Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D

# Naam 80mKogelHoogPunten totaal
1 Jimmy Marcera JJD2 - AV Sprint 10,79 8,62 1,40 1649
2 Merijn Hoogerdijk JJD2 - AAV `36 11,42 9,22 1,35 1535
3 Florian Vriezen JJD1 - GACH 11,93 8,63 1,40 1472
4 Stan Reedijk JJD2 - AAV `36 11,96 6,84 1,40 1370
5 Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk 12,04 7,16 1,35 1336
6 Twan Dullemond JJD2 - AAV `36 12,60 7,15 1,40 1303
7 Jelmer de Gauw JJD1 - AV Zaanland 12,20 6,25 1,40 1302
8 Quin Spieker JJD1 - GACH 12,37 6,35 1,35 1244
9 Lickson Renting JJD2 - AAV `36 11,50 6,13 1,20 1243
10 Kian Schouten JJD1 - Fit 12,45 6,96 1,30 1233
11 Wessel Baas JJD2 - SC Reeuwijk 12,69 8,03 1,25 1226
12 Fabian Kieft JJD2 - AAV `36 12,26 7,00 1,25 1224
13 Joost van der Wal JJD2 - AAV `36 12,49 6,66 1,30 1210
14 Raúl Brandhorst JJD2 - AAV `36 12,77 5,82 1,35 1161
15 Timo Klomp JJD2 - ATH 11,81 4,79 1,20 1110
16 Lars Post JJD1 - AAV `36 12,93 6,07 1,25 1084
17 Nick van Leeuwen JJD1 - AAV `36 12,98 5,42 1,25 1037
18 Jelmer de Leeuw JJD2 - AAV `36 13,36 5,89 1,10 913
19 Maurick van Koot JJD2 - Rijnsoever 12,86 5,15 1,00 850
20 Malte Köster JJD2 - AAV `36 14,05 4,16 1,10 722
21 Siemen Visser JJD1 - AAV `36 14,62 4,56 1,10 697
22 Sander Niemans JJD1 - AAV `36 DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jimmy Marcera JJD2 - AV Sprint 10,79 -0.1 m/s--- 654
2 Merijn Hoogerdijk JJD2 - AAV `36 11,42 +1.3 m/s--- 552
3 Lickson Renting JJD2 - AAV `36 11,50 -0.1 m/s--- 540
4 Timo Klomp JJD2 - ATH 11,81 +0.0 m/s11,41 494
5 Florian Vriezen JJD1 - GACH 11,93 +0.0 m/s12,12 477
6 Stan Reedijk JJD2 - AAV `36 11,96 +1.3 m/s--- 473
7 Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk 12,04 -0.1 m/s--- 462
8 Jelmer de Gauw JJD1 - AV Zaanland 12,20 +1.3 m/s--- 440
9 Fabian Kieft JJD2 - AAV `36 12,26 +0.0 m/s--- 432
10 Quin Spieker JJD1 - GACH 12,37 -0.1 m/s--- 418
11 Kian Schouten JJD1 - Fit 12,45 -0.1 m/s--- 408
12 Joost van der Wal JJD2 - AAV `36 12,49 +1.3 m/s--- 402
13 Twan Dullemond JJD2 - AAV `36 12,60 +0.0 m/s--- 388
14 Wessel Baas JJD2 - SC Reeuwijk 12,69 -0.1 m/s--- 377
15 Raúl Brandhorst JJD2 - AAV `36 12,77 +1.3 m/s--- 367
16 Maurick van Koot JJD2 - Rijnsoever 12,86 -0.1 m/s--- 357
17 Lars Post JJD1 - AAV `36 12,93 +1.3 m/s--- 348
18 Nick van Leeuwen JJD1 - AAV `36 12,98 +0.0 m/s--- 342
19 Jelmer de Leeuw JJD2 - AAV `36 13,36 +1.3 m/s--- 298
20 Malte Köster JJD2 - AAV `36 14,05 +0.0 m/s--- 225
21 Siemen Visser JJD1 - AAV `36 14,62 +0.0 m/s--- 170
Sander Niemans JJD1 - AAV `36 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Junior D

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Merijn Hoogerdijk JJD2 - AAV `36 9,22 8,91 8,99 9,22 --- 484
2 Florian Vriezen JJD1 - GACH 8,24 8,63 8,59 8,63 8,75 454
3 Jimmy Marcera JJD2 - AV Sprint 8,56 8,62 8,27 8,62 --- 454
4 Wessel Baas JJD2 - SC Reeuwijk 8,03 7,95 7,77 8,03 --- 423
5 Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk 7,13 6,15 7,16 7,16 --- 375
6 Twan Dullemond JJD2 - AAV `36 6,98 6,87 7,15 7,15 --- 374
