Uitslagen Clubkampioenschappen

Jongens Junior A - 100 meter finale

# Naam 100m_fQm
1 Floris Huigh Nederland 13,4 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
Floris Huigh Nederland DNS ---



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Floris Huigh Nederland 16,43 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Floris Huigh Nederland 7,70 ---



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80mOBP
1 Erik-Jan Werkman Nederland 11,1 ---



Jongens Junior D - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Erik-Jan Werkman Nederland 19,29 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Erik-Jan Werkman Nederland 7,32 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Erik-Jan Werkman Nederland 4,57 m/s---



Jongens Pupil A - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Bram Rieteco Nederland 10,1 ---
2 Jens Maertens Nederland 11,2 ---



Jongens Pupil A - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Jens Maertens Nederland 900,00 ---
1 Bram Rieteco Nederland 900,00 ---



Jongens Pupil A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Bram Rieteco Nederland 18,50 ---
2 Jens Maertens Nederland 16,00 ---



Jongens Pupil A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Bram Rieteco Nederland 2,90 m/s---
2 Jens Maertens Nederland 2,70 m/s---



Jongens Pupil B - 40 meter

# Naam 40mOBP
1 Joris de Sutter Nederland 8,0 ---
2 Edwin Dekker Nederland 8,1 ---



Jongens Pupil B - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Edwin Dekker Nederland 925,00 ---
2 Joris de Sutter Nederland 875,00 ---



Jongens Pupil B - Slingeren

# Naam SlingOBP
1 Edwin Dekker Nederland 11,00 ---
1 Joris de Sutter Nederland 11,00 ---



Jongens Pupil B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Edwin Dekker Nederland 2,90 m/s---
2 Joris de Sutter Nederland 2,50 m/s---



Jongens Pupil C - 40 meter

# Naam 40mOBP
1 Luca Hoek Nederland 7,7 ---
2 Kynan Groosman Nederland 7,8 ---



Jongens Pupil C - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Luca Hoek Nederland 925,00 ---
2 Kynan Groosman Nederland 800,00 ---



Jongens Pupil C - Slingeren

# Naam SlingOBP
1 Luca Hoek Nederland 10,50 ---
2 Kynan Groosman Nederland 8,50 ---



Jongens Pupil C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Luca Hoek Nederland 2,60 m/s---
1 Kynan Groosman Nederland 2,60 m/s---



Jongens Pupil Mini - 40 meter

# Naam 40mOBP
1 Daniel de Bruijne Nederland 8,7 ---
2 Merijn de Sutter Nederland 8,9 ---
3 Florian de Bruijne Nederland 10,0 ---



Jongens Pupil Mini - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Merijn de Sutter Nederland 750,00 ---
1 Daniel de Bruijne Nederland 750,00 ---
3 Florian de Bruijne Nederland 600,00 ---



Jongens Pupil Mini - Slingeren

# Naam SlingOBP
1 Daniel de Bruijne Nederland 9,50 ---
2 Merijn de Sutter Nederland 4,50 ---
3 Florian de Bruijne Nederland 4,00 ---



Jongens Pupil Mini - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Daniel de Bruijne Nederland 2,40 m/s---
2 Merijn de Sutter Nederland 2,10 m/s---
3 Florian de Bruijne Nederland 1,60 m/s---



Masters mannen - 100 meter finale

# Naam 100m_fQm
1 George Schanck Nederland 16,1 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Johan Huigh Nederland 12:52,4 ---
2 George Schanck Nederland 14:17,7 ---
3 Bram de Kraker Nederland 16:37,6 ---



Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam DiscusOBP
George Schanck Nederland DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam KogelOBP
1 George Schanck Nederland 5,76 ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 George Schanck Nederland 2,99 m/s---



Masters vrouwen - 100 meter finale

# Naam 100m_fQm
1 Heleen de Bruijne Nederland 16,8 ---



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
Heleen de Bruijne Nederland DNS ---



Masters vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80mOBP
1 Louise le Coq Nederland 12,5 ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Louise le Coq Nederland 12:46,1 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Louise le Coq Nederland 8,28 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Mette Verbeke Nederland 10,9 ---
2 Kim de Maillie Nederland 11,0 ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Kim de Maillie Nederland 17:01,3 ---
2 Mette Verbeke Nederland 17:13,3 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam DiscusOBP
Kim de Maillie Nederland DNS ---
Mette Verbeke Nederland DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Kim de Maillie Nederland 4,59 ---
2 Mette Verbeke Nederland 4,54 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Mette Verbeke Nederland 3,21 m/s---
2 Kim de Maillie Nederland 3,16 m/s---



Meisjes Pupil A - 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Emma Maertens Nederland 11,4 ---
1 Liselotte de Bruijne Nederland 11,4 ---
3 Myrthe Stellemans Nederland 11,8 ---
Marjan Hertogs Nederland DNS ---



Meisjes Pupil A - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Emma Maertens Nederland 750,00 ---
1 Myrthe Stellemans Nederland 750,00 ---
1 Liselotte de Bruijne Nederland 750,00 ---
Marjan Hertogs Nederland DNS ---



Meisjes Pupil A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Myrthe Stellemans Nederland 18,00 ---
2 Liselotte de Bruijne Nederland 15,50 ---
3 Emma Maertens Nederland 11,00 ---
Marjan Hertogs Nederland DNS ---



Meisjes Pupil A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Liselotte de Bruijne Nederland 2,90 m/s---
2 Emma Maertens Nederland 2,70 m/s---
3 Myrthe Stellemans Nederland 2,10 m/s---
Marjan Hertogs Nederland DNS ---



Meisjes Pupil C - 40 meter

# Naam 40mOBP
1 Jinx Versluijs Nederland 9,0 ---
2 Emma Broekhart Nederland 11,0 ---



Meisjes Pupil C - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Jinx Versluijs Nederland 625,00 ---
2 Emma Broekhart Nederland 600,00 ---



Meisjes Pupil C - Slingeren

# Naam SlingOBP
1 Jinx Versluijs Nederland 6,50 ---
2 Emma Broekhart Nederland 4,00 ---



Meisjes Pupil C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jinx Versluijs Nederland 2,50 m/s---
2 Emma Broekhart Nederland 1,20 m/s---



Meisjes Pupil Mini - 40 meter

# Naam 40mOBP
1 Silvie van...en Broeke Nederland 8,5 ---
2 Marit Stellemans Nederland 9,5 ---
3 Tessa Le Grand Nederland 11,1 ---



Meisjes Pupil Mini - Meters maken

# Naam DuurOBP
1 Silvie van...en Broeke Nederland 625,00 ---
2 Tessa Le Grand Nederland 600,00 ---
2 Marit Stellemans Nederland 600,00 ---



Meisjes Pupil Mini - Slingeren

# Naam SlingOBP
1 Silvie van...en Broeke Nederland 6,00 ---
2 Marit Stellemans Nederland 4,50 ---
3 Tessa Le Grand Nederland 3,50 ---



Meisjes Pupil Mini - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Silvie van...en Broeke Nederland 1,90 m/s---
2 Marit Stellemans Nederland 1,70 m/s---
3 Tessa Le Grand Nederland 1,30 m/s---



Senioren mannen - 100 meter finale

# Naam 100m_fQm
Dimmy Ivens Nederland DNS ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
Dimmy Ivens Nederland DNS ---



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam DiscusOBP
1 Lennart Verheul Nederland 17,34 ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Lennart Verheul Nederland 7,68 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Lennart Verheul Nederland 4,30 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter finale

# Naam 100m_fQm
1 Daisy van de Velde Nederland 17,8 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Daisy van de Velde Nederland 17:19,0 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam DiscusOBP
Daisy van de Velde Nederland DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten