Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

Naam Team 60m60mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
Bas ter Steege Groningen Team 10 10,1 12,4 4,60 0,95 167 167
Cuno Harmes Groningen Team 16 9,5 11,2 4,80 1,20 233 195
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 10,7 12,7 4,70 1,05 163 0
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 10,7 11,9 6,10 1,00 183 84
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 9,1 10,2 6,50 1,20 278 278
Jens Niemeijer Groningen Team 16 9,9 11,7 5,30 1,00 194 0
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,3 11,8 5,80 1,00 170 136
Jort Sloterwijk Groningen --- --- --- --- 0
Lasse Cnubben Groningen Team 16 10,2 11,2 6,70 1,20 238 182
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 9,1 10,2 6,90 1,25 289 289
Mart Bijker Heerenveen Team 13 9,5 11,2 5,40 1,10 225 181
Mart Groenboom Groningen Team 16 10,1 11,4 5,10 1,10 205 106
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 10,0 11,3 4,50 1,00 190 123
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 9,3 10,3 6,30 1,10 255 255
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 10,9 13,2 6,60 1,05 174 96
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS 13,2 DNS DNS 37 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 10,8 12,4 3,90 0,85 133 0
Sander de Haan HRRR Team 08 10,3 11,6 5,80 1,05 199 199
Thijs van Dam Groningen Team 16 10,0 12,1 5,90 1,05 200 50
Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,2 9,7 8,00 1,15 294 294
Tim Duiven Start `78 Team 07 10,6 11,8 4,60 1,00 170 170

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

Naam Team 60mOBPPunten totaal
Bas ter Steege Groningen Team 10 10,1 --- 58
Cuno Harmes Groningen Team 16 9,5 --- 72
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 10,7 --- 45
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 10,7 --- 45
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 9,1 --- 83
Jens Niemeijer Groningen Team 16 9,9 --- 63
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,3 --- 34
Jort Sloterwijk Groningen --- ---
Lasse Cnubben Groningen Team 16 10,2 --- 56
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 9,1 --- 83
Mart Bijker Heerenveen Team 13 9,5 --- 72
Mart Groenboom Groningen Team 16 10,1 --- 58
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 10,0 --- 61
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 9,3 --- 78
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 10,9 --- 41
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 10,8 --- 43
Sander de Haan HRRR Team 08 10,3 --- 54
Thijs van Dam Groningen Team 16 10,0 --- 61
Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,2 --- 80
Tim Duiven Start `78 Team 07 10,6 --- 47

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Jongens Pupil A2

Naam Team 60mHOBPPunten totaal
Bas ter Steege Groningen Team 10 12,4 --- 47
Cuno Harmes Groningen Team 16 11,2 --- 64
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 12,7 --- 43
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 11,9 --- 54
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 10,2 --- 79
Jens Niemeijer Groningen Team 16 11,7 --- 56
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 11,8 --- 55
Jort Sloterwijk Groningen --- ---
Lasse Cnubben Groningen Team 16 11,2 --- 64
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 10,2 --- 79
Mart Bijker Heerenveen Team 13 11,2 --- 64
Mart Groenboom Groningen Team 16 11,4 --- 61
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 11,3 --- 62
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 10,3 --- 78
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 13,2 --- 37
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 13,2 --- 37
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 12,4 --- 47
Sander de Haan HRRR Team 08 11,6 --- 58
Thijs van Dam Groningen Team 16 12,1 --- 51
Tim Elferink AAC `61 Team 12 9,7 --- 88
Tim Duiven Start `78 Team 07 11,8 --- 55

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

Naam Team KogelOBPPunten totaal
Bas ter Steege Groningen Team 10 4,60 --- 36
Cuno Harmes Groningen Team 16 4,80 --- 38
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 4,70 --- 37
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 6,10 --- 52
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 6,50 --- 57
Jens Niemeijer Groningen Team 16 5,30 --- 43
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 5,80 --- 49
Jort Sloterwijk Groningen --- ---
Lasse Cnubben Groningen Team 16 6,70 --- 59
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 6,90 --- 61
Mart Bijker Heerenveen Team 13 5,40 --- 44
Mart Groenboom Groningen Team 16 5,10 --- 41
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 4,50 --- 35
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 6,30 --- 54
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 6,60 --- 58
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 3,90 --- 28
Sander de Haan HRRR Team 08 5,80 --- 49
Thijs van Dam Groningen Team 16 5,90 --- 50
Tim Elferink AAC `61 Team 12 8,00 --- 74
Tim Duiven Start `78 Team 07 4,60 --- 36

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

Naam Team HoogOBPPunten totaal
Bas ter Steege Groningen Team 10 0,95 --- 26
Cuno Harmes Groningen Team 16 1,20 --- 59
Dean Meindertsma Heerenveen Team 13 1,05 --- 38
Denzel Nieuwenkamp AAC `61 Team 12 1,00 --- 32
Ilya Nauta Heerenveen Team 13 1,20 --- 59
Jens Niemeijer Groningen Team 16 1,00 --- 32
Jort Jellema AV Lionitas Team 11 1,00 --- 32
Jort Sloterwijk Groningen --- ---
Lasse Cnubben Groningen Team 16 1,20 --- 59
Marne van der Kooi AV Impala Team 15 1,25 --- 66
Mart Bijker Heerenveen Team 13 1,10 --- 45
Mart Groenboom Groningen Team 16 1,10 --- 45
Martin Kiewiet AAC `61 Team 12 1,00 --- 32
Reinder Andringa AV Lionitas Team 11 1,10 --- 45
Rienk Loonstra AV Impala Team 15 1,05 --- 38
Riva van der Schoot AV Impala Team 15 DNS --- 0
Robin Scheinhardt AAC `61 Team 12 0,85 --- 15
Sander de Haan HRRR Team 08 1,05 --- 38
Thijs van Dam Groningen Team 16 1,05 --- 38
Tim Elferink AAC `61 Team 12 1,15 --- 52
Tim Duiven Start `78 Team 07 1,00 --- 32

Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Heerenveen - JPA2 12 2:19,2 634
2 Team 12 (Team-est) AAC `61 - JPA2 11 2:22,6 590
3 Team 15 (Team-est) AV Impala - JPA2 13 2:23,0 584
4 Team 16 (Team-est) Groningen Atletiek - JPA2 11 2:23,8 574
5 Team 11 (Team-est) AV Lionitas - JPA2 10 2:24,1 571