Uitslagen Indoor Zierikzee

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Ivar van de Wege SCSP 7,9 10,21 1,55 1444
2 Jaimy Schraauwen THOR 7,7 9,24 1,35 1300



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jim van Mook THOR 8,3 10,33 1,55 1344
2 Abdul Kamara THOR 7,9 6,49 DNS 797
3 Jesse Wernsing Delta Sport 8,9 5,83 NM 513



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Erick Könst AV Haarlem 8,8 10,38 1,55 1745
2 Obbe Voorderhaak THOR 8,4 7,63 1,50 1644
3 Andrew Garcia THOR 8,3 7,68 1,35 1544
4 Ryan Karelse AV `56 9,3 9,40 1,40 1486
5 Gijs Houben THOR 8,5 6,02 1,25 1333
6 Ralph de Maat SCSP 8,7 5,45 1,30 1293



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,4 9,63 1,40 1666
2 Daan Schuit SCSP 8,8 8,61 1,50 1617
3 Remco de Baar AV `56 8,8 7,64 1,45 1525
4 Cas van Wesel THOR 9,0 6,13 1,40 1359
5 Mink Tebbens THOR 9,3 6,73 1,40 1343
6 Twan Kabbedijk Delta Sport 9,7 6,09 1,30 1161
7 Nino vd Berg AV `56 10,1 6,12 1,35 1139
8 Kasper Koopman DNMC 10,1 6,55 1,20 1055
9 Koen Steenblok AV `56 10,0 5,04 1,30 1048
10 Sem Euser DNMC 9,8 5,61 1,20 1042
11 Benjamin Pijnen SCSP 9,6 5,29 1,15 1016
12 Fabian de Maat SCSP 9,5 4,70 1,15 991
13 Yarmein van Leeuwen FLKK 9,9 5,25 1,15 967
14 Bram van de Putte FLKK 10,0 4,83 1,15 924
15 Luuk van Zielst FLKK 11,4 4,84 1,00 634
16 Maxim van den Heuvel FLKK 11,3 4,85 0,95 610
17 Jude Khalil THOR DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Geordano Margaritha FLKK 9,4 5,00 1,15 1328
2 Ruben van Roosmalen Fortius 9,9 6,21 1,10 1292
3 Yerne Biesterveld Fortius 10,7 5,59 1,10 1142
4 Marvin Ranshuijsen Delta Sport 10,7 5,22 1,05 1081
5 Tom Flikweert Delta Sport 10,8 5,94 0,85 967
6 Sven van Poorten RK HAV 10,1 3,52 0,95 965
7 Piet den Ouden Delta Sport 10,1 3,88 0,85 919



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Luca Ton DNMC 9,4 7,14 1,15 1461
2 Bjarne Maas Spado 9,6 7,07 1,10 1389
3 Max Pelle Spado 11,3 5,26 0,95 938



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Aron de Vos Delta Sport 7,3 13,91 2,20 134
2 Thijs van der Vegt Delta Sport 7,5 9,26 2,85 129
3 Jesse Haars AV Fortuna 7,4 8,78 2,50 119
4 Bruce Levenswaard AV Fortuna 8,0 11,94 2,22 109
5 Ruben Pelle Spado 7,8 12,93 1,81 106
6 Djarfin van Leeuwen FLKK 7,4 13,87 DNS 104
7 Nathan Kuster Spado 8,5 10,36 2,31 92
8 Xavi Maas Spado 8,2 7,41 2,02 79
9 Stijn Bolders Spado DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Yaël Gravestein FLKK 7,6 7,94 2,20 122
2 Tim Zweedijk Delta Sport 7,8 6,78 2,32 113
3 Thijs Jonker Delta Sport 7,6 5,20 1,85 97
4 Mike van Poorten RK HAV 8,3 8,48 1,88 93
5 Rex Schoonen Delta Sport 8,4 6,81 1,92 85
6 Damian Boot Delta Sport 9,9 5,09 1,80 41



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Sem de Vos Delta Sport 7,4 6,89 1,96 153



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Nadine De Rijke Delta Sport 10,1 8,96 1,20 1044



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Mijke Kooiker AV `56 9,3 7,30 1,35 1249
2 Maud Pellaers AV `56 9,2 7,09 1,25 1158
3 Veerle Smits AV `56 9,9 6,86 1,25 993
4 Esmee Lamers THOR 9,3 6,20 1,15 985
5 Chimène Kamp AV `56 10,2 6,56 1,20 871



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Eva van Mook THOR 9,0 8,42 1,45 1529
2 Shanna Haars AV Fortuna 8,9 9,37 1,15 1367
3 Romy van Rijswijk THOR 9,5 7,59 1,35 1317
4 Fleur Leenheer Delta Sport 9,0 5,80 1,30 1259
5 Iris Coljee THOR 9,8 5,61 1,25 1079
6 Sanne de Baar AV `56 10,3 5,69 1,25 1012
7 Ilse Goudswaard Delta Sport 9,9 5,91 DNS 657
8 Isabella Hulsken Delta Sport DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Amy de Graaf AV `56 8,9 9,52 1,20 1411
2 Brittany Cools THOR 9,2 8,90 1,30 1399
3 Yara Karelse AV `56 9,4 6,38 1,30 1226
4 Yasmine de Kraker DNMC 9,5 7,11 1,20 1180
5 Isabel van Otzel Delta Sport 9,8 6,53 1,20 1099
6 Britt van der Maas Delta Sport 9,9 6,52 1,15 1047
7 Noortje Lambregts THOR 11,4 7,56 1,30 1021
8 Femke Berrevoets Delta Sport 9,8 5,82 1,10 983
9 Alexandra ...r Weijden FLKK 9,8 5,55 1,10 966
10 Puck Berrevoets Delta Sport 9,9 5,66 1,10 958
11 Guusje Beije Delta Sport 9,7 5,58 DNS 666



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Mila van Mook THOR 9,8 6,06 1,20 1371
2 Rosa Schilperoordt Delta Sport 11,1 6,18 1,10 1129
3 Tessa Noom Spado 10,1 4,36 1,05 1102
4 Maud Lambregts THOR 10,9 4,45 0,95 930
5 Jasmijn Vos Delta Sport 10,7 4,44 0,90 917
6 Sophie van de Putte FLKK 11,5 3,25 0,85 692
7 Amber Flikweert Delta Sport DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Chloé Zerbib DNMC 9,6 6,92 1,20 1453
2 Georgina Blaine Spado 9,7 7,25 1,15 1419
3 Brigitte de Geus AV `56 9,6 6,16 1,15 1371
4 Fenne Bijlhouwer Spado 9,8 6,62 1,15 1367
5 Tinka Fokke Spado 10,1 6,79 1,15 1332
6 Charlotte Visser DNMC 10,3 5,82 1,10 1210
7 Demi Peeters SCSP 10,3 5,43 1,10 1185
8 Lobke Bouman RK HAV 10,9 5,00 1,00 1004
9 Maud Struijk Delta Sport 11,2 5,48 1,00 1000
10 Lieke Goudswaard Delta Sport 11,0 5,00 0,95 955
11 Louise Peul Delta Sport 11,3 5,11 0,95 928
12 Ilse van den Aarsen FLKK 12,5 4,14 0,85 660



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Jennecy Prokop Phanos 7,5 13,96 2,70 159
2 Marjolein ...roeneveld RK HAV 8,1 10,61 2,57 122
3 Sabine van der Vloet RK HAV 7,9 9,36 2,34 114
4 Puk Noot Delta Sport 7,8 7,76 2,13 102
5 Kyra Slinger FLKK 8,4 5,30 2,34 83
6 Yente van den Aarsen FLKK DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Imke Euser DNMC 8,0 8,54 1,91 120
2 Senna Schuit SCSP 8,0 6,34 2,16 118
3 Julie Bolier Delta Sport 7,8 5,50 2,03 114
4 Roos Vos Delta Sport 8,2 8,38 1,76 107
5 Jet Verboom Delta Sport 8,1 5,30 1,62 88
6 Fay Keijzer Spado 9,0 7,66 1,93 86
7 Aimee de Kraker DNMC 8,9 4,39 2,22 82
8 Ashley Levenswaard AV Fortuna 8,6 4,50 1,67 71
9 Evi van Lint Delta Sport 9,0 4,92 1,72 63



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Fayenne Munten AV Passaat 8,8 3,14 1,66 75
2 Julia Schilperoordt Delta Sport 9,2 3,18 1,40 51
3 Maila Peeters SCSP 9,6 2,77 1,51 42
4 Malou Kuijten Delta Sport DNS DNS DNS 0