sacha Goedhart AV Gouda 4,23 ---
4 Roxy Ramars De Spartaan 4,10 4,54
5 Mandy van der Meer AV Fortuna 3,79 ---
6 Tessa de Wit De Spartaan 3,31 ---
Shanna Haars AV Fortuna DNS ---
Marieke Verlinden AV Fortuna DNS ---
Felicity Bareman Voorne DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Rachel Ivo PAC 8,59 ---
2 Tess Jack CAV Energie 8,69 8,80
2 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,69 8,89
4 Nikki Docter AV Sparta 8,91 9,06
5 Shalomy Karreman Rotterdam 9,04 9,14
6 Anouk van der Meer De Spartaan 9,14 ---
7 Erin Doornhof Typhoon 9,15 ---
8 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,24 9,35
9 Elise de Jong PAC 9,30 ---
10 Norah van den Berg AV Fortuna 9,33 9,30
11 Roanna Geleijn De Spartaan 9,38 9,35
12 Arusha Biekram Rotterdam 9,45 9,48
13 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 9,54 9,50
14 Julia van Dorp Fortius 9,56 9,19
15 Rosa Buijs PAC 9,58 ---
16 Jarit van der Ven De Spartaan 9,69 ---
17 Isabel van Prehn CAV Energie 9,74 9,67
18 Lisa de Heer AV Fortuna 9,78 ---
19 Cassandra Koopman De Spartaan 9,84 ---
20 Larissa va...der Grijn Typhoon 9,98 ---
21 Aafke Wijkmans AV Astylos 9,99 ---
22 Hanna van der Mey PAC 10,10 ---
Natasja Meuldijk AV Fortuna DNS ---
Nathalia Montijn CAV Energie DNS 9,02
Benedicte Kimwanga DJA DNS ---
Suzanne Rodenburg Voorne DNS 9,25



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:25,41 3:27,06
2 Roanna Geleijn De Spartaan 3:26,79 3:25,29
3 Anouk Boomaerts DJA 3:27,67 ---
4 Layana Chrafih PAC 3:33,23 ---
5 Shalomy Karreman Rotterdam 3:36,21 3:39,00
6 Rosa Buijs PAC 3:37,16 ---
7 Cassandra Koopman De Spartaan 3:41,28 ---
8 Jill van Haaften AV Fortuna 3:45,14 3:27,61
9 Norah van den Berg AV Fortuna 3:50,68 3:45,00
10 Sienna van der Veer Typhoon 3:52,22 ---
11 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:54,00 ---
12 Larissa va...der Grijn Typhoon 4:01,60 ---
13 Hanna van der Mey PAC 4:18,53 ---
Gioia Remkes De Spartaan DNS ---
Suzanne Rodenburg Voorne DNS 4:05,08



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Rachel Ivo PAC 10,04 ---
2 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 10,67 11,71
3 Nikki Docter AV Sparta 10,75 10,32
4 Anouk van der Meer De Spartaan 10,85 ---
5 Jasmijn Bakker AV Sparta 11,58 11,61
6 Shalomy Karreman Rotterdam 11,60 11,86
7 Charissa Boeters AV Sparta 11,87 11,36
8 Elise de Jong PAC 11,99 ---
9 Jill van Haaften AV Fortuna 12,28 12,10
10 Florianne van Uden PAC 12,36 ---
11 Anne Bisschop Voorne 12,46 11,78
12 Roshwita Holstein AV Sparta 12,74 12,45
13 Cassandra Koopman De Spartaan 13,07 ---
14 Arusha Biekram Rotterdam 13,16 ---
15 Anouk Boomaerts DJA 13,26 ---
16 Jarit van der Ven De Spartaan 13,56 ---
17 Lore Goetschalckx DJA 13,74 ---
18 Gioia Remkes De Spartaan 14,97 ---
Charity Saddal AV Sparta DNF ---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 36,08 2
2 Sparta’s Sprintdiva’s AV Sparta - MJD 4 DQ 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Anouk van der Meer De Spartaan 19,06 ---
2 Anouk Boomaerts DJA 18,15 ---
3 Sophie Westdijk AV Fortuna 17,77 ---
4 Cassandra Koopman De Spartaan 17,60 ---
5 Gioia Remkes De Spartaan 16,17 ---
6 Jasmijn Bakker AV Sparta 16,10 ---
7 Isabel van Prehn CAV Energie 16,06 ---
8 Julia van Dorp Fortius 15,90 ---
9 Charissa Boeters AV Sparta 15,15 ---
10 Jarit van der Ven De Spartaan 15,10 ---
11 Charity Saddal AV Sparta 14,68 ---
12 Roshwita Holstein AV Sparta 14,40 14,35



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nathalia Montijn CAV Energie 10,77 ---
2 Rachel Ivo PAC 9,96 ---
3 Anouk van der Meer De Spartaan 8,41 ---
4 Tess Jack CAV Energie 8,39 8,35
5 Anne Hoomoedt PAC 8,28 ---
6 Sophie Westdijk AV Fortuna 8,16 ---
7 Jarit van der Ven De Spartaan 7,85 ---
8 Anne Bisschop Voorne 7,79 8,96
9 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,57 7,61
10 Florianne van Uden PAC 7,56 ---
11 Isabel van Prehn CAV Energie 7,49 ---
11 Gioia Remkes De Spartaan 7,49 ---
13 Roshwita Holstein AV Sparta 7,20 8,10
14 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,11 8,08
14 Julia van Dorp Fortius 7,11 ---
16 Larissa va...der Grijn Typhoon 6,57 ---
17 Charity Saddal AV Sparta 6,44 ---
18 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 6,39 5,92
19 Charissa Boeters AV Sparta 6,05 ---
19 Arusha Biekram Rotterdam 6,05 6,35
21 Layana Chrafih PAC 5,92 ---
22 Hanna van der Mey PAC 5,15 ---
23 Suzanne Rodenburg Voorne 4,59 4,51
Natasja Meuldijk AV Fortuna DNS ---
Benedicte Kimwanga DJA DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 4,21 4,37
2 Anne Hoomoedt PAC 4,00 ---
3 Shalomy Karreman Rotterdam 3,94 ---
4 Anouk van der Meer De Spartaan 3,90 ---
4 Rachel Ivo PAC 3,90 ---
6 Erin Doornhof Typhoon 3,72 ---
7 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,66 3,85
8 Elise de Jong PAC 3,65 ---
9 Tess Jack CAV Energie 3,62 4,24
9 Anne Bisschop Voorne 3,62 3,80
11 Roanna Geleijn De Spartaan 3,61 3,84
12 Lore Goetschalckx DJA 3,53 ---
13 Sienna van der Veer Typhoon 3,48 ---
14 Florianne van Uden PAC 3,44 ---
15 Cassandra Koopman De Spartaan 3,38 ---
15 Julia van Dorp Fortius 3,38 ---
17 Isabel van Prehn CAV Energie 3,31 ---
17 Layana Chrafih PAC 3,31 ---
19 Lisa de Heer AV Fortuna 3,27 ---
20 Arusha Biekram Rotterdam 3,26 3,77
21 Gioia Remkes De Spartaan 3,11 ---
22 Norah van den Berg AV Fortuna 3,04 3,83
23 Hanna van der Mey PAC 2,56 ---
Benedicte Kimwanga DJA DNS ---
Suzanne Rodenburg Voorne DNS 3,51



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Georgina Taylor Rotterdam 9,80 3:48,30 33,62 3,82 1950
2 Eva Blokland AV Passaat 9,77 3:49,41 28,89 3,84 1899
3 Gift Achigwe AV Fortuna 9,42 4:02,29 16,60 3,56 1674
4 Carmen Van Soest GACH 10,12 4:12,44 27,16 3,47 1641
5 Loise Stomphorst Voorne 9,69 4:30,57 19,91 3,54 1553
6 Simone van...er Sanden Voorne 10,05 4:17,53 19,79 3,51 1541
7 Renske van der Maas Fit 9,34 DNS 16,92 4,15 1407
8 Jaylinn Sies CAV Energie 10,39 4:31,40 13,30 3,40 1313
9 Sabine Van der Pol AV Fortuna 10,51 4:37,97 15,68 3,10 1251
10 Merel van der Horst Rotterdam 10,45 4:10,88 9,48 3,04 1245
11 Malu van Prehn CAV Energie 10,27 5:02,10 16,80 3,15 1234
12 Tara Timmers AV Fortuna 10,15 4:56,04 17,01 2,94 1231
13 Noortje Delac AV Fortuna 10,37 4:37,25 12,31 2,98 1193
14 Lieke Boshuizen AAA 10,08 4:49,68 13,43 2,87 1191
15 Jente de Kok AV Fortuna 10,58 4:32,81 12,08 2,94 1168
16 Kailey van der Torre AV Fortuna 10,74 4:50,12 11,09 2,82 1043
17 Yara Keers Fit DNS DNS 18,66 3,11 638
18 Fenna van Geldere CAV Energie 12,43 5:22,20 7,26 2,61 631
19 Zoë Van Gils Rotterdam DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Ròbin Martha PAC 9,24 3:37,75 24,92 3,73 1984
2 Felicia Felter PAC 8,83 3:55,69 14,83 4,16 1907
3 Georgina Blaine Spado 9,08 4:07,12 26,47 3,79 1894
4 Anneloes v... Erkelens Fit 9,53 4:05,40 31,87 3,61 1848
5 Robin van Haaften AV Fortuna 10,01 3:40,38 26,20 3,34 1779
6 Lianne den Dekker AV Fortuna 9,85 3:47,35 23,70 3,57 1779
7 Fenne Bijlhouwer Spado 9,63 3:57,78 20,83 3,58 1726
8 Julia Pieterse De Spartaan 9,75 4:12,70 28,24 3,49 1714
9 Iris Loonstra HLLS 9,84 4:14,95 25,68 3,56 1673
10 Delphine v...der Grijn Typhoon 10,08 4:02,69 16,23 3,65 1578
11 Mees de Jong Rotterdam 9,65 4:26,84 20,05 3,38 1545
12 Yade Balaban AV Fortuna 10,22 4:41,13 15,90 3,29 1323
13 Lynn Veringmeier AV Fortuna 10,41 4:27,55 14,23 3,05 1270
14 Frieda Hummelen AV Fortuna 10,20 DNF 13,84 3,11 1011
15 Keysha Tujeehut Rotterdam DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Jennecy Prokop Phanos 7,52 4:18,03 17,60 3,22 1423
2 Skyler Monster PAC 7,30 4:22,33 11,65 3,06 1319
3 Larissa Rodenburg Voorne 7,36 4:22,78 13,05 2,92 1302
4 Lara van den Berg PAC 7,44 4:28,97 15,80 2,77 1278
5 Bibi de Geest SC Antilope 7,77 4:29,28 18,12 2,77 1249
6 Noor Krispijn CAV Energie 7,89 4:11,93 12,83 2,83 1226
7 Zoë Eyra PAC 7,33 4:48,92 12,23 2,95 1204
8 Zipporah Ivo PAC 7,36 4:38,63 13,76 2,65 1200
9 Helena Panganga AV Fortuna 7,23 4:52,51 10,80 2,86 1168
10 Dagmar Bovendeert AV Fortuna 8,11 4:32,58 14,57 2,67 1103
11 Emma ten Hout AV Fortuna 7,70 4:35,30 12,34 2,38 1069
12 Feline Baan CAV Energie 8,49 4:54,71 7,31 2,29 752
13 Emilie Gunnewegh AV Fortuna 8,31 8:24,27 9,97 2,23 623
14 Linde Van Belzen AV Fortuna 9,20 DNF 5,46 1,91 329
15 Faith Tujeehut Rotterdam DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 7,12 2:21,36 19,05 3,33 1536
2 Rianne Hilferink Voorne 7,48 2:23,52 9,31 3,08 1230
3 Senna Van der Kruit Spark 7,60 2:31,85 13,22 2,69 1142
4 Elyn Stoop AV Fortuna 7,82 DNF 11,50 2,83 854
5 Lisette Keijzer AV Fortuna 8,27 2:37,71 10,25 2,28 851
6 Sena Balaban AV Fortuna 8,05 2:53,30 7,52 2,43 767
7 Evi Heijblom AV Fortuna 8,59 2:56,15 9,86 2,22 676
8 Ashley Levenswaard AV Fortuna 8,50 2:48,93 6,04 2,35 668
9 Tess Verheezen AV Fortuna 9,42 3:37,57 7,36 2,00 368
10 Mina Chokri Rotterdam DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Valerie Sies CAV Energie 8,16 2:46,28 9,06 2,78 891



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Amin Boulakhras AV Fortuna 12,31 12,25
2 Dylan Tertoolen AV Fortuna 12,41 ---
Ivo Harms AV Fortuna DNS 11,80



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Koen van d...Meiracker Spark 24,23 24,00
2 Amin Boulakhras AV Fortuna 26,26 26,50
3 Dylan Tertoolen AV Fortuna 26,45 ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Michael Ketting AV Fortuna 1:02,50 ---
Ivo Harms AV Fortuna DNS 54,50



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Koen van d...Meiracker Spark 2:13,93 2:03,00



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Spartaan AV De Spartaan - Msen 0 1:02,67 1



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Michael Ketting AV Fortuna 32,92 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ivo Harms AV Fortuna 9,58 10,00
2 Michael Ketting AV Fortuna 9,20 ---
3 Dylan Tertoolen AV Fortuna 9,05 ---
4 Amin Boulakhras AV Fortuna 7,16 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Amin Boulakhras AV Fortuna 5,07 5,70



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Debra Akkermans ARV Ilion 1:04,22 59,50



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 16,41 15,99



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Passaat Dames AV Passaat - Vsen 4 55,87 1



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Solin Isei Rotterdam 32,77 41,34
2 Stephanie Bouman PAC 30,23 ---
3 Angela Sluimer AV Fortuna 27,34 ---
4 Julia Den Ouden AV Fortuna 22,19 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Angela Sluimer AV Fortuna 9,94 ---
2 Julia Den Ouden AV Fortuna 8,82 ---
3 Stephanie Bouman PAC 7,89 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Angela Sluimer AV Fortuna 4,02 ---
2 Julia Den Ouden AV Fortuna 3,46 ---
Suzanne Janssens AV Passaat DNS 5,19