Uitslagen Meerkamp A pupillen

# Naam Team Categorie Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 1260,00 10,80 5,80 31,50 1,15 3,50 355 355
2 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 1200,00 11,30 6,25 24,50 1,10 2,45 285 223
3 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 1040,00 12,13 5,60 23,00 1,05 2,70 285 160
4 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 1300,00 11,75 4,20 18,50 1,05 2,40 272 140
5 Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 DNS 10,74 6,60 21,50 1,10 2,90 266 266
6 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 1340,00 11,14 6,20 16,00 1,00 2,60 262 80
7 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 980,00 11,07 5,30 17,50 1,00 2,60 261 206
8 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 1340,00 12,82 5,10 18,50 0,90 2,80 230 47
9 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 1140,00 11,87 5,05 12,00 1,00 2,20 226 0
10 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 1120,00 12,23 4,20 12,00 0,95 2,70 216 41
11 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 1220,00 13,08 4,10 14,50 1,00 2,00 209 40
12 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 1040,00 13,57 3,60 16,00 1,00 2,20 191 0
13 Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 DNS 11,52 4,10 15,50 1,05 2,50 188 38
14 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 1200,00 12,69 5,00 12,50 0,90 2,50 187 33
15 Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 DNS 10,64 6,50 DNS 1,15 DNS 181 181
16 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 800,00 11,72 3,20 11,00 1,00 2,20 178 65
17 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 960,00 14,57 3,05 6,00 0,85 1,85 100 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken A pupillen

# Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
1 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 1340,00 --- 47
1 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 1340,00 --- 47
3 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 1300,00 --- 49
4 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 1260,00 --- 39
5 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 1220,00 --- 40
6 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 1200,00 --- 33
6 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 1200,00 --- 33
8 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 1140,00 --- 32
9 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 1120,00 --- 30
10 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 1040,00 --- 23
10 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 1040,00 --- 23
12 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 980,00 --- 18
13 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 960,00 --- 17
14 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 800,00 --- 7
Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 DNS --- 0
Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 DNS --- 0
Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden A pupillen

# Naam Team Categorie 60mH OBPPunten totaal
1 Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 10,64 m/s--- 72
2 Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 10,74 m/s--- 71
3 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 10,80 m/s--- 70
4 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 11,07 m/s--- 75
5 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 11,14 m/s--- 64
6 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 11,30 m/s--- 62
7 Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 11,52 m/s--- 59
8 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 11,72 m/s--- 65
9 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 11,75 m/s--- 64
10 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 11,87 m/s--- 62
11 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 12,13 m/s--- 58
12 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 12,23 m/s--- 57
13 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 12,69 m/s--- 43
14 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 12,82 m/s--- 42
15 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 13,08 m/s--- 44
16 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 13,57 m/s--- 38
17 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 14,57 m/s--- 26

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten A pupillen

# Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
1 Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 6,60 --- 58
2 Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 6,50 --- 57
3 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 6,25 --- 54
4 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 6,20 --- 53
5 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 5,80 --- 49
6 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 5,60 --- 54
7 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 5,30 --- 50
8 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 5,10 --- 41
9 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 5,05 --- 47
10 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 5,00 --- 40
11 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 4,20 --- 36
11 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 4,20 --- 36
13 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 4,10 --- 35
13 Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 4,10 --- 30
15 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 3,60 --- 29
16 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 3,20 --- 24
17 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 3,05 --- 22

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen A pupillen

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 31,50 --- 86
2 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 24,50 --- 62
3 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 23,00 --- 65
4 Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 21,50 --- 51
5 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 18,50 --- 47
5 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 18,50 --- 41
7 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 17,50 --- 43
8 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 16,00 --- 38
8 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 16,00 --- 33
10 Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 15,50 --- 31
11 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 14,50 --- 32
12 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 12,50 --- 21
13 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 12,00 --- 22
13 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 12,00 --- 22
15 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 11,00 --- 19
16 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 6,00 --- 1
Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen A pupillen

# Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
1 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 1,15 --- 52
1 Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 1,15 --- 52
3 Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 1,10 --- 45
3 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 1,10 --- 45
5 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 1,05 --- 44
5 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 1,05 --- 44
5 Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 1,05 --- 38
8 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 1,00 --- 37
8 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 1,00 --- 37
8 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 1,00 --- 37
8 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 1,00 --- 37
8 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 1,00 --- 37
8 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 1,00 --- 32
14 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 0,95 --- 30
15 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 0,90 --- 20
15 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 0,90 --- 20
17 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 0,85 --- 17

Uitslagen Meerkamp Verspringen A pupillen

# Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
1 Rens Hooiveld Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 3,50 m/s--- 59
2 Jip Hollanders Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 2,90 m/s--- 41
3 Kalle van Eupen Arena Pupillen A team 3 JPA1 2,80 m/s--- 39
4 Floor Haver Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 2,70 m/s--- 41
4 Florien Hofstad Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA2 2,70 m/s--- 41
6 Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA2 2,60 m/s--- 38
6 Ties Peekstok Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 2,60 m/s--- 33
8 Matthijs Lomme Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA2 2,50 m/s--- 30
8 Sjoerd van Schie Pallas `67 Pupillen A team 1 JPA1 2,50 m/s--- 30
10 Milan de Bok Pallas `67 Pupillen A team 3 JPA2 2,45 m/s--- 29
11 Chloé Smit Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 2,40 m/s--- 32
12 Elvira Claassens Pallas `67 Pupillen A team 2 MPA1 2,20 m/s--- 26
12 Marleen Blaauw Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 2,20 m/s--- 26
12 Lotte Claassens Pallas `67 Pupillen A team 3 MPA2 2,20 m/s--- 26
15 Hanne Mourits Pallas `67 Pupillen A team 1 MPA1 2,00 m/s--- 21
16 Isabelle Pelgrim Arena Pupillen A team 3 MPA2 1,85 m/s--- 17
Thomas Arp Pallas `67 Pupillen A team 2 JPA2 DNS --- 0

Uitslagen Teamestafette A pupillen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Pupillen A team 1 (Team-est) - JPA2 6 --- 0
1 Pupillen A team 2 (Team-est) - JPA2 5 --- 0
1 Pupillen A team 3 (Team-est) - JPA2 6 --- 0