Uitslagen Phanos Indoor voor Kids

Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,77q ---
2 Jamie Sesay Almere `81 7,88q 7,81
3 Eyoël Hiensch Phanos 7,97q 7,84
4 Yohannes Hiensch Phanos 7,97q 7,99
5 Florian va...er Dussen AV Impala 7,99q 7,92
6 Jeff Tesselaar AV Hera 8,00q 8,32
7 Ruiz Lodder Typhoon 8,06 7,88
8 Jared Broers AV Hera 8,07 8,21
9 Justin van Dooren AV Sparta 8,09 ---
10 Micha Groen Almere `81 8,11 8,09
11 Milo de Langen AV Feniks 8,11 8,08
12 Thom Kortenoever Typhoon 8,14 8,02
13 Abel Stoker Tempo AV 8,21 8,32
14 Tyrone Richards Altis 8,22 8,44
15 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 8,22 ---
16 Joël Mondria AV Atos 8,23 8,35
17 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,23 8,05
18 Olivier Hendriks AV `40 8,24 8,22
19 Franklyn Nwanaforo Phanos 8,34 ---
20 Lucas Bal CAV Energie 8,56 8,51
21 Jonas Elzinga GACH 8,62 ---
22 Finn Damhoff AV Haarlem 8,70 ---
23 Quintin Janse Tempo AV 8,79 8,69
24 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,93 ---
25 Benjamin den Hartog CAV Energie 9,16 ---
26 Siebe Pals AV Feniks 9,30 ---
27 Martijn van de Laar KAV Holland 9,43 ---
Mick Baldew Phanos DNS ---
Bor Meijer AKU DNS ---
Rutger Hoekstra Heerenveen DNS 8,19
Maxim Roos Tempo AV DNS ---
Stijn Hendriks Scorpio DNS 8,21



Jongens Junior C - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,68 7,77
2 Jamie Sesay Almere `81 7,81 7,88
3 Eyoël Hiensch Phanos 7,93 7,97
4 Jeff Tesselaar AV Hera 7,96 8,00
5 Florian va...er Dussen AV Impala 7,96 7,99
6 Yohannes Hiensch Phanos 7,98 7,97



Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 8,82q 8,91
2 Jamie Sesay Almere `81 8,96q 8,91
3 Micha Groen Almere `81 9,19q ---
4 Justin van Dooren AV Sparta 9,24q ---
5 Jeff Tesselaar AV Hera 9,36q 9,63
6 Justin Labrijn Almere `81 9,44q ---
7 Abel Stoker Tempo AV 9,63 10,01
8 Tobias Janssens AV Lycurgus 9,84 10,57
9 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,86 9,33
10 Quintin Janse Tempo AV 10,41 10,77
Lucius Bout Phanos DNS 10,65
Bor Meijer AKU DNS ---
Binne Brok Tempo AV DNS 9,68
Maxim Roos Tempo AV DNS ---
Stijn Hendriks Scorpio DNS 8,91



Jongens Junior C - 60 meter horden (84cm) finale

# Naam ResQm
1 Jared Broers AV Hera 8,90 8,82
2 Jamie Sesay Almere `81 9,02 8,96
3 Micha Groen Almere `81 9,16 9,19
4 Jeff Tesselaar AV Hera 9,28 9,36
5 Justin van Dooren AV Sparta 9,93 9,24
6 Justin Labrijn Almere `81 10,06 9,44



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 11,50 ---
2 Abel Stoker Tempo AV 11,04 ---
3 Mick Baldew Phanos 10,66 ---
4 Thom Kortenoever Typhoon 10,40 10,75
5 Jonas Elzinga GACH 10,30 ---
6 Erick Könst AV Haarlem 10,12 10,70
7 Finn Damhoff AV Haarlem 9,95 ---
8 Justin van Dooren AV Sparta 9,20 ---
8 Tyrone Richards Altis 9,20 9,89
10 Quintin Janse Tempo AV 8,66 ---
11 Siebe Pals AV Feniks 8,38 8,56
12 Ruiz Lodder Typhoon 8,23 ---
13 Benjamin den Hartog CAV Energie 7,94 ---
14 Sem Jongenburger Phanos 6,54 ---
Daniel Erbe Gomez Phanos DNS ---
Milo de Langen AV Feniks DNS 11,39
Bjorn Hulsebos VAV DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bjorn Hulsebos VAV 1,56 ---
2 Erick Könst AV Haarlem 1,56 1,55
3 Jonas Elzinga GACH 1,46 ---
4 Lucas Bal CAV Energie 1,41 1,42



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 5,58 5,76
2 Thom Kortenoever Typhoon 5,41 5,58
3 Florian va...er Dussen AV Impala 5,38 5,15
4 Micha Groen Almere `81 5,20 5,61
5 Jamie Sesay Almere `81 5,18 5,57
6 Rutger Hoekstra Heerenveen 5,08 5,29
7 Milo de Langen AV Feniks 5,06 5,29
8 Bjorn Hulsebos VAV 4,89 ---
9 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4,81 ---
10 Justin Labrijn Almere `81 4,64 ---
11 Lucas Bal CAV Energie 4,59 4,87
12 Tyrone Richards Altis 4,46 4,29
13 Daniel Erbe Gomez Phanos 4,27 ---
13 Benjamin den Hartog CAV Energie 4,27 ---
15 Martijn van de Laar KAV Holland 3,84 3,81
Maxim Roos Tempo AV DNS ---
Stijn Hendriks Scorpio DNS 5,50



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Maurice Afognon ARV Ilion 7,99q ---
2 Bryan Duff AV Sparta 8,17q 8,12
3 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,25q 8,11
4 Jimmy Marcera AV Sprint 8,48q ---
5 Tymo Bouman AV Haarlem 8,65q ---
6 Luuk den Toom ARV Ilion 8,65q 8,69
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,75 8,93
8 Derk Hoefman AV Haarlem 8,82 ---
9 Ryan Andela GACH 8,84 8,68
10 Julian Bik KAV Holland 8,86 ---
11 Senne Gisius GACH 8,88 8,71
12 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,90 8,87
13 Damian Paap AV Lycurgus 8,93 ---
14 Isaiah Sweeb Phanos 8,93 ---
15 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,93 ---
16 Zack Rot AV Lycurgus 9,00 9,16
17 Valerio Cairo HLLM 9,04 ---
18 Daniel Lu...cheurleer Phanos 9,08 9,01
19 Tijn Jaegers HLLM 9,09 ---
20 Ciske Keukens HLLM 9,11 ---
21 Joey Veen NEAV 9,14 ---
22 Joris Mens KAV Holland 9,20 9,19
23 Emil de Graaf Phanos 9,30 ---
24 Jules Roelfsema KAV Holland 9,36 ---
25 Willem Hammink Phanos 9,38 ---
26 Yarno Dijkman NEAV 9,39 ---
27 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,42 9,27
28 Kris Röling HLLM 9,46 ---
29 Nick Tijmstra AV Hylas 9,51 ---
30 Robbe Noordanus GACH 9,51 ---
31 Barend van de Donk PAC 9,52 9,42
32 Louie Isibor AV Atos 9,57 ---
33 Casper van Tuijl Almere `81 9,60 9,70
34 Silvester Hendriks AV `40 9,75 9,69
35 Willem van der Hoest ARV Ilion 9,81 ---
36 Elf Meerman AV Atos 9,85 9,81
37 Indy Kromokario ARV Ilion 9,94 ---
38 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 9,96 9,72
39 Tom Knapen KAV Holland 9,96 ---
40 Toon van den Hende GACH 10,01 ---
41 Bas Nolsen Tempo AV 10,13 ---
42 Rik den Duijn ARV Ilion 10,16 ---
43 Jonan Haverkamp Phanos 10,17 ---
44 Tom van Susteren HLLM 10,39 ---
45 Tygo Hulsebos VAV 10,51 11,04
46 Béla Federer KAV Holland 11,44 ---
Job Hoogcarspel Phanos DNS ---
Rutger van de Laar KAV Holland DNS 10,33
Robin de Haan SC Reeuwijk DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 9,65q 9,69
2 Ryan Andela GACH 10,06q 10,26
3 Malick Dahlberg Phanos 10,31q ---
4 Derk Hoefman AV Haarlem 10,46q ---
5 Florian Vriezen GACH 10,50q 11,05
6 Senne Gisius GACH 10,53q 10,43
7 Tymo Bouman AV Haarlem 10,60 ---
8 Luuk den Toom ARV Ilion 11,01 11,63
9 Valerio Cairo HLLM 11,19 ---
10 Willem Hammink Phanos 11,39 ---
11 Joris Mens KAV Holland 11,46 ---
12 Jimmy Marcera AV Sprint 11,53 ---
13 Nick Tijmstra AV Hylas 11,56 ---
14 Casper van Tuijl Almere `81 11,58 12,99
15 Friso Koedijk Phanos 11,61 ---
15 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 11,61 ---
17 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 11,66 12,88
18 Tijn Jaegers HLLM 11,79 ---
19 Ids Kok Phanos 11,91 ---
20 Robbe Noordanus GACH 12,53 ---
21 Elf Meerman AV Atos 12,63 10,44
22 Tyrone Lak AV Lycurgus 13,83 ---
23 Daniel Lu...cheurleer Phanos 15,73 ---
Isaiah Sweeb Phanos DNS ---
Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS 11,24
Louie Isibor AV Atos DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,88 9,65
2 Malick Dahlberg Phanos 10,25 10,31
3 Ryan Andela GACH 10,35 10,06
4 Derk Hoefman AV Haarlem 10,49 10,46
5 Senne Gisius GACH 10,53 10,53
6 Florian Vriezen GACH 10,54 10,50



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 9,90 9,90
2 Maurice Afognon ARV Ilion 9,82 ---
3 Ryan Andela GACH 9,53 ---
4 Bas Nolsen Tempo AV 9,18 ---
5 David Elzinga GACH 8,75 ---
5 Florian Vriezen GACH 8,75 8,74
7 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,91 ---
8 Max Jongenburger Phanos 7,42 ---
9 Ids Kok Phanos 7,15 ---
10 Willem Hammink Phanos 6,45 ---
11 Barend van de Donk PAC 6,13 6,69
12 Tygo Hulsebos VAV 6,05 ---
13 Mauro Rodrigus NEAV 5,94 ---
14 Indy Kromokario ARV Ilion 5,14 ---
15 Kris Röling HLLM 5,13 ---
16 Toon van den Hende GACH 5,05 ---
Tom van Susteren HLLM DNS ---
Job Hoogcarspel Phanos DNS ---
Zack Rot AV Lycurgus DNS 7,34
Julian Bik KAV Holland DNS ---
Robin de Haan SC Reeuwijk DNS ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yarno Dijkman NEAV 1,41 ---
1 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,41 1,45
3 Tymo Bouman AV Haarlem 1,36 ---
4 Max Jongenburger Phanos 1,31 ---
4 Jimmy Marcera AV Sprint 1,31 ---
6 Ids Kok Phanos 1,26 ---
6 Joris Mens KAV Holland 1,26 1,30
6 Casper van Tuijl Almere `81 1,26 1,35
9 Kris Röling HLLM 1,21 ---
9 Emil de Graaf Phanos 1,21 ---
9 Friso Koedijk Phanos 1,21 ---
9 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,21 ---
9 Jules Roelfsema KAV Holland 1,21 ---
9 Nick Tijmstra AV Hylas 1,21 ---
9 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 1,21 1,10
16 Tom Knapen KAV Holland 1,16 ---
16 Willem van der Hoest ARV Ilion 1,16 ---
18 Toon van den Hende GACH 1,11 ---
19 Ciske Keukens HLLM 1,06 ---
19 Tom van Susteren HLLM 1,06 ---
Rik den Duijn ARV Ilion NM ---
Mauro Rodrigus NEAV DNS ---
Robin de Haan SC Reeuwijk DNS ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,83 4,86
2 Senne Gisius GACH 4,64 4,57
3 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,59 4,25
4 Florian Vriezen GACH 4,35 4,52
5 Luuk den Toom ARV Ilion 4,26 4,28
6 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 4,25 ---
7 Valerio Cairo HLLM 4,23 ---
8 Damian Paap AV Lycurgus 4,22 ---
9 Tijn Jaegers HLLM 4,16 ---
10 Zack Rot AV Lycurgus 4,12 ---
11 Yarno Dijkman NEAV 4,11 ---
12 Derk Hoefman AV Haarlem 4,09 ---
13 Justin Middelbos AV Zuidwal 3,99 4,25
14 Julian Bik KAV Holland 3,94 ---
15 Barend van de Donk PAC 3,88 4,03
16 Robbe Noordanus GACH 3,82 ---
17 Ciske Keukens HLLM 3,76 ---
18 Emil de Graaf Phanos 3,75 ---
19 Jules Roelfsema KAV Holland 3,70 ---
20 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 3,62 3,91
21 Tom Knapen KAV Holland 3,60 ---
22 Daniel Lu...cheurleer Phanos 3,59 3,69
23 Bas Nolsen Tempo AV 3,55 ---
24 Rik den Duijn ARV Ilion 3,50 ---
25 Indy Kromokario ARV Ilion 3,48 ---
26 Tygo Hulsebos VAV 3,31 ---
27 Willem van der Hoest ARV Ilion 3,12 ---
28 Job Hoogcarspel Phanos 2,68 ---
29 Béla Federer KAV Holland 2,56 ---
Rutger van de Laar KAV Holland DNS 3,32



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,81 6,06 4,09 1632
2 Thimo Gisius GACH 9,21 6,86 4,06 1598
3 Hidde Peter Leiden 9,61 7,67 3,97 1555
4 Simon Dammingh PAC 9,39 6,42 3,91 1510
5 Samin Stoffels Phanos 9,32 6,70 3,68 1492
6 Gio Kromokario ARV Ilion 9,53 6,36 3,89 1478
7 Florian de Ruijter HLLM 9,59 7,01 3,74 1476
8 Jay van Wanrooij NEAV 9,63 6,67 3,86 1473
9 Riley Groenbast AV Feniks 9,49 5,72 3,98 1463
10 Sam van Ooijen DEM 9,78 6,59 3,77 1427
11 Kealan Steba GACH 9,79 6,79 3,65 1412
12 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,52 5,07 3,86 1391
13 Tim van den Berg Phanos 9,73 6,06 3,49 1347
14 Manuel Cronie AV Trias 9,65 5,84 3,49 1346
15 Ruben List Phanos 9,79 5,72 3,53 1323
16 Kas Commandeur DEM 10,39 5,84 3,56 1246
17 Hugo Kuil DEM 10,52 5,65 3,44 1192
18 Tijn den Duijn ARV Ilion 9,71 3,23 3,62 1174
19 Tristan Hartkamp Phanos 10,53 5,75 3,24 1157
20 Boaz Shor Phanos 10,48 5,45 3,28 1153
21 Jari Oud Phanos 10,64 5,74 3,11 1116
22 Osiris Tj...Liep Shie HLLM 10,43 4,39 3,05 1041
23 Maurits Nibbering NEAV 11,26 6,42 2,92 1040
24 Jelle de Heer DEM 10,73 4,72 2,85 983
25 Jonah Kuipers Phanos 11,99 4,88 2,54 782
26 Koen Federer KAV Holland 11,30 3,89 2,50 780
27 Nick Barendse ARV Ilion DNS DNS DNS 0
27 Siem Kuiper AV Atos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,41 9,21 4,67 2006
2 Tijmen de Beer GACH 8,78 8,05 4,45 1824
3 Miquel Babeliowsky Phanos 8,91 6,29 4,06 1620
4 Daan Wijnand KAV Holland 9,30 6,51 4,23 1595
5 Sepp Schulte Castricum 9,87 8,87 4,04 1591
6 Liam Jongejan Phanos 9,26 6,80 4,04 1581
7 Niels Bitter GACH 9,23 7,07 3,86 1566
8 Ilya Nauta Heerenveen 9,21 6,66 3,88 1550
9 Florian Hasse Startbaan 9,37 5,84 4,10 1515
10 Steven Waasdorp Startbaan 9,78 7,98 3,78 1507
11 Levi Ravelli KAV Holland 9,59 6,38 4,01 1493
12 Patrick Hees AV 1923 10,27 8,39 3,43 1384
13 Sepp Mooren HLLM 9,55 6,59 3,37 1384
14 Mik Commandeur DEM 9,90 6,84 3,34 1336
15 Mick Engels Phanos 9,94 6,39 3,46 1327
16 Maxim van Dorp Fortius 9,95 6,41 3,46 1327
17 Niek Vellema DEM 9,68 6,20 3,31 1327
18 Raul Arias Flete Phanos 9,91 6,00 3,54 1324
19 Miran van den Ameele AV Atos 9,77 5,66 3,53 1323
20 Sander de Haan HRRR 10,02 6,08 3,59 1322
21 Auryn Ramer Phanos 10,03 6,22 3,38 1287
22 Thijmen van Schie HLLM 10,29 6,20 3,56 1283
23 Luc Jordan Phanos 10,24 6,59 3,36 1274
24 Niels van Bergen Startbaan 9,98 5,85 3,34 1264
25 Jessy Struijs SAV 10,88 8,87 3,11 1261
26 Caelis de Wit Phanos 9,89 5,37 3,32 1243
27 Tobias Pierik Startbaan 10,29 5,67 3,46 1230
28 Lou van Gogh Phanos 10,19 5,64 3,24 1198
29 Floris van Tuijl Almere `81 10,45 5,97 3,24 1182
30 Thijs Geels Startbaan 10,34 5,93 3,15 1177
31 Hugo Post Phanos 10,12 5,14 3,17 1163
32 Ruben Bakker Startbaan 10,74 4,91 3,26 1077
33 Guus van Reijsen Startbaan 10,60 5,26 2,64 996
34 Ivan Nillesen NEAV 11,07 4,58 2,77 913
35 Juri Botic Startbaan 11,79 5,21 2,46 810
36 Thijmen Dijkman NEAV DNS DNS DNS 0
36 Sieto Goudswaard Phanos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,77 7,60 3,91 1603
2 Zeb Tesselaar AV Hera 6,72 6,10 3,79 1504
3 Boris Klaver ARV Ilion 7,01 6,94 3,71 1471
4 Iskander Stapel Nijmegen 6,97 6,38 3,70 1445
5 Julian Short Phanos 7,02 5,11 3,89 1392
6 Xinian Vermond Leiden 6,93 5,17 3,60 1358
7 Florian va...den Bosch Phanos 7,24 5,83 3,58 1329
8 Stefan Wielemaker KAV Holland 7,13 3,66 3,41 1166
9 Jarit Kershof Startbaan 7,62 5,10 3,25 1141
10 Demian Gort KAV Holland 7,41 4,33 2,92 1062
11 Chris van Meerwijk Startbaan 8,02 4,04 2,62 868
12 Kobe Dijkema KAV Holland 8,30 3,69 2,62 796
13 Finn Feldberg KAV Holland 8,12 3,69 2,41 783
14 Martijn Reijers KAV Holland 7,99 3,03 2,27 722
15 Mischa Godri HLLM 8,16 2,60 2,39 679
16 Mees Schuurmans Startbaan 8,84 3,06 2,65 670
17 Teoman Haznedar Phanos 8,37 2,45 2,50 653
18 Herman van der Weij Startbaan 8,46 3,25 2,15 642
19 Ryan Waasdorp Startbaan 8,49 2,80 2,19 606
20 Jasper van Ginkel DEM DNS DNS DNS 0
20 Jan Brouwer KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mM-balVerPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,98 7,29 3,75 1506
2 Jeremiah Bentoh Phanos 7,06 5,97 3,25 1310
3 Marijn van den Bosch Phanos 7,42 5,68 3,20 1208
4 Guus Hoekstra DEM 7,58 6,91 2,95 1201
5 Adne de Munnik AV Feniks 7,38 5,99 3,02 1199
6 Bram Haselaar Startbaan 7,49 4,80 3,13 1121
7 Liam Koobs AV Atos 7,54 4,89 3,10 1112
8 Dante Cronie AV Trias 7,54 5,14 2,92 1093
9 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,36 5,04 2,65 1068
10 Kyan Bremer AV Feniks 7,52 4,27 2,70 992
11 Thijmen de Ruijter HLLM 7,96 5,51 2,64 986
12 Idse Blum Phanos 7,52 4,30 2,57 968
13 Felix Kuil DEM 7,71 4,04 2,67 933
14 Stef Brasser DEM 7,64 3,82 2,62 920
15 Tijs Van Etten DEM 8,14 3,41 2,76 827
16 Luc van der Most KAV Holland 8,11 3,80 2,44 799
17 Koen Kemper ARV Ilion 8,57 4,71 2,39 785
18 Waldemar Baumann Startbaan 8,70 3,82 2,08 639
19 Laurens Nibbering NEAV DNS DNS DNS 0
19 Stijn Bosma Startbaan DNS DNS DNS 0
19 Christian Caddeo DEM DNS DNS DNS 0
19 Juul Loos Phanos DNS DNS DNS 0
19 Fabio Severdija Phanos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mM-balVerPunten totaal
1 Yaban Mentes Startbaan 8,14 3,75 2,48 798
2 Rylan Stins DEM 8,11 4,49 2,15 793
3 Joep Hoekstra DEM 8,49 4,44 2,31 762
4 Jahvene Bentoh Phanos 8,45 3,42 2,00 628
5 Roy Bakker DEM 9,30 2,57 2,26 487
6 Caed Steba GACH 10,27 1,61 1,53 129
7 Elaijh Groenbast AV Feniks DNS DNS DNS 0
7 Remco van Ginkel DEM DNS DNS DNS 0
7 Quinten Gisius GACH DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rosella van Keulen VAV 7,96q 8,01
2 Miro Vlasman Phanos 8,01q 7,96
3 Esmee Douma Groningen 8,15q 8,39
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,16q 8,17
5 Ilse Hogeveen HLLM 8,28q 8,23
6 Brecht van der Vliet Groningen 8,36q 8,29
7 Danara Stoppels Groningen 8,38 8,36
8 Romee van Dam Startbaan 8,41 8,30
9 Iolana van den Beld Tempo AV 8,55 ---
10 Marinka Schuurman Altis 8,56 8,53
11 Hanna van Baast AV Attila 8,57 ---
11 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 8,57 8,55
13 Jetske Meijer Altis 8,62 ---
13 Eline Brouwer DEM 8,62 8,67
13 Kim Brouwer HLLS 8,62 8,39
16 Loïs Lessing HLLM 8,68 8,55
17 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 8,69 8,69
18 Linde van Dijken VAV 8,70 8,53
19 Thyra Terweij NEAV 8,72 ---
20 Isa Kolle AV Hera 8,76 ---
21 Isa Hartjes Ciko `66 8,76 8,55
22 Nikki van Tienderen HLLM 8,81 8,80
22 Laura Wilde NEAV 8,81 8,32
24 Pearl Lodder Typhoon 8,83 8,89
25 Anna Hovinga AV Haarlem 8,86 ---
26 Lynn van der Meij DEM 8,93 8,80
27 Vera Hijlkema AV Haarlem 8,96 ---
28 Ellis de Vries Altis 8,98 8,74
29 Noëlle Visser HLLM 8,99 ---
30 Amber de Roo AV `40 9,08 8,25
31 Myrthe Steenbeek Leiden 9,11 8,86
32 Eline Ruige AV Lionitas 9,13 8,56
33 Sylke Start Startbaan 9,19 ---
34 Veerle Vermaire AV Hera 9,23 ---
35 Simone Schouws Phanos 9,26 9,05
36 Ciara van Dongeren SAV 9,28 9,23
37 Noa Claus AV Haarlem 9,29 ---
37 Loïs Steenbeek Leiden 9,29 8,98
39 Elise van Swol AV Hylas 9,40 ---
40 Lian Kuijken AV Lycurgus 9,57 ---
41 Moraishia Durham Phanos 9,68 ---
42 Elisa Babucci NEAV 9,82 ---
43 Zoë Lammertink DEM 9,84 9,20
44 Odile Okkema AV Haarlem 10,10 ---
Jade Vrij Phanos DNS 8,45
Sarah van Tuijl Almere `81 DNS 8,53
Valerie Afognon ARV Ilion DNS ---
Christel Philipsen AV Hera DNS 8,50
Meinou Janssen AV Atos DNS ---
Romy van Houten AV Hylas DNS ---
Suus van Schaik VAV DNS 8,65
Fenna Achterberg VAV DNS 8,26



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Rosella van Keulen VAV 8,02 7,96
2 Miro Vlasman Phanos 8,03 8,01
3 Esmee Douma Groningen 8,24 8,15
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,24 8,16
5 Brecht van der Vliet Groningen 8,40 8,36
6 Ilse Hogeveen HLLM 8,50 8,28



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 9,36q 9,30
2 Esmee Douma Groningen 9,57q 9,59
3 Hanna van Baast AV Attila 9,62q ---
4 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 9,65q 9,44
5 Suus van Schaik VAV 9,66q 9,69
6 Brecht van der Vliet Groningen 9,71q ---
7 Eline Brouwer DEM 9,73 9,98
8 Marinka Schuurman Altis 9,75 9,68
9 Danara Stoppels Groningen 9,89 9,65
10 Julia Jongejeugd NEAV 9,92 9,80
11 Romee van Dam Startbaan 9,98 9,85
12 Babs Koeman AV Haarlem 10,04 ---
13 Lara Smits SV Noordkop 10,28 ---
14 Linde van Dijken VAV 10,35 10,63
15 Lynn van der Meij DEM 10,37 10,22
16 Amber de Roo AV `40 10,58 10,76
17 Nikki van Tienderen HLLM 10,59 11,24
18 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 10,60 10,79
19 Loïs Lessing HLLM 10,61 10,92
20 Vera Hijlkema AV Haarlem 10,67 ---
21 Femke Jonker AV Hera 10,69 ---
22 Katja van Eetvelt RK HAV 10,76 10,76
23 Ellis de Vries Altis 10,78 11,00
24 Simone Schouws Phanos 10,85 10,54
24 Pearl Lodder Typhoon 10,85 10,68
26 Kim Brouwer HLLS 10,89 10,15
27 Isa Hartjes Ciko `66 11,29 10,12
28 Anna Hovinga AV Haarlem 11,33 ---
29 Noëlle Visser HLLM 11,34 ---
30 Zoë Lammertink DEM 11,36 11,86
31 Ciara van Dongeren SAV 11,37 10,84
32 Maria Kuipers Phanos 11,69 11,33
33 Eline Ruige AV Lionitas 12,37 12,25
34 Odile Okkema AV Haarlem 12,84 ---
Valerie Afognon ARV Ilion DNS ---
Christel Philipsen AV Hera DNS 10,37
Romy van Houten AV Hylas DNS ---
Fenna Achterberg VAV DNS 9,19
Noa Claus AV Haarlem DNF ---
Anke Binnema Heerenveen --- 9,83



Meisjes Junior C - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam ResQm
1 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 9,48 9,65
2 Hanna van Baast AV Attila 9,48 9,62
3 Miro Vlasman Phanos 9,49 9,36
4 Esmee Douma Groningen 9,55 9,57
5 Brecht van der Vliet Groningen 9,63 9,71
Suus van Schaik VAV DNF 9,66



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 11,76 ---
2 Pearl Lodder Typhoon 10,30 10,47
3 Esmee Douma Groningen 10,27 10,31
4 Lara Smits SV Noordkop 9,81 ---
5 Ilse Hogeveen HLLM 9,42 9,39
6 Caitlin Wals AV Edam 8,92 ---
7 Esmée Rossenaar AV Edam 8,70 8,32
8 Linde van Dijken VAV 8,56 10,97
9 Aniek van Schie HLLM 8,47 ---
10 Loïs Steenbeek Leiden 8,45 9,40
11 Nikki van Tienderen HLLM 8,33 7,73
12 Danique Visser DEM 8,25 8,41
13 Rosella van Keulen VAV 8,07 8,45
14 Isabel Eversen Tempo AV 8,06 ---
15 Veerle Vermaire AV Hera 8,04 ---
16 Moraishia Durham Phanos 7,94 ---
17 Ciara van Dongeren SAV 7,92 8,38
18 Myrthe Steenbeek Leiden 7,80 8,67
19 Sylke Start Startbaan 7,52 ---
20 Raisa Diehl AV Lycurgus 6,50 ---
21 Maria Kuipers Phanos 5,86 7,67
21 Lian Kuijken AV Lycurgus 5,86 ---
Odile Okkema AV Haarlem DNS ---
Valerie Afognon ARV Ilion DNS ---
Christel Philipsen AV Hera DNS 12,45
Meinou Janssen AV Atos DNS ---
Romy van Houten AV Hylas DNS ---
Femke Akkermans Tempo AV DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 1,56 ---
2 Aniek van Schie HLLM 1,56 ---
2 Lara Smits SV Noordkop 1,56 ---
4 Femke Jonker AV Hera 1,51 1,44
4 Isa Hartjes Ciko `66 1,51 1,55
6 Babs Koeman AV Haarlem 1,46 ---
6 Marinka Schuurman Altis 1,46 1,52
6 Danique Visser DEM 1,46 1,45
9 Maria Kuipers Phanos 1,41 1,40
9 Julia Jongejeugd NEAV 1,41 1,50
9 Myrthe Steenbeek Leiden 1,41 1,45
9 Femke Akkermans Tempo AV 1,41 ---
9 Suus van Schaik VAV 1,41 1,33
14 Marloes Buijs Phanos 1,26 ---
14 Anna Hovinga AV Haarlem 1,26 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 5,11 5,29
2 Jetske Meijer Altis 4,99 ---
3 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 4,90 4,88
4 Brecht van der Vliet Groningen 4,83 ---
5 Romee van Dam Startbaan 4,77 4,87
6 Eline Brouwer DEM 4,74 4,63
7 Lynn van der Meij DEM 4,71 4,46
8 Babs Koeman AV Haarlem 4,69 ---
9 Femke Jonker AV Hera 4,66 5,09
10 Ilse Hogeveen HLLM 4,61 4,87
11 Ellis de Vries Altis 4,45 4,59
12 Aniek van Schie HLLM 4,18 ---
13 Zoë Lammertink DEM 4,14 4,02
14 Elisa Babucci NEAV 3,89 ---
15 Sylke Start Startbaan 3,85 ---
15 Loïs Steenbeek Leiden 3,85 4,13
17 Veerle Vermaire AV Hera 3,68 ---
18 Simone Schouws Phanos 3,62 4,48
Noëlle Visser HLLM DNS ---
Amber de Roo AV `40 DNS 4,80
Fleur Smeets De Spartaan DNS ---
Eline Ruige AV Lionitas DNS 3,90



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,19q 8,14
2 Shantell Kwofie GACH 8,28q 8,29
3 Isis Ferrier Haag 8,38q 8,25
4 Alyshia Kavehercy NEAV 8,41q 8,48
5 Charlotte Buwalda Phanos 8,51q 8,41
6 Maya Clark HLLS 8,62q ---
7 Lana Broers AV Hylas 8,69 8,72
8 Tahnee Bijnoe Phanos 8,79 ---
9 Saar Visser Phanos 8,81 ---
10 Jamy van Bree HLLM 8,95 8,74
11 Lois Doornheim GACH 8,97 8,94
12 Rosalie van Wouwen Haag 8,98 8,85
13 Marit Snoek KAV Holland 9,05 9,11
14 Jeslyn Doran NEAV 9,08 8,97
15 Nicole Splinter NEAV 9,10 9,58
16 Annabel Au...tottelaar AV Atos 9,10 ---
17 Milou van den Berg Phanos 9,32 9,24
18 Brenda de Vos NEAV 9,36 ---
19 Laura Hasse Startbaan 9,36 9,34
20 Aurelia Davis AV Sprint 9,38 ---
21 Julia van Dorp Fortius 9,40 9,19
22 Nanou Hofmann Heerenveen 9,40 9,47
23 Nora van Gompel NEAV 9,41 ---
24 Lotte Endel AV Hera 9,43 ---
25 Mayke Ruige AV Lionitas 9,44 9,40
26 Myrthe Jansen HLLM 9,45 ---
27 Dante Busch AV Hylas 9,45 ---
28 Fenna van Gulik Tempo AV 9,46 ---
29 Maite Mandaat Phanos 9,47 10,15
30 Danielle Grijpink Tempo AV 9,54 ---
31 Sascha Kroon AV Lycurgus 9,57 ---
32 Mette Lakeman AAC 9,62 ---
33 Femke Haverkort AV Lycurgus 9,65 9,95
34 Femke Mauritz Phanos 9,67 ---
35 Tess Janssen GACH 9,69 ---
36 Meike Rozemeijer AV Hera 9,74 ---
37 Jiska Welp GACH 9,83 ---
38 Emma Beek Tempo AV 9,97 ---
39 Manon Hoedjes AV Hera 10,02 9,69
40 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,03 9,91
41 Hannah Nijkamp GACH 10,04 ---
42 Marleen Hehenkamp Tempo AV 10,07 ---
43 Evelien Dammingh PAC 10,10 ---
44 Luna Vermeiren Tempo AV 10,12 ---
45 Rosan de Jong AAC 10,19 10,10
46 Kyana Richards Altis 10,21 10,30
47 Julia Janssen AV Atos 10,23 ---
48 Lente van Dijk AV Lycurgus 10,42 ---
49 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,57 ---
50 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 10,78 ---
51 Laura Babucci NEAV 10,93 ---
Tess van Zuilen Phanos DNS 9,62
Jade Linthorst AKU DNS 9,10
Iris Mackaaij GACH DNS ---
Paula Kliphuis GACH DNS 9,89
Malin Schouten AV Hera DNS ---
Meike Wagenaar AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Isabel van den Berg Phanos 8,22 8,19
2 Isis Ferrier Haag 8,27 8,38
3 Shantell Kwofie GACH 8,31 8,28
4 Alyshia Kavehercy NEAV 8,45 8,41
5 Maya Clark HLLS 8,53 8,62
6 Charlotte Buwalda Phanos 8,53 8,51



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 9,41q 9,96
2 Lana Broers AV Hylas 10,32q 10,29
3 Isis Ferrier Haag 10,40q 10,06
4 Maud Visscher Groningen 10,60q 10,45
5 Nikki Docter AV Sparta 10,64q 10,36
6 Bente Tuil Hollandia 10,69q 11,39
7 Rosalie van Wouwen Haag 10,87 10,91
8 Lotte Ploeger DEM 10,88 11,69
9 Lotte Endel AV Hera 11,16 ---
10 Jildou Binnema Heerenveen 11,18 11,19
11 Maite Mandaat Phanos 11,32 11,14
12 Saar Visser Phanos 11,34 ---
13 Sascha Kroon AV Lycurgus 11,38 11,64
14 Milou van den Berg Phanos 11,44 ---
15 Jana Nagtegaal AAV `36 11,72 ---
16 Fenna van Gulik Tempo AV 11,80 ---
17 Tess Janssen GACH 12,14 ---
18 Danielle Grijpink Tempo AV 12,29 ---
19 Aurelia Davis AV Sprint 12,50 ---
20 Kaitlijn v... Dongeren SAV 12,58 12,25
21 Luna Pedemonte Olympus `70 12,98 13,23
22 Jiska Welp GACH 13,02 ---
23 Dante Busch AV Hylas 13,14 ---
24 Jet Commandeur DEM 13,32 ---
25 Maaike Boers Olympus `70 13,58 13,38
26 Saskia Otten Olympus `70 14,43 13,70
Cecilia Kuipers Phanos DNS ---
Tess van Zuilen Phanos DNS ---
Jade Linthorst AKU DNS 11,51
Paula Kliphuis GACH DNS 12,75



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alyshia Kavehercy NEAV 11,31 12,09
2 Maud Visscher Groningen 11,19 11,04
3 Jamy van Bree HLLM 10,45 10,88
4 Isabel van den Berg Phanos 10,43 10,32
5 Jildou Binnema Heerenveen 9,99 9,29
6 Manon Hoedjes AV Hera 9,46 9,36
7 Lois Doornheim GACH 8,66 8,93
8 Jana Nagtegaal AAV `36 8,55 ---
9 Luna Pedemonte Olympus `70 8,08 ---
10 Jeslyn Doran NEAV 7,97 7,19
11 Milou van den Berg Phanos 7,82 7,81
12 Iris Mackaaij GACH 7,31 ---
13 Julia van Dorp Fortius 7,23 7,27
14 Saskia Otten Olympus `70 7,14 ---
15 Maite Mandaat Phanos 7,09 8,25
15 Maaike Boers Olympus `70 7,09 ---
17 Nicole Splinter NEAV 7,07 22,30
18 Mette Lakeman AAC 6,82 ---
19 Kaitlijn v... Dongeren SAV 6,69 7,22
20 Jiska Welp GACH 6,68 ---
21 Kyana Richards Altis 6,67 7,17
22 Marleen Hehenkamp Tempo AV 6,63 ---
23 Helene di ...cchianico Tempo AV 6,37 ---
24 Mayke Ruige AV Lionitas 6,27 7,08
25 Hannah Nijkamp GACH 6,13 ---
26 Malin Schouten AV Hera 6,10 ---
27 Jet Commandeur DEM 5,99 ---
28 Cecilia Kuipers Phanos 5,83 6,44
29 Evelien Dammingh PAC 5,82 ---
30 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 5,36 ---
31 Meike Rozemeijer AV Hera 5,35 ---
32 Lente van Dijk AV Lycurgus 4,53 ---
Sophie Le Blansch Hollandia DNS 8,01
Meike Wagenaar AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bente Tuil Hollandia 1,51 1,53
2 Carmen Guellai AV Atos 1,41 1,40
3 Tahnee Bijnoe Phanos 1,36 ---
4 Maud Visscher Groningen 1,36 1,40
5 Laura Hasse Startbaan 1,31 1,30
5 Jana Nagtegaal AAV `36 1,31 ---
5 Danielle Grijpink Tempo AV 1,31 ---
5 Lotte Ploeger DEM 1,31 1,30
9 Nanou Hofmann Heerenveen 1,26 1,35
10 Myrthe Jansen HLLM 1,21 ---
10 Charlotte Buwalda Phanos 1,21 1,25
10 Luna Vermeiren Tempo AV 1,21 ---
13 Tess Janssen GACH 1,16 ---
13 Luna Pedemonte Olympus `70 1,16 ---
13 Maaike Boers Olympus `70 1,16 ---
16 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 1,11 ---
16 Dante Busch AV Hylas 1,11 ---
18 Julia Janssen AV Atos 1,06 ---
19 Lente van Dijk AV Lycurgus 1,01 ---
Tess van Zuilen Phanos DNS 1,15
Jade Linthorst AKU DNS 1,30
Meike Wagenaar AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 4,83 4,75
2 Alyshia Kavehercy NEAV 4,45 4,43
3 Isabel van den Berg Phanos 4,30 4,73
4 Bente Tuil Hollandia 4,25 4,28
5 Lana Broers AV Hylas 4,12 4,43
6 Jildou Binnema Heerenveen 3,96 4,24
7 Myrthe Jansen HLLM 3,91 ---
8 Nanou Hofmann Heerenveen 3,85 3,88
8 Hannah Nijkamp GACH 3,85 ---
10 Lois Doornheim GACH 3,84 4,06
11 Tahnee Bijnoe Phanos 3,83 ---
11 Marit Snoek KAV Holland 3,83 4,01
13 Fenna van Gulik Tempo AV 3,73 ---
14 Julia van Dorp Fortius 3,72 3,95
15 Meike Rozemeijer AV Hera 3,70 ---
16 Lotte Ploeger DEM 3,69 3,90
17 Lotte Endel AV Hera 3,68 ---
18 Jeslyn Doran NEAV 3,60 3,47
19 Mette Lakeman AAC 3,58 ---
20 Malin Schouten AV Hera 3,57 ---
21 Brenda de Vos NEAV 3,52 ---
22 Marleen Hehenkamp Tempo AV 3,50 ---
23 Nora van Gompel NEAV 3,46 ---
24 Luna Vermeiren Tempo AV 3,45 ---
25 Nicole Splinter NEAV 3,39 2,73
26 Mayke Ruige AV Lionitas 3,35 3,79
27 Saskia Otten Olympus `70 3,34 ---
27 Emma Beek Tempo AV 3,34 ---
29 Manon Hoedjes AV Hera 3,13 3,65
30 Helene di ...cchianico Tempo AV 2,83 ---
31 Laura Babucci NEAV 2,74 ---
Sophie Le Blansch Hollandia DNS 3,83



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sophie Lucas Startbaan 9,25 5,85 1,21 1496
2 Maud de Jong AV 1923 9,43 5,85 1,21 1464
3 Meike Huistra Heerenveen 9,75 5,97 1,11 1344
4 Melissa Markwat DEM 10,30 5,98 1,21 1334
5 Amy Tijmstra AV Hylas 9,99 5,54 1,11 1280
6 Jeannette Jadama Phanos 9,70 5,00 1,06 1253
7 Ellemeike Visser Heerenveen 9,71 4,78 1,06 1236
8 Wendy Tijmstra AV Hylas 9,95 5,29 1,06 1233
9 Maartje Tuil Hollandia 9,87 4,34 1,11 1216
10 Maud van Susteren HLLM 10,09 4,97 1,06 1189
11 Eliza Huizinga Groningen 10,02 4,76 1,01 1150
12 Veerle van de Donk PAC 10,32 4,60 1,06 1129
13 Evelien va...Vilsteren Startbaan 10,25 4,19 1,06 1111
14 Maura Kes DEM 10,47 5,27 0,96 1081
15 Flien van Ramshorst Phanos 10,83 4,28 1,11 1073
16 Guusje de Graaf Phanos 10,52 5,00 0,96 1056
17 Anne Kuijer DEM 10,60 4,69 0,96 1024
18 Lisa de Vries Startbaan 11,08 5,03 1,01 1021
19 Lieke Dobma AV Feniks 10,83 4,57 0,96 984
20 Frederiek van Wetten Startbaan 10,33 3,77 0,91 957
21 Yfke Littooij HLLM 10,79 4,60 0,86 919
22 Sterre Ursem DEM 11,22 4,00 0,96 893
23 Roos Koedijk Phanos 10,88 4,54 0,81 866
24 Nena Verdonk AV Phoenix 11,54 3,63 0,86 754
25 Ediah Apolloni Startbaan 12,81 3,23 0,91 625
26 Noor Bosch Startbaan 12,85 3,12 0,86 575
27 Adinda Torabkhani Startbaan DNS DNS DNS 0
27 Carmen van Soest GACH DNS DNS DNS 0
27 Yara Achterberg VAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal