Uitslagen Indoor Athletic Champs Heerenveen

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Adam Kanning Groningen Team 10 10,4 14,4 3,00 0,80 105 52
Daniël Gjaltema AV Impala Team 15 11,0 13,1 3,00 0,85 112 0
David Andr... Jaspers AV Lionitas Team 11 9,9 11,9 4,70 0,95 180 63
Denzel Jone Lunda AV Feniks Team 14 9,5 11,2 5,00 1,05 214 174
Dinand Terpstra Spartacus Team 08 11,6 15,8 3,50 0,90 85 0
Gijs van der Hooft AV Lionitas Team 11 9,7 11,9 4,00 0,95 177 122
Jaìro Kr...oprajitno AV Lionitas Team 11 9,6 12,1 4,20 1,05 190 108
Jerrik Thalen Groningen Team 10 10,4 12,8 3,80 0,95 147 94
Jesper Schra AV Impala Team 08 10,3 12,2 5,10 1,05 182 182
Jorik de Jager AV Lionitas Team 11 10,3 11,6 3,30 1,00 166 58
Marin Burggraaff Start `78 Team 07 10,9 11,7 4,20 0,95 154 123
Mees Hiemstra Heerenveen Team 09 10,2 12,3 4,50 0,85 154 91
Milan Muller Groningen Team 10 10,2 12,9 3,60 0,90 142 97
Niels Dijksma Heerenveen Team 13 11,4 14,5 3,70 1,00 113 0
Noah Mosselaar Heerenveen Team 09 12,6 14,9 3,00 0,75 58 0
Rick Hoogeveen AV Impala Team 08 11,7 12,6 3,40 0,90 114 0
Ryan Hoever AV Feniks Team 14 9,4 11,0 5,50 0,95 214 188
Sander Darmeveil AAC `61 Team 12 11,1 12,6 4,60 1,05 156 38
Sander de Wal AV Impala Team 08 11,0 12,4 4,10 0,85 132 47
Stan Nederhoed AV Impala Team 08 10,1 12,4 5,20 1,00 179 100
Stein Boringa AV Lionitas Team 11 10,4 11,6 5,40 0,90 174 102
Stijn Weijdema Start `78 Team 07 10,2 11,8 6,00 1,00 194 194
Sven Meijer HRRR Team 08 10,3 12,6 4,80 1,00 168 86
Thijmen Smit Start `78 Team 07 10,1 11,3 5,10 1,15 213 213
Thomas Berends AAC `61 Team 12 9,9 11,6 6,30 1,05 213 213
Thomas van der Molen Start `78 Team 07 12,7 13,9 3,50 0,80 76 0
Thygo de Vries Heerenveen Team 13 9,5 11,4 5,20 1,00 207 72
Tim Jeeninga Heerenveen Team 09 11,6 14,1 4,30 0,90 109 0
Timo Tervoort Groningen Team 10 11,5 13,2 6,00 1,00 151 120
Wieger de Wit AV Impala Team 08 10,6 11,8 6,40 1,05 196 149
Wout ten Veen Start `78 Team 07 10,9 13,1 4,30 0,85 127 41
Yoran de Jager Heerenveen Team 09 11,2 12,1 5,00 0,95 153 40



Jongens Pupil A1 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) AV Start `78 - JPA1 10 2:28,4 518
2 Team 08 (Team-est) AV Horror Sneek - JPA1 9 2:28,5 516
3 Team 09 (Team-est) AV Heerenveen - JPA1 12 2:30,7 490
4 Team 10 (Team-est) Groningen Atletiek - JPA1 8 2:37,1 418



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Bas ter Steege Groningen Team 10 10,1 12,4 4,60 0,95 167 167
Cuno Harmes Groningen Team 16 9,5 11,2 4,80 1,20 233 195
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 10,7 12,7 4,70 1,05 163 0
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 10,7 11,9 6,10 1,00 183 84
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 9,1 10,2 6,50 1,20 278 278
Jens Niemeijer Groningen Team 16 9,9 11,7 5,30 1,00 194 0
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,3 11,8 5,80 1,00 170 136
Jort Sloterwijk Groningen --- --- --- --- 0
Lasse Cnubben Groningen Team 16 10,2 11,2 6,70 1,20 238 182
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 9,1 10,2 6,90 1,25 289 289
Mart Bijker Heerenveen Team 13 9,5 11,2 5,40 1,10 225 181
Mart Groenboom Groningen Team 16 10,1 11,4 5,10 1,10 205 106
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 10,0 11,3 4,50 1,00 190 123
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 9,3 10,3 6,30 1,10 255 255
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 10,9 13,2 6,60 1,05 174 96
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS 13,2 DNS DNS 37 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 10,8 12,4 3,90 0,85 133 0
Sander de Haan HRRR Team 08 10,3 11,6 5,80 1,05 199 199
Thijs van Dam Groningen Team 16 10,0 12,1 5,90 1,05 200 50
Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,2 9,7 8,00 1,15 294 294
Tim Duiven Start `78 Team 07 10,6 11,8 4,60 1,00 170 170



