Uitslagen Clubkampioenschappen 2017

Jongens Junior A - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 4 x 800m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mKogelHoogPunten totaal
1 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 12,71 DNS DNS 443



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 25,91 +0.6 m/s---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Jordi Oosterbaan AV Zaanland DNS ---



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 80mKogelVerPunten totaal
1 Roy Deijkers AV Zaanland 11,57 8,30 4,23 1430
2 Leon Heijman AV Zaanland 12,51 6,78 3,61 1093
3 Thor Koopman AV Zaanland 12,53 5,68 3,77 1055
4 Lucas Koopmans AV Zaanland 13,36 DNS --- 298



Jongens Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Leon Heijman AV Zaanland 3:42,96 ---
2 Roy Deijkers AV Zaanland 3:44,31 ---
3 Thor Koopman AV Zaanland 3:59,98 ---
4 Lucas Koopmans AV Zaanland 4:15,60 ---



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 80mKogelVerPunten totaal
1 Zansi Kooper AV Zaanland 11,64 8,79 3,98 1395
2 Daniël Wielenga AV Zaanland 11,91 7,75 4,03 1312
3 Rekiek Gizaw AV Zaanland DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - 200 meter

# Naam 200m OBP
Zansi Kooper AV Zaanland DNS ---
Rekiek Gizaw AV Zaanland DNS ---



Jongens Junior D2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Zansi Kooper AV Zaanland 3:41,05 ---
2 Daniël Wielenga AV Zaanland 4:06,97 ---
Rekiek Gizaw AV Zaanland DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Emias van Delft AV Zaanland 9,76 6,10 1,25 1454
2 Thijs Oppewal AV Zaanland 10,31 6,40 1,25 1388
3 Marijn van den Berg AV Zaanland 10,98 5,40 1,05 1088
4 Tom Konings AV Zaanland 10,65 4,95 1,00 1064



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Emias van Delft AV Zaanland 3:40,12 ---
2 Thijs Oppewal AV Zaanland 3:47,47 ---
3 Tom Konings AV Zaanland 3:56,08 ---
4 Marijn van den Berg AV Zaanland 4:12,62 ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Dante Staneke AV Zaanland 9,33 8,08 3,99 1629
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland 9,32 8,03 3,97 1625
3 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 10,71 6,91 3,01 1156
4 Thijs van Roermund AV Zaanland 10,79 6,03 3,32 1156
5 Robin de Wit AV Zaanland 10,52 5,55 3,11 1120



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jelmer de Gauw AV Zaanland 3:26,24 ---
2 Thijs van Roermund AV Zaanland 3:55,46 ---
3 Robin de Wit AV Zaanland 3:59,54 ---
4 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 4:01,73 ---
5 Dante Staneke AV Zaanland 4:03,50 ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Ismael Blay AV Zaanland 7,23 14,09 3,51 1149
2 Finn Verheijen AV Zaanland 7,87 17,91 3,01 987
3 Dean Blank AV Zaanland 7,80 14,54 2,45 834
4 Tim Bouma AV Zaanland 7,85 16,00 2,35 830
5 Safouan Edaddy AV Zaanland 8,08 13,16 2,65 803
6 Thijs Vasen AV Zaanland 8,44 11,36 2,32 648
7 Orkun Onen AV Zaanland 8,41 7,84 2,59 635



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Ismael Blay AV Zaanland 4:25,17 ---
2 Finn Verheijen AV Zaanland 4:33,08 ---
3 Dean Blank AV Zaanland 4:39,35 ---
4 Thijs Vasen AV Zaanland 4:47,97 ---
5 Orkun Onen AV Zaanland 4:52,22 ---
6 Tim Bouma AV Zaanland 5:39,10 ---
Safouan Edaddy AV Zaanland DNS ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Laurens van den Berg AV Zaanland 7,39 19,54 2,90 1079
2 Ruben Koopmans AV Zaanland 8,00 25,99 2,91 1054
3 Jonathan Kef AV Zaanland 7,46 19,52 2,71 1027
4 Joep Velthuizen AV Zaanland 8,25 15,37 2,78 839
5 Gijs Kuiper AV Zaanland 9:36,40 11,91 2,19 345
6 Liamm Dil AV Zaanland 10,31 9,83 1,73 267



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Laurens van den Berg AV Zaanland 2:08,80 ---
2 Jonathan Kef AV Zaanland 2:31,73 ---
3 Joep Velthuizen AV Zaanland 2:37,78 ---
4 Ruben Koopmans AV Zaanland 2:38,07 ---
5 Gijs Kuiper AV Zaanland 2:46,22 ---
6 Liamm Dil AV Zaanland 2:55,99 ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Zion Tesfaye AV Zaanland 7,77 9,76 2,80 824
2 Pepijn van Roermund AV Zaanland 8,05 10,99 2,55 749
3 Jens Praamsma AV Zaanland 8,99 15,62 2,10 599
4 Thomas van Kleef AV Zaanland 8,83 8,99 2,16 512
5 Maas Stoltenberg AV Zaanland 9,57 8,60 1,86 350
6 Mustafa Waij AV Zaanland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Thomas van Kleef AV Zaanland 2:18,07 ---
2 Zion Tesfaye AV Zaanland 2:30,65 ---
3 Pepijn van Roermund AV Zaanland 2:34,37 ---
4 Jens Praamsma AV Zaanland 2:35,76 ---
5 Maas Stoltenberg AV Zaanland 2:56,94 ---
Mustafa Waij AV Zaanland DNS ---



Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - Meerkamp

# Naam 100mKogelVerPunten totaal
1 Robin Bakker AV Zaanland 14,53 7,08 4,45 6
2 Marthijn Bakker AV Zaanland 17,34 5,98 3,45 3



Jongens Verstandelijke Beperking Senioren - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Robin Bakker AV Zaanland 3:39,82 ---
2 Marthijn Bakker AV Zaanland 4:23,51 ---



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mKogelHoogPunten totaal
1 Meike Hartog AV Zaanland 14,97 7,62 1,35 1333



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Meike Hartog AV Zaanland 3:40,48 ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80mKogelHoogPunten totaal
1 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,75 10,30 1,35 1539
2 Amy Verhoeven AV Zaanland 12,04 4,89 1,35 1195
3 Lieke Zwetsloot AV Zaanland 12,76 7,25 1,10 1065
4 Luna Huiberts AV Zaanland 13,92 3,79 1,25 817
5 Jente Meester AV Zaanland 13,78 6,25 1,00 816



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Amy Verhoeven AV Zaanland 3:44,13 ---
2 Jessamy Roubos AV Zaanland 4:00,05 ---
3 Luna Huiberts AV Zaanland 4:05,20 ---
Lieke Zwetsloot AV Zaanland DNS ---
Jente Meester AV Zaanland DNS ---



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Pien Bakker AV Zaanland 9,93 6,46 3,46 1033



Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Pien Bakker AV Zaanland 4:02,54 ---



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Liv de Haas AV Zaanland 9,50 7,75 3,32 1149
2 Mees Deubel AV Zaanland 10,02 9,54 3,07 1107



Meisjes Junior D2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Liv de Haas AV Zaanland 4:01,52 ---
2 Mees Deubel AV Zaanland 4:18,87 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Amber Deijkers AV Zaanland 10,52 5,10 1,00 1092
2 Guusje de Groot AV Zaanland 10,56 5,68 0,95 1089
3 Luna Maij AV Zaanland 10,63 4,45 0,90 959
4 Jip van der Voorn AV Zaanland 11,22 4,39 0,85 841
5 Feline Praamsma AV Zaanland 11,24 2,94 1,00 833



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Amber Deijkers AV Zaanland 4:14,65 ---
2 Jip van der Voorn AV Zaanland 4:20,97 ---
3 Luna Maij AV Zaanland 4:42,38 ---
4 Feline Praamsma AV Zaanland 5:34,47 ---
Guusje de Groot AV Zaanland DNS ---



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Puck Schipper AV Zaanland 9,90 6,04 3,92 1404
2 Suzanne Otto AV Zaanland 10,15 6,85 3,73 1376
3 Noa Sonius AV Zaanland 9,47 4,69 3,71 1344
4 India Rozemeijer AV Zaanland 10,54 4,80 3,49 1142
5 Floor Bakker AV Zaanland 10,64 5,32 3,34 1135
6 Daphne Beket AV Zaanland 11,03 6,06 3,05 1073
7 Pippa Kuiper AV Zaanland 11,33 5,16 3,05 978



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Noa Sonius AV Zaanland 4:02,66 ---
2 Puck Schipper AV Zaanland 4:17,37 ---
3 India Rozemeijer AV Zaanland 4:17,48 ---
4 Floor Bakker AV Zaanland 4:27,08 ---
5 Suzanne Otto AV Zaanland 4:38,88 ---
6 Daphne Beket AV Zaanland 4:39,75 ---
Pippa Kuiper AV Zaanland DNS ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 7,53 16,45 3,13 1051
2 May Diop AV Zaanland 7,95 12,12 2,89 855
3 Kidist Tesfaye AV Zaanland 8,01 16,05 2,50 833
4 Julia Prins AV Zaanland 7,72 13,32 2,42 823
5 Lisa van Kleef AV Zaanland 8,48 13,36 2,55 724
6 Norah van den Heuvel AV Zaanland 8,07 8,14 2,70 717
7 Laila Ouazane AV Zaanland 7,94 9,42 2,42 711
8 Janine Sicking AV Zaanland 8,78 9,25 2,19 530



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Julia Prins AV Zaanland 4:23,02 ---
2 Lisa van Kleef AV Zaanland 4:30,30 ---
3 Norah van den Heuvel AV Zaanland 4:36,35 ---
4 May Diop AV Zaanland 4:44,13 ---
5 Janine Sicking AV Zaanland 4:50,48 ---
6 Kidist Tesfaye AV Zaanland 4:51,08 ---
7 Laila Ouazane AV Zaanland 4:51,96 ---
8 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 4:54,71 ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Malou de Gauw AV Zaanland 7,44 20,75 2,61 1028
2 Jip de Groot AV Zaanland 7,70 15,15 3,12 997
3 Noa Roos ...oltenberg AV Zaanland 7,88 15,65 2,73 894
4 Esmee Otto AV Zaanland 8,27 11,57 2,58 731
5 Amber Konings AV Zaanland 8,24 9,26 2,58 689
6 Senna Ebbers AV Zaanland 8,46 12,75 2,27 660
7 Anouk Verhaal AV Zaanland 8,75 9,65 2,06 517
8 Noura Boujaou AV Zaanland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Malou de Gauw AV Zaanland 2:17,93 ---
2 Amber Konings AV Zaanland 2:32,02 ---
3 Noa Roos ...oltenberg AV Zaanland 2:32,69 ---
4 Jip de Groot AV Zaanland 2:42,79 ---
5 Anouk Verhaal AV Zaanland 2:43,27 ---
6 Esmee Otto AV Zaanland 2:45,73 ---
7 Senna Ebbers AV Zaanland 2:52,06 ---
Noura Boujaou AV Zaanland DNS ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Co van der Voorn AV Zaanland 8,15 12,84 2,49 754
2 Eline Oppewal AV Zaanland 8,19 10,56 2,20 647
3 Anouk de Vries AV Zaanland 8,75 9,46 2,02 506
4 Inge de Vries AV Zaanland 10,74 4,13 1,36 22



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Eline Oppewal AV Zaanland 2:39,91 ---
2 Anouk de Vries AV Zaanland 2:55,74 ---
3 Co van der Voorn AV Zaanland 3:09,97 ---
4 Inge de Vries AV Zaanland 3:32,19 ---



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam KogelPunten totaal
1 Rik Taam AV Zaanland 12,81 653



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Rowdy Speldenbrink AV Zaanland 28,05 +0.6 m/s---



Senioren mannen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Rowdy Speldenbrink AV Zaanland 11:57,36 ---
2 Ron Cadenau AV Zaanland 11:57,48 ---
3 Rob van der Pal AV Zaanland 12:17,63 ---
4 Julio Mengod de Man AV Zaanland 12:29,62 ---



Senioren mannen - 4 x 800m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 5 AV Zaanland - Msen 4 10:28,69 7
2 Team 1 AV Zaanland - Msen 4 12:21,69 6
3 Team 6 AV Zaanland - Msen 4 13:21,40 5
4 Team 2 AV Zaanland - Msen 4 13:41,00 4
5 Team 4 AV Zaanland - Msen 4 13:42,94 3
6 Team 3 AV Zaanland - Msen 4 13:58,38 2
7 Team 7 AV Zaanland - Msen 4 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 29,37 +0.6 m/s---
2 Lotte Buijtendorp AV Zaanland 30,61 +0.6 m/s---



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Katia Ganda AV Zaanland 3:47,36 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Jacqueline Louwe AV Zaanland 14:39,13 ---
2 Dorcas Ruto AV Zaanland 15:15,88 ---



Senioren vrouwen - 4 x 800m

Er bestaan nog geen estafette teams.