7 Fabian Kieft JJD2 - AAV `36 7,00 6,88 6,64 7,00 --- 366
8 Kian Schouten JJD1 - Fit 6,96 6,06 5,84 6,96 --- 363
9 Stan Reedijk JJD2 - AAV `36 5,66 6,06 6,84 6,84 --- 356
10 Joost van der Wal JJD2 - AAV `36 6,66 5,52 6,20 6,66 --- 346
11 Quin Spieker JJD1 - GACH 5,97 5,85 6,35 6,35 --- 327
12 Jelmer de Gauw JJD1 - AV Zaanland 5,66 6,25 6,15 6,25 --- 321
13 Lickson Renting JJD2 - AAV `36 5,59 5,89 6,13 6,13 --- 314
14 Lars Post JJD1 - AAV `36 5,85 5,75 6,07 6,07 --- 310
15 Jelmer de Leeuw JJD2 - AAV `36 5,89 5,61 5,72 5,89 --- 299
16 Raúl Brandhorst JJD2 - AAV `36 5,82 5,45 5,31 5,82 --- 295
17 Nick van Leeuwen JJD1 - AAV `36 5,32 5,42 5,40 5,42 --- 269
18 Maurick van Koot JJD2 - Rijnsoever 4,91 4,98 5,15 5,15 --- 251
19 Timo Klomp JJD2 - ATH 4,52 4,79 4,07 4,79 --- 227
20 Siemen Visser JJD1 - AAV `36 4,56 4,50 3,56 4,56 --- 211
21 Malte Köster JJD2 - AAV `36 4,09 4,16 4,16 4,16 --- 181
Sander Niemans JJD1 - AAV `36 - - - DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Vriezen JJD1 - GACH 1,40 1,45 541
1 Jelmer de Gauw JJD1 - AV Zaanland 1,40 --- 541
1 Stan Reedijk JJD2 - AAV `36 1,40 --- 541
1 Twan Dullemond JJD2 - AAV `36 1,40 --- 541
1 Jimmy Marcera JJD2 - AV Sprint 1,40 --- 541
6 Quin Spieker JJD1 - GACH 1,35 --- 499
6 Merijn Hoogerdijk JJD2 - AAV `36 1,35 --- 499
6 Raúl Brandhorst JJD2 - AAV `36 1,35 --- 499
6 Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk 1,35 --- 499
10 Kian Schouten JJD1 - Fit 1,30 --- 462
10 Joost van der Wal JJD2 - AAV `36 1,30 --- 462
12 Lars Post JJD1 - AAV `36 1,25 --- 426
12 Nick van Leeuwen JJD1 - AAV `36 1,25 --- 426
12 Fabian Kieft JJD2 - AAV `36 1,25 --- 426
12 Wessel Baas JJD2 - SC Reeuwijk 1,25 --- 426
16 Lickson Renting JJD2 - AAV `36 1,20 --- 389
16 Timo Klomp JJD2 - ATH 1,20 --- 389
18 Siemen Visser JJD1 - AAV `36 1,10 --- 316
18 Jelmer de Leeuw JJD2 - AAV `36 1,10 --- 316
18 Malte Köster JJD2 - AAV `36 1,10 --- 316
21 Maurick van Koot JJD2 - Rijnsoever 1,00 --- 242
Sander Niemans JJD1 - AAV `36 DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Carl Martens JJD2 - ARV Ilion 3:09,14 3:03,15
2 Timo Klomp JJD2 - ATH 3:15,92 3:16,59
3 Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk 3:17,69 ---
4 Raúl Brandhorst JJD2 - AAV `36 3:20,76 ---
5 Julian ter Harmsel JJD2 - Rijnsoever 3:21,79 ---
6 Jelmer de Gauw JJD1 - AV Zaanland 3:32,46 ---
7 Wessel Baas JJD2 - SC Reeuwijk 3:34,82 ---
8 Lickson Renting JJD2 - AAV `36 3:44,53 ---
9 Fabian Kieft JJD2 - AAV `36 3:47,69 ---
10 Twan Dullemond JJD2 - AAV `36 3:47,97 ---
11 Nick van Leeuwen JJD1 - AAV `36 3:48,45 ---
12 Joost van der Wal JJD2 - AAV `36 3:57,30 ---
13 Merijn Hoogerdijk JJD2 - AAV `36 4:01,89 ---
14 Jelmer de Leeuw JJD2 - AAV `36 4:06,37 ---
15 Lars Post JJD1 - AAV `36 4:08,74 ---
16 Maurick van Koot JJD2 - Rijnsoever 4:08,75 ---
17 Siemen Visser JJD1 - AAV `36 4:16,46 ---
18 Malte Köster JJD2 - AAV `36 4:35,60 ---
Sander Niemans JJD1 - AAV `36 DNS ---
Stan Reedijk JJD2 - AAV `36 DNS ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
Robin De Haan JJD2 - SC Reeuwijk DNS ---