Uitslagen Indoor Open LK Athletics Champs voor pupillen 2018

Pupil A jongens - Meerkamp

# Naam 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
1 Stan Könings Team 17 Unitas 5,7 6,5 7,30 1,10 280 280
2 Stijn Pelzer Team 23 Ac...en Leudal 6,0 5,8 5,90 1,05 267 267
3 Roi Schoemakers Team 26 Swift 5,8 6,0 5,60 1,00 260 260
4 Deliano Dormans Team 25 AV...en Helden 5,8 6,4 6,60 1,00 259 259
5 Pieke Billekkens Team 16 Weert 5,9 6,5 6,30 1,00 248 248
6 Dion Muijsenberg Team 25 AV...en Helden 5,8 6,9 6,70 1,00 246 246
7 Bas Verheijen Team 16 Weert 5,9 7,0 7,30 0,95 241 241
8 Yordi Fredrix Team 17 Unitas 5,7 7,0 5,80 0,95 232 177
9 Mathis Dumernit Team 17 Unitas 6,0 6,9 6,00 0,95 224 165
10 Raf Vaessen Team 24 Swift 6,3 6,5 5,90 0,90 218 218
11 Ivar Colijn Team 16 Weert 6,0 7,4 6,40 0,95 217 170
12 Sem Arts Team 17 Unitas 5,9 7,7 6,50 0,95 215 175
13 Franz Steinert Team 20 At...aastricht 6,3 7,2 5,50 1,05 213 165
14 Max Verstraeten Team 21 Swift 6,1 7,2 5,80 0,90 206 206
15 Channing ...edemeijer Team 27 ATV Venray 6,6 6,9 6,20 0,95 205 205
16 Jules Trommelen Team 20 At...aastricht 6,2 7,4 5,30 1,00 203 52
17 Loucas Pachen Team 20 At...aastricht 5,9 8,5 5,50 1,00 194 170
18 Gijs Deckers Team 26 Swift 6,5 7,0 5,20 0,85 185 185
19 Loyd Leidsman Team 20 At...aastricht 6,0 7,2 4,00 0,85 184 111
20 Nils van Leipsig Team 21 Swift 6,4 7,2 5,60 0,80 183 183
21 Kenan Durmus Team 24 Swift 6,5 7,0 4,10 0,90 179 92
22 Mahmut Tanrikulu Team 19 Weert 6,2 7,6 5,00 0,85 178 138
23 Raf Wolters Team 21 Swift 6,3 7,3 4,50 0,85 176 176
24 Mo Philipsen Team 16 Weert 6,4 7,9 5,30 0,90 174 0
25 Koen Stribos Team 26 Swift 6,6 7,5 4,90 0,90 172 172
26 Ries Emans Team 16 Weert 6,8 7,2 5,30 0,85 171 52
27 Jente Houben Team 21 Swift 6,5 8,1 6,50 0,80 170 170
28 Rayan Alikhani Team 17 Unitas 6,1 7,6 4,30 0,80 169 0
29 Thom Kessels Team 26 Swift 6,4 7,7 4,90 0,85 168 168
30 Thijs Bongers Team 24 Swift 6,6 6,8 7,20 DNS 165 127
31 Tristan Mestrom Team 26 Swift 6,2 7,4 4,60 0,70 164 135
32 Tim Stelten Team 17 Unitas 6,4 7,9 4,00 0,90 160 0
33 Ivo Bierman Team 19 Weert 6,6 7,8 4,70 0,85 157 120
34 Gijs van den Heuvel Team 27 ATV Venray 6,9 7,8 5,10 0,85 153 0
35 Dylan Bouten Team 16 Weert 6,9 7,8 4,30 0,80 140 0
36 Ruben Dumernit Team 17 Unitas 6,5 8,8 4,70 0,75 132 0
37 Collin Nevelsteen Team 19 Weert 7,5 8,0 5,10 0,80 129 75
38 Luc Sanders Team 27 ATV Venray 7,2 8,4 5,10 0,80 128 41
39 Mathijs Ottenheijm Team 25 AV...en Helden 6,4 8,9 4,10 0,70 122 0
40 Tijn van Havere Team 26 Swift 7,5 8,4 4,50 0,85 120 44
41 Rick Hartmans Team 20 At...aastricht 6,8 9,0 3,60 0,85 117 0
42 Sven Theunissen Team 16 Weert 6,9 8,4 4,10 0,70 115 0
43 Ian Waals Team 19 Weert 7,1 9,4 5,40 0,75 113 44
44 Fabian Kessels Team 19 Weert 7,4 9,2 5,30 0,75 107 43
45 Niels den Brok Team 21 Swift 7,3 9,9 4,80 0,80 101 77
46 Lukas Falck Team 21 Swift 7,1 9,2 4,40 0,70 100 37
47 Mateo Castro Team 17 Unitas 7,4 9,3 3,70 0,75 89 0
48 Hay Maessen Team 23 Ac...en Leudal 7,4 10,1 4,00 0,65 74 0
49 Ries Wilbers Team 19 Weert 7,7 10,7 3,90 0,65 63 0
50 Kay Marris Team 16 Weert DNS DNS DNS DNS 0 0
50 Daan Geraeds Team 21 Swift DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A jongens - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 2:45,4 331
2 Team 16 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 11 2:45,9 326
3 Team 17 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPA 13 2:47,1 315
4 Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal (Team-est) - JPA 7 2:47,5 311
5 Team 25 AVON en Helden (Team-est) - JPA 9 2:48,8 298
6 Team 20 Atletiek Maastricht (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA 10 2:51,2 276
7 Team 19 Weert (Team-est) AV Weert - JPA 10 2:53,8 253
8 Team 27 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 9 2:54,1 250
9 Team 26 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 6 2:55,2 241
10 Team 21 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPA 7 3:00,5 197
11 Team 22 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPA 0 DNS 0



Pupil A meisjes - Meerkamp

# Naam 35m35mHKogelHurkPunten totaalTeam punten
1 Levie Groenendaal Team 16 Weert 5,8 7,0 7,00 1,10 299 299
2 Jolie Baerveldt Team 25 AV...en Helden 5,9 7,0 7,70 1,00 289 289
3 Emma Aarts Team 20 At...aastricht 5,7 7,1 6,40 1,05 285 285
4 Fenne van Pol Team 23 Ac...en Leudal 6,0 6,3 6,00 0,95 278 278
5 Benthe Leushuis Team 20 At...aastricht 6,2 6,7 6,80 1,00 274 274
6 Kiara Sluijpers Team 25 AV...en Helden 6,3 6,9 5,80 1,10 265 265
7 Lieke Jans Team 23 Ac...en Leudal 6,0 6,5 4,80 1,00 264 264
8 Isabel Rozema Team 18 Swift 6,1 6,8 6,50 0,95 264 264
9 Faya Smeets Team 17 Unitas 5,7 6,8 5,50 0,90 263 263
10 Isa Krebbers Team 27 ATV Venray 6,3 6,5 6,00 0,95 260 260
11 Joy Lejeune Team 17 Unitas 5,8 7,0 4,90 0,90 244 199
12 Marit van Leipsig Team 24 Swift 5,9 6,8 4,20 0,90 236 236
13 Amy Damen Team 18 Swift 5,9 7,4 4,90 0,90 228 228
14 Lucy Janssen Team 27 ATV Venray 6,1 7,1 4,80 0,90 227 227
15 Yora Hansman Team 16 Weert 6,5 7,5 5,80 1,00 226 226
16 Rosa Drijver Team 25 AV...en Helden 6,1 7,6 4,90 0,95 222 128
17 Myrthe de Koning Team 20 At...aastricht 6,5 7,6 5,10 1,05 221 173
18 Gwen Willems Team 24 Swift 6,4 7,1 4,30 0,95 216 216
19 Feline Feron Team 25 AV...en Helden 6,5 7,2 5,40 0,90 216 111
20 Fenne van Mulken Team 23 Ac...en Leudal 6,6 7,0 4,70 0,95 215 215
21 Evi Thoneick Team 18 Swift 6,2 7,3 4,60 0,85 209 209
22 Louise Smolenaers Team 19 Weert 6,6 7,3 4,90 0,85 197 197
23 Jara Beks Team 27 ATV Venray 6,7 7,4 4,20 0,90 188 152
24 Merel Gerritsen Team 19 Weert 6,7 7,5 5,30 0,80 187 187
25 Lissa van den Oever Team 27 ATV Venray 6,7 7,4 5,00 0,80 186 141
26 Imme de Jong Team 23 Ac...en Leudal 5,6 8,9 4,80 0,70 184 163
27 Rio Linssen Team 24 Swift 6,6 7,0 3,90 0,75 181 109
28 Febe Quaedvlieg Team 25 AV...en Helden 6,7 7,8 4,50 0,80 170 0
29 Nina Joosten Team 24 Swift 7,0 7,9 4,50 0,85 163 91
30 Dagmar Oosting Team 27 ATV Venray 7,0 8,4 3,60 0,90 147 57
31 Sanne Dassen Team 25 AV...en Helden 7,5 8,0 5,20 0,75 144 0
32 Jinane El Arji Team 16 Weert 7,2 8,2 5,40 0,70 143 0
33 Billy Vos Team 19 Weert 6,7 9,0 4,30 0,80 143 86
34 Senna Muijtjens Team 20 At...aastricht 7,0 8,5 4,40 0,75 137 0
35 Sarah Geraets Team 18 Swift 6,6 9,1 4,00 0,75 134 117
36 Mirthe Tillmanns Team 17 Unitas 6,8 8,8 4,10 0,70 127 0
37 Isabel van Bakel Team 27 ATV Venray 7,3 8,1 3,50 0,75 126 0
38 Noa Zanders Team 18 Swift 7,3 8,9 3,80 0,80 119 97
39 Sofie Soer Team 19 Weert 6,9 9,1 3,60 0,75 119 0
40 Alicia van Leeuwen Team 23 Ac...en Leudal 7,2 8,6 4,00 0,70 118 26
41 Nicky Snellens Team 18 Swift 7,0 8,5 3,20 0,70 116 59
42 Steffie Joosten Team 18 Swift 7,7 10,0 3,10 0,65 68 0
43 Bodil Pronk Team 20 At...aastricht DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Nina Rietveld Team 17 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0
43 Pippa Laumann Team 17 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil A meisjes - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 18 Swift (Team-est) Swift Atletiek - MPA 7 3:06,9 173



Pupil B jongens - Meerkamp

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Moos Mevissen Team 03 Swift 6,2 6,5 6,50 1,10 310 310
2 Cas Hendriks Team 01 ATV Venray 5,9 6,6 6,30 1,00 300 300
3 Sef Cantelberg Team 03 Swift 5,9 6,7 5,80 0,90 276 276
4 Daan Domburg Team 03 Swift 6,6 7,2 5,50 0,95 244 244
5 Finn Jans-Beken Team 01 ATV Venray 6,5 7,3 5,40 0,95 244 244
6 Djaviëno Dormans Team 05 Un...s en AVON 6,4 6,9 4,60 0,90 238 125
7 Sten van Schagen Team 04 Sw...en Caesar 6,6 7,0 5,60 0,85 237 176
8 Joas de Zeeuw Team 06 Sw...en Helden 6,6 7,2 5,70 0,85 234 173
9 Yon Peeters Team 06 Sw...en Helden 6,2 7,5 5,10 0,85 233 233
10 Stijn Crins Team 06 Sw...en Helden 6,2 7,0 4,80 0,80 233 233
11 Noah Helgers Team 03 Swift 6,4 7,2 5,10 0,85 232 232
12 Joey Heuvels Team 07 STB 6,7 7,2 5,70 0,85 231 117
13 Ruben Sijstermans Team 07 STB 6,6 7,2 5,00 0,90 230 169
14 Casper Rekmans Team 02 Weert 6,5 7,1 5,10 0,70 213 111
15 Sem Pingen Team 01 ATV Venray 6,7 8,0 4,90 0,90 211 153
16 Merijn Oosterman Team 08 Unitas 6,7 7,5 4,50 0,75 195 195
17 Bram Linders Team 03 Swift 7,4 8,5 3,90 0,70 144 0
18 Dion Neij... van Lier Team 02 Weert 7,6 9,6 2,90 0,65 104 0
19 Julian Bierman Team 07 STB DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Alex van der Putten Team 01 ATV Venray DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Ben Korenman Team 01 ATV Venray DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Jur Jansen Team 01 ATV Venray DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Michiel Jelsma Team 01 ATV Venray DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Tim Derks Team 01 ATV Venray DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Jur Dinjens Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Henry Laumann Team 05 Un...s en AVON DNS DNS DNS DNS 0 0
19 Robin Bemelen Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B jongens - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 Swift (Team-est) Swift Atletiek - JPB 9 3:02,3 336
2 Team 05 Unitas en AVON (Team-est) - JPB 10 3:03,5 327
3 Team 01 ATV Venray (Team-est) ATV Venray - JPB 13 3:07,8 295
4 Team 06 Swift en Helden (Team-est) - JPB 10 3:11,1 272
5 Team 07 STB (Team-est) STB - JPB 11 3:12,4 264
6 Team 08 Unitas (Team-est) AV Unitas - JPB 9 3:14,3 251
7 Team 02 Weert (Team-est) AV Weert - JPB 10 3:17,2 232
8 Team 04 Swift en Caesar (Team-est) - JPB 10 3:22,0 202



Pupil B meisjes - Meerkamp

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Eef Swinckels Team 05 Un...s en AVON 6,3 7,0 5,30 0,90 274 274
2 Jaydee Leenders Team 01 ATV Venray 6,6 7,1 5,50 0,95 272 272
3 Laura Sluijpers Team 05 Un...s en AVON 6,2 7,0 5,10 0,85 268 268
4 Rhodee Hoenjet Team 05 Un...s en AVON 6,4 6,7 5,30 0,80 264 135
5 Lot van Veghel Team 01 ATV Venray 6,5 7,1 4,60 0,80 239 189
6 Firdaous El Arji Team 02 Weert 6,6 7,2 5,10 0,75 235 188
7 Sanne Dabekaussen Team 05 Un...s en AVON 6,9 7,5 5,30 0,80 228 61
8 Elin Caris Team 03 Swift 6,9 7,5 4,90 0,80 222 168
9 Tess Schumans Team 07 STB 6,6 8,0 3,90 0,85 214 129
10 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 6,9 8,0 5,00 0,75 206 148
11 Saar Driessens Team 02 Weert 6,9 7,8 3,60 0,85 203 61
12 Mila Heusschen Team 03 Swift 7,0 7,7 4,10 0,70 190 0
13 Jessie Lynn Smeets Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,60 0,75 179 97
14 Florense Revenberg Team 03 Swift 7,5 8,2 3,30 0,80 166 54
15 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 7,2 8,4 3,40 0,70 158 0
16 Imke Wijnen Team 02 Weert 7,5 9,0 3,70 0,70 145 0
17 Ilse van Banning Team 04 Sw...en Caesar DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B meisjes - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Pupil C jongens - Meerkamp

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Yannick Deckers Team 05 Un...s en AVON 6,1 6,9 5,70 0,85 310 310
2 Ibe Senden Team 08 Unitas 6,5 8,0 4,80 0,85 252 252
3 Stan Willemsen Team 06 Sw...en Helden 6,7 7,2 3,90 0,80 240 197
4 Casper Cox Team 05 Un...s en AVON 7,0 8,1 4,50 0,80 219 59
5 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 6,9 8,5 4,40 0,75 205 166
6 Boris Koopmans Team 08 Unitas 7,2 8,0 3,90 0,75 197 197
7 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 6,5 8,6 3,40 0,65 188 78
8 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 7,0 8,1 3,30 0,70 185 104
9 Matteo van Leeuwen Team 09 Sw...en Leudal 6,8 9,1 4,10 0,65 179 113
10 Seth Van den Elzen Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,10 0,65 175 137
11 Colin van Moorsel Team 09 Sw...en Leudal 7,4 8,9 4,10 0,70 168 90
12 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 7,5 8,8 3,10 0,70 152 0
13 Koen Hellenbrand Team 07 STB 7,5 9,0 3,60 0,65 149 0
14 Lucas Ottenheijm Team 06 Sw...en Helden 7,4 9,1 3,20 0,65 145 0
15 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 7,5 9,3 3,00 0,65 135 0



Pupil C jongens - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 Swift en Leudal (Team-est) - JPC 11 3:13,8 305



Pupil C meisjes - Meerkamp

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Sofie Rozema Team 09 Sw...en Leudal 6,7 7,9 5,00 0,75 273 273
2 Pleun Cillekens Team 09 Sw...en Leudal 6,7 7,0 3,60 0,75 272 227
3 Britt Smeets Team 07 STB 7,0 7,6 4,10 0,75 252 252
4 Bieke Emans Team 02 Weert 7,0 8,2 4,60 0,70 238 238
5 Aila Colijn Team 02 Weert 6,6 8,1 3,10 0,75 237 201
6 Floor Quaedackers Team 07 STB 6,9 8,6 3,70 0,80 233 190
7 Marah Berben Team 09 Sw...en Leudal 7,9 8,4 4,30 0,70 196 158
8 Ise Houben Team 09 Sw...en Leudal 7,4 8,3 3,70 0,65 195 97
9 Floor Houben Team 04 Sw...en Caesar 7,2 8,5 3,00 0,65 185 107
10 Madelon Mestrom Team 06 Sw...en Helden 7,1 9,2 3,40 0,65 182 66
11 Jelyna Leenders Team 01 ATV Venray 7,4 9,8 3,80 0,65 167 0
12 Sjuulke Tersmette Team 04 Sw...en Caesar 7,2 9,2 2,60 0,65 164 62
13 Eline Dieteren Team 07 STB 7,7 9,1 3,20 0,60 150 0
14 Christel Dörenberg Team 07 STB 7,4 9,8 2,90 0,60 142 0
15 Saar Beek Team 09 Sw...en Leudal 8,2 11,0 2,30 0,60 92 0
16 Amber Bemelen Team 08 Unitas DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil C meisjes - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Pupil mini jongens - Meerkamp

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Pieke van de Ven Team 07 STB 6,7 7,7 3,90 0,75 296 296
2 Sam Kleintjens Team 07 STB 6,8 6,6 3,10 0,65 292 201
3 Faas Mevissen Team 04 Sw...en Caesar 6,7 8,2 3,10 0,80 274 274
4 Djevian Dormans Team 05 Un...s en AVON 7,1 8,3 3,60 0,65 233 75
5 Michiel Klomp Team 01 ATV Venray 6,9 9,0 4,10 0,60 226 146
6 Koen Verheijen Team 02 Weert 7,1 8,9 3,70 0,65 221 179
7 Bram Rekmans Team 02 Weert 7,5 8,4 3,70 0,65 216 158
8 C-Jay Thissen Team 09 Sw...en Leudal 7,5 7,9 2,10 0,55 181 127
9 Lucas Rozema Team 06 Sw...en Helden 7,4 9,0 3,20 0,55 177 0
10 Olivier van Tuijl Team 06 Sw...en Helden 7,8 9,0 3,50 0,60 176 49
11 Jort van den Hoef Team 01 ATV Venray 9,7 11,3 1,90 0,50 47 0



Pupil mini jongens - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Pupil mini meisjes - Meerkamp

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Ise Arts Team 08 Unitas 7,0 8,5 2,90 0,70 256 215
2 Lotte Havere Team 04 Sw...en Caesar 7,3 9,5 3,00 0,70 218 186
3 Eden Kessels Team 02 Weert 7,3 8,9 3,00 0,55 203 75
4 Sophie Deckers Team 05 Un...s en AVON 6,5 11,3 3,00 0,55 201 117
5 Noa Dresen Team 04 Sw...en Caesar 7,6 9,0 2,60 0,65 197 101
6 Mirte Verschuren Team 04 Sw...en Caesar 7,7 8,5 2,00 0,60 183 58
7 Mila Ehren Team 04 Sw...en Caesar 8,0 9,0 3,00 0,60 180 44



Pupil mini meisjes - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.