Uitslagen Meerkamp Pupil C jongens

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Yannick Deckers Team 05 Un...s en AVON 6,1 6,9 5,70 0,85 310 310
2 Ibe Senden Team 08 Unitas 6,5 8,0 4,80 0,85 252 252
3 Stan Willemsen Team 06 Sw...en Helden 6,7 7,2 3,90 0,80 240 197
4 Casper Cox Team 05 Un...s en AVON 7,0 8,1 4,50 0,80 219 59
5 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 6,9 8,5 4,40 0,75 205 166
6 Boris Koopmans Team 08 Unitas 7,2 8,0 3,90 0,75 197 197
7 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 6,5 8,6 3,40 0,65 188 78
8 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 7,0 8,1 3,30 0,70 185 104
9 Matteo van Leeuwen Team 09 Sw...en Leudal 6,8 9,1 4,10 0,65 179 113
10 Seth Van den Elzen Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,10 0,65 175 137
11 Colin van Moorsel Team 09 Sw...en Leudal 7,4 8,9 4,10 0,70 168 90
12 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 7,5 8,8 3,10 0,70 152 0
13 Koen Hellenbrand Team 07 STB 7,5 9,0 3,60 0,65 149 0
14 Lucas Ottenheijm Team 06 Sw...en Helden 7,4 9,1 3,20 0,65 145 0
15 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 7,5 9,3 3,00 0,65 135 0

Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil C jongens

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Yannick Deckers Team 05 Un...s en AVON 6,1 --- 94 94
2 Ibe Senden Team 08 Unitas 6,5 --- 78 78
2 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 6,5 --- 78 78
4 Stan Willemsen Team 06 Sw...en Helden 6,7 --- 70 70
5 Matteo van Leeuwen Team 09 Sw...en Leudal 6,8 --- 67 67
6 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 6,9 --- 63 63
7 Casper Cox Team 05 Un...s en AVON 7,0 --- 60 0
8 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 7,0 --- 60 60
9 Boris Koopmans Team 08 Unitas 7,2 --- 53 53
10 Seth Van den Elzen Team 08 Unitas 7,3 --- 50 50
11 Lucas Ottenheijm Team 06 Sw...en Helden 7,4 --- 47 0
11 Colin van Moorsel Team 09 Sw...en Leudal 7,4 --- 47 0
13 Koen Hellenbrand Team 07 STB 7,5 --- 44 0
13 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 7,5 --- 44 0
13 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 7,5 --- 44 0

Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil C jongens

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Yannick Deckers Team 05 Un...s en AVON 6,9 --- 76 76
2 Stan Willemsen Team 06 Sw...en Helden 7,2 --- 68 68
3 Ibe Senden Team 08 Unitas 8,0 --- 49 49
3 Boris Koopmans Team 08 Unitas 8,0 --- 49 49
5 Casper Cox Team 05 Un...s en AVON 8,1 --- 47 0
5 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 8,1 --- 47 0
7 Seth Van den Elzen Team 08 Unitas 8,4 --- 41 41
8 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 8,5 --- 39 0
9 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 8,6 --- 37 0
10 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 8,8 --- 33 0
11 Colin van Moorsel Team 09 Sw...en Leudal 8,9 --- 31 0
12 Koen Hellenbrand Team 07 STB 9,0 --- 29 0
13 Lucas Ottenheijm Team 06 Sw...en Helden 9,1 --- 28 0
13 Matteo van Leeuwen Team 09 Sw...en Leudal 9,1 --- 28 0
15 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 9,3 --- 24 0

Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil C jongens

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Yannick Deckers Team 05 Un...s en AVON 5,70 --- 73 73
2 Ibe Senden Team 08 Unitas 4,80 --- 58 58
3 Casper Cox Team 05 Un...s en AVON 4,50 --- 53 0
4 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 4,40 --- 51 51
5 Colin van Moorsel Team 09 Sw...en Leudal 4,10 --- 46 46
5 Matteo van Leeuwen Team 09 Sw...en Leudal 4,10 --- 46 46
5 Seth Van den Elzen Team 08 Unitas 4,10 --- 46 46
8 Stan Willemsen Team 06 Sw...en Helden 3,90 --- 43 0
9 Boris Koopmans Team 08 Unitas 3,90 --- 43 43
10 Koen Hellenbrand Team 07 STB 3,60 --- 38 0
11 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 3,40 --- 35 0
12 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 3,30 --- 34 0
13 Lucas Ottenheijm Team 06 Sw...en Helden 3,20 --- 32 0
14 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 3,10 --- 31 0
15 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 3,00 --- 29 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil C jongens

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Ibe Senden Team 08 Unitas 0,85 --- 67 67
1 Yannick Deckers Team 05 Un...s en AVON 0,85 --- 67 67
3 Stan Willemsen Team 06 Sw...en Helden 0,80 --- 59 59
3 Casper Cox Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 59 59
5 Boris Koopmans Team 08 Unitas 0,75 --- 52 52
5 Baer Koumans Team 04 Sw...en Caesar 0,75 --- 52 52
7 Colin van Moorsel Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44 44
7 Noah Babic Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44 44
9 Pepijn Afman Team 09 Sw...en Leudal 0,70 --- 44 0
10 Lucas Ottenheijm Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 38 0
10 Matteo van Leeuwen Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 38 0
10 Seth Van den Elzen Team 08 Unitas 0,65 --- 38 0
10 Koen Hellenbrand Team 07 STB 0,65 --- 38 0
10 Koen Deckers Team 09 Sw...en Leudal 0,65 --- 38 0
10 Jeffrey van Nuil Team 06 Sw...en Helden 0,65 --- 38 0

Uitslagen Teamestafette Pupil C jongens

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 09 Swift en Leudal (Team-est) - JPC 11 3:13,8 305