Uitslagen 44e Indoor Heerenveen

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Jarin van der Kooi AV Impala 6,54 7,55 1305
2 Djulyan van der Mee SV Noordkop 6,79 7,92 1087
3 Sander Baas HAC `63 7,39 8,52 708
4 Tiemen Pulles DVTR --- --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 13,27 --- Onbeoordeeld
2 Sytze Bram de Witte HRRR 12,21 --- Onbeoordeeld
3 Sander Baas HAC `63 10,05 --- Onbeoordeeld
4 Djulyan van der Mee SV Noordkop 9,93 --- Onbeoordeeld
Gerwin De Haan Heerenveen --- --- Afgemeld



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,75 --- Onbeoordeeld
2 Djulyan van der Mee SV Noordkop 1,60 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Teade Zijlstra HRRR 6,98 7,91 1023
2 Sjoerd de Haan SPLS 6,91 7,99 1022
3 Sil de Jong Heerenveen 6,99 8,12 954
4 Roel van Maanen AV NOP 7,06 8,24 894



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Teade Zijlstra HRRR 12,45 --- Onbeoordeeld
2 Sjoerd de Haan SPLS 10,73 --- Onbeoordeeld
3 Roel van Maanen AV NOP 9,54 --- Onbeoordeeld
4 Jasper Voesten AV NOP 9,15 8,76 Onbeoordeeld
5 Sil de Jong Heerenveen 8,35 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Teade Zijlstra HRRR 1,70 --- Onbeoordeeld
2 Sil de Jong Heerenveen 1,55 --- Onbeoordeeld
2 Jasper Voesten AV NOP 1,55 1,60 Onbeoordeeld
2 Roel van Maanen AV NOP 1,55 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Michaël Mulumba AV Impala 7,13 8,30 1387
2 Hugo Stegeman Heerenveen 7,15 8,30 1382
3 Coen de Haan SPLS 7,29 8,40 1325
4 Mark Scholten AV Impala 7,23 8,54 1310
5 Rick Velkers Heerenveen 7,56 8,85 1167
6 Timon Hoeve SPLS 7,54 8,89 1164
7 Marijn Piek AV Impala 7,58 8,95 1143
8 Tjitte Koersthuis Heerenveen 7,83 9,11 1058



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Coen de Haan SPLS 11,13 --- Onbeoordeeld
2 Michaël Mulumba AV Impala 9,71 --- Onbeoordeeld
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,63 --- Onbeoordeeld
4 Hugo Stegeman Heerenveen 9,13 --- Onbeoordeeld
5 Mark Scholten AV Impala 7,25 --- Onbeoordeeld
6 Timon Hoeve SPLS 7,05 --- Onbeoordeeld
7 Marijn Piek AV Impala 6,97 --- Onbeoordeeld
Tjitte Koersthuis Heerenveen DNS --- Afgemeld



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Michaël Mulumba AV Impala 1,70 --- Onbeoordeeld
2 Hugo Stegeman Heerenveen 1,60 --- Onbeoordeeld
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,50 --- Onbeoordeeld
4 Mark Scholten AV Impala 1,45 --- Onbeoordeeld
4 Timon Hoeve SPLS 1,45 1,50 Onbeoordeeld
6 Marijn Piek AV Impala 1,40 --- Onbeoordeeld
Tjitte Koersthuis Heerenveen DNS --- Afgemeld



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Florian Va...er Dussen AV Impala 6,98 8,08 1476
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 7,08 8,17 1429
3 Bjorn Rinsma AV Impala 7,16 8,32 1374
4 Thian Tromp AV Lionitas 7,26 8,33 1347
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala 7,45 8,31 1305
6 Piter Nijboer AV Impala 7,41 8,43 1289
7 Joël Hoeve SPLS 7,43 8,65 1238
8 Xander Feijen AAC `61 7,54 8,53 1237
9 Johan De Vries Heerenveen 7,56 8,70 1197
10 Julian Vries Heerenveen 7,60 8,69 1190
11 Ronald Mulder Groningen 7,54 8,87 1168
12 Erick Könst AV Haarlem 7,67 8,73 1167
13 Dylan Adriaansen SV Noordkop --- --- 0
14 Stef de Jong SAV DNS DNS 0



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 12,05 --- Onbeoordeeld
2 Erick Könst AV Haarlem 11,58 11,04 Onbeoordeeld
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,99 --- Onbeoordeeld
4 Johan De Vries Heerenveen 9,87 --- Onbeoordeeld
5 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,85 --- Onbeoordeeld
6 Florian Va...er Dussen AV Impala 9,35 8,80 Onbeoordeeld
7 Bjorn Rinsma AV Impala 9,21 --- Onbeoordeeld
8 Thian Tromp AV Lionitas 8,46 --- Onbeoordeeld
9 Dylan Adriaansen SV Noordkop 7,61 --- Onbeoordeeld
10 Julian Vries Heerenveen 7,34 --- Onbeoordeeld
Stef de Jong SAV DNS --- Onbeoordeeld



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,70 --- Onbeoordeeld
2 Florian Va...er Dussen AV Impala 1,65 1,70 Onbeoordeeld
3 Erick Könst AV Haarlem 1,55 1,55 Onbeoordeeld
4 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,55 --- Onbeoordeeld
5 Johan De Vries Heerenveen 1,55 --- Onbeoordeeld
6 Julian Vries Heerenveen 1,50 --- Onbeoordeeld
6 Thian Tromp AV Lionitas 1,50 --- Onbeoordeeld
8 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1,45 --- Onbeoordeeld
8 Xander Feijen AAC `61 1,45 --- Onbeoordeeld
8 Piter Nijboer AV Impala 1,45 --- Onbeoordeeld
8 Joël Hoeve SPLS 1,45 1,45 Onbeoordeeld
12 Bjorn Rinsma AV Impala 1,40 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Mike Berends AAC `61 7,66 8,96 1123
2 Daan Sikkema AV Lionitas 7,94 9,19 1020
3 Jan Elzinga Heerenveen 7,93 9,29 1004
4 Julian Keun Groningen 8,13 9,43 939
5 Quinten Geleynse AV Lionitas 8,12 9,63 907
6 Jens Linnebank Heerenveen 8,40 9,77 830
7 Morris Hulsman Heerenveen 8,47 9,82 809
8 Ruben Piek AV Impala 8,63 10,20 723
9 Darriën Depenbrock AV Jahn II 8,73 10,33 686
10 Thom van der Mark Heerenveen 8,96 10,68 599
11 Tim Meijer Heerenveen 9,18 10,80 548
12 Robin Timmerman AAC `61 9,35 10,63 545
13 Wybren Dijkstra Heerenveen 10,63 12,27 183
14 Joran Nanninga HAC `63 --- --- 0



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mike Berends AAC `61 7,49 --- Onbeoordeeld
2 Daan Sikkema AV Lionitas 6,92 --- Onbeoordeeld
3 Thom van der Mark Heerenveen 6,77 --- Onbeoordeeld
4 Jan Elzinga Heerenveen 6,50 --- Onbeoordeeld
5 Tim Meijer Heerenveen 5,84 --- Onbeoordeeld
6 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,82 --- Onbeoordeeld
7 Julian Keun Groningen 5,74 --- Onbeoordeeld
8 Darriën Depenbrock AV Jahn II 5,43 --- Onbeoordeeld
9 Morris Hulsman Heerenveen 5,35 --- Onbeoordeeld
10 Ruben Piek AV Impala 5,25 --- Onbeoordeeld
11 Robin Timmerman AAC `61 5,02 --- Onbeoordeeld
12 Jens Linnebank Heerenveen 4,65 --- Onbeoordeeld
12 Wybren Dijkstra Heerenveen 4,65 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Mike Berends AAC `61 1,35 --- Onbeoordeeld
2 Daan Sikkema AV Lionitas 1,30 --- Onbeoordeeld
3 Julian Keun Groningen 1,25 --- Onbeoordeeld
4 Jens Linnebank Heerenveen 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Jan Elzinga Heerenveen 1,25 --- Onbeoordeeld
6 Morris Hulsman Heerenveen 1,20 --- Onbeoordeeld
6 Thom van der Mark Heerenveen 1,20 --- Onbeoordeeld
6 Ruben Piek AV Impala 1,20 --- Onbeoordeeld
6 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,20 --- Onbeoordeeld
10 Tim Meijer Heerenveen 1,05 --- Onbeoordeeld
10 Darriën Depenbrock AV Jahn II 1,05 --- Onbeoordeeld
12 Wybren Dijkstra Heerenveen 0,90 --- Onbeoordeeld
12 Robin Timmerman AAC `61 0,90 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Akaash Spikman Groningen 7,19 8,44 1341
2 Ziggy Veldman Heerenveen 7,51 8,79 1191
3 Tymo Bouman AV Haarlem 7,49 8,84 1186
4 Justin Middelbos AV Zuidwal 7,62 8,82 1160
5 Simon Mol Almere `81 8,04 9,11 1014
6 Max Sprenkels Almere `81 8,09 9,34 963
7 Julian Hogenkamp HAC `63 8,15 9,35 949
8 Jilke Oswald HRRR 8,34 9,64 863
9 Roan Jorritsma HRRR 8,44 9,68 838
10 Casper van Tuijl Almere `81 8,38 9,78 833
11 Hylke Paulusma Heerenveen 8,69 9,92 754



