Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 9,4 10,5 5,40 1,10 275 275
Andes van Os AV Impala Team 15 10,2 11,7 4,80 1,00 210 210
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 11,1 12,9 4,50 0,85 147 40
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 9,9 11,2 6,60 1,10 264 264
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 10,0 11,3 5,10 1,00 225 188
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 10,2 12,4 4,80 1,05 206 44
Birgit Havenga Groningen Team 16 10,0 12,6 4,70 1,05 207 44
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 11,1 12,7 4,40 1,05 176 83
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 8,4 10,3 5,40 1,25 333 333
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 10,7 12,2 5,30 0,95 189 50
Faye Trinks Start `78 Team 07 12,4 13,1 5,00 0,85 127 90
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS DNS DNS DNS 0 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 10,7 13,7 3,50 0,85 133 0
Jelka Verhagen Groningen Team 16 10,0 12,2 4,40 1,00 203 70
Julia Dokter Groningen Team 16 8,6 10,3 7,00 1,40 375 375
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 9,5 11,3 5,40 0,90 228 205
Lisanne Lub Groningen Team 16 11,3 13,6 4,40 0,85 132 0
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 9,3 11,5 4,50 1,05 241 157
Milou Sieperda HRRR Team 08 10,9 12,1 7,10 1,10 232 232
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 10,4 11,8 4,90 1,10 219 160
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 9,4 12,3 6,10 1,05 245 146
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 11,0 12,3 3,80 0,90 155 0
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 9,9 12,4 5,10 1,20 241 115
Sian Smit Heerenveen Team 13 10,6 15,0 5,60 0,95 160 54
Tara Schenk Start `78 Team 07 12,0 15,5 4,20 0,90 102 36

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

Naam Team 60mOBPPunten totaal
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 9,4 --- 86
Andes van Os AV Impala Team 15 10,2 --- 64
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 11,1 --- 43
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 9,9 --- 72
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 10,0 --- 70
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 10,2 --- 64
Birgit Havenga Groningen Team 16 10,0 --- 70
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 11,1 --- 43
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 8,4 --- 117
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 10,7 --- 52
Faye Trinks Start `78 Team 07 12,4 --- 20
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS --- 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 10,7 --- 52
Jelka Verhagen Groningen Team 16 10,0 --- 70
Julia Dokter Groningen Team 16 8,6 --- 111
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 9,5 --- 83
Lisanne Lub Groningen Team 16 11,3 --- 39
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 9,3 --- 89
Milou Sieperda HRRR Team 08 10,9 --- 48
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 10,4 --- 59
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 9,4 --- 86
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 11,0 --- 46
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 9,9 --- 72
Sian Smit Heerenveen Team 13 10,6 --- 55
Tara Schenk Start `78 Team 07 12,0 --- 26

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Meisjes Pupil A2

Naam Team 60mHOBPPunten totaal
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 10,5 --- 86
Andes van Os AV Impala Team 15 11,7 --- 65
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 12,9 --- 47
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 11,2 --- 73
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 11,3 --- 71
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 12,4 --- 54
Birgit Havenga Groningen Team 16 12,6 --- 51
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 12,7 --- 50
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 10,3 --- 89
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 12,2 --- 57
Faye Trinks Start `78 Team 07 13,1 --- 44
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS --- 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 13,7 --- 36
Jelka Verhagen Groningen Team 16 12,2 --- 57
Julia Dokter Groningen Team 16 10,3 --- 89
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 11,3 --- 71
Lisanne Lub Groningen Team 16 13,6 --- 37
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 11,5 --- 68
Milou Sieperda HRRR Team 08 12,1 --- 59
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 11,8 --- 63
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 12,3 --- 55
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 12,3 --- 55
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 12,4 --- 54
Sian Smit Heerenveen Team 13 15,0 --- 21
Tara Schenk Start `78 Team 07 15,5 --- 17

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A2

Naam Team KogelOBPPunten totaal
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 5,40 --- 51
Andes van Os AV Impala Team 15 4,80 --- 44
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 4,50 --- 40
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 6,60 --- 67
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 5,10 --- 47
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 4,80 --- 44
Birgit Havenga Groningen Team 16 4,70 --- 42
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 4,40 --- 39
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 5,40 --- 51
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 5,30 --- 50
Faye Trinks Start `78 Team 07 5,00 --- 46
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS --- 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 3,50 --- 28
Jelka Verhagen Groningen Team 16 4,40 --- 39
Julia Dokter Groningen Team 16 7,00 --- 72
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 5,40 --- 51
Lisanne Lub Groningen Team 16 4,40 --- 39
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 4,50 --- 40
Milou Sieperda HRRR Team 08 7,10 --- 73
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 4,90 --- 45
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 6,10 --- 60
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 3,80 --- 31
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 5,10 --- 47
Sian Smit Heerenveen Team 13 5,60 --- 54
Tara Schenk Start `78 Team 07 4,20 --- 36

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A2

Naam Team HoogOBPPunten totaal
Amy Zondervan AAC `61 Team 12 1,10 --- 52
Andes van Os AV Impala Team 15 1,00 --- 37
Annewijn Jipping AV Lionitas Team 11 0,85 --- 17
Annyk Kooistra AV Impala Team 15 1,10 --- 52
Anouk van Wijk AV Impala Team 15 1,00 --- 37
Benthe Holwerda AV Impala Team 15 1,05 --- 44
Birgit Havenga Groningen Team 16 1,05 --- 44
Dione van Gelder AV Lionitas Team 11 1,05 --- 44
Elisabeth de Haan Heerenveen Team 13 1,25 --- 76
Fardau Reitsma AAC `61 Team 12 0,95 --- 30
Faye Trinks Start `78 Team 07 0,85 --- 17
Femke Knijn Heerenveen Team 13 DNS --- 0
Fleur de Vries AV Impala Team 15 0,85 --- 17
Jelka Verhagen Groningen Team 16 1,00 --- 37
Julia Dokter Groningen Team 16 1,40 --- 103
Kiki Beukenkamp Groningen Team 16 0,90 --- 23
Lisanne Lub Groningen Team 16 0,85 --- 17
Mariame Diallo Heerenveen Team 13 1,05 --- 44
Milou Sieperda HRRR Team 08 1,10 --- 52
Norah Keijzer Heerenveen Team 13 1,10 --- 52
Nynke Oosterloo Groningen Team 16 1,05 --- 44
Romkje Mar... Kooistra Heerenveen Team 13 0,90 --- 23
Sanne Pultrum Heerenveen Team 13 1,20 --- 68
Sian Smit Heerenveen Team 13 0,95 --- 30
Tara Schenk Start `78 Team 07 0,90 --- 23

Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil A2

Er bestaan nog geen estafette teams.