Uitslagen 10e AV PEC 1910 Indoor

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,92q 10,53*
2 Onyema Adigida Phanos 6,98q 7,00
3 Isayah Boers Phanos 7,04q 6,96
4 Levi Hazes AV 1923 7,06q 10,84*
5 Daan Lubberdink Ciko `66 7,13q 7,11
6 Remly Vry Phanos 7,14q 7,16
7 Milo Zech...allebroek Leiden 7,17q 11,14*
8 Kristian Mos Heerenveen 7,31q 7,45
9 Jahmal Kusmus Eindhoven 7,34 7,53
10 Olav Donker PH 7,36 11,53*
11 Wesley van der Holst PAC 7,37 7,70
12 Joppe Stokvis Altis 7,38 7,35
13 Ole van der Horst Eindhoven 7,40 7,42
14 Kevin Deur AV Sparta 7,41 7,33
15 Ruben Heijnen Zeeland 7,48 7,45
16 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,54 7,51
17 Mattias Nab AAV `36 7,58 7,67
18 Kristof va...amperdijk GACH 7,58 7,42
19 Skip Renders GACH 7,59 7,49
20 Jasper Rou VAV 7,60 7,73
21 Twan Duvigneau Gendringen 7,64 7,64
22 Gijs van Beilen AV PEC 1910 7,69 7,47
23 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 7,76 7,82
24 Niels Boonstra AV Statina 7,83 7,92
25 Jesse Pupping AV Lycurgus 7,93 8,00



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 6,92 6,92
2 Isayah Boers Phanos 6,98 7,04
3 Levi Hazes AV 1923 7,03 7,06
4 Onyema Adigida Phanos 7,03 6,98
5 Remly Vry Phanos 7,17 7,14
6 Milo Zech...allebroek Leiden 7,19 7,17
Kristian Mos Heerenveen DQ 7,31
Daan Lubberdink Ciko `66 DNS 7,13



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tunji Abisoye Ciko `66 50,73 49,72
2 Maurik de Groot Haag 50,91 51,30
3 Jens van Gelderen AV Lycurgus 50,99 52,44
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 51,09 50,46
5 Pierre ten Holder AV PEC 1910 51,32 49,98
6 August van de Weijer AV Sprint 52,08 53,57
7 Niels Kok Flevo Delta 52,13 51,11
8 Tino Claessens Haag 52,53 52,74
9 Reinder Prince Triathlon 53,29 52,12
10 Skip Renders GACH 53,30 53,11
11 Thom Clemens HLLS 53,59 52,23
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 53,60 52,04
13 Yvar - Schoorlemmer MPM 53,63 53,07
14 Daniël Versteeg Clytoneus 53,65 52,48
15 Mats Heine Castricum 53,75 53,83
16 Tim van Noord AV PEC 1910 54,22 52,97
17 Tijn Pronk KAV Holland 54,77 55,11
Kristof va...amperdijk GACH DNS 53,78
Gijs van Beilen AV PEC 1910 DNS 52,06



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Aron Koning AV De Keien 1:58,20 1:57,72
2 Thomas Kwint Groningen 1:58,27 1:58,17
3 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,39 1:57,97
4 Reinder Prince Triathlon 1:58,50 1:58,41
5 Jelle de Roon Atledo 1:59,83 1:57,79
6 Thijs Houbiers Leiden 2:00,72 2:01,94
7 Timo Stegink Castricum 2:01,59 1:59,54
8 Tijmen Hoedjes Castricum 2:06,37 2:02,90
9 Thomas Bovenberg Leiden 2:07,08 2:07,91
10 Eric Stuiver Start `78 2:07,35 2:03,71
11 Rowan Beun AV Unitas 2:08,27 2:07,00
12 Pepijn Janssen GACH 2:08,33 2:08,37
13 Thomas Albers AV `40 2:08,62 2:01,01
14 Tijn Pronk KAV Holland 2:08,66 2:09,03



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Grandiek Castricum 4:22,15 4:10,00
2 Jens Gerrits AV Wijchen 4:24,21 4:27,52



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander Koops SPWS 8,13q 8,11
2 Léon Mak De Gemzen 8,15q 14,65*
3 Jay Beelen AV Trias 8,17q 8,31
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,24q 8,19
5 Yslain Verwaal PAC 8,40q 8,16
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,43q 14,79*
7 Jarno de Groot Flevo Delta 8,47 8,47
8 Daan Spiljard PAC 8,52q 8,34
9 Rick van de Noort AAV `36 8,59q 8,43
10 Lauri Hulleman DVTR 8,63 8,57
11 Gerwin De Haan Heerenveen 8,80 8,76
12 Marijn Kriegsman Altis 8,93 15,52*
13 Wesley van der Holst PAC 8,93 9,04
14 Glenn Kunst Haag 9,04 8,95
15 Stefan Pol U-Track 9,31 9,17



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Sander Koops SPWS 8,01 8,13
2 Léon Mak De Gemzen 8,18 8,15
3 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 8,20 8,24
4 Yslain Verwaal PAC 8,25 8,40
5 Daan Spiljard PAC 8,41 8,52
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 8,43 8,43
7 Rick van de Noort AAV `36 8,49 8,59
Jay Beelen AV Trias DNS 8,17



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 16,12 16,03 X 15,85 X X 16,12 16,03
2 Léon Mak De Gemzen 13,17 X 13,17 12,91
3 Lauri Hulleman DVTR 12,06 12,40 11,95 12,21 12,04 X 12,40 12,60
4 Jesse Pupping AV Lycurgus 10,35 9,68 10,73 10,97 10,72 9,37 10,97 11,39
5 Mattias Nab AAV `36 X 10,06 10,52 10,63 10,76 X 10,76 11,85
6 Rick van de Noort AAV `36 9,50 8,98 9,71 10,03 9,91 9,87 10,03 11,78
7 Sander Baas HAC `63 8,57 9,68 9,40 8,57 8,82 9,04 9,68 9,62



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.651.701.751.801.851.90ResOBP
1 Hugo van den Berg AV NOP O - O XO XXX 1,85 1,82
2 Gerwin De Haan Heerenveen O O XO XXO XXX 1,85 1,82
3 Niels Boonstra AV Statina O O O XO XXX 1,80 1,80
4 Sander Smits AVGM XXO XXX 1,80 2,00
Jasper Slingerland Eindhoven XXX NM 1,90



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.703.803.904.004.014.104.114.204.214.304.314.414.514.614.714.81ResOBP
1 Léon Mak De Gemzen XXO - O XXX 4,71 4,81
2 Glenn Kunst Haag XXO - O - XXX 4,51 4,55
3 Jakob Pütz PH XXO XXX 4,51 4,67
4 Daan Spiljard PAC XXO - O O XXX 4,30 4,30
5 Gerwin De Haan Heerenveen O XXO XXX 4,20 4,10
6 Maurits van der Ziel VAV XO XO XXX 4,11 4,26
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus O - XXO O XXX 4,10 4,10
8 Lauri Hulleman DVTR O XXX 4,01 4,30
9 Arjen de Kock Spado O - O O - XXX 4,00 4,14
Rick Hollestelle Altis XXX NM 4,50



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hugo van den Berg AV NOP 6,84 6,97 6,55 - X X 6,97 6,87
2 Lauri Hulleman DVTR X 6,50 X 6,79 6,62 X 6,79 7,04
3 Lucas van Klaveren ARV Ilion - 6,37 6,41 5,90 X 6,41 6,41 6,51
4 Olav Donker PH X 6,33 5,99 6,11 4,71 6,18 6,33 6,60
5 Melle van der Stoel AV34 5,87 5,93 6,05 6,16 6,16 3,14 6,16 6,33
6 Léon Mak De Gemzen X 5,84 6,10 5,82 5,91 5,75 6,10 6,11
7 Skip Renders GACH X 6,04 5,67 5,88 5,86 4,47 6,04 6,28
8 Rick van de Noort AAV `36 5,65 X 6,02 5,77 X X 6,02 5,73
9 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,88 5,99 5,85 5,99 5,93
10 Mattias Nab AAV `36 5,63 5,97 5,70 5,97 5,81
11 Marijn Kriegsman Altis X 5,88 X 5,88 6,10
12 Jitse van Esch AAV `36 5,79 5,87 5,62 5,87 5,87
13 Jasper Slingerland Eindhoven 5,52 5,42 5,80 5,80 5,96
14 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 5,22 5,04 - 5,22 5,58



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Pim van Bakel PH 7,23q 11,31*
2 Isiah Emanuelson PAC 7,26q 7,15
3 Mark Heiden PAC 7,33q 7,34
4 Juno Schuwer Eindhoven 7,34q 7,56
5 D'Sean Holaman SPWS 7,42q 7,48
6 Xavi Mo-Ajok Spark 7,42q 7,77
7 Sharif Omoyele Rotterdam 7,42q 7,46
8 Riq de Wit Eindhoven 7,46q 7,28
9 Gabriël ...rnelissen GACH 7,51 7,35
10 Pim Weghorst MPM 7,60 7,64
11 Indy Wekker U-Track 7,60 7,56
12 Jesse van Heijningen AV34 7,61 7,77
13 Quinten van der Elst Fortius 7,61 7,61
14 Patrick Meskes Altis 7,63 7,68
15 Joris van den Hoven Altis 7,64 7,78
16 Rens de Graauw PH 7,71 7,72
17 Jelle Kriek AV Zuidwal 7,71 7,78
18 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,73 7,71
19 Marvin Lamers Spado 7,73 12,23*
20 Merlijn va...ensbergen Haag 7,78 7,79
21 Kay Djoehari AV Fortuna 7,85 8,10
22 Jan Munning SPOB 7,94 8,17
23 Michiel va...der Groen DEM 7,99 8,12
24 Mats Beentjes DEM 8,04 8,16
25 Timo van der Stoep DEM 8,15 8,02
26 Hugo Schouten Hanzesport 8,15 8,10
27 Quinten Wormer Haag 8,20 8,29
28 Joran van der Stoep DEM 8,59 13,77*
Keitharo ...sterwolde Almere `81 DQ 7,10
Aleksander...arnatskiy Groningen DQ 7,92
Sam de Paauw Haag DNS 7,86



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Pim van Bakel PH 7,12 7,23
2 Isiah Emanuelson PAC 7,21 7,26
3 D'Sean Holaman SPWS 7,39 7,42
4 Mark Heiden PAC 7,40 7,33
5 Sharif Omoyele Rotterdam 7,40 7,42
6 Riq de Wit Eindhoven 7,42 7,46
7 Xavi Mo-Ajok Spark 7,46 7,42
8 Juno Schuwer Eindhoven 7,47 7,34



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 51,47 50,85
2 Henrik Kok Altis 52,02 50,40
3 Kosheen Miran Groningen 52,18 51,38
4 Juno Schuwer Eindhoven 52,21 52,93
5 Jochem van Dijk DKEV 52,47 53,50
6 Dre Pinas DEM 52,53 52,75
7 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 52,64 52,50
8 Ruben Koning AV Gouda 53,43 54,27
9 Joram van ... Bospoort Climax 53,59 55,00
10 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,60 53,01
11 Michiel va...der Groen DEM 54,09 54,95
12 Menno van den Broek AV Sprint 54,19 54,84
13 Jelle Kriek AV Zuidwal 55,17 53,68
14 Thomas Weijers HLLM 55,29 55,56
15 Joris van den Hoven Altis 55,77 55,50
16 Robin Boersma AV NOP 55,96 54,88
17 Patrick Meskes Altis 56,04 55,46
18 Thimo Henraat AV Feniks 56,33 55,86
19 Dylan Langeveld DEM 56,57 56,22
20 Jarno Jansen AV PEC 1910 57,12 56,50
21 Olivier Gijbels VRT 57,36 55,54
22 Mats Beentjes DEM 57,39 56,56
23 Timo van der Stoep DEM 58,48 57,00



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tibo Visser Fortius 1:59,08 2:00,82
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 1:59,10 1:59,69
3 Lars Philipsen AV Hera 2:01,78 2:03,81
4 Indigo Tjan AV Gouda 2:01,96 2:03,86
5 Thijs Zoon Flevo Delta 2:03,99 2:07,59
6 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:09,05 2:08,98
7 Jarno Jansen AV PEC 1910 2:10,27 2:10,12
8 Fraon Bischoff AV Unitas 2:12,57 2:11,73
9 Gijs Van ... Wetering De Gemzen 2:12,86 2:10,85
10 Kick Castricum Castricum 2:12,88 2:09,26
11 Jochem van Stijn De Spartaan 2:14,11 2:10,46
12 Erik Stok PAC 2:14,29 2:11,19
13 David Prins AV PEC 1910 2:19,64 2:11,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA 4:07,24 4:11,97
2 Ilias El Khattabi Rotterdam 4:11,78 4:20,19
3 Luco van Bergen Phanos 4:20,88 4:29,39
4 Kjell de Groot Flevo Delta 4:21,19 4:24,70
5 Bas de Jong AV PEC 1910 4:22,67 4:25,00
6 Angelo Visser NEAV 4:27,69 4:27,57
7 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 4:42,80 4:46,62
8 Juan Oldehinkel Spurt `88 4:46,06 5:06,90



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sven Roosen Eindhoven 8,17q 8,31
2 Mark Heiden PAC 8,25q 8,16
3 Sharif Omoyele Rotterdam 8,45q 8,45
4 Robin Boersma AV NOP 8,46q 8,47
5 Benjamin Coolen Haag 8,49q 8,58
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,56q 13,85*
7 Julian Jansen AV NOP 8,60q 8,62
8 Ferrie Hamer Haag 8,76q 8,81
9 Luc Blank GACH 8,81 9,04
10 Sam Versluijs Spado 8,87 9,03
11 Youri Fransen GACH 9,02 9,56
12 Owen Beuckens AV PEC 1910 9,02 9,14
13 Jip Haest Spado 9,09 9,08
14 Tobias van Ee GACH 9,18 9,48
15 Merlijn va...ensbergen Haag 9,40 9,53
16 Xavi Mo-Ajok Spark 9,50 9,53
17 Rens de Graauw PH 9,50 8,84
18 Marten Prince Altis 9,56 15,28*
19 Sven Hazenoot De Spartaan 9,95 15,17*
Ton van Mameren Altis DQ 9,49
Chevano Ogunseri Nijmegen DQ 8,95
Yoram Vriezen GACH DNS 8,85



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Sven Roosen Eindhoven 8,12 8,17
2 Mark Heiden PAC 8,13 8,25
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen 8,25 8,56
4 Sharif Omoyele Rotterdam 8,32 8,45
5 Benjamin Coolen Haag 8,45 8,49
6 Robin Boersma AV NOP 8,61 8,46
7 Ferrie Hamer Haag 8,73 8,76
8 Julian Jansen AV NOP 9,20 8,60



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 14,50 14,15 X 13,62 13,48 13,52 14,50 14,74
2 Benjamin Coolen Haag 12,99 13,33 12,41 X 13,23 12,75 13,33 12,62
3 Lars Adriaanse Haag 12,70 12,99 X 12,14 X 11,72 12,99 13,06
4 Marten Prince Altis 11,84 11,54 12,02 12,01 11,97 12,92 12,92 11,39
5 Ferrie Hamer Haag 12,23 12,77 X 12,79 12,67 12,53 12,79 11,95
6 Dylan Langeveld DEM 12,62 - 12,17 12,72 12,14 12,74 12,74 12,70
7 Owen Beuckens AV PEC 1910 12,00 12,06 11,95 11,99 11,74 10,66 12,06 11,50
8 Marnix Wilting AC TION 11,80 11,60 11,29 11,19 10,71 11,38 11,80 11,12
9 Rens de Graauw PH 11,36 10,60 X 11,36 10,74
10 Sven Hazenoot De Spartaan 11,00 10,35 9,85 11,00 10,30
11 Julian ten Hove Isala `96 10,22 9,52 9,66 10,22 10,30
12 Niels Altena Hanzesport 9,57 9,25 X 9,57 10,17
Sam de Paauw Haag - - DNS 10,17



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.601.651.701.751.801.851.901.952.00ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O XXX 1,95 2,03
2 Julian Jansen AV NOP O O O XO 1,85 1,80
3 Tijmen van Hal PH O O O XXX 1,80 1,85
3 Joost Sinke Spado O XXX 1,80 1,90
5 Boas Okken Groningen O XO O XO XXX 1,80 1,81
6 Owen Beuckens AV PEC 1910 O O O XXX 1,75 1,77
7 Sander Van Tuijl AV Passaat O O XXO XXX 1,75 1,77
7 Sven Roosen Eindhoven O O XXO 1,75 1,79
9 Sven Kolk Spado XXO O XXO XXX 1,75 1,80
10 Youri Fransen GACH O O XXX 1,70 1,76
11 Alexander Schrage PAC O XO O XXX 1,70 1,85



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.203.303.403.503.603.703.803.904.004.014.10ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen Fortius O O O O O XXX 4,00 4,11
2 Neal Ott De Spartaan O O O O O XO XXX 4,00 3,95
3 Sam de Paauw Haag O XO XXO XO XXO XXX 3,80 3,85
4 Youri Fransen GACH O O XXO XXO XXX 3,70 3,70
5 Dylan Langeveld DEM O - O XO XXO XXO XXX 3,70 3,40
6 Jip Haest Spado O O XO O XXX 3,60 3,65
7 Eric Wolfrat GACH XO O XXO O XXX 3,50 3,40
8 Thijmen Hakenkruger GACH O O XO XXX 3,50 3,40
9 Tobias van Ee GACH XO XO XXX 3,50 3,70
10 Luc Blank GACH XO O XXO XXX 3,40 3,40
Benjamin Coolen Haag XXX NM 4,21
Yoram Vriezen GACH DNS 3,70



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Jansons Altis 6,22 6,31 X 5,07 X 6,90 6,90 7,12
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,02 X 6,27 X 6,44 X 6,44 6,08
3 Robin Boersma AV NOP 5,68 5,44 6,41 5,88 6,08 6,20 6,41 6,27
4 David Cairo Phanos X X 5,79 X 5,84 6,14 6,14 6,05
5 Lars Adriaanse Haag 5,77 6,04 5,45 5,93 5,94 - 6,04 6,34
6 Indy Wekker U-Track 6,03 5,94 5,84 5,94 X X 6,03 6,25
7 Ton van Mameren Altis 5,65 5,44 5,34 X X 5,72 5,72 5,73
8 Jeff Tesselaar AV Hera 5,55 5,67 X 4,28 X 5,35 5,67 5,76
9 Marvin Lamers Spado 5,25 5,31 5,41 5,41 5,68
10 Aleksander...arnatskiy Groningen 5,37 X 5,36 5,37 5,49
11 D'Sean Holaman SPWS X X 4,82 4,82 6,25
12 Max Duijs AV Zuidwal 3,53 X X 3,53 5,35
Frank Seppenwoolde ATNY X X X NM 5,70



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,61q 7,53
2 Lynn Mantingh Zwitserland 7,69q 11,88*
3 Janine Verhaar PAC 7,77q 7,90
4 Manon Schoop AV NOP 7,85q 7,91
5 Jorinde van Klinken Groningen 7,93 8,08
6 Eva Vonk AV Sprint 8,00q 7,95
7 Femke Frijters DJA 8,03q 8,14
8 Beau Winnubst AAC 8,11q 7,98
9 Frederique Post AV Gouda 8,12q 8,15
10 Roos van Zwam Ciko `66 8,17 8,09
11 Sarah Dekker AV Trias 8,17 8,27
12 Jonne Walstra AV Atos 8,19 8,26
13 Rianne Beuling AV NOP 8,23 8,09
14 Tjeerdtje van Gastel Altis 8,26 8,21
15 Jinke van der Sluis AAC 8,36 13,05*
16 Justine Fleming GACH 8,54 8,54
17 Nynke van den Heuvel AAC 8,57 8,43
18 Anouk Hellingh AV Lycurgus 8,57 8,38
19 Femke van den Bos VTLS 8,63 8,50
20 Nina Jager AV PEC 1910 8,63 13,57*
Andrea Bouma De Spartaan DQ 11,86*



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,55 7,61
2 Lynn Mantingh Zwitserland 7,70 7,69
3 Janine Verhaar PAC 7,81 7,77
4 Manon Schoop AV NOP 7,87 7,85
5 Eva Vonk AV Sprint 7,94 8,00
6 Beau Winnubst AAC 8,11 8,11
7 Frederique Post AV Gouda 8,12 8,12
Femke Frijters DJA DNS 8,03



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Altis 54,76 54,47
2 Andrea Bouma De Spartaan 57,67 55,70
3 Jonne Walstra AV Atos 57,97 58,34
4 Roos van Zwam Ciko `66 58,14 57,00
5 Femke Frijters DJA 58,87 58,62
6 Lotte van Stijn De Spartaan 59,58 59,04
7 Britta de Haan ARV Ilion 59,82 59,83
8 Feline Molenaar Avantri 59,99 1:01,14
9 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:01,38 59,19
10 Christel Heuseveldt Climax 1:01,57 1:02,87
11 Blanca Van Haaren Fit 1:01,92 1:01,80
12 Janna van Burik Haag 1:02,04 1:00,53
13 Gabriëlle Opmeer PAC 1:02,43 1:03,00
14 Isabel Hooijman AKU 1:02,49 1:02,31
15 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:02,99 59,80
16 Sanne Cornelissen AL73 1:03,88 1:03,42
17 Puck Van Wiltenburg PAC 1:06,12 1:03,46



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Aylan Menick AV Atverni 2:21,21 2:18,76
2 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:21,77 2:14,93
3 Jasmijn van Iersel PAC 2:23,53 2:20,58
4 Danique Gimbrère Groningen 2:23,60 2:17,24
5 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 2:24,58 2:17,55
6 Fanny Spikman Groningen 2:26,26 2:22,34
7 Sanne van Beek PAC 2:31,76 2:34,30
8 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:31,84 2:25,50



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 5:20,41 5:00,08



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,80q 9,12
2 Rianne Beuling AV NOP 9,19q 8,95
3 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,33q 9,24
4 Marijntje Huige Spado 9,37q 15,07*
5 Danique de Haan DVTR 9,38q 8,98
6 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,73q 16,00*
7 Femke van den Bos VTLS 9,79q 9,62
8 Lynn van Zijl DVTR 9,90q 9,61
9 Sterre Weber GACH 10,01 9,93
Manon Schoop AV NOP DNF 8,92



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 8,77 8,80
2 Rianne Beuling AV NOP 9,16 9,19
3 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,22 9,33
4 Danique de Haan DVTR 9,45 9,38
5 Marijntje Huige Spado 9,55 9,37
6 Lynn van Zijl DVTR 9,87 9,90
7 Femke van den Bos VTLS 10,02 9,79
8 Anouk Schoute AV Lycurgus 10,03 9,73



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen X X 14,72 15,82 X 15,16 15,82 16,89
2 Marijke Esselink AVA `70 10,86 11,73 12,38 12,50 11,39 12,47 12,50 12,40
3 Anneloes Wonink Groningen 12,33 12,33 12,46 12,29 12,27 11,75 12,46 13,14
4 Jacqueline Muts Phanos 12,06 11,85 11,82 11,98 12,19 12,33 12,33 13,32
5 Lynn van Zijl DVTR 11,26 11,46 11,17 10,54 10,23 11,47 11,47 11,44
6 Kimberley Booij De Spartaan 9,52 9,84 10,31 10,63 10,16 X 10,63 12,00
7 Racquelle Biezen AV 1923 10,18 X 9,83 9,42 10,34 10,08 10,34 10,93
8 Lichelle Scholing MPM 10,20 X 9,17 8,88 9,52 8,84 10,20 9,59
9 Danique de Haan DVTR 9,65 9,42 9,09 9,92 10,13 9,38 10,13 11,90
10 Maxime Beverwijk PH X X 9,95 X 9,32 X 9,95 10,91



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Nicole Etman PAC XO O XXX 1,65 1,74
2 Nicole Schellekens ARV Ilion O O XO XXX 1,65 1,65
2 Wouke van ... Klooster Pijnenburg O O XO XXX 1,65 1,68
4 Kimberley Booij De Spartaan O O XXX 1,60 1,65
5 Esmay Meinders AV NOP O XO XXX 1,60 1,68
5 Marijntje Huige Spado O XO XXX 1,60 1,65
7 Lynn van Zijl DVTR O O XXO XXX 1,60 1,62
8 Danique de Haan DVTR O O XXX 1,50 1,59



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.802.903.003.103.203.303.403.50ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius O - O XO XXO XXX 3,40 3,50
2 Annebel Jaarsma AV Lycurgus XO O XXX 3,30 3,50
3 Anja Bekema VTLS O O O XXX 3,00 3,10



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,69 5,73 5,69 5,76 5,78 5,75 5,78 5,71
2 Pauline Hondema AV Lycurgus X 5,47 X 3,74 3,70 X 5,47 5,78
3 Stella Bolderheij Rotterdam 5,46 5,33 5,36 5,30 5,14 X 5,46 5,35
4 Marijke Esselink AVA `70 X 5,41 5,14 5,27 X 5,40 5,41 5,35
5 Lisanne Brouwer Flevo Delta 5,29 5,23 5,39 5,15 5,25 5,18 5,39 5,44
6 Jinke van der Sluis AAC X 5,17 5,33 5,01 X 5,01 5,33 5,74
7 Manon Schoop AV NOP 5,08 4,76 5,32 X 4,92 4,99 5,32 5,18
8 Lynn van Zijl DVTR 5,28 X 5,15 X 5,17 X 5,28 5,22
9 Beau Winnubst AAC 5,24 X 5,02 5,24 5,58
10 Merel Wevers AV34 4,78 5,18 5,15 5,18 5,28
11 Britta de Haan ARV Ilion 5,05 5,17 5,09 5,17 5,64
12 Nynke van den Heuvel AAC 4,96 X 4,89 4,96 5,48
13 Naseya Weinchard AV 1923 4,57 4,47 4,50 4,57 5,17
Danique de Haan DVTR X X X NM 5,21



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,58q 11,71*
2 Sarah Itiola AV Feniks 7,88q 7,84
3 Janna Doumpas Eindhoven 7,89q 7,90
4 Anna Roelofs AV Lycurgus 7,90 12,22*
5 Kato Leusink GACH 7,93q 8,00
6 Kadidja Sangare AAV `36 7,94 12,40*
7 Mara Cotterink AV Lycurgus 7,98 8,05
8 Rosella van Keulen VAV 8,01q 8,03
9 Anouk Schoop AV NOP 8,14q 12,69*
10 Sanne Haagsma HRRR 8,15q 8,10
11 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,17q 13,22*
12 Lianne Holtermann Ciko `66 8,23 12,88*
13 Megan Broekhuis DVTR 8,30 8,34
14 Puck Harms GACH 8,32 8,41
15 Sterre Buijs VAV 8,35 8,33
16 Doortje van der Mark Ciko `66 8,36 13,28*
17 Trijntje v... Elzakker Spado 8,40 8,24
18 Megan de Ruiter Phanos 8,41 8,21
19 Maaike Heida Clytoneus 8,54 8,40
20 Sienna Klous AV Lycurgus 8,61 13,33*
21 Marleen Suelmann SPWS 8,65 8,64
22 Roos Vernooij PH 8,68 13,86*
23 Romy Dannenburg AV Atverni 8,75 8,73
24 Elisanne Buunk AVA `70 8,77 8,91
25 Shannon Wempe AV34 8,84 8,10



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Minke Bisschops AV Unitas 7,68 7,58
2 Sarah Itiola AV Feniks 7,84 7,88
3 Janna Doumpas Eindhoven 7,89 7,89
4 Kato Leusink GACH 7,93 7,93
5 Rosella van Keulen VAV 8,03 8,01
6 Anouk Schoop AV NOP 8,15 8,14
Nanah Fung-Loy ARV Ilion DNS 8,17
Sanne Haagsma HRRR DNS 8,15



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 59,86 58,54
2 Eline Schwietert Ciko `66 1:00,15 59,43
3 Yasmine Abbes AV Cifla 1:00,22 59,00
4 Demi Boom PH 1:00,39 59,83
5 Nina Franke PH 1:01,07 59,17
6 Sterre Buijs VAV 1:01,29 1:02,16
7 Anna Oosterwegel DVTR 1:01,98 1:01,73
8 Eline Dalderop GACH 1:02,12 1:00,26
9 Rosella van Keulen VAV 1:02,20 59,60
10 Meike Verdaasdonk Spado 1:03,46 1:00,94
11 Jenda de Boer HRRR 1:04,14 1:00,00
12 Sophie van den Berg AV NOP 1:07,43 1:03,99
Megan de Ruiter Phanos DNS 1:02,63



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Manon Stringa AV Atverni 2:19,61 2:20,29
2 Lotte van Schaik AV Atverni 2:19,73 2:18,75
3 Danique Bosgoed AV PEC 1910 2:24,70 2:21,56
4 Tiba Miran Groningen 2:24,86 ---
5 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:27,11 2:29,52
6 Anna Molenberg AV Athlos 2:28,32 2:28,69
7 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:28,40 2:23,99
8 Femke Andriessen AV PEC 1910 2:32,53 2:35,25
9 Sanne Diepen PH 2:35,52 2:25,94
Sterre de Rooij ARV Ilion DNS 2:25,81



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lieve Eising AV Lycurgus 4:59,85 4:45,70
2 Isa Leen Olympus `70 5:08,40 5:05,23
3 Cinder Vis PH 5:22,19 5:08,48



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,37q 8,44
2 Nienke Madderom AV Trias 8,81q 8,93
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,83q 8,94
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,92q 8,78
5 Ruth Vogels Rotterdam 8,94q 8,92
6 Yara Linnekamp HLLS 8,99q 9,06
7 Kato Leusink GACH 9,00q 8,92
8 Fenna Achterberg VAV 9,02q 9,27
9 Britt Weerman Groningen 9,04 9,27
10 Amy Hasselton Spado 9,14 9,16
11 Suzan Plat AV PEC 1910 9,23 9,56
12 Anouk Schoop AV NOP 9,30 9,00
13 Sophie van den Berg AV NOP 9,30 9,43
14 Megan Broekhuis DVTR 9,31 9,59
15 Silke Vonk AV Sprint 9,33 9,20
16 Rikst Slot Heerenveen 9,38 9,04
17 Nikki Boon Flevo Delta 9,38 9,32
18 Sarah Van Beilen AV PEC 1910 9,40 9,40
19 Maaike Geerling HAC `63 9,47 9,94
20 Anna Oosterwegel DVTR 9,51 9,26
21 Eveline de Jong De Spartaan 9,53 9,49
22 Sophia Mulder AV34 9,62 9,68
23 Eva Nijdam Scorpio 9,72 9,87
24 Doortje van der Mark Ciko `66 9,77 9,63
25 Romy Dannenburg AV Atverni 9,77 9,61
26 Terri Talan Heerenveen 9,78 9,48
27 Tessa Smits AV Sprint 9,87 9,36
28 Emy Guikema Groningen 9,92 9,82
29 Marijke va...den Broek HLLS 9,95 9,72



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 8,33 8,37
2 Nienke Madderom AV Trias 8,67 8,81
3 Kato Leusink GACH 8,76 9,00
4 Kadidja Sangare AAV `36 8,84 8,92
5 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,87 8,83
6 Yara Linnekamp HLLS 8,97 8,99
7 Fenna Achterberg VAV 9,03 9,02
8 Ruth Vogels Rotterdam 9,26 8,94



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC X 14,53 15,57 15,31 16,18 X 16,18 16,53
2 Bridget Janssen PAC 13,65 13,28 13,01 12,31 12,95 13,27 13,65 14,18
3 Diede van der Meer Flevo Delta 13,35 X - - - - 13,35 13,79
4 Tessa Smits AV Sprint 11,70 11,55 11,74 11,55 13,05 12,77 13,05 12,62
5 Rosa Kuin AV Hera 12,50 12,55 12,46 12,46 12,22 12,19 12,55 12,45
6 Eva Nijdam Scorpio - 12,40 - 12,13 - - 12,40 12,26
7 Kahlan Veen Heerenveen 11,92 12,25 11,67 11,94 12,01 11,97 12,25 12,23
8 Bowien Snepvangers DJA 12,12 10,38 10,18 10,57 11,70 11,07 12,12 11,49
9 Leonie Keppel AV Hera 11,68 10,62 11,66 11,68 11,87
10 Sarah Van Beilen AV PEC 1910 10,97 11,25 11,38 11,38 10,73
11 Puck Harms GACH 11,34 9,94 10,62 11,34 11,74
12 Yara Kramer AV Salland 9,55 10,09 11,24 11,24 11,32
13 Demi Boom PH 11,07 10,20 11,11 11,11 11,45
14 Suzan Plat AV PEC 1910 10,44 9,51 9,52 10,44 10,68
15 Maaike Geerling HAC `63 8,40 9,16 8,99 9,16 9,37



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Sarah Van Beilen AV PEC 1910 O O XO XXX 1,65 1,69
2 Annabelle Emmen AV Spiridon O O XXX 1,60 1,68
2 Diede van der Meer Flevo Delta O O XXX 1,60 1,70
4 Sterre de Rooij ARV Ilion O O XO O XXX 1,60 1,55
5 Marijke va...den Broek HLLS O O O XO XXX 1,60 1,57
6 Sophie van den Berg AV NOP O O XO XO XXX 1,60 1,55
7 Mara Cotterink AV Lycurgus O O XO XXO XXX 1,60 1,59
8 Eveline de Jong De Spartaan O O XXX 1,55 1,64
8 Lotte Houtman PH O O O XXX 1,55 1,55
8 Jonne Siebrand Isala `96 O O XXX 1,55 1,60
11 Sophia Mulder AV34 O XO O XXX 1,55 1,60
12 Claudy Nouws THOR O XXO O XXX 1,55 1,60
13 Floor van den Brink AV Athlos O O XO XXX 1,55 1,55
14 Renske de Vries MPM O XXO XXO XXX 1,55 1,55
15 Anna Molenberg AV Athlos O O XXX 1,50 1,60
16 Terri Talan Heerenveen O XXO XXX 1,50 1,55
16 Anouk Schoop AV NOP O XXO XXX 1,50 1,62



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.60ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O - O O XO O XXX 3,50 3,55
2 Karlijn Schouten Fortius O O O O XO XXX 3,40 3,45
3 Fleur van der Linden AV Sprint O O XO O XXO XXX 3,40 3,35
4 Otte Wienese GACH O O XXX 3,10 3,35
5 Samar Ahmed HLLS XO O XO O XXX 3,10 3,17
6 Mette van der Meer Flevo Delta XO O XXX 2,90 3,10
7 Marjolein Klaren MPM XO O XO XXO XXX 2,90 2,95
8 Kira van den Ham HLLS O O O XXX 2,80 2,90



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,64 - X 5,27 X 5,44 5,64 5,46
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,57 5,37 5,41 X 5,29 5,19 5,57 5,54
3 Kadidja Sangare AAV `36 X 5,22 5,42 5,29 5,23 5,39 5,42 5,49
4 Lianne Holtermann Ciko `66 5,08 5,36 5,37 X 5,41 X 5,41 5,50
5 Zoë Sedney ARV Ilion 5,23 5,10 5,41 4,98 4,83 - 5,41 5,35
6 Meike Verdaasdonk Spado 5,20 5,04 5,14 5,05 5,33 3,70 5,33 5,00
7 Amy Hasselton Spado X X 5,29 5,24 5,30