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Julian Hogenkamp HAC `63 9,45 --- Onbeoordeeld
2 Akaash Spikman Groningen 9,11 --- Onbeoordeeld
3 Simon Mol Almere `81 8,22 --- Onbeoordeeld
4 Ziggy Veldman Heerenveen 8,04 --- Onbeoordeeld
5 Jilke Oswald HRRR 7,21 --- Onbeoordeeld
6 Hylke Paulusma Heerenveen 6,72 --- Onbeoordeeld
7 Casper van Tuijl Almere `81 6,61 7,59 Onbeoordeeld
8 Roan Jorritsma HRRR 6,46 --- Onbeoordeeld



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Akaash Spikman Groningen 1,50 --- Onbeoordeeld
2 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,45 --- Onbeoordeeld
3 Casper van Tuijl Almere `81 1,35 1,35 Onbeoordeeld
4 Simon Mol Almere `81 1,30 --- Onbeoordeeld
4 Ziggy Veldman Heerenveen 1,30 --- Onbeoordeeld
6 Tymo Bouman AV Haarlem 1,25 1,40 Onbeoordeeld
6 Roan Jorritsma HRRR 1,25 --- Onbeoordeeld
6 Jilke Oswald HRRR 1,25 --- Onbeoordeeld
9 Max Sprenkels Almere `81 1,15 --- Onbeoordeeld
10 Hylke Paulusma Heerenveen 1,05 --- Onbeoordeeld



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Daan Jaarsma HRRR 9,47 6,14 1,25 1505
2 Simon van der Pol AV PEC 1910 10,43 5,93 1,25 1343
3 Thomas Berends AAC `61 10,05 6,66 1,10 1332
4 Noah Sluis AV PEC 1910 10,30 5,48 1,25 1332
5 Thygo de Vries Heerenveen 9,91 6,25 1,00 1255
6 Lorens Reumer HAC `63 9,59 4,83 1,05 1253
7 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,78 6,39 1,10 1213
8 Bas Bergman AV PEC 1910 11,14 5,98 1,00 1068
9 Sander Darmeveil AAC `61 11,58 5,51 1,10 1059
10 Luuk Labots AV PEC 1910 11,18 4,63 1,10 1048
11 Timo Tervoort Groningen 11,84 5,72 1,10 1043
12 Joshua Westerhof AV PEC 1910 10,81 4,92 1,00 1041
13 Mees Hiemstra Heerenveen 10,47 4,71 0,90 999
14 Tim Lorenz... Jeeninga Heerenveen 11,17 4,83 1,00 989
15 Ruben Visser Heerenveen 11,65 4,34 1,10 971
16 Kyan Meddour AV PEC 1910 10,66 4,61 0,90 966
17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 10,72 4,15 0,95 962
18 Thijmen Westra AV Impala 11,08 3,56 1,05 942
19 Ruben van Veen Start `78 11,29 4,80 0,95 935
20 Niels Dijksma Heerenveen 11,36 4,54 0,95 909
21 Gijs Loman AV PEC 1910 11,30 3,36 0,85 752
22 Noah Mosselaar Heerenveen 12,21 3,66 0,95 749
23 Marijn Beekman AV PEC 1910 13,21 4,93 0,90 710
24 Joep de Vos AV PEC 1910 13,14 3,29 0,85 556
25 Tim Jeeninga Heerenveen --- --- --- 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Marne van der Kooi AV Impala 9,29 7,75 1,40 1744
2 Cuno Harmes Groningen 9,60 7,31 1,25 1551
3 Ilya Nauta Heerenveen 9,44 6,68 1,25 1542
4 Nick OOsting AV PEC 1910 9,65 6,23 1,20 1443
5 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 10,05 6,31 1,20 1384
6 Pelle Fran...der Woude Heerenveen 10,05 6,23 1,20 1379
7 Ruben Eefting HAC `63 9,68 5,80 1,10 1338
8 Jiri Heppener HRRR 9,96 5,76 1,15 1327
9 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 9,79 5,89 1,10 1326
10 Rienk Loonstra AV Impala 10,84 7,13 1,20 1321
11 Figo Mussche AV PEC 1910 10,90 6,13 1,25 1291
12 Tim ten Kate HAC `63 10,11 5,46 1,10 1249
13 Jesper Pauw AV PEC 1910 10,29 5,05 1,15 1232
14 Bas ter Steege Groningen 10,36 5,18 1,15 1230
15 Micah Djababoe HAC `63 10,02 5,22 1,05 1210
16 Quintijn Jansma Heerenveen 10,44 5,61 1,05 1173
17 Roan Jones HAC `63 10,54 5,39 1,05 1145
18 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 10,86 6,19 1,00 1116
19 Anders Vogel AV PEC 1910 11,62 6,59 1,00 1048
20 Elian Tuhuteru AV PEC 1910 11,53 4,21 0,90 828
21 Sander de Haan HRRR DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,79 7,78 1,25 1634
2 Robert-Jan Pot AV PEC 1910 7,06 6,09 1,10 1366
3 Delano van Zandvoort AV Lionitas 7,16 5,55 1,00 1237
4 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 7,54 5,71 0,95 1134
5 Thomas Hurley Groningen 7,47 4,86 0,90 1055
6 Naut Kuipers AV Lionitas 8,09 4,70 1,05 1042
7 Jelmer Teppema AV Lionitas 7,81 4,54 1,00 1042
8 Daan van der Sluis AV PEC 1910 8,15 4,51 1,05 1019
9 Timotej Zoetendal Heerenveen 7,56 4,31 0,90 999
10 Wes Jones HAC `63 7,73 5,27 0,85 996
11 Ties ter Schure Heerenveen 8,01 4,53 0,95 970
12 Cas Jonker Heerenveen 7,64 4,93 0,80 954
13 Stijn Kats Groningen 8,02 3,77 0,90 875
14 Yuri van 't Hoog AAC `61 8,03 3,67 0,85 829
15 Ferre Ganzefles AV PEC 1910 7,83 3,69 0,80 828
16 Daan Stegeman Heerenveen 7,96 3,47 0,85 825
17 Krijn Kolhoff Heerenveen 8,12 3,30 0,90 821
18 Nils ter Steege Groningen 7,96 3,15 0,80 762
19 Jelte Dijkstra Heerenveen 8,40 3,21 0,85 731
20 Thijmen Lub Groningen 8,99 4,06 0,75 642