Jongens Pupil A2 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Heerenveen - JPA2 12 2:19,2 634
2 Team 12 (Team-est) AAC `61 - JPA2 11 2:22,6 590
3 Team 15 (Team-est) AV Impala - JPA2 13 2:23,0 584
4 Team 16 (Team-est) Groningen Atletiek - JPA2 11 2:23,8 574
5 Team 11 (Team-est) AV Lionitas - JPA2 10 2:24,1 571



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Amarins Voskuilen Heerenveen Team 09 10,9 13,2 3,40 0,95 148 30
Ammerens v...der Ploeg AV Impala Team 15 10,8 11,9 4,40 0,95 181 0
Britt Huisman Heerenveen Team 09 10,3 11,0 3,60 1,05 212 183
Dana de Haas Start `78 Team 07 11,9 14,0 3,50 1,00 125 37
Ellemeike Visser Heerenveen Team 09 9,8 11,4 3,60 1,00 211 182
Eva van der Meer Heerenveen Team 09 11,0 13,0 4,10 0,85 143 35
Eva-Sofie Elferink AAC `61 Team 12 10,2 12,0 4,50 0,95 194 124
Fieke Sportel Groningen Team 14 9,8 11,4 5,30 1,10 247 247
Foske Bouma Heerenveen Team 09 11,4 14,4 3,60 0,90 117 0
Inez Keun Groningen Team 14 10,1 11,9 7,00 0,95 231 139
Iris Linnebank Heerenveen Team 09 11,0 12,2 3,80 0,90 157 57
Jara de Boer Groningen Team 10 9,7 13,9 3,80 0,95 173 139
Jennefer Larasen AV Impala Team 15 10,9 12,6 3,40 0,90 149 0
Jildou Ruiter AV Impala Team 15 10,6 13,5 4,10 0,85 146 0
Joska Stol Groningen Team 14 10,4 11,9 3,70 1,00 188 99
Julia Meerdink AAC `61 Team 12 11,6 14,9 2,80 0,95 106 0
Karlijn van Emmerik Groningen Team 10 10,9 14,0 3,60 0,95 139 59
Leya Topelen Groningen Team 14 10,3 12,3 5,20 0,95 196 49
Linde Halma AV Impala Team 15 9,6 11,3 4,70 0,95 224 152
Lisa Bodewes Heerenveen Team 09 10,6 12,2 4,00 1,00 183 183
Liselot Smit Groningen Team 14 10,3 12,8 3,90 1,00 180 37
Marije van...aalduinen Groningen Team 14 12,9 14,8 2,40 0,80 63 0
Meike Huistra Heerenveen Team 09 10,4 11,4 5,00 1,20 243 243
Meike Adriaanse Groningen Team 10 11,3 13,7 4,90 0,95 150 111
Mila Aukema Groningen Team 14 9,6 11,5 6,20 1,10 262 262
Myrthe Engelsman Groningen Team 14 10,4 12,5 4,50 1,00 188 0
Nesrine Tammes AAC `61 Team 12 12,6 15,1 3,10 0,85 78 0
Rhodee Steenwelle AV Lionitas Team 11 10,4 13,3 4,20 1,00 173 96
Zara Alblas Start `78 Team 07 DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil A1 - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) Groningen Atletiek - MPA1 10 2:26,7 619



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 9,4 10,5 5,40 1,10 275 275
Andes van Os AV Impala Team 15 10,2 11,7 4,80 1,00 210 210
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 11,1 12,9 4,50 0,85 147 40
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 9,9 11,2 6,60 1,10 264 264
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 10,0 11,3 5,10 1,00 225 188
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 10,2 12,4 4,80 1,05 206 44
Birgit Havenga Groningen Team 16 10,0 12,6 4,70 1,05 207 44
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 11,1 12,7 4,40 1,05 176 83
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 8,4 10,3 5,40 1,25 333 333
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 10,7 12,2 5,30 0,95 189 50
Faye Trinks Start `78 Team 07 12,4 13,1 5,00 0,85 127 90
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS DNS DNS DNS 0 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 10,7 13,7 3,50 0,85 133 0
Jelka Verhagen Groningen Team 16 10,0 12,2 4,40 1,00 203 70
Julia Dokter Groningen Team 16 8,6 10,3 7,00 1,40 375 375
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 9,5 11,3 5,40 0,90 228 205
Lisanne Lub Groningen Team 16 11,3 13,6 4,40 0,85 132 0
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 9,3 11,5 4,50 1,05 241 157
Milou Sieperda HRRR Team 08 10,9 12,1 7,10 1,10 232 232
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 10,4 11,8 4,90 1,10 219 160
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 9,4 12,3 6,10 1,05 245 146
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 11,0 12,3 3,80 0,90 155 0
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 9,9 12,4 5,10 1,20 241 115
Sian Smit Heerenveen Team 13 10,6 15,0 5,60 0,95 160 54
Tara Schenk Start `78 Team 07 12,0 15,5 4,20 0,90 102 36



Meisjes Pupil A2 - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 40m40mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
Aafje Boorsma Heerenveen MPB --- --- --- --- 0
Amélie Berk AV Lionitas Team 04 MPC 7,7 9,3 2,60 0,70 206 179
Anne-Sophie Neymann Start `78 Team 01 MPB 7,5 9,3 3,80 0,85 204 0
Birgit de Haas Start `78 Team 01 MPC 8,2 11,9 2,50 0,70 144 0
Cas Jonker Heerenveen Team 05 JPB 7,3 8,2 4,80 0,75 211 168
David Larasen AV Impala Team 02 JPB 7,8 8,9 4,10 0,85 189 39
Delano van Zandvoort AV Lionitas Team 03 JPB 6,3 7,5 5,10 0,80 264 215
Elin Schouten Heerenveen Team 05 MPB 7,3 8,6 4,60 0,90 242 187
Elin Thalen Groningen MPC --- --- --- --- 0
Eva Wilbers Groningen MPC --- --- --- --- 0
Fedde Visser Heerenveen Team 02 JPMini 8,4 11,1 2,90 0,75 188 69
Feije Pot HRRR Team 04 JPC 7,3 8,3 3,90 0,55 209 184
Femke Bakker Groningen Team 06 MPB 6,9 8,2 4,40 0,90 259 259
Fenna Bodewes Heerenveen Team 02 MPMini 8,3 9,8 2,60 0,65 216 56
Fenna van der Meer Heerenveen Team 02 MPMini 8,3 10,0 2,20 0,60 192 68
Fiene Nell...a Rozema AV Lionitas Team 04 MPC 8,4 10,2 2,30 0,65 152 44
Frank Hogeterp AV Lionitas Team 03 JPB 7,4 8,1 4,10 0,80 206 107
Hessel Teijema Heerenveen Team 05 JPB 7,5 8,5 4,70 0,75 198 0
Hidde Terpstra AV Impala Team 02 JPB 6,9 8,3 3,70 0,75 205 74
Hidde Tjee...Mosterman AV Lionitas Team 03 JPB 7,3 9,2 4,20 0,80 192 89
Hugo Wijnholds Groningen Team 06 JPC 8,4 10,2 3,10 0,65 143 0
Ilena Blaauw Spartacus Team 01 MPC 7,4 8,1 3,60 0,90 298 298
Jasper Hoving Heerenveen Team 05 JPB 7,9 8,3 4,70 0,80 198 104
Jayden van Zandvoort AV Lionitas Team 03 JPB 6,3 8,1 4,80 0,70 236 199
Jelena Riemersma Spartacus Team 01 MPC 8,5 9,7 3,90 0,85 221 129
Jelmer Ludemann HRRR Team 04 JPB 7,6 8,8 3,90 0,65 168 82
Jelmer Teppema AV Lionitas Team 03 JPB 7,1 8,2 4,70 0,80 221 96
Jelte Dijkstra Heerenveen Team 05 JPB 7,6 8,8 4,00 0,80 187 49
Jesco van Gelder AV Lionitas Team 03 JPB 7,5 9,5 3,80 0,65 158 0
Job Mulder Groningen Team 06 JPC 7,2 8,8 3,50 0,70 216 172
Joli Gunnink AV Impala Team 02 JPC 7,7 9,1 3,20 0,70 188 0
Juliet Tilstra Spartacus Team 01 MPB 7,3 9,0 3,10 0,80 198 69
Just Bouwman AV Impala Team 02 JPC 7,3 9,4 3,60 0,70 201 75
Kian Sportel Groningen Team 06 JPC 7,2 8,5 3,30 0,70 219 175
Koen Scherpenzeel AV Lionitas Team 03 JPB 7,1 8,0 4,40 0,80 220 220
Krijn Kolhoff Heerenveen Team 05 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
Levi Oppewal HRRR Team 04 JPB 7,5 9,0 3,90 0,75 179 100
Liam de Lang Heerenveen Team 02 JPC 7,6 7,8 4,90 0,80 262 196
Loïs Richardson Heerenveen Team 05 MPB 7,2 7,8 4,70 0,90 262 262
Luca Overdiep AV Impala JPB --- --- --- --- 0
Mads Jellema AV Lionitas Team 04 JPC 8,3 10,2 2,80 0,65 140 0
Marrit Veenstra AV Impala MPC --- --- --- --- 0
Matthijs Galema AV Lionitas Team 03 JPB 7,1 10,0 2,90 0,70 156 68
Meike de Groot AV Lionitas Team 03 MPB 7,4 8,7 2,80 0,70 184 0
Merle Sterkenburgh Heerenveen MPB --- --- --- --- 0
Naut Kuipers AV Lionitas Team 03 JPB 7,3 8,1 3,80 0,90 218 120
Niek Groenboom Groningen Team 06 JPB 7,9 8,7 5,20 0,80 198 151
Nienke Koster AAC `61 MPMini --- --- --- --- 0
Nils ter Steege Groningen Team 06 JPB DNS DNS DNS DNS 0 0
Nore Eiling HRRR MPB --- --- --- --- 0
Noud Assinck Start `78 Team 01 JPB 6,7 8,1 4,30 0,90 241 241
Rink Niemeijer Groningen Team 06 JPB 8,2 9,5 3,40 0,75 147 0
Rixt Wobma HRRR Team 04 MPB 7,1 8,2 4,20 0,80 235 235
Robine Lubbinge Start `78 Team 01 MPB 7,0 7,6 3,90 0,85 254 214
Rosanne Everts Heerenveen MPMini --- --- --- --- 0
Sander van...aalduinen Groningen Team 06 JPC 8,1 9,7 2,80 0,75 168 103
Sjoerd van der Meer Heerenveen Team 02 JPC 8,0 8,8 4,30 0,80 219 165
Sophie Venema AAC `61 MPB --- --- --- --- 0
Stein Kats Groningen JPB --- --- --- --- 0
Sterre Ruis HRRR Team 04 MPB 7,8 9,1 3,40 0,70 172 0
Stijn van den Berg Groningen Team 06 JPB 7,4 8,3 4,40 0,80 207 207
Sverre Wolters Heerenveen Team 02 JPC 7,6 10,1 3,30 0,65 170 0
Sylje Moek AV Impala MPC --- --- --- --- 0
Thijmen Lub Groningen Team 06 JPB 8,2 9,4 3,50 0,65 139 0
Thijs van der Horst Spartacus Team 01 JPB 7,1 7,6 3,70 0,80 218 68
Ties ter Schure Heerenveen Team 05 JPB 7,2 8,3 5,40 0,90 238 238
Timotej Zoetendal Heerenveen Team 05 JPB 7,3 8,0 5,00 0,80 223 174
Twan Meijer HRRR Team 04 JPB 8,0 9,2 4,00 0,75 165 80
Twan van den Bos HRRR Team 04 JPB 7,1 8,4 4,40 0,75 207 164
Vera Donker AV Impala Team 02 JPC 6,7 8,3 3,80 0,80 263 263
Viënne va...der Knaap HRRR Team 04 MPMini DNS DNS DNS DNS 0 0
Wessel Voerman AV Lionitas Team 03 JPB 6,9 8,7 4,10 0,70 198 74
Yara Nieuwenkamp AAC `61 Team 01 MPC 7,2 8,8 4,20 0,85 291 291
Yoah Kirindongo Heerenveen Team 02 JPMini 7,4 8,3 4,60 0,75 326 326
Yorrick Rozema Groningen Team 06 JPC 8,7 10,2 3,00 0,80 154 59
Yuri van 't Hoog AAC `61 Team 01 JPB 7,1 8,5 4,30 0,80 209 41



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 01 (Team-est) AV Start `78 - JPB 10 2:32,4 593
1 Team 06 (Team-est) Groningen Atletiek - JPB 11 2:32,4 593
3 Team 03 (Team-est) AV Lionitas - JPB 11 2:36,2 557
4 Team 04 (Team-est) AV Horror Sneek - JPB 11 2:37,6 544
4 Team 02 (Team-est) AV Heerenveen - JPC 12 2:40,0 626
6 Team 05 (Team-est) AV Heerenveen - JPB 9 2:41,1 512