Uitslagen Clubkampioenschappen AC Waterland

Jongens Junioren ABCD - Meerkamp

# Naam Categorie 100m800mSpeerHoogPunten totaal
1 Jasper Bookelman ACWA JJC 16,2 2:59,5 23,03 1,25 1403
2 Steven Niedenzu ACWA JJA 13,2 2:30,2 26,67 1,55 1362
3 David Nieuwenhuizen ACWA JJD 16,3 3:53,2 14,71 1,00 768
4 Bas Mulder ACWA JJB 15,0 2:45,4 14,70 1,50 647



Meisjes Junioren ABCD - Meerkamp

# Naam Categorie 100m800mSpeerHoogPunten totaal
1 Fee Eising ACWA MJD 15,1 2:50,6 10,96 1,10 1208
2 Aukje Hiemstra ACWA MJD 16,1 3:04,1 10,35 1,35 1185
3 Jayda Essenburg ACWA MJD 16,4 3:10,4 19,45 1,15 1175
4 Donna Morauw ACWA MJD 16,3 3:05,2 12,74 1,20 1110
5 Laura Bookelman ACWA MJD 15,5 3:41,3 12,10 1,25 1016
6 Lisa van den Brink ACWA MJC 16,5 3:43,3 13,89 1,15 882
7 Maaike Hiemstra ACWA MJD 16,5 3:40,4 10,78 1,15 819
8 Lizanna Langbroek ACWA MJD 17,8 4:00,0 14,53 1,10 688



Mini/C Pupillen - Meerkamp

# Naam Categorie 40mBalVerPunten totaal
1 Yara Houba ACWA MPC 7,6 14,29 2,46 825
2 Kees van der Burg ACWA JPMini 8,4 19,00 2,59 796
3 Midas Paasman ACWA JPC 8,3 14,06 2,80 776
4 Tijmen van der Meer ACWA JPC 8,2 15,89 2,33 727
5 Maroh van der Hout ACWA MPMini 8,1 11,99 2,28 667
6 Sofie de Haan ACWA MPMini 8,3 8,90 2,57 634
7 Matthias Klaver ACWA JPMini 8,7 13,22 2,13 571
8 Dylan Kuiper ACWA JPC 9,0 11,15 2,01 471
9 Isa Emmelot ACWA MPMini 8,9 11,40 1,67 420
10 Anne Schaap ACWA MPC 9,5 9,60 2,06 390
11 Mara Visser ACWA MPC 9,1 5,64 1,82 298



Mini/C Pupillen - 600 meter

# Naam Categorie 600mOBP
1 Yara Houba ACWA MPC 2:30,2 ---
2 Matthias Klaver ACWA JPMini 2:40,5 ---
3 Midas Paasman ACWA JPC 2:42,0 ---
4 Sofie de Haan ACWA MPMini 2:46,0 ---
5 Kees van der Burg ACWA JPMini 2:49,4 ---
6 Maroh van der Hout ACWA MPMini 2:55,8 ---
7 Mara Visser ACWA MPC 3:01,0 ---
8 Dylan Kuiper ACWA JPC 3:05,1 ---
9 Anne Schaap ACWA MPC 3:16,5 ---
10 Isa Emmelot ACWA MPMini 3:25,4 ---
Tijmen van der Meer ACWA JPC DNS ---



Pupillen AB - Meerkamp

# Naam Categorie 60mBalHoogPunten totaal
1 Rob Snelleman ACWA JPA 10,7 18,59 1,15 1095
2 Joy Kuiper ACWA MPA 10,6 21,10 1,00 1034
3 Iris Verbeek ACWA MPA 10,8 16,82 1,05 983
4 Steffan va...der Horst ACWA JPA 11,3 20,69 1,05 979
5 Ilse Bosschieter ACWA MPB 10,7 12,50 1,05 924
6 Matthijs Emmelot ACWA JPB 11,3 14,50 0,90 776
7 Anna Sophie Klaver ACWA MPB 11,1 7,80 0,90 671
8 Tijs Mulder ACWA JPA 12,4 9,89 0,95 613



Pupillen AB - 1000 meter

# Naam Categorie 1000mOBP
1 Rob Snelleman ACWA JPA 4:07,0 ---
2 Joy Kuiper ACWA MPA 4:07,2 ---
3 Iris Verbeek ACWA MPA 4:21,5 ---
4 Ilse Bosschieter ACWA MPB 4:44,1 ---
5 Tijs Mulder ACWA JPA 5:02,6 ---
Matthijs Emmelot ACWA JPB DNS ---
Anna Sophie Klaver ACWA MPB DNS ---
Steffan va...der Horst ACWA JPA DNS ---