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPunten totaal
1 Joshua Gooijer AV PEC 1910 7,35 5,94 1,15 1332
2 Liam de Lang Heerenveen 7,63 6,20 1,05 1220
3 Jari Heppener HRRR 7,18 6,09 0,85 1156
4 Koen Kemper ARV Ilion 8,10 5,41 1,00 1051
5 Sjoerd van der Meer Heerenveen 7,88 5,59 0,90 1027
6 Niels Eefting HAC `63 7,93 4,51 0,85 909
7 Roan Hulshof AV Jahn II 8,18 4,84 0,85 890
8 Just Bouwman AV Impala 7,91 5,65 0,70 879
9 Job Mulder Groningen 7,78 4,89 0,70 852
10 Silvijn Smit Groningen 8,49 4,60 0,80 789
11 Fenn Steur AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPunten totaal
1 Yoah Kirindongo Heerenveen 7,70 4,67 0,80 925
2 Tieme Bouma Heerenveen 8,83 4,25 0,80 714
3 Jurgen Eefting HAC `63 8,59 3,55 0,75 658
4 Jasper Post Heerenveen 9,71 2,76 0,75 445



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Fokke Draaijer AV Lionitas 7,61 8,89 545
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,58 9,88 70



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,85 --- Onbeoordeeld
2 Fokke Draaijer AV Lionitas 8,33 --- Onbeoordeeld



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Fokke Draaijer AV Lionitas 1,45 --- Onbeoordeeld
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 1,20 --- Onbeoordeeld



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Marjolijn Jongens Start `78 7,80 9,27 903
2 Debora Peter Start `78 7,85 9,29 886
3 Sonja Bul...n Bruggen AV Impala 8,29 9,88 652
4 Jolanda Smedinga Heerenveen 9,04 10,51 373



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam 11,70 --- Onbeoordeeld



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
Sonja Bul...n Bruggen AV Impala DNS 1,20 Onbeoordeeld



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 7,09 8,22 1378
2 Yassine Bulthuis AV Impala 7,33 8,66 1184
3 Larissa Wubbolts HRRR 7,58 8,71 1098
4 Terri Talan Heerenveen 7,66 8,91 1025
5 Chaïra Valerius AV Impala 7,63 8,99 1014
6 Marrit Oosterbaan HRRR 7,88 9,06 930
7 Carmen de Wolff AV Lionitas 8,14 9,45 777
9 Suzanne de Wit SV Noordkop DNS DNS 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kahlan Veen Heerenveen 12,44 --- Onbeoordeeld
2 Terri Talan Heerenveen 10,85 --- Onbeoordeeld
3 Marrit Oosterbaan HRRR 10,49 --- Onbeoordeeld
4 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,87 --- Onbeoordeeld
5 Nienke Voesten AV NOP 8,95 8,89 Onbeoordeeld
6 Larissa Wubbolts HRRR 8,48 9,00 Onbeoordeeld
7 Afke Ligthart HRRR 7,71 --- Onbeoordeeld
Suzanne de Wit SV Noordkop DNS 8,23 Onbeoordeeld
Yassine Bulthuis AV Impala DNS 6,95 Onbeoordeeld



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Ilse Steigenga AV Lionitas 1,50 --- Onbeoordeeld
2 Yassine Bulthuis AV Impala 1,45 1,40 Onbeoordeeld
3 Larissa Wubbolts HRRR 1,40 1,45 Onbeoordeeld
3 Chaïra Valerius AV Impala 1,40 --- Onbeoordeeld
5 Carmen de Wolff AV Lionitas 1,35 --- Onbeoordeeld
6 Nienke Voesten AV NOP 1,30 1,40 Onbeoordeeld
7 Afke Ligthart HRRR 1,25 --- Onbeoordeeld
Terri Talan Heerenveen NM --- Onbeoordeeld
Suzanne de Wit SV Noordkop DNS 1,45 Onbeoordeeld



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Coos Veldpaus HLLS 7,07 8,37 1386
2 Brecht van der Vliet Groningen 7,25 8,41 1332
3 Romée de Best HRRR 7,51 8,65 1219
4 Danique Huisjes Groningen 7,49 8,78 1198
5 Leia van den Tempel Heerenveen 7,58 8,92 1149
6 Isa Kolle AV Hera 7,74 8,99 1100
7 Nikita Nie Groningen 7,75 9,01 1094
8 Nina de Haes HAC `63 7,78 9,03 1084
9 Lara Smits SV Noordkop 7,77 9,10 1073
10 Marije Brouwer HRRR 7,88 9,10 1049
11 Marit Staal Heerenveen 7,92 9,30 1005
12 Karin Vlasblom AV Impala 8,47 9,73 824
13 Lisanne de Haan Heerenveen 8,38 9,90 814
14 Fera Fieke de Vries Heerenveen 8,57 10,06 754
15 Berber Mar...der Woude Heerenveen 8,69 10,26 703
16 Zoë Miedema HRRR DNS 9,63 437
18 Deveny Huver AV NOP DNS DNS 0
19 Eline Ruige AV Lionitas --- --- 0



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Isa Kolle AV Hera 12,35 12,54 Onbeoordeeld
2 Lara Smits SV Noordkop 10,75 --- Onbeoordeeld
3 Naomi Wessels AV Rijssen 10,67 10,35 Onbeoordeeld
4 Romée de Best HRRR 10,17 9,12 Onbeoordeeld
5 Nikita Nie Groningen 9,02 10,26 Onbeoordeeld
6 Anne Bijpost AV Rijssen 8,86 8,69 Onbeoordeeld
7 Coos Veldpaus HLLS 8,85 9,14 Onbeoordeeld
8 Eva Martens Groningen 8,68 --- Onbeoordeeld
9 Lotte Nijkamp AV Rijssen 8,15 --- Onbeoordeeld
10 Marije Brouwer HRRR 8,07 8,32 Onbeoordeeld
11 Brecht van der Vliet Groningen 7,92 --- Onbeoordeeld
12 Danique Huisjes Groningen 7,45 --- Onbeoordeeld
13 Lisanne de Haan Heerenveen 7,20 --- Onbeoordeeld
14 Zoë Miedema HRRR 7,02 --- Onbeoordeeld
15 Fera Fieke de Vries Heerenveen 6,76 --- Onbeoordeeld
16 Karin Vlasblom AV Impala 6,44 --- Onbeoordeeld
17 Marit Staal Heerenveen 6,22 --- Onbeoordeeld
18 Leia van den Tempel Heerenveen 5,40 --- Onbeoordeeld
19 Berber Mar...der Woude Heerenveen 4,93 --- Onbeoordeeld
Deveny Huver AV NOP DNS --- Onbeoordeeld
Eline Ruige AV Lionitas --- --- Afgemeld



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,60 --- Onbeoordeeld
2 Nina de Haes HAC `63 1,35 --- Onbeoordeeld
3 Eva Martens Groningen 1,30 --- Onbeoordeeld
4 Lisanne de Haan Heerenveen 1,20 --- Onbeoordeeld
4 Marit Staal Heerenveen 1,20 --- Onbeoordeeld
6 Fera Fieke de Vries Heerenveen 1,15 --- Onbeoordeeld
6 Leia van den Tempel Heerenveen 1,15 --- Onbeoordeeld
6 Coos Veldpaus HLLS 1,15 1,30 Onbeoordeeld
6 Zoë Miedema HRRR 1,15 --- Onbeoordeeld



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Denise Zanferrari Groningen 7,40 8,53 1270
2 Luca Klumpenhouwer SAV 7,71 9,10 1086
3 Anke Binnema Heerenveen 7,78 9,17 1058
4 Fiona de Vries AV Impala 7,94 9,28 1004
5 Danara Stoppels Groningen --- --- 0



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,17 --- Onbeoordeeld
2 Denise Zanferrari Groningen 9,60 --- Onbeoordeeld
3 Luca Klumpenhouwer SAV 9,20 --- Onbeoordeeld
4 Amber Slomp AAC `61 8,85 7,65 Onbeoordeeld
5 Anke Binnema Heerenveen 8,51 --- Onbeoordeeld
Danara Stoppels Groningen --- --- Afgemeld



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Anke Binnema Heerenveen 1,45 --- Onbeoordeeld
2 Fiona de Vries AV Impala 1,40 --- Onbeoordeeld
3 Luca Klumpenhouwer SAV 1,30 --- Onbeoordeeld



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Jill Uilhoorn Fivelstreek 7,58 9,04 1126
2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 7,72 8,88 1126
3 Maite Stienstra AV Lionitas 7,81 9,12 1060
4 Naömi Gooijer AV PEC 1910 7,79 9,16 1057
5 Aniek Vreeling HRRR 7,92 9,17 1028
6 Alyssa Bulthuis AV Impala 7,95 9,27 1004
7 Mayke Ruige AV Lionitas 7,94 9,32 997
8 Sascha Keukenkamp Groningen 8,05 9,41 958
9 Martje ter Doest AV Impala 8,31 9,71 857
10 Celine Dijkstra AAC `61 8,32 9,79 842
11 Susan Breeuwsma HRRR 8,31 9,83 838
12 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 8,70 10,09 727
13 Lisanne de Jong AV Impala 8,80 10,20 694
14 Aurelia Broersma AV Impala 8,82 10,30 675
15 Jildau Schiphof AV Impala 9,05 10,75 575
16 Helen de Vries AV Jahn II 9,38 10,52 556
18 Savienne Asikende Almere `81 DNS DNS 0
18 Tijn Borst Heerenveen DNS DNS 0
18 Nina Thomas Groningen DNS DNS 0



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Celine Dijkstra AAC `61 8,50 --- Onbeoordeeld
2 Martje ter Doest AV Impala 8,12 8,27 Onbeoordeeld
3 Jill Uilhoorn Fivelstreek 7,45 --- Onbeoordeeld
4 Mayke Ruige AV Lionitas 7,20 --- Onbeoordeeld
5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 7,13 --- Onbeoordeeld
6 Alyssa Bulthuis AV Impala 7,06 7,62 Onbeoordeeld
7 Aniek Vreeling HRRR 6,72 --- Onbeoordeeld
8 Lisanne de Jong AV Impala 6,44 --- Onbeoordeeld
9 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 6,38 --- Onbeoordeeld
10 Susan Breeuwsma HRRR 6,10 --- Onbeoordeeld
11 Maite Stienstra AV Lionitas 5,97 --- Onbeoordeeld
12 Jildau Schiphof AV Impala 5,82 --- Onbeoordeeld
13 Aurelia Broersma AV Impala 5,79 --- Onbeoordeeld
14 Helen de Vries AV Jahn II 5,19 --- Onbeoordeeld
15 Kyla Koops Heerenveen 5,04 --- Onbeoordeeld
Savienne Asikende Almere `81 DNS 7,59 Onbeoordeeld
Tijn Borst Heerenveen DNS --- Onbeoordeeld



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Martje ter Doest AV Impala 1,40 1,40 Onbeoordeeld
2 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 1,35 --- Onbeoordeeld
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,30 --- Onbeoordeeld
4 Kyla Koops Heerenveen 1,25 --- Onbeoordeeld
4 Aniek Vreeling HRRR 1,25 --- Onbeoordeeld
4 Lisanne de Jong AV Impala 1,25 --- Onbeoordeeld
4 Sascha Keukenkamp Groningen 1,25 --- Onbeoordeeld
8 Susan Breeuwsma HRRR 1,15 --- Onbeoordeeld
8 Aurelia Broersma AV Impala 1,15 --- Onbeoordeeld
10 Helen de Vries AV Jahn II 1,10 --- Onbeoordeeld
11 Jildau Schiphof AV Impala 1,05 --- Onbeoordeeld
Tijn Borst Heerenveen DNS --- Onbeoordeeld



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Baudien Venema HRRR 7,54 8,86 1170
2 Jente Leeuwangh AV Lionitas 7,68 8,82 1146
3 Silke Bosgraaf AV Impala 7,67 8,85 1143
4 Kim Otten Heerenveen 7,76 8,89 1115
5 Maud Visscher Groningen 7,73 9,10 1081
6 Lotte Slomp AAC `61 7,70 9,16 1077
7 Ruth Zijlstra Heerenveen 7,84 9,10 1058
8 Jildou Binnema Heerenveen 7,94 9,27 1006
9 Noortje Sieperda HRRR 8,03 9,21 998
10 Evelien Stienstra HRRR 8,03 9,39 966
11 Naomi Teppema AV Lionitas 8,12 9,49 931
12 Tess Jaarsma HRRR 8,18 9,44 927
13 Fleur de Vries AV Impala 8,19 9,46 922
14 Nanou Hofmann Heerenveen 8,28 9,55 889
15 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 8,57 9,81 793
16 Alicia van...en Tempel Heerenveen 8,65 9,85 772
17 Hayat Askar Heerenveen 8,70 9,88 760
18 Lieke Kooij HRRR 8,55 10,17 741
19 Julia Rinsma AV Impala 8,65 10,18 722
20 Amarins Loonstra AV Impala 9,06 10,59 595
21 Thialda Rinzema HRRR 9,10 10,72 571



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 12,07 --- Onbeoordeeld
2 Maud Visscher Groningen 10,79 --- Onbeoordeeld
3 Jildou Binnema Heerenveen 9,58 --- Onbeoordeeld
4 Lotte Slomp AAC `61 9,41 9,44 Onbeoordeeld
5 Hayat Askar Heerenveen 8,93 --- Onbeoordeeld
6 Tess Jaarsma HRRR 8,75 --- Onbeoordeeld
7 Nanou Hofmann Heerenveen 8,44 --- Onbeoordeeld
8 Kim Otten Heerenveen 8,38 --- Onbeoordeeld
9 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,13 --- Onbeoordeeld
10 Naomi Teppema AV Lionitas 7,93 --- Onbeoordeeld
11 Renske Drenten AV Lionitas 7,31 --- Onbeoordeeld
12 Jente Leeuwangh AV Lionitas 7,23 --- Onbeoordeeld
13 Noortje Sieperda HRRR 7,20 --- Onbeoordeeld
14 Amarins Loonstra AV Impala 6,76 --- Onbeoordeeld
15 Alicia van...en Tempel Heerenveen 6,49 --- Onbeoordeeld
16 Silke Bosgraaf AV Impala 6,17 6,24 Onbeoordeeld
17 Evelien Stienstra HRRR 6,09 --- Onbeoordeeld
18 Thialda Rinzema HRRR 4,83 --- Onbeoordeeld



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,45 --- Onbeoordeeld
2 Maud Visscher Groningen 1,40 --- Onbeoordeeld
3 Jildou Binnema Heerenveen 1,35 --- Onbeoordeeld
3 Renske Drenten AV Lionitas 1,35 --- Onbeoordeeld
5 Nanou Hofmann Heerenveen 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Ruth Zijlstra Heerenveen 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Kim Otten Heerenveen 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Baudien Venema HRRR 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Tess Jaarsma HRRR 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Fleur de Vries AV Impala 1,25 --- Onbeoordeeld
5 Naomi Teppema AV Lionitas 1,25 --- Onbeoordeeld
12 Hayat Askar Heerenveen 1,20 --- Onbeoordeeld
12 Lotte Slomp AAC `61 1,20 --- Onbeoordeeld
12 Julia Rinsma AV Impala 1,20 --- Onbeoordeeld
12 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 1,20 --- Onbeoordeeld
16 Alicia van...en Tempel Heerenveen 1,15 --- Onbeoordeeld
17 Noortje Sieperda HRRR 1,10 --- Onbeoordeeld
17 Silke Bosgraaf AV Impala 1,10 1,10 Onbeoordeeld
19 Lieke Kooij HRRR 1,05 --- Onbeoordeeld
19 Evelien Stienstra HRRR 1,05 --- Onbeoordeeld
19 Thialda Rinzema HRRR 1,05 --- Onbeoordeeld



