Uitslagen Phanos Sprint Indoor

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Onyema Adigida Phanos 7,06 7,07
2 Milo Zech...allebroek Leiden 7,24 7,22
3 Scott Boon Flevo Delta 7,25 7,20
4 Levi Casilio Fortius 7,29 7,43
5 Sil Negenman KAV Holland 7,30 7,36
6 Remly Vry Phanos 7,32 7,35
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,32 7,30
8 Léon Mak De Gemzen 7,34 7,47
9 Kevin Deur AV Sparta 7,36 7,80
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,37 7,38
10 Lauri Hulleman DVTR 7,37 7,35
12 Wesley van der Holst PAC 7,38 7,70
13 Mark Roosien AV Hylas 7,43 7,54
14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,44 7,51
15 Lucas van Klaveren ARV Ilion 7,48 7,47
16 Gijs van Beilen AV PEC 1910 7,49 7,64
17 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,51 7,92
18 Skip Renders GACH 7,53 7,51
19 Kristof va...amperdijk GACH 7,56 7,51
20 Tino Claessens Haag 7,57 7,77
21 Rick van de Noort AAV `36 7,61 7,62
22 Bart Schaper HLLM 7,68 12,08
23 Mika Taag KAV Holland 7,69 7,90
23 Mattias Nab AAV `36 7,69 7,67
25 Najim Belkadi Phanos 7,74 8,09
26 Glenn Kunst Haag 7,77 7,70
27 Tijn Pronk KAV Holland 7,84 7,80
28 Tim Stoetzer Haag 8,21 8,25
Isayah Boers Phanos DNS 6,96
Jos Hoogewerf KAV Holland DNS 7,64
Sten van der Moer Castricum DNS 8,37
Hanke Pijlman Castricum DNS 8,66
Kiowa Roukema NEAV DNS 7,81
Niels de Groot AAV `36 DNS 8,00
Robin Spoor AV Sparta DNS 7,47



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Onyema Adigida Phanos 7,04 ---
2 Scott Boon Flevo Delta 7,16 ---
3 Milo Zech...allebroek Leiden 7,26 ---
4 Mischa Lips ARV Ilion 7,28 ---
5 Remly Vry Phanos 7,30 ---
6 Sil Negenman KAV Holland 7,32 ---
7 Kevin Deur AV Sparta 7,33 ---
7 Léon Mak De Gemzen 7,33 ---
9 Lauri Hulleman DVTR 7,34 ---
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,38 ---
11 Wesley van der Holst PAC 7,44 ---
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,45 ---
13 Lucas van Klaveren ARV Ilion 7,47 ---
13 Mark Roosien AV Hylas 7,47 ---
15 Kristof va...amperdijk GACH 7,53 ---
15 Tino Claessens Haag 7,53 ---
17 Gijs van Beilen AV PEC 1910 7,54 ---
18 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,62 ---
18 Rick van de Noort AAV `36 7,62 ---
20 Bart Schaper HLLM 7,69 ---
21 Mattias Nab AAV `36 7,72 ---
21 Glenn Kunst Haag 7,72 ---
23 Mika Taag KAV Holland 7,76 ---
24 Najim Belkadi Phanos 7,84 ---
25 Tijn Pronk KAV Holland 7,87 ---
Skip Renders GACH DQ ---
Tim Stoetzer Haag DNS ---
Levi Casilio Fortius DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,24 14,94
2 Yslain Verwaal PAC 8,35 8,16
3 Léon Mak De Gemzen 8,40 8,22
4 Jay Beelen AV Trias 8,45 8,60
5 Sil Negenman KAV Holland 8,46 8,18
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,50 8,50
7 Maurik de Groot Haag 8,55 9,04
8 Lauri Hulleman DVTR 8,60 8,50
9 Scott Boon Flevo Delta 8,73 8,86
10 Mika Taag KAV Holland 8,74 8,80
11 Rick van de Noort AAV `36 8,82 8,43
12 Glenn Kunst Haag 8,95 9,00
13 Mattias Nab AAV `36 9,05 9,04
14 Stefan Pol U-Track 9,21 9,17
15 Wesley van der Holst PAC 9,41 9,59
16 Boris Hoogervorst KAV Holland 9,65 9,67
17 Hanke Pijlman Castricum 10,12 10,25
18 Tijn Pronk KAV Holland 10,15 9,75
Philip van de Beek Phanos DNS 8,20
Jos Hoogewerf KAV Holland DNS 8,70



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Yslain Verwaal PAC 8,26 ---
2 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,30 ---
3 Jay Beelen AV Trias 8,31 ---
4 Léon Mak De Gemzen 8,44 ---
5 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,49 ---
6 Maurik de Groot Haag 8,55 ---
7 Sil Negenman KAV Holland 8,58 ---
8 Mika Taag KAV Holland 8,75 ---
9 Scott Boon Flevo Delta 8,77 ---
10 Mattias Nab AAV `36 9,09 ---
11 Glenn Kunst Haag 9,13 ---
12 Stefan Pol U-Track 9,42 ---
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 9,62 ---
Tijn Pronk KAV Holland DNS ---
Hanke Pijlman Castricum DNS ---
Rick van de Noort AAV `36 DNS ---
Wesley van der Holst PAC DNS ---
Lauri Hulleman DVTR DNF ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,17 7,14
2 Nsikak Ekpo Haag 7,24 7,28
3 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,28 7,42
4 Julian Jansen AV NOP 7,30 7,42
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,32 7,32
6 Ezra Verboom HLLM 7,41 7,55
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,43 7,48
8 Mark Heiden PAC 7,44 7,68
9 Lars Adriaanse Haag 7,45 7,50
10 Jonathan Pronk Haag 7,46 7,45
11 Marcus Melenhorst Altis 7,47 7,55
12 Romello Christiaan AV Hera 7,49 7,73
12 Maël Kramer AV Hylas 7,49 7,40
12 Riq de Wit Eindhoven 7,49 7,28
15 Marnix van der Burg Leiden 7,51 7,47
16 Sharif Omoyele Rotterdam 7,55 7,60
17 D'Sean Holaman SPWS 7,56 7,57
18 Gabriël ...rnelissen GACH 7,58 7,35
19 Timo den Hollander GVAC 7,59 7,82
20 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,60 7,52
21 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,61 7,93
22 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,66 7,91
23 Lars Mackenbach AV Sprint 7,67 7,93
24 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,70 7,78
24 Timi van Schalkwijk Nijmegen 7,70 7,75
26 Yoeri Verburg HLLM 7,72 8,17
27 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,73 7,79
27 Pim Weghorst MPM 7,73 7,50
29 Neal Ott Phanos 7,75 7,89
30 Robin Boersma AV NOP 7,76 7,74
31 Merlijn va...ensbergen Haag 7,79 7,90
32 Casper Peterse AV Trias 7,83 8,10
33 Angelo Visser NEAV 7,85 8,21
34 Bram van der Laan GACH 7,87 7,93
35 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,89 7,75
35 Yoram Vriezen GACH 7,89 8,00
37 Sam de Paauw Haag 7,90 7,90
38 Gabriël Burgering Phanos 7,91 8,15
39 Thimo Henraat AV Feniks 7,93 7,83
40 Justin Ravensbergen HLLM 7,99 8,16
40 Enzo Meerstra Hollandia 7,99 8,07
40 Twan van Rijn AAV `36 7,99 8,29
43 Bram Dobbenberg AV Edam 8,06 7,93
44 Tim den Brave AAV `36 8,08 8,40
45 Boas Okken Groningen 8,23 7,94
46 Lucas Man GACH 8,25 8,47
47 Timo van der Stoep DEM 8,29 8,15
48 Mark Sijtsma Haag 8,50 8,47
49 Polle Höngens HLLM 8,92 9,00
Dre Pinas DEM DQ 7,63
Daniël van de Merwe NEAV DNS 8,37
Max Duijs AV Zuidwal DNS 8,90
Benjamin Coolen Haag DNS 7,50
Ferrie Hamer Haag DNS 7,70
Pascal van Bommel Haag DNS 8,33



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,10 ---
2 Nsikak Ekpo Haag 7,24 ---
3 Julian Jansen AV NOP 7,29 ---
4 Koen Hoedjes AV Hera 7,31 ---
5 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,34 ---
6 Marcus Melenhorst Altis 7,38 ---
7 Mark Heiden PAC 7,39 ---
8 Ezra Verboom HLLM 7,44 ---
9 Sharif Omoyele Rotterdam 7,46 ---
10 Riq de Wit Eindhoven 7,47 ---
11 D'Sean Holaman SPWS 7,48 ---
12 Romello Christiaan AV Hera 7,50 ---
13 Lars Adriaanse Haag 7,52 ---
13 Jonathan Pronk Haag 7,52 ---
15 Marnix van der Burg Leiden 7,53 ---
15 Maël Kramer AV Hylas 7,53 ---
17 Gabriël ...rnelissen GACH 7,54 ---
17 Timi van Schalkwijk Nijmegen 7,54 ---
19 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,59 ---
20 Timo den Hollander GVAC 7,63 ---
21 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,64 ---
22 Robin Boersma AV NOP 7,65 ---
22 Lars Mackenbach AV Sprint 7,65 ---
24 Pim Weghorst MPM 7,66 ---
25 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,67 ---
26 Neal Ott Phanos 7,70 ---
26 Dre Pinas DEM 7,70 ---
28 Yoeri Verburg HLLM 7,71 ---
28 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,71 ---
30 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,76 ---
31 Yoram Vriezen GACH 7,77 ---
32 Merlijn va...ensbergen Haag 7,80 ---
33 Bram van der Laan GACH 7,81 ---
34 Sam de Paauw Haag 7,86 ---
35 Justin Ravensbergen HLLM 7,88 ---
35 Casper Peterse AV Trias 7,88 ---
35 Thimo Henraat AV Feniks 7,88 ---
38 Angelo Visser NEAV 7,90 ---
39 Gabriël Burgering Phanos 7,92 ---
40 Boas Okken Groningen 7,93 ---
41 Twan van Rijn AAV `36 7,94 ---
42 Tim den Brave AAV `36 8,01 ---
43 Timo van der Stoep DEM 8,02 ---
44 Enzo Meerstra Hollandia 8,03 ---
45 Mark Sijtsma Haag 8,35 ---
46 Polle Höngens HLLM 8,89 ---
Bram Dobbenberg AV Edam DNS ---
Lucas Man GACH DNS ---
Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Mark Heiden PAC 8,20 8,53
2 Marnix Kolkman AV Edam 8,37 8,38
3 Sharif Omoyele Rotterdam 8,45 8,62
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,51 8,71
5 Ezra Verboom HLLM 8,52 8,62
5 Robin Boersma AV NOP 8,52 8,47
7 Maël Kramer AV Hylas 8,76 8,50
8 Julian Jansen AV NOP 8,82 8,34
9 Yoram Vriezen GACH 8,85 8,79
10 Julian Van Meggelen De Spartaan 8,87 9,60
11 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,99 8,78
12 D'Sean Holaman SPWS 9,08 9,46
13 Timme Koster AV Trias 9,12 9,56
13 Coen Huizer Leiden 9,12 9,10
15 Lars Adriaanse Haag 9,34 8,95
15 Boas Okken Groningen 9,34 10,28
17 Casper Peterse AV Trias 9,39 9,48
18 Twan van Rijn AAV `36 9,44 9,70
18 Sam de Paauw Haag 9,44 8,95
20 Merlijn va...ensbergen Haag 9,59 9,15
21 Jonathan Pronk Haag 9,61 9,50
22 Tim den Brave AAV `36 9,67 10,05
23 Marnix van der Burg Leiden 10,85 8,87
Daniël van de Merwe NEAV DNS 9,48
Marcus Melenhorst Altis DNS 9,47
Max Duijs AV Zuidwal DNS 10,50
Benjamin Coolen Haag DNS 8,50
Ferrie Hamer Haag DNS 8,70



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Mark Heiden PAC 8,16 ---
2 Marnix Kolkman AV Edam 8,42 ---
3 Ezra Verboom HLLM 8,49 ---
3 Sharif Omoyele Rotterdam 8,49 ---
5 Maël Kramer AV Hylas 8,54 ---
6 Julian Jansen AV NOP 8,64 ---
7 Timme Koster AV Trias 8,74 ---
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,84 ---
9 Yoram Vriezen GACH 8,86 ---
10 Robin Boersma AV NOP 8,87 ---
11 D'Sean Holaman SPWS 9,25 ---
12 Sam de Paauw Haag 9,46 ---
13 Merlijn va...ensbergen Haag 9,53 ---
14 Twan van Rijn AAV `36 9,67 ---
15 Boas Okken Groningen 9,73 ---
16 Tim den Brave AAV `36 10,35 ---
Casper Peterse AV Trias DNS ---
Marnix van der Burg Leiden DNS ---
Coen Huizer Leiden DNS ---
Julian Van Meggelen De Spartaan DNS ---
Lars Adriaanse Haag DNS ---
Jonathan Pronk Haag DNS ---



Masters Mannen - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 8,12 8,13



Masters Mannen - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Jurgen van Berkum Fortius 8,11 ---



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 8,95 9,10



Masters Mannen - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Jurgen van Berkum Fortius 9,09 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 7,74 7,77
2 Manon Schoop AV NOP 7,94 7,92
3 Eva Vonk AV Sprint 7,95 8,00
4 Ronéll Rosier AV Jahn II 8,08 7,45
5 Frederique Post AV Gouda 8,15 8,20
6 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,16 8,01
7 Lynn van Zijl DVTR 8,25 8,46
8 Jonne Walstra AV Atos 8,26 12,81
9 Merel Wevers AV34 8,33 8,27
10 Danique de Haan DVTR 8,35 8,36
11 Marloes Laan AV Trias 8,48 8,50
12 Gabriëlle Opmeer PAC 8,70 8,33
13 Pien Kuiper Haag 8,86 8,70
14 Michelle van Dorth AV Hylas 8,90 9,21
15 Linde Buruma GACH 9,14 9,05
16 Jelke Scholte Haag 9,15 9,20
Annerice Bakker Phanos DNS 8,67
Didi Wals AV Lycurgus DNS 8,13
Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus DNS 8,50
Justine Fleming GACH DNS 8,51
Dewi Lafontaine Haag DNS 8,10
Janna van Burik Haag DNS 8,80
Marlous Hagemann Haag DNS 8,48



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Andrea Bouma De Spartaan 7,72 ---
2 Manon Schoop AV NOP 7,91 ---
3 Eva Vonk AV Sprint 8,03 ---
4 Ronéll Rosier AV Jahn II 8,08 ---
5 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,11 ---
6 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 8,18 ---
7 Frederique Post AV Gouda 8,21 ---
8 Lynn van Zijl DVTR 8,25 ---
9 Jonne Walstra AV Atos 8,26 ---
10 Danique de Haan DVTR 8,28 ---
11 Merel Wevers AV34 8,30 ---
12 Marloes Laan AV Trias 8,43 ---
13 Gabriëlle Opmeer PAC 8,49 ---
14 Annerice Bakker Phanos 8,51 ---
15 Pien Kuiper Haag 8,80 ---
16 Michelle van Dorth AV Hylas 8,87 ---
17 Linde Buruma GACH 9,04 ---
18 Jelke Scholte Haag 9,15 ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Manon Schoop AV NOP 8,97 8,92
2 Janneke Lemmerzaal Leiden 9,06 8,91
3 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9,21 9,18
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,36 9,24
5 Danique de Haan DVTR 9,53 9,76
6 Merel Wevers AV34 9,68 9,36
7 Pien Kuiper Haag 9,71 9,70
8 Annerice Bakker Phanos 9,85 9,57
9 Sterre Weber GACH 9,93 10,04
10 Gabriëlle Opmeer PAC 10,00 9,46
11 Lynn van Zijl DVTR 10,30 9,61
12 Michelle van Dorth AV Hylas 10,50 16,86
13 Jelke Scholte Haag 10,98 10,20
Justine Fleming GACH DNS 10,01
Dewi Lafontaine Haag DNS 8,95
Janna van Burik Haag DNS 9,80



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Janneke Lemmerzaal Leiden 9,12 ---
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9,19 ---
3 Danique de Haan DVTR 9,56 ---
4 Pien Kuiper Haag 9,72 ---
5 Annerice Bakker Phanos 9,79 ---
6 Sterre Weber GACH 9,93 ---
7 Gabriëlle Opmeer PAC 10,10 ---
8 Lynn van Zijl DVTR 10,20 ---
Michelle van Dorth AV Hylas DQ ---
Merel Wevers AV34 DNS ---
Manon Schoop AV NOP DNF ---
Jelke Scholte Haag DNF ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 7,70 7,71
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,84 7,99
3 Kadidja Sangare AAV `36 7,95 7,99
4 Rikst Slot Heerenveen 8,00 8,50
5 Anna Roelofs AV Lycurgus 8,03 7,85
6 Ruth Vogels Rotterdam 8,06 8,16
7 Miro Vlasman Phanos 8,09 7,91
7 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,09 8,37
9 Kato Leusink GACH 8,10 8,07
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,11 8,27
11 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15 8,22
12 Robina Negenman KAV Holland 8,17 8,40
12 Sanne Haagsma HRRR 8,17 8,10
14 Lara Weghorst Leiden 8,25 8,13
15 Britt Weerman Groningen 8,26 8,38
16 Grace-Ann Pronk Haag 8,28 8,17
17 Brecht van der Vliet AV Impala 8,30 8,28
17 Emy Guikema Groningen 8,30 8,34
19 Nienke Madderom AV Trias 8,31 8,72
20 Ilse Hogeveen HLLM 8,33 8,48
21 Megan Broekhuis DVTR 8,35 8,45
22 Dilay Yandi GACH 8,43 8,30
23 Romee van Dam Startbaan 8,45 8,30
24 Hedda van Dort Haag 8,48 8,52
25 Mila Wacht AAV `36 8,51 8,58
26 Marieke Moonen De Spartaan 8,59 8,48
27 Kim Brouwer HLLS 8,61 8,54
28 Nikki Taag KAV Holland 8,64 8,87
28 Sabrina Cruden AV Lionitas 8,64 8,70
30 Sienna Klous AV Lycurgus 8,65 8,60
31 Eline Ruige AV Lionitas 8,66 8,67
32 Eveline de Jong De Spartaan 8,68 8,72
33 Strea Ajise Haag 8,70 8,84
34 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 8,72 8,68
35 Amber Fritse AV Passaat 8,74 8,96
36 Antonia Benevento Phanos 8,78 8,52
37 Cicely Sille AV Lionitas 8,79 8,40
38 Vivian Kip OSM `75 8,81 8,84
39 Yassine Bulthuis AV Impala 8,82 8,56
40 Loïs Lessing HLLM 8,86 8,55
41 Anke Binnema Heerenveen 8,89 8,50
42 Babs Koeman AV Haarlem 8,90 8,88
42 Lisa de Boer NEAV 8,90 8,86
44 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,92 8,35
45 Rachel van der Veek De Spartaan 8,94 8,87
46 Alysée Lester ARV Ilion 8,98 7,94
47 Nikki van Tienderen HLLM 9,05 8,80
48 Beyoncé Pina NEAV 9,08 8,93
48 Noor Kuiper Haag 9,08 9,00
50 Siri Liefrink AV Sparta 9,17 9,19
51 Laura Wilde NEAV 9,24 8,32
Anouk Schoop AV NOP DQ 8,28
Megan de Ruiter Phanos DNS 8,21
Quinty Verdoodt Leiden DNS 8,79
Saga Liefrink AV Sparta DNS 9,20
Ciara van Dongeren SAV DNS 9,23
Shauna van Dongeren SAV DNS 8,36
Ama van Bussel Haag DNS 7,83
Danique Huisjes Groningen DNS 8,59



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,85 ---
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 7,91 ---
3 Kadidja Sangare AAV `36 7,95 ---
4 Kato Leusink GACH 8,00 ---
5 Ruth Vogels Rotterdam 8,02 ---
6 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,05 ---
7 Miro Vlasman Phanos 8,08 ---
7 Rikst Slot Heerenveen 8,08 ---
9 Sanne Haagsma HRRR 8,09 ---
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,12 ---
11 Anouk Schoop AV NOP 8,13 ---
12 Lara Weghorst Leiden 8,14 ---
13 Alysée Lester ARV Ilion 8,16 ---
14 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,17 ---
15 Nienke Madderom AV Trias 8,18 ---
16 Robina Negenman KAV Holland 8,19 ---
17 Britt Weerman Groningen 8,23 ---
18 Emy Guikema Groningen 8,26 ---
19 Grace-Ann Pronk Haag 8,27 ---
20 Ilse Hogeveen HLLM 8,28 ---
21 Megan Broekhuis DVTR 8,34 ---
22 Brecht van der Vliet AV Impala 8,35 ---
23 Cicely Sille AV Lionitas 8,38 ---
24 Hedda van Dort Haag 8,44 ---
25 Kim Brouwer HLLS 8,48 ---
26 Romee van Dam Startbaan 8,50 ---
26 Dilay Yandi GACH 8,50 ---
28 Mila Wacht AAV `36 8,54 ---
29 Sabrina Cruden AV Lionitas 8,55 ---
30 Sienna Klous AV Lycurgus 8,57 ---
30 Marieke Moonen De Spartaan 8,57 ---
32 Nikki Taag KAV Holland 8,58 ---
32 Eveline de Jong De Spartaan 8,58 ---
34 Yassine Bulthuis AV Impala 8,65 ---
35 Eline Ruige AV Lionitas 8,69 ---
36 Lisa de Boer NEAV 8,70 ---
37 Strea Ajise Haag 8,71 ---
38 Antonia Benevento Phanos 8,76 ---
39 Loïs Lessing HLLM 8,77 ---
40 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 8,78 ---
41 Amber Fritse AV Passaat 8,82 ---
42 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,84 ---
42 Beyoncé Pina NEAV 8,84 ---
44 Vivian Kip OSM `75 8,87 ---
45 Babs Koeman AV Haarlem 8,91 ---
46 Nikki van Tienderen HLLM 8,92 ---
47 Anke Binnema Heerenveen 8,96 ---
48 Siri Liefrink AV Sparta 9,16 ---
49 Noor Kuiper Haag 9,22 ---
Rachel van der Veek De Spartaan DNS ---
Laura Wilde NEAV --- ---
Zoë Sedney ARV Ilion --- ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,60 8,62
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,95 9,27
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,96 8,78
4 Nienke Madderom AV Trias 8,98 8,93
5 Kato Leusink GACH 9,10 9,20
5 Ruth Vogels Rotterdam 9,10 8,92
7 Aitana Radsma AU 9,12 9,02
8 Robina Negenman KAV Holland 9,21 9,34
9 Britt Weerman Groningen 9,27 9,65
10 Lara Weghorst Leiden 9,31 9,19
11 Anouk Schoop AV NOP 9,37 9,00
12 Sophie van den Berg AV NOP 9,43 9,42
13 Eveline de Jong De Spartaan 9,49 9,70
14 Silke Vonk AV Sprint 9,55 9,20
15 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,56 9,90
16 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,65 10,17
17 Sophia Mulder AV34 9,67 9,68
18 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,68 9,74
19 Megan Broekhuis DVTR 9,78 9,93
20 Silke van der Zwaag HRRR 10,01 9,87
21 Emy Guikema Groningen 10,05 9,71
22 Nikki Taag KAV Holland 10,08 10,39
22 Terri Talan Heerenveen 10,08 9,48
24 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,26 9,97
25 Amber Fritse AV Passaat 10,34 10,28
26 Noor Kuiper Haag 10,40 10,00
27 Rikst Slot Heerenveen 10,49 9,04
28 Kim Brouwer HLLS 10,56 10,39
29 Loïs Lessing HLLM 11,25 10,92
30 Alysée Lester ARV Ilion 11,66 9,20
31 Nikki van Tienderen HLLM 11,68 11,17
32 Yassine Bulthuis AV Impala 12,28 10,57
Babs Koeman AV Haarlem DNS 10,29
Kahlan Veen Heerenveen DNS 9,85
Ciara van Dongeren SAV DNS 10,84
Shauna van Dongeren SAV DNS 10,93
Sarah AE Itiola AV Feniks DNS 12,01
Rachel van der Veek De Spartaan DNF 10,63
Sarah van Beilen AV PEC 1910 DNF 9,43



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,44 ---
2 Kato Leusink GACH 8,92 ---
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,96 ---
4 Nienke Madderom AV Trias 9,00 ---
5 Kadidja Sangare AAV `36 9,06 ---
6 Robina Negenman KAV Holland 9,14 ---
7 Ruth Vogels Rotterdam 9,16 ---
8 Lara Weghorst Leiden 9,21 ---
9 Anouk Schoop AV NOP 9,26 ---
10 Aitana Radsma AU 9,28 ---
11 Britt Weerman Groningen 9,32 ---
12 Mara Cotterink AV Lycurgus 9,37 ---
13 Sarah van Beilen AV PEC 1910 9,44 ---
14 Sophie van den Berg AV NOP 9,45 ---
15 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,49 ---
16 Alysée Lester ARV Ilion 9,50 ---
17 Silke Vonk AV Sprint 9,51 ---
18 Megan Broekhuis DVTR 9,59 ---
19 Eveline de Jong De Spartaan 9,60 ---
20 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,66 ---
21 Terri Talan Heerenveen 9,75 ---
22 Emy Guikema Groningen 9,82 ---
23 Silke van der Zwaag HRRR 9,85 ---
24 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 9,97 ---
25 Sophia Mulder AV34 10,08 ---
26 Amber Fritse AV Passaat 10,19 ---
27 Yassine Bulthuis AV Impala 10,46 ---
28 Noor Kuiper Haag 10,50 ---
29 Nikki Taag KAV Holland 10,83 ---
30 Loïs Lessing HLLM 11,00 ---
31 Rachel van der Veek De Spartaan 11,02 ---
32 Nikki van Tienderen HLLM 11,26 ---
Rikst Slot Heerenveen DNS ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,95 6,92
2 Calvin Hoogland Castricum 6,97 7,03
3 Méron Gysbertha Phanos 7,01 6,99
4 Gennaro Biswane Phanos 7,02 7,06
5 Trystan de Weerdt AAV `36 7,03 7,00
6 Ruzjairo St Jago Nijmegen 7,07 7,28
7 Jamiro Elabeidi Leiden 7,08 6,89
8 Rodney Hoogterp AV Impala 7,09 7,01
9 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,24 7,08
9 Jamaal Awad DEM 7,24 7,17
11 Finn van der Velden Phanos 7,28 7,25
12 Ranki Oberoi Rotterdam 7,30 7,25
13 Yaran Wienneke GACH 7,34 7,35
14 Delano Van Orsouw Nijmegen 7,35 7,45
15 Rody de Wolff HRRR 7,37 7,20
16 Noah Verboom HLLM 7,41 7,58
17 Timo Brandehof HLLM 7,43 7,36
17 Dale Casilio Fortius 7,43 7,60
19 Steven Eleonora ARV Ilion 7,47 7,46
19 Jordy Kluft DEM 7,47 7,28
21 Jesse Van der Mee SV Noordkop 7,49 7,36
21 Quinten Stern AC TION 7,49 7,40
23 Erik Husemeier AV Aalsmeer 7,51 7,48
24 Maurice Vlek Phanos 7,52 7,55
25 Daniël Treep HLLM 7,53 7,63
25 Ronald Dekker AV Hera 7,53 7,44
25 Niels Verheugd AV Sprint 7,53 7,53
25 James Keuben AC TION 7,53 7,50
29 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,56 7,59
30 Geert Geytenbeek HLLS 7,58 7,20
30 Bram Elevelt HAAS 7,58 7,41
32 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,59 6,39
33 Hans den Boer DEM 7,63 7,63
34 Stefan De Vries AAC 7,71 7,70
35 Bram van Hastenberg U-Track 7,78 7,60
36 Robin Lagrand Castricum 7,82 7,68
37 Martijn Hoekstra Nijmegen 7,86 7,85
38 Stefan Duistermaat Phanos 7,90 7,80
39 Koen Hobelman Phanos 7,91 9,00
39 Janus Jansen Phanos 7,91 7,88
41 Richard van Delft GACH 7,93 7,85
42 Rick Heuvel MPM 7,96 7,96
43 Wing-Hin Wong ASTX 7,97 7,95
44 Andre van Wort NEAV 8,00 7,88
45 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 8,03 7,76
46 Boris Schram GACH 8,18 7,80
47 Freek Nijbacker HLLM 8,39 8,26
48 Uli Flücht NEAV 8,55 8,36
49 Onno Waalewijn Phanos 10,28 9,92
50 Willem Heemstra Phanos 10,95 10,00
Maarten Ottenhoff Phanos DNS 7,60
Koen Smet Phanos DNS 30,00
Quincy Stjeward Phanos DNS 7,43
Khalil Younous Phanos DNS 7,19
Stefan Scholte AV Haarlem DNS 7,15
Owen Westerhout AV Trias DNS 7,38
Floris Aarts AV 1923 DNS 7,40
Ben Bakker DEM DNS 8,13
Sybren Blok PAC DNS 7,00
Roelf Bouwmeester AV Jahn II DNS 6,87



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Koen Smet Phanos 6,98 ---
1 Méron Gysbertha Phanos 6,98 ---
3 Calvin Hoogland Castricum 7,02 ---
4 Jamiro Elabeidi Leiden 7,03 ---
5 Trystan de Weerdt AAV `36 7,04 ---
6 Rodney Hoogterp AV Impala 7,05 ---
7 Ruzjairo St Jago Nijmegen 7,06 ---
8 Gennaro Biswane Phanos 7,11 ---
9 Finn van der Velden Phanos 7,23 ---
9 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,23 ---
11 Jamaal Awad DEM 7,28 ---
12 Ranki Oberoi Rotterdam 7,30 ---
13 Quinten Stern AC TION 7,36 ---
14 Timo Brandehof HLLM 7,37 ---
14 Dale Casilio Fortius 7,37 ---
16 Yaran Wienneke GACH 7,38 ---
16 Rody de Wolff HRRR 7,38 ---
18 Niels Verheugd AV Sprint 7,41 ---
19 Steven Eleonora ARV Ilion 7,43 ---
20 Erik Husemeier AV Aalsmeer 7,46 ---
21 Noah Verboom HLLM 7,48 ---
21 Jesse Van der Mee SV Noordkop 7,48 ---
23 Daniël Treep HLLM 7,51 ---
24 Jordy Kluft DEM 7,52 ---
24 James Keuben AC TION 7,52 ---
26 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,54 ---
27 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,57 ---
28 Hans den Boer DEM 7,68 ---
29 Bram van Hastenberg U-Track 7,69 ---
30 Richard van Delft GACH 7,76 ---
31 Janus Jansen Phanos 7,82 ---
32 Martijn Hoekstra Nijmegen 7,87 ---
33 Koen Hobelman Phanos 7,92 ---
34 Andre van Wort NEAV 7,96 ---
35 Rick Heuvel MPM 8,01 ---
36 Wing-Hin Wong ASTX 8,04 ---
37 Boris Schram GACH 8,11 ---
38 Freek Nijbacker HLLM 8,35 ---
39 Uli Flücht NEAV 8,60 ---
40 Onno Waalewijn Phanos 10,19 ---
41 Willem Heemstra Phanos 11,34 ---
Delano Van Orsouw Nijmegen DQ ---
Maurice Vlek Phanos DNS ---
Stefan Duistermaat Phanos DNS ---
Robin Lagrand Castricum DNS ---
Stefan De Vries AAC DNS ---
Ronald Dekker AV Hera DNS ---
Geert Geytenbeek HLLS DNS ---
Bram Elevelt HAAS DNS ---



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Koen Smet Phanos 7,74 7,67
2 Job Beintema AV Trias 8,12 7,97
3 Trystan de Weerdt AAV `36 8,34 8,32
4 Rik Taam AV Zaanland 8,36 8,21
5 Steven Eleonora ARV Ilion 8,73 8,88
6 Niels Verheugd AV Sprint 9,39 9,36
Janus Jansen Phanos DQ 11,09
Maarten Ottenhoff Phanos DNS 8,69
Koen Hobelman Phanos DNS 15,00
Stefan De Vries AAC DNS 9,00
Bram Elevelt HAAS DNS 8,45



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Koen Smet Phanos 7,72 ---
2 Job Beintema AV Trias 8,12 ---
3 Trystan de Weerdt AAV `36 8,42 ---
4 Steven Eleonora ARV Ilion 9,01 ---
5 Janus Jansen Phanos 10,66 ---
Rik Taam AV Zaanland DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Madiea Ghafoor Phanos 7,25 7,28
2 Marijke Boogerd AAV `36 7,65 7,47
3 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,69 7,53
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,75 7,84
5 Anne van de Wiel AV Sprint 7,82 7,98
6 Myke van de Wiel AV Sprint 7,88 7,94
7 Kika van B...enegouwen Phanos 7,94 7,92
8 Jimmerly Pinas Nijmegen 8,00 8,02
9 Lotte Schrijver Phanos 8,08 8,61
10 Evelien Bos Phanos 8,10 8,00
11 Chanté Samuel Phanos 8,16 8,04
12 Nikki Kraaijeveld AAC 8,17 8,10
13 Silke Berendse Phanos 8,20 8,29
14 Floortje van Kampen AV Hylas 8,21 8,62
14 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,21 8,38
14 Noa Dhore AAC `61 8,21 8,11
17 Madelon Werkhoven AV Atos 8,27 8,50
18 Elleke Steenbergen DVTR 8,39 8,24
18 Vera Feitsma HAAS 8,39 8,55
20 Sophie den Ouden MPM 8,50 8,58
21 Anke Zonderland AV Impala 8,51 8,54
22 Emma van der Pal AV Trias 8,57 8,50
23 Melina Congiu Groningen 8,66 9,01
24 Laura Zwaan Phanos 8,68 8,66
25 Cathy Buijs Phanos 8,70 8,60
26 Iris Steverink AV Phoenix 8,87 8,85
27 Manon Kouveld Phanos 8,99 9,20
28 Debora Peter Start `78 9,21 9,24
29 Juno Bruijnen Phanos 9,25 9,20
30 Erica Jesterhoudt AV Atos 9,45 9,43
31 Christel v...n Eijnden Phanos 9,75 9,75
Wendy Visser Phanos DNS 8,37
Rebecca Rijken Phanos DNS 8,08
Esther van Rooij NEAV DNS 9,14
Suzanne Janssens AV Passaat DNS 13,37
Elaine den Exter Rotterdam DNS 8,17



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam 60m_fQm
1 Marijke Boogerd AAV `36 7,70 ---
2 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,73 ---
3 Kika van B...enegouwen Phanos 7,93 ---
4 Lotte Schrijver Phanos 8,00 ---
5 Chanté Samuel Phanos 8,01 ---
6 Nikki Kraaijeveld AAC 8,11 ---
7 Jimmerly Pinas Nijmegen 8,13 ---
8 Evelien Bos Phanos 8,15 ---
9 Silke Berendse Phanos 8,17 ---
10 Noa Dhore AAC `61 8,21 ---
11 Madelon Werkhoven AV Atos 8,28 ---
12 Floortje van Kampen AV Hylas 8,30 ---
13 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,33 ---
14 Vera Feitsma HAAS 8,35 ---
15 Sophie den Ouden MPM 8,41 ---
16 Emma van der Pal AV Trias 8,49 ---
17 Anke Zonderland AV Impala 8,50 ---
18 Laura Zwaan Phanos 8,59 ---
19 Cathy Buijs Phanos 8,67 ---
20 Melina Congiu Groningen 8,68 ---
21 Manon Kouveld Phanos 8,82 ---
22 Iris Steverink AV Phoenix 8,88 ---
23 Debora Peter Start `78 9,23 ---
24 Juno Bruijnen Phanos 9,26 ---
25 Erica Jesterhoudt AV Atos 9,42 ---
Christel v...n Eijnden Phanos --- ---
Madiea Ghafoor Phanos --- ---
Joanny Loeffen ARV Ilion --- ---
Anne van de Wiel AV Sprint --- ---
Myke van de Wiel AV Sprint --- ---
Elleke Steenbergen DVTR --- ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam 60mHOBP
1 Chanté Samuel Phanos 8,94 8,64
2 Myke van de Wiel AV Sprint 9,05 8,92
3 Joanny Loeffen ARV Ilion 9,10 8,93
3 Africa Radsma AU 9,10 8,85
5 Franka Blok Leiden 9,20 9,00
6 Iris de Ruiter AV 1923 9,28 9,13
7 Michelle Oud SAV 9,44 9,14
8 Cathelijn Peeters PH 9,46 9,61
9 Suzanne Janssens AV Passaat 9,51 15,99
10 Sophie den Ouden MPM 9,54 9,56
11 Nikki Kraaijeveld AAC 9,58 9,06
12 Vera Feitsma HAAS 9,97 10,54
13 Anke Zonderland AV Impala 10,30 10,91
14 Melina Congiu Groningen 10,89 11,28
Anne van de Wiel AV Sprint DQ 8,86



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam 60mH_fQm
1 Anne van de Wiel AV Sprint 8,82 ---
2 Joanny Loeffen ARV Ilion 8,91 ---
3 Chanté Samuel Phanos 9,01 ---
4 Myke van de Wiel AV Sprint 9,02 ---
5 Africa Radsma AU 9,06 ---
6 Franka Blok Leiden 9,15 ---
7 Iris de Ruiter AV 1923 9,23 ---
8 Michelle Oud SAV 9,39 ---
9 Suzanne Janssens AV Passaat 9,62 ---
9 Cathelijn Peeters PH 9,62 ---
11 Vera Feitsma HAAS 9,71 ---
12 Anke Zonderland AV Impala 10,07 ---
13 Sophie den Ouden MPM 10,35 ---
14 Melina Congiu Groningen 10,79 ---