Uitslagen Indoor junioren CD ARV Ilion

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,20q ---
2 Twan Hogerbrugge AV `47 8,24q 8,70
3 Valentijn Keijzer AV Fortuna 8,42q ---
4 Wessel van...aardingen AV Gouda 8,44q ---
5 Ewan ter Hennepe AV Gouda 8,45q ---
6 Wessel de Lange Fortius 8,46 8,56
7 Ronald Bolhuis ARV Ilion 8,92 ---
8 Txiku Snijders ARV Ilion 9,34 ---
Justin van Dooren AV Sparta DNS 8,13



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,20 ---
2 Twan Hogerbrugge AV `47 8,25 ---
3 Valentijn Keijzer AV Fortuna 8,44 ---
4 Wessel van...aardingen AV Gouda 8,47 ---
5 Ewan ter Hennepe AV Gouda 8,49 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren AV Sparta 1,55 ---
2 Wessel van...aardingen AV Gouda 1,50 ---
3 Alex van der Voort ARV Ilion 1,40 ---
3 Wessel de Lange Fortius 1,40 ---
5 Txiku Snijders ARV Ilion 1,35 ---
6 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 1,30 ---
Valentijn Keijzer AV Fortuna DNS ---



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Valentijn Keijzer AV Fortuna 5,14 ---
2 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,84 ---
3 Wessel van...aardingen AV Gouda 4,58 ---
3 Wessel de Lange Fortius 4,58 4,79
5 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 4,53 ---
6 Alex van der Voort ARV Ilion 4,06 ---
7 Ronald Bolhuis ARV Ilion 3,88 ---
8 Txiku Snijders ARV Ilion 3,86 ---
Justin van Dooren AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 7,53q 7,40
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,71q 7,72
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,97q ---
3 Amar Wong AV Feniks 7,97q 8,06
3 Bart Veltman AV Gouda 7,97 ---
6 Carildo Linger AV Feniks 8,04q 8,18
7 Daan Kneppers ARV Ilion 8,23 ---
8 Stefde De Jong SAV 8,25 8,43
9 Alexander ...derikhoff Altis 8,33 8,34
10 Casper Haagh Scorpio 8,46 ---
11 Frank Ruegg AV Gouda 8,72 ---
12 Mitchanok Marcano ARV Ilion 8,86 ---
13 Hugo Habraken AV Gouda 9,02 ---
14 Sem van Vliet ARV Ilion 9,27 ---
15 Jafar Al Ngaar ARV Ilion 9,62 ---
16 Bart Andriessen ARV Ilion 9,76 ---
Micha Groenenboom AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 7,42 ---
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,73 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,95 ---
4 Amar Wong AV Feniks 7,98 ---
5 Carildo Linger AV Feniks 8,07 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Casper Haagh Scorpio 1,65 ---
2 Mark van der Linden Haag 1,65 1,70
3 Daan Kneppers ARV Ilion 1,65 ---
4 Olaf Moons SC Antilope 1,60 1,45
5 Amar Wong AV Feniks 1,55 1,55
6 Carildo Linger AV Feniks 1,50 1,50
7 Sem van Vliet ARV Ilion 1,45 ---
7 Bart Andriessen ARV Ilion 1,45 ---
7 Hugo Habraken AV Gouda 1,45 ---
10 Frank Ruegg AV Gouda 1,40 ---
11 Jafar Al Ngaar ARV Ilion 1,30 1,30
Stefde De Jong SAV DNS 1,35
Bart Veltman AV Gouda DNS ---
Micha Groenenboom AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 5,89 5,89 6,10
2 Casper Haagh Scorpio 5,45 5,45 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,38 5,38 ---
4 Amar Wong AV Feniks 5,02 5,02 4,93
5 Stefde De Jong SAV 4,93 4,93 4,25
6 Bart van Zandwijk AV Atverni 4,71 4,71 5,16
7 Daan Kneppers ARV Ilion 4,57 4,57 ---
8 Frank Ruegg AV Gouda 4,51 4,51 ---
9 Sem van Vliet ARV Ilion 4,41 4,41 ---
10 Alexander ...derikhoff Altis 4,37 4,37 4,49
11 Hugo Habraken AV Gouda 4,10 4,10 ---
12 Jafar Al Ngaar ARV Ilion 3,92 3,92 3,79
13 Bart Andriessen ARV Ilion 3,82 3,82 ---
Bart Veltman AV Gouda - DNS ---
Micha Groenenboom AV Gouda - DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jozuah Revierre CAV Energie 8,41q 8,36
2 Jayden van der Velde Haag 8,87q 8,52
3 Thijs de Groot ARV Ilion 8,92q ---
4 Daniel Lu...cheurleer Phanos 9,01q 9,29
5 Joep Kneppers ARV Ilion 9,06q ---
6 Tim van Tilburg AV Gouda 9,25 ---
7 Martin Houppermans Haag 9,82 9,28
8 Luuk van Wijk Haag 9,87 10,20
9 Alexander Auer AV Sparta 10,02 10,17
10 Juriaan Van der Meij ARV Ilion 10,25 ---
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---
Carlo van der Zwan Haag DNS 9,68
Mika Heijstek Haag DNS 10,20



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jozuah Revierre CAV Energie 8,41 ---
2 Jayden van der Velde Haag 8,86 ---
3 Thijs de Groot ARV Ilion 9,01 ---
4 Daniel Lu...cheurleer Phanos 9,02 ---
5 Joep Kneppers ARV Ilion 9,22 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jozuah Revierre CAV Energie 8,74 ---
2 Thijs de Groot ARV Ilion 6,65 ---
3 Tim van Tilburg AV Gouda 6,37 ---
4 Juriaan Van der Meij ARV Ilion 6,32 ---
5 Luuk van Wijk Haag 5,41 ---
6 Joep Kneppers ARV Ilion 4,83 ---
7 Alexander Auer AV Sparta 4,64 ---
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---
Carlo van der Zwan Haag DNS ---
Jayden van der Velde Haag DNS ---
Mika Heijstek Haag DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thijs de Groot ARV Ilion 1,30 ---
2 Willem van der Hoest ARV Ilion 1,15 ---
3 Martin Houppermans Haag 1,15 ---
4 Tim van Tilburg AV Gouda 1,15 ---
5 Juriaan Van der Meij ARV Ilion 1,10 ---
6 Alexander Auer AV Sparta 1,10 ---
7 Joep Kneppers ARV Ilion 1,10 ---
8 Rik den Duijn ARV Ilion 1,05 ---
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---
Carlo van der Zwan Haag DNS ---
Jayden van der Velde Haag DNS ---
Luuk van Wijk Haag DNS ---
Mika Heijstek Haag DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Dauw ARV Ilion 8,11q ---
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,11q ---
3 David Pronk Haag 8,32q 8,71
4 Maurice Afognon ARV Ilion 8,37q ---
5 Aiden Bareman Voorne 8,58q 8,83
6 Luuk den Toom ARV Ilion 8,69 ---
7 Merlijn Warmenhoven Voorne 8,98 ---
8 Stan Reedijk SC Reeuwijk 9,11 ---
9 Florian van Lent Haag 9,35 9,50
10 Jitse Bleeker Haag 9,42 9,19
11 Milo Gemert Haag 9,47 9,77
12 Thom de Weger AV Gouda 9,48 ---
13 Wessel Baas SC Reeuwijk 9,85 ---
14 Menno Bloembergen ARV Ilion 9,87 ---
15 Arjuno Orsini AV Gouda 10,05 ---
16 Allard de Laat AV Gouda 10,61 ---
Nathan Nijdam AV Sparta DNS 10,69
Faith Abu AV Sparta DNS 8,84
Manish Gerse Haag DNS 9,22
Stijn Robben Haag DNS 9,90



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Lars Dauw ARV Ilion 8,15 ---
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,15 ---
3 David Pronk Haag 8,29 ---
4 Aiden Bareman Voorne 8,60 ---
5 Maurice Afognon ARV Ilion 8,73 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 David Pronk Haag 9,96 ---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 9,90 ---
3 Maurice Afognon ARV Ilion 9,40 ---
4 Mees Stoetzer Haag 8,74 ---
5 Aiden Bareman Voorne 8,33 8,90
6 Wessel Baas SC Reeuwijk 8,05 ---
7 Luuk den Toom ARV Ilion 8,02 ---
8 Thijs van ...hoonhoven SC Antilope 7,44 ---
9 Lars Dauw ARV Ilion 7,34 ---
10 Menno Bloembergen ARV Ilion 6,78 ---
11 Arjuno Orsini AV Gouda 6,61 ---
12 Allard de Laat AV Gouda 6,60 ---
13 Jitse Bleeker Haag 6,30 ---
14 Stan Reedijk SC Reeuwijk 6,26 ---
15 Milo Gemert Haag 5,82 ---
Nathan Nijdam AV Sparta DNS ---
Manish Gerse Haag DNS ---
Stijn Robben Haag DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aiden Bareman Voorne 1,45 1,42
2 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,45 ---
3 Jeffrey Rijkhals DNMC 1,40 ---
4 Stan Reedijk SC Reeuwijk 1,40 ---
5 Merlijn Warmenhoven Voorne 1,40 ---
6 Luuk den Toom ARV Ilion 1,40 ---
7 Lars Dauw ARV Ilion 1,30 ---
8 Jitse Bleeker Haag 1,30 ---
9 Arjuno Orsini AV Gouda 1,30 ---
10 Allard de Laat AV Gouda 1,25 ---
11 Menno Bloembergen ARV Ilion 1,25 ---
12 Florian van Lent Haag 1,20 ---
13 Wessel Baas SC Reeuwijk 1,20 ---
13 Milo Gemert Haag 1,20 ---
13 Thom de Weger AV Gouda 1,20 ---
Adam van Seters ARV Ilion DNS ---
Nathan Nijdam AV Sparta DNS ---
Manish Gerse Haag DNS ---
Stijn Robben Haag DNS ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,18q 7,91
2 Brecht van der Vliet AV Impala 8,35q 8,29
3 Trijntje v... Elzakker Spado 8,44q 8,27
4 Romee van Dam Startbaan 8,52q 8,30
5 Daphne Zintel AAV `36 8,80q 8,81
6 Sacha Goedhart AV Gouda 8,89 ---
7 Babs Koeman AV Haarlem 8,95 ---
8 Felicity Bareman Voorne 9,26 9,27
9 Soetkin Lammers AV Sparta 9,45 9,33
10 Elisa Van Beelen ARV Ilion 9,58 ---
11 Stephanie Auer AV Sparta 10,01 10,07
12 Hania Snellink AV Sparta 10,04 9,87



Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,22 ---
2 Brecht van der Vliet AV Impala 8,34 ---
3 Romee van Dam Startbaan 8,50 ---
4 Trijntje v... Elzakker Spado 8,52 ---
5 Daphne Zintel AAV `36 8,96 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 1,35 ---
1 Felicity Bareman Voorne 1,35 1,33
3 Babs Koeman AV Haarlem 1,35 ---
3 Daphne Zintel AAV `36 1,35 1,42
5 Hania Snellink AV Sparta 1,30 ---
6 Stephanie Auer AV Sparta 1,15 ---
6 Soetkin Lammers AV Sparta 1,15 ---



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 4,96 ---
2 Brecht van der Vliet AV Impala 4,86 4,94
3 Trijntje v... Elzakker Spado 4,70 4,74
4 Sacha Goedhart AV Gouda 4,61 ---
5 Daphne Zintel AAV `36 4,57 4,61
6 Elisa Van Beelen ARV Ilion 3,96 ---
7 Felicity Bareman Voorne 3,94 3,96
8 Hania Snellink AV Sparta 3,62 ---
9 Soetkin Lammers AV Sparta 3,61 ---
10 Stephanie Auer AV Sparta 3,16 ---
Romee van Dam Startbaan DNS 4,87



Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,31q ---
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,43q 8,37
3 Thyra Terweij NEAV 8,71q 8,36
4 Morgann De Jong ARV Ilion 8,79q 8,72
5 Myrthe Steenbeek Leiden 8,86q ---
6 Kim Lutgendorp Almere `81 8,92 8,80
7 Simone Schouws Phanos 9,05 9,04
8 Loïs Steenbeek Leiden 9,12 ---
9 Valerie Afognon ARV Ilion 9,13 ---
10 Pien van Berk AV Gouda 9,21 ---
11 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,28 ---
12 Isabel van Steenwijk AV Gouda 9,34 ---
13 Ilja Du Clou ARV Ilion 9,55 ---
14 Annyka Wanders ARV Ilion 9,59 ---
15 Helen Verkade AV Sparta 9,64 9,87
16 Isa Bloembergen ARV Ilion 9,99 ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 8,15 ---
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,25 ---
3 Thyra Terweij NEAV 8,57 ---
4 Morgann De Jong ARV Ilion 8,77 ---
5 Myrthe Steenbeek Leiden 8,96 ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kim Lutgendorp Almere `81 1,55 ---
2 Simone Schouws Phanos 1,45 1,52
2 Myrthe Steenbeek Leiden 1,45 ---
4 Denise Arisa ARV Ilion 1,45 1,50
4 Helen Verkade AV Sparta 1,45 ---
4 Pien van Berk AV Gouda 1,45 ---
7 Rixt ter Woord DVTR 1,40 ---
8 Loïs Steenbeek Leiden 1,35 ---
9 Brecht Rekkers AV Sprint 1,30 ---
10 Isabel van Steenwijk AV Gouda 1,25 ---



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Alysée Lester ARV Ilion 4,78 ---
2 Denise Arisa ARV Ilion 4,67 ---
3 Simone Schouws Phanos 4,48 4,42
4 Rixt ter Woord DVTR 4,41 ---
5 Morgann De Jong ARV Ilion 4,33 4,74
6 Pien van Berk AV Gouda 4,17 ---
7 Myrthe Steenbeek Leiden 4,12 ---
8 Valerie Afognon ARV Ilion 4,10 ---
9 Isabel van Steenwijk AV Gouda 3,77 ---
10 Brecht Rekkers AV Sprint 3,72 ---
11 Loïs Steenbeek Leiden 3,65 ---
12 Helen Verkade AV Sparta 3,64 ---
13 Annyka Wanders ARV Ilion 3,23 ---
14 Isa Bloembergen ARV Ilion 2,93 ---
15 Ilja Du Clou ARV Ilion 2,77 ---
Thyra Terweij NEAV DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tess Jack CAV Energie 8,89q 8,80
2 Anniek de Lange Fortius 9,06q 8,93
3 Alida Tanggahma Haag 9,18q 9,68
4 Elsa Lila AV Astylos 9,19q 9,27
5 Roos Osse Haag 9,20q 9,20
6 Nikki Verweij Haag 9,29 9,47
7 Juliette Donker ARV Ilion 9,41 ---
8 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,51 ---
9 Merel Dielessen Fortius 9,58 9,35
10 Julie Kraanen AV Sparta 9,75 9,83
11 Jana Nagtegaal AAV `36 9,86 ---
12 Manon Hoedjes AV Hera 9,97 9,69
13 Renske de Wilde AV Gouda 10,08 ---
14 Anna Kooij AV Gouda 10,10 ---
15 Lynn Duiker SC Antilope 10,62 ---
16 Kaya van Haastregt ARV Ilion 10,72 ---
17 Tara Dijkhuizen Haag 11,33 11,00
Lies Kneppers ARV Ilion DNS ---
Danysha Berkhof Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Tess Jack CAV Energie 8,96 ---
2 Anniek de Lange Fortius 9,04 ---
3 Elsa Lila AV Astylos 9,14 ---
4 Alida Tanggahma Haag 9,29 ---
5 Roos Osse Haag 9,34 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nikki Verweij Haag 10,43 ---
2 Manon Hoedjes AV Hera 9,36 ---
3 Elsa Lila AV Astylos 9,28 ---
4 Tess Jack CAV Energie 8,35 7,85
5 Jana Nagtegaal AAV `36 8,24 ---
6 Vera Lutgendorp Almere `81 7,90 ---
7 Merel Dielessen Fortius 7,19 6,93
8 Renske de Wilde AV Gouda 6,94 ---
9 Alida Tanggahma Haag 6,89 ---
10 Lies Kneppers ARV Ilion 6,59 ---
10 Kaya van Haastregt ARV Ilion 6,59 ---
12 Roos Osse Haag 6,34 ---
13 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 5,92 ---
14 Tara Dijkhuizen Haag 5,22 ---
15 Anna Kooij AV Gouda 4,68 ---
Danysha Berkhof Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elsa Lila AV Astylos 1,40 1,40
2 Vera Lutgendorp Almere `81 1,35 ---
2 Jana Nagtegaal AAV `36 1,35 ---
2 Alida Tanggahma Haag 1,35 ---
2 Merel Dielessen Fortius 1,35 1,32
6 Anniek de Lange Fortius 1,30 1,40
7 Lies Kneppers ARV Ilion 1,20 ---
7 Roos Osse Haag 1,20 ---
9 Anna Kooij AV Gouda 1,15 ---
10 Renske de Wilde AV Gouda 1,10 ---
10 Lynn Duiker SC Antilope 1,10 ---
12 Kaya van Haastregt ARV Ilion 1,05 ---
12 Julie Kraanen AV Sparta 1,05 ---
12 Nikki Verweij Haag 1,05 ---
15 Manon Hoedjes AV Hera 0,95 ---
16 Tara Dijkhuizen Haag 0,90 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 8,62q 8,48
2 Charity Saddal AV Sparta 8,89q 8,79
3 Jade Wormer Haag 9,09q 9,47
4 Thyra de Bruin SC Antilope 9,20q 9,16
5 Sharon London ARV Ilion 9,40q ---
5 Sanne Gouw AV Astylos 9,40 ---
7 Suzanne Moons AV Gouda 9,52 ---
8 Esther van Grol AV Sparta 9,58 9,43
8 Lois Gemert Haag 9,58 9,92
10 Terra Primatesta AV `40 9,59 9,55
11 Roshwita Holstein AV Sparta 9,77 9,57
12 Jasmijn Bakker AV Sparta 9,82 9,60
12 Zoë Deltrap Haag 9,82 10,00
14 Noah de Kok AV `40 10,25 10,10
15 Ayla Vording AV Sparta 10,52 10,74
Rosalie van Wouwen Haag DNS 9,12
Isis Ferrier Haag DNS 8,35
Rosa ten Berg Haag DNS 9,27



Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 8,48 ---
2 Charity Saddal AV Sparta 8,91 ---
3 Jade Wormer Haag 9,07 ---
4 Thyra de Bruin SC Antilope 9,16 ---
Sharon London ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nathalia Montijn CAV Energie 13,46 11,45
2 Noga Piepenbroek ARV Ilion 9,99 ---
3 Sanne Gouw AV Astylos 9,30 ---
4 Suzanne Moons AV Gouda 9,14 ---
5 Lotta Lange Haag 8,60 ---
6 Jade Wormer Haag 8,57 ---
7 Terra Primatesta AV `40 8,00 8,08
8 Ayla Vording AV Sparta 7,78 ---
9 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,20 ---
10 Roshwita Holstein AV Sparta 7,19 7,64
11 Lois Gemert Haag 7,05 ---
12 Sharon London ARV Ilion 6,65 ---
13 Charity Saddal AV Sparta 6,40 ---
14 Noah de Kok AV `40 5,69 ---
Isis Ferrier Haag DNS ---
Rosa ten Berg Haag DNS ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sanne Gouw AV Astylos 1,48 ---
2 Terra Primatesta AV `40 1,35 1,35
2 Suzanne Moons AV Gouda 1,35 ---
4 Noga Piepenbroek ARV Ilion 1,30 ---
4 Thyra de Bruin SC Antilope 1,30 ---
6 Jasmijn Bakker AV Sparta 1,25 ---
6 Charity Saddal AV Sparta 1,25 ---
6 Esther van Grol AV Sparta 1,25 ---
6 Lois Gemert Haag 1,25 ---
10 Roshwita Holstein AV Sparta 1,15 1,12
10 Ayla Vording AV Sparta 1,15 ---
10 Jade Wormer Haag 1,15 ---
13 Noah de Kok AV `40 1,10 1,10
Rosalie van Wouwen Haag DNS ---
Isis Ferrier Haag DNS ---
Rosa ten Berg Haag DNS ---