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Meike Huistra Heerenveen 9,84 5,49 1,25 1403
2 Fieke Sportel Groningen 9,88 5,44 1,25 1393
3 Ellen Smit AV PEC 1910 9,79 5,60 1,15 1344
4 Inez Keun Groningen 10,30 6,06 1,10 1259
5 Sofie Vos AV PEC 1910 10,48 5,52 1,15 1236
6 Mila Aukema Groningen 10,22 5,46 1,10 1233
7 Ellemeike Visser Heerenveen 9,99 4,70 1,10 1216
8 Britt Huisman Heerenveen 10,24 4,54 1,15 1203
9 Inez Spijker AAC `61 10,48 4,56 1,10 1135
10 Jara Heppener HRRR 10,58 4,36 1,10 1106
11 Jasmijn Alting AV PEC 1910 10,96 4,52 1,10 1067
12 Leya Topelen Groningen 10,85 4,74 1,05 1060
13 Zoey de Vries AV Impala 11,12 4,39 1,10 1037
14 Lisa Bodewes Heerenveen 10,79 4,22 1,05 1031
15 Amerins Voskuilen Heerenveen 10,80 3,71 1,10 1027
16 Liselot Smit Groningen 10,80 3,93 1,05 1007
17 Iris Linnebank Heerenveen 11,03 3,70 1,00 923
18 Annemijn ...hoonhoven Heerenveen 11,25 4,56 0,90 887
19 Solène Ritsema Heerenveen 11,52 3,84 1,00 874
20 Meike Adriaanse Groningen 11,97 4,63 0,95 847
21 Foske Bouma Heerenveen 11,38 4,09 0,90 837
22 Dana de Haas Start `78 11,75 4,01 0,95 825
23 Marith Stel AV Jahn II 11,63 4,23 0,85 782
24 Anniek Wiersum Heerenveen 11,30 3,63 0,85 774
25 Keren Vogel AV PEC 1910 11,38 3,20 0,80 693
26 Nesrine Tammes AAC `61 12,59 3,85 0,85 652
27 Julia Meerdink AAC `61 DNS DNS DNS 0
27 Renate Beunk AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
27 Feline Driezen AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
27 Vanessa Dzelu AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
27 Aniek Wubs Start `78 DNS DNS DNS 0
27 Jara De Boer Groningen DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Julia Dokter Groningen 9,06 7,79 1,50 1870
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,89 5,67 1,30 1617
3 Anthe Troost HRRR 9,64 7,07 1,25 1531
4 Sterre Kievit Groningen 9,77 5,87 1,20 1401
5 Amy Zondervan AAC `61 9,70 6,14 1,15 1393
6 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 10,01 6,98 1,15 1392
7 Milou Sieperda HRRR 10,39 7,01 1,15 1338
8 Carmen Posthuma MPM 10,30 6,36 1,15 1313
9 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 9,66 5,93 1,05 1313
10 Sanne Pultrum Heerenveen 10,19 5,24 1,20 1295
11 Mariame Diallo Heerenveen 9,76 4,75 1,15 1292
12 Tess Kuhnen HAC `63 10,26 5,21 1,15 1246
13 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 10,84 6,01 1,15 1218
14 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,82 6,53 1,10 1216
15 Norah Keijzer Heerenveen 10,15 5,85 1,00 1194
16 Nynke Oosterloo Groningen 10,73 6,50 1,05 1188
17 Sian Smit Heerenveen 10,58 6,46 0,95 1134
18 Louise Jansen SV Noordkop 10,59 4,77 1,10 1133
19 Linda de Vries AV Impala 10,85 4,86 1,10 1106
20 Birgit Havenga Groningen 10,65 5,44 1,00 1096
21 Lisanne Lub Groningen 11,47 5,28 1,00 983
22 Lieke de Jong AAC `61 11,26 4,56 1,00 959
23 Romkje Mar... Kooistra Heerenveen 11,55 4,28 1,00 904
24 Marije Bosgraaf AV Impala 11,04 4,09 0,90 878
25 Geke Jongsma AV Impala 34,22 DNS 1,10 416



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Robine Lubbinge Start `78 7,15 4,20 1,05 1182
2 Suze van Driel AAC `61 7,41 4,30 1,10 1174
3 Nore Marij Eiling HRRR 7,44 4,33 1,05 1133
4 Susanne Muller AV PEC 1910 7,16 3,53 1,05 1129
5 Jennecy Prokop Phanos 7,36 4,51 1,00 1125
6 Elise Hesling Fivelstreek 7,44 3,61 1,10 1115
7 Rixt Wobma HRRR 7,24 4,31 0,95 1099
8 Aafje Boorsma Heerenveen 7,59 4,19 1,00 1057
9 Lois Richardson Heerenveen 7,72 4,20 1,00 1033
10 Elin Schouten Heerenveen 7,78 3,98 1,00 1006
11 Nora Lynn Otten HAC `63 7,64 3,60 1,00 1002
12 Merle Sterkenburgh Heerenveen 7,77 4,05 0,95 977
13 Amelie Booisma Heerenveen 7,89 4,00 0,95 952
14 Elin Dirksma Heerenveen 7,90 3,64 0,95 922
15 Sterre Ruis HRRR 7,96 4,10 0,90 911
16 Deborah Wessels AV Rijssen 7,83 3,77 0,85 871
17 Marlijn ter Maat AV PEC 1910 8,27 3,51 0,90 814
18 Janne van der Mark Heerenveen 8,24 2,70 0,95 785
19 Carmen Oostra Heerenveen 8,20 3,08 0,80 716
20 Jenelle Prins AV PEC 1910 8,64 3,48 0,80 682



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPunten totaal
1 Elsza van der Honing Groningen 7,31 4,26 1,00 1117
2 Marrit Veenstra AV Impala 7,87 4,86 0,85 944
3 Vera Donker AV Impala 7,48 3,85 0,80 906
4 Isabelle Meijer Heerenveen 8,49 4,91 0,90 884
5 Daphne Veuger HAC `63 8,69 4,05 0,85 755
6 Isa Beekman AV PEC 1910 8,92 4,51 0,75 684



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPunten totaal
1 Joëlle Otten HAC `63 8,06 3,63 0,95 895
2 Fenna Bodewes Heerenveen 8,37 3,62 0,70 660
3 Fenna van der Meer Heerenveen 8,69 2,88 0,75 586
4 Yinthe Stel AV Jahn II 9,12 3,42 0,70 537
5 Lauren Posthuma MPM 9,65 3,25 0,55 348
6 Rosanna Everts Heerenveen DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Henk-Jan Schaaphok Groningen 6,66 7,64 1228
2 Luca Widmer Hollandia DNS DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Wieke Nijmeijer Start `78 6,72 --- Onbeoordeeld



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten