• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Rachel Ivo PAC 8,59 ---
    2 Tess Jack CAV Energie 8,69 8,80
    2 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,69 8,89
    4 Nikki Docter AV Sparta 8,91 9,06
    5 Shalomy Karreman Rotterdam 9,04 9,14
    6 Anouk van der Meer De Spartaan 9,14 ---
    7 Erin Doornhof Typhoon 9,15 ---
    8 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,24 9,35
    9 Elise de Jong PAC 9,30 ---
    10 Norah van den Berg AV Fortuna 9,33 9,30
    11 Roanna Geleijn De Spartaan 9,38 9,35
    12 Arusha Biekram Rotterdam 9,45 9,48
    13 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 9,54 9,50
    14 Julia van Dorp Fortius 9,56 9,19
    15 Rosa Buijs PAC 9,58 ---
    16 Jarit van der Ven De Spartaan 9,69 ---
    17 Isabel van Prehn CAV Energie 9,74 9,67
    18 Lisa de Heer AV Fortuna 9,78 ---
    19 Cassandra Koopman De Spartaan 9,84 ---
    20 Larissa va...der Grijn Typhoon 9,98 ---
    21 Aafke Wijkmans AV Astylos 9,99 ---
    22 Hanna van der Mey PAC 10,10 ---
    Natasja Meuldijk AV Fortuna DNS ---
    Nathalia Montijn CAV Energie DNS 9,02
    Benedicte Kimwanga DJA DNS ---
    Suzanne Rodenburg Voorne DNS 9,25

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Superstroopwafels Typhoon - MJD 4 36,08 2
    2 Sparta’s Sprintdiva’s AV Sparta - MJD 4 DQ 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Nathalia Montijn CAV Energie 10,77 ---
    2 Rachel Ivo PAC 9,96 ---
    3 Anouk van der Meer De Spartaan 8,41 ---
    4 Tess Jack CAV Energie 8,39 8,35
    5 Anne Hoomoedt PAC 8,28 ---
    6 Sophie Westdijk AV Fortuna 8,16 ---
    7 Jarit van der Ven De Spartaan 7,85 ---
    8 Anne Bisschop Voorne 7,79 8,96
    9 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,57 7,61
    10 Florianne van Uden PAC 7,56 ---
    11 Isabel van Prehn CAV Energie 7,49 ---
    11 Gioia Remkes De Spartaan 7,49 ---
    13 Roshwita Holstein AV Sparta 7,20 8,10
    14 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,11 8,08
    14 Julia van Dorp Fortius 7,11 ---
    16 Larissa va...der Grijn Typhoon 6,57 ---
    17 Charity Saddal AV Sparta 6,44 ---
    18 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 6,39 5,92
    19 Charissa Boeters AV Sparta 6,05 ---
    19 Arusha Biekram Rotterdam 6,05 6,35
    21 Layana Chrafih PAC 5,92 ---
    22 Hanna van der Mey PAC 5,15 ---
    23 Suzanne Rodenburg Voorne 4,59 4,51
    Natasja Meuldijk AV Fortuna DNS ---
    Benedicte Kimwanga DJA DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 4,21 4,37
    2 Anne Hoomoedt PAC 4,00 ---
    3 Shalomy Karreman Rotterdam 3,94 ---
    4 Anouk van der Meer De Spartaan 3,90 ---
    4 Rachel Ivo PAC 3,90 ---
    6 Erin Doornhof Typhoon 3,72 ---
    7 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,66 3,85
    8 Elise de Jong PAC 3,65 ---
    9 Tess Jack CAV Energie 3,62 4,24
    9 Anne Bisschop Voorne 3,62 3,80
    11 Roanna Geleijn De Spartaan 3,61 3,84
    12 Lore Goetschalckx DJA 3,53 ---
    13 Sienna van der Veer Typhoon 3,48 ---
    14 Florianne van Uden PAC 3,44 ---
    15 Cassandra Koopman De Spartaan 3,38 ---
    15 Julia van Dorp Fortius 3,38 ---
    17 Isabel van Prehn CAV Energie 3,31 ---
    17 Layana Chrafih PAC 3,31 ---
    19 Lisa de Heer AV Fortuna 3,27 ---
    20 Arusha Biekram Rotterdam 3,26 3,77
    21 Gioia Remkes De Spartaan 3,11 ---
    22 Norah van den Berg AV Fortuna 3,04 3,83
    23 Hanna van der Mey PAC 2,56 ---
    Benedicte Kimwanga DJA DNS ---
    Suzanne Rodenburg Voorne DNS 3,51