Uitslagen Meerkamp Pupil B meisjes

# Naam 35m35mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Eef Swinckels Team 05 Un...s en AVON 6,3 7,0 5,30 0,90 274 274
2 Jaydee Leenders Team 01 ATV Venray 6,6 7,1 5,50 0,95 272 272
3 Laura Sluijpers Team 05 Un...s en AVON 6,2 7,0 5,10 0,85 268 268
4 Rhodee Hoenjet Team 05 Un...s en AVON 6,4 6,7 5,30 0,80 264 135
5 Lot van Veghel Team 01 ATV Venray 6,5 7,1 4,60 0,80 239 189
6 Firdaous El Arji Team 02 Weert 6,6 7,2 5,10 0,75 235 188
7 Sanne Dabekaussen Team 05 Un...s en AVON 6,9 7,5 5,30 0,80 228 61
8 Elin Caris Team 03 Swift 6,9 7,5 4,90 0,80 222 168
9 Tess Schumans Team 07 STB 6,6 8,0 3,90 0,85 214 129
10 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 6,9 8,0 5,00 0,75 206 148
11 Saar Driessens Team 02 Weert 6,9 7,8 3,60 0,85 203 61
12 Mila Heusschen Team 03 Swift 7,0 7,7 4,10 0,70 190 0
13 Jessie Lynn Smeets Team 08 Unitas 7,3 8,4 4,60 0,75 179 97
14 Florense Revenberg Team 03 Swift 7,5 8,2 3,30 0,80 166 54
15 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 7,2 8,4 3,40 0,70 158 0
16 Imke Wijnen Team 02 Weert 7,5 9,0 3,70 0,70 145 0
17 Ilse van Banning Team 04 Sw...en Caesar DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil B meisjes

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Laura Sluijpers Team 05 Un...s en AVON 6,2 --- 82 82
2 Eef Swinckels Team 05 Un...s en AVON 6,3 --- 78 78
3 Rhodee Hoenjet Team 05 Un...s en AVON 6,4 --- 75 0
4 Lot van Veghel Team 01 ATV Venray 6,5 --- 71 71
5 Jaydee Leenders Team 01 ATV Venray 6,6 --- 68 68
5 Firdaous El Arji Team 02 Weert 6,6 --- 68 68
5 Tess Schumans Team 07 STB 6,6 --- 68 68
8 Sanne Dabekaussen Team 05 Un...s en AVON 6,9 --- 58 0
8 Saar Driessens Team 02 Weert 6,9 --- 58 0
10 Elin Caris Team 03 Swift 6,9 --- 58 58
11 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 6,9 --- 58 0
12 Mila Heusschen Team 03 Swift 7,0 --- 55 0
13 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 7,2 --- 48 0
14 Jessie Lynn Smeets Team 08 Unitas 7,3 --- 45 0
15 Imke Wijnen Team 02 Weert 7,5 --- 40 0
15 Florense Revenberg Team 03 Swift 7,5 --- 40 0
Ilse van Banning Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil B meisjes

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Rhodee Hoenjet Team 05 Un...s en AVON 6,7 --- 74 74
2 Eef Swinckels Team 05 Un...s en AVON 7,0 --- 67 67
2 Laura Sluijpers Team 05 Un...s en AVON 7,0 --- 67 67
4 Jaydee Leenders Team 01 ATV Venray 7,1 --- 64 64
4 Lot van Veghel Team 01 ATV Venray 7,1 --- 64 64
6 Firdaous El Arji Team 02 Weert 7,2 --- 62 62
7 Sanne Dabekaussen Team 05 Un...s en AVON 7,5 --- 55 0
8 Elin Caris Team 03 Swift 7,5 --- 55 55
9 Mila Heusschen Team 03 Swift 7,7 --- 51 0
10 Saar Driessens Team 02 Weert 7,8 --- 49 0
11 Tess Schumans Team 07 STB 8,0 --- 45 0
12 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 8,0 --- 45 45
13 Florense Revenberg Team 03 Swift 8,2 --- 41 0
14 Jessie Lynn Smeets Team 08 Unitas 8,4 --- 37 0
14 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 8,4 --- 37 0
16 Imke Wijnen Team 02 Weert 9,0 --- 27 0
Ilse van Banning Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B meisjes

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Jaydee Leenders Team 01 ATV Venray 5,50 --- 64 64
2 Sanne Dabekaussen Team 05 Un...s en AVON 5,30 --- 61 61
2 Rhodee Hoenjet Team 05 Un...s en AVON 5,30 --- 61 61
2 Eef Swinckels Team 05 Un...s en AVON 5,30 --- 61 61
5 Firdaous El Arji Team 02 Weert 5,10 --- 58 58
5 Laura Sluijpers Team 05 Un...s en AVON 5,10 --- 58 58
7 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 5,00 --- 56 56
8 Elin Caris Team 03 Swift 4,90 --- 55 55
9 Lot van Veghel Team 01 ATV Venray 4,60 --- 50 0
10 Jessie Lynn Smeets Team 08 Unitas 4,60 --- 50 50
11 Mila Heusschen Team 03 Swift 4,10 --- 43 0
12 Tess Schumans Team 07 STB 3,90 --- 40 0
13 Imke Wijnen Team 02 Weert 3,70 --- 37 0
14 Saar Driessens Team 02 Weert 3,60 --- 35 0
15 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 3,40 --- 32 0
16 Florense Revenberg Team 03 Swift 3,30 --- 31 0
Ilse van Banning Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B meisjes

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Jaydee Leenders Team 01 ATV Venray 0,95 --- 76 76
2 Eef Swinckels Team 05 Un...s en AVON 0,90 --- 68 68
3 Saar Driessens Team 02 Weert 0,85 --- 61 61
3 Laura Sluijpers Team 05 Un...s en AVON 0,85 --- 61 61
3 Tess Schumans Team 07 STB 0,85 --- 61 61
6 Lot van Veghel Team 01 ATV Venray 0,80 --- 54 54
7 Sanne Dabekaussen Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 54 0
7 Rhodee Hoenjet Team 05 Un...s en AVON 0,80 --- 54 0
7 Elin Caris Team 03 Swift 0,80 --- 54 0
10 Florense Revenberg Team 03 Swift 0,80 --- 54 54
11 Jessie Lynn Smeets Team 08 Unitas 0,75 --- 47 47
12 Firdaous El Arji Team 02 Weert 0,75 --- 47 0
13 Jonie van der Goor Team 06 Sw...en Helden 0,75 --- 47 47
14 Imke Wijnen Team 02 Weert 0,70 --- 41 0
14 Jasmina Schmitz Team 03 Swift 0,70 --- 41 0
14 Mila Heusschen Team 03 Swift 0,70 --- 41 0
Ilse van Banning Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0 0

Uitslagen Teamestafette Pupil B meisjes

Er bestaan nog geen estafette teams.