• 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Hoog
  • HSS
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Senioren Vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Janice Babel Phanos 7,30q 7,52
    2 Kadene Vassell Phanos 7,47q 7,44
    3 Jolene Jacobs Namibië 7,50q 7,80
    4 Nargélis Statia Rotterdam 7,57q 7,53
    5 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,67q 7,60
    5 Eefje Boons Nederland 7,67q 7,52
    7 Nicky van Leuveren Phanos 7,69q 7,44
    8 Evelin NÁDHÁZY Hongarije 7,72q 7,68
    9 Marijke Boogerd AAV `36 7,76q 7,55
    9 Patricia Krolis Rotterdam 7,76q 7,73
    11 Angelina Lopez Rotterdam 7,83q 7,95
    12 Shimada Bajon AV Lycurgus 7,85q 7,85
    13 Janna Visser Phanos 7,91 8,08
    14 Lotte Schrijver Phanos 7,99 7,95
    15 Evelien Bos Phanos 8,01 8,00
    15 Eva Vonk AV Sprint 8,01 7,94
    17 Mykäsa Leter AAC 8,04 8,60
    17 Moniek Riemersma HAAS 8,04 8,00
    19 Rebecca Rijken Phanos 8,07 8,08
    20 Suzanne Van Eijck Spado 8,08 8,03
    21 Chimene F...o Azoungo Leiden 8,09 7,97
    21 Jimmerly Pinas Nijmegen 8,09 8,00
    23 Laura Karamowa Phanos 8,14 8,30
    24 Milet Hoornaar Parthenon 8,24 8,29
    25 Jasmijn de Jong SAV 8,29 8,03
    26 Emy Guikema Groningen 8,31 8,21
    27 Cicely Sille AV Lionitas 8,32 8,22
    28 Rachel Thompson AV 1923 8,35 8,74
    29 Hanna Knotnerus AV Feniks 8,40 8,60
    30 Madelon Kamp Altis 8,46 8,66
    31 Laura Zwaan Phanos 8,49 8,53
    32 Anke Zonderland AV Impala 8,52 8,44
    33 Cathy Buijs Phanos 8,60 8,60
    34 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 8,65 8,75
    35 Naseya Weinchard AV 1923 8,75 8,56
    36 Noëlle Roorda Phanos 8,82 14,53
    36 Jildou Postma Altis 8,82 8,78
    38 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 9,00 8,89
    39 Mila Brandehof HLLM 9,34 15,32
    Kika van B...enegouwen Phanos DQ 7,80
    Stephanie Asomaning Phanos DNS 8,00
    Silja Mühlebach Phanos DNS 7,78
    Anouk Oosterhuis AV Lycurgus DNS 8,04
    Sheralda Bottse NEAV DNS 14,38
    Minke Bisschops AV Unitas DNS 7,58

    Uitslagen 60 meter horden finale Senioren Vrouwen

    # Naam ResQm
    1 Eefje Boons Nederland 8,30 8,29
    2 Elin Westerlund Zweden 8,51 8,35
    3 Mette Graversgaard Denemarken 8,74 8,74
    4 Anneloes de Roo Isala `96 8,94 8,85
    5 Franka Blok Leiden 8,99 9,19
    Lucy Hadaway GBR DNS 8,81

    Uitslagen Hoogspringen Senioren Vrouwen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.69ResOBP
    1 Linda Hurkmans AV NOVA XO O XO XXX 1,66 1,75
    2 Fleurine van Beek Haag O O O O XO XXX 1,63 1,65
    3 Sterre de Rooij ARV Ilion O O O O XXX 1,60 1,60
    4 Joyce Huisman Phanos O O O O XXX 1,57 1,60
    5 Mandy van der Eijk ARV Ilion O XXX 1,51 1,63
    6 Simone Schouws Phanos O O O XO XXX 1,51 1,52
    7 Giulia Battifoglia Phanos O O O XXX 1,30 1,20

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren Vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Angela Barrett GBR 12,92 12,77 12,80 12,59 12,73 X 12,92 13,43
    2 Krisztina Hoffer Hongarije 12,51 12,59 X 12,54 X 12,49 12,59 13,45
    3 Patricia Krolis Rotterdam 11,87 X 12,21 12,32 X 12,10 12,32 12,75
    4 Louise Taatgen AV Impala 11,42 X 11,62 11,80 11,70 11,74 11,80 12,31
    5 Britta de Haan ARV Ilion 11,80 11,40 - 11,47 - - 11,80 12,08
    6 Rebecca Sare Malta 11,39 11,48 11,28 11,36 11,37 10,94 11,48 11,85
    7 Joana Vitorino TRTL X 11,23 10,13 10,99 10,99 10,55 11,23 11,53
    8 Lucinde Wiersema Leiden 10,61 10,42 10,74 10,86 10,83 10,74 10,86 11,21
    9 Natalie Puper AV Atverni 10,50 10,71 X 10,71 11,39
    10 Sophie Jebose AAC X 10,04 10,42 10,42 11,32
    Minke Bosma AV Lycurgus X X X NM 10,81
    Naseya Weinchard AV 1923 - DNS 10,94

    Uitslagen Verspringen Senioren Vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Tara Yoro AV 1923 5,49 5,91 5,66 5,77 X 5,99 5,99 5,95
    2 Angela Barrett GBR X X 5,53 5,69 5,92 5,89 5,92 6,09
    3 Natalie Puper AV Atverni 5,63 4,93 X X 5,20 5,44 5,63 5,92
    4 Amy Rolfe GBR 5,61 X X X X 5,59 5,61 5,57
    5 Priscilla ... Oorschot AAC 5,09 5,42 5,17 5,26 5,38 5,13 5,42 5,69
    6 Stella Bolderheij Rotterdam 5,24 5,04 5,13 5,34 5,19 5,39 5,39 5,46
    7 Daphne Linnekamp HLLS X 5,04 5,31 5,26 2,93 3,34 5,31 5,43
    8 Anouk Oosterhuis AV Lycurgus 5,29 5,05 5,27 5,24 5,27 X 5,29 5,37
    9 Beau Winnubst AAC X 5,23 X 5,23 5,58
    10 Sanne Eekel GACH 4,95 5,15 4,59 5,15 5,25
    11 Jinke van der Sluis AAC 5,03 X 4,92 5,03 5,74
    12 Marlene va...nsewinkel Phanos 5,01 4,79 X 4,50 4,44 4,91 5,01 5,57
    13 Hanna Knotnerus AV Feniks 4,71 3,55 4,99 4,99 5,01
    14 Minke Bosma AV Lycurgus X X 4,46 4,46 5,05
    15 Madelon Kamp Altis 3,94 4,06 X 4,06 4,07
    16 Giulia Battifoglia Phanos 3,97 3,76 3,81 3,97 3,86
    17 Margy van der Veen Castricum 3,52 3,75 3,80 3,80 3,99
    18 Annette IJzer Castricum 3,41 3,72 2,50 3,72 3,90
    Fleur Schouten De Spartaan X X X NM 3,20
    Lucy Hadaway GBR X X X NM 6,09
    Sascha Sylbing Phanos - DNS 3,50
    Sophie Jebose AAC - DNS 5,44
    Sheralda Bottse NEAV - DNS 4,62
    Michelle van Dorth AV Hylas - DNS